Plugins - WooCommerce - Stable (latest release) - en to nb_NO translation catalogue (7847 entries)

en: 
    			This page is in "Coming soon" mode and is only visible to you and those who have permission. To make it public to everyone,&nbsp;<a href='%s'>change visibility settings</a>
nb_NO: 
    Denne siden er i «Kommer snart»-modus, den er bare synlig for deg og de som har tillatelse til det. Hvis du vil gjøre den offentlig for alle endrer du <a href='%s'>innstillingene for nettstedsynlighet</a>.

en: 
    %%C%1$d%%n compatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n compatible plugins found%2$s
nb_NO[0]: 
    %%C%1$d%%n kompatibel utvidelse funnet%2$s
nb_NO[1]: 
    %%C%1$d%%n kompatible utvidelser funnet%2$s

en: 
    %%C%1$d%%n incompatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n incompatible plugins found%2$s
nb_NO[0]: 
    %%C%1$d%%n inkompatibel utvidelse funnet%2$s
nb_NO[1]: 
    %%C%1$d%%n inkompatible utvidelser funnet%2$s

en: 
    %%C%1$d%%n uncertain plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n uncertain plugins found%2$s
nb_NO[0]: 
    %%C%1$d%%n usikker utvidelse funnet%2$s
nb_NO[1]: 
    %%C%1$d%%n usikre utvidelser funnet%2$s

en:  (%s ago)
nb_NO:  (%s siden)

en:  <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">Connect your store</a> to woocommerce.com to update.
nb_NO:  <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">Koble butikken din</a> til woocommerce.com for å oppdatere.

en:  <a href="%1$s">Install WooCommerce.com Update Manager</a> to update.
nb_NO:  <a href="%1$s">Installer WooCommerce.com Update Manager</a> for å oppdatere.

en:  Activate WooCommerce.com Update Manager to update.
nb_NO:  Aktiver WooCommerce.com Update Manager for å oppdatere.

en:  You don't have a subscription, <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">subscribe</a> to update.
nb_NO:  Du har ikke et abonnement, <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">abonner</a> for å oppdatere.

en:  Your subscription expired, <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">renew %2$s</a>to update.
nb_NO:  Abonnementet ditt er utløpt, <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">forny %2$s</a>for å oppdatere.

en:  Your subscription expires on %1$s, <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">enable auto-renew</a> to continue receiving updates.
nb_NO:  Abonnementet ditt utløper på %1$s, <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">aktiver automatisk fornyelse</a> for å fortsette å motta oppdateringer.

en:  says
nb_NO:  sier

en: "%1$s" was removed from the cart. %2$s
nb_NO: "%1$s" ble fjernet fra handlekurven. %2$s

en: "%1$s" was removed from the order. %2$s
nb_NO: «%1$s» ble fjernet fra ordren. %2$s

en: "%s" could not be saved. Please review, ensure it is a valid URL and try again.
nb_NO: «%s» kunne ikke lagres. Se gjennom, sørg for at det er en gyldig nettadresse og prøv igjen.

en: "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
nb_NO: Rabattkoden "%s" har allerede blitt brukt, og kan ikke brukes sammen med andre rabattkoder.

en: "%s" is already registered.
nb_NO: "%s" er allerede registrert.

en: "%s" is an invalid coupon code.
nb_NO: "%s" er en ugyldig rabattkode.

en: "%s" shipping class cost
nb_NO: Kostnad for «%s»

en: "%s" tax rates
nb_NO: "%s" avgiftssatser

en: "FROM" Address
nb_NO: Avsenderadresse

en: "FROM" Name
nb_NO: Avsendernavn

en: "From" address
nb_NO: Avsenderadresse

en: "From" name
nb_NO: Avsendernavn

en: "Reply-to" Address
nb_NO: «Svar-til»-adresse

en: "Reply-to" Name
nb_NO: «Svar-til»-navn

en: "{product_name}" is back in stock!
nb_NO: «{product_name}» er tilbake på lager.

en: #%s is an invalid image ID.
nb_NO: %s er en ugyldig bilde-id.

en: %1$d %2$s action scheduled. | %1$d %2$s actions scheduled.
nb_NO[0]: %1$d %2$s handling planlagt.
nb_NO[1]: %1$d %2$s handlinger planlagt.

en: %1$d action %2$s. | %1$d actions %2$s.
nb_NO[0]: %1$d handling %2$s.
nb_NO[1]: %1$d handlinger %2$s.

en: %1$d error found: %2$s when re-migrating order. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s when re-migrating orders. Please review the errors above.
nb_NO[0]: %1$d feil funnet: %2$s ved re-migrering av ordre. Se gjennom feilen ovenfor.
nb_NO[1]: %1$d feil funnet: %2$s ved re-migrering av ordrer. Se gjennom feilene ovenfor.

en: %1$d error found: %2$s. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s. Please review the errors above.
nb_NO[0]: %1$d feil funnet: %2$s. Se gjennom feilen ovenfor.
nb_NO[1]: %1$d feil funnet: %2$s. Se gjennom feilene ovenfor.

en: %1$d order was synced in %2$d seconds. | %1$d orders were synced in %2$d seconds.
nb_NO[0]: %1$d ordre ble synkronisert på %2$d sekunder.
nb_NO[1]: %1$d ordrer ble synkronisert på %2$d sekunder.

en: %1$d order was verified in %2$d seconds. | %1$d orders were verified in %2$d seconds.
nb_NO[0]: %1$d ordre ble bekreftet på %2$d sekunder.
nb_NO[1]: %1$d ordrer ble bekreftet på %2$d sekunder.

en: %1$d out of 5
nb_NO: %1$d av 5

en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
nb_NO: %1$d oppdateringsfunksjoner fullført. Databaseversjon er %2$s

en: %1$s #%2$s &lsaquo; %3$s &#8212; WordPress
nb_NO: %1$s # %2$s ' %3$s - WordPress

en: %1$s #%2$s details
nb_NO: %1$s nr. %2$s &#8211; Detaljer

en: %1$s %2$d
nb_NO: %1$s %2$s

en: %1$s %2$sUpdate WordPress to enable the new navigation%3$s
nb_NO: %1$s %2$sOppdater WordPress for å slå på den nye navigasjonen%3$s

en: %1$s &lsaquo; %2$s &#8212; WordPress
nb_NO: %1$s &lsaquo; %2$s - WordPress

en: %1$s (#%2$s &ndash; %3$s)
nb_NO: %1$s (nr. %2$s &ndash; %3$s)

en: %1$s (#%2$s)
nb_NO: %1$s (nr. %2$s)

en: %1$s (%2$d product) | %1$s (%2$d products)
nb_NO[0]: %1$s (%2$d produkt)
nb_NO[1]: %1$s (%2$d produkter)

en: %1$s (update to version %2$s is available)
nb_NO: %1$s (oppdatering til versjon %2$s er tilgjengelig)

en: %1$s - Image %2$d
nb_NO: %1$s - Bilde %2$d

en: %1$s - Image %2$s
nb_NO: %1$s - Bilde %2$s

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
nb_NO: %1$s - Der er en nyere versjon av WordPress tilgjengelig (%2$s)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
nb_NO: %1$s - Vi anbefaler minimum PHP version 5.6. Se: %2$s

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
nb_NO: %1$s - Vi anbefaler at du bruker minst 64MB minne. Se: %2$s

en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
nb_NO: %1$s - Vi anbefaler å bruke en prefiks med mindre enn 20 tegn. Se: %2$s

en: %1$s This navigation will soon become unavailable while we make necessary improvements.
    									If you turn it off now, you will not be able to turn it back on.
nb_NO: %1$s Denne navigasjonen vil snart bli utilgjengelig mens vi gjør nødvendige forbedringer.
    									Hvis du slår den av nå, vil du ikke kunne slå den på igjen.

en: %1$s action (%2$d) scheduled.
nb_NO: %1$s handling (%2$d) planlagt.

en: %1$s and %2$s
nb_NO: %1$s og %2$s

en: %1$s at %2$s
nb_NO: %1$s kl %2$s

en: %1$s at %2$s %3$s
nb_NO: %1$s kl %2$s %3$s

en: %1$s class does not exist.
nb_NO: %1$s-klassen finnes ikke.

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
nb_NO: %1$s kunne ikke installeres (%2$s). <a href="%3$s">Vennligst installer manuelt ved å klikke her.</a>

en: %1$s could not be served using the Force Download method. A redirect will be used instead.
nb_NO: %1$s kunne ikke serveres ved hjelp av Force Download-metoden. En omdirigering vil bli brukt i stedet.

en: %1$s could not be served using the X-Accel-Redirect/X-Sendfile method. A Force Download will be used instead.
nb_NO: %1$s kunne ikke vises ved hjelp av metoden X-Accel-Redirect / X-Sendfile. En Force Download vil bli brukt i stedet.

en: %1$s ending in %2$s
nb_NO: %1$s slutter på %2$s

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
nb_NO: %1$s slutter på %2$s (utgår %3$s/%4$s)

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
nb_NO[0]: %1$s for %2$s produkt
nb_NO[1]: %1$s for %2$s produkter

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
nb_NO: %1$s er fjernet fra handlekurven fordi den har blitt modifisert siden du la det inn. Du kan legge den tilbake i handlekurven <a href="%2$s">her</a>.

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
nb_NO: Lite %1$s på lager. Det er %2$d igjen.

en: %1$s is not a numerically indexed array.
nb_NO: %1$s er ikke en numerisk indeksert matrise.

en: %1$s is not a valid numeric value. Allowed characters are numbers, the thousand (%2$s), and decimal (%3$s) separators.
nb_NO: %1$s er ikke en gyldig numerisk verdi. Tillatte tegn er tall, tusen (%2$s) og desimalseparatorer (%3$s).

en: %1$s is not of type %2$s
nb_NO: %1$s er ikke av typen %2$s

en: %1$s is not of type %2$s.
nb_NO: %1$s er ikke av typen %2$s.

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
nb_NO: %1$s er ikke gyldig. Vennligst bruk en av de følgende: %2$s

en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
nb_NO: %1$s er ikke gyldig. Du kan slå opp den riktige Eircode <a target="_blank" href="%2$s">her</a> .

en: %1$s log file from source %2$s was deleted. | %1$s log files from source %2$s were deleted.
nb_NO[0]: %1$s loggfil fra kilde %2$s ble slettet.
nb_NO[1]: %1$s loggfiler fra kilde %2$s ble slettet.

en: %1$s order number %2$s
nb_NO: %1$s ordrenummer %2$s

en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
nb_NO[0]: %1$s refundert %2$d ordre (%3$d produkt)
nb_NO[1]: %1$s refundert %2$d ordrer (%3$d produkter)

en: %1$s requires an instance of %2$s or %3$s for the address
nb_NO: %1$s krever en forekomst av %2$s eller %3$s for adressen

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
nb_NO[0]: %1$s omtale for %2$s
nb_NO[1]: %1$s omtaler for %2$s

en: %1$s sales in %2$s
nb_NO: %1$s salg i %2$s

en: %1$s should be called inside the %2$s action.
nb_NO: %1$s skal kalles i %2$s-handlingen.

en: %1$s should not be called before the %2$s action.
nb_NO: %1$s bør ikke kalles før %2$s handlingen.

en: %1$s should not be called before the %2$s, %3$s and %4$s actions have finished.
nb_NO: %1$s må ikke kalles før %2$s, %3$s og %4$s-handlinger er fullført.

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
nb_NO: %1$s bestselger denne måneden (solgt %2$d)

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
nb_NO: %1$s enheter av %2$s har blitt satt i restordre for ordrenr. %3$s.

en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
nb_NO: %1$s versjon %2$s er utdatert. Kjerneversjonen er %3$s

en: %1$s was called but no order types were registered: it may have been called too early.
nb_NO: %1$s ble kalt, men ingen ordretyper ble registrert: den kan ha blitt kalt for tidlig.

en: %1$s was called with an invalid event type "%2$s".
nb_NO: %1$s ble kalt med en ugyldig hendelsestype "%2$s".

en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
nb_NO: %1$s ble kalt med et ugyldig nivå "%2$s".

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
nb_NO: %1$s ble installert men kunne ikke aktiveres. <a href="%2$s">Vennligst aktiver manuelt ved å klikke her.</a>

en: %1$s, %2$s, %3$s, or %4$s
nb_NO: %1$s, %2$s, %3$s, eller %4$s

en: %1$s... (%2$s more)
nb_NO: %1$s... (%2$s flere)

en: %1$sCollect payments easily%2$s from your customers anywhere with our mobile app.
nb_NO: %1$sSamle inn betalinger enkelt%2$s fra kundene dine hvor som helst med mobilappen vår.

en: %1$sManage the order%2$s with the app.
nb_NO: %1$sAdministrer ordren%2$s med appen.

en: %1$sView and manage%2$s
nb_NO: %1$sVis og administrer%2$s

en: %2$d failure. | %2$d failures.
nb_NO[0]: %2$d feil.
nb_NO[1]: %2$d feil.

en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
nb_NO[0]: %d API nøkkel permanent tilbakekalt.
nb_NO[1]: %d API nøkler permanent tilbakekalt.

en: %d URL could not be updated. | %d URLs could not be updated.
nb_NO[0]: %d nettadresse kunne ikke oppdateres.
nb_NO[1]: %d nettadresser kunne ikke oppdateres.

en: %d action deleted. | %d actions deleted.
nb_NO[0]: %d handling slettet.
nb_NO[1]: %d handlinger slettet.

en: %d approved directory URL deleted. | %d approved directory URLs deleted.
nb_NO[0]: %d godkjent nettadresse for mappe slettet.
nb_NO[1]: %d godkjente nettadresser for mapper slettet.

en: %d approved directory URL disabled. | %d approved directory URLs disabled.
nb_NO[0]: %d godkjent mappenettadresse er slått av.
nb_NO[1]: %d godkjente mappenettadresser er slått av.

en: %d approved directory URL enabled. | %d approved directory URLs enabled.
nb_NO[0]: %d godkjent nettadresse for mappe slått på.
nb_NO[1]: %d godkjente nettadresser for mapper slått på.

en: %d batch executed. | %d batches executed.
nb_NO[0]: %d parti kjørt.
nb_NO[1]: %d partie kjørt.

en: %d batch processed. | %d batches processed.
nb_NO[0]: %d batch behandlet.
nb_NO[1]: %d behandlede partier.

en: %d is not a valid order ID.
nb_NO: %d er ikke en gyldig ordre-id.

en: %d is not an order or has an invalid order type.
nb_NO: %d er ikke en ordre, eller har en ugyldig ordretype.

en: %d is not of a valid order type.
nb_NO: %d er ikke av en gyldig ordretype.

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
nb_NO[0]: %d produkt fra din tidligere ordre er utilgjengelig for øyeblikket og kan ikke legges i handlekurven.
nb_NO[1]: %d produkter fra din tidligere ordre er utilgjengelig for øyeblikket og kan ikke legges i handlekurven.

en: %d left in stock
nb_NO: %d igjen på lager

en: %d of 5 star | %d of 5 stars
nb_NO[0]: %d av 5 stjerner
nb_NO[1]: %d av 5 stjerner

en: %d orphaned variations deleted
nb_NO: %d foreldede varianter slettet

en: %d permissions deleted
nb_NO: %d tillatelser slettet

en: %d product | %d products
nb_NO[0]: %d produkt
nb_NO[1]: %d produkter

en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
nb_NO[0]: %d planlagt handling fullført.
nb_NO[1]: %d planlagte handlinger fullført.

en: %d transients rows cleared
nb_NO: %d transientrader fjernet

en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
nb_NO[0]: %d variant mangler pris.
nb_NO[1]: %d varianter mangler pris.

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
nb_NO[0]: %d webhook permanent slettet.
nb_NO[1]: %d webhook'er permanent slettet.

en: %qty% variations
nb_NO: %qty% varianter

en: %qty% variations added
nb_NO: %qty% variasjoner lagt til

en: %s (Copy)
nb_NO: %s (Kopi)

en: %s (Deleted)
nb_NO: %s (Slettet)

en: %s (No longer exists)
nb_NO: %s (Finnes ikke lenger)

en: %s (default)
nb_NO: %s (standard)

en: %s (optional)
nb_NO: %s (valgfri)

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
nb_NO: %s siden

en: %s Review | %s Reviews
nb_NO[0]: %s Omtale
nb_NO[1]: %s Omtaler

en: %s Review in moderation | %s Reviews in moderation
nb_NO[0]: %s omtale venter på moderering
nb_NO[1]: %s omtaler venter på moderering

en: %s Support for strings longer than this will be removed in a future version.
nb_NO: %s Støtte for strenger lenger enn dette vil bli fjernet i en fremtidig versjon.

en: %s actions
nb_NO: Handlinger (%s)

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
nb_NO: %s er vellykket aktivert. Du vil nå motta oppdateringer for dette produktet.

en: %s ago
nb_NO: %s siden

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
nb_NO[0]: %s og %d annen region
nb_NO[1]: %s og %d andre regioner

en: %s approved review | %s approved reviews
nb_NO[0]: %s godkjent omtale
nb_NO[1]: %s godkjente omtaler

en: %s are out of stock and cannot be purchased. Please remove them from your cart.
nb_NO: «%s» er utsolgt og kan ikke kjøpes. Du må fjerne disse produktene fra handlekurven din.

en: %s attribution
nb_NO: %sattribusjon

en: %s average gross daily sales
nb_NO: %s gjennomsnittlig brutto daglig salg

en: %s average gross monthly sales
nb_NO: %s gjennomsnittlig brutto månedlig salg

en: %s average net daily sales
nb_NO: %s gjennomsnittlig daglig salg

en: %s average net monthly sales
nb_NO: %s gjennomsnittlig månedlig salg

en: %s can not be used as a table alias in OrdersTableQuery
nb_NO: %s kan ikke brukes som et tabellalias i OrdersTableQuery

en: %s cannot be purchased. Please remove it from your cart.
nb_NO: %s kan ikke kjøpes. Du må fjerne det fra handlekurven din.

en: %s cannot be purchased. Please remove them from your cart.
nb_NO: %s kan ikke kjøpes. Du må fjerne dem fra handlekurven din.

en: %s charged for shipping
nb_NO: %s tatt for frakt

en: %s connected successfully
nb_NO: %s vellykket tilkoblet

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
nb_NO[0]: %s rabattkode flyttet til papirkurven.
nb_NO[1]: %s rabattkoder flyttet til papirkurven.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
nb_NO[0]: %s rabattkode ble ikke oppdatert, noen redigerer den.
nb_NO[1]: %s rabattkoder ble ikke oppdatert, noen redigerer dem.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
nb_NO[0]: %s rabattkode ble permanent slettet.
nb_NO[1]: %s rabattkoder ble permanent slettet.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
nb_NO[0]: %s rabattkode gjenopprettet fra papirkurven.
nb_NO[1]: %s rabattkoder gjenopprettet fra papirkurven.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
nb_NO[0]: %s rabattkode oppdatert.
nb_NO[1]: %s rabattkoder oppdatert.

en: %s coupons used in total
nb_NO: %s rabattkoder er brukt totalt

en: %s customer review | %s customer reviews
nb_NO[0]: %s omtale
nb_NO[1]: %s omtaler

en: %s day | %s days
nb_NO[0]: %s dag
nb_NO[1]: %s dager

en: %s discount
nb_NO: %s rabatt

en: %s discounts in total
nb_NO: %s totale rabatter

en: %s does not exist.
nb_NO: %s finnes ikke.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
nb_NO[0]: %s nedlasting gjenstår
nb_NO[1]: %s nedlastinger gjenstår

en: %s expired log file was deleted. | %s expired log files were deleted.
nb_NO[0]: %s utløpt loggfil ble slettet.
nb_NO[1]: %s utløpte loggfiler ble slettet.

en: %s failed. Contact your hosting provider.
nb_NO: %s mislyktes. Ta kontakt med nettleverandøren din.

en: %s fee
nb_NO: %s gebyr

en: %s field
nb_NO: %s-felt

en: %s gross sales in this period
nb_NO: %s bruttosalg denne perioden

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
nb_NO[0]: %s er lagt til handlekurven din.
nb_NO[1]: %s er lagt til handlekurven din.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
nb_NO: %s er blitt fjernet fra handlekurven din fordi den ikke lenger kan kjøpes. Ta kontakt med oss hvis du trenger hjelp.

en: %s has taken over and is currently editing.
nb_NO: %s har tatt over og redigerer for øyeblikket.

en: %s hour | %s hours
nb_NO[0]: %s time
nb_NO[1]: %s timer

en: %s icon
nb_NO: %s ikon

en: %s in cart
nb_NO: %s i handlekurven

en: %s in stock
nb_NO: %s på lager

en: %s is a required field | %s are required fields
nb_NO[0]: %s er et påkrevd felt
nb_NO[1]: %s er påkrevde felt

en: %s is a required field.
nb_NO: %s er et påkrevd felt.

en: %s is a variable product parent and cannot be added.
nb_NO: %s er forelder til et variabelt produkt og kan ikke legges til.

en: %s is an internal meta key. Use --props to set it. | %s are internal meta keys. Use --props to set them.
nb_NO[0]: %s er en intern metanøkkel. Bruk --props for å angi den.
nb_NO[1]: %s er en interne metanøkler. Bruk --props for å angi dem.

en: %s is available
nb_NO: %s er tilgjengelig

en: %s is currently editing this order. Do you want to take over?
nb_NO: %s redigerer for øyeblikket denne ordren. Vil du ta over?

en: %s is not a valid URL.
nb_NO: %s er ikke en gyldig nettadresse.

en: %s is not a valid email address.
nb_NO: %s er ikke en gyldig e-postadresse.

en: %s is not a valid numeric value.
nb_NO: %s er ikke en gyldig numerisk verdi.

en: %s is not a valid numeric value: there should be one decimal separator and it has to be after the thousands separator.
nb_NO: %s er ikke en gyldig numerisk verdi: Det skal være ett desimalskilletegn, og det må stå etter tusendelsskilletegnet.

en: %s is not a valid order property. | %s are not valid order properties.
nb_NO[0]: %s er ikke en gyldig ordreegenskap.
nb_NO[1]: %s er ikke gyldige ordreegenskaper.

en: %s is not a valid order type.
nb_NO: %s er ikke en gyldig ordretype.

en: %s is not a valid phone number.
nb_NO: %s er ikke et gyldig telefonnummer.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
nb_NO: %s er ikke en gyldig postkode / ZIP.

en: %s is not a valid template for this order.
nb_NO: %s er ikke en gyldig mal for denne ordren.

en: %s is not available for this order—please choose a different payment method
nb_NO: %s er ikke tilgjengelig for denne ordren, velg en annen betalingsmåte.

en: %s is out of stock and cannot be purchased. Please remove it from your cart.
nb_NO: «%s» er utsolgt og kan ikke kjøpes. Du må fjerne produktet fra handlekurven din.

en: %s is out of stock.
nb_NO: «%s» er utsolgt.

en: %s is required
nb_NO: %s er påkrevd

en: %s item | %s items
nb_NO[0]: %s produkt
nb_NO[1]: %s produkter

en: %s items
nb_NO: %s produkter

en: %s items purchased
nb_NO: %s produkter kjøpt

en: %s log file deleted. | %s log files deleted.
nb_NO[0]: %s loggfil slettet.
nb_NO[1]: %s loggfiler slettet.

en: %s minute | %s minutes
nb_NO[0]: %s minute
nb_NO[1]: %s minutter

en: %s month | %s months
nb_NO[0]: %s måned
nb_NO[1]: %s måneder

en: %s must be called after the current_screen action.
nb_NO: %s må kalles etter current_screen-handlingen.

en: %s must contain 2 numbers.
nb_NO: %s må inneholde 2 tall.

en: %s must contain 2 valid dates.
nb_NO: %s må inneholde 2 gyldige datoer.

en: %s net sales in this period
nb_NO: %s nettosalg denne perioden

en: %s net sales this month
nb_NO: %s netto salg denne måneden

en: %s notes
nb_NO: Notater (%s)

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
nb_NO[0]: %s ordre flyttet til papirkurven.
nb_NO[1]: %s ordrer flyttet til papirkurven.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
nb_NO[0]: %s ordre ikke oppdatert. Noen redigerer den.
nb_NO[1]: %s ordrer ikke oppdatert. Noen redigerer dem.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
nb_NO[0]: %s ordre permanent slettet.
nb_NO[1]: %s ordrer permanent slettet.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
nb_NO[0]: %s ordre gjenopprettet fra papirkurven.
nb_NO[1]: %s ordrer gjenopprettet fra papirkurven.

en: %s order status changed. | %s order statuses changed.
nb_NO[0]: %s ordrestatus endret.
nb_NO[1]: %s ordrestatusser endret.

en: %s order updated. | %s orders updated.
nb_NO[0]: %s ordre oppdatert.
nb_NO[1]: %s ordrer oppdatert.

en: %s orders placed
nb_NO: %s ordrer mottatt

en: %s out of 5
nb_NO: %s av 5

en: %s page
nb_NO: %s side

en: %s pending review | %s pending reviews
nb_NO[0]: %s omtale på vent
nb_NO[1]: %s omtaler på vent

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
nb_NO[0]: %s forrige ordre lenket
nb_NO[1]: %s tidligere ordrer lenket

en: %s product | %s products
nb_NO[0]: %s produkt
nb_NO[1]: %s produkter

en: %s product imported | %s products imported
nb_NO[0]: %s produkt importert
nb_NO[1]: %s produkter importert

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
nb_NO[0]: %s produkt flyttet til papirkurven.
nb_NO[1]: %s produkter flyttet til papirkurven.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
nb_NO[0]: %s produkt ikke oppdatert, noen redigerer det.
nb_NO[1]: %s produkter ikke oppdatert, noen redigerer dem.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
nb_NO[0]: %s produkt er permanent slettet.
nb_NO[1]: %s produkter er permanent slettet.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
nb_NO[0]: %s produkt gjenopprettet fra papirkurven.
nb_NO[1]: %s produkter gjenopprettet fra papirkurven.

en: %s product updated | %s products updated
nb_NO[0]: %s produkt oppdatert
nb_NO[1]: %s produkter oppdatert

en: %s product updated. | %s products updated.
nb_NO[0]: %s produkt oppdatert.
nb_NO[1]: %s produkter oppdatert.

en: %s product was skipped | %s products were skipped
nb_NO[0]: %s produkt ble hoppet over
nb_NO[1]: %s produkter ble hoppet over

en: %s purchases for the selected items
nb_NO: %s kjøp av valgte produkter

en: %s quantity
nb_NO: %s antall

en: %s rates
nb_NO: %s satser

en: %s removed.
nb_NO: %s fjernet.

en: %s review | %s reviews
nb_NO[0]: %s omtale
nb_NO[1]: %s omtaler

en: %s review approved | %s reviews approved
nb_NO[0]: %s omtale godkjent
nb_NO[1]: %s omtaler godkjent

en: %s review marked as spam. | %s reviews marked as spam.
nb_NO[0]: %s omtale er merket som spam.
nb_NO[1]: %s omtaler er merket som spam.

en: %s review moved to the Trash. | %s reviews moved to the Trash.
nb_NO[0]: %s omtale er flyttet til papirkurven.
nb_NO[1]: %s omtaler er flyttet til papirkurven.

en: %s review permanently deleted | %s reviews permanently deleted
nb_NO[0]: %s omtale slettet permanent
nb_NO[1]: %s omtaler slettet permanent

en: %s review restored from the Trash | %s reviews restored from the Trash
nb_NO[0]: %s omtale gjenopprettet fra papirkurven
nb_NO[1]: %s omtaler gjenopprettet fra papirkurven

en: %s review restored from the spam | %s reviews restored from the spam
nb_NO[0]: %s omtale gjenopprettet fra spam
nb_NO[1]: %s omtaler gjenopprettet fra spam

en: %s review unapproved | %s reviews unapproved
nb_NO[0]: %s omtale er ikke godkjent
nb_NO[1]: %s omtaler er ikke godkjent

en: %s sales for the selected items
nb_NO: %s salg av valgte produkter

en: %s second | %s seconds
nb_NO[0]: %s sekund
nb_NO[1]: %s sekunder

en: %s signups in this period
nb_NO: %s registreringer i denne perioden

en: %s subscription expired
nb_NO: %s abonnement utløpt

en: %s subscription expiring soon
nb_NO: %s abonnement utløper snart

en: %s terms
nb_NO: %s termer

en: %s transforms your home with our curated collection of home decor, bringing inspiration and style to every corner.
nb_NO: %s forvandler hjemmet ditt med vår nøye utvalgte kolleksjon av boliginnredning, som gir inspirasjon og stil til hvert hjørne.

en: %s variations imported | %s variations imported
nb_NO[0]: %s variasjon importert
nb_NO[1]: %s variasjoner importert

en: %s week | %s weeks
nb_NO[0]: %s uke
nb_NO[1]: %s uker

en: %s worth of coupons used
nb_NO: %s i verdi av rabattkoder brukt

en: %s would like to connect to your store
nb_NO: %s ønsker å koble seg til butikken din

en: %s year | %s years
nb_NO[0]: %s år
nb_NO[1]: %s år

en: %s() was called before the Action Scheduler data store was initialized
nb_NO: %s() ble kalt før datalageret for handlingsplanlegging ble initialisert

en: %s-star rating
nb_NO: %s-stjernevurdering

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
nb_NO: «%s» (rediger)

en: &larr; Back to "%s" attributes
nb_NO: &larr; Tilbake til "%s" attributter

en: &larr; Go to Brands
nb_NO: &larr; Gå til merker

en: &ldquo;%s&rdquo; has been added to your cart
nb_NO: «%s» ble lagt til i handlekurven

en: &ldquo;%s&rdquo; has been removed from your cart
nb_NO: «%s» ble fjernet fra handlekurven

en: &mdash;&nbsp;or&nbsp;&mdash;
nb_NO: &mdash;&nbsp;eller&nbsp;&mdash;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
nb_NO: &nbsp;&ndash; Side %s

en: &quot;%s&quot; is not available for purchase.
nb_NO: &quot;%s&quot; er ikke tilgjengelig for kjøp.

en: &quot;%s&quot; is out of stock and cannot be purchased.
nb_NO: «%s» er utsolgt og kan ikke kjøpes.

en: &uarr; Top
nb_NO: &uarr; Topp

en: '%s' is not a valid country code.
nb_NO: '%s' er ikke en gyldig landskode.

en: '%s' is not a valid datastore.
nb_NO: «%s» er ikke et gyldig datalager.

en: (%s customer review) | (%s customer reviews)
nb_NO[0]: (%s kundeomtale)
nb_NO[1]: (%s kundeomtaler)

en: (Deleted)
nb_NO: (Slettet)

en: (Public)
nb_NO: (Offentlig)

en: (can be backordered)
nb_NO: (kan også restbestilles)

en: (estimated for %s)
nb_NO: (estimert for %s)

en: (ex. VAT)
nb_NO: (ekskl. mva)

en: (ex. tax)
nb_NO: (ekskl. mva)

en: (incl. VAT)
nb_NO: (inkl. mva)

en: (incl. tax)
nb_NO: (inkl. mva)

en: (includes %1$s estimated for %2$s)
nb_NO: (inkluderer %1$s beregnet for %2$s)

en: (includes %s)
nb_NO: (inkl. %s)

en: (items: %d)
nb_NO: (elementer: %d)

en: (no ID)
nb_NO: (ingen id)

en: + Add account
nb_NO: + Legg til konto

en: 1 minute
nb_NO: 1 minutt

en: 1 minute per product
nb_NO: 1 minutt pr, produkt

en: 1 of 5 stars
nb_NO: 1 av 5 stjerner

en: 1 variation
nb_NO: 1 variant

en: 1 variation added
nb_NO: 1 variant lagt til

en: 2 character continent code.
nb_NO: 2 tegn kontinentkode.

en: 2 minutes
nb_NO: 2 minutter

en: 2 of 5 stars
nb_NO: 2 av 5 stjerner

en: 3 of 5 stars
nb_NO: 3 av 5 stjerner

en: 30-day free trial
nb_NO: 30 dagers gratis prøveperiode

en: 4 minutes
nb_NO: 4 minutter

en: 4 of 5 stars
nb_NO: 4 av 5 stjerner

en: 5 minutes
nb_NO: 5 minutter

en: 5 of 5 stars
nb_NO: 5 av 5 stjerner

en: <a href='%1$s'>View all plugins</a> - <a href='%2$s'>Manage WooCommerce features</a>
nb_NO: <a href='%1$s'>Se alle utvidelser</a> - <a href='%2$s'>Administrer WooCommerce-funksjoner</a>

en: <a href='%s'>More information</a>
nb_NO: <a href='%s'>Mer informasjon</a>

en: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">Connect your store</a> to WooCommerce.com to get updates and streamlined support for your subscriptions.
nb_NO: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">Koble butikken din</a> til WooCommerce.com for å få oppdateringer og strømlinjeformet støtte for abonnementene dine.

en: <b>Bcc</b>: %s
nb_NO: <b>Blindkopi</b>: %s

en: <b>Cc</b>: %s
nb_NO: <b>Kopi</b>: %s

en: <b>External or Affiliate –</b> one that you list and describe on your website but is sold elsewhere.
nb_NO: <b>Ekstern eller affiliate –</b> en som du lister og beskriver på nettstedet ditt, men som selges andre steder.

en: <b>Grouped –</b> a collection of related products that can be purchased individually and only consist of simple products. For example, a set of six drinking glasses.
nb_NO: <b>Gruppert –</b> en samling relaterte produkter som kan kjøpes individuelt og kun består av enkle produkter. For eksempel et sett med seks drikkeglass.

en: <b>Simple –</b> covers the vast majority of any products you may sell. Simple products are shipped and have no options. For example, a book.
nb_NO: <b>Enkel –</b> dekker det store flertallet av alle produkter du kan selge. Enkle produkter sendes og har ingen alternativer. For eksempel en bok.

en: <b>To</b>: %s
nb_NO: <b>Til</b>: %s

en: <b>Variable –</b> a product with variations, each of which may have a different SKU, price, stock option, etc. For example, a t-shirt available in different colors and/or sizes.
nb_NO: <b>Variabelt –</b> et produkt med varianter, som hver kan ha forskjellig produktnummer, pris, lagervalg osv. For eksempel en t-skjorte tilgjengelig i forskjellige farger og/eller størrelser.

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
nb_NO[0]: <strong>%s ordre</strong> venter på behandling
nb_NO[1]: <strong>%s ordrer</strong> venter på behandling

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
nb_NO[0]: <strong>%s ordre</strong> på vent
nb_NO[1]: <strong>%s ordrer</strong> på vent

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
nb_NO[0]: <strong>%s produkt</strong> lite på lager
nb_NO[1]: <strong>%s produkter</strong> lite på lager

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
nb_NO[0]: <strong>%s produkt</strong> utsolgt
nb_NO[1]: <strong>%s produkter</strong> utsolgt

en: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due action</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a> | <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due actions</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a>
nb_NO[0]: <strong>Handlingsplanlegger:</strong> %1$d <a href="%2$s">forfalt handling</a> funnet; noe kan være galt. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Les dokumentasjon "</a>
nb_NO[1]: <strong>Handlingsplanlegger:</strong> %1$d <a href="%2$s">forfalte handlinger</a> funnet; noe kan være galt. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Les dokumentasjon "</a>

en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
nb_NO: <strong>OBS!</strong> Versjonene av de følgende utvidelser du kjører, har ikke blitt testet med WooCommerce %s. Vennligst oppdater dem eller bekreft kompatibilitet før du oppdaterer WooCommerce, ellers kan det oppstå problemer:

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
nb_NO: <strong>Velkommen til WooCommerce</strong> &#8211; Du er nesten klar til å begynne selge. :)

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
nb_NO: <strong>Temaet ditt (%s) inneholder utdaterte kopier av noen WooCommerce-malfiler.</strong> Disse filene må kanskje oppdateres for å sikre at de er kompatible med den nåværende versjonen av WooCommerce. Forslag til å fikse dette:

en: <strong>You’re editing details specific to this variation.</strong> Some information, like description and images, will be inherited from the main product, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.
nb_NO: <strong>Du redigerer detaljer som er spesifikke for denne varianten.</strong> Noe informasjon, som beskrivelse og bilder, arves fra hovedproduktet, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
nb_NO: En 2-bokstavs landkode, f.eks. US. La stå tom for å bruke på alle.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
nb_NO: En 2-bokstavs delstats kode, f.eks. MD. La stå tom for å bruke på alle.

en: A European payments solution that allows you to accept payments in over 25 countries and multiple currencies.
nb_NO: En europeisk betalingsløsning som lar deg ta imot betalinger i mer enn 25 land og flere valutaer.

en: A URL to redirect the customer after checkout. This could be, for example, a link to the payment processors website.
nb_NO: En nettadresse for å omdirigere kunden etter kassen. Dette kan for eksempel være en lenke til betalingsformidlerens nettsted.

en: A cloud of your most used product tags.
nb_NO: En sky med dine mest brukte produktstikkord.

en: A collection of email content layouts.
nb_NO: En samling av oppsett for e-post.

en: A description of the purpose of the email template.
nb_NO: En beskrivelse av formålet for e-postmalen.

en: A font face with slug "%s" already exists.
nb_NO: En skrifttype med identifikatoren "%s" finnes allerede.

en: A font family with slug "%s" already exists.
nb_NO: En skriftfamilie med identifikatoren "%s" finnes allerede.

en: A friendly name for the webhook.
nb_NO: Et vennlig navn på webhook'en.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
nb_NO: Et leselig sammendrag av responsen, inkludert HTTP-responskode, melding og tekst.

en: A full checkout experience embedded on your site that includes all popular payment methods (Pay Now, Pay Later, Financing, Installments).
nb_NO: En fullstendig kasseopplevelse innebygd på nettstedet, som inkluderer alle populære betalingsmåter (Betal nå, Betal senere, Finansiering, Avbetaling).

en: A general template for emails.
nb_NO: En generell mal for e-post.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
nb_NO: En lesbar beskrivelse for innstillingen som brukes i grensesnittet.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
nb_NO: En lesbar etikett for innstillingen som brukes i grensesnittet.

en: A human-readable description of the resource.
nb_NO: En beskrivelse av ressursen leselig for mennesker.

en: A link to a product category.
nb_NO: En lenke til en produktkategori.

en: A link to a product form.
nb_NO: En lenke til et produktskjema.

en: A link to a product sold on a different website, e.g. brand collab.
nb_NO: En lenke til et produkt som selges på et annet nettsted, f.eks. et merkevaresamarbeid.

en: A link to a product tag.
nb_NO: En lenke til en produkttagg.

en: A link to a product.
nb_NO: En lenke til et produkt.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
nb_NO: En lenke for å angi et nytt passord vil bli sendt til e-postadressen din.

en: A list of line items (products) within this order.
nb_NO: En liste over produktlinjer i denne ordren.

en: A list of plugins to install
nb_NO: En liste over utvidelser som skal installeres

en: A list of stats to query must be provided.
nb_NO: En liste over statistikker som skal spørres, må være gitt.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
nb_NO: En liste med taksonomitermer som kan benyttes med hensyn til ordre-/produktstatuser.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
nb_NO: En liste over taksonomitermer brukt for produktsynlighet.

en: A list of your store's products.
nb_NO: En liste med produkter i butikken din.

en: A list of your store's top-rated products.
nb_NO: En liste med topp-vurderte produkter i butikken din.

en: A list or dropdown of product categories.
nb_NO: En liste eller en rullegardin med produktkategorier.

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
nb_NO: En sanntidspris er den nøyaktige leveringskostnaden for en ordre, hentet direkte fra transportøren.

en: A map of provider ID to integer values representing the sort order.
nb_NO: En mapping av leverandør-id til heltallverdier som representerer sorteringsrekkefølgen.

en: A message indicating that the action completed successfully.
nb_NO: En melding som angir at handlingen er fullført.

en: A minimum order amount
nb_NO: Et minimum ordrebeløp

en: A minimum order amount AND a coupon
nb_NO: Et minimum ordrebeløp OG en rabattkode

en: A minimum order amount AND coupon
nb_NO: Et minimum ordrebeløp OG rabattkode

en: A minimum order amount OR a coupon
nb_NO: Et minimum ordrebeløp ELLER en rabattkode

en: A minimum order amount OR coupon
nb_NO: Et minimum ordrebeløp ELLER rabattkode

en: A new queue has begun processing. <a href="%s">View actions in-progress &raquo;</a>
nb_NO: En ny kø har begynt å behandles. <a href="%s">Se handlinger som behandles &raquo;</a>

en: A note has been added to your order
nb_NO: Et notat er lagt til ordren din

en: A note has been added to your order from {site_title}
nb_NO: Et notat har blitt lagt til på din ordre fra {site_title}

en: A partial IP address can be passed and matching results will be returned.
nb_NO: En del av en IP-adresse kan sendes og matchende resultater blir returnert.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
nb_NO: En e-post for tilbakestilling av passord har blitt sendt til e-postadressen som er lagret på din konto, men det kan da en liten stund før denne dukker opp i innboksen din. Vennligst vent minimum 10 minutter før du forsøker å tilbakestille igjen.

en: A payment provider in the context of the main Payments Settings page list.
nb_NO: En betalingsleverandør i kontekst av hovedlisten på siden «Betalingsinnstillinger».

en: A product must be associated with this brand for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products with these brands will be discounted.
nb_NO: Et produkt må være knyttet til dette merket for at rabattkoden skal være gyldig, eller; for "Produktrabatter" vil produkter med disse merkene bli rabattert.

en: A product with this ID already exists.
nb_NO: Et produkt med denne ID-en eksisterer allerede.

en: A product with this SKU already exists.
nb_NO: Et produkt med dette nummeret eksisterer allerede.

en: A search form for your store.
nb_NO: Et søkeskjema til din butikk.

en: A set of products that go well together, e.g. camera kit.
nb_NO: Et sett med produkter som passer godt sammen, f.eks. et kamerasett.

en: A shipping zone consists of the region(s) you'd like to ship to and the shipping method(s) offered. A shopper can only be matched to one zone, and we'll use their shipping address to show them the methods available in their area.
nb_NO: En fraktsone består av regionen(e) du ønsker å sende til, og fraktmetoden(e) som tilbys. En kunde kan bare knyttes til én sone, og vi bruker leveringsadressen til å vise kunden hvilke metoder som er tilgjengelige i området.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
nb_NO: En fraktsone er et geografisk område der et bestemt sett med fraktmåter og -priser gjelder.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
nb_NO: En enkel frakoblet betalingsmåte som lar deg ta imot BACS-betaling.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
nb_NO: En enkel frakoblet betalingsmåte som lar deg ta imot sjekkbetaling.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
nb_NO: En enkel frakoblet betalingsmåte som lar deg ta betalt ved levering.

en: A single physical or virtual product, e.g. a t-shirt or an eBook.
nb_NO: Et enkelt fysisk eller virtuelt produkt, f.eks. en t-skjorte eller en e-bok.

en: A subject for provided email type after filters are applied and placeholders replaced.
nb_NO: Et emne for den angitte e-posttypen, etter at filtre er brukt og plassholdere er erstattet.

en: A suggestion category.
nb_NO: En forslagskategori.

en: A suggestion with full details.
nb_NO: Et forslag med alle detaljer.

en: A unique ID string for the email template.
nb_NO: En unik id-streng for e-postmalen.

en: A unique identifier for the setting.
nb_NO: En unik identifikator for innstillingen.

en: A unique identifier for the tool.
nb_NO: Unik ID for verktøyet.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
nb_NO: En unik identifikator som kan brukes til å koble innstillinger sammen.

en: A valid email address is required
nb_NO: En gyldig e-postadresse kreves

en: A valid event name must be specified.
nb_NO: Et gyldig hendelsesnavn må angis.

en: A valid free shipping coupon
nb_NO: En gyldig rabattkode for gratis levering

en: A valid prop name must be specified
nb_NO: Et gyldig rekvisittnavn må angis

en: A zip file of the theme to be uploaded.
nb_NO: En zip-fil med temaet som skal lastes opp.

en: A ‘brewtiful’ experience :-)
nb_NO: En "bryggeskjønn" opplevelse :-)

en: AI-accessible WooCommerce operations via MCP
nb_NO: AI-tilgjengelige WooCommerce-operasjoner via MCP

en: AND
nb_NO: OG

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
nb_NO: API-nøkkel ble generert. Pass på å kopiere dine nye nøkler nå, da den hemmelige nøkkelen vil bli skjult når du forlater denne siden.

en: API Key updated successfully.
nb_NO: API Key oppdatert.

en: API Version
nb_NO: API versjon

en: API credentials
nb_NO: API legitimasjon

en: API docs
nb_NO: API-dokumenter

en: API key
nb_NO: API-nøkkel

en: API keys open up access to potentially sensitive information. Only share them with organizations you trust.
nb_NO: API-nøkler gir tilgang til potensielt sensitiv informasjon. Del dem bare med organisasjoner du stoler på.

en: API path.
nb_NO: API- sti.

en: API response is missing required elements, or they are in the wrong form.
nb_NO: API-responsen mangler påkrevde elementer, eller de er i feil form.

en: ASC
nb_NO: Stigende

en: Abort
nb_NO: Avbryt

en: Abort the product attributes lookup table regeneration
nb_NO: Avbryt regenereringen av oppslagstabellen for produktattributter

en: About
nb_NO: Om

en: About Action Scheduler %s
nb_NO: Om handlingsplanlegger %s

en: About WooCommerce
nb_NO: Om WooCommerce

en: Accent
nb_NO: Uthevet

en: Accept COD if the order is virtual
nb_NO: Godta kontant-ved-levering hvis ordren er virtuelt

en: Accept Cards, Apple Pay, Google Pay, Bizum, PayPal, and many more payment methods in your store.
nb_NO: Aksepter kort, Apple Pay, Google Pay, Bizum, PayPal og mange flere betalingsmåter i butikken.

en: Accept Direct Debit, ACH Pull, and open banking payments.
nb_NO: Godta direktebetaling, ACH-debet og åpne bankbetalinger.

en: Accept all popular payment methods for Finnish B2C and B2B customers
nb_NO: Aksepter alle populære betalingsmåter for finske B2C og B2B-kunder

en: Accept credit and debit cards on your WooCommerce store with advanced features like partial refunds, full/partial captures, and 3D Secure security.
nb_NO: Godta kreditt- og debetkort i WooCommerce-butikken med avanserte funksjoner som delvis refusjon, fullt/delvis trekk og «3D Secure»-sikkerhet.

en: Accept credit cards and other popular payment methods with %1$sWooPayments%2$s
nb_NO: Godta kredittkort og andre populære betalingsmåter med %1$sWooPayments%2$s

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay.
nb_NO: Godta debet- og kredittkort i 135+ valutaer, metoder som Alipay og one-touch betaling med Apple Pay.

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
nb_NO: Godta debet- og kredittkort i 135+ valutaer, metoder som Alipay og one-touch betaling med Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Lær mer</a>.

en: Accept for virtual orders
nb_NO: Godta for virtuelle ordre

en: Accept payments offline using multiple different methods. These can also be used to test purchases.
nb_NO: Ta imot betalinger frakoblet ved hjelp av flere ulike måter. Disse kan også brukes til å teste kjøp.

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
nb_NO: Ta imot betalinger via PayPal ved å bruke saldo på kontoen eller kredittkort.

en: Accept payments with Woo
nb_NO: Ta imot betalinger med Woo

en: Access competitive shipping prices
nb_NO: Få tilgang til konkurransedyktige fraktpriser

en: Access denied
nb_NO: Tilgang nektet

en: Access discounted shipping rates with USPS, UPS, and DHL.
nb_NO: Få tilgang til rabatterte fraktpriser med USPS, UPS og DHL.

en: Access expires
nb_NO: Tilgang utløper

en: Access granted
nb_NO: Tilgang tillatt

en: Access restriction
nb_NO: Tilgangsbegrensning

en: Access to Purchased Downloads
nb_NO: Adgang til kjøpte nedlastinger

en: Account Type
nb_NO: Kontotype

en: Account and Privacy
nb_NO: Konto og personvern

en: Account creation
nb_NO: Kontoopprettelse

en: Account creation options
nb_NO: Alternativer for kontoopprettelse

en: Account details
nb_NO: Kontodetaljer

en: Account details changed successfully.
nb_NO: Kontoinformasjonen er endret.

en: Account details:
nb_NO: Kontodetaljer:

en: Account endpoints
nb_NO: Konto sluttpunkter

en: Account erasure requests
nb_NO: Forespørsler om sletting av brukerkontoer

en: Account name
nb_NO: Kontonavn

en: Account number
nb_NO: Kontonummer

en: Account pages
nb_NO: Kontosider

en: Account username
nb_NO: Kontoens brukernavn

en: Accounts
nb_NO: Kontoer

en: Accounts &amp; Privacy
nb_NO: Kontoer og personvern

en: Action
nb_NO: Handling

en: Action Group
nb_NO: Handlingsgruppe

en: Action Scheduler
nb_NO: Handlingsplanlegger

en: Action Scheduler has migrated data to custom tables; however, orphaned log entries exist in the WordPress Comments table. %1$s <a href="%2$s">Learn more &raquo;</a>
nb_NO: Handlingsplanlegger har overført data til egendefinerte tabeller. Foreldreløse loggoppføringer finnes i WordPress-kommentartabellen. %1$s <a href="%2$s">Lær mer &raquo;</a>

en: Action Scheduler is a scalable, traceable job queue for background processing large sets of actions. Action Scheduler works by triggering an action hook to run at some time in the future. Scheduled actions can also be scheduled to run on a recurring schedule.
nb_NO: Action Scheduler er en skalerbar, sporbar jobbkø for bakgrunnsbehandling av store sett med handlinger. Action Scheduler fungerer ved å utløse en handlingskrok for å kjøre på et tidspunkt i fremtiden. Planlagte handlinger kan også planlegges å kjøre på en regelmessig tidsplan.

en: Action Scheduler is currently being loaded from the following location. This can be useful when debugging, or if requested by the support team.
nb_NO: Handlingsplanleggeren lastes for øyeblikket inn fra følgende plassering. Dette kan være nyttig ved feilsøking, eller hvis supportteamet ber om informasjonen.

en: Action Scheduler migration in progress. The list of scheduled actions may be incomplete.
nb_NO: Handlingsplanlegger migrasjon pågår. Listen over planlagte handlinger kan være ufullstendig.

en: Action Scheduler package
nb_NO: Handlingsplanleggerpakke

en: Action Scheduler package running on your site.
nb_NO: Handlingsplanleggerpakke kjører på nettstedet ditt.

en: Action Scheduler was unable to delete action %1$d. Reason: %2$s
nb_NO: Handlingsplanleggeren kunne ikke slette handling %1$d. Årsak: %2$s

en: Action Status
nb_NO: Handlingsstatus

en: Action [%1$s] has an invalid schedule: %2$s
nb_NO: Handlingen [%1$s] har en ugyldig tidsplan: %2$s

en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
nb_NO: Handling [%1$s] har ugyldige argumenter. Det kan ikke være JSON decodert til en array. $args = %2$s

en: Action event
nb_NO: Handlingshendelse

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
nb_NO: Handling mislyktes. Vennligst oppdater siden og prøv igjen.

en: Action needed
nb_NO: Handling nødvendig

en: Action statuses are Pending, Complete, Canceled, Failed
nb_NO: Handlingsstatuser er Ventende, Fullført, Kansellert, Mislykket

en: Action that should be completed to connect Jetpack.
nb_NO: Handling som skal fullføres for å koble til jetpack.

en: ActionScheduler_Action::$args too long. To ensure the args column can be indexed, action args should not be more than %d characters when encoded as JSON.
nb_NO: ActionScheduler_Action::$args for lenge. For å sikre at args-kolonnen kan indekseres, bør action args ikke være mer enn %d tegn når de er kodet som JSON.

en: Actionable order statuses
nb_NO: Handlingsklare ordrestatuser

en: Actions
nb_NO: Handlinger

en: Activate
nb_NO: Aktiver

en: Activate BNPL instantly on WooPayments
nb_NO: Aktiver BNPL umiddelbart på WooPayments

en: Activate usage tracking
nb_NO: Aktiver brukssporing

en: Active
nb_NO: Aktiv

en: Active Product Filters
nb_NO: Aktive produkt-filtre

en: Active filters
nb_NO: Aktive filtre

en: Active plugins
nb_NO: Aktive utvidelser

en: Active plugins.
nb_NO: Aktive utvidelser.

en: Activity log for the action.
nb_NO: Aktivitetslogg for handlingen.

en: Add
nb_NO: Legg til

en: Add "Reply-to" email
nb_NO: Legg til «Svar til»-e-post

en: Add %s
nb_NO: Legg til %s

en: Add Custom Field
nb_NO: Legg til tilpasset felt

en: Add Email
nb_NO: Legg til e-post

en: Add File
nb_NO: Legg til fil

en: Add New
nb_NO: Legg til nytt

en: Add New Approved Directory
nb_NO: Legg til ny godkjent katalog

en: Add New Brand
nb_NO: Legg til nytt merke

en: Add New Custom Field:
nb_NO: Legg til nytt tilpasset felt:

en: Add New Scheduled Action
nb_NO: Legg til ny planlagt handling

en: Add Notification
nb_NO: Legg til varsling

en: Add a link and choose a label for the button linked to a product sold elsewhere.
nb_NO: Legg til en lenke og velg en etikett for knappen som er knyttet til et produkt som selges andre steder.

en: Add a meaningful description, including a note of the person, company or app you are sharing the key with.
nb_NO: Legg til en meningsfull beskrivelse, inkludert et notat om personen, bedriften eller appen du deler nøkkelen med.

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
nb_NO: Legg til et notat som referanse, eller legg til et kundenotat (brukeren vil bli underrettet).

en: Add a review
nb_NO: Skriv en omtale

en: Add a touch of charm and coziness this holiday season with a wide selection of hand-picked decorations — from minimalist vases to designer furniture.
nb_NO: Tilfør et snev av sjarm og hygge denne høytiden, med et bredt utvalg av håndplukkede dekorasjoner - fra minimalistiske vaser til designmøbler.

en: Add additional piece of info about each category to the report.
nb_NO: Legg til ekstra informasjon om hver kategori i rapporten.

en: Add additional piece of info about each coupon to the report.
nb_NO: Legg til mer informasjon om hver rabattkode i rapporten.

en: Add additional piece of info about each product to the report.
nb_NO: Legg til ytterligere informasjon om hvert produkt i rapporten.

en: Add additional piece of info about each variation to the report.
nb_NO: Legg til mer informasjon om hver variant i rapporten.

en: Add and manage attributes used for product options, such as size and color.
nb_NO: Legg til og administrer attributter som brukes for produktalternativer, for eksempel størrelse og farge.

en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info.
nb_NO: Legg til eventuelle filer du ønsker å gjøre tilgjengelig for kunden etter kjøpet, for eksempel instruksjoner eller garantiinformasjon.

en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info. Store-wide updates can be managed in your %1$sproduct settings%2$s.
nb_NO: Legg til filer du ønsker å gjøre tilgjengelig for kunden etter kjøpet, for eksempel instruksjoner eller garanti-informasjon. Oppdateringer for hele butikken kan administreres i %1$sproduktinnstillingene%2$s.

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
nb_NO: Legg til så mange soner som behøves, kunder vil bare se leveringsmåter som er tilgjengelig for deres adresse.

en: Add attribute
nb_NO: Legg til attributt

en: Add coupon
nb_NO: Legg til rabattkode

en: Add descriptive pieces of information that customers can use to search for this product on your store, such as “Material” or “Size”.
nb_NO: Legg til beskrivende informasjon som kundene kan bruke til å søke etter dette produktet i butikken din, for eksempel «Materiale» eller «Størrelse».

en: Add existing
nb_NO: Legg til eksisterende

en: Add fee
nb_NO: Legg til gebyr

en: Add file
nb_NO: Legg til fil

en: Add images to product gallery
nb_NO: Legg til bilder i produktgalleriet

en: Add item(s)
nb_NO: Legg til produkt(er)

en: Add key
nb_NO: Legg til nøkkel

en: Add manually
nb_NO: Legg til manuelt

en: Add new
nb_NO: Legg til ny

en: Add new %s
nb_NO: Legg til ny %s

en: Add new attribute
nb_NO: Legg til nytt attributt

en: Add new category
nb_NO: Legg til kategori

en: Add new coupon
nb_NO: Legg til ny rabattkode

en: Add new order
nb_NO: Legg til ny ordre

en: Add new product
nb_NO: Legg til nytt produkt

en: Add new product form
nb_NO: Legg til nytt produktskjema

en: Add new shipping class
nb_NO: Legg til ny fraktklasse

en: Add new tag
nb_NO: Legg til nytt stikkord

en: Add note
nb_NO: Legg til notat

en: Add or remove tags
nb_NO: Legg til eller fjern stikkord

en: Add order
nb_NO: Legg til ordre

en: Add payment method
nb_NO: Legg til betalingsmåte

en: Add price
nb_NO: Legg til pris

en: Add price to all variations that don't have a price
nb_NO: Legg til pris for alle varianter som ikke har en pris

en: Add prices
nb_NO: Legg til priser

en: Add product gallery images
nb_NO: Legg til bilder i produktgalleriet

en: Add product(s)
nb_NO: Legg til produkt(er)

en: Add products
nb_NO: Legg til produkter

en: Add recommended marketing tools to reach new customers and grow your business
nb_NO: Legg til anbefalte markedsføringsverktøy for å nå nye kunder og vokse virksomheten din

en: Add shipping
nb_NO: Legg til frakt

en: Add shipping class
nb_NO: Legg til fraktklasse

en: Add shipping class costs
nb_NO: Legg til kostnader for fraktklasse

en: Add shipping method
nb_NO: Legg til fraktmåte

en: Add shipping methods &amp; zones
nb_NO: Legg til fraktmåter og -soner

en: Add shipping zone
nb_NO: Legg til fraktsone

en: Add some attributes in the <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Attributes</a> tab to generate variations. Make sure to check the <b>Used for variations</b> box. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Learn more</a>
nb_NO: Legg til noen attributter i kategorien <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Attributter</a> for å generere varianter. Sørg for å krysse av i boksen Brukes <b>for varianter</b>. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Les mer</a>

en: Add store details
nb_NO: Legg til butikkdetaljer

en: Add tax
nb_NO: Legg til avgift

en: Add the amount it costs you to buy or make this product.
nb_NO: Legg til beløpet det koster å kjøpe eller produsere dette produktet.

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. Leave blank to use the default value from "General".
nb_NO: Legg til beløpet det koster å kjøpe eller produsere dette produktet. La det stå tomt for å bruke standardverdien fra «Generelt».

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. This will be applied as the default value for variations.
nb_NO: Legg til beløpet det koster å kjøpe eller produsere dette produktet. Dette vil bli brukt som standardverdi for varianter.

en: Add the shipping methods you'd like to make available to customers in this zone.
nb_NO: Legg til fraktmåtene som skal gjøres tilgjengelig for kunder i denne sonen.

en: Add to Cart + Options
nb_NO: Legg i handlekurv med alternativer

en: Add to cart
nb_NO: Legg i handlekurv

en: Add to cart URL.
nb_NO: Nettadresse for «Legg i handlekurv».

en: Add to cart behaviour
nb_NO: Adferd for 'Legg i handlekurv'

en: Add to cart button parameters.
nb_NO: Parametre for 'Legg i handlekurv'-knapp.

en: Add to cart: &ldquo;%s&rdquo;
nb_NO: Legg i handlekurv: «%s»

en: Add to gallery
nb_NO: Legg til i galleri

en: Add to menu
nb_NO: Legg til i meny

en: Add webhook
nb_NO: Legg til Webhook

en: Add your logo to each of your WooCommerce emails. If no logo is uploaded, your site title will be used instead.
nb_NO: Legg til logo i hver av e-postene sendt av WooCommerce. Hvis ingen logo er lastet opp brukes nettstedets tittel i stedet.

en: Add your products
nb_NO: Legg til produktene dine

en: Add zone
nb_NO: Legg til sone

en: Add&nbsp;meta
nb_NO: Legg til meta

en: Added line items: %s
nb_NO: Lagt til linjeelementer: %s

en: Added to cart
nb_NO: Lagt til i handlekurven

en: Adding new attribute failed.
nb_NO: Legge til nytt attributt mislyktes.

en: Additional content
nb_NO: Tilleggsinnhold

en: Additional context
nb_NO: Ytterligere kontekst

en: Additional data to pass to the extension
nb_NO: Ytterligere data som skal sendes til utvidelsen

en: Additional fields related to the order.
nb_NO: Ytterligere felter relatert til ordren.

en: Additional fields to be persisted on the order.
nb_NO: Ytterligere felter som skal lagres på ordren.

en: Additional help text shown to the user about the setting.
nb_NO: Ekstra hjelptekst om innstillingen som vises til brukeren.

en: Additional information
nb_NO: Tilleggsinformasjon

en: Additional rates
nb_NO: Tilleggssatser

en: Additional tax class "%1$s" couldn't be saved. %2$s.
nb_NO: Ekstra avgiftsklasse «%1$s» kunne ikke lagres. %2$s.

en: Additional tax classes
nb_NO: Flere avgiftsklasser

en: Address | Addresses
nb_NO[0]: Adresse
nb_NO[1]: Adresser

en: Address (optional)
nb_NO: Adresse (valgfritt)

en: Address Line 2
nb_NO: Adresselinje 2

en: Address changed successfully.
nb_NO: Adressen er endret.

en: Address line 1
nb_NO: Adresselinje 1

en: Address line 1.
nb_NO: Adresselinje 1.

en: Address line 2
nb_NO: Adresselinje 2

en: Address line 2.
nb_NO: Adresselinje 2.

en: Address override
nb_NO: Overstyr adresse

en: Address:
nb_NO: Adresse:

en: Addresses
nb_NO: Adresse

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
nb_NO: Legger til et alternativ på ordre-siden for å fjerne personopplysninger med massehandling. Merk at fjerning av personopplysninger ikke kan angres.

en: Adjusted stock: %s
nb_NO: Justert lager: %s

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
nb_NO: Kategorier

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
nb_NO: Rabattkoder

[ctx: Admin menu name]
en: Home
nb_NO: Hjem

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
nb_NO: Ordrer

[ctx: Admin menu name]
en: Product Forms
nb_NO: Produktskjemaer

[ctx: Admin menu name]
en: Products
nb_NO: Produkter

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
nb_NO: Planlagte handlinger

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
nb_NO: Fraktklasser

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
nb_NO: Stikkord

en: Advanced
nb_NO: Avansert

en: Advanced automated workflows and customs
nb_NO: Avanserte automatiserte arbeidsflyter og rutiner

en: Advanced options
nb_NO: Avanserte valg

en: Affiliate product
nb_NO: Tilknyttet produkt

en: Affirm's tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
nb_NO: Affirms skreddersydde «Kjøp nå, betal senere»-programmer fjerner pris som en barriere, gjør nettlesere til kjøpere, øker den gjennomsnittlige ordreverdien og utvider kundebasen din.

en: Affirm’s tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
nb_NO: Affirms skreddersydde Buy Now Pay Later-programmer fjerner prisen som en barriere, gjør nettlesere til kjøpere, øker den gjennomsnittlige ordreverdien og utvider kundebasen din.

en: Africa
nb_NO: Afrika

en: After checkout (recommended)
nb_NO: Etter kasse (anbefalt)

en: After pre-tax discounts.
nb_NO: Etter før avgift-rabatter.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
nb_NO: Etter at du har publisert endringene, kan det hende at nye bildestørrelser ikke vises før du <a href="%s" target="_blank">Regenererer Miniatyrbilder</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
nb_NO: Etter at du har publisert endringene, kan det hende at nye bildestørrelser ikke vises før du regenererer miniatyrbilder. Du kan gjøre dette fra <a href="%1$s" target="_blank">Verktøy i WooCommerce </a> eller ved å bruke en plugin som <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
nb_NO: Etter å ha publisert endringene vil nye bildestørrelser bli generert automatisk.

en: After that they can be reassigned to the logged-in user by going to the <a href="%1$s">WooCommerce webhooks settings page</a> and re-saving them.
nb_NO: Deretter kan de tilordnes på nytt til den innloggede brukeren ved å gå til <a href="%1$s">innstillingssiden for WooCommerce webhooks</a> og lagre dem på nytt.

en: Afterpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
nb_NO: Afterpay lar kundene motta produkter umiddelbart og betale for kjøp over fire avdrag, alltid rentefritt.

en: Ahafo
nb_NO: Ahafo-regionen

en: Airwallex Payments
nb_NO: Airwallex-betalinger

en: Alert
nb_NO: Varsel

en: Algeria
nb_NO: Algerie

en: Algerian dinar
nb_NO: Algerisk dinar

en: Alias for customer_type (deprecated).
nb_NO: Alias for customer_type (utfaset).

en: All
nb_NO: Alle

en: All %s
nb_NO: Alle %s

en: All Brands
nb_NO: Alle merker

en: All Product Form
nb_NO: Alle produktskjema

en: All Products
nb_NO: Alle produkter

en: All Products ( new )
nb_NO: Alle produkter (ny)

en: All allowed countries
nb_NO: Alle tillatte land

en: All categories
nb_NO: Alle kategorier

en: All coupons
nb_NO: Alle rabattkoder

en: All dates
nb_NO: Alle datoer

en: All done!
nb_NO: Helt ferdig!

en: All levels
nb_NO: Alle nivåer

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
nb_NO: Alle manglende WooCommerce sider ble installert

en: All pending and in-progress import actions have been cancelled.
nb_NO: Alle ventende og pågående importhandlinger er avbrutt.

en: All products
nb_NO: Alle produkter

en: All ratings
nb_NO: Alle vurderinger

en: All regions not covered above
nb_NO: Alle regioner som ikke er dekket ovenfor

en: All sales channels
nb_NO: Alle salgskanaler

en: All shipping classes
nb_NO: Alle fraktklasser

en: All sources
nb_NO: Alle kilder

en: All tags
nb_NO: Alle stikkord

en: All types
nb_NO: Alle typer

en: Allow
nb_NO: Tillat

en: Allow WooCommerce to send error logs and non-sensitive diagnostic data to help improve WooCommerce. This feature requires %1$susage tracking%2$s to be enabled.
nb_NO: Tillat WooCommerce å sende feillogger og ikke-sensitive diagnostiske data for å bidra til å forbedre WooCommerce. Denne funksjonen krever at %1$sbrukssporing%2$s er aktivert.

en: Allow backorders?
nb_NO: Tillat restordre?

en: Allow customer reviews?
nb_NO: Tillat omtaler?

en: Allow customers to choose a local pickup location during checkout.
nb_NO: La kundene velge et lokalt hentested i kassen.

en: Allow customers to create an account
nb_NO: Tillat kundene å opprette en konto

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
nb_NO: Tillat kunder å hente ordrene selv. Når du bruker lokal henting vil avgifter som standard medregnes uavhengig av kundens adresse.

en: Allow free shipping
nb_NO: Tillat fri frakt

en: Allow one item to be bought in a single order.
nb_NO: Tillat at kun ett eksemplar kan bli kjøpt pr. ordre.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
nb_NO: Tillat at personopplysninger fjernes i bulk fra ordrer

en: Allow purchases
nb_NO: Tillat kjøp

en: Allow purchases, but notify customers
nb_NO: Tillat kjøp, men varsle kundene

en: Allow reviews.
nb_NO: Tillat omtaler.

en: Allow shoppers to fast-track the checkout process with express options like Apple Pay and Google Pay.
nb_NO: La kundene gå raskere gjennom betalingsprosessen med ekspressalternativer som Apple Pay og Google Pay.

en: Allow sign-ups
nb_NO: Tillat påmeldinger

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
nb_NO: Tillat brukssporing av WooCommerce

en: Allow using redirect mode (insecure) as a last resort
nb_NO: Tillat bruk av viderekoblingsmodus (usikker) som en siste utvei

en: Allow, but notify customer
nb_NO: Tillat, men varsle kunden

en: Allowed ZIP/post codes
nb_NO: Tillatte postnumre

en: Allowed emails
nb_NO: Tillatte e-posteradresse

en: Allows customers to checkout without an account.
nb_NO: Tillater kunder gå til kassen uten en konto.

en: Allows entering cost of goods sold information for products.
nb_NO: Tillater at det legges inn informasjon om produktkostnad for produkter.

en: Alternatively, confirm the email address linked to the order below.
nb_NO: Alternativt kan du bekrefte e-postadressen som er knyttet til ordren nedenfor.

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
nb_NO: Eller, legg inn stien til en CSV-fil på din server:

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
nb_NO: Alltid vis antall på lager, f.eks. "12 på lager"

en: Ambiguous shipping providers list.
nb_NO: Tvetydig liste over transportører.

en: American Samoa
nb_NO: Amerikanske Samoa

en: Amount
nb_NO: Beløp

en: Amount Paid
nb_NO: Betalt beløp

en: Amount already refunded
nb_NO: Beløpet er allerede tilbakebetalt

en: Amount discounted
nb_NO: Beløp rabattert

en: Amount discounted by coupons.
nb_NO: Beløp rabattert med rabattkoder.

en: Amount of coupons.
nb_NO: Antall rabattkoder.

en: Amount of customers.
nb_NO: Antall kunder.

en: Amount of items sold.
nb_NO: Antall produkter solgt.

en: Amount of orders.
nb_NO: Antall ordrer.

en: Amount of products.
nb_NO: Antall produkter.

en: Amount of reviews that the product has.
nb_NO: Antall omtaler av dette produktet.

en: Amount of reviews that the product have.
nb_NO: Antall omtaler av dette produktet.

en: Amount of reviews.
nb_NO: Antall omtaler.

en: Amount of sales.
nb_NO: Antall salg.

en: Amount of tax codes.
nb_NO: Antall avgiftskoder.

en: Amount that will be refunded for this line item (excluding taxes).
nb_NO: Beløp som vil bli refundert for denne produktlinjen (unntatt avgifter).

en: Amount that will be refunded for this tax.
nb_NO: Beløp som vil bli refundert for denne avgiften.

en: An account is already registered with %s. Please log in or use a different email address.
nb_NO: Det finnes allerede en registrert konto med e-postadressen %s. Logg inn eller bruk en annen e-postadresse.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
nb_NO: En konto er allerede registrert med det brukernavnet. Vennligst velg et annet.

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
nb_NO: En konto er allerede registrert med e-postadressen din. <a href="#" class="showlogin">Logg inn her.</a>

en: An additional, optional address line for your business location.
nb_NO: En ekstra, valgfri adresselinje for hvor bedriften din ligger.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
nb_NO: En alfanumerisk identifikator for ressursen, unik for dens type.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
nb_NO: En alfanumerisk identifisering for ressursen.

en: An array of actions, if any, for the note.
nb_NO: En rekke handlinger, om noen, for meldingen.

en: An array of data being returned from the payment gateway.
nb_NO: En datarekke som returneres fra betalingsløsningen.

en: An ecommerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
nb_NO: Et verktøysett for netthandel som hjelper deg å selge hva som helst. Vakkert.

en: An endpoint used for searching download logs for a specific IP address.
nb_NO: Et sluttpunkt som brukes til å søke i nedlastingslogger for en spesifikk IP-adresse.

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
nb_NO: Det har oppstått en feil under aktivering av %s. Prøv igjen senere.

en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
nb_NO: Det har oppstått en feil ved deaktivering av utvidelsen %1$s. Fortsett til <a href="%2$s">Utvidelses skjermbildet</a> for å deaktivere det manuelt.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
nb_NO: Det har oppstått en feil ved deaktivering av abonnementet for %s. Prøv igjen senere.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
nb_NO: En feil oppstod i forespørselen og på nåværende tidspunkt ble ikke forbrukerdata sendt

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
nb_NO: En feil oppsto når du forsøkte å opprette en refusjon ved bruk av API-et for betalingsløsningen.

en: An error occurred while backfilling order %1$d from %2$s to %3$s: %4$s
nb_NO: Det oppstod en feil under tilbakefylling av ordre %1$d fra %2$s til %3$s: %4$s

en: An error occurred while cleaning up order %1$d: %2$s
nb_NO: Det oppstod en feil under opprydding av ordre %1$d: %2$s

en: An error occurred while computing a diff for order %1$d: %2$s
nb_NO: Det oppstod en feil under beregning av en diff for ordre %1$d: %2$s

en: An error occurred while processing your request.
nb_NO: Det oppstod en feil under behandlingen av forespørselen.

en: An error occurred while saving account details: %s
nb_NO: Det oppstod en feil under lagring av kontoopplysninger: %s

en: An error occurred while saving address details: %s
nb_NO: Det oppstod en feil under lagring av adresseopplysninger: %s

en: An identifier for the group this setting belongs to.
nb_NO: En identifikator for gruppen denne innstillingen tilhører.

en: An import is already in progress. Please allow the previous import to complete before beginning a new one.
nb_NO: En import pågår allerede. Vennligst la den forrige importen fullføres før du begynner på en ny.

en: An integer was expected but "%1$s" (%2$s) was received.
nb_NO: Et heltall var forventet, men "%1$s" (%2$s) ble mottatt.

en: An integration for utilizing MaxMind to do Geolocation lookups. Please note that this integration will only do country lookups.
nb_NO: En integrasjon for å bruke MaxMind til å gjøre geolokatsjonsoppslag. Vær oppmerksom på at denne integrasjonen bare vil gjøre oppslag på land.

en: An invalid order status slug was supplied.
nb_NO: En ugyldig identifikator for ordrestatus ble angitt.

en: An invalid setting value was passed.
nb_NO: En ugyldig innstillingsverdi ble sendt.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
nb_NO: En vare som ikke lenger er tilgjengelig ble fjernet fra handlekurven din.

en: An optional zone you can use to set the shipping method(s) available to any regions that have not been listed above.
nb_NO: En valgfri sone som kan brukes til å angi hvilke(n) fraktmåte(r) som er tilgjengelig for alle regioner som ikke er oppført ovenfor.

en: An order has been created for you on %1$s. Your order details are below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
nb_NO: En ordre er opprettet for deg hos %1$s. Ordreinformasjon finner du nedenfor, med en lenke for å betale når du er klar: %2$s

en: An unexpected error happened while applying the Coupon %s.
nb_NO: En uventet feil oppsto ved bruk av rabattkoden %s.

en: An unexpected error occurred while generating the refund.
nb_NO: Det oppsto en uventet feil under genereringen av refusjonen.

en: An unknown error occurred
nb_NO: En ukjent feil oppsto

en: Analytics
nb_NO: Statistikk

en: Analytics cache cleared.
nb_NO: Analyse-mellomlageret er tømt.

en: And
nb_NO: Og

en: Andaman and Nicobar Islands
nb_NO: Andaman og Nicobarøyene

en: Another order milestone! Take a look at your Orders Report to review your orders to date.
nb_NO: En annen ordre-milepæl! Ta en titt på ordrerapporten din for å se gjennom ordrene dine til dags dato.

en: Antarctica
nb_NO: Antarktis

en: Antigua and Barbuda
nb_NO: Antigua og Barbuda

en: Any %s
nb_NO: Enhver %s

en: Any %s&hellip;
nb_NO: Enhver %s&hellip;

en: Any &quot;%1$s&quot; method
nb_NO: Hvilken som helst &quot;%1$s&quot; metode

en: Any Brand
nb_NO: Ethvert merke

en: Any brand
nb_NO: Ethvert merke

en: Any category
nb_NO: Enhver kategori

en: Apartment, suite, etc.
nb_NO: Adresselinje 2

en: Apartment, suite, etc. (optional)
nb_NO: Adresselinje 2 (valgfritt)

en: Apartment, suite, unit, etc.
nb_NO: Adresselinje 2

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
nb_NO: Adresselinje 2 (valgfritt)

en: Append a unique string to filename for security
nb_NO: Legg til en unik streng til filnavnet for sikkerhet

en: Application Name
nb_NO: Applikasjonsnavn

en: Application authentication request
nb_NO: Applikasjon autentiseringsforespørsel

en: Applies to variations only. If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
nb_NO: Gjelder kun for varianter. Hvis sant, er den effektive verdien basisverdien fra det overordnede produktet pluss den definerte verdien. Hvis usant, er den definerte verdien den endelige effektive verdien.

en: Apply
nb_NO: Bruk

en: Apply a tax rate if this product qualifies for tax reduction or exemption. %1$sLearn more%2$s
nb_NO: Bruk en avgiftssats hvis dette produktet kvalifiserer for avgiftsreduksjon eller avgiftsfritak. %1$sLes mer%2$s

en: Apply coupon
nb_NO: Bruk rabattkode

en: Apply minimum order rule before coupon discount
nb_NO: Bruk regel for minimum ordre før rabattkoderabatt

en: Apply to all qualifying items in cart
nb_NO: Gjelde for alle kvalifiserte produkter i kurven

en: Approve
nb_NO: Godkjenne

en: Approve this review
nb_NO: Godkjenn denne omtalen

[ctx: Approved Directory URLs]
en: Search
nb_NO: Søk

en: Approved Download Directories
nb_NO: Godkjente nedlastingsmapper

en: Approved Download Directories sync: completed batch %1$d (%2$d%% complete).
nb_NO: Synkronisering av godkjente nedlastingsmapper: Fullført pulje %1$d (%2$d%% fullført).

en: Approved Download Directories sync: new scan scheduled.
nb_NO: Godkjent synkronisering av nedlastingskataloger: ny skanning er planlagt.

en: Approved Download Directories sync: scan has been cancelled.
nb_NO: Synkronisering av godkjente nedlastingsmapper: Skanningen er avbrutt.

en: Approved Download Directories sync: scan is complete!
nb_NO: Synkronisering av godkjente nedlastingsmapper: Skanningen er fullført.

en: Approved directory URLs cannot be longer than 256 characters.
nb_NO: Godkjente nettadresser for mapper kan ikke være lengre enn 256 tegn.

en: Approved download directories
nb_NO: Godkjente nedlastingsmapper

[ctx: Approved product download URLs migration]
en: invalid URL
nb_NO: ugyldig nettadresse

[ctx: Approved product download directories]
en: Directory URL
nb_NO: Katalogens nettadresse

[ctx: Approved product download directories]
en: Disable All
nb_NO: Slå av alle

[ctx: Approved product download directories]
en: Enable All
nb_NO: Slå på alle

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
nb_NO: Slått på

[ctx: Approved product download directories]
en: Start Enforcing Rules
nb_NO: Begynn å håndheve regler

[ctx: Approved product download directories]
en: Stop Enforcing Rules
nb_NO: Slutt å håndheve regler

[ctx: Approved product download directories]
en: The provided ID was invalid.
nb_NO: Den oppgitte id-en var ugyldig.

[ctx: Approved product download directories]
en: URL
nb_NO: Nettadresse

[ctx: Approved product download directory views]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: All <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Slått av <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Slått av <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Slått på <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Slått på <span class="count">(%s)</span>

en: Approving will share credentials with %s. Do not proceed if this looks suspicious in any way.
nb_NO: Godkjenning vil dele legitimasjon med %s. Ikke fortsett hvis dette ser mistenkelig ut på noen måte.

en: Archive template
nb_NO: Arkiv mal

en: Are WordPress cron jobs enabled?
nb_NO: Er WordPress cron jobs aktivert?

en: Are you sure want to revert to legacy? Doing so will erase any changes you’ve made to your new email templates, and will restore your previous email designs.
nb_NO: Er du sikker på at du vil gå tilbake til den gamle versjonen? Hvis du gjør det slettes alle endringer som er gjort i de nye e-postmalene, og de tidligere e-postdesignene gjenopprettes.

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
nb_NO: Er du sikker på at du vil fjerne alle logger fra databasen?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette alle variantene? Dette kan ikke angres.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne attributten?

en: Are you sure you want to delete this log?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne loggen?

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne fraktmåten?

en: Are you sure you want to delete this template file?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne malfilen?

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
nb_NO: Er du sikkert på at du vil slette denne sonen? Denne handlingen kan ikke angres.

en: Are you sure you want to disconnect your store from WooCommerce.com?
nb_NO: Er du sikker på at du vil koble fra butikken din fra WooCommerce.com?

en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
nb_NO: Er du sikker på at du vil logge ut? <a href="%s">Bekreft og logg ut</a>

en: Are you sure you want to remove the selected fees?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette de valgte gebyrene?

en: Are you sure you want to remove the selected items?
nb_NO: Er du sikker på at du vil fjerne de valgte produktene?

en: Are you sure you want to remove the selected shipping?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette den valgte frakten?

en: Are you sure you want to remove this variation?
nb_NO: Er du sikker på at du vil fjerne denne  varianten?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
nb_NO: Er du sikker på at du vil fjerne tilgang til denne nedlastingen?

en: Are you sure you want to run this tool?
nb_NO: Er du sikker på at du vil kjøre dette verktøyet?

en: Are you sure you wish to delete this item?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette dette elementet?

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette dette notatet? Handlingen kan ikke angres.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne refusjonen? Handlingen kan ikke angres.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne avgiftskolonnen? Handlingen kan ikke angres.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
nb_NO: Er du sikker på at du vil behandle denne refusjonen? Handlingen kan ikke angres.

en: Are you sure you're ready?
nb_NO: Er du sikker på at du er klar?

en: Area to get templates for.
nb_NO: Område å hente maler for.

en: Argentine peso
nb_NO: Argentine Peso

en: Arguments
nb_NO: Argumenter

en: Armed Forces (AA)
nb_NO: US Væpnede Styrker, America

en: Armed Forces (AE)
nb_NO: US Væpnede Styrker, Europa

en: Armed Forces (AP)
nb_NO: US Væpnede Styrker, Stillehavet

en: Array of location names for this zone.
nb_NO: Rekke med stedsnavn for denne sonen.

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
nb_NO: Rekke alternativer (key value pairs) for inputs som select, multiselect, og radio buttons.

en: Array of options with associated values.
nb_NO: Rekke av alternativer med tilhørende verdier.

en: Array of plugin slugs.
nb_NO: Rekke med utvidelsesidentifikatorer.

en: Array of the response headers from the receiving server.
nb_NO: En rekke med respons-headere fra mottakende server.

en: Array of transaction processors and their images.
nb_NO: Oversikt over transaksjonsbehandlere og deres bilder.

en: Arts and crafts
nb_NO: Kunst og håndverk

en: As a reminder, here are your order details:
nb_NO: Som en påminnelse, her er dine ordredetaljer:

en: As a single total
nb_NO: Som en enkel total

en: Ashanti
nb_NO: Ashanti-regionen

en: Attempted to determine the edit URL for order %d, however the order does not exist.
nb_NO: Forsøkte å finne redigeringsadressen for ordre %d, men ordren eksisterer ikke.

en: Attempting to reduce used memory...
nb_NO: Forsøker å redusere minnebruk...

en: Attempting to remigrate...
nb_NO: Forsøk på å remigrere...

en: Attribute
nb_NO: Attributt

en: Attribute %d default
nb_NO: Attributt %d standard

en: Attribute %d global
nb_NO: Attributt %d global

en: Attribute %d name
nb_NO: Attributt %d navn

en: Attribute %d value(s)
nb_NO: Attributt %d verdi(er)

en: Attribute %d visible
nb_NO: Attributt %d synlig

en: Attribute ID.
nb_NO: Attributt-ID.

en: Attribute does not exist.
nb_NO: Attributtet finnes ikke.

en: Attribute name
nb_NO: Attributt navn

en: Attribute name.
nb_NO: Attributtnavn.

en: Attribute position.
nb_NO: Attributtposisjon.

en: Attribute slug.
nb_NO: Attributt Slug.

en: Attribute taxonomy name.
nb_NO: Taksonominavn for attributt.

en: Attribute term.
nb_NO: Attributtbegrep.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
nb_NO: Attributt-termer kan tilordnes produkter eller varianter.<br/><br/><b>Merk</b>: Å slette en term vil fjerne det fra alle produkter og varianter det er tilordnet. Å gjenskape termer vil ikke automatisk tillordne det tilbake til produkter.

en: Attribute terms.
nb_NO: Attributt-termer.

en: Attribute type.
nb_NO: Attributt-type.

en: Attribute updated successfully
nb_NO: Attributt vellykket oppdatert

en: Attribute value(s)
nb_NO: Attributt verdi(er)

en: Attribute visibility
nb_NO: Attributt-synlighet

en: Attributes
nb_NO: Attributter

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
nb_NO: Med attributter kan du definere ekstra produktdata, for eksempel størrelse eller farge. Du kan bruke disse attributtene i butikkens sidepanel ved å bruke «layered nav" widgetene.

en: Attributes totals.
nb_NO: Attributt-summer.

en: Attribution
nb_NO: Attribusjon

en: Audio
nb_NO: Lyd

en: Austria
nb_NO: Østerrike

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
nb_NO: Mellomlager for autentisering og abonnementer ble oppdatert.

en: Authentication failed.
nb_NO: Autentisering mislyktes.

en: Authentication failed. Please try again after a few minutes. If the issue persists, disconnect your store from WooCommerce.com and reconnect.
nb_NO: Autentisering mislyktes. Forsøk på nytt etter noen minutter. Hvis problemet vedvarer, forsøk å koble butikken din fra WooCommerce.com, for så å koble til på nytt.

en: Author
nb_NO: Forfatter

en: Author URL
nb_NO: Forfatter-URL

en: Author: %s
nb_NO: Forfatter: %s

en: Authorize
nb_NO: Autorisere

en: Auto renews on:
nb_NO: Fornyes automatisk på:

en: Auto-sync with theme
nb_NO: Synkronisere automatisk med tema

en: Autodetect
nb_NO: Automatisk gjenkjenning

en: Automated Taxes
nb_NO: Automatiske avgiftssatser

en: Automated, real-time order import
nb_NO: Automatisert ordreimport i sanntid

en: Automatically calculate how much sales tax should be collected – by city, country, or state.
nb_NO: Beregn automatisk hvor mye moms som skal kreves inn - etter by, land eller delstat.

en: Automatically import order information to quickly print your labels.
nb_NO: Importer ordreinformasjon automatisk for å skrive ut etikettene dine raskt.

en: Automatically update email styles when theme styles change
nb_NO: Oppdater e-poststiler automatisk når temastiler endres

en: Automations
nb_NO: Automatiseringer

en: Availability
nb_NO: Tilgjengelighet

en: Available downloads
nb_NO: Tilgjengelige Nedlastinger

en: Available layouts -- single, dual, or both
nb_NO: Tilgjengelige oppsett - enkelt, dobbelt eller begge deler

en: Available on backorder
nb_NO: Utsolgt, men kan bestilles

en: Available options for select/multiselect fields.
nb_NO: Tilgjengelige alternativer for valg/multivalg-felt.

en: Available placeholders: %s
nb_NO: Tilgjengelige plassholdere: %s

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
nb_NO: Avatar-URL med en bildestørrelse på %d piksler.

en: Avatar URL.
nb_NO: Avatarens nettadresse.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
nb_NO: Avatar-URLer for objektets forfatter.

en: Average
nb_NO: Gjennomsnittlig

en: Average AOV per customer.
nb_NO: Gjennomsnittlig ordreverdi pr. kunde.

en: Average gross sales amount
nb_NO: Gjennomsnittlig brutto salgsbeløp

en: Average items per order
nb_NO: Gjennomsnittlig antall produkt per ordre

en: Average net daily sales.
nb_NO: Gjennomsnittlig daglig nettosalg.

en: Average net sales amount
nb_NO: Gjennomsnittlig netto salg

en: Average number of orders.
nb_NO: Gjennomsnittlig antall ordrer.

en: Average order value
nb_NO: Gjennomsnittlig ordrebeløp

en: Average order value.
nb_NO: Gjennomsnittlig ordrebeløp.

en: Average rating
nb_NO: Gjennomsnittsvurdering

en: Average total spend per customer.
nb_NO: Gjennomsnittlig totalforbruk pr. kunde.

en: Avg order value.
nb_NO: Gjennomsnittlig ordreverdi.

en: Awaiting BACS payment
nb_NO: Ventende BACS-betaling

en: Awaiting product image
nb_NO: Venter på produktbilde

en: Azerbaijan
nb_NO: Aserbajdsjan

en: Back
nb_NO: TIlbake

en: Back in stock notification
nb_NO: Varsel for tilbake på lager

en: Back in stock sign-up confirmation
nb_NO: Bekreftelse av registrering av tilbake på lager

en: Back in stock sign-up verification
nb_NO: Verifisering av registrering av tilbake på lager

en: Back to Attributes
nb_NO: Tilbake til attributter

en: Back-in-stock notifications for this product are now being processed. Subscribed customers will receive these emails over the next few minutes. You can monitor or manage individual subscriptions on the <a href="%s">Stock Notifications page</a>.
nb_NO: Varsler om lagerbeholdning for dette produktet blir nå behandlet. Kunder som abonnerer vil motta disse e-postene i løpet av de neste minuttene. Du kan overvåke eller administrere individuelle abonnementer på <a href="%s">Lagervarsel-siden</a>.

en: Background process for coupon meta conversion already started, nothing done.
nb_NO: Bakgrunnsprosessen for konvertering av rabattkodemeta er allerede startet, ingenting er gjort.

en: Background process for coupon meta conversion not started, nothing done.
nb_NO: Bakgrunnsprosessen for konvertering av rabattkodemeta er ikke startet, ingenting er gjort.

en: Background process for coupon meta conversion started
nb_NO: Bakgrunnsprosessen for konvertering av rabattkodemeta er startet

en: Background process for coupon meta conversion stopped
nb_NO: Bakgrunnsprosessen for konvertering av rabattkodemeta stoppet opp

en: Background sync is enabled.
nb_NO: Bakgrunnssynkronisering er aktivert.

en: Backordered
nb_NO: Restbestilt

en: Backorders allowed?
nb_NO: Restordre tillatt?

en: Backorders?
nb_NO: Restordre?

en: Bangladeshi taka
nb_NO: Bangladeshi Taka

en: Bank code
nb_NO: Bankkode

en: Bank name
nb_NO: Banknavn

en: Bank transfer (BACS) payments
nb_NO: Betalinger via bankoverføring (BACS)

en: Bank transit number
nb_NO: Bank transit nummer

en: Basic details
nb_NO: Grunnleggende opplysninger

en: Basic template for WooCommerce transactional emails used in the email editor
nb_NO: Grunnleggende mal for e-poster for transaksjoner i WooCommerce som brukes i redigeringsprogrammet for e-post.

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds
nb_NO: Massehandling %1$d (%2$d ordre) fullført på %3$d sekunder*

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds.
nb_NO: Part %1$d (%2$d ordre) fullført på %3$d sekunder.

en: Batch endpoint for getting specific performance indicators from `stats` endpoints.
nb_NO: Batch endpoint for å få spesifikke resultatindikatorer fra `statistikk` endepunkter.

en: Bcc(s)
nb_NO: Blindkopi(er)

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
nb_NO: Bli den første til å omtale «%s»

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
nb_NO: Før du ber om hjelp vi anbefaler å sjekke siden med systemstatus for å identifisere eventuelle problemer med konfigurasjonen.

en: Before discount
nb_NO: Før rabatt

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
nb_NO: Før du kan laste opp importfilen din, må du fikse følgende feil:

en: Beginning batch #%1$d (%2$d orders/batch).
nb_NO: Starter parti nr. %1$d (%2$d ordre/parti).

en: Beginning verification for batch #%1$d (%2$d orders/batch).
nb_NO: Begynner bekreftelse for parti nr. %1$d (%2$d ordre/parti).

en: Belarus
nb_NO: Hviterussland

en: Belarusian ruble (old)
nb_NO: Belarusian ruble (gammel)

en: Belgium
nb_NO: Belgia

en: Below is a list of extensions available on your WooCommerce.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your WooCommerce.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
nb_NO: Nedenfor er en liste over utvidelser tilgjengelig på WooCommerce.com-kontoen din. For å motta utvidelsesoppdateringer, må du kontrollere at utvidelsen er installert, og abonnementet er aktivert og koblet til WooCommerce.com-kontoen din. Utvidelser kan aktiveres fra <a href="%s">Utvidelser</a>-skjermen.

en: Best Sellers
nb_NO: Bestselgere

en: Bestsellers
nb_NO: Bestselgere

en: Better security
nb_NO: Bedre sikkerhet

en: Billie is the leading provider of Buy Now, Pay Later payment methods for B2B stores.
nb_NO: Billie er en ledende leverandør av betalingsmåter for kjøp nå, betal senere for B2B-butikker.

en: Billing
nb_NO: Fakturering

en: Billing &amp; Shipping
nb_NO: Fakturering &amp; Frakt

en: Billing Address
nb_NO: Fakturaadresse

en: Billing Address 1
nb_NO: Fakturaadresse 1

en: Billing Address 2
nb_NO: Fakturaadresse 2

en: Billing City
nb_NO: Faktura poststed

en: Billing Company
nb_NO: Faktura firma

en: Billing Country / Region
nb_NO: Faktureringsland / -region

en: Billing First Name
nb_NO: Faktura fornavn

en: Billing Last Name
nb_NO: Faktura etternavn

en: Billing Phone Number
nb_NO: Faktureringstelefonnummer

en: Billing Postal/Zip Code
nb_NO: Faktura postnummer

en: Billing State
nb_NO: Faktura delstat/fylke

en: Billing address
nb_NO: Fakturaadresse

en: Billing address.
nb_NO: Fakturaadresse.

en: Billing details
nb_NO: Faktureringsdetaljer

en: Billing email
nb_NO: E-postadresse for fakturering

en: Billing email updated to %s.
nb_NO: E-post for fakturering ble oppdatert til %s.

en: Block Email Editor (alpha)
nb_NO: Blokkbasert e-postredigering (alfa)

en: Block name is required.
nb_NO: Blokknavn er påkrevd.

[ctx: Block pattern category]
en: Email Contents
nb_NO: E-postinnhold

en: Block theme
nb_NO: Blokktema

en: Blog id of the record on the multisite.
nb_NO: Blogg-ID av posten på multisiten.

en: Blueprint (beta)
nb_NO: Blåkopi (beta)

en: Blueprint imports are disabled
nb_NO: Import av blåkopier er slått av

en: Blueprint step definition size exceeds maximum limit of %s MB
nb_NO: Definisjonstørrelsen for blåkopi-trinn overskrider maksimumsgrensen på %s MB

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
nb_NO: Bonaire, Sint Eustatius og Saba

en: Bono
nb_NO: Bono-regionen

en: Bono East
nb_NO: Bono East-regionen

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
nb_NO: Ekstra grunner til å elske Jetpack

en: Bookings
nb_NO: Bookinger

en: Boost international sales and save on FX fees. Accept 60+ local payment methods including Apple Pay and Google Pay.
nb_NO: Øk det internasjonale salget og spar valutagebyrer. Godta over 60 lokale betalingsmåter, inkludert Apple Pay og Google Pay.

en: Boost your organic sales by adding a customer referral program to your WooCommerce store.
nb_NO: Øk det organiske salget ved å legge til et kundehenvisningsprogram i WooCommerce-butikken.

en: Bosnia and Herzegovina
nb_NO: Bosnia Hercegovina

en: Both
nb_NO: Begge

en: Bouvet Island
nb_NO: Bouvetøya

en: Branch code
nb_NO: Avdelingskode

en: Branch sort
nb_NO: Avdelingstype

en: Brand
nb_NO: Merke

en: Brand ID
nb_NO: Merke-id

en: Brand ID.
nb_NO: Merke-id.

en: Brand URL.
nb_NO: Merkenettadresse.

en: Brand image.
nb_NO: Merkebilde.

en: Brand link
nb_NO: Merkelenke

en: Brand name
nb_NO: Merkenavn

en: Brand name.
nb_NO: Merkenavn.

en: Brand slug
nb_NO: Merkeidentifikator

en: Brand slug.
nb_NO: Merkeidentifikator.

en: Branded tracking experience
nb_NO: Merkevarebasert sporingsopplevelse

en: Brands
nb_NO: Merker

en: Brands Archives
nb_NO: Merkearkiver

en: Brands can be added and managed from this screen. You can optionally upload a brand image to display in brand widgets and on brand archives
nb_NO: Merker legges til og administreres fra denne siden. Du kan eventuelt laste opp et merkebilde som skal vises i merkewidgeter og -arkiver.

en: Brands:
nb_NO: Merker:

en: Brazil
nb_NO: Brasil

en: British Columbia
nb_NO: Britisk Columbia

en: Brong-Ahafo
nb_NO: Brong-Ahafo-regionen

en: Browse
nb_NO: Bla gjennom

en: Browse Extensions
nb_NO: Bla gjennom utvidelser

en: Browse categories
nb_NO: Bla gjennom kategorier

en: Browse log files
nb_NO: Bla gjennom loggfiler

en: Browse products
nb_NO: Bla gjennom produkter

en: Browse store
nb_NO: Se gjennom butikken

en: Browse the Marketplace
nb_NO: Bla gjennom markedsplassen

en: Browser User Agent
nb_NO: Nettleser brukeragent

en: Built by WooCommerce
nb_NO: Laget av WooCommerce

en: Built-in Tax & Duties paperwork
nb_NO: Innebygd avgiftsoppgaver

en: Bundles
nb_NO: Pakkeløsninger

en: Burmese kyat
nb_NO: Burmesisk kyat

en: Business choice.
nb_NO: Forretningsvalg.

en: Button description.
nb_NO: Knappebeskrivelse.

en: Button text
nb_NO: Knappetekst

en: Button text.
nb_NO: Knappetekst.

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
nb_NO: Kjøp «%s»

en: Buy Now, Pay Later
nb_NO: Kjøp nå, betal senere

en: Buy button
nb_NO: Kjøp knappen

en: Buy button text
nb_NO: Tekst til kjøpsknappen

en: Buy now
nb_NO: Kjøp nå

en: Buy one of %1$s for %2$s
nb_NO: Kjøp en av %1$s for %2$s

en: Buy one of %1$s on sale for %2$s, original price was %3$s
nb_NO: Kjøp en av %1$s på tilbud for %2$s, opprinnelig pris var %3$s

en: Buy postage when you need it
nb_NO: Kjøp porto når du trenger det

en: By clicking "Get started", you agree to our %1$sTerms of Service%2$s
nb_NO: Ved å klikke "Kom i gang" godtar du våre %1$sbruksvilkår%2$s

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
nb_NO: Ved å koble til nettstedet ditt godtar du våre fascinerende <a href="%1$s" target="_blank">bruksvilkår</a> og å <a href="%2$s" target="_blank">dele detaljer </a> med WordPress.com

en: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value. %1$sLearn more about linked products%2$s
nb_NO: Ved å foreslå komplementære produkter i handlekurven ved hjelp av kryssalg kan du øke det gjennomsnittlige ordrebeløpet betydelig. %1$sLes mer om koblede produkter%2$s

en: CBD and other hemp-derived products
nb_NO: CBD og andre hamperelaterte produkter

en: CSV Delimiter
nb_NO: CSV Skilletegn

en: Cabo Delgado
nb_NO: Cabo Delgado-provinsen

en: Calculate coupon discounts sequentially
nb_NO: Beregn rabattkoderabatter sekvensielt

en: Calculate shipping
nb_NO: Beregn frakt

en: Calculate tax based on
nb_NO: Beregn avgift basert på

en: Calculation type
nb_NO: Beregningstype

en: Calculations
nb_NO: Beregninger

en: Cambodia
nb_NO: Kambodsja

en: Cambodian riel
nb_NO: Kambodsjansk riel

en: Cameroon
nb_NO: Kamerun

en: Campaign
nb_NO: Kampanje

en: Can not re-use table alias "%s" in OrdersTableQuery.
nb_NO: Kan ikke gjenbruke tabellaliaset "%s" i OrdersTableQuery.

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
nb_NO: Kan ikke lagre ressurs-forelder, taksonomien er ikke hierarkisk.

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Cancel order %s
nb_NO: Kanseller ordre %s

en: Cancel schedule
nb_NO: Avbryt planlegging

en: Cancel synchronization of approved directories
nb_NO: Avbryt synkronisering av godkjente kataloger

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
nb_NO: Avbryt handlingen nå for å unngå at den kjøres i fremtiden

en: Cancel thumbnail regeneration
nb_NO: Avbryt regenerering av miniatyrbilder

en: Canceled
nb_NO: Kansellert

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Kansellert <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Kansellerte <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
nb_NO: Kansellert ordre

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
nb_NO: E-post om kansellerte ordre sendes til valgte mottakere når ordrer har blitt merket kansellert (hvis de tidligere var under behandling eller på vent).

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
nb_NO: Kansellerte ordrer er ubetalte og kan ha blitt kansellert av butikkens eier eller kunde. De flyttes til papirkurven etter den angitte perioden.

en: Cancelled product image regeneration job.
nb_NO: Regenerering av miniatyrbilder ble avbrutt.

en: Cannot create an existing cart item.
nb_NO: Kan ikke opprette et eksisterende produktlinje i handlekurven.

en: Cannot create existing %s.
nb_NO: Kan ikke opprette eksisterende %s.

en: Cannot create existing product review.
nb_NO: Kan ikke opprette eksisterende omtale.

en: Cannot create existing resource.
nb_NO: Kan ikke opprette eksisterende ressurs.

en: Cannot create order from empty cart.
nb_NO: Kan ikke opprette ordre fra tom handlekurv.

en: Cannot create order note, please try again.
nb_NO: Kan ikke opprette ordrenotat. Vennligst prøv igjen.

en: Cannot create order refund, please try again.
nb_NO: Kan ikke opprette ordrerefusjon. Vennligst prøv igjen.

en: Cannot create resource.
nb_NO: Kan ikke opprette ressurs.

en: Cannot delete resource.
nb_NO: Kan ikke slette ressursen.

en: Cannot place an order, your cart is empty.
nb_NO: Kan ikke legge inn en ordre, handlekurven din er tom.

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
nb_NO: Kan ikke lagre attributter på grunn av ugyldig forelderprodukt.

en: Cannot trash resource.
nb_NO: Kan ikke flytte ressursen til papirkurven.

en: Canton
nb_NO: Kanton

en: Capabilities
nb_NO: Tillatelser

en: Cape Verde
nb_NO: Kapp Verde

en: Cape Verdean escudo
nb_NO: Kappverdisk escudo

en: Capture
nb_NO: Hente

en: Card code
nb_NO: Kortkode

en: Card number
nb_NO: Kortnummer

en: Cart
nb_NO: Handlekurv

en: Cart & Checkout Blocks
nb_NO: Handlekurv og kasseblokker

en: Cart Page
nb_NO: Handlekurvside

en: Cart is not available. This may indicate that the function is being called before woocommerce_init or in an admin context.
nb_NO: Handlekurven er ikke tilgjengelig. Dette kan tyde på at funksjonen blir kalt før woocommerce_init eller i en admin-kontekst.

en: Cart item does not exist.
nb_NO: Produktlinjen i handlekurven finnes ikke.

en: Cart item is invalid.
nb_NO: Handlekurvproduktet er ugyldig.

en: Cart item no longer exists or is invalid.
nb_NO: Handlekurvproduktet finnes ikke lenger eller er ugyldig.

en: Cart page
nb_NO: Handlekurvside

en: Cart total amounts provided using the smallest unit of the currency.
nb_NO: Handlekurv totale beløp beregnet ved hjelp av den minste enheten av valutaen.

en: Cart totals
nb_NO: Totalt i handlekurven

en: Cart updated.
nb_NO: Handlekurven ble oppdatert.

en: Cash on delivery
nb_NO: Kontant ved levering

en: Catalog
nb_NO: Katalog

en: Catalog &amp; search
nb_NO: Katalog &amp; søk

en: Catalog visibility.
nb_NO: Katalogsynlighet.

en: Catalog visibility:
nb_NO: Katalogsynlighet:

en: Categories
nb_NO: Kategorier

en: Categories deleted.
nb_NO: Kategorier slettet.

en: Categories totals.
nb_NO: Kategori totaler.

en: Category | Categories
nb_NO[0]: Kategori
nb_NO[1]: Kategorier

en: Category ID
nb_NO: Kategori-id

en: Category ID.
nb_NO: Kategori-ID.

en: Category URL.
nb_NO: Kategoriens nettadresse.

en: Category added.
nb_NO: Kategori lagt til.

en: Category archive display type.
nb_NO: Type visning for kategoriarkiv.

en: Category deleted.
nb_NO: Kategori slettet.

en: Category display
nb_NO: Katagorivisning

en: Category image.
nb_NO: Kategoribilde.

en: Category link
nb_NO: Kategori-lenke

en: Category name
nb_NO: Kategorinavn

en: Category name.
nb_NO: Kategorinavn.

en: Category not added.
nb_NO: Kategori ikke lagt til.

en: Category order
nb_NO: Kategorirekkefølge

en: Category slug
nb_NO: Kategori-identifikator

en: Category slug.
nb_NO: Kategori-identifikator.

en: Category updated.
nb_NO: Kategori oppdatert.

en: Category: | Categories:
nb_NO[0]: Kategori:
nb_NO[1]: Kategorier:

en: Caught exception while cancelling action "%1$s": %2$s
nb_NO: Fanget unntak under avbrytelse av handling "%1$s": %2$s

en: Caught exception while enqueuing action "%1$s": %2$s
nb_NO: Fikk et unntak mens du satte handlingen "%1$s" i kø: %2$s

en: Cayman Islands
nb_NO: Caymanøyene

en: Cayman Islands dollar
nb_NO: Caymanøyene dollar

en: Cc(s)
nb_NO: Kopi(er)

en: Center
nb_NO: Midtstilt

en: Centimeters
nb_NO: Centimeter

en: Central African CFA franc
nb_NO: Sentral-afrikask CFA franc

en: Central African Republic
nb_NO: Sentralafrikanske Republikk

en: Chad
nb_NO: Tsjad

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
nb_NO: Chaharmahal og Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)

en: Change address
nb_NO: Endre adresse

en: Change order status to completed
nb_NO: Endre status til fullført

en: Change order status to on-hold
nb_NO: Endre status til på vent

en: Change order status to processing
nb_NO: Endre status til behandler

en: Change status to cancelled
nb_NO: Endre status til kansellert

en: Change status to completed
nb_NO: Endre status til fullført

en: Change status to on-hold
nb_NO: Endre status til på vent

en: Change status to processing
nb_NO: Endre status til behandler

en: Change status:
nb_NO: Endre status:

en: Change to:
nb_NO: Endre til:

en: Changing eCommerce platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
nb_NO: Endre e-handelsplattformer kan virke som et stort hinder å overvinne, men det er enklere enn du kanskje tror å flytte produkter, kunder, og ordre til WooCommerce. Denne artikkelen vil hjelpe deg med å gå gjennom denne prosessen.

en: Changing platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
nb_NO: Å bytte plattform kan virke som en stor hindring å overkomme, men det er enklere enn du kanskje tror å flytte produktene, kundene og ordree dine til WooCommerce. Denne artikkelen vil hjelpe deg med å gå gjennom denne prosessen.

en: Character encoding of the file
nb_NO: Tegnkoding av filen

en: Charge a flat rate per item, or enter a cost formula to charge a percentage based cost or a minimum fee. Learn more about
nb_NO: Ta en fast pris per produkt, eller angi en kostnadsformel for en prosentbasert kostnad eller et minimumsgebyr. Finn ut mer om

en: Charge sales tax on
nb_NO: Beregn merverdiavgift på

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
nb_NO: Avventer betaling med sjekk

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
nb_NO: Sjekkbetalinger

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
nb_NO: Kryss av dersom rabattkoden ikke skal kunne brukes sammen med andre rabattkoder.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
nb_NO: Kryss av dersom rabattkoden gir gratis levering. En <a href="%s" target="_blank">gratis leveringsmåte</a> i din leveringssone må være slått på og satt til å kreve "en gyldig rabattkode for gratis levering" (se "Gratis levering krever"-innstillingen).

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
nb_NO: Kryss av dersom rabattkoden ikke skal kunne brukes på produkter som er på tilbud. Per-produkt-rabattkoder vil bare virke dersom produktet ikke er på tilbud. Per-handlekurv-rabattkoder vil bare virke dersom det ikke er noen tilbudsprodukter i handlekurven.

en: Check to let customers to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, for example art or handmade goods.
nb_NO: Kryss av for å la kunder kjøpe kun ett produkt i én enkelt ordre. Dette er spesielt nyttig for produkter som har begrenset antall, for eksempel kunst eller håndlagde produkter.

en: Checkout
nb_NO: Kasse

en: Checkout Page
nb_NO: Kasseside

en: Checkout can be customized <a href="%s">in the Editor</a> with your active theme.
nb_NO: Kassen kan tilpasses <a href="%s">i redigeringsverktøyet</a> med det aktive temaet ditt.

en: Checkout endpoints
nb_NO: Kassesluttpunkter

en: Checkout page
nb_NO: Kasseside

en: Checkout privacy policy
nb_NO: Personvernerklæring for kassen

en: Child theme
nb_NO: Dattertema

en: China
nb_NO: Kina

en: Choose a CSV file from your computer:
nb_NO: Velg en CSV-fil fra din datamaskin:

en: Choose a background color for the content area of your emails. Default %s.
nb_NO: Velg en bakgrunnsfarge for innholdsområdet i e-postene. Standard %s.

en: Choose a category to view stats
nb_NO: Velg en kategori for å se statistikker

en: Choose a color for your secondary text, such as your footer content. Default %s.
nb_NO: Velg en farge for sekundærteksten, for eksempel bunnteksten. Standard %s.

en: Choose a country / region&hellip;
nb_NO: Velg land / region&hellip;

en: Choose a currency&hellip;
nb_NO: Velg en valuta&hellip;

en: Choose a default form value if you want a certain variation already selected when a user visits the product page.
nb_NO: Velg en standard skjemaverdi hvis du vil at en viss variant allerede er valgt når en bruker besøker produktsiden.

en: Choose a file from your computer:
nb_NO: Velg en fil fra datamaskinen din:

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
nb_NO: Velg en prioritet for denne avgiftssatsen. Bare 1 matchende sats pr. prioritet vil bli brukt. For å definere flere avgiftssatser for et enkelt område må du angi en annen prioritet pr. sats.

en: Choose a product to view stats
nb_NO: Velg et produkt for å se statistikker

en: Choose a state&hellip;
nb_NO: Velg delstat/fylke&hellip;

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
nb_NO: Velg avgiftklasse for dette produktet. Avgiftsklasser brukes for å gi forskjellige avgiftssatser spesifikke for visse typer produkter.

en: Choose a theme that best fits your brand's look and feel, then make it your own. Change the colors, add your logo, and create pages.
nb_NO: Velg det temaet som passer best til merkevarens utseende og uttrykk, og gjør det deretter til ditt eget. Endre fargene, legg til logoen din og opprett sider.

en: Choose an action...
nb_NO: Velg en handling...

en: Choose an image
nb_NO: Velg et bilde

en: Choose an option
nb_NO: Velg et alternativ

en: Choose countries / regions&hellip;
nb_NO: Velg land / regioner&hellip;

en: Choose coupons&hellip;
nb_NO: Velg rabattkoder &hellip;

en: Choose file
nb_NO: Velg fil

en: Choose from the most used tags
nb_NO: Velg fra de mest brukte stikkord

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
nb_NO: Velg hvor lang tid personopplysninger skal beholdes når det ikke lenger er nødvendig for behandling. La følgende alternativer være tomme for å beholde disse dataene på ubestemt tid.

en: Choose payment providers and enable payment methods at checkout.
nb_NO: Velg betalingsleverandører og slå på betalingsmåter i kassen.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries.
nb_NO: Velg den betalingen du vil ha, betal nå, betal senere eller del den. Ingen kredittkortnumre, ingen passord, ingen bekymringer.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
nb_NO: Velg betalingen du vil ha, betal nå, betal senere eller del opp betalingen. Ingen kredittkortnumre, ingen passord, ingen bekymringer. <a href="%s" target="_blank">Finn ut mer om Klarna</a>.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
nb_NO: Velg fraktmåten du ønsker å legge til. Bare fraktmåter som støtter soner vises.

en: Choose theme
nb_NO: Velg tema

en: Choose to show the brand description on the archive page. Turn this off if you intend to use the description widget instead. Please note: this is only for themes that do not show the description.
nb_NO: Velg å vise merkebeskrivelsen på arkivsiden. Slå av dette hvis du har tenkt å bruke beskrivelseswidgeten i stedet. Merk: Dette gjelder bare for temaer som ikke viser beskrivelsen.

en: Choose what to display on product category pages.
nb_NO: Velg hva som skal vises på produktkategori sidene.

en: Choose what to display on the main shop page.
nb_NO: Velg hva som skal vises på butikkens hovedside.

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
nb_NO: Velg hvorvidt dette er en sammensatt avgiftssats. Sammensatte avgiftssatser er brukt på toppen av andre avgiftssatser.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
nb_NO: Velg hvorvidt denne avgiftssatsen også blir brukt til frakt.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
nb_NO: Velg om du vil hente midler umiddelbart eller kun autorisere betaling.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
nb_NO: Velg til hvilke land du ønsker å sende, eller velg å sende til alle steder du selger til.

en: Choose which format of email to send.
nb_NO: Velg hvilket e-postformat å sende med.

en: Choose your theme
nb_NO: Velg tema

en: Chosen attributes (for variations).
nb_NO: Valgte attributter (for varianter).

en: Christmas Island
nb_NO: Juleøya

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
nb_NO: Byer for denne regelen. Semikolon (;) skiller flere verdier. La stå tom for å gjelde alle byer.

en: City
nb_NO: Poststed

en: City (optional)
nb_NO: Poststed (valgfritt)

en: City name, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'cities' should be used instead.
nb_NO: Bynavn, som ikke støtter flere verdier. Foreldet fra og med WooCommerce 5.3, "byer" bør brukes i stedet.

en: City name.
nb_NO: Poststed.

en: City of the address being shipped to.
nb_NO: Poststed for adressen som det sendes til.

en: City.
nb_NO: Poststed.

en: City:
nb_NO: Poststed:

en: Claim ID
nb_NO: Krav-ID

en: Classes
nb_NO: Klasser

en: Classic theme
nb_NO: Klassisk tema

en: Clean up download permissions
nb_NO: Rydd opp nedlastingstillatelser

en: Clean up order data from legacy tables
nb_NO: Rydd opp i ordredata fra gamle tabeller

en: Cleanup can only be performed when HPOS is active and compatibility mode is disabled.
nb_NO: Opprydding kan bare utføres når HPOS er aktiv og kompatibilitetsmodus er deaktivert.

en: Cleanup completed for %d order. | Cleanup completed for %d orders.
nb_NO[0]: Opprydding fullført for %d ordre.
nb_NO[1]: Opprydding fullført for %d ordrer.

en: Cleanup completed for %d order. Review errors above. | Cleanup completed for %d orders. Review errors above.
nb_NO[0]: Opprydding fullført for %d ordre. Se gjennom feilene ovenfor.
nb_NO[1]: Opprydding fullført for %d ordrer. Se gjennom feilene ovenfor.

en: Cleanup completed for order %d.
nb_NO: Opprydding fullført for ordre %d.

en: Clear
nb_NO: Nullstill

en: Clear Customer Sessions When Empty
nb_NO: Fjern kundesesjoner når tomme

en: Clear analytics cache
nb_NO: Tøm mellomlageret for analyse

en: Clear customer sessions
nb_NO: Tøm kundesesjoner

en: Clear data
nb_NO: Slett data

en: Clear options
nb_NO: Tøm alternativer

en: Clear system status theme info cache
nb_NO: Tøm mellomlager for malinformasjon

en: Clear template cache
nb_NO: Tøm mellomlagret for maler

en: Clear transients
nb_NO: Tøm transienter

en: Clearing data...
nb_NO: Sletter data ...

en: Clearpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
nb_NO: Clearpay gjør det mulig for kundene å motta produkter umiddelbart, og betale for kjøp over fire avdrag, alltid rentefritt.

en: Click here to enter your code
nb_NO: Trykk her for å fylle inn koden

en: Click here to login
nb_NO: Trykk her for å logge inn

en: Click here to reset your password
nb_NO: Trykk her for å tilbakestille passordet ditt

en: Click here to set your new password.
nb_NO: Trykk her for å angi det nye passordet ditt.

en: Click to toggle
nb_NO: Trykk for å veksle

en: Cloning is forbidden.
nb_NO: Kloning er forbudt.

en: Close
nb_NO: Lukk

en: Close (Esc)
nb_NO: Lukk (Esc)

en: Close dialog
nb_NO: Lukk dialog

en: Close modal panel
nb_NO: Lukk modal panel

en: Cocos (Keeling) Islands
nb_NO: Kokosøyene (Keeling)

en: Code
nb_NO: Kode

en: Collect and showcase verified reviews that consumers trust.
nb_NO: Samle og vis frem bekreftede omtaler som forbrukerne stoler på.

en: Collect and validate EU VAT numbers at checkout
nb_NO: Samle inn og validere EU-mva-numre i kassen

en: Collect payments from customers offline.
nb_NO: Ta i mot frakoblede betalinger fra kunder.

en: Collect sales tax
nb_NO: Innkreve omsetningsavgift

en: Collection from <strong>%s</strong>:
nb_NO: Henting fra <strong>%s</strong>:

en: Collection of setting groups.
nb_NO: Samling av innstillingsgrupper.

en: Color
nb_NO: Farge

en: Color palette
nb_NO: Fargepalett

en: Column mapping
nb_NO: Kolonne tilknytting

en: Column name
nb_NO: Kolonnenavn

en: Columns
nb_NO: Kolonner

en: Columns:
nb_NO: Kolonner:

[ctx: Coming Soon template heading]
en: Stay tuned.
nb_NO: Følg med videre.

en: Coming soon
nb_NO: Kommer snart

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
nb_NO: om,en,et,ei,er,som,ved,com,for,fra,hvordan,i,er det,av,på,eller,det,dette,den,denne,å,var,hva,når,hvor,som,vil,med,www

en: Committed to a greener lifestyle
nb_NO: Forpliktet til en grønnere livsstil

en: Community forum
nb_NO: Forum

en: Comorian franc
nb_NO: Comorsk franc

en: Comoros
nb_NO: Komorene

en: Company
nb_NO: Firma

en: Company (optional)
nb_NO: Firma (valgfritt)

en: Company name
nb_NO: Firmanavn

en: Company name.
nb_NO: Firmanavn.

en: Compatibility mode disabled.
nb_NO: Kompatibilitetsmodus er slått av.

en: Compatibility mode enabled.
nb_NO: Kompatibilitetsmodus er slått på.

en: Compatibility mode enabled?: %s
nb_NO: Kompatibilitetsmodus aktivert: %s

en: Compatibility mode is already disabled.
nb_NO: Kompatibilitetsmodus er allerede slått av.

en: Compatibility mode is already enabled.
nb_NO: Kompatibilitetsmodus er allerede slått på.

en: Complete
nb_NO: Fullfør

en: Completed
nb_NO: Fullført

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Fullført <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Fullført <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
nb_NO: Fullført ordre

en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
nb_NO: Fullført prosesshandling %1$s med kobling: %2$s

en: Completed product image regeneration job.
nb_NO: Fullført regenerering av produktbilder.

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
nb_NO: Overholde alle juridiske forpliktelser vi har, som å beregne avgifter

en: Compound
nb_NO: Sammensatt

en: Configuration Required
nb_NO: Konfigurasjon er påkrevd

en: Configure Permalinks
nb_NO: Konfigurer permalenker

en: Configure terms
nb_NO: Konfigurer termer

en: Confirm email and view order
nb_NO: Bekreft e-post og se ordren

en: Confirm navigation
nb_NO: Bekreft navigasjonen

en: Confirm new password
nb_NO: Bekreft nytt passord

en: Confirm sign-up
nb_NO: Bekreft påmelding

en: Congo (Brazzaville)
nb_NO: Kongo (Brazzaville)

en: Congo (Kinshasa)
nb_NO: Kongo (Kinshasa)

en: Congratulations on getting your first order! Now is a great time to learn how to manage your orders.
nb_NO: Gratulerer med at du fikk din første ordre fra en kunde! Nå passer det å lære hvordan du administrerer ordrene dine.

en: Congratulations on processing %s orders!
nb_NO: Gratulerer med gjennomføring av %s ordre!

en: Congratulations on the sale!
nb_NO: Gratulerer med salget.

en: Congratulations on the sale.
nb_NO: Gratulerer med salget.

en: Connect
nb_NO: Koble til

en: Connect your store to Jetpack
nb_NO: Koble butikken din til Jetpack

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
nb_NO: Koble butikken din til Jetpack for å aktivere ekstra funksjonalitet

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
nb_NO: Koble til din butikk for å aktivere WooCommerce Services

en: Connected to WooCommerce.com
nb_NO: Koble til WooCommerce.com

en: Connection password:
nb_NO: Tilkoblingspassord:

en: Consumer key
nb_NO: Kundenøkkel

en: Consumer key ending in
nb_NO: Kundenøkkel som slutter på

en: Consumer key is invalid.
nb_NO: Ugyldig kundenøkkel.

en: Consumer secret
nb_NO: Kundehemmelighet

en: Consumer secret is invalid.
nb_NO: Kundehemmelighet er ugyldig.

en: Contains the <strong>%1$s</strong> block
nb_NO: Inneholder blokken <strong>%1$s</strong>.

en: Contains the <strong>%1$s</strong> shortcode
nb_NO: Inneholder kortkoden <strong>%1$s</strong>.

en: Content background
nb_NO: Innholdsbakgrunn

en: Content data for the note. JSON string. Available for re-localization.
nb_NO: Innholdsdata for notatet. JSON-streng. Tilgjengelig for relokalisering.

en: Content of the note.
nb_NO: Innholdet i notatet.

en: Content type
nb_NO: Innholdstype

en: Content…
nb_NO: Innhold…

en: Context
nb_NO: Kontekst

en: Context ID in which the incentive was dismissed.
nb_NO: Kontekst-id som insentivet ble avvist i.

en: Continue
nb_NO: Fortsette

en: Continue shopping
nb_NO: Fortsett å handle

en: Continue with Jetpack
nb_NO: Fortsett med Jetpack

en: Continue with WooCommerce Services
nb_NO: Fortsett med WooCommerce tjenester

en: Controls the display of the apartment (address_2) field in checkout.
nb_NO: Styrer visningen av feltet for leilighet (address_2) i kassen.

en: Controls the display of the company field in checkout.
nb_NO: Styrer visningen av feltet for firma i kassen.

en: Controls the display of the phone field in checkout.
nb_NO: Styrer visningen av telefonfeltet i kassen.

en: Controls the stock status of the product.
nb_NO: Kontrollerer lagerstatus for produktet.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
nb_NO: Styrer hvorvidt produktet er oppført som «På lager» eller «Utsolgt» i nettbutikken.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
nb_NO: Styrer hvorvidt varianten er oppført som «På lager» eller «Utsolgt» i nettbutikken.

en: Conversion
nb_NO: Konverteringer

en: Convert and retain customers with automated marketing that does the hard work for you.
nb_NO: Konverter og behold kunder med automatisert markedsføring som gjør jobben for deg.

en: Convert order coupon data to the simplified format
nb_NO: Konverter rabattkodedata i ordrer til forenklet format

en: Copied!
nb_NO: Kopiert!

en: Copy
nb_NO: Kopi

en: Copy billing address
nb_NO: Kopier fakturaadresse

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
nb_NO: Kopier faktureringsinformasjon til leveringsinformasjon? Dette vil fjerne leveringsinformasjon som allerede er ført inn.

en: Copy file to theme
nb_NO: Kopier fil til tema

en: Copy for GitHub
nb_NO: Kopi til GitHub

en: Copy for support
nb_NO: Kopier til support

en: Copy from billing address
nb_NO: Kopier fra fakturaadresse

en: Copy link
nb_NO: Kopier lenke

en: Copy to a new draft
nb_NO: Kopier til nytt utkast

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
nb_NO: Kopiering til utklippstavlen mislyktes. Vennligst velg Ctrl/Cmd + C for å kopiere.

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
nb_NO: Kopiering til utklippstavlen mislyktes. Du bør kunne høyreklikke på knappen og kopiere.

en: Cost
nb_NO: Kostnad

en: Cost (%s)
nb_NO: Kostnad (%s)

en: Cost Total
nb_NO: Totalkostnad

en: Cost of Goods Sold
nb_NO: Produktkostnad

en: Cost of Goods Sold data.
nb_NO: Produktkostnaddata.

en: Cost of Goods Sold data. Only present for product line items.
nb_NO: Produktkostnaddata. Bare tilgjengelig for produktlinjer.

en: Cost of Goods Sold data. Only present for product refund line items.
nb_NO: Produktkostnaddata. Bare tilgjengelig for refunderte produktlinjer.

en: Cost of Goods Sold values for the product.
nb_NO: Produktkostnadverdiene for produktet.

en: Cost of goods
nb_NO: Produktkostnad

en: Cost of the marketing campaign.
nb_NO: Kostnader for markedsføringskampanjen.

en: Cost per unit: %s
nb_NO: Kostnad per enhet: %s

en: Cost value
nb_NO: Kostverdi

en: Costa Rican col&oacute;n
nb_NO: Costaricansk col&oacute;n

en: Could not access file.
nb_NO: Kunne ikke få tilgang til filen.

en: Could not access the log file directory.
nb_NO: Kunne ikke få tilgang til loggfilkatalogen.

en: Could not access the specified files.
nb_NO: Kunne ikke få tilgang til de angitte filene.

en: Could not create order in posts table.
nb_NO: Kunne ikke opprette rekkefølge i innleggstabellen.

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
nb_NO: Kunne ikke finne noen abonnement på WooCommerce.com-kontoen din

en: Could not find classname for order ID %d
nb_NO: Kunne ikke finne klassenavn for ordre-id %d

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
nb_NO: Kunne ikke gi tilgang - brukeren kan allerede ha tillatelse til denne filen, eller fakturerings e-post er ikke angitt. Sørg for at fakturerings e-posten er angitt, og ordren er lagret.

en: Could not persist order to database table "%s".
nb_NO: Kunne ikke fortsette rekkefølgen til databasetabellen "%s".

en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
nb_NO: Kunne ikke behandle endring for handling: «%1$s" (ID: %2$d). Feil: %3$s

en: Could not register pattern "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
nb_NO: Kunne ikke registrere mønsteret "%1$s" som et blokkmønster (ugyldig identifikator "%2$s")

en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
nb_NO: Kunne ikke registrere mønsteret "%s" som et blokkmønster ("Identifikator"-feltet mangler)

en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
nb_NO: Kunne ikke registrere mønsteret "%s" som et blokkmønster ("Tittel"-feltet mangler)

en: Could not start the installation process. Reason:
nb_NO: Kunne ikke starte installasjonsprosessen. Årsak til dette:

en: Could not update the attribute.
nb_NO: Kunne ikke oppdatere attributen.

en: Could not write to template file.
nb_NO: Kunne ikke skrive til malfilen.

en: Could not write to the temp directory. Try downloading files one at a time instead.
nb_NO: Kunne ikke skrive til den midlertidige katalogen. Prøv å laste ned én fil om gangen i stedet.

en: Count
nb_NO: Teller

en: Count downloads even if only part of a file is fetched.
nb_NO: Tell nedlastinger selv om bare deler av en fil hentes.

en: Count partial downloads
nb_NO: Tell delvise nedlastinger

en: Country / Region
nb_NO: Land / Region

en: Country / Region.
nb_NO: Land / region.

en: Country / State
nb_NO: Land / Delstat

en: Country / region
nb_NO: Land/Region

en: Country ISO 3166 code.
nb_NO: Landets ISO 3166 kode.

en: Country code
nb_NO: Landkode

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
nb_NO: Landskode i ISO 3166-1 alpha-2 format.

en: Country code.
nb_NO: Landskode.

en: Country&nbsp;code
nb_NO: Lands&nbsp;kode

en: Country/Region
nb_NO: Land/region

en: Country/Region (optional)
nb_NO: Land/region (valgfritt)

en: Country/Region code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
nb_NO: Lands-/regionkode i ISO 3166-1 alfa-2-format.

en: County
nb_NO: Fylke

en: Coupon | Coupons
nb_NO[0]: Rabattkode
nb_NO[1]: Rabattkoder

en: Coupon "%s" cannot be applied because it does not exist.
nb_NO: Rabattkoden «%s» kan ikke brukes fordi den ikke finnes.

en: Coupon "%s" cannot be applied because it is not valid.
nb_NO: Rabattkoden «%s» kan ikke brukes fordi den er ugyldig.

en: Coupon "%s" has expired.
nb_NO: Rabattkoden «%s» har utløpt.

en: Coupon %s was used in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
nb_NO: Rabattkoden %s ble brukt i en annen transaksjon i løpet av denne kasseøkten, og rabattkodens grense for bruk er nådd. Du må fjerne rabattkoden og forsøke igjen.

en: Coupon ID.
nb_NO: Rabattkode-id.

en: Coupon amount
nb_NO: Rabattkodebeløp

en: Coupon applied: "%s".
nb_NO: Brukt rabattkode: "%s".

en: Coupon cannot be removed because it is not already applied to the cart.
nb_NO: Rabattkoden kan ikke fjernes fordi den ikke er brukt på handlekurven.

en: Coupon code
nb_NO: Rabattkode

en: Coupon code "%s" already applied!
nb_NO: Rabattkoden «%s» er allerede brukt.

en: Coupon code "%s" has already been applied.
nb_NO: Rabattkode "%s" er allerede brukt.

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
nb_NO: Rabattkoden finnes allerede, kunder vil bruke den siste rabattkoden med denne koden.

en: Coupon code applied successfully.
nb_NO: Rabattkoden ble lagt til.

en: Coupon code is required.
nb_NO: Rabattkode er påkrevd.

en: Coupon code removed successfully.
nb_NO: Rabattkode ble fjernet.

en: Coupon code.
nb_NO: Rabattkode.

en: Coupon created
nb_NO: Rabattkode opprettet

en: Coupon creation date in GMT.
nb_NO: Opprettelsesdato for rabattkode i GMT.

en: Coupon creation date.
nb_NO: Opprettelsesdato for rabattkode.

en: Coupon data
nb_NO: Rabattkodedata

en: Coupon deleted
nb_NO: Rabattkode slettet

en: Coupon description.
nb_NO: Rabattkodebeskrivelse.

en: Coupon discount type.
nb_NO: Rabattkodens rabattype.

en: Coupon does not exist in the cart.
nb_NO: Rabattkoden finnes ikke i handlekurven.

en: Coupon does not exist.
nb_NO: Rabattkoden finnes ikke.

en: Coupon draft updated.
nb_NO: Rabattkodeutkast oppdatert.

en: Coupon expiration date in GMT.
nb_NO: Utløpsdato for rabattkode i GMT.

en: Coupon expiration date.
nb_NO: Utløpsdato for rabattkode.

en: Coupon expiry date
nb_NO: Utløpsdato for rabattkoden

en: Coupon has been removed.
nb_NO: Rabattkoden har blitt fjernet.

en: Coupon is not valid.
nb_NO: Ugyldig rabattkode.

en: Coupon item ID is readonly.
nb_NO: Rabattkodens element-id er kun lesing.

en: Coupon removed: "%s".
nb_NO: Fjernet rabattkode: "%s".

en: Coupon restored
nb_NO: Rabattkode gjenopprettet

en: Coupon saved.
nb_NO: Rabattkode lagret.

en: Coupon scheduled for: %s.
nb_NO: Rabattkode planlagt for: %s.

en: Coupon submitted.
nb_NO: Rabattkode innsendt.

en: Coupon type
nb_NO: Rabattkodetype

en: Coupon type name.
nb_NO: Navn for rabattkodetype.

en: Coupon updated
nb_NO: Rabattkode oppdatert

en: Coupon updated.
nb_NO: Rabattkode oppdatert.

en: Coupon(s)
nb_NO: Rabattkode(r)

en: Coupon(s):
nb_NO: Rabattkode(r):

en: Coupon:
nb_NO: Rabattkode:

en: Coupon: %s
nb_NO: Rabattkode: %s

en: Coupons
nb_NO: Rabattkoder

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
nb_NO: Rabattkoder er en fin måte til å tilby rabatter og belønninger for deres kunder. De vil vises her når de er opprettet.

en: Coupons are disabled.
nb_NO: Rabattkoder er slått av.

en: Coupons by date
nb_NO: Rabattkoder etter dato

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
nb_NO: Rabattkoder kan brukes på handlekurv- og kassesidene.

en: Coupons detailed reports.
nb_NO: Detaljerte rapporter for rabattkoder.

en: Coupons discounts
nb_NO: Rabattkoderabatter

en: Coupons for groups. Provides the option to have coupons that are restricted to group members or roles. Works with the free Groups plugin.
nb_NO: Rabattkoder for grupper. Gir mulighet til å ha rabattkoder som er begrenset til gruppemedlemmer eller roller. Virker sammen med gratisutvidelsen «Groups».

en: Coupons line data.
nb_NO: Rabattkodelinjedata.

en: Coupons list
nb_NO: Rabattkodeliste

en: Coupons navigation
nb_NO: Bla i rabattkoder

en: Coupons totals.
nb_NO: Rabattkodetotaler.

en: Crafted from resilient thick glass, this jug ensures lasting quality, making it perfect for everyday use with a touch of vintage charm.
nb_NO: Denne kannen er laget av et spenstig tykt glass, som sikrer varig kvalitet, noe som gjør den perfekt for daglig bruk med et snev av vintage sjarm.

en: Create
nb_NO: Opprett

en: Create "store credit" coupons for customers which are redeemable at checkout.
nb_NO: Opprett rabattkoder med "butikkreditt" for kunder som kan innløses i kassen.

en: Create COGS columns in the product meta lookup table
nb_NO: Opprett kolonner for produktkostnad i oppslagstabellen for produktmeta

en: Create Order
nb_NO: Opprette ordre

en: Create Product
nb_NO: Opprett produkt

en: Create a new product in WooCommerce with name, price, description, and other product attributes.
nb_NO: Opprett et nytt produkt i WooCommerce med navn, pris, beskrivelse og andre produktegenskaper.

en: Create a new webhook
nb_NO: Opprett en ny webhook

en: Create a product
nb_NO: Opprett et produkt

en: Create a unique URL that applies a discount and optionally adds one or more products to the customer's cart.
nb_NO: Opprett en unik nettadresse som gir rabatt, og eventuelt legger til ett eller flere produkter i kundens handlekurv.

en: Create account password
nb_NO: Lag et konto-passord

en: Create ad campaigns and reach one billion global users with %1$sTikTok for WooCommerce%2$s
nb_NO: Opprett annonsekampanjer og nå ut til én milliard globale brukere med %1$sTikTok for WooCommerce%2$s

en: Create ad campaigns with TikTok
nb_NO: Opprett annonsekampanjer med TikTok

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users with TikTok for WooCommerce.
nb_NO: Lag reklamekampanjer og nå ut til en milliard globale brukere med TikTok for WooCommerce.

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users.
nb_NO: Lag reklamekampanjer og nå ut til en milliard globale brukere.

en: Create an API key
nb_NO: Opprett en API-nøkkel

en: Create an account when guests sign up for stock notifications.
nb_NO: Opprett en konto når gjestene melder seg på lagervarsler.

en: Create an account with %s
nb_NO: Opprett en konto med %s

en: Create an account?
nb_NO: Opprett en konto?

en: Create and save
nb_NO: Opprett og lagre

en: Create and send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns straight from your dashboard.
nb_NO: Opprett og send e-postoppfølginger for kjøp, nyhetsbrev og kampanjer direkte fra kontrollpanelet.

en: Create and use full text search indexes for orders. This feature only works with high-performance order storage.
nb_NO: Opprett og bruk fulltekstsøkeindekser for ordrer. Denne funksjonen fungerer bare med høyytelses ordrelagring.

en: Create anything
nb_NO: Skap hva som helst

en: Create columns
nb_NO: Opprett kolonner

en: Create coupons
nb_NO: Opprett rabattkoder

en: Create customers
nb_NO: Lag kunder

en: Create default WooCommerce pages
nb_NO: Opprett standard WooCommerce-sider

en: Create new brand
nb_NO: Opprett nytt merke

en: Create new category
nb_NO: Opprett ny kategori

en: Create orders
nb_NO: Lag ordre

en: Create pages
nb_NO: Opprett sider

en: Create products
nb_NO: Lage produkter

en: Create shipping method
nb_NO: Opprett fraktmåte

en: Create some products
nb_NO: Opprett noen produkter

en: Create value
nb_NO: Opprett verdi

en: Create webhooks
nb_NO: Lag webhooks

en: Create your first coupon
nb_NO: Opprett din første rabattkode

en: Created
nb_NO: Opprettet

en: Created at
nb_NO: Opprettet

en: Creating %d action | Creating %d actions
nb_NO[0]: Oppretter %d handling.
nb_NO[1]: Oppretter %d handlinger.

en: Creating product review failed.
nb_NO: Oppretting av omtalen mislyktes.

en: Creative format
nb_NO: Kreativt format

en: Credit card
nb_NO: Kredittkort

en: Credit/debit cards, Apple Pay, Google Pay, and more.
nb_NO: Kreditt-/debetkort, Apple Pay, Google Pay og mer.

en: Crimea
nb_NO: Krym

en: Critical
nb_NO: Kritisk

en: Croatia
nb_NO: Kroatia

en: Cross-sells
nb_NO: Kryssalg

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
nb_NO: Kryssalg er produkter som du promoterer i handlekurven, basert på gjeldende produkt.

en: Cuban convertible peso
nb_NO: Cubansk konvertibel peso

en: Cuban peso
nb_NO: Cubansk peso

en: Currency
nb_NO: Valuta

en: Currency code (in ISO format) for returned prices.
nb_NO: Valutakode (i ISO-format) for returnerte priser.

en: Currency minor unit (number of digits after the decimal separator) for returned prices.
nb_NO: Valuta underordnet enhet (antall sifre etter desimalskilletegnet) for returnerte priser.

en: Currency options
nb_NO: Valutavalg

en: Currency position
nb_NO: Valutaposisjon

en: Currency position.
nb_NO: Valutaposisjon.

en: Currency symbol for the currency which can be used to format returned prices.
nb_NO: Valutasymbol for valutaen som kan brukes til å formatere returnerte priser.

en: Currency symbol position for this country.
nb_NO: Plassering av valutasymbol for dette landet.

en: Currency symbol.
nb_NO: Valutasymbol.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
nb_NO: Valutaen ordren ble opprettet med, i ISO-format.

en: Currency.
nb_NO: Valuta.

en: Current
nb_NO: Gjeldende

en: Current page
nb_NO: Nåværende side

en: Current page of the collection.
nb_NO: Nåværende side i samlingen.

en: Current page retrieval should be called on or after the `current_screen` hook.
nb_NO: Gjeldende `page retrieval` bør kalles på eller etter `current_screen` hook.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
nb_NO: Nåværende passord (la stå tomt for uendret)

en: Current plugin version.
nb_NO: Gjeldende versjon av utvidelsen.

en: Current price is: %s.
nb_NO: Nåværende pris er: %s.

en: Current product price.
nb_NO: Produktets gjeldende pris.

en: Current set billing address for the customer.
nb_NO: Gjeldende angitt faktureringsadresse for kunden.

en: Current set shipping address for the customer.
nb_NO: Gjeldende leveringsadresse for kunden.

en: Current variation price.
nb_NO: Variantens gjeldende pris.

en: Currently syncing orders... %s pending
nb_NO: Synkroniserer ordrer for øyeblikket... %s ventende

en: Custom
nb_NO: Tilpasset

en: Custom Email Styles
nb_NO: Egendefinerte e-poststiler

en: Custom Fields
nb_NO: Egendefinerte felt

en: Custom Link
nb_NO: Tilpasset lenke

en: Custom base
nb_NO: Egendefinert base

en: Custom field deleted.
nb_NO: Tilpasset felt slettet.

en: Custom field updated.
nb_NO: Tilpasset felt oppdatert.

en: Custom fields
nb_NO: Egendefinerte felt

en: Custom fields can be used in a variety of ways, such as sharing more detailed product information, showing more input fields, or for internal inventory organization. %1$sRead more about custom fields%2$s
nb_NO: Egendefinerte felt kan brukes på en rekke ulike måter, for eksempel til å dele mer detaljert produktinformasjon, vise flere inndatafelt eller til intern lagerorganisering. %1$sLes mer om egendefinerte felt%2$s

en: Custom fields can be used to add extra metadata to an order that you can %1$suse in your theme%2$s.
nb_NO: Egendefinerte felt kan brukes til å legge til ekstra metadata i en ordre som du kan %1$sbruke i temaet ditt%2$s.

en: Custom fonts
nb_NO: Egendefinerte skrifttyper

en: Custom order table usage is not enabled. If you are testing, you can enable it by following the testing instructions in %s
nb_NO: Bruk av egendefinert ordretabell er ikke slått på. Hvis du tester, kan du slå det på ved å følge testinstruksjonene i %s

en: Custom order tables could not be created.
nb_NO: Egendefinerte ordretabeller kunne ikke opprettes.

en: Custom order tables does not exist, creating...
nb_NO: Egendefinerte ordretabeller finnes ikke, opprette...

en: Custom order tables were created successfully.
nb_NO: Egendefinerte ordretabeller ble opprettet.

en: Custom ordering
nb_NO: Tilpasset sortering

en: Custom ordering position.
nb_NO: Tilpasset sorteringsposisjon.

en: Custom orders tables have been deleted.
nb_NO: Egendefinerte ordretabeller er slettet.

en: Custom:
nb_NO: Tilpasset:

en: Customer
nb_NO: Kunde

en: Customer Country
nb_NO: Kundens land

en: Customer Data
nb_NO: Kunde data

en: Customer Email
nb_NO: Kundens e-postadresse

en: Customer First Name
nb_NO: Kundens fornavn

en: Customer Full Name
nb_NO: Kundens fulle navn

en: Customer ID if registered. Will return 0 for guests.
nb_NO: Kunde-id hvis registrert. Vil returnere 0 for gjester.

en: Customer ID is invalid.
nb_NO: Ugyldig kunde-ID.

en: Customer ID.
nb_NO: Kunde-ID.

en: Customer IP: %s
nb_NO: Kunde-IP: %s

en: Customer Last Name
nb_NO: Kundens etternavn

en: Customer Name
nb_NO: Kundenavn

en: Customer Username
nb_NO: Kundens brukernavn

en: Customer billing address
nb_NO: Kundens fakturaadresse

en: Customer created
nb_NO: Kunde opprettet

en: Customer deleted
nb_NO: Kunde slettet

en: Customer details
nb_NO: Kundedetaljer

en: Customer download link
nb_NO: Kunde nedlastnings lenke

en: Customer download log
nb_NO: Kunde nedlastingslogg

en: Customer download permissions have been retained.
nb_NO: Kundens nedlastingstillatelser er beholdt.

en: Customer downloads
nb_NO: Kunde nedlastinger

en: Customer first name.
nb_NO: Kundens fornavn.

en: Customer history
nb_NO: Kundehistorikk

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
nb_NO: Kundeopplysninger som for eksempel navn, e-postadresse samt faktura- og leveringsadresse.

en: Customer last name.
nb_NO: Kundens etternavn.

en: Customer list
nb_NO: Kundeliste

en: Customer login name.
nb_NO: Kundens brukernavn.

en: Customer matched zone "%s"
nb_NO: Kunde matchet sone "%s"

en: Customer note
nb_NO: Kundenotat

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
nb_NO: E-post med kundenotater sendes når du legger til et notat i en ordre.

en: Customer notes about the order
nb_NO: Kundenotater vedrørende ordren

en: Customer orders
nb_NO: Kundeordrer

en: Customer password for new accounts, if applicable.
nb_NO: Kundepassord for nye kontoer, hvis aktuelt.

en: Customer password.
nb_NO: Kundens passord.

en: Customer payment page &rarr;
nb_NO: Kunde betalingsside &rarr;

en: Customer provided note
nb_NO: Notat fra kunden

en: Customer provided note:
nb_NO: Kunden la inn et notat:

en: Customer role.
nb_NO: Kunderolle.

en: Customer sales
nb_NO: Kundesalg

en: Customer shipping address
nb_NO: Kundens leveringsadresse

en: Customer stock notifications
nb_NO: Lagervarsler for kunder

en: Customer type
nb_NO: Kundetype

en: Customer type name.
nb_NO: Kundetype navn.

en: Customer updated
nb_NO: Kunde oppdatert

en: Customer's IP address.
nb_NO: Kundens IP-adresse.

en: Customer:
nb_NO: Kunde:

en: Customers
nb_NO: Kunder

en: Customers can create an account after their order is placed. Customize messaging %1$shere%2$s.
nb_NO: Kunder kan opprette en konto etter at en ordre er lagt inn. Tilpass meldinger %1$sher%2$s.

en: Customers can create an account before placing their order.
nb_NO: Kundene kan opprette en konto før de legger inn ordren.

en: Customers can still save the file to their device, but by default file will be opened instead of being downloaded (does not work with redirects).
nb_NO: Kunder kan fortsatt lagre filen på enheten sin, men som standard åpnes filen i stedet for å lastes ned (fungerer ikke med omdirigeringer).

en: Customers detailed reports.
nb_NO: Detaljerte kunderapporter.

en: Customers do not support trashing.
nb_NO: Kunder kan ikke legges i papirkurven.

en: Customers must be logged in to sign up for stock notifications.
nb_NO: Kunder må være logget inn for å melde seg på lagervarsler.

en: Customers totals.
nb_NO: Kunde totaler.

en: Customers vs. guests
nb_NO: Kunder vs. gjester

en: Customers will need to spend this amount to get free shipping.
nb_NO: Kundene må bruke dette beløpet for å få gratis frakt.

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
nb_NO: Kunder vil ikke kunne kjøpe fysiske varer fra butikken deres før en fraktmåte er tilgjengelig.

en: Customizable products
nb_NO: Produkter som kan tilpasses

en: Customize the color of your buttons and links. Default %s.
nb_NO: Tilpass farge for knappene og lenkene. Standard %s.

en: Customize the look and feel of all you notification emails.
nb_NO: Tilpass utseendet og følelsen for alle e-postvarslene.

en: Customize your WooCommerce email template and preview it below.
nb_NO: Tilpass e-postmalen for WooCommerce, og forhåndsvis den nedenfor.

en: Customize your emails
nb_NO: Tilpass e-postene dine

en: Customize your online store with WooCommerce blocks
nb_NO: Tilpass nettbutikken din med WooCommerce-blokker

en: Customize your store
nb_NO: Tilpass butikken din

en: Cyprus
nb_NO: Kypros

en: Czech Republic
nb_NO: Tsjekkia

en: DESC
nb_NO: Synkende

en: Dadra and Nagar Haveli
nb_NO: Dadar og Nagar Haveli

en: Daily Cron
nb_NO: Daglig Cron

en: Daman and Diu
nb_NO: Daman og Diu

en: Dashboard
nb_NO: Kontrollpanel

en: Data in posts table appears to be more recent than in HPOS tables. Compare order data with `wp wc hpos diff %1$d` and use `wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos` to fix.
nb_NO: Data i innleggstabellen ser ut til å være nyere enn i HPOS-tabellene. Sammenlign ordredata med `wp wc hpos diff %1$d` og bruk `wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos` for å rette opp.

en: Data resource ID.
nb_NO: Dataressurs ID.

en: Data resource description.
nb_NO: Dataressurs beskrivelse.

en: Data store:
nb_NO: Datalager:

en: Data to pass through to the payment method when processing payment.
nb_NO: Data som skal overføres til betalingsmåten ved behandling av betaling.

en: Data: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB + Engine %3$s
nb_NO: Data: %1$.2fMB + indeks: %2$.2fMB + motor %3$s

en: Database (not recommended on live sites)
nb_NO: Database (anbefales ikke på åpne nettsteder)

en: Database Data Size
nb_NO: Database data størrelse

en: Database File Path
nb_NO: Sti til databasefil

en: Database Index Size
nb_NO: Database indeks størrelse

en: Database date field considered for Revenue and Orders reports
nb_NO: Datofelt i databasen som vurderes for rapporter om inntekter og ordrer

en: Database error.
nb_NO: Databasefeil.

en: Database information:
nb_NO: Databaseinformasjon:

en: Database prefix
nb_NO: Database prefiks

en: Database prefix.
nb_NO: Database prefiks.

en: Database settings
nb_NO: Databaseinnstillinger

en: Database tables missing
nb_NO: Databasetabeller mangler

en: Database tables.
nb_NO: Database tabeller.

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
nb_NO: Database oppgraderingsrutine har blitt planlagt å kjøre i bakgrunnen.

en: Database verified successfully.
nb_NO: Databasen er bekreftet.

en: Datastore currently in use for orders.
nb_NO: Datalager i bruk for ordre.

en: Date
nb_NO: Dato

en: Date Paid
nb_NO: Betalingsdato

en: Date Type
nb_NO: Dato Type

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any (GMT).
nb_NO: Dato hvoretter brukeren skal bli minnet om notatet, hvis noen (GMT).

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any.
nb_NO: Dato hvoretter brukeren skal bli minnet om notatet, hvis noen.

en: Date created
nb_NO: Dato opprettet

en: Date created:
nb_NO: Dato opprettet:

en: Date last active GMT.
nb_NO: Dato sist aktiv GMT.

en: Date last active.
nb_NO: Dato sist aktiv.

en: Date modified
nb_NO: Dato endret

en: Date registered GMT.
nb_NO: Dato registrert.

en: Date registered.
nb_NO: Dato registrert.

en: Date sale price ends
nb_NO: Sluttdato for tilbudspris

en: Date sale price starts
nb_NO: Startdato for tilbudspris

en: Date the note was created (GMT).
nb_NO: Dato da notatet ble opprettet (GMT).

en: Date the note was created.
nb_NO: Dato da notatet ble opprettet.

en: Date the order was created, as GMT.
nb_NO: Dato da ordren ble opprettet, i GMT.

en: Date the order was created, in the site's timezone.
nb_NO: Dato da ordren ble opprettet, i nettstedets tidssone.

en: Date:
nb_NO: Dato:

en: Day(s)
nb_NO: Dag(er)

en: Debug log
nb_NO: Debug-logg

en: Debug mode
nb_NO: Feilsøkingsmodus

en: Decimal precision of the returned prices.
nb_NO: Desimalpresisjonen for de viste prisene.

en: Decimal separator
nb_NO: Desimalskilletegn

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
nb_NO: Desimalskilletegn viste i priser for dette landet.

en: Decimal separator for the currency which can be used to format returned prices.
nb_NO: Desimalskilletegn for valutaen som kan brukes til å formatere returnerte priser.

en: Decimal separator.
nb_NO: Desimalskilletegn.

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
nb_NO: Redusere nåværende pris med (fast beløp eller %):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
nb_NO: Redusere eksisterende tilbudspris med (fast beløp eller %):

en: Decrease existing stock by:
nb_NO: Reduser eksisterende lager med:

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
nb_NO: Redusere ordinære priser (fast beløp eller prosent)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
nb_NO: Reduser tilbudspriser (fast beløp eller prosent)

en: Default
nb_NO: Standard

en: Default Date Range
nb_NO: Standard datointervall

en: Default Form Values
nb_NO: Standard skjemaverdier

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
nb_NO: Standard ISO4127 alpha-3 valutakode for landet.

en: Default attribute
nb_NO: Standardattributt

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
nb_NO: Ukategorisert

en: Default customer location
nb_NO: Kundens standardplassering

en: Default product category cannot be deleted.
nb_NO: Standard produktkategori kan ikke slettes.

en: Default product sorting
nb_NO: Standard produktsortering

en: Default sort order
nb_NO: Standard sorteringsrekkefølge

en: Default sort order.
nb_NO: Standard rekkefølge.

en: Default sorting
nb_NO: Standard sortering

en: Default sorting (custom ordering + name)
nb_NO: Standard sortering (tilpasset rekkefølge + navn)

en: Default timezone is %s - it should be UTC
nb_NO: Standard tidssone er %s - det burde være UTC

en: Default timezone is UTC
nb_NO: Standard tidssone er UTC

en: Default timezone.
nb_NO: Standard tidssone.

en: Default to customer billing address
nb_NO: Velg kundens fakturaadresse som standard

en: Default to customer shipping address
nb_NO: Velg kundens leveringsadresse som standard

en: Default value for the setting.
nb_NO: Standard verdi for innstillingen.

en: Default values for generated variations.
nb_NO: Standardverdier for genererte variasjoner.

en: Defaults variation attributes.
nb_NO: Standard variantattributter.

en: Define if the attribute can be used as variation.
nb_NO: Angi om attributtet kan brukes som variant.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
nb_NO: Velg om attributtet er synlig på "Tilleggsinformasjon"-fanen på produktsiden.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
nb_NO: Definer når en ordre blir betalt, om status skal settes til under behandling, og lagerstatus reduseres.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
nb_NO: Velg om varianten er synlig på produktsiden.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
nb_NO: Definere tekst som vises etter dine produktpriser. Dette kan være for eksempel "inkl. Mva" for å forklare prissettingen. Du kan også  erstatte prisene her ved å bruke ett av følgende: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
nb_NO: Definer om hele produktet er avgiftspliktig eller bare fraktkostnaden.

en: Defined cost value.
nb_NO: Definert kostverdi.

en: Delete
nb_NO: Slett

en: Delete "%s" permanently
nb_NO: Slett "%s" permanent

en: Delete Permanently
nb_NO: Slett permanent

en: Delete Product
nb_NO: Slett produktet

en: Delete WooCommerce tax rates
nb_NO: Slett WooCommerce avgiftssatser

en: Delete all variations
nb_NO: Slett alle varianter

en: Delete an Inbox Notification
nb_NO: Slett et innboksvarsel

en: Delete fee
nb_NO: Slett gebyr

en: Delete image
nb_NO: Slett bilde

en: Delete item
nb_NO: Slett produktlinje

en: Delete log
nb_NO: Slett logg

en: Delete note
nb_NO: Slett notat

en: Delete orphaned variations
nb_NO: Slett varianter uten forelder

en: Delete payment method
nb_NO: Slett betalingsmåte

en: Delete permanently
nb_NO: Slett permanent

en: Delete shipping
nb_NO: Slett frakt

en: Delete tax rates
nb_NO: Slett avgiftssatser

en: Delete template file
nb_NO: Slett malfil

en: Delete the custom orders tables
nb_NO: Slett de egendefinerte ordretabellene

en: Delete the selected notifications permanently?
nb_NO: Slette de valgte varslene permanent?

en: Delete this log file permanently?
nb_NO: Slette denne loggfilen permanent?

en: Delete this notification permanently?
nb_NO: Slette dette varselet permanent?

en: Delete this review permanently
nb_NO: Slett denne omtalen permanent

en: Delete unverified notification sign-ups after (in days)
nb_NO: Slett ubekreftede påmeldinger etter (i dager)

en: Deleted
nb_NO: Slettet

en: Deleted %1$d action | Deleted %1$d actions
nb_NO[0]: Slettet %1$d handling.
nb_NO[1]: Slettet %1$d handlinger.

en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
nb_NO: Slettet %1$s og justert lager (%2$s)

en: Deleted %s
nb_NO: Slettet %s

en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
nb_NO: Slettet alle aktive økter, og %d lagrede handlekurver.

en: Deletes unused variations.
nb_NO: Sletter ubrukte variasjoner.

en: Deleting %d action | Deleting %d actions
nb_NO[0]: Sletter %d handling.
nb_NO[1]: Sletter %d handlinger.

en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
nb_NO: Hvis du sletter en kategori, slettes ikke produktene i den kategorien. I stedet er produkter som bare ble tildelt den slettede kategorien satt til kategorien %s.

en: Delight customers and boost organic sales with a special WooCommerce birthday email (and coupon!) on their special day.
nb_NO: Gjør kundene glade, og øk det organiske salget, med en spesiell fødselsdagshilsen (og rabattkode) i e-post på fødselsdagen deres.

en: Delimiter
nb_NO: Skilletegn

en: Delivery URL
nb_NO: Leverings-URL

en: Delivery fee
nb_NO: Leveringsgebyr

en: Delivery time estimate text, e.g. 3-5 business days.
nb_NO: Forventert leveringstid tekst, f.eks 3-5 virkedager.

en: Denmark
nb_NO: Danmark

en: Deny
nb_NO: Avslå

en: Department
nb_NO: Avdeling

en: Describe this product. What makes it unique? What are its most important features?
nb_NO: Beskriv dette produktet. Hva gjør den unik? Hva er dens viktigste funksjoner?

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Description (optional)
nb_NO: Beskrivelse (valgfritt)

en: Description for the setting field.
nb_NO: Beskrivelse for innstillingsfeltet.

en: Description is missing.
nb_NO: Beskrivelse mangler.

en: Description of the marketing campaign type.
nb_NO: Beskrivelse av typen markedsføringskampanje.

en: Description of the marketing channel.
nb_NO: Beskrivelse av markedsføringskanalen.

en: Description of the shipping rate, e.g. Dispatched via USPS.
nb_NO: Beskrivelse av fraktprisen, f.eks. sendt gjennom USPS.

en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
nb_NO: Design butikken din med dyp WooCommerce-integrasjon. Hvis du slår på, installerer vi <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a> og ditt nåværende tema <em>%s</em> blir deaktivert.

en: Destination logger must be configured before running a migration
nb_NO: Mål-logger må konfigureres før du kjører en migrasjon

en: Destination store must be configured before running a migration
nb_NO: Mål-butikk må konfigureres før du kjører en migrasjon

en: Detailed information about registered sources is not currently available.
nb_NO: Detaljert informasjon om registrerte kilder er ikke tilgjengelig for øyeblikket.

en: Details
nb_NO: Detaljer

en: Details for order #%s,
nb_NO: Detaljer for ordrenr. %s,

en: Details for order #{order_number}
nb_NO: Detaljer for ordrenr. {order_number}

en: Details for order #{order_number} on {site_title}
nb_NO: Detaljer for ordrenr. {order_number} på {site_title}

en: Determines how this attribute's values are displayed.
nb_NO: Bestemmer hvordan verdier for denne attributtet vises.

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
nb_NO: Bestemmer om skjulte eller synlige katalogprodukter vises.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
nb_NO: Bestemmer rekkefølgen for termene på produktsidene. Hvis du bruker tilpasset sortering, kan du dra og slippe termene for attributtet.

en: Determines the type of discount that will be applied.
nb_NO: Bestemmer hvilken type rabatt som skal legges til.

en: Device type
nb_NO: Enhetstype

en: Did the tool run successfully?
nb_NO: Har verktøyet kjørt vellykket?

en: Did you know you can print shipping labels at home?
nb_NO: Visste du at du kan skrive ut fraktetiketter hjemme?

en: Differences found for order %d:
nb_NO: Forskjeller funnet for rekkefølge %d:

en: Dimensions
nb_NO: Dimensjoner

en: Dimensions (%s)
nb_NO: Dimensjoner (%s)

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
nb_NO: Dimensjoner (L&times;B&times;H) (%s)

en: Dimensions unit
nb_NO: Dimensjonsenhet

en: Direct
nb_NO: Direkte

en: Direct access to leading carriers
nb_NO: Direkte tilgang til ledende transportører

en: Direct bank transfer
nb_NO: Direkte bankoverføring

en: Direct payments to email address:
nb_NO: Direkte betalinger til e-postadresse:

en: Direct updates
nb_NO: Direkte oppdateringer

en: Directory size: %s
nb_NO: Mappestørrelse: %s

en: Disable
nb_NO: Deaktiver

en: Disable rule
nb_NO: Slå av regel

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
nb_NO: Slå av frakt &amp; fraktberegninger

en: Disabled
nb_NO: Deaktivert

en: Disabled Features
nb_NO: Avslåtte funksjoner

en: Disabled in <a href="%s" aria-label="stock management store settings">store settings</a>.
nb_NO: Slått av i <a href="%s" aria-label="stock management store settings">butikkinnstillinger</a>.

en: Disconnect
nb_NO: Koble fra

en: Discount (%s)
nb_NO: Rabatt (%s)

en: Discount amount
nb_NO: Rabattert beløp

en: Discount amount as defined in the coupon (absolute value or a percent, depending on the discount type).
nb_NO: Rabattbeløpet slik det er definert på rabattkoden (absolutt verdi eller prosent, avhengig av rabatttypen).

en: Discount total tax.
nb_NO: Total avgift av rabatter.

en: Discount total.
nb_NO: Total rabatt.

en: Discount type
nb_NO: Rabattype

en: Discount type.
nb_NO: Rabattype.

en: Discount:
nb_NO: Rabatt:

en: Discounted labels from top global carriers
nb_NO: Rabatterte etiketter fra verdens beste transportører

en: Discounted orders
nb_NO: Ordrer med rabatt

en: Discounted price:
nb_NO: Rabattert pris:

en: Discounted rates
nb_NO: Rabatterte priser

en: Discover ways of extending your store with a tour of the Woo Marketplace
nb_NO: Oppdag hvordan du kan utvide butikken din med en omvisning i Woo Marketplace

en: Dismiss
nb_NO: Fjern

en: Dismiss the gateway
nb_NO: Avvis porten

en: Dismiss this notice
nb_NO: Forkast denne meldingen

en: Dismiss this notice.
nb_NO: Skjul dette varselet.

en: Dismiss this suggestion
nb_NO: Avvis dette forslaget

en: Display Type:
nb_NO: Visningstype:

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
nb_NO: Viser en liste med produkter som en kunde nylig har sett på.

en: Display a list of active product filters.
nb_NO: Viser en liste med aktive produkt-filtre.

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
nb_NO: Viser en liste med attributter for å filtrere produkter i butikken din.

en: Display a list of recent reviews from your store.
nb_NO: Viser en liste med nylige omtaler fra butikken din.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
nb_NO: Viser en liste med stjernevurderinger for å filtrere produkter i butikken din.

en: Display a slider to filter products in your store by price.
nb_NO: Viser en slider for å filtrere produktene i butikken din på pris.

en: Display name
nb_NO: Visningsnavn

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
nb_NO: Visningsnavn kan ikke endres til e-postadresse på grunn av personvern.

en: Display order for the group.
nb_NO: Visningsrekkefølge for gruppen.

en: Display prices during cart and checkout
nb_NO: Vis prisene i handlekurven og i kassen

en: Display prices in the shop
nb_NO: Vis prisene i butikken

en: Display suggestions within WooCommerce
nb_NO: Vis forslag i WooCommerce

en: Display tax totals
nb_NO: Vis totale avgifter

en: Display the customer shopping cart.
nb_NO: Vis kundens handlekurv.

en: Display type
nb_NO: Visningstype

en: Displayed title for the leaderboard.
nb_NO: Vist tittel på topplisten.

en: Displays a single product.
nb_NO: Viser ett enkelt produkt.

en: Displays products filtered by a category.
nb_NO: Viser produkter filtrert etter en kategori.

en: Displays products filtered by a tag.
nb_NO: Viser produkter filtrert etter stikkord.

en: Displays products filtered by an attribute.
nb_NO: Viser produkter filtrert på en attributt.

en: Displays search results for your store.
nb_NO: Viser søkeresultater for butikken din.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
nb_NO: Viser hvorvidt WP Cron-jobber er aktivert.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
nb_NO: Viser om WordPress er i debugmodus.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
nb_NO: Viser om WordPress bruker et eksternt objektmellomlager eller ikke.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
nb_NO: Viser om det aktive temaet erklærer WooCommerce støtte.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
nb_NO: Viser om gjeldende tema er et dattertema eller ikke.

en: Displays whether the current active theme is a block theme or a classic theme.
nb_NO: Viser om det aktive temaet er et blokktema eller et klassisk tema.

en: Displays your products.
nb_NO: Viser produktene dine.

en: District
nb_NO: Distrikt

en: Distrito Federal
nb_NO: Distrito Federal (Føderale distrikt)

en: Djiboutian franc
nb_NO: Djiboutisk franc

en: Do not allow
nb_NO: Ikke tillat

en: Do not import
nb_NO: Ikke importer

en: Do the important options return expected values?
nb_NO: Returnerer de viktige alternativene forventede verdier?

en: Do you need help with adding your first product?
nb_NO: Trenger du hjelp med å legge til ditt første produkt?

en: Do you need more info about WooCommerce Subscriptions?
nb_NO: Trenger du mer informasjon om WooCommerce-abonnementer?

en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
nb_NO: Ønsker du å generere alle varianter? Dette vil opprette en ny variant for hver eneste mulige kombinasjon av variantattributter (maks %d pr. kjøring).

en: Do you want to migrate from Shopify to WooCommerce?
nb_NO: Vil du migrere fra Shopify til WooCommerce?

en: Do you want to sell online courses?
nb_NO: Vil du selge nettkurs?

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
nb_NO: Ønsker du å lagre endringene dine først? Endringene dine vil bli forkastet hvis du velger å avbryte.

en: Docs
nb_NO: Dokumenter

en: Does the product have additional options before it can be added to the cart?
nb_NO: Har produktet flere alternativer før det kan legges til i handlekurven?

en: Does the theme declare WooCommerce support?
nb_NO: Bekrefter dette temaet WooCommerce støtte?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
nb_NO: Har dette temaet en woocommerce.php fil?

en: Does this theme have outdated templates?
nb_NO: Har dette temaet utdaterte maler?

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
nb_NO: Tvinger nettstedet ditt et SSL-sertifikat for transaksjoner?

en: Does your site have the Legacy REST API enabled?
nb_NO: Har nettstedet deres Legacy REST API slått på?

en: Dominican Republic
nb_NO: Dominikanske Republikk

en: Don't allow purchases
nb_NO: Ikke tillat kjøp

en: Don't charge for shipping.
nb_NO: Ikke ta betalt for frakt.

en: Don't charge tax
nb_NO: Ikke krev inn avgift

en: Done!
nb_NO: Ferdig!

en: Download | Downloads
nb_NO[0]: Nedlasting
nb_NO[1]: Nedlastinger

en: Download %d
nb_NO: Last ned %d

en: Download %d ID
nb_NO: Last ned %d ID

en: Download %d URL
nb_NO: Nedlasting %d URL

en: Download %d name
nb_NO: Nedlasting %d navn

en: Download ID
nb_NO: Nedlastnings-ID

en: Download ID (MD5).
nb_NO: Nedlastings-id (MD5).

en: Download ID.
nb_NO: Nedlastnings-ID.

en: Download URL
nb_NO: Nedlastingsadresse

en: Download count
nb_NO: Antall nedlastinger

en: Download expiry
nb_NO: Nedlasting utløper

en: Download expiry days
nb_NO: Dager til utløpsdato for nedlastingen

en: Download file URL.
nb_NO: Nettadresse til nedlasting.

en: Download for support
nb_NO: Last ned for brukerstøtte

en: Download limit
nb_NO: Nedlastingsgrense

en: Download name
nb_NO: Nedlastings navn

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
nb_NO: Nedlastingstype, dette styrer skjemaet på publikumsområdet.

en: Download your %1$s Report: %2$s
nb_NO: Last ned «%1$s»-rapport: %2$s

en: Download your %s Report
nb_NO: Last ned «%s»-rapport

en: Downloadable
nb_NO: Nedlastbar

en: Downloadable file name.
nb_NO: Navn på nedlastbar fil.

en: Downloadable files
nb_NO: Nedlastbare filer

en: Downloadable product ID.
nb_NO: Nedlastbar produkt-ID.

en: Downloadable product permissions
nb_NO: Tillatelser for nedlastbar produkt

en: Downloadable products
nb_NO: Nedlastbare produkter

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
nb_NO: Nedlastbare produkter gir tilgang til en fil ved kjøp.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
nb_NO[0]: Lasted ned %s gang
nb_NO[1]: Lasted ned %s ganger

en: Downloads
nb_NO: Nedlastinger

en: Downloads remaining
nb_NO: Gjenstående nedlastinger

en: Downloads require login
nb_NO: Nedlasting krever innlogging

en: Draft orders are created when customers start the checkout process while the block version of the checkout is in place.
nb_NO: Ordreutkast opprettes når kundene starter betalingsprosessen mens blokkversjonen av kassen er i bruk.

en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Utkast <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Utkast <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
nb_NO: Dra og slipp for å sortere dine egendefinerte soner. Dette er rekkefølgen de vil bli matchet mot kundens adresse.

en: Drag and drop to set admin attribute order
nb_NO: Dra og slipp for å angi admin attributt rekkefølge

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
nb_NO: Dra og slipp, eller trykk for å angi variantrekkefølge for admin

en: Drag images, upload new ones or select files from your library. For best results, use JPEG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. %1$sHow to prepare images?%2$s
nb_NO: Dra bilder, last opp nye eller velg filer fra biblioteket ditt. For best resultat bør du bruke JPEG-filer som er 1000 x 1000 piksler eller større. %1$sHvordan klargjøre bilder?%2$s

en: Drive sales with %1$sGoogle for WooCommerce%2$s
nb_NO: Øk salget med %1$sGoogle for WooCommerce%2$s

en: Drive sales with Google for WooCommerce
nb_NO: Øk salget med Google for WooCommerce

en: Dropdown
nb_NO: Rullegardin

en: Dropin Plugins
nb_NO: Dropin utvidelser

en: Dropins & MU plugins.
nb_NO: Dropins & MU utvidelser.

en: Dummy Downloadable Product
nb_NO: Nedlastbart plassholderprodukt

en: Dummy Product
nb_NO: Plassholderprodukt

en: Dummy Product Variation
nb_NO: Plassholdervariant

en: Duplicate
nb_NO: Dupliser

en: Durable glass
nb_NO: Slitesterkt glass

en: During checkout
nb_NO: I kassen

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
nb_NO: Øst-Azarbaijan (آذربایجان شرقی)

en: East Caribbean dollar
nb_NO: Øst-Karibiske dollar

en: Eclectic finds, ethical delights
nb_NO: Eklektiske funn, etiske herligheter

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: Edit %s
nb_NO: Rediger %s

en: Edit %s page
nb_NO: Rediger %s side

en: Edit Approved Directory
nb_NO: Rediger godkjent katalog

en: Edit Brand
nb_NO: Rediger merke

en: Edit Coupon
nb_NO: Rediger rabattkode

en: Edit Email
nb_NO: Rediger e-post

en: Edit Notification
nb_NO: Rediger varsel

en: Edit Order
nb_NO: Rediger ordre

en: Edit Product
nb_NO: Rediger produkt

en: Edit Scheduled Action
nb_NO: Rediger planlagt handling

en: Edit account
nb_NO: Rediger konto

en: Edit and create new products from your mobile devices with the Woo app
nb_NO: Rediger og opprett nye produkter på dine mobile enheter med Woo-appen

en: Edit attribute
nb_NO: Rediger attributt

en: Edit category
nb_NO: Rediger kategori

en: Edit coupon
nb_NO: Rediger rabattkode

en: Edit failed. Please try again.
nb_NO: Redigering feilet. Vennligst prøv igjen.

en: Edit fee
nb_NO: Rediger gebyr

en: Edit item
nb_NO: Rediger produktlinje

en: Edit order
nb_NO: Rediger ordre

en: Edit page
nb_NO: Rediger side

en: Edit product
nb_NO: Rediger produkt

en: Edit product form
nb_NO: Rediger produktskjema

en: Edit products on the move
nb_NO: Redigere produkter mens du er på farten

en: Edit shipping
nb_NO: Rediger levering

en: Edit shipping class
nb_NO: Rediger fraktklasse

en: Edit tag
nb_NO: Rediger stikkord

en: Edit this order
nb_NO: Rediger denne ordren

en: Edit this review
nb_NO: Rediger denne omtalen

en: Education and learning
nb_NO: Utdanning og opplæring

en: Effective monetary cost value.
nb_NO: Effektiv pengekostnadsverdi.

en: Effortless payments by Mollie: Offer global and local payment methods, get onboarded in minutes, and supported in your language.
nb_NO: Lettvinte betalinger med Mollie: Tilbyr globale og lokale betalingsmåter, settes opp på få minutter og støttes på ditt språk.

en: Effortlessly accept cryptocurrency payments in your store.
nb_NO: Aksepter enkelt betalinger med kryptovaluta i butikken.

en: Electronics and computers
nb_NO: Elektronikk og datamaskiner

en: Elevate your table with a 330ml Retro Glass Jug, blending classic design and durable hardened glass.
nb_NO: Gi bordet ditt et løft med en 330 ml retro glasskanne, som kombinerer klassisk design og slitesterkt herdet glass.

en: Email
nb_NO: E-post

en: Email Address
nb_NO: E-postadresse

en: Email Template
nb_NO: E-postmal

en: Email address
nb_NO: E-postadresse

en: Email address (optional)
nb_NO: E-postadresse (valgfritt)

en: Email address is invalid.
nb_NO: Ugyldig e-postadresse.

en: Email address to receive payments
nb_NO: E-postadresse for å motta betalinger

en: Email address to send the email preview to.
nb_NO: E-postadressen som forhåndsvisningen skal sendes til.

en: Email address to send the order details to.
nb_NO: E-postadressen som ordreinformasjonen skal sendes til.

en: Email address.
nb_NO: E-postadresse.

en: Email background
nb_NO: E-postbakgrunn

en: Email content
nb_NO: E-postinnhold

en: Email design
nb_NO: E-postutforming

en: Email heading
nb_NO: E-post overskrift

en: Email heading (paid)
nb_NO: E-post overskrift (betalt)

en: Email improvements
nb_NO: E-postforbedringer

en: Email improvements button
nb_NO: Knapp for e-postforbedringer

[ctx: Email notification]
en: Shop Now
nb_NO: Kjøp nå

en: Email notifications
nb_NO: E-postvarslinger

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
nb_NO: E-postvarsler som sendes fra WooCommerce er listet opp nedenfor. Trykk på en e-post for å konfigurere den.<br>%s

en: Email of the reviewer.
nb_NO: Omtaleforfatterens e-post.

en: Email options
nb_NO: E-post valg

en: Email post generated for %s.
nb_NO: E-postinnlegg generert for %s.

en: Email preview
nb_NO: Forhåndsvisning av e-post

en: Email sender address.
nb_NO: Avsenderadresse for e-post.

en: Email sender name cannot be empty.
nb_NO: E-postens avsendernavn kan ikke være tomt.

en: Email sender name.
nb_NO: Navn på avsender av e-post.

en: Email sender options
nb_NO: Avsendervalg for e-post

en: Email sent to customers after completing the sign-up process successfully.
nb_NO: E-post som sendes til kunder som har fullført registreringsprosessen.

en: Email sent to signed-up customers when a product is back in stock.
nb_NO: E-post som sendes til påmeldte kunder når et produkt er tilbake på lager.

en: Email template
nb_NO: E-postmal

en: Email template "%1$s" sent to %2$s, via %3$s.
nb_NO: E-postmal "%1$s" ble sendt til %2$s, via %3$s.

en: Email type
nb_NO: E-post type

en: Email you used during checkout.
nb_NO: E-postadressen som du oppgav i kassen.

en: Email:
nb_NO: E-post:

en: Emails
nb_NO: E-poster

en: Empty Mini-Cart Message
nb_NO: Tom mini handlekurv melding

en: Empty Spam
nb_NO: Tøm spam

en: Empty Trash
nb_NO: Tøm papirkurven

en: Empty patterns received from the PTK Pattern Store
nb_NO: Tomme mønstre mottatt fra PTK Pattern Store

en: Empty response received from the Patterns Toolkit API.
nb_NO: Tomt svar mottatt fra Patterns Toolkit APIet.

en: Empty the approved download directories list
nb_NO: Tøm listen over godkjente nedlastingsmapper

en: Enable
nb_NO: Aktiver

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
nb_NO: Slå på AJAX for 'Legg i handlekurv'-knapper i arkiver

en: Enable Archives?
nb_NO: Slå på arkiver?

en: Enable Autorenew
nb_NO: Slå på automatisk fornyelse

en: Enable IPN email notifications
nb_NO: Aktiver IPN e-postvarsler

en: Enable PayPal Buttons
nb_NO: Slå på PayPal-knapper

en: Enable PayPal Standard
nb_NO: Slå på PayPal Standard

en: Enable PayPal sandbox
nb_NO: Slå på PayPal sandkasse

en: Enable PayU's exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
nb_NO: Aktiver PayUs eksklusive plugin for WooCommerce for å begynne å ta i mot betalinger i 100+ betalingsmåter tilgjengelig i India, inkludert kredittkort, debetkort, UPI og mer.

en: Enable PayU’s exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
nb_NO: Aktiver PayUs eksklusive utvidelse for WooCommerce og begynn å ta imot betalinger i 100 + betalingsmåter tilgjengelig i India, inkludert kredittkort, debetkort, UPI og mer!

en: Enable Point of Sale functionality in the WooCommerce mobile apps.
nb_NO: Aktiver funksjonalitet for kassasystem i mobilappene for WooCommerce.

en: Enable WooCommerce Analytics
nb_NO: Slå på WooCommerce Analytics

en: Enable a familiar, fast checkout for hundreds of millions of active Amazon customers globally.
nb_NO: Slå på en kjent, rask utsjekking for hundrevis av millioner av aktive Amazon-kunder globalt.

en: Enable an account creation method to use this feature.
nb_NO: Slå på en kontoopprettingsmåte for å bruke denne funksjonen.

en: Enable archives?
nb_NO: Aktiver arkiver?

en: Enable auto-renew
nb_NO: Slå på automatisk fornying

en: Enable auto-renewal
nb_NO: Aktiver automatisk fornyelse

en: Enable bank transfer
nb_NO: Slå på bankoverføring

en: Enable blueprint to import and export settings in bulk
nb_NO: Slå på blåkopi for å importere og eksportere innstillinger i bulk

en: Enable cash on delivery
nb_NO: Slå på betaling ved levering

en: Enable check payments
nb_NO: Slå på sjekkbetalinger

en: Enable compatibility mode (Synchronize orders between High-performance order storage and WordPress posts storage).
nb_NO: Slå på kompatibilitetsmodus (synkroniser ordrer mellom høyytelses ordrelagring og lagring av WordPress-innlegg).

en: Enable coupons
nb_NO: Aktiver rabattkoder

en: Enable debug mode
nb_NO: Aktiver feilsøkingsmodus

en: Enable for shipping methods
nb_NO: Slå på for fraktmåter

en: Enable guest checkout (recommended)
nb_NO: Aktiver gjesteutsjekking (anbefalt)

en: Enable guest checkout to use this feature.
nb_NO: Slå på gjestekasse for å bruke denne funksjonen.

en: Enable guided mode
nb_NO: Slå på veiledet modus

en: Enable log-in during checkout
nb_NO: Aktiver innlogging i kassen

en: Enable logging
nb_NO: Slå på logging

en: Enable low stock notifications
nb_NO: Slå på varsler for lite på lager

en: Enable modern email design for transactional emails
nb_NO: Slå på moderne e-postdesign for transaksjonsbaserte e-poster

en: Enable order data caching in the datastore. This feature only works with high-performance order storage.
nb_NO: Aktiver mellomlagring av ordredata i datalageret. Denne funksjonen fungerer bare med høyytelses ordrelagring.

en: Enable out of stock notifications
nb_NO: Slå på varsler for utsolgt

en: Enable product reviews
nb_NO: Aktiver omtaler

en: Enable reply-to email address.
nb_NO: Slå på svar-til e-postadresse.

en: Enable reviews
nb_NO: Slå på omtaler

en: Enable rule
nb_NO: Slå på regel

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
nb_NO: Aktiver feilsøkingsmodus for frakt for å vise samsvarende fraktsoner og for å omgå mellomlager for fraktpris.

en: Enable star rating on reviews
nb_NO: Aktiver stjernevurdering for omtaler

en: Enable stock management
nb_NO: Slå på lagerstyring

en: Enable store notice
nb_NO: Aktiver butikkmelding

en: Enable table usage
nb_NO: Slå på bruk av tabell

en: Enable tax rates and calculations
nb_NO: Aktiver avgiftssatser og beregninger

en: Enable taxes
nb_NO: Slå på avgifter

en: Enable the block-based email editor for transactional emails.
nb_NO: Slå på blokkbasert e-postredigering for transaksjonelle e-poster.

en: Enable the new version of the Mini Cart that uses the Interactivity API instead of React in the frontend.
nb_NO: Aktiver den nye versjonen av minihandlekurven som bruker «Interactivity API» i stedet for «React» på butikksiden.

en: Enable the shipping calculator on the cart page
nb_NO: Slå på fraktkalkulatoren på handlekurvsiden

en: Enable the site visibility badge in the WordPress admin bar
nb_NO: Slå på merke for nettstedsynlighet på verktøylinjen i WordPress

en: Enable the use of coupon codes
nb_NO: Slå på bruk av rabattkoder

en: Enable this email notification
nb_NO: Slå på dette e-postvarselet

en: Enable this feature to track and credit channels and campaigns that contribute to orders on your site
nb_NO: Slå på denne funksjonen for å spore og kreditere kanaler og kampanjer som bidrar til ordre på nettstedet.

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
nb_NO: Slå på dette dersom du vil at denne attributten skal ha produktarkiver i butikken din.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
nb_NO: Slå på dette valget hvis et produkt ikke er sendt eller hvis det ikke er noen fraktkostnader

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
nb_NO: Slå på dette valget hvis tilgang er gitt til en nedlastbar fil ved kjøp av et produkt

en: Enable this option to enable stock management at variation level
nb_NO: Slå på dette valget for å slå på lagerstyring på variantnivå

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
nb_NO: Slå på dette valget for å gi tilgang til nedlastinger når ordrer er "behandler", og ikke "fullført".

en: Enable tracking
nb_NO: Slå på brukssporing

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
nb_NO: Slå på brukssporing og bidra til å forbedre WooCommerce

en: Enable/Disable
nb_NO: Slå på/av

en: Enable/Disable attribute archives.
nb_NO: Slå av/på attributtarkiver.

en: Enabled
nb_NO: Aktivt

en: Enabled Features
nb_NO: Påslåtte funksjoner

en: Enabled features.
nb_NO: Påslåtte funksjoner.

en: Enabled features:
nb_NO: Påslåtte funksjoner:

en: Enables rate limiting for Checkout place order and Store API /checkout endpoint. To further control this, refer to <a href="%s" target="_blank">rate limiting documentation</a>.
nb_NO: Slå på frekvensbegrensning for å legge inn ordrer i kassen og butikkens APIs «/checkout»-endepunkt. Se <a href="%s" target="_blank">dokumentasjon for frekvensbegrensning</a> for å kontrollere dette ytterligere.

en: End date of sale price, as GMT.
nb_NO: Sluttdato for tilbudspris, i GMT.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
nb_NO: Sluttdato for tilbudspris, i nettstedets tidssone.

en: End date of sale price.
nb_NO: Sluttdato for tilbudspris.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
nb_NO: Sluttpunkt for siden "Kasse &rarr; Legg til betalingsmåte".

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
nb_NO: Sluttpunkt for siden "Kasse &rarr; Ordre mottatt".

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
nb_NO: Sluttpunkt for siden "Kasse &rarr; Betaling".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
nb_NO: Sluttpunkt for siden "Min konto &rarr; Adresser".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
nb_NO: Sluttpunkt for siden "Min konto &rarr; Nedlastninger".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
nb_NO: Sluttpunkt for siden "Min konto &rarr; Rediger konto".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
nb_NO: Sluttpunkt for siden "Min konto &rarr; Glemt passord".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
nb_NO: Sluttpunkt for siden "Min konto &rarr; Ordrer".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
nb_NO: Sluttpunkt for siden "Min konto &rarr; Betalingsmåter".

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
nb_NO: Sluttpunkt for siden "Min konto &rarr; Vis ordre".

en: Endpoint for the delete payment method page.
nb_NO: Sluttpunkt for siden for sletting av betalingsmåte.

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
nb_NO: Sluttpunkt for siden hvor standard betalingsmåte bestemmes.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
nb_NO: Sluttpunkt for den utløsende utloggingen. Du kan legge dette til menyene dine via en tilpasset lenke: dinsite.com/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
nb_NO: Sluttpunkter legges til nettadressene for å håndtere konkrete handlinger under bestillingsprosessen. De bør være unike.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
nb_NO: Sluttpunkter er lagt til din sides URL'er for å håndtere konkrete handlinger på kontoens sider. De bør være unikt og kan stå tomt for å deaktivere sluttpunktet.

en: Enforce Approved Product Download Directories
nb_NO: Krev godkjente produktnedlastingskataloger

en: Enforce approved download directories?
nb_NO: Kreve godkjente nedlastningsmapper?

en: Enhance speed and security with %1$sJetpack%2$s
nb_NO: Forbedre hastighet og sikkerhet med %1$sJetpack%2$s

en: Enhance your products
nb_NO: Forbedre produktene dine

en: Enhance your store with extensions
nb_NO: Forbedre butikken deres med utvidelser

en: Enhance your store with these recommended free features.
nb_NO: Forbedre butikken din med disse anbefalte gratis funksjonene.

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
nb_NO: Alle Facebook-produkter samlet i én utvidelse: pikselsporing, katalogsynkronisering, Messenger-samtale, butikkfunksjonalitet og Instagram Shopping (kommer snart).

en: Ensure meta_data excludes specific keys.
nb_NO: Sørg for at meta_data ekskluderer spesifikke nøkler.

en: Ensure result set excludes reviews assigned to specific user IDs.
nb_NO: Sørg for at resultatet utelukker omtaler som er tildelt bestemte bruker-IDer.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
nb_NO: Sørg for at resultatet ekskluderer gitte ID'er.

en: Enter Bcc recipients (comma-separated) for this email.
nb_NO: Angi mottakere (kommaseparert) av blindkopi for denne e-posten.

en: Enter Cc recipients (comma-separated) for this email.
nb_NO: Angi mottakere (kommaseparert) av kopi(er) for denne e-posten.

en: Enter a barcode or any other identifier unique to this product. It can help you list this product on other channels or marketplaces.
nb_NO: Angi en strekkode eller en annen identifikator som er unik for dette produktet. Det kan hjelpe deg med å liste dette produktet på andre kanaler eller markedsplasser.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
nb_NO: Legg inn en kostnad (uten avgift) eller sum, f.eks. <code>10,00 * [qty]</code>.

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
nb_NO: Fyll inn rabattkoden som skal brukes. Rabatter blir brukt på linjetotaler, før avgifter.

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
nb_NO: Legg inn en egendefinert base. En base må være satt, ellers vil WordPress bruke standard i stedet.

en: Enter a different address
nb_NO: Fyll inn en annen adresse

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
nb_NO: Legg inn et fast beløp eller en prosentdel som gebyr.

en: Enter a name for the new attribute term:
nb_NO: Fyll inn et navn for den nye attributt-termen:

en: Enter a name for this tax rate.
nb_NO: Tast inn et navn for denne avgiftssatsen.

en: Enter a new password below.
nb_NO: Fyll inn et nytt passord nedenfor.

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
nb_NO: Legg inn et tall for å bestemme lagerantall på variantnivå. Bruk avkrysningsboksen 'Administrere lager?' ovenfor for å slå på/av lagerstyring på variantnivå.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
nb_NO: Angi en avgiftssats (prosent) med fire desimaler.

en: Enter a username or email address.
nb_NO: Fyll inn brukernavn eller e-postadresse.

en: Enter a value
nb_NO: Tast inn en verdi

en: Enter a value (fixed or %)
nb_NO: Tast inn en verdi (fast eller %)

en: Enter an optional description for this variation.
nb_NO: Legg inn en valgfri beskrivelse for denne varianten.

en: Enter an optional note attached to the order confirmation message sent to the shopper.
nb_NO: Fyll inn et valgfritt notat som legges ved ordrebekreftelsen som sendes til kunden.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
nb_NO: Skriv inn et valgfritt notat som skal sendes til kunden etter kjøpet.

en: Enter attachment ID or URL to an image
nb_NO: Angi vedleggs-id eller nettadresse til et bilde

en: Enter cost value (%s)
nb_NO: Angi kostverdi (%s)

en: Enter customer e-mail&hellip;
nb_NO: Fyll inn kundens e-post &hellip;

en: Enter new
nb_NO: Fyll inn ny

en: Enter options for customers to choose from, f.e. “Blue” or “Large”. Use “%s” to separate different options.
nb_NO: Angi alternativer som kundene kan velge mellom, f.eks. "Blå" eller "Stor". Bruk "%s" for å skille mellom ulike alternativer.

en: Enter price (%s)
nb_NO: Legg inn pris (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
nb_NO: Fyll inn mottakere (kommaseparert) for denne e-posten. Standard er %s.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
nb_NO: Fyll inn mottakere (kommaseparert) som skal motta dette varselet.

en: Enter sale price (%s)
nb_NO: Legg inn tilbudspris (%s)

en: Enter some descriptive text. Use “%s” to separate different values.
nb_NO: Fyll inn en beskrivende tekst. Bruk «%s» for å skille mellom ulike verdier.

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
nb_NO: Tast inn litt tekst, eller noen attributter med symbolet "|" som skiller verdier.

en: Enter the action that will trigger this webhook.
nb_NO: Fyll inn hendelsen som vil utløse denne webhook-en.

en: Enter the external URL to the product
nb_NO: Fyll inn den eksterne nettadressen til produktet

en: Enter the external URL to the product.
nb_NO: Fyll inn den eksterne nettadressen til produktet.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
nb_NO: Fyll inn antall dager før en nedlastingslenke utløper, eller la stå tomt.

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
nb_NO: Fyll inn deres PayPal API-legitimasjon for å behandle refusjoner gjennom PayPal. Lær hvordan du får tilgang til deres <a href="%s">PayPal API-legitimasjon</a>.

en: Enter your address to view shipping options.
nb_NO: Fyll inn adressen din for å vise fraktalternativer.

en: Enter your coupon code
nb_NO: Fyll inn rabattkoden din

en: Environment.
nb_NO: Miljø.

en: Equatorial Guinea
nb_NO: Ekvatorial-Guinea

en: Eritrean nakfa
nb_NO: Eritreisk nakfa

en: Error
nb_NO: Feil

en: Error 404
nb_NO: Feil 404

en: Error code
nb_NO: Feilkode

en: Error during status transition.
nb_NO: Feil under statusendring.

en: Error generating email post. Error: %s.
nb_NO: Feil ved generering av e-postinnlegg. Feil: %s.

en: Error getting remote image %s.
nb_NO: Feil ved henting av eksternt bilde %s.

en: Error message
nb_NO: Feilmelding

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
nb_NO: Feilmeldinger kan inneholde sensitiv informasjon om butikkmiljøet. Disse bør være skjult for tvilsomme besøkere.

en: Error messages should not be shown to visitors.
nb_NO: Feilmeldinger skal ikke vised til besøkende.

en: Error processing action %1$s: %2$s
nb_NO: Feil ved gjennomføring av handling %1$s: %2$s

en: Error processing refund. Please try again.
nb_NO: Feil ved behandling av refusjon. Vennligst prøv på nytt.

en: Error saving action: %s
nb_NO: Feil ved lagring av handling: %s

en: Error saving order ID %1$s.
nb_NO: Feil under lagring av ordre-id %1$s.

en: Error saving transient. Please try again.
nb_NO: Feil ved lagring av transient. Prøv igjen.

en: Error sending test email. Please try again.
nb_NO: Feil ved sending av e-posttest. Prøv igjen.

en: Error unable to generate email post.
nb_NO: Feil ved generering av e-postinnlegg.

en: Error when setting property '%1$s' for order %2$d: %3$s
nb_NO: Feil ved innstilling av egenskapen '%1$s' for ordre %2$d: %3$s

en: Error:
nb_NO: Feil:

en: Error: %s
nb_NO: Feil: %s

en: Error: %s.
nb_NO: Feil: %s.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
nb_NO: Feil: Nettadressen for levering kan ikke nås: %s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
nb_NO: Feil: Nettadressen for levering returnerte feilkode: %s

en: Error: Please type your reply text.
nb_NO: Feil: Du må fylle inn svarteksten.

en: Error: Please type your review text.
nb_NO: Feil: Du må fylle inn omtaleteksten.

en: Error: You can't reply to a review on a draft product.
nb_NO: Feil: Du kan ikke svare på en omtale av et produktutkast.

en: Error: non-existing attribute ID.
nb_NO: Feil: Attributt-ID eksisterer ikke.

en: Estonia
nb_NO: Estland

en: Ethiopia
nb_NO: Etiopia

en: Ethiopian birr
nb_NO: Etiopisk birr

en: Europe
nb_NO: Europa

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
nb_NO: Europa = Hvilket som helst europeisk land = Frakt til fastpris

en: European Article Number
nb_NO: Europeisk produktnummer

en: Every %d minutes
nb_NO: Hvert %d minutt

en: Every %s
nb_NO: Hver %s

en: Every 15 Days
nb_NO: Hver 15. dag

en: Every minute
nb_NO: Hvert minutt

en: Everywhere
nb_NO: Overalt

en: Exceptional flavors, sustainable choices. The carefully curated collection of coffee pots and accessories turned my kitchen into a haven of style and taste.
nb_NO: Eksepsjonelle smaker, bærekraftige valg. Den nøye utvalgte kolleksjonen av kaffekanner og tilbehør har gjort kjøkkenet mitt til en oase av stil og smak.

en: Exclude brands
nb_NO: Utelukk merker

en: Exclude categories
nb_NO: Utelat kategorier

en: Exclude product variations with any of the statuses from result set.
nb_NO: Ekskluder produktvarianter med en av statusene fra resultatsettet.

en: Exclude products
nb_NO: Utelat produkter

en: Exclude products with any of the statuses from result set.
nb_NO: Ekskluder produkter med en av statusene fra resultatsettet.

en: Exclude products with any of the types from result set.
nb_NO: Ekskluder produkter med en eller flere av typene fra resultatsettet.

en: Exclude sale items
nb_NO: Utelat tilbudsprodukter

en: Exclude:
nb_NO: Ekskluder:

en: Excluded report order statuses
nb_NO: Ekskluderte statuser for rapporter

en: Excluding selected countries
nb_NO: Utelater valgte land

en: Excluding tax
nb_NO: Uten avgift

en: Executed %d action. | Executed %d actions.
nb_NO[0]: Kjørte %d handling.
nb_NO[1]: Kjørte %d handlinger.

en: Executing %d action | Executing %d actions
nb_NO[0]: Kjører %d handling.
nb_NO[1]: Kjører %d handlinger.

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
nb_NO: Eksisterende produkter som samsvarer med id eller produktnummer vil bli oppdatert. Produkter som ikke eksisterer vil bli hoppet over.

en: Expand
nb_NO: Utvid

en: Expected an array of country codes.
nb_NO: Forventet en rekke med landskoder.

en: Experience your music like never before with our latest generation of hi-fidelity headphones.
nb_NO: Opplev musikken din som aldri før med vår nyeste generasjon hodetelefoner med høy kvalitet.

en: Experimental features
nb_NO: Eksperimentelle funksjoner

en: Expiration date formatted as yyyy-mm-dd.
nb_NO: Utløpsdato formatert som åååå-mm-dd.

en: Expiration date of the receipt, formatted as yyyy-mm-dd.
nb_NO: Utløpsdato for kvitteringen, formatert som åååå-mm-dd.

en: Expired
nb_NO: Utløpt

en: Expired :(
nb_NO: Utløpt :(

en: Expired transients
nb_NO: Utløpte transienter

en: Expires
nb_NO: Utløper

en: Expires on:
nb_NO: Utgår på:

en: Expiring Soon
nb_NO: Utløper snart

en: Expiring soon!
nb_NO: Utgår snart!

en: Expiry (MM/YY)
nb_NO: Utløpsdato (MM/ÅÅ)

en: Expiry date
nb_NO: Utløpsdato

en: Explore a new enhanced delivery method that allows you to easily offer one or more pickup locations to your customers in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
nb_NO: Utforsk en ny og, forbedret leveringsmåte som gjør det enkelt å tilby kundene ett eller flere hentesteder på <a href="%s">innstillingssiden for lokal henting</a>.

en: Explore our exclusive collection of sunglasses, crafted to elevate your look and safeguard your eyes. Find your perfect pair and see the world through a new lens.
nb_NO: Utforsk vår eksklusive kolleksjon av solbriller, som er laget for å fremheve utseendet ditt og beskytte øynene dine. Finn det perfekte paret og se verden gjennom nye briller.

en: Export
nb_NO: Eksporter

en: Export %d selected
nb_NO: %d: antall valgte produkter.

en: Export CSV
nb_NO: Eksporter CSV

en: Export ID.
nb_NO: Eksport-id.

en: Export Products
nb_NO: Eksporter produkter

en: Export all categories
nb_NO: Eksporter alle kategorier

en: Export all columns
nb_NO: Eksporter alle kolonner

en: Export all products
nb_NO: Eksporter alle produkter

en: Export custom meta?
nb_NO: Eksporter tilpasset meta?

en: Export download URL.
nb_NO: Eksporter nettadresse for nedlasting.

en: Export products to a CSV file
nb_NO: Eksporter produkter til en CSV-fil

en: Export status message.
nb_NO: Eksport statusmelding.

en: Export status.
nb_NO: Eksportstatus.

en: Extended task List
nb_NO: Utvidet oppgaveliste

en: Extension data registered by %s
nb_NO: Utvidelsesdata registrert av %s

en: Extension's name - this will be used to ensure the data in the request is routed appropriately.
nb_NO: Utvidelsens navn - dette vil bli brukt for å sikre at dataene i forespørselen blir sendt på riktig måte.

en: Extensions
nb_NO: Utvidelser

en: Extensions %s
nb_NO: Utvidelser %s

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
nb_NO: Utvidelser kan legge til ny funksjonalitet på produktsidene dine som gjør at butikken din skiller seg ut

en: External URL
nb_NO: Ekstern nettadresse

en: External object cache
nb_NO: Eksternt mellomlager for objekter

en: External product
nb_NO: Eksternt produkt

en: External products cannot be backordered.
nb_NO: Eksterne produkter kan ikke settes i restordre.

en: External products cannot be stock managed.
nb_NO: Eksterne produkter kan ikke lagerstyres.

en: External/Affiliate product
nb_NO: Ekstern-/Partnerprodukt

en: Extra business extensions to install.
nb_NO: Ekstra forretningsutvidelser å installere.

en: FTS index recreated.
nb_NO: FTS-indeks gjenopprettet.

en: Facebook icon
nb_NO: Facebook ikon

en: Failed
nb_NO: Mislykket

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Mislykket <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Mislykket <span class="count">(%s)</span>

en: Failed order
nb_NO: Mislykket ordre

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
nb_NO: "Mislykket ordre" e-poster sendes vagt(e) mottakere(e) når ordrer har blitt markerert som mislykket (om de tidligere var under behandling eller på vent).

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
nb_NO: Mislykkede ordrer er ubetalte og kan ha blitt forlatt av kunden. De flyttes til papirkurven etter den angitte perioden.

en: Failed to clean up all orders in a batch. Aborting.
nb_NO: Kunne ikke rydde opp i alle ordre i en massehandling. Avbryter.

en: Failed to connect with the Patterns Toolkit API: try again later.
nb_NO: Kunne ikke koble til Patterns Toolkit APIet, forsøk igjen senere.

en: Failed to create FTS index on address table
nb_NO: Kunne ikke opprette FTS-indeks på adressetabellen

en: Failed to create FTS index on order address table. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
nb_NO: Kunne ikke opprette FTS-indeks på ordreadressetabellen. Gå til "WooCommerce > Status > Verktøy" og kjør verktøyet "Opprett FTS-indeks for ordreadresse på nytt".

en: Failed to create FTS index on order item table
nb_NO: Kunne ikke opprette FTS-indeks på ordrevaretabellen

en: Failed to create FTS index on orders table. This feature is only available when High-performance order storage is enabled.
nb_NO: Kunne ikke opprette FTS-indeks på ordretabellen. Denne funksjonen er bare tilgjengelig når høyytelses ordrelagring er aktivert.

en: Failed to download the MaxMind database.
nb_NO: Kunne ikke laste ned MaxMind-databasen.

en: Failed to fetch dummy products.
nb_NO: Kunne ikke hente plassholderprodukter.

en: Failed to get WooCommerce patterns from the PTK: "%s"
nb_NO: Kunne ikke hente WooCommerce-mønstre fra PTK: "%s"

en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
nb_NO[0]: Feil ved import av %s produkt
nb_NO[1]: Feil ved import av %s produkter

en: Failed to initialise WC_Filesystem API while trying to update the MaxMind Geolocation database.
nb_NO: Kunne ikke initialisere WC_Filesystem API under forsøk på å oppdatere MaxMind Geolocation-databasen.

en: Failed to modify existing FTS index. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
nb_NO: Kunne ikke endre eksisterende FTS-indeks. Gå til "WooCommerce > Status > Verktøy" og kjør verktøyet "Gjenopprett FTS-indeks for ordreadresse".

en: Failed to save settings: %s
nb_NO: Kunne ikke lagre innstillinger: %s

en: Failed to send notification. Please make sure that the listed product is available.
nb_NO: Kunne ikke sende varsel. Kontroller at det oppførte produktet er tilgjengelig.

en: Failed to sign up. Please try again.
nb_NO: Kunne ikke registrere deg, forsøk igjen.

en: Falkland Islands
nb_NO: Falklandsøyene

en: Falkland Islands pound
nb_NO: Falklandspund

en: Fan Favorites
nb_NO: Favoritter

en: Faroe Islands
nb_NO: Færøyene

en: Fashion, apparel, and accessories
nb_NO: Mote, klær og tilbehør

en: Faster future purchases
nb_NO: Raskere fremtidige kjøp

en: Featured
nb_NO: Fremhevet

en: Featured Selling
nb_NO: Fremhevet salg

en: Featured product.
nb_NO: Fremheved produkt.

en: Featured products
nb_NO: Fremhevede produkter

en: Features
nb_NO: Funksjoner

en: Features that are currently enabled.
nb_NO: Funksjoner som for øyeblikket er slått på.

en: Fee
nb_NO: Gebyr

en: Fee has already been added.
nb_NO: Gebyret er allerede lagt til.

en: Fee lines data.
nb_NO: Gebyrlinjens data.

en: Fee name
nb_NO: Navn på gebyr

en: Fee name is required.
nb_NO: Navn på gebyr er påkrevd.

en: Fee name.
nb_NO: Navn på gebyr.

en: Fee total amounts provided using the smallest unit of the currency.
nb_NO: Total beregnet ved hjelp av den minste enheten i valutaen.

en: Fee type
nb_NO: Gebyrtype

en: Feel free to reconnect again using the button below.
nb_NO: Du er velkommen til å koble til igjen ved hjelp av knappen nedenfor.

en: Fees & dimensions
nb_NO: Avgifter og dimensjoner

en: Fees:
nb_NO: Gebyrer:

en: Fijian dollar
nb_NO: Fijiansk dollar

en: File
nb_NO: Fil

en: File %d
nb_NO: Fil %d

en: File ID
nb_NO: Fil-ID

en: File ID.
nb_NO: Fil-ID.

en: File URL
nb_NO: Filens nettadresse

en: File URL.
nb_NO: Filens nettadresse.

en: File details.
nb_NO: Fildetaljer.

en: File does not exist
nb_NO: Filen eksisterer ikke

en: File download method
nb_NO: Nedlastingsmåte for filer

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
nb_NO: Filen er tom. Vennligst last opp noe mer betydelig. Denne feilen kan også skyldes av at opplastinger blir deaktivert i php.ini eller at post_max_size er definert som mindre enn upload_max_filesize i php.ini.

en: File name
nb_NO: Filnavn

en: File name.
nb_NO: Filnavn.

en: File not found
nb_NO: Fil ikke funnet

en: File path is not a valid upload path.
nb_NO: Filstien er ikke en gyldig opplastingssti.

en: File path provided for import is invalid.
nb_NO: Filstien som ble oppgitt for import er ugyldig.

en: File rotations:
nb_NO: Rotasjon av filer:

en: File size
nb_NO: Filstørrelse

en: File system (default)
nb_NO: Filsystem (standard)

en: File system settings
nb_NO: Innstillinger for filsystem

en: File uploaded: %s
nb_NO: Fil lastet opp: %s

en: File was not found.
nb_NO: Fil ikke funnet.

en: Filename
nb_NO: Filnavn

en: Files that may contain %1$sstore analytics%2$s reports were found in your uploads directory - we recommend assessing and deleting any such files.
nb_NO: Filer som kan inneholde %1$sbutikkanalyse%2$s rapporter ble funnet i opplastingsmappen din - vi anbefaler å vurdere og slette slike filer.

en: Filling in progress (%d)
nb_NO: Utfylling pågår (%d)

en: Filter
nb_NO: Filtrer

en: Filter Products by Attribute
nb_NO: Filtrer produkter på attributt

en: Filter Products by Price
nb_NO: Filtrer produkter på pris

en: Filter Products by Rating
nb_NO: Filtrer produkter på vurdering

en: Filter by
nb_NO: Filtrer på

en: Filter by IP address
nb_NO: Filtrer på IP-adresse

en: Filter by brand
nb_NO: Filtrer etter merke

en: Filter by category
nb_NO: Filtrer på kategori

en: Filter by coupon
nb_NO: Filtrer på rabattkode

en: Filter by date
nb_NO: Filtrer etter dato

en: Filter by file
nb_NO: Filtrer på fil

en: Filter by level
nb_NO: Filtrer på nivå

en: Filter by log source
nb_NO: Filtrer etter loggkilde

en: Filter by order
nb_NO: Filtrer etter ordre

en: Filter by price
nb_NO: Filtrer på pris

en: Filter by product
nb_NO: Filtrer på produkt

en: Filter by product type
nb_NO: Filtrer på produkttype

en: Filter by registered customer
nb_NO: Filtrer på registrert kunde

en: Filter by review rating
nb_NO: Filtrer på omtalevurdering

en: Filter by review type
nb_NO: Filtrer etter omtaletype

en: Filter by source
nb_NO: Filtrer på kilde

en: Filter by stock status
nb_NO: Filtrer på lagerstatus

en: Filter by user
nb_NO: Filtrer på bruker

en: Filter condition	 being performed which may affect counts. Valid values include "and" and "or".
nb_NO: Filtervalg utføres   som kan påvirke tellingene. Gyldige verdier inkluderer "og" og "eller".

en: Filter coupons
nb_NO: Filtrér rabattkoder

en: Filter orders
nb_NO: Filtrér ordre

en: Filter out results where any of the passed fields are empty
nb_NO: Filtrer ut resultater der noen av de overførte feltene er tomme

en: Filter product forms
nb_NO: Filtrer produktskjemaer

en: Filter products
nb_NO: Filtrér produkter

en: Filter products by maximum price
nb_NO: Filtrer produkter etter maksimum pris

en: Filter products by minimum price
nb_NO: Filtrer produkter etter minimum pris

en: Find your shade
nb_NO: Finn din egen nyanse

en: Finish setting up your store
nb_NO: Fullfør oppsett av butikken din

en: Finish setup
nb_NO: Fullfør oppsettet

en: First line of the address being shipped to.
nb_NO: Første linje av adressen som sendes til.

en: First name
nb_NO: Fornavn

en: First name (optional)
nb_NO: Fornavn (valgfritt)

en: First name.
nb_NO: Fornavn.

en: First order received
nb_NO: Første ordre mottatt

en: First page
nb_NO: Første side

en: Fixed amount
nb_NO: Fast beløp

en: Fixed amount per product
nb_NO: Fast beløp pr. produkt

en: Fixed cart discount
nb_NO: Fast handlekurvrabatt

en: Fixed product discount
nb_NO: Fast produktrabatt

en: Flat Rate
nb_NO: Fastpris

en: Flat rate
nb_NO: Fastpris

en: Flat rate (legacy)
nb_NO: Fastpris (Foreldet)

en: Fluid columns:
nb_NO: Flytende kolonner:

en: Flush all logs
nb_NO: Tøm alle logger

en: Font Face installation error: %s
nb_NO: Installasjonsfeil for skrifttype: %s

en: Font family
nb_NO: Skriftfamilie

[ctx: Font size name]
en: extra-large
nb_NO: ekstra stor

[ctx: Font size name]
en: large
nb_NO: stor

[ctx: Font size name]
en: medium
nb_NO: middels

[ctx: Font size name]
en: small
nb_NO: liten

en: Food and drink
nb_NO: Mat og drikke

en: Footer text
nb_NO: Bunntekst

en: For best results, upload JPEG or PNG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. Maximum upload file size: %1$s.
nb_NO: For best resultat, last opp JPEG- eller PNG-filer som er 1000 x 1000 piksler eller større. Maksimal filstørrelse for opplasting: %1$s.

en: For example:
nb_NO: For eksempel:

en: For further assistance with WooCommerce core, use the <a href="%1$s">community forum</a>. For help with premium extensions sold on WooCommerce.com, <a href="%2$s">open a support request at WooCommerce.com</a>.
nb_NO: For å få mer hjelp med WooCommerce, bruk <a href="%1$s">brukerforumet</a> . For hjelp med premiumutvidelser som selges på WooCommerce.com, <a href="%2$s">åpner du en supportforespørsel på WooCommerce.com</a> .

en: For more information:
nb_NO: For mer informasjon:

en: Force HTTP when leaving the checkout
nb_NO: Bruk HTTP når du forlater kassen

en: Force SSL
nb_NO: Tving SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
nb_NO: Tving SSL (HTTPS) på kassesidene (<a href="%s" target="_blank">et SSL-sertifikat er påkrevd</a>).

en: Force downloads
nb_NO: Tving nedlastinger

en: Force retrieval of fresh data instead of from the cache.
nb_NO: Tving henting av ferske data i stedet for fra mellomlageret.

en: Force secure checkout
nb_NO: Tving sikker betaling

en: Force shipping to the customer billing address
nb_NO: Tving levering til kundens fakturaadresse

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
nb_NO: Tvungne nedlastinger vil holde nettadresser skjult, men enkelte servere kan ikke betjene store filer på en pålitelig måte. Hvis støttet, kan %1$s / %2$s brukes for å servere nedlastinger i stedet (serveren krever %3$s).

en: Format of the stat.
nb_NO: Format på statistikken.

en: Found %1$d updates (%2$s)
nb_NO: Fant %1$d oppdateringer (%2$s)

en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
nb_NO[0]: Fant %d planlagt handling
nb_NO[1]: Fant %d planlagte handlinger

en: Found a bug?
nb_NO: Funnet en feil?

en: Found in your order confirmation email.
nb_NO: Finnes i e-posten din med ordrebekreftelse.

en: France
nb_NO: Frankrike

en: Free
nb_NO: Gratis

en: Free Plan Available
nb_NO: Gratis plan tilgjengelig

en: Free Shipping
nb_NO: Gratis frakt

en: Free State
nb_NO: Gratis delstat

en: Free shipping
nb_NO: Gratis frakt

en: Free shipping (legacy)
nb_NO: Gratis frakt (Foreldet)

en: Free shipping coupon
nb_NO: Rabattkode for gratis levering

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
nb_NO: Gratis levering er en spesialmåte som kan utløses med rabattkoder og minimumsbeløp.

en: Free shipping platform
nb_NO: Gratis fraktplattform

en: Free shipping requires
nb_NO: Gratis frakt krever

en: Free shipping requires...
nb_NO: Gratis frakt krever...

en: Free!
nb_NO: Gratis!

en: French Guiana
nb_NO: Fransk Guyana

en: French Polynesia
nb_NO: Fransk Polynesia

en: French Southern Territories
nb_NO: De franske sørterritorier

en: Friendly name for identifying this key.
nb_NO: Vennlig navn for å identifisere denne nøkkelen.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
nb_NO: Vennlig navn for å identifisere denne webhook'en, tilbakestilles til standard som er opprettet den %s.

en: From %1$s to %2$s
nb_NO: Fra %1$s til %2$s

en: From bold prints to intricate details, our products are a perfect combination of style and function.
nb_NO: Produktene våre er en perfekt kombinasjon av stil og funksjon, med alt fra dristige trykk til intrikate detaljer.

en: From sustainably sourced teas to chic vases, this store is a treasure trove. Love knowing my purchases contribute to a greener planet.
nb_NO: Denne butikken er et skattkammer med alt fra bærekraftig te til elegante vaser. Jeg elsker å vite at kjøpene mine bidrar til en grønnere planet.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">billing address</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
nb_NO: Fra din kontos kontrollpanel kan du se dine <a href="%1$s">siste ordre</a>, redigere din <a href="%2$s">fakturaadresse</a> og <a href="%3$s">tilpasse passord og kontodetaljer</a>.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
nb_NO: Fra din kontos kontrollpanel kan du se dine <a href="%1$s">siste ordre</a>, redigere dine <a href="%2$s">leverings- og fakturaadresser</a>, samt <a href="%3$s">redigere passord og kontodetaljer</a>.

en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
nb_NO: Full kasseopplevelse: betal nå, betal senere eller del opp betalingen. Ingen kredittkortnumre, ingen passord, ingen bekymringer. <a href="%s" target="_blank">Finn ut mer om Klarna</a> .

en: Full name of continent.
nb_NO: Fullt navn på kontinentet.

en: Full name of country.
nb_NO: Fullt navn på landet.

en: Full name of currency.
nb_NO: Fullt navn på valuta.

en: Full name of state.
nb_NO: Fullt navn på delstaten.

en: Full refund email heading
nb_NO: Fullt refundert e-postoverskrift

en: Full refund subject
nb_NO: Fullt refundert emne

en: Full screen image
nb_NO: Fullskjermsbilde

en: Full size image URL.
nb_NO: Nettadresse til bilde i full størrelse.

en: GTIN, UPC, EAN or ISBN.
nb_NO: GTIN, UPC, EAN eller ISBN.

en: GTIN, UPC, EAN, or ISBN
nb_NO: GTIN, UPC, EAN eller ISBN

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
nb_NO: GZip (gzopen) er brukt til å åpne GEOIP databasen fra MaxMind.

en: Gambian dalasi
nb_NO: Gambisk dalasi

en: Gateway disabled
nb_NO: Port slått av

en: Gateway image.
nb_NO: Port-bilde.

en: Gateway title.
nb_NO: Port-tittel.

en: Gathering usage data allows us to improve WooCommerce. Your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense. You can always visit the %1$sSettings%3$s and choose to stop sharing data. %2$sRead more%3$s about what data we collect.
nb_NO: Innsamling av bruksdata gjør at vi kan forbedre WooCommerce. Butikken din vil bli vurdert når vi evaluerer nye funksjoner, bedømmer kvaliteten på en oppdatering, eller avgjør om en forbedring gir mening. Du kan alltid gå til %1$sInnstillinger%3$s og velge å slutte å dele data. %2$sLes mer%3$s om hvilke data vi samler inn.

en: Gathering usage data allows us to tailor your store setup experience, offer more relevant content, and help make WooCommerce better for everyone.
nb_NO: Ved å samle inn bruksdata kan vi skreddersy butikkoppsettet ditt, tilby mer relevant innhold og bidra til å gjøre WooCommerce bedre for alle.

en: General
nb_NO: Generelt

en: General Email
nb_NO: Generell e-post

en: General options
nb_NO: Generelle valg

en: Generate API key
nb_NO: Generer API-nøkkel

en: Generate CSV
nb_NO: Generer CSV

en: Generate coupon code
nb_NO: Generer rabattkode

en: Generate dynamic personalized coupons for your customers that increase purchase rates.
nb_NO: Generer dynamiske og personlige rabattkoder til kundene dine som øker ordrefrekvensen.

en: Generate variations
nb_NO: Generer varianter

en: Generated at
nb_NO: Generert

en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
nb_NO: Generiske add/update/get meta metoder bør ikke brukes til interne metadata, inkludert "%s". Bruk getters og setters.

en: Geolocate
nb_NO: Geolokalisering

en: Geolocate (with page caching support)
nb_NO: Geolokalisering (med støtte for sidecaching)

en: Geolocation enabled?
nb_NO: Geolocation aktivert?

en: Geolocation has not been configured.
nb_NO: Geolokalisering er ikke konfigurert.

en: Georgian lari
nb_NO: Georgisk lari

en: Germany
nb_NO: Tyskland

en: Get Order
nb_NO: Hent ordre

en: Get Product
nb_NO: Hent produkt

en: Get Started
nb_NO: Kom i gang

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
nb_NO: Få et varsel når butikken er nede selv for kun noen få minutter.

en: Get automated sales tax with %1$sWooCommerce Tax%2$s
nb_NO: Få automatisert merverdiavgift med %1$sWooCommerce Tax%2$s

en: Get automated tax rates with WooCommerce Tax
nb_NO: Få automatiserte avgiftssatser med «WooCommerce Tax»

en: Get backups
nb_NO: Få sikkerhetskopier

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
nb_NO: Få cart bør ikke kalles før wp_loaded handling.

en: Get in front of shoppers and drive traffic so you can grow your business with Smart Shopping Campaigns and free listings.
nb_NO: Kom deg foran kundene og øk trafikken, slik at du kan utvide bedriften din med Smart Shopping-kampanjer og gratis oppføringer.

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
nb_NO: Få innsikt i hvordan det går med butikken din, inkludert total salg, topp-produkter, og mere til.

en: Get notifications about store activity, including new orders and product reviews directly on your mobile devices with the Woo app.
nb_NO: Få varsler om butikkaktivitet, inkludert nye ordre og produktomtaler, direkte på mobilenhetene dine med Woo-appen.

en: Get paid with WooPayments
nb_NO: Få betalt med WooPayments

en: Get ready to start selling
nb_NO: Gjør deg klar til å begynne å selge

en: Get real-time order alerts anywhere
nb_NO: Få ordrevarsler i sanntid hvor som helst

en: Get started
nb_NO: Kom i gang

en: Get system report
nb_NO: Få Systemrapport

en: Get the basics
nb_NO: Få det grunnleggende

en: Get the free WooCommerce mobile app
nb_NO: Få den gratis WooCommerce-mobilappen

en: Get the value of an individual field.
nb_NO: Få verdien fra et individuelt felt.

en: Get your API credentials from PayPal.
nb_NO: Få API legitimasjon fra PayPal.

en: Get your favorite vinyl at record-breaking prices.
nb_NO: Få favorittvinylen din til rekordlave priser.

en: Get your products in front of Pinners searching for ideas and things to buy.
nb_NO: Få produktene dine foran Pinners som søker etter ideer og ting å kjøpe.

en: Get your products in front of Pinterest users searching for ideas and things to buy. Get started with Pinterest and make your entire product catalog browsable.
nb_NO: Vis produktene dine for Pinterest-brukere som søker etter ideer og ting å kjøpe. Kom i gang med Pinterest og gjør hele produktkatalogen din lesbar.

en: Get your products in front of a highly engaged audience.
nb_NO: Få produktene dine ut til et svært engasjert publikum.

en: Get your products shipped
nb_NO: Få produktene dine sendt

en: Get your store up and running more quickly with our new and improved setup experience
nb_NO: Få butikken din i gang raskere med vår nye og forbedrede konfigurasjonsopplevelse

en: Ghana cedi
nb_NO: Ghanesisk cedi

en: Gibraltar pound
nb_NO: Gibraltar-pund

en: GitHub project
nb_NO: Github prosjekt

en: Give away a free item to any customer with the coupon code.
nb_NO: Gi bort et gratis produkt til alle kunder som bruker rabattkoden.

en: Give your customers the power to pay later, interest free and watch your sales grow.
nb_NO: Gi kundene dine muligheten til å betale senere, rentefritt, og se salget vokse.

en: Give your shipping class a name for easy identification
nb_NO: Gi fraktklassen et navn for enkel identifikasjon

en: Give your shoppers additional ways to pay.
nb_NO: Gi kundene flere måter å betale på.

en: Give your zone a name! E.g. Local, or Worldwide.
nb_NO: Gi sonen din et navn! F.eks. lokal eller verdensomspennende.

en: Global Trade Item Number
nb_NO: Globalt produkthandelnummer

en: Go
nb_NO: Gå

en: Go back
nb_NO: Tilbake

en: Go shopping
nb_NO: Start å handle

en: Go to Variations
nb_NO: Gå til Variasjoner

en: Go to category
nb_NO: Gå til kategori

en: Go to checkout
nb_NO: Gå til kassen

en: Go to shop
nb_NO: Gå til butikken

en: Go to the first page
nb_NO: Gå til første side

en: Go to the last page
nb_NO: Gå til den siste siden

en: Go to the next page
nb_NO: Gå til neste side

en: Go to the previous page
nb_NO: Gå til forrige side

en: Good
nb_NO: Bra

en: Good news! WooCommerce Tax can automate your sales tax calculations for you.
nb_NO: Gode nyheter! WooCommerce Tax kan automatisere momsberegningen for deg.

en: Good things are heading your way!
nb_NO: Gode ting er på vei til deg.

en: Grams
nb_NO: Gram

en: Grand total.
nb_NO: Totalt.

en: Grant access
nb_NO: Gi tilgang

en: Grant access to downloadable products after payment
nb_NO: Gi tilgang til nedlastbare produkter etter betaling

en: Great news! Your order has been received, and a confirmation will be sent to your email address.
nb_NO: Gode nyheter! Ordren din er mottatt, og en bekreftelse vil bli sendt til e-postadressen din.

en: Great news: "{product_name}" is now available for purchase.
nb_NO: Gode nyheter: «{product_name}» er nå tilgjengelig for bestilling.

en: Great things are coming soon
nb_NO: Store ting kommer snart

en: Great things are on the horizon
nb_NO: Store ting venter i horisonten

en: Greater Accra
nb_NO: Greater Accra-regionen

en: Greece
nb_NO: Hellas

en: Greenland
nb_NO: Grønland

en: Gross sales
nb_NO: Bruttosalg

en: Gross sales amount
nb_NO: Brutto salgsbeløp

en: Gross sales in the period.
nb_NO: Bruttosalg i perioden.

en: Gross sales.
nb_NO: Brutto salg.

en: Group
nb_NO: Gruppe

en: Group description.
nb_NO: Gruppebeskrivelse.

en: Group title.
nb_NO: Gruppetittel.

en: Group type.
nb_NO: Gruppetype.

en: Grouped product
nb_NO: Gruppert produkt

en: Grouped products
nb_NO: Grupperte produkter

en: Grow and retain customers with email, SMS, automations, and a consolidated view of customer interactions.
nb_NO: Få og behold flere kunder med e-post, SMS, automatiseringer, samt en samlet oversikt over kundeinteraksjoner.

en: Grow and retain customers with intelligent, impactful email and SMS marketing automation and a consolidated view of customer interactions.
nb_NO: Få flere kunder og behold dem med intelligent, effektiv automatisering av e-post- og SMS-markedsføring og en samlet oversikt over kundeinteraksjoner.

en: Grow your business
nb_NO: Få virksomheten til å vokse

en: Grow your business on Pinterest! Use this official plugin to allow shoppers to Pin products while browsing your store, track conversions, and advertise on Pinterest.
nb_NO: Få bedriften din til å vokse på Pinterest! Bruk denne offisielle plugin-modulen til å la kundene pinne produkter mens de surfer i butikken din, spore konverteringer og annonsere på Pinterest.

en: Grow your business with Facebook and Instagram
nb_NO: Få virksomheten til å vokse med Facebook og Instagram

en: Grow your online sales by promoting your products on TikTok to over one billion monthly active users around the world.
nb_NO: Øk salget på nettet ved å markedsføre produktene dine på TikTok til over én milliard månedlige aktive brukere over hele verden.

en: Grow your store
nb_NO: Få butikken din til å vokse

en: Guernsey pound
nb_NO: Guernsey-pund

en: Guest
nb_NO: Gjest

en: Guest orders
nb_NO: Gjesteordrer

en: Guest sales
nb_NO: Gjestesalg

en: Guest sign-up
nb_NO: Gjestepåmelding

en: Guinean franc
nb_NO: Guineansk franc

en: HPOS Data Caching
nb_NO: Mellomlagring av HPOS-data

en: HPOS Full text search indexes
nb_NO: HPOS fulltekstsøkeindekser

en: HPOS cleanup
nb_NO: HPOS-opprydding

en: HPOS could not be disabled.
nb_NO: HPOS kunne ikke deaktiveres.

en: HPOS could not be enabled.
nb_NO: HPOS kunne ikke aktiveres.

en: HPOS data sync enabled:
nb_NO: HPOS-datasynkronisering slått på:

en: HPOS disabled.
nb_NO: HPOS er deaktivert.

en: HPOS enabled.
nb_NO: HPOS er aktivert.

en: HPOS enabled:
nb_NO: HPOS slått på:

en: HPOS enabled?: %s
nb_NO: HPOS slått på?: %s

en: HPOS is already disabled.
nb_NO: HPOS er allerede deaktivert.

en: HPOS is already enabled.
nb_NO: HPOS er allerede aktivert.

en: HPOS pre-checks failed, please see the errors above
nb_NO: HPOS-forhåndskontroller mislyktes, se feilene ovenfor

en: HPOS tables do not exist.
nb_NO: HPOS-tabeller finnes ikke.

en: HTML description of the resource.
nb_NO: HTML-beskrivelse av ressursen.

en: HTML template
nb_NO: HTML-mal

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
nb_NO: HTML/Multipart emailer bruker DOMDocument til å generere inline CSS i temaene.

en: HTTPS is required for MCP requests.
nb_NO: HTTPS er påkrevd for MCP-forespørsler.

en: Haitian gourde
nb_NO: Haitisk gourde

en: Handler
nb_NO: Behandler

en: Handmade gifts
nb_NO: Håndlagde gaver

en: Hard crop?
nb_NO: Hard beskjæring?

en: Harness data from WooCommerce to grow your business. Manage leads, customers, and segments, through automation, quotes, invoicing, billing, and email marketing. Power up your store with CRM.
nb_NO: Utnytt data fra WooCommerce til å utvide virksomheten. Administrer leads, kunder og segmenter gjennom automatisering, tilbud, fakturering og e-postmarkedsføring. Styrk butikken din med CRM.

en: Have a coupon?
nb_NO: Har du en rabattkode?

en: Have an account with us? %1$sLog in here to view your order details%2$s.
nb_NO: Har du en konto hos oss? %1$sLogg inn her for å se ordreinformasjonen din%2$s.

en: Have an account with us? %1$sLog in here%2$s to view your order.
nb_NO: Har du en konto hos oss? %1$sLogg inn her%2$s for å se ordren din.

en: Have an existing store?
nb_NO: Har du en butikk fra før?

en: Header alignment
nb_NO: Justering av toppfelt

en: Headers already sent when generating download error message.
nb_NO: Hodelinjer er allerede sendt ved generering av nedlastingsfeilmelding.

en: Heading & text
nb_NO: Overskrift og tekst

en: Health and beauty
nb_NO: Helse og skjønnhet

en: Heard Island and McDonald Islands
nb_NO: Heard- og McDonaldøyene

en: Height
nb_NO: Høyde

en: Height (%s)
nb_NO: Høyde (%s)

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
nb_NO: Hei %1$s (ikke %1$s? <a href="%2$s">Logg ut</a>)

en: Help &amp; Support
nb_NO: Hjelp &amp; Støtte

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
nb_NO: Hjelp å forbedre WooCommerce med brukssporing

en: Help customers find this product by assigning it to categories, adding extra details, and managing its visibility in your store and other channels.
nb_NO: Hjelp kundene med å finne dette produktet ved å tilordne det til kategorier, legge til ekstra detaljer og administrere synligheten i butikken og andre kanaler.

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
nb_NO: Hjelp å forbedre WooCommerce med brukssporing

en: Here are the details of your order placed on %s:
nb_NO: Her er detaljene for din ordre fra %s:

en: Here’s a reminder of what you’ve bought:
nb_NO: Her er en oversikt over hva du har kjøpt:

en: Here’s a reminder of what you’ve ordered:
nb_NO: Her er en oversikt over hva du har bestilt:

en: Here’s the latest info we have:
nb_NO: Her er den siste informasjonen vi har:

en: Hi %s,
nb_NO: Hei %s,

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
nb_NO: Hei! Last opp en CSV-fil som inneholder avgiftssatser for å importere innholdet til butikken din. Velg en .csv-fil å laste opp og trykk "Last opp fil og importer".

en: Hi there,
nb_NO: Heisann,

en: Hi,
nb_NO: Hei,

en: Hidden
nb_NO: Skjult

en: Hide Price
nb_NO: Skjul pris

en: Hide advanced options
nb_NO: Skjul avanserte innstillinger

en: Hide context
nb_NO: Skjul kontekst

en: Hide details
nb_NO: Skjul detaljer

en: Hide empty brands:
nb_NO: Skjul tomme merker:

en: Hide empty categories
nb_NO: Skjul tomme kategorier

en: Hide errors from visitors
nb_NO: Skjul feil for besøkere

en: Hide errors from visitors?
nb_NO: Hjem feil for besøkende?

en: Hide free products
nb_NO: Skjul gratisprodukter

en: Hide from search results
nb_NO: Skjul fra søkeresultatene

en: Hide if cart is empty
nb_NO: Skjul dersom handlekurven er tom

en: Hide in product catalog
nb_NO: Skjul i produktkatalogen

en: Hide out of stock items from the catalog
nb_NO: Skjul produkter som er utsolgt fra katalogen

en: Hide password
nb_NO: Skjul passord

en: Hide shipping costs until an address is entered
nb_NO: Skjul fraktkostnadene frem til en adresse skrives inn

en: Hide shipping rates when free shipping is available
nb_NO: Skjul fraktpriser når gratis frakt er tilgjengelig

en: Hide template
nb_NO: Skjul mal

en: High-Performance order storage
nb_NO: Høyytelses ordrelagring

en: High-performance order storage (recommended)
nb_NO: Høyytelses ordrelagring (anbefalt)

en: Highlight required fields with an asterisk
nb_NO: Marker påkrevde felt med en stjerne

en: Highly discounted shipping rates
nb_NO: Sterkt rabatterte fraktpriser

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
nb_NO: Hold lager (for ubetalte ordrer) i x minutter. Når denne grensen er nådd, vil den ventende ordren bli kansellert. La stå tom for å slå av.

en: Hold stock (minutes)
nb_NO: Hold lager (minutter)

en: Holiday Sale
nb_NO: Sesongtilbud

en: Home
nb_NO: Hjem

en: Home URL.
nb_NO: Hjem-URL.

en: Home decor
nb_NO: Innredning til hjemmet

en: Home, furniture, and garden
nb_NO: Hjem, møbler og hage

en: Homepage
nb_NO: Forside

en: Homepage URL
nb_NO: Nettadresse til hjemmesiden

en: Homepage created
nb_NO: Forside opprettet

en: Hong Kong Island
nb_NO: Hong Kong-Øya

en: Hook
nb_NO: Kobling

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
nb_NO: Forhåpentligvis kommer de tilbake. Les mer om <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">feilsøking av mislykkede betalinger</a>.

en: House number and street name
nb_NO: Adresse

en: How easy was it to add a product attribute?
nb_NO: Hvor enkelt var det å legge til et produkt-attributt?

en: How easy was it to add a product tag?
nb_NO: Hvor enkelt var det å legge til et produktstikkord?

en: How easy was it to add product category?
nb_NO: Hvor enkelt var det å legge til en produktkategori?

en: How easy was it to edit your product?
nb_NO: Hvor enkelt var det å redigere produktet?

en: How easy was it to import products?
nb_NO: Hvor enkelt var det å importere produkter?

en: How easy was it to update an order?
nb_NO: Hvor enkelt var det å oppdatere en ordre?

en: How easy was it to update your settings?
nb_NO: Hvor enkelt var det å oppdatere innstillingene dine?

en: How easy was it to use search?
nb_NO: Hvor enkelt var det å bruke søk?

en: How log entries are being stored.
nb_NO: Hvordan loggoppføringer blir lagret.

en: How many days log entries will be kept before being auto-deleted.
nb_NO: Hvor mange dager loggoppføringer vil bli beholdt før de automatisk slettes.

en: How many notes in the database?
nb_NO: Hvor mange notater i databasen?

en: How many products should be shown per row?
nb_NO: Hvor mange produkter skal vises i hver rad?

en: How many rows of products should be shown per page?
nb_NO: Hvor mange rader med produkter skal vises pr. side?

en: How many times the coupon can be used in total.
nb_NO: Antall ganger rabattkoden kan brukes totalt.

en: How many times the coupon can be used per customer.
nb_NO: Antall ganger rabattkoden kan brukes per kunde.

en: How many times this coupon can be used before it is void.
nb_NO: Hvor mange ganger denne rabattkoden kan brukes før den blir ugyldig.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
nb_NO: Hvor mange ganger denne rabattkoden kan brukes av en enkelt bruker. Bruker e-postadresse for fakturering for gjester, og bruker-id for innloggede brukere.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
nb_NO: Hvordan skal produkter standard bli sortert i katalogen?

en: How terms in this attribute are sorted by default.
nb_NO: Hvordan vilkår i dette attributtet skal sorteres som standard.

en: How the quantity of this item should be controlled, for example, any limits in place.
nb_NO: Hvordan mengden av dette produktet skal kontrolleres, for eksempel eventuelle begrensninger på plass.

en: How to Migrate from Magento to WooCommerce
nb_NO: Hvordan migrere fra Magento til WooCommerce

en: How to calculate delivery charges
nb_NO: Hvordan fraktkostnader beregnes

en: How to customize your product catalog
nb_NO: Slik tilpasser du produktkatalogen

en: How to update your database table prefix
nb_NO: Hvordan oppdatere din database tabell prefiks

en: Howdy %1$s,
    
    The payment gateway "%2$s" was just enabled on this site:
    %3$s
    
    If this was intentional you can safely ignore and delete this email.
    
    If you did not enable this payment gateway, please log in to your site and consider disabling it here:
    %4$s
    
    This email has been sent to %5$s
    
    Regards,
    All at %6$s
    %7$s
nb_NO: Hei %1$s,
    
    Betalingsløsningen «%2$s» ble nettopp aktivert på nettstedet:
    %3$s
    
    Hvis dette var tilsiktet kan du trygt ignorere og slette denne e-posten, men hvis ikke kan du logge inn på nettstedet og vurdere å deaktivere den her:
    %4$s
    
    Denne e-posten har blitt sendt til %5$s
    
    Med vennlig hilsen
    %6$s
    %7$s

en: Human readable label for the stat.
nb_NO: Menneskelig lesbar etikett for statistikken.

en: Human readable segment label, either product or variation name.
nb_NO: Menneskelig lesbar segmentetikett, enten produkt- eller variantnavn.

en: Hungary
nb_NO: Ungarn

en: I don't know how to get a date from a %s
nb_NO: Jeg vet ikke hvordan jeg skal få en date fra en %s

en: I have read and agree to the website %s
nb_NO: Jeg har lest og aksepterer %s

en: I plan to sell both physical and digital products
nb_NO: Jeg planlegger å selge både fysiske og digitale produkter

en: I plan to sell digital products
nb_NO: Jeg skal selge digitale produkter

en: I plan to sell physical products
nb_NO: Jeg skal selge fysiske produkter

en: I will also be selling products or services in person.
nb_NO: Jeg vil også selge produkter eller tjenester i egen person.

en: ID is invalid.
nb_NO: ID'en er ugyldig.

en: ID of parent grouping.
nb_NO: ID forelder gruppering.

en: ID of the note record.
nb_NO: ID for notatet.

en: ID of the parent product, if applicable.
nb_NO: ID-en til det forelderproduktet, hvis det er aktuelt.

en: ID of the shipping method that provided the rate.
nb_NO: Id for fraktmåten som ga prisen.

en: ID of the shipping rate.
nb_NO: Id for fraktsatsen.

en: ID to reassign posts to.
nb_NO: ID'en inlegg skal tildeles til.

en: IDs for settings sub groups.
nb_NO: IDer for undergruppe innstillinger.

en: IP Address
nb_NO: IP adresse

en: IP address
nb_NO: IP addresse

en: IP address for the downloader.
nb_NO: IP-adresse til den som laster ned.

en: IP address.
nb_NO: IP-adresse.

en: IPN email notifications
nb_NO: IPN e-postvarsler

en: IPN payment completed
nb_NO: IPN-betaling fullført

en: ISO code for the country of the address being shipped to.
nb_NO: ISO-kode for landet for adressen som sendes til.

en: ISO code of the country.
nb_NO: Landets ISO kode.

en: ISO code or name of the state, province or district.
nb_NO: ISO kode eller navn for stat, provins eller distrikt.

en: ISO code, or name, for the state, province, or district of the address being shipped to.
nb_NO: ISO-kode, eller navn, for staten, provinsen eller distriktet til adressen som sendes til.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
nb_NO: ISO3166 alpha-2 landskode.

en: ISO3166 alpha-2 country code. Defaults to WooCommerce's base location country.
nb_NO: ISO3166 alfa-2 landskode. Standardinnstillingen er WooCommerce sitt basisland.

en: ISO4217 currency code.
nb_NO: ISO4217 Valutakode.

en: Iceland
nb_NO: Island

en: Icelandic kr&oacute;na
nb_NO: Islandske kroner

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
nb_NO: Hvis kontant-ved-levering bare er tilgjengelig for visse metoder, sett det opp her. La stå tom for å slå på for alle metoder.

en: If a cost is defined, this controls if taxes are applied to that cost.
nb_NO: Hvis en kostnad er definert, styrer dette om det skal legges avgifter på denne kostnaden.

en: If checked, free shipping would be available based on pre-discount order amount.
nb_NO: Hvis valgt, vil gratis frakt være tilgjengelig basert på ordrebeløp før rabatt.

en: If enabled, this method will appear on the block based checkout.
nb_NO: Hvis denne måten er slått på, vises den i den blokkbaserte kassen.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
nb_NO: Hvis aktivert, så vil denne teksten bli vist på alle sider. Du kan bruke den til å vise fram arrangementer eller kampanjer til besøkende!

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
nb_NO: Ved lagerstyring, dette bestemmer om restordre er tillatt.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
nb_NO: Ved lagerstyring, så styrer dette hvorvidt restordre er tillatt. Hvis dette er slått på, kan lagerantall gå under 0.

en: If requested, calculates attribute term counts for products in the collection.
nb_NO: Hvis etterspurt, beregnes antall attributt-termer for produkter i samlingen.

en: If the "Delete all content" option is selected, the affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
nb_NO: Hvis alternativet "Slett alt innhold" er valgt, vil de berørte WooCommerce-nettkrokene <b>ikke</b> slettes og tilskrives bruker-ID 0.<br/>

en: If the "Force Downloads" or "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" download method is selected but does not work, the system will use the "Redirect" method as a last resort. <a href="%1$s">See this guide</a> for more details.
nb_NO: Hvis nedlastingsmetoden "Force Downloads" eller "X-Accel-Redirect / X-Sendfile" er valgt, men ikke fungerer, vil systemet bruke "Redirect" -metoden som en siste utvei. <a href="%1$s">Se denne veiledningen</a> for mer informasjon.

en: If the payment was refunded via the API.
nb_NO: Hvis betalingen ble refundert via API.

en: If the product is downloadable.
nb_NO: Hvis produktet er nedlastbart.

en: If the product is virtual.
nb_NO: Hvis produktet er virtuelt.

en: If the quantity is editable or fixed.
nb_NO: Om antallet kan redigeres eller er fast.

en: If the variation is downloadable.
nb_NO: Hvis varianten er nedlastbar.

en: If the variation is virtual.
nb_NO: Hvis varianten er virtuell.

en: If the variation is visible.
nb_NO: Hvis varianten er synlig.

en: If this attribute has term archive pages.
nb_NO: Om dette attributtet har arkivsider for termer.

en: If this is a default attribute
nb_NO: Om dette er et standardattributt

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
nb_NO: Hvis sant, og hvis «Gratis levering» krever en rabattkode, vil denne rabattkoden gi gratis levering.

en: If true, calculates rating counts for products in the collection.
nb_NO: Hvis sant, beregnes antall vurderinger for produkter i samlingen.

en: If true, calculates stock counts for products in the collection.
nb_NO: Hvis sant, beregnes lagerantall for produkter i samlingen.

en: If true, calculates the minimum and maximum product prices for the collection.
nb_NO: Hvis sant, beregnes minimum og maksimum produktpriser for samlingen.

en: If true, empty terms will not be returned.
nb_NO: Hvis sant, returneres ikke tomme termer.

en: If true, only one item of this product is allowed for purchase in a single order.
nb_NO: Hvis sant, bare ett av dette produktet tillattes kjøpt på en enkelt ordre.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
nb_NO: Hvis sant, kan denne rabattkoden kun brukes individuelt. Andre brukte rabattkoder vil fjernes fra handlekurven.

en: If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
nb_NO: Hvis sant, er den effektive verdien basisverdien fra det overordnede produktet pluss den definerte verdien. Hvis usant, er den definerte verdien den endelige effektive verdien.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
nb_NO: Hvis sant, notatet vises til kunder og de vil bli informert. Hvis usant, notatet er kun som referanse for admin.

en: If true, the note will be shown to customers. If false, the note will be for admin reference only.
nb_NO: Hvis sant, vil notatet vises til kundene. Hvis usant, vil notatet kun være for adminreferanse.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
nb_NO: Hvis sant vil rabattkoden ikke gjelde for produkter som har en tilbudspris.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
nb_NO: Hvis sant, vil dette notatet tilskrives den gjeldende brukeren. Hvis det er feil, blir notatet tilordnet systemet.

en: If unchecked, customers will need to set a username during account creation.
nb_NO: Hvis dette ikke er krysset av må kundene angi et brukernavn når de oppretter en konto.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
nb_NO: Hvis du endrer WooCommerce eller et foreldertema du ikke selv har bygget, anbefaler vi å bruke et dattertema. Se: <a href="%s" target="_blank">Hvordan lage et dattertema</a>

en: If you are using X-Accel-Redirect download method along with NGINX server, make sure that you have applied settings as described in <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a> guide.
nb_NO: Hvis du bruker nedlastingsmetoden X-Accel-Redirect sammen med NGINX-server, må du kontrollere at du har brukt innstillinger som beskrevet i <a href='%s'>veiledningen for digital/nedlastbar produkthåndtering</a>.

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
nb_NO: Hvis du kopierte over en malfil for å endre noe, må du kopiere den nye versjonen av malen og gjennomføre endringene på nytt.

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
nb_NO: Hvis du oppretter en konto, lagrer vi ditt navn, adresse, e-post og telefonnummer, som vil bli brukt til å fylle ut kassen for fremtidige ordre.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
nb_NO: Hvis du definerer en "Vilkår"-side, vil kunden bli spurt om de godtar dem når de sjekker ut.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
nb_NO: Hvis ikke du kom med denne forespørselen, kan du ignorere denne e-posten:

en: If you didn’t make this request, just ignore this email. If you’d like to proceed, reset your password via the link below:
nb_NO: Hvis du ikke har bedt om dette, kan du ignorere denne e-posten. Hvis du vil fortsette, kan du tilbakestille passordet ditt via lenken nedenfor:

en: If you don't have an application password (not your account password), generate a password from %s
nb_NO: Hvis du ikke har et applikasjonspassord (ikke kontopassordet), generer et passord fra %s

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
nb_NO: Dersom du finner en feil i WooCommerce-kjernen, kan du opprette en sak gjennom <a href="%1$s">Github issues</a>. Sørg for at du leser <a href="%2$s">contribution guiden</a> før du sender in rapporten din. For å hjelpe oss å løse saken, vennligst vær så beskrivende som mulig og inkluder din <a href="%3$s">system status report</a>.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
nb_NO: Dersom du har handlet hos oss før kan du fylle ut detaljene dine nedenfor. Er du en ny kunde kan du fortsett til seksjonen for fakturering.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
nb_NO: Hvis du liker %1$s vennligst legg igjen en %2$s-vurdering. På forhånd tusen takk!

en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
nb_NO: Hvis du vil, kan du skrive inn egendefinerte strukturer for produkt-url’ene dine her. Hvis du for eksempel bruker <code>shop</code> vil produktlenkene bli <code>%sshop/eksempel-produkt/</code>. Denne innstillingen påvirker kun produkt-url’er, ikke saker som produktkategorier.

en: If you need any help with your order, please contact us at %s
nb_NO: Hvis du trenger hjelp med ordren får du gjerne kontakte oss på %s.

en: If you need any help with your order, please contact us at %s.
nb_NO: Hvis du trenger hjelp får du gjerne kontakte oss på %s.

en: If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
nb_NO: Hvis du trenger hjelp får du gjerne kontakte oss på {store_email}.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
nb_NO: Dersom du trenger tilgang til konfigureringsveiviseren igjen, trykk på knappen nedenfor.

en: If you need to enable or disable the extended task lists, please click on the button below.
nb_NO: Hvis du skal slå på eller av den utvidede oppgavelisten, trykk på knappen nedenfor.

en: If you need to enable or disable the task lists, please click on the button below.
nb_NO: Hvis du skal aktivere eller deaktivere oppgavelistene, trykk på knappen nedenfor.

en: If you remove this attribute, customers will no longer be able to purchase some variations of this product.
nb_NO: Hvis du fjerner dette attributtet, vil kundene ikke lenger kunne kjøpe noen varianter av dette produktet.

en: If you'd like to continue with your purchase, please return to %s and try a different method of payment.
nb_NO: Hvis du ønsker å fortsette kjøpet kan du gå tilbake til %s og prøve en annen betalingsmåte.

en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
nb_NO: Hvis du ønsker å tilby <span class="help_tip" data-tip="%1$s">sanntidspriser</span> fra en bestemt transportør (f.eks. UPS), finner du en rekke utvidelser tilgjengelig for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">her</a>.

en: If you've just placed an order, give your email a quick check for the confirmation.
nb_NO: Hvis du nettopp har lagt inn en ordre, bør du sjekke e-posten din for bekreftelse.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
nb_NO: Dersom din PayPal hoved e-postadresse er en annen enn PayPal e-posten lagt inn ovenfor, legg inn hoved e-postadressen for din PayPal konto her. Dette benyttes for å validere IPN-forespørsler.

en: If your store is based in the EU, we recommend using the EU VAT Number extension in addition to automated taxes. It provides your checkout with a field to collect and validate a customer's EU VAT number, if they have one.
nb_NO: Hvis butikken din er basert i EU, anbefaler vi at du bruker EUs mva-nummerutvidelse i tillegg til automatiserte avgifter. Det gir kassen din et felt for å samle inn og validere en kundes EU-mva-nummer, hvis de har en.

en: Image
nb_NO: Bilde

en: Image ID.
nb_NO: Bilde-ID.

en: Image URL.
nb_NO: Bildets nettadresse.

en: Image alternative text.
nb_NO: Alternativ tekst for bildet.

en: Image data.
nb_NO: Bildedata.

en: Image name.
nb_NO: Bildets navn.

en: Image of the product that the review belongs to.
nb_NO: Bilde av produktet som omtalen tilhører.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
nb_NO: Bildeposisjon. 0 betyr at bildet er fremhevet.

en: Image size used for products in the catalog.
nb_NO: Bildestørrelse brukt for produkter i katalogen.

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
nb_NO: Bildestørrelsen brukes for hovedbildet på enkeltprodukt-sider. Disse bildene blir ikke beskåret.

en: Image url
nb_NO: Bilde URL

en: Images
nb_NO: Bilder

en: Images will be cropped into a square
nb_NO: Bilder blir beskåret til en firkant

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
nb_NO: Bilder blir beskåret til et selvdefinert sideforhold

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
nb_NO: Bilder vises med sideforholdet de ble lastet opp i

en: Import
nb_NO: Importer

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
nb_NO: Importer <strong>produkter</strong> til din butikk gjennom en CSV-fil.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
nb_NO: Importer <strong>avgiftssatser</strong> til butikken via en CSV-fil.

en: Import CSV
nb_NO: Importer CSV

en: Import Products
nb_NO: Importer produkter

en: Import as meta data
nb_NO: Importer som metadata

en: Import complete - imported %s tax rates.
nb_NO: Import ferdig - importerte %s avgiftssatser.

en: Import complete!
nb_NO: Import ferdig!

en: Import products
nb_NO: Importer produkter

en: Import products from a CSV file
nb_NO: Importer produkter fra en CSV-fil

en: Import tax rates
nb_NO: Importer avgiftssatser

en: Import your products
nb_NO: Importer dine produkter

en: Importing
nb_NO: Importerer

en: Improve our store offerings
nb_NO: For å forbedre våre butikktjenester

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
nb_NO: For at <strong>mellomlagring for database</strong> skal fungere i WooCommerce må du legge til %1$s under "Ignored Query Strings" i <a href="%2$s">Innstillinger for W3 Total Cache</a>.

en: In reply to %s.
nb_NO: Som svar til %s.

en: In stock
nb_NO: På lager

en: In stock?
nb_NO: På lager?

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
nb_NO: I denne seksjonen bør du ha en liste over hvem du deler opplysninger med, og hvorfor du gjør det. Dette kan inkludere, men ikke være begrenset til: analyse, markedsføring, betalingsløsninger, fraktleverandører og andre tredjepartsleverandører.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
nb_NO: I dette avsnittet bør du lage en liste over hvilke tredjepartsleverandører du bruker til å ta i mot betalinger i nettbutikken din, siden disse kan komme til å behandle personopplysninger. Vi har inkludert PayPal som eksempel, men du burde fjerne dette hvis du ikke bruker PayPal.

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Pågående <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Pågående <span class="count">(%s)</span>

en: In-progress
nb_NO: Pågående

en: Inactive
nb_NO: Inaktiv

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
nb_NO: Inaktive kontoer er de som ikke har logget inn, eller lagt inn en ordre, for den angitte perioden. De blir slettet. Eventuelle ordre blir konvertert til gjesteordre.

en: Inactive plugins
nb_NO: Inaktive utvidelser

en: Inactive plugins.
nb_NO: Inaktive utvidelser.

en: Inbox notification has been deleted
nb_NO: Innboksvarsel ble slettet

en: Inbox notification not found
nb_NO: Innboksvarsel ble ikke funnet

en: Inches
nb_NO: Tommer

en: Include downloads
nb_NO: Inkluder nedlastinger

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Account and Privacy.
nb_NO: Inkluderer alle innstillinger i «WooCommerce > Innstillinger > Konto og personvern».

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Advanced.
nb_NO: Inkluderer alle innstillinger i «WooCommerce > Innstillinger > Avansert».

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Emails.
nb_NO: Inkluderer alle innstillinger i «WooCommerce > Innstillinger > E-post».

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | General.
nb_NO: Inkluderer alle innstillinger i «WooCommerce > Innstillinger > Generelt».

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Integrations.
nb_NO: Inkluderer alle innstillinger i «WooCommerce | Innstillinger | Integrasjoner».

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Payments.
nb_NO: Inkluderer alle innstillinger i «WooCommerce > Innstillinger > Betalinger».

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Products.
nb_NO: Inkluderer alle innstillinger i «WooCommerce | Innstillinger | Produkter».

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Shipping.
nb_NO: Inkluderer alle innstillinger i «WooCommerce | Innstillinger | Frakt».

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Tax.
nb_NO: Inkluderer alle innstillinger i «WooCommerce | Innstillinger | Avgift».

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Visibility.
nb_NO: Inkluderer alle innstillinger i «WooCommerce | Innstillinger | Nettstedsynlighet».

en: Includes all the installed plugins.
nb_NO: Inkluderer alle installerte utvidelser.

en: Includes all the installed themes.
nb_NO: Inkluderer alle installerte temaer.

en: Includes all the items featured in WooCommerce | Settings.
nb_NO: Inkluderer alle elementene som finnes i «WooCommerce > Innstillinger».

en: Includes onboarding configuration options
nb_NO: Inkluderer konfigurasjonsalternativer for oppstart.

en: Includes the task configurations for WooCommerce.
nb_NO: Inkluderer oppgavekonfigurasjoner for WooCommerce.

en: Including tax
nb_NO: Inkludert avgift

en: Incompatible webhooks warning
nb_NO: Advarsel om inkompatible webhooks

en: Incompatible with '%s'
nb_NO: Inkompatibel med «%s»

en: Incompatible with WooCommerce features
nb_NO: Inkompatibel med WooCommerce-funksjoner

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
nb_NO: Øke eksisterende pris med (fast beløp eller %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
nb_NO: Øke eksisterende tilbudspris med (fast beløp eller %):

en: Increase existing stock by:
nb_NO: Øk eksisterende lager med:

en: Increase quantity of %s
nb_NO: Øk antall av %s

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
nb_NO: Øke ordinære priser (fast beløp eller prosentandel)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
nb_NO: Øke utsalgspriser (fast beløp eller prosent)

en: Increasing memory allocated to PHP
nb_NO: Øker minne tildelt PHP

en: Indicates the order that will appear in queries.
nb_NO: Indikerer rekkefølgen som vil brukes i spørringer.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: products, orders, username, ip_address.
nb_NO: Angir om alle betingelsene skal være oppfylt for det resulterende settet, eller om noen av dem er tilstrekkelig. Samsvar påvirker følgende parametere: produkter, ordre, brukernavn, ip_address.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories
nb_NO: Angir om alle betingelsene skal være oppfylt for det resulterende settet, eller om noen av dem er tilstrekkelig. Samsvar påvirker følgende parametere: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, kunde, kategorier

en: Individual use only
nb_NO: Kun individuell bruk

en: Industry.
nb_NO: Bransje.

en: Infinite loop detected, aborting. No errors found.
nb_NO: Uendelig loop oppdaget, avbryter. Ingen feil funnet.

en: Information about the operating system your server is running.
nb_NO: Informasjon om operativsystemet serveren kjører.

en: Information about the product's availability.
nb_NO: Informasjon om produktets tilgjengelighet.

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
nb_NO: Informasjon om nettserveren som for øyeblikket er vert for nettstedet.

en: Insert file URL
nb_NO: Fyll inn filens nettadresse

en: Insert into product
nb_NO: Sett inn på produkt

en: Insert into product form
nb_NO: Sett inn i produktskjemaet

en: Insert row
nb_NO: Sett inn rad

en: Install Woo mobile app
nb_NO: Installer Woo mobilapp

en: Install plugins
nb_NO: Installer utvidelser

en: Install the WooCommerce mobile app to manage orders, receive sales notifications, and view key metrics — wherever you are.
nb_NO: Installer WooCommerce mobilappen for å administrere ordre, motta salgsvarsler og se viktige beregninger - uansett hvor du er.

en: Installation date of the WooCommerce mobile app.
nb_NO: Installasjonsdato for WooCommerce-mobilappen.

en: Installed
nb_NO: Installert

en: Installed Extensions without a Subscription
nb_NO: Installerte utvidelser uten et abonnement

en: Installed version not tested with active version of WooCommerce %s
nb_NO: Installert versjon ikke testet med aktiv versjon av WooCommerce %s

en: Instance ID of the shipping method that provided the rate.
nb_NO: Forekomst-id for fraktmåten som ga prisen.

en: Instance ID.
nb_NO: Forekomst-id.

en: Instantly send tracking to your customers
nb_NO: Send sporing til kundene umiddelbart

en: Instructions
nb_NO: Instruksjoner

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
nb_NO: Instruksjoner som vil bli lagt til takkeside og e-poster.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
nb_NO: Instruksjoner som blir vist på "takk"-siden.

en: Insufficient privileges to export products.
nb_NO: Utilstrekkelige rettigheter for å eksportere produkter.

en: Insufficient privileges to import products.
nb_NO: Utilstrekkelige rettigheter for å importere produkter.

en: Integrate your WooCommerce store with 5000+ cloud apps and services today. Trusted by 11,000+ users.
nb_NO: Integrer WooCommerce-butikken din med mer enn 5000 skybaserte apper og tjenester i dag. Pålitelig av mer enn 11 000 brukere.

en: Integration
nb_NO: Integrasjon

en: Integration "%s" is not registered.
nb_NO: Integrering "%s" er ikke registrert.

en: Integration registry requires an identifier.
nb_NO: Integreringsregisteret krever en identifikator.

en: Integrations
nb_NO: Integrasjoner

en: Interactivity API powered Mini Cart
nb_NO: «Interactivity API»-drevet minihandlekurv

en: Internal server error
nb_NO: Intern serverfeil

en: International
nb_NO: Internasjonal

en: International Standard Book Number
nb_NO: Internasjonalt standard boknummer

en: International flat rate (legacy)
nb_NO: Internasjonal fastpris (Foreldet)

en: Interval subtotals.
nb_NO: Intervall subtotaler.

en: Intro
nb_NO: Introduksjon

en: Invalid %s provided.
nb_NO: Ugyldig %s angitt.

en: Invalid ID.
nb_NO: Ugyldig ID.

en: Invalid Rate ID.
nb_NO: Ugyldig sats-ID.

en: Invalid URL %s.
nb_NO: Ugyldig nettadresse %s.

en: Invalid action - must be a recurring action.
nb_NO: Ugyldig handling - må være en gjentakende handling.

en: Invalid action ID. No status found.
nb_NO: Ugyldig handlings-ID. Ingen status funnet.

en: Invalid admin note
nb_NO: Ugyldig admin notat

en: Invalid attribute ID.
nb_NO: Ugyldig attributt-ID.

en: Invalid billing email address
nb_NO: Ugyldig faktura e-postadresse

en: Invalid billing email provided.
nb_NO: Ugyldig e-postadresse for fakturering oppgitt.

en: Invalid brand ID.
nb_NO: Ugyldig id for merke.

en: Invalid brand slug.
nb_NO: Ugyldig identifikator for merke.

en: Invalid catalog visibility option.
nb_NO: Ugyldig valg for katalogsynlighet.

en: Invalid category ID.
nb_NO: Ugyldig kategori-ID.

en: Invalid country code in list.
nb_NO: Ugyldig landskode i listen.

en: Invalid country code provided. Must be one of: %s
nb_NO: Ugyldig landskode oppgitt. Må være en av: %s

en: Invalid country code.
nb_NO: Ugyldig landskode.

en: Invalid country/state format.
nb_NO: Ugyldig format for land/delstat.

en: Invalid coupon
nb_NO: Ugyldig rabattkode

en: Invalid coupon code
nb_NO: Ugyldig rabattkode

en: Invalid coupon code.
nb_NO: Ugyldig rabattkode.

en: Invalid coupon.
nb_NO: Ugyldig rabattkode.

en: Invalid coupons were removed from the cart: "%s"
nb_NO: Ugyldige rabattkoder ble fjernet fra handlekurven: "%s"

en: Invalid coupons were removed from the order: "%s"
nb_NO: Ugyldige rabattkoder ble fjernet fra ordren: «%s»

en: Invalid currency code
nb_NO: Ugyldig valutakode

en: Invalid customer query.
nb_NO: Ugyldig kundeforespørsel.

en: Invalid customer.
nb_NO: Ugyldig kunde.

en: Invalid data store.
nb_NO: Ugyldig datalagring.

en: Invalid date provided.
nb_NO: Ugyldig dato angitt.

en: Invalid discount amount.
nb_NO: Ugyldig rabattbeløp.

en: Invalid discount type.
nb_NO: Ugyldig rabattype.

en: Invalid download link.
nb_NO: Ugyldig nedlastingslenke.

en: Invalid download log: no ID.
nb_NO: Ugyldig nedlastningslogg: ingen ID.

en: Invalid download log: not found.
nb_NO: Ikke gyldig nedlastingslogg: Ikke funnet.

en: Invalid download.
nb_NO: Ugyldig nedlasting.

en: Invalid email
nb_NO: Ugyldig e-post

en: Invalid email address
nb_NO: Ugyldig e-postadresse

en: Invalid email address restriction.
nb_NO: Ugyldig restriksjon for e-postadresse.

en: Invalid email address.
nb_NO: Ugyldig e-postadresse.

en: Invalid email type.
nb_NO: Ugyldig e-posttype.

en: Invalid error object provided.
nb_NO: Ugyldig feilobjekt oppgitt.

en: Invalid field
nb_NO: Ugyldig felt

en: Invalid field.
nb_NO: Ugyldig felt.

en: Invalid file type for a CSV import.
nb_NO: Ugyldig filtype for CSV-import.

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
nb_NO: Ugyldig filtype. Import-funksjonen støtter CSV og TXT filformat.

en: Invalid image: %s
nb_NO: Ugyldig bilde: %s

en: Invalid items
nb_NO: Ugyldige elementer

en: Invalid layout template ID.
nb_NO: Ugyldig id for oppsettmal.

en: Invalid line items type.
nb_NO: Ugyldig ordrelinjetype.

en: Invalid maximum spend value.
nb_NO: Ugyldig verdi for maksimal bruk.

en: Invalid meta_query clause key: %s.
nb_NO: Ugyldig meta_query klausulnøkkel: %s.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
nb_NO: Ugyldig nonce - nonce har allerede blitt brukt.

en: Invalid nonce verification
nb_NO: Ugyldig forespørsels verifikasjon

en: Invalid nonce.
nb_NO: Ugyldig nonce

en: Invalid or duplicated GTIN, UPC, EAN or ISBN.
nb_NO: Ugyldig eller duplisert GTIN, UPC, EAN eller ISBN.

en: Invalid or duplicated SKU.
nb_NO: Ugyldig eller duplikat produktnummer.

en: Invalid or empty request body.
nb_NO: Ugyldig eller tom forespørselskropp.

en: Invalid or missing payment token fields.
nb_NO: Ugyldige eller manglende felt for betalingsnøkkelen.

en: Invalid order
nb_NO: Ugyldig ordre

en: Invalid order ID or key provided.
nb_NO: Ugyldig ordre-id eller nøkkel oppgitt.

en: Invalid order ID.
nb_NO: Ugyldig ordre-ID.

en: Invalid order IDs in call to read_multiple()
nb_NO: Ugyldige ordre-id-er i kall til read_multiple()

en: Invalid order item.
nb_NO: Ugyldig ordrelinje.

en: Invalid order refund ID.
nb_NO: Ugyldig refusjon-ID.

en: Invalid order type: %s.
nb_NO: Ugyldig ordretype: %s.

en: Invalid order.
nb_NO: Ugyldig ordre.

en: Invalid parameter(s): %s
nb_NO: Ugyldig(e) parameter(er): %s

en: Invalid parameter.
nb_NO: Ugyldig parameter.

en: Invalid parent ID
nb_NO: Ugyldig forelder ID

en: Invalid password. Generate a new one from %s.
nb_NO: Ugyldig passord. Generer en ny fra %s.

en: Invalid path provided.
nb_NO: Ugyldig sti angitt.

en: Invalid payment gateway.
nb_NO: Ugyldig betalingsløsning.

en: Invalid payment method.
nb_NO: Ugyldig betalingsmåte.

en: Invalid payment result received from payment method.
nb_NO: Ugyldig betalingsresultat mottatt fra betalingsmåte.

en: Invalid payment token.
nb_NO: Ugyldig betalingsnøkkel.

en: Invalid permission ID.
nb_NO: Ugyldig tilgangs-ID.

en: Invalid plugin slug provided in the plugins activated rule.
nb_NO: Ugyldig utvidelsesidentifikator oppgitt i regelen for aktiverte utvidelser.

en: Invalid plugin.
nb_NO: Ugyldig utvidelse.

en: Invalid post
nb_NO: Ugyldig innlegg

en: Invalid post ID.
nb_NO: Ugyldig innlegg-ID.

en: Invalid product
nb_NO: Ugyldig produkt

en: Invalid product ID
nb_NO: Ugyldig produkt-ID

en: Invalid product ID %d.
nb_NO: Ugyldig produkt-ID %d.

en: Invalid product ID.
nb_NO: Ugyldig produkt-ID.

en: Invalid product object.
nb_NO: Ugyldig produktobjekt.

en: Invalid product review ID.
nb_NO: Ugyldig omtale-ID.

en: Invalid product selected.
nb_NO: Ugyldig produkt valgt.

en: Invalid product slug.
nb_NO: Ugyldig produktslug.

en: Invalid product tax status.
nb_NO: Ugyldig avgiftsstatus for produkt.

en: Invalid product type.
nb_NO: Ugyldig produkttype.

en: Invalid product type: passed ID does not correspond to a product variation.
nb_NO: Ugyldig produkttype: Angitt id samsvarer ikke med en produktvariant.

en: Invalid product.
nb_NO: Ugyldig produkt.

en: Invalid rate
nb_NO: Ugyldig sats

en: Invalid refund amount
nb_NO: Ugyldig refusjonsbeløp

en: Invalid refund amount.
nb_NO: Ugyldig refusjonsbeløp.

en: Invalid request. Please pass the match parameter.
nb_NO: Ugyldig forespørsel. Vennligst send matchparameteren.

en: Invalid resource ID.
nb_NO: Ugyldig ressurs-ID.

en: Invalid resource id for reassignment.
nb_NO: Ugyldig ressurs-ID for ny tildeling.

en: Invalid resource id.
nb_NO: Ugyldig ressurs-ID.

en: Invalid response from data store.
nb_NO: Ugyldig svar fra datalager.

en: Invalid review ID.
nb_NO: Ugyldig omtale-ID.

en: Invalid review content.
nb_NO: Ugyldig innhold i omtalen.

en: Invalid role
nb_NO: Ugyldig rolle

en: Invalid schedule. Cannot save action.
nb_NO: Ugyldig tidsplan. Kan ikke lagre handling.

en: Invalid scope %s
nb_NO: Ugyldig virkeområde %s

en: Invalid selling location option.
nb_NO: Ugyldig alternativ for salgssted.

en: Invalid setting group.
nb_NO: Ugyldig innstillingsgruppe.

en: Invalid setting.
nb_NO: Ugyldig verdi.

en: Invalid shipping location option.
nb_NO: Ugyldig alternativ for leveringssted.

en: Invalid shipping method!
nb_NO: Ugyldig fraktmåte!

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
nb_NO: Ugyldig signatur - klarte ikke å ordne parametre.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
nb_NO: Ugyldig signatur - oppgitt signatur samsvarer ikke.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
nb_NO: Ugyldig signatur - signaturmetoden er ugyldig.

en: Invalid slug.
nb_NO: Ugyldig identifikator.

en: Invalid suggestion ID.
nb_NO: Ugyldig forslags-id.

en: Invalid table id: %s.
nb_NO: Ugyldig tabell-id: %s.

en: Invalid tax class
nb_NO: Ugyldig avgiftsklasse

en: Invalid taxonomy: %s.
nb_NO: Ugyldig taksonomi: %s.

en: Invalid theme %s.
nb_NO: Ugyldig tema %s.

en: Invalid timestamp.
nb_NO: Ugyldig tidsstempel.

en: Invalid tool ID.
nb_NO: Ugyldig verktøy-ID.

en: Invalid user ID.
nb_NO: Ugyldig bruker-id.

en: Invalid user.
nb_NO: Ugyldig bruker.

en: Invalid username or email.
nb_NO: Ugyldig brukernavn eller e-postadresse.

en: Invalid value for select or count parameter. Cannot query actions.
nb_NO: Ugyldig verdi for valg eller telleparameter. Kan ikke spørre handlinger.

en: Invalid value posted for %1$s. Allowed values: %2$s
nb_NO: Ugyldig verdi publisert for %1$s. Tillatte verdier: %2$s

en: Invalid value posted for %s
nb_NO: Ugyldig verdi lagt inn for %s

en: Invalid variation ID
nb_NO: Ugyldig variant-ID

en: Invalid webhook ID.
nb_NO: Ugyldig webhook-ID.

en: Invalid webhook.
nb_NO: Ugyldig webhook.

en: Inventory
nb_NO: Lager

en: Invoice prefix
nb_NO: Fakturaprefiks

en: Iranian rial
nb_NO: Iransk rial

en: Iraq
nb_NO: Irak

en: Iraqi dinar
nb_NO: Irakisk dinar

en: Is DomDocument class enabled?
nb_NO: Er DomDocument class aktivert?

en: Is GZip enabled?
nb_NO: Er GZip aktivert?

en: Is HPOS enabled?
nb_NO: Er HPOS slått på?

en: Is HPOS sync enabled?
nb_NO: Er HPOS-synkronisering slått på?

en: Is SUHOSIN installed?
nb_NO: Er SUHOSIN installert?

en: Is SoapClient class enabled?
nb_NO: Er SoapClient class aktivert?

en: Is WordPress debug mode active?
nb_NO: Er WordPress debug mode aktivert?

en: Is WordPress multisite?
nb_NO: Er WordPress multisite?

en: Is a global attribute?
nb_NO: Er en global attributt?

en: Is data sync enabled for HPOS?
nb_NO: Er datasynkronisering slått på for HPOS?

en: Is featured?
nb_NO: Er fremhevet?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
nb_NO: Er fsockopen/cURL aktivert?

en: Is log directory writable?
nb_NO: Er logmappen skrivbar?

en: Is logging enabled?
nb_NO: Er logging slått på?

en: Is mbstring enabled?
nb_NO: Er mbstring aktivert?

en: Is store connected to WooCommerce.com?
nb_NO: Er butikken koblet til WooCommerce.com?

en: Is the connection to your store secure?
nb_NO: Er tilkoblingen til butikken din sikker?

en: Is the customer a paying customer?
nb_NO: Er kunden en betalende kunde?

en: Is the daily cron job active, when does it next run?
nb_NO: Er den daglige cron-jobben aktiv, når kjøres den neste gang?

en: Is the product in stock?
nb_NO: Er produktet på lager?

en: Is the product on sale?
nb_NO: Er produktet på tilbud?

en: Is the product purchasable?
nb_NO: Er produktet kjøpbart?

en: Is the product stock backordered? This will also return false if backorder notifications are turned off.
nb_NO: Er produktlager satt til restordre? Dette returnerer også usann hvis restordrevarsler er slått av.

en: Is this theme a block theme?
nb_NO: Er dette temaet et blokktema?

en: Is this theme a child theme?
nb_NO: Er dette temaet et dattertema?

en: Is your site connected to WooCommerce.com?
nb_NO: Er nettstedet koblet til WooCommerce.com?

en: Is your site enforcing the use of Approved Product Download Directories?
nb_NO: Krever nettstedet ditt bruk av godkjente produktnedlastingskataloger?

en: Israeli new shekel
nb_NO: Israelsk ny shekel

en: It appears one or more database tables were missing. Attempting to re-create the missing table(s).
nb_NO: Det ser ut til at en eller flere databasetabeller manglet. Forsøker å opprette manglende tabell(er) på nytt.

en: It was not possible to determine a valid cut-off time: %s.
nb_NO: Det var ikke mulig å fastsette en gyldig skjæringstid: %s.

en: It was not possible to synchronize download directories following the most recent update.
nb_NO: Det var ikke mulig å synkronisere nedlastingskataloger etter den siste oppdateringen.

en: It's back in stock!
nb_NO: Tilbake på lager.

en: It's time to celebrate – you're ready to launch your store! Woo! Hit the button to preview your store and make it public.
nb_NO: Det er på tide å feire - du er klar til å lansere butikken din! Woo! Trykk på knappen for å forhåndsvise butikken din og offentliggjøre den.

en: Italy
nb_NO: Italia

en: Item
nb_NO: Produkt

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
nb_NO: Lagerbeholdning er økt fra %2$s til %3$s for produktnr. %1$s.

en: Item ID.
nb_NO: Produkt-ID.

en: Item moved down
nb_NO: Produktet flyttet ned

en: Item moved up
nb_NO: Produktet flyttet opp

[ctx: Item name in quotes]
en: &ldquo;%s&rdquo;
nb_NO: «%s»

en: Item name.
nb_NO: Produktnavn.

en: Item price. Calculated as total / quantity.
nb_NO: Produktpris. Beregnes som total delt på antall.

en: Item total amounts provided using the smallest unit of the currency.
nb_NO: Varetotalbeløp som er angitt ved hjelp av den minste enheten i valutaen.

en: Itemized
nb_NO: Spesifisert

en: Items
nb_NO: Elementer

en: Items Purchased
nb_NO: Produkter kjøpt

en: Items Subtotal:
nb_NO: Produktdelsum:

en: Items sold
nb_NO: Solgte produkter

en: Items sold.
nb_NO: Produkter solgt.

en: Ivory Coast
nb_NO: Elfenbenskysten

en: JSON partial matching not supported in your environment. Please check your MySQL/MariaDB version.
nb_NO: Delvis JSON-samsvar støttes ikke i ditt miljø. Sjekk din MySQL/MariaDB-versjon.

en: Jamaican dollar
nb_NO: Jamaicansk dollar

en: Jammu and Kashmir
nb_NO: Jammu og Kashmir

en: Jersey pound
nb_NO: Jersey pund

en: Jetpack is not connected.
nb_NO: Jetpack er ikke tilkoblet.

en: Jetpack is not installed or active.
nb_NO: Jetpack er ikke installert eller aktiv.

en: Join the "{product_name}" waitlist.
nb_NO: Bli med på ventelisten for «{product_name}».

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
nb_NO: Bli med 16 millioner kunder som bruker Mailchimp. Synkroniser lister og lagrede data for å sende automatiserte e-poster og målrettede kampanjer.

en: Join the community
nb_NO: Bli med i fellesskapet

en: Jordanian dinar
nb_NO: Jordansk dinar

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
nb_NO: Din ordre er mottatt, og under behandling:

en: Just to let you know &mdash; we’ve received your order, and it is now being processed.
nb_NO: Til informasjon er din ordre mottatt, og behandles nå.

en: Kazakhstan
nb_NO: Kasakhstan

en: Kazakhstani tenge
nb_NO: Kazakhstansk tenge

en: Keep dry with 50% off rain jackets
nb_NO: Hold deg tørr med 50 % rabatt på regnjakker

en: Keep legacy template
nb_NO: Behold gammel mal

en: Keep your customers informed with tracking notifications.
nb_NO: Hold kundene dine informert med sporingsvarsler.

en: Keep your store online with full security and backups
nb_NO: Hold butikken på nett med full sikkerhet og sikkerhetskopier

en: Kenyan shilling
nb_NO: Kenyanske shilling

en: Key
nb_NO: Nøkkel

en: Key details
nb_NO: Nøkkeldetaljer

en: Key for the data being registered must be a string
nb_NO: Nøkkel for dataene som registreres, må være en streng

en: Kilograms
nb_NO: Kilo

en: Klarna Checkout
nb_NO: Klarna checkout

en: Klarna Payments
nb_NO: Klarna-betalinger

en: Klarna Payments for WooCommerce
nb_NO: Klarna betalinger for WooCommerce

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
nb_NO: Kohgiluyeh og BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Kuwaiti dinar
nb_NO: Kuwaitisk dinar

en: Kyrgyzstan
nb_NO: Kirgisistan

en: Kyrgyzstani som
nb_NO: Kyrgyzstansk som

en: L/W/H
nb_NO: L/B/H

en: LOCAL LOVE
nb_NO: LOKAL KJÆRLIGHET

en: Language
nb_NO: Språk

en: Last 7 days
nb_NO: Siste 7 dager

en: Last Active
nb_NO: Sist aktiv

en: Last access
nb_NO: Siste tilgang

en: Last month
nb_NO: Forrige måned

en: Last name
nb_NO: Etternavn

en: Last name (optional)
nb_NO: Etternavn (valgfritt)

en: Last name.
nb_NO: Etternavn.

en: Last order
nb_NO: Siste ordre

en: Last order ID.
nb_NO: Siste ordres id.

en: Last order data.
nb_NO: Siste ordres data.

en: Last page
nb_NO: Siste side

en: Last warning, are you sure?
nb_NO: Siste advarsel, er du sikker?

en: Latest
nb_NO: Nyeste

en: Latest available plugin version.
nb_NO: Siste tilgjengelige versjon av utvidelsen.

en: Latest version of theme.
nb_NO: Siste temaversjon.

en: Launch your store
nb_NO: Start butikken din

en: Leaderboard ID.
nb_NO: Toppliste ID.

en: Learn More
nb_NO: Lær mer

en: Learn about new products and discounts
nb_NO: Lær om nye produkter og rabatter

en: Learn how to update
nb_NO: Lær hvordan man oppdaterer

en: Learn how to upgrade
nb_NO: Lær hvordan oppgradere

en: Learn more
nb_NO: Les mer

en: Learn more about coupons
nb_NO: Lær mer om rabattkoder

en: Learn more about how usage tracking works, and how you'll be helping in our <a href="%1$s" target="_blank">usage tracking documentation</a>.
nb_NO: Finn ut mer om hvordan brukssporing fungerer, og hvordan du kommer til å bidra i vår<a href="%1$s" target="_blank">dokumentasjon for brukssporing</a>.

en: Learn more about orders
nb_NO: Lær mer om ordrer

en: Learn more about shipping zones
nb_NO: Lær mer om fraktsoner

en: Learn more about templates
nb_NO: Lær mer om maler

en: Learn more about updates
nb_NO: Lær mer om oppdateringer

en: Learn more here
nb_NO: Lær mer her

en: Learn more link .
nb_NO: Les mer lenke .

en: Leave a Reply to %s
nb_NO: Legg igjen en kommentar til%s

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
nb_NO: La stå tomt for ubegrenset antall nedlastinger.

en: Lebanese pound
nb_NO: Lebanesisk pund

en: Lebanon
nb_NO: Libanon

en: Left
nb_NO: Venstre

en: Left with space
nb_NO: Venstre med mellomrom

en: Legacy API enabled
nb_NO: Legacy API er slått på

en: Legacy API v3 (deprecated)
nb_NO: Legacy API v3 (foreldet)

en: Legacy API v3 (⚠️ NOT AVAILABLE)
nb_NO: Legacy API v3 (⚠️ IKKE TILGJENGELIG)

en: Legacy REST API enabled?
nb_NO: Legacy REST API slått på?

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
nb_NO: Eldre fraktmåter (fastpris, internasjonal fastpris, lokal henting og gratis frakt) er foreldet, men vil fortsette å fungere som normalt inntil videre. <b><em>De vil bli fjernet i fremtidige versjoner av WooCommerce</em></b>. Vi anbefaler at du deaktiverer disse og setter opp nye priser innenfor fraktsoner så snart som mulig.

en: Length
nb_NO: Lengde

en: Length (%s)
nb_NO: Lengde (%s)

en: Length x width x height in decimal form
nb_NO: Lengde x bredde x høyde i desimal form

en: Lesotho loti
nb_NO: Lesotisk loti

en: Let customers sign up to be notified when products in your store are restocked.
nb_NO: La kundene registrere seg for å bli varslet når produkter i butikken er på lager igjen.

en: Let customers sign up to be notified when this product is restocked
nb_NO: La kundene melde seg på for å bli varslet når dette produktet kommer på lager igjen.

en: Let your shoppers know your site or part of your site is under construction.
nb_NO: Informer kundene om at nettstedet eller deler av nettstedet er under oppbygging.

en: Let your shoppers pay upon delivery — by cash or other methods of payment.
nb_NO: La kundene betale ved levering, med kontanter eller andre betalingsmåter.

en: Let's go
nb_NO: Sett i gang

en: Let's go!
nb_NO: Kom i gang!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
nb_NO: Lar deg kreve en fast pris for frakt.

en: Level
nb_NO: Nivå

en: Level threshold
nb_NO: Nivågrense

en: Liberian dollar
nb_NO: Liberisk dollar

en: Libyan dinar
nb_NO: Libysk dinar

en: Lifetime Subscription
nb_NO: Livstid abonnement

en: Limit meta_data to specific keys.
nb_NO: Begrens meta_data til spesifikke nøkler.

en: Limit purchases to 1 item per order
nb_NO: Begrens kjøp til 1 produkt pr. ordre

en: Limit response to objects excluding emails.
nb_NO: Avgrens resultatet til objekter unntatt e-poster.

en: Limit response to objects excluding specific countries.
nb_NO: Avgrens resultatet til objekter unntatt spesifiserte land.

en: Limit response to objects excluding specific names.
nb_NO: Avgrens resultatet til objekter unntatt spesifiserte navn.

en: Limit response to objects excluding specific usernames.
nb_NO: Avgrens resultatet til objekter unntatt spesifiserte brukernavn.

en: Limit response to objects including emails.
nb_NO: Avgrens resultatet til objekter inkludert e-poster.

en: Limit response to objects last active after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
nb_NO: Avgrens resultat til objekter som var sist aktiv etter (eller på) en gitt ISO8601-kompatibel datetime.

en: Limit response to objects last active before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
nb_NO: Avgrens resultat til objekter som var sist aktiv før (eller på) en gitt ISO8601-kompatibel datetime.

en: Limit response to objects last active between two given ISO8601 compliant datetime.
nb_NO: Avgrens resultat til objekter som var sist aktiv mellom to gitte ISO8601-kompatible datetime.

en: Limit response to objects registered after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
nb_NO: Avgrens resultatet til objekter registrert etter (eller på) en gitt ISO8601-kompatibel datetime.

en: Limit response to objects registered before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
nb_NO: Avgrens resultatet til objekter registrert før (eller på) en gitt ISO8601-kompatibel datetime.

en: Limit response to objects that don't have a specified ip address.
nb_NO: Avgrens resultat til objekter som ikke har en angitt ip-adresse.

en: Limit response to objects that don't have the specified customer ids.
nb_NO: Avgrens resultat til objekter som ikke har de spesifiserte bruker-ID'ene.

en: Limit response to objects that don't have the specified user ids.
nb_NO: Avgrens resultat til objekter som ikke har de spesifiserte bruker-IDene.

en: Limit response to objects that have a specified ip address.
nb_NO: Avgrens resultat til objekter som har en angitt IP-adresse.

en: Limit response to objects that have the specified customer ids.
nb_NO: Avgrens resultat til objekter som har de spesifiserte bruker-ID'ene.

en: Limit response to objects that have the specified user ids.
nb_NO: Avgrens resultat til objekter som har de spesifiserte bruker-IDene.

en: Limit response to objects with a customer field containing the search term. Searches the field provided by `searchby`.
nb_NO: Avgrens resultat til objekter med et kundefelt som inneholder søkeordet. Søker i feltet levert av `searchby`.

en: Limit response to objects with a total order spend between two given numbers.
nb_NO: Avgrens resultat til objekter med et ordreforbruk mellom to gitte tall.

en: Limit response to objects with a total order spend greater than or equal to given number.
nb_NO: Avgrens resultat til objekter med et ordreforbruk større enn eller lik et gitt tall.

en: Limit response to objects with a total order spend less than or equal to given number.
nb_NO: Avgrens resultat til objekter med et ordreforbruk mindre enn eller lik et gitt tall.

en: Limit response to objects with an average order spend between two given numbers.
nb_NO: Avgrens resultat til objekter med et gjennomsnittlig ordreforbruk mellom to gitte tall.

en: Limit response to objects with an average order spend greater than or equal to given number.
nb_NO: Avgrens resultat til objekter med et gjennomsnittlig ordreforbruk større enn eller lik et gitt tall.

en: Limit response to objects with an average order spend less than or equal to given number.
nb_NO: Avgrens resultat til objekter med et gjennomsnittlig ordreforbruk mindre enn eller lik et gitt tall.

en: Limit response to objects with an order count between two given integers.
nb_NO: Avgrens resultat til objekter med en ordreantall mellom to gitte heltall.

en: Limit response to objects with an order count greater than or equal to given integer.
nb_NO: Avgrens resultat til objekter med en ordreantall større enn eller lik et gitt heltall.

en: Limit response to objects with an order count less than or equal to given integer.
nb_NO: Avgrens resultat til objekter med en ordreantall mindre enn eller lik et gitt heltall.

en: Limit response to objects with last order after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
nb_NO: Avgrens resultat til objekter med siste ordre etter (eller på) en gitt ISO8601-kompatibel datetime.

en: Limit response to objects with last order before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
nb_NO: Avgrens resultat til objekter med siste ordre før (eller på) en gitt ISO8601-kompatibel datetime.

en: Limit response to objects with specific countries.
nb_NO: Avgrens resultatet til objekter med spesifiserte land.

en: Limit response to objects with specific names.
nb_NO: Avgrens resultatet til objekter med spesifiserte navn.

en: Limit response to objects with specific usernames.
nb_NO: Avgrens resultatet til objekter med spesifiserte brukernavn.

en: Limit response to resources created after a given ISO8601 compliant date.
nb_NO: Begrens respons til ressurser opprettet etter en gitt ISO8601-kompatibel dato.

en: Limit response to resources created before a given ISO8601 compliant date.
nb_NO: Begrens svar til ressurser utgitt før en gitt ISO8601 kompatibel dato.

en: Limit response to resources modified after a given ISO8601 compliant date.
nb_NO: Begrens svar på ressurser som er opprettet etter en gitt ISO8601-kompatibel dato.

en: Limit response to resources modified before a given ISO8601 compliant date.
nb_NO: Begrens svar på ressurser som er opprettet før en gitt ISO8601-kompatibel dato.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
nb_NO: Avgrens respons til ressurser som er publisert etter en gitt ISO8601-kompatibel dato.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
nb_NO: Avgrens respons til ressurser som er publisert før en gitt ISO8601-kompatibel dato.

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
nb_NO: Avgrens respons til omtaler publisert før en bestemt ISO8601 kompatibel dato.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
nb_NO: Begrens svar til spesifikke felt. Standard er alle felt.

en: Limit response to specific report stats. Allowed values: %s.
nb_NO: Avgrens resultat til spesifikk rapportstatistikk. Tillatte verdier: %s.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
nb_NO: Avgrens resultatet til alle produkter untatt de med en bestemt foreldre-ID.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the categories taxonomy.
nb_NO: Avgrens resultat til alle elementer som har det spesifiserte vilkåret tilordnet i kategori-taksonomien.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the taxes taxonomy.
nb_NO: Avgrens resultat til alle elementer som har det spesifiserte vilkåret tilordnet i kategori-taksonomien.

en: Limit result set to coupons assigned specific coupon IDs.
nb_NO: Avgrens resultat til rabattkoder tilordnet bestemte rabattkode-ider.

en: Limit result set to downloadable product variations.
nb_NO: Begrens resultatsettet til nedlastbare produktvarianter.

en: Limit result set to downloadable products.
nb_NO: Begrens resultatsettet til nedlastbare produkter.

en: Limit result set to featured products.
nb_NO: Avgrens resultat til fremhevede produkter.

en: Limit result set to items assigned a stock report type.
nb_NO: Avgrens resultatet til produkter som er tilordnet en lagerrapporttype.

en: Limit result set to items assigned one or more tax rates.
nb_NO: Avgrens resultatet til produkter som er tilordnet én eller flere avgiftssatser.

en: Limit result set to items that don't have the specified coupon(s) assigned.
nb_NO: Avgrens resultat til elementer som ikke har angitt(e) rabattkode(r) tilordnet.

en: Limit result set to items that don't have the specified order ids.
nb_NO: Avgrens resultat til elementer som ikke har de spesifiserte ordre-ID'ene.

en: Limit result set to items that don't have the specified order status.
nb_NO: Avgrens resultat til elementer som ikke har den spesifiserte ordre-statusen.

en: Limit result set to items that don't have the specified parent product(s).
nb_NO: Avgrens resultat til produkter som ikke har de angitte foreldreprodukter.

en: Limit result set to items that don't have the specified product(s) assigned.
nb_NO: Avgrens resultat til elementer som ikke har de bestemte produkter tilordnet.

en: Limit result set to items that don't have the specified tax rate(s) assigned.
nb_NO: Avgrens resultat til produkter som ikke har de bestemte avgiftssatsene tilordnet.

en: Limit result set to items that don't have the specified variation(s) assigned.
nb_NO: Avgrens resultat til produkter som ikke har de bestemte variantene tilordnet.

en: Limit result set to items that have the specified coupon(s) assigned.
nb_NO: Avgrens resultat til elementer som har angitt(e) rabattkode(r) tilordnet.

en: Limit result set to items that have the specified order ids.
nb_NO: Avgrens resultat til elementer som har de spesifiserte ordre-ID'ene.

en: Limit result set to items that have the specified order status.
nb_NO: Avgrens resultat til elementer som har den spesifiserte ordre-statusen.

en: Limit result set to items that have the specified parent product(s).
nb_NO: Avgrens resultat til produkter som har de angitte foreldreproduktet.

en: Limit result set to items that have the specified product(s) assigned.
nb_NO: Avgrens resultat til elementer som ikke har de bestemte produkter tilordnet.

en: Limit result set to items that have the specified rate ID(s) assigned.
nb_NO: Avgrens resultat til elementer som har de bestemte avgiftssats-ID'er tilordnet.

en: Limit result set to items that have the specified tax rate(s) assigned.
nb_NO: Avgrens resultat til produkter som har de bestemte avgiftssatsene tilordnet.

en: Limit result set to items that have the specified variation(s) assigned.
nb_NO: Avgrens resultat til produkter som har de bestemte variantene tilordnet.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
nb_NO: Begrens resultatet til ordre assosiert med en gitt kunde.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
nb_NO: Begrens resultatet til ordre assosiert med et gitt produkt.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
nb_NO: Begrens resultatet til ordre med en gitt ordrestatus.

en: Limit result set to orders matching part of an order number.
nb_NO: Avgrens resultat til ordrer som samsvarer med en del av et ordrenummer.

en: Limit result set to orders that don't include products with the specified attributes.
nb_NO: Avgrens resultatet til ordrer som ikke inkluderer produkter med de angitte attributtene.

en: Limit result set to orders that have the specified customer_type
nb_NO: Avgrens resultat til ordrer som har angitt customer_type

en: Limit result set to orders that include products with the specified attributes.
nb_NO: Avgrens resultatet til ordrer som inkluderer produkter med de angitte attributtene.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
nb_NO: Avgrens resultat til ordrer med bestemte statuser.

en: Limit result set to orders with specific fulfillment statuses.
nb_NO: Begrens resultatsettet til ordrer med spesifikke statuser for leveranse.

en: Limit result set to orders with specific total amounts. For between operators, list two values.
nb_NO: Begrens resultatsettet til ordrer med bestemte totalbeløp. For mellomoperatorer, oppgi to verdier.

en: Limit result set to product variations with any of the statuses.
nb_NO: Begrens resultatsettet til produktvarianter med en av statusene.

en: Limit result set to products assigned a set of brand IDs or slugs, separated by commas.
nb_NO: Begrens resultatet til produkter som er tilordnet et sett med merkers id-er eller identifikatorer, atskilt med komma.

en: Limit result set to products assigned a set of category IDs or slugs, separated by commas.
nb_NO: Begrens resultatet til produkter som er tilordnet et sett med kategoriers id-er eller identifikatorer, atskilt med komma.

en: Limit result set to products assigned a set of tag IDs or slugs, separated by commas.
nb_NO: Begrens resultatet til produkter som er tilordnet et sett med stikkords id-er eller identifikatorer, atskilt med komma.

en: Limit result set to products assigned a set of taxonomies IDs or slugs, separated by commas.
nb_NO: Begrens resultatet til produkter som er tilordnet et sett med taksonomiers id-er eller identifikatorer, atskilt med komma.

en: Limit result set to products assigned a specific brand ID.
nb_NO: Begrens resultatsettet til produkter som er tilordnet en bestemt merke-id.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
nb_NO: Avgrens resultatet til produkter som tilhører en bestemt kategori-ID.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
nb_NO: Avgrens resultat til produkter tilknyttet en gitt fraktklasse-ID.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
nb_NO: Avgrens resultat til produkter assosiert til en gitt kategori.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
nb_NO: Avgrens resultat til produkter tilknyttet en gitt stikkord-ID.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
nb_NO: Begrens resultat til produkter av en gitt type.

en: Limit result set to products based on a maximum price, provided using the smallest unit of the currency.
nb_NO: Avgrens resultat til produkter basert på en maksimumpris, som følger med den minste enheten i valutaen.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
nb_NO: Avgrens resultat til produkter basert på maksimum pris.

en: Limit result set to products based on a minimum price, provided using the smallest unit of the currency.
nb_NO: Avgrens resultat til produkter basert på en minimumspris, som følger med den minste enheten i valutaen.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
nb_NO: Avgrens resultat til produkter basert på minimum pris.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
nb_NO: Avgrens resultat til produkter som er på lager eller utsolgt.

en: Limit result set to products on sale.
nb_NO: Avgrens resultat til produkter på salg.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
nb_NO: Avgrens resultat til produkter med lav lagerverdi eller som er utsolgt. (Utfaset)

en: Limit result set to products with a certain average rating.
nb_NO: Begrense resultatsettet til produkter med en bestemt gjennomsnitsvurdering.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
nb_NO: Avgrens resultat til produkter med et spesifisert produktnummer.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
nb_NO: Avgrens resultat til produkter med en gitt attributt-term-ID (krever et tilknyttet attributt).

en: Limit result set to products with a specific attribute.
nb_NO: Avgrens resultat til produkter med et gitt attributt.

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
nb_NO: Avgrens resultat til produkter med et bestemt attributt. Bruk taksonomi-navnet/attributt-identifikatoren.

en: Limit result set to products with a specific slug.
nb_NO: Begrens resultat til produkter med et gitt identifikator.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
nb_NO: Avgrens resultat til produkter med en bestemt avgiftsklasse.

en: Limit result set to products with any of the statuses.
nb_NO: Begrens resultatsettet til produkter med en av statusene.

en: Limit result set to products with any of the types.
nb_NO: Begrens resultatsettet til produkter med en eller flere av typene.

en: Limit result set to products with or without price.
nb_NO: Begrens resultatsettet til produkter med eller uten pris.

en: Limit result set to products with selected global attributes.
nb_NO: Begrense resultatsettet til produkter med valgte globale attributter.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
nb_NO: Begrens resultatet til produkter med spesifikk(e) nummer. Bruk komma for å skille dem.

en: Limit result set to products with specific slug(s). Use commas to separate.
nb_NO: Begrens resultatsettet til produkter med spesifikke slug(s). Bruk komma for å skille.

en: Limit result set to products with specified attributes.
nb_NO: Begrens resultatsettet til produkter med spesifiserte attributter.

en: Limit result set to products with specified stock status.
nb_NO: Avgrens resultat til produkter med en bestemt lagerstatus.

en: Limit result set to resources assigned to a specific parent. Applies to hierarchical taxonomies only.
nb_NO: Avgrens resultat til ressurser som er tildelt en bestemt forelder. Gjelder bare hierarkiske taksonomier.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
nb_NO: Avgrens resultat til ressurser tilknyttet et gitt produkt.

en: Limit result set to resources with a specific code.
nb_NO: Avgrens resultetet til ressurser med en bestemt kode.

en: Limit result set to resources with a specific email.
nb_NO: Begrens resultat til ressurser med en gitt e-post.

en: Limit result set to resources with a specific role.
nb_NO: Begrens resultat til ressurser med en gitt rolle.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
nb_NO: Avgrens resultat til ressurser med et gitt identifikator.

en: Limit result set to returning or new customers.
nb_NO: Avgrens resultat til returnerende eller tilbakevendende kunder.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
nb_NO: Avgrens resultat til omtaler med en bestemt status.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
nb_NO: Avgrens resultat til omtaler knyttet til bestemte produkt-ID'er.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
nb_NO: Avgrens resultat til omtaler knyttet til bestemte bruker-ID'er.

en: Limit result set to reviews from specific category IDs.
nb_NO: Begrens resultat til omtaler fra angitte kategori-id-er.

en: Limit result set to reviews from specific product IDs.
nb_NO: Begrens resultat til omtaler fra angitte produkt-id-er.

en: Limit result set to specific IDs.
nb_NO: Avgrens resultat til bestemte ID'er.

en: Limit result set to specific amount of suggested products.
nb_NO: Begrens resultatsettet til et bestemt antall foreslåtte produkter.

en: Limit result set to specific ids.
nb_NO: Avgrens resultat til gitte ID'er.

en: Limit result set to specific product categorie ids.
nb_NO: Begrens resultatsettet til bestemte produktkategori-id'er.

en: Limit result set to specific product tag ids.
nb_NO: Begrens resultatsettet til bestemte produkttagg-id'er.

en: Limit result set to specific types of refunds.
nb_NO: Avgrens resultat til bestemte typer refusjoner.

en: Limit result set to that from a specific author email.
nb_NO: Avgrens resultat til de fra en bestemt forfatter e-postadresse.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
nb_NO: Avgrens resultatet til de fra bestemte forelder-ID'er.

en: Limit result set to variations in the specified categories.
nb_NO: Avgrens resultat til varianter i de angitte kategoriene.

en: Limit result set to variations not in the specified categories.
nb_NO: Avgrens resultat til varianter ikke i de angitte kategoriene.

en: Limit result set to variations that don't include the specified attributes.
nb_NO: Avgrens resultat til varianter som ikke inneholder de angitte attributtene.

en: Limit result set to variations that include the specified attributes.
nb_NO: Avgrens resultat til varianter som inneholder de angitte attributtene.

en: Limit result set to virtual product variations.
nb_NO: Begrens resultatsettet til virtuelle produktvarianter.

en: Limit result set to virtual products.
nb_NO: Begrens resultatsettet til virtuelle produkter.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
nb_NO: Avgrens resultatet til webhooks knyttet til en bestemt status.

en: Limit result to customer notes or private notes.
nb_NO: Begrens resultatet til kundenotater eller private notater.

en: Limit result to customers or internal notes.
nb_NO: Avgrens resultatet til kunder eller interne notater.

en: Limit result to items from the specified categories.
nb_NO: Begrens resultatet til elementer fra de spesifiserte kategoriene.

en: Limit result to items with specified customer ids.
nb_NO: Begrens resultatet til elementer med spesifiserte kunde-ID-er.

en: Limit result to items with specified product ids.
nb_NO: Avgrens resultat til elementer med angitte produkt-ID'er.

en: Limit result to items with specified user ids.
nb_NO: Begrens resultatet til elementer med spesifiserte bruker-IDer.

en: Limit result to items with specified variation ids.
nb_NO: Avgrens resultat til elementer med angitte variant-ID'er.

en: Limit results to coupons with codes matching a given string.
nb_NO: Avgrens resultat til rabattkoder med koder som samsvarer med en gitt streng.

en: Limit results to those matching a string.
nb_NO: Begrens resultater til de som tilsvarer en streng.

en: Limit stats fields to the specified items.
nb_NO: Begrens statistikkfeltene til de spesifiserte elementene.

en: Limit to specific ZIP/postcodes
nb_NO: Avgrens til gitte postnumre

en: Limit usage to X items
nb_NO: Begrens bruk til X produkter

en: Line #
nb_NO: Linje nr.

en: Line %s
nb_NO: Linje %s

en: Line item image, if available.
nb_NO: Bilde for produktlinje, hvis tilgjengelig.

en: Line item meta data.
nb_NO: Ordrelinjens metadata.

en: Line items data.
nb_NO: Produklinjens data.

en: Line subtotal (before discounts).
nb_NO: Linjens delsum (før rabatter)

en: Line subtotal (the price of the product before coupon discounts have been applied).
nb_NO: Linjedelsum (prisen på produktet før rabattkode er brukt).

en: Line subtotal tax (before discounts).
nb_NO: Linjens delsum-avgift (før rabatter)

en: Line subtotal tax.
nb_NO: Linje subtotal avgift.

en: Line taxes.
nb_NO: Linjens avgifter.

en: Line total (after discounts).
nb_NO: Linjens totalsum (etter rabatter).

en: Line total (the price of the product after coupon discounts have been applied).
nb_NO: Linjesum (prisen på produktet etter at rabattkoder er brukt).

en: Line total tax (after discounts).
nb_NO: Linjens totale avgift (etter rabatter).

en: Line total tax.
nb_NO: Total avgift for linjen.

en: Lines of taxes applied to items and shipping.
nb_NO: Linjer med avgift som brukes på produkter og levering.

en: Link previous orders
nb_NO: Lenke til tidligere ordrer

en: Link to the external product
nb_NO: Lenke til det eksterne produktet

en: Link to the external product is an invalid URL.
nb_NO: Lenken til det eksterne produktet er en ugyldig nettadresse.

en: Linked Products
nb_NO: Lenkede produkter

en: Linked products
nb_NO: Lenkede produkter

en: Links for the provider.
nb_NO: Lenker for leverandøren.

en: List
nb_NO: Liste

en: List 1 postcode per line
nb_NO: Legg inn 1 postnummer pr. linje

en: List Orders
nb_NO: Vis ordreliste

en: List Products
nb_NO: Vis produktliste

en: List additional tax classes you need below (1 per line, e.g. Reduced Rates). These are in addition to "Standard rate" which exists by default.
nb_NO: Legg inn ekstra avgiftsklasser du trenger nedenfor (1 pr. linje, f.eks. reduserte satser). Disse kommer i tillegg til "Standardsats" som eksisterer som standard.

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
nb_NO: Liste over tillatte e-poster for fakturering å kontrollere mot når en ordre opprettes. Skill e-postadresser med komma. Du kan også bruke en stjerne (*) for samsvar mot deler av en e-post. For eksempel vil «*@gmail.com» samsvare med alle Gmail-adresser.

en: List of applied cart coupons.
nb_NO: Liste over brukte rabattkoder for handlekurv.

en: List of assigned attribute terms.
nb_NO: Liste over tilordnede attributt-termer.

en: List of attribute slug(s). If a term ID is provided, this will be ignored.
nb_NO: Liste over attributt-identifikator(er). Om en term-ID er oppgitt vil dette bli ignorert.

en: List of attribute term IDs.
nb_NO: Liste over attributt-term-IDer.

en: List of attributes (taxonomy terms) assigned to the product. For variable products, these are mapped to variations (see the `variations` field).
nb_NO: Liste over attributter (taksonomitermer) som er tilordnet produktet. For variable produkter er disse tilordnet varianter (se `varianter`-feltet).

en: List of attributes.
nb_NO: Liste over attributter.

en: List of available payment method IDs that can be used to process the order.
nb_NO: Liste over tilgjengelige betalingsmåte-IDer som kan brukes til å behandle ordren.

en: List of available shipping rates for the cart.
nb_NO: Liste over tilgjengelige fraktpriser for handlekurven.

en: List of available term names of the attribute.
nb_NO: Liste over tilgjengelige term-navn for attributtet.

en: List of billing address data.
nb_NO: Liste over fraktadresser.

en: List of brands, if applicable.
nb_NO: Liste over merker, hvis aktuelt.

en: List of brands.
nb_NO: Liste over merker.

en: List of cart fees.
nb_NO: Liste med handlekurvsgebyrer.

en: List of cart item errors, for example, items in the cart which are out of stock.
nb_NO: Liste over handlekurvfeil, for eksempel produkter i handlekurven som er utsolgt.

en: List of cart items the returned shipping rates apply to.
nb_NO: Liste over handlekurv-elementer de returnerte fraktsatsene gjelder for.

en: List of cart items.
nb_NO: Liste over produktlinjer i handlekurven.

en: List of categories
nb_NO: Liste over kategorier

en: List of categories with their product counts
nb_NO: Liste over kategorier med antall produkter

en: List of categories, if applicable.
nb_NO: Liste over kategorier, hvis aktuelt.

en: List of categories.
nb_NO: Liste over kategorier.

en: List of category IDs the coupon applies to.
nb_NO: Liste over kategori-ider som rabattkoden gjelder for.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
nb_NO: Liste over kategori-ider som rabattkoden ikke gjelder for.

en: List of city names. Introduced in WooCommerce 5.3.
nb_NO: Liste over bynavn. Introdusert i WooCommerce 5.3.

en: List of countries on this continent.
nb_NO: Liste over land i dette kontinentet.

en: List of created resources.
nb_NO: Liste over lagde ressurser.

en: List of cross-sell products IDs.
nb_NO: Liste over ID'er til kryssalgsprodukter.

en: List of cross-sells items related to cart items.
nb_NO: Liste over krysssalgsvarer relatert til handlekurvvarer.

en: List of delete resources.
nb_NO: Liste over slettede ressurser.

en: List of downloadable files.
nb_NO: Liste over nedlastbare filer.

en: List of email addresses that can use this coupon.
nb_NO: Liste over e-postadresser som kan bruke denne rabattkoden.

en: List of extended deprecated tasks from the client side filter.
nb_NO: Liste over utvidede avviklede oppgaver fra filteret på klientsiden.

en: List of grouped product IDs, if applicable.
nb_NO: Liste over grupperte produkters id-er, hvis aktuelt.

en: List of grouped product ids.
nb_NO: Liste over grupperte produkters id-er.

en: List of grouped products ID.
nb_NO: Liste over grupperte produkters ID'er.

en: List of images.
nb_NO: Liste over bilder.

en: List of order coupons.
nb_NO: Liste over rabattkoder i ordrer.

en: List of order product IDs, names, quantities.
nb_NO: Liste over ordreprodukt-IDer, navn, antall.

en: List of postcodes / ZIPs. Introduced in WooCommerce 5.3.
nb_NO: Liste over postnumre / ZIPs. Introdusert i WooCommerce 5.3.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
nb_NO: Liste over produkt-ider rabattkoden kan brukes på.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
nb_NO: Liste over produkt-ider rabattkoden ikke kan brukes på.

en: List of refunds.
nb_NO: Liste over refusjoner.

en: List of related products IDs.
nb_NO: Liste over relaterte produkters ID'er.

en: List of required payment gateway features to process the order.
nb_NO: Liste over påkrevd funksjonalitet i betalingsløsninger for å behandle ordren.

en: List of sales reports.
nb_NO: Liste over salgsrapporter.

en: List of shipping address data.
nb_NO: Liste over fratmetodedata.

en: List of shipping rates.
nb_NO: Liste over fraktsatser.

en: List of states in this country.
nb_NO: Liste over delstater i dette landet.

en: List of supported continents, countries, and states.
nb_NO: Liste over støttede kontinenter, land og stater.

en: List of supported currencies.
nb_NO: Liste over støttede valutaer.

en: List of supported states in a given country.
nb_NO: Liste over støttede stater i et bestemt land.

en: List of tags, if applicable.
nb_NO: Liste over stikkord, hvis aktuelt.

en: List of tags.
nb_NO: Liste over stikkord.

en: List of top sellers products.
nb_NO: Liste over bestselgere.

en: List of up-sell products IDs.
nb_NO: Liste over oppsalgsprodukters ID'er.

en: List of updated resources.
nb_NO: Liste over oppdaterte ressurser.

en: List of upsell products IDs.
nb_NO: Liste over oppsalg produkt-ID'er.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
nb_NO: Liste over bruker-ider (eller gjesters e-postadresser) som har brukt rabattkoden.

en: List of variation IDs, if applicable.
nb_NO: Liste over variant-ID-er, hvis aktuelt.

en: List of variation attributes.
nb_NO: Liste over variantattributter.

en: List of variations IDs.
nb_NO: Liste over variant-IDer.

en: List of variations.
nb_NO: Liste over varianter.

en: List products and create ads on Facebook and Instagram with <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>
nb_NO: Vis produkter og lag annonser på Facebook og Instagram med <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>

en: List products and create ads on Facebook and Instagram.
nb_NO: Vis produkter og lag annonser på Facebook og Instagram.

en: List the regions you'd like to include in your shipping zone. Customers will be matched against these regions.
nb_NO: Oppgi regionene du ønsker å inkludere i fraktsonen. Kunder vil bli matchet mot disse regionene.

en: Listen on Mixcloud
nb_NO: Lytt på Mixcloud

en: Listen on Pocket Casts
nb_NO: Lytt på Pocket Casts

en: Listen on ReverbNation
nb_NO: Lytt på ReverbNation

en: Listen on SoundCloud
nb_NO: Lytt på SoundCloud

en: Listen on Spotify
nb_NO: Lytt på Spotify

en: Listen to the audio
nb_NO: Hør på lydklippet

en: Lithuania
nb_NO: Litauen

en: Live
nb_NO: Åpen

en: Live API password
nb_NO: Live API passord

en: Live API signature
nb_NO: Live API signatur

en: Live API username
nb_NO: Live API brukernavn

en: Load billing address
nb_NO: Last fakturaadresse

en: Load shipping address
nb_NO: Last leveringsadresse

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
nb_NO: Last kundens faktureringsinformasjon? Dette vil fjerne envher allerede skrevet faktureringsinformasjon.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
nb_NO: Last kundens leveringsinformasjon? Dette vil fjerne envher allerede skrevet leveringsinformasjon.

en: Loading network orders
nb_NO: Laster inn nettverksordrer

en: Loading status data...
nb_NO: Laster inn statusdata ...

en: Loading&hellip;
nb_NO: Laster inn&hellip;

en: Local delivery
nb_NO: Lokal levering

en: Local delivery (legacy)
nb_NO: Lokal levering (Foreldet)

en: Local pickup
nb_NO: Lokal henting

en: Local pickup (legacy)
nb_NO: Lokal henting (Foreldet)

en: Local pickup: Manage existing pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
nb_NO: Lokal henting: Administrer eksisterende hentesteder på siden <a href="%s">Innstillinger for lokal henting</a>.

en: Local pickup: Set up pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
nb_NO: Lokal henting: Konfigurer hentesteder på <a href="%s">siden Innstillinger</a> for lokal henting.

en: Locale used for the note title and content.
nb_NO: Språk som brukes til notat-tittel og innhold.

en: Location
nb_NO: Sted

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
nb_NO: Plassering, IP-adresse og nettlesertype: Vi bruker dette til formål som estimering av avgifter og frakt

en: Locations not covered by your other zones
nb_NO: Plasseringer ikke dekket av dine andre soner

en: Locations outside all other zones
nb_NO: Steder utenfor alle andre soner

en: Log
nb_NO: Logg

en: Log PayPal events such as IPN requests and review them on the <a href="%s">Logs screen</a>. Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
nb_NO: Logg PayPal-hendelser, for eksempel IPN-forespørsler, og gå gjennom dem på <a href="%s">loggsiden</a>. Merk: Dette kan logge personlig informasjon. Vi anbefaler at man kun bruker dette til feilsøking, og at loggene slettes når man er ferdig.

en: Log directory size
nb_NO: Størrelse på loggmappe

en: Log directory writable
nb_NO: Loggmappe skrivbar

en: Log directory.
nb_NO: Logmappen.

en: Log entries are stored in this database table: %s
nb_NO: Loggoppføringer lagres i denne databasetabellen: %s

en: Log files are stored in this directory: %s
nb_NO: Loggfiler lagres i denne katalogen: %s

en: Log in
nb_NO: Logg inn

en: Log in to Download Files
nb_NO: Logg inn for å laste ned filer

en: Log out
nb_NO: Logg ut

en: Log storage
nb_NO: Logglagring

en: Logged in as %s
nb_NO: Logget inn som %s

en: Logging is disabled. It can be enabled in <a href="%s">Logs Settings</a>.
nb_NO: Loggføring er deaktivert. Den kan aktiveres i <a href="%s">Logginnstillinger</a>.

en: Login
nb_NO: Logg inn

en: Logo width (px)
nb_NO: Logobredde (piksler)

en: Logout
nb_NO: Logg ut

en: Logs
nb_NO: Logger

en: Logs settings
nb_NO: Innstillinger for logger

en: Look for orders, customer info, and process refunds in one click with the Woo app.
nb_NO: Se etter ordre, kundeinformasjon og behandle refusjoner med ett trykk i Woo-appen.

en: Looking for the WooCommerce Helper?
nb_NO: Ser du etter WooCommerce hjelperen?

en: Lookup tables are regenerating
nb_NO: Oppslagstabeller regenereres

en: Lost password
nb_NO: Glemt passord

en: Lost your password?
nb_NO: Mistet passordet ditt?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
nb_NO: Glemt passordet ditt? Fyll inn ditt brukernavn eller e-postadresse. Du vil motta en lenke for å opprette et nytt passord via e-post.

en: Low Stock amount for the product.
nb_NO: Lite på lager terskel for produktet.

en: Low Stock amount for the variation.
nb_NO: Lite på lager terskel for varianten.

en: Low in stock
nb_NO: Lite på lager

en: Low stock amount
nb_NO: Terskel for lite på lager

en: Low stock threshold
nb_NO: Terskel for lite på lager

en: Luxembourg
nb_NO: Luxemburg

en: LxWxH in decimal form
nb_NO: LxBxH i desimalform

en: M j, Y
nb_NO: d.m.Y

en: M j, Y @ G:i
nb_NO: j. M Y k\l\ H.i

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
nb_NO: MD5 hash av produkter i handlekurven for å forsikre at ordre ikke er modifisert.

en: MM / YY
nb_NO: Måned / År

en: Macanese pataca
nb_NO: Macansk pataca

en: Macedonian denar
nb_NO: Makedonsk denar

en: Madagascar
nb_NO: Madagaskar

en: Mailchimp icon
nb_NO: Mailchimp ikon

en: Main image width
nb_NO: Hovedbilde bredde

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
nb_NO: Gjør &#8220; %s &#8221; til standardkategori

en: Make a collection of related products, enabling customers to purchase multiple items together.
nb_NO: Lag en samling av relaterte produkter, slik at kundene kan kjøpe flere varer sammen.

en: Make a duplicate from this product
nb_NO: Lag en duplikat av dette produktet

en: Make default
nb_NO: Gjør til standard

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
nb_NO: Sørg for å inkludere --user flagg med en konto som har tillatelser for denne handlingen.

en: Make sure you enter the name and values for each attribute.
nb_NO: Sørg for å angi navn og verdier for hvert attributt.

en: Make your house feel like home
nb_NO: Få huset ditt til å føles som hjemme

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
nb_NO: Betal direkte til vår bankkonto. Bruk ordrenummeret ditt som betalingsreferanse. Ordren din sendes når vi har mottatt betalingen din på vår konto.

en: Malacca (Melaka)
nb_NO: Malakka (Melaka)

en: Malawian kwacha
nb_NO: Malawisk kwacha

en: Maldives
nb_NO: Maldivene

en: Maldivian rufiyaa
nb_NO: Maldivisk rufiyah

en: Manage
nb_NO: Administrer

en: Manage WooCommerce features
nb_NO: Administrer WooCommerce-funksjoner

en: Manage individual product combinations created from options.
nb_NO: Administrer individuelle produktkombinasjoner laget av alternativer.

en: Manage stock
nb_NO: Administrer lager

en: Manage stock.
nb_NO: Administrere lager.

en: Manage stock?
nb_NO: Administrere lager?

en: Manage suggestions
nb_NO: Administrer forslag

en: Manage transactions without leaving your WordPress Dashboard. Only with WooPayments.
nb_NO: Administrer transaksjoner uten å forlate dashbordet i WordPress. Bare med WooPayments.

en: Manage your orders on the go
nb_NO: Administrer ordrene når du er på farten

en: Manage your store's reports and monitor key metrics with a new and improved interface and dashboard.
nb_NO: Administrer butikkens rapporter og overvåk nøkketall med et nytt og forbedret grensesnitt og kontrollpanel.

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
nb_NO: Rediger abonnementene dine, få viktige produktvarsler og oppdateringer, alt fra ditt brukervennlige WooCommerce-kontrollpanel

en: Manual
nb_NO: Manuelt

en: Manually send an email to your customers containing their order information and payment links
nb_NO: Send en e-post manuelt til kundene med ordreinformasjon og betalingslenker.

en: Manually sent
nb_NO: Manuelt sendt

en: Manx pound
nb_NO: Manx pund

en: Map CSV fields to products
nb_NO: Knytt CSV-felt til produkter

en: Map to field
nb_NO: Knytt til felt

en: Maputo Province
nb_NO: Maputo-provinsen

en: Mark this review as spam
nb_NO: Merk denne omtalen som spam

en: Marketing
nb_NO: Markedsføring

en: Marketing channel cannot be registered because there is already a channel registered with the same slug!
nb_NO: Markedsføringskanalen kan ikke registreres fordi det allerede er registrert en kanal med samme slug!

en: Marketing tactic
nb_NO: Markedsføringstaktikk

en: Marketplace
nb_NO: Markedsplass

en: Marketplace suggestions
nb_NO: Markedsplassforslag

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
nb_NO: Få flere alternativer

en: Marshall Islands
nb_NO: Marshalløyene

en: Match images
nb_NO: Samsvarende bilder

en: Matched Line
nb_NO: Matchet linje

en: Mato Grosso do Sul
nb_NO: Mata Grosso sør

en: Mauritanian ouguiya
nb_NO: Mauritansk ouguiya

en: Mauritian rupee
nb_NO: Mauritisk rupi

en: Max %s
nb_NO: Maks %s

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
nb_NO: Maksimalt antall produkter i handlekurven som rabattkoden kan brukes på.

en: Max price
nb_NO: Makspris

en: Max price found in collection of products.
nb_NO: Maks pris funnet i samlingen av produkter.

en: Max upload size
nb_NO: Maks opplastingsstørrelse

en: Max upload size.
nb_NO: Maks opplastingsstørrelse.

en: MaxMind GeoIP database.
nb_NO: MaxMind GeoIP Database.

en: MaxMind License Key
nb_NO: MaxMind lisensnøkkel

en: Maximum depth
nb_NO: Maksimum dybde

en: Maximum number of items to be returned in result set.
nb_NO: Maksimum antall elementer som skal vises i et resultat.

en: Maximum number of items to be returned in result set. Defaults to no limit if left blank.
nb_NO: Maksimalt antall produkter som skal returneres i resultatsett. Ingen grense hvis tomt.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
nb_NO: Maksimum tillat ordrebeløp ved bruk av rabattkoden.

en: Maximum simultaneous queues already in progress (%s queue). No additional queues will begin processing until the current queues are complete. | Maximum simultaneous queues already in progress (%s queues). No additional queues will begin processing until the current queues are complete.
nb_NO[0]: Maksimalt samtidige behandlingskøer kjører allerede (%s kø). Ingen nye køer vil begynne behandling før køene som nå kjører er fullført.
nb_NO[1]: Maksimalt samtidige behandlingskøer kjører allerede (%s køer). Ingen nye køer vil begynne behandling før køene som nå kjører er fullført.

en: Maximum size: %s
nb_NO: Maksimum størrelse: %s

en: Maximum spend
nb_NO: Maksimum forbruk

en: Measurements
nb_NO: Mål

en: Meet us
nb_NO: Møt oss

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
nb_NO: Medlemmer av teamet vårt har tilgang til informasjonen du gir oss. For eksempel kan både administratorer og butikkadministratorer få tilgang til:

en: Memberships
nb_NO: Abonnement

en: Menu order
nb_NO: Menyrekkefølge

en: Menu order, used to custom sort products.
nb_NO: Menyrekkefølge, brukes til egendefinert sortering av produkter.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
nb_NO: Menyrekkefølge, brukes til egendefinert sortering av ressursen.

en: Message
nb_NO: Melding

[ctx: Message explaining that there are no products found]
en: No results found
nb_NO: Ingen treff

[ctx: Message explaining that there are no products returned from a search]
en: No products were found matching your selection.
nb_NO: Fant ingen produkter som passet med valgene dine.

en: Meta data attached to the shipping rate.
nb_NO: Metadata knyttet til fraktprisen.

en: Meta data.
nb_NO: Metadata.

en: Meta key for UI display.
nb_NO: Metanøkkel for UI visning.

en: Meta key.
nb_NO: Meta-nøkkel.

en: Meta label.
nb_NO: Meta-etikett.

en: Meta value for UI display.
nb_NO: Metaverdi for UI visning.

en: Meta value.
nb_NO: Metaverdi.

en: Metadata related to the item
nb_NO: Metadata knyttet til elementet

en: Meters
nb_NO: Meter

en: Method
nb_NO: Måte

en: Method %1$s is not implemented. Classes overriding has_cogs must override this method too.
nb_NO: «%1$s»-metoden er ikke implementert. Klasser som overstyrer has_cogs, må også overstyre denne metoden.

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
nb_NO: Metoden '%s' er ikke implementert. Må bli overstyrt i subklasser.

en: Method ID.
nb_NO: Metode ID.

en: Method availability
nb_NO: Metodens tilgjengelighet

en: Method not implemented
nb_NO: Metoden ikke implementert

en: Method title
nb_NO: Metodetittel

en: Micronesia
nb_NO: Mikronesia

en: Migrate command is deprecated. Please use `sync` instead.
nb_NO: Migreringskommandoen er avviklet. Bruk "synkronisering" i stedet.

en: Migrated action with ID %1$d in %2$s to ID %3$d in %4$s
nb_NO: Overført handling med ID %1$d i %2$s til ID %3$d i %4$s

en: Migrating %d action | Migrating %d actions
nb_NO[0]: Overfører %d-handling
nb_NO[1]: Overfører %d-handlinger

en: Millimeters
nb_NO: Millimeter

en: Min and max prices found in collection of products, provided using the smallest unit of the currency.
nb_NO: Min og maks priser som finnes i samling av produkter, forutsatt bruk av den minste enheten av valutaen.

en: Min price
nb_NO: Min. pris

en: Min price found in collection of products.
nb_NO: Minstepris funnet i samlingen av produkter.

en: Mini-Cart
nb_NO: Mini handlekurv

en: Minimum order amount
nb_NO: Minste ordrebeløp

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
nb_NO: Minimum ordrebeløp som behøves i handlekurven før rabattkoden blir gjeldende.

en: Minimum severity level.
nb_NO: Minimum alvorlighetsgrad.

en: Minimum spend
nb_NO: Minimum forbruk

en: Missing MaxMind Reader library!
nb_NO: Mangler MaxMind Reader-biblioteket!

en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
nb_NO[0]: Mangler OAuth parameter %s
nb_NO[1]: Mangler OAuth parametere %s

en: Missing base tables: %s. Some WooCommerce functionality may not work as expected.
nb_NO: Manglende basistabeller: %s. Noen WooCommerce-funksjonalitet fungerer kanskje ikke som forventet.

en: Missing parameter %s
nb_NO: Mangler parameter %s

en: Missing product ID
nb_NO: Mangler produkt-id.

en: Missing required data
nb_NO: Mangler påkrevd data

en: Missing table info for query arg.
nb_NO: Manglende tabellinformasjon for query arg.

en: Missing the Nonce header. This endpoint requires a valid nonce.
nb_NO: Mangler Nonce-headeren. Dette endepunktet krever en gyldig nonce.

en: Missing the WooCommerce %s package
nb_NO: Mangler WooCommerce %s pakke

en: Missing variation data for variable product.
nb_NO: Mangler variantdata for variabelt produkt.

en: Mobile
nb_NO: Mobil

en: Mobile app
nb_NO: Mobilapp

en: Moldovan leu
nb_NO: Moldovisk leu

en: Money spent
nb_NO: Penger brukt

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
nb_NO: Mongolsk t&ouml;gr&ouml;g

en: Monitor your sales and high performing products with the Woo app.
nb_NO: Overvåk salg og produkter med høy ytelse med Woo-appen.

en: Month(s)
nb_NO: Måned(er)

en: Monthly
nb_NO: Månedlig

en: Moroccan dirham
nb_NO: Moroccansk dirham

en: Morocco
nb_NO: Marokko

en: Most discount
nb_NO: Mest Rabattert

en: Most popular
nb_NO: Mest populær

en: Most stocked
nb_NO: Mest på lager

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
nb_NO: Flytt &#8220;%s&#8221; til papirkurven

en: Move this review to the Trash
nb_NO: Flytt denne omtalen til papirkurven

en: Move to Trash
nb_NO: Flytt til papirkurven

en: Mozambican metical
nb_NO: Mozambisk metical

en: Mozambique
nb_NO: Mosambik

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
nb_NO: Multibyte String (mbstring) benyttes for å konvertere tegnsett, f.eks for e-post eller for å gjøre om en tekst til små bokstaver.

en: Multichannel for WooCommerce
nb_NO: Multikanal for WooCommerce

en: Multipart
nb_NO: Flerdelt

en: Multiple files match this ID.
nb_NO: Flere filer samsvarer med denne id-en.

en: Municipality
nb_NO: Kommune

en: Municipality / District
nb_NO: Kommune / Distrikt

en: Must Use Plugins
nb_NO: Påkrevde utvidelser

en: My Account
nb_NO: Min konto

en: My Account Page
nb_NO: Min konto side

en: My Account URL
nb_NO: Nettadresse til «Min konto»

en: My Subscriptions
nb_NO: Mine abonnement

en: My Subscriptions %s
nb_NO: Mine abonnementer %s

en: My account
nb_NO: Min konto

en: My account page
nb_NO: Min konto side

en: MySQL version
nb_NO: MySQL-versjon

en: MySQL version string.
nb_NO: MySQL versjon string.

en: MySQL version.
nb_NO: MySQL-versjon.

en: N. Revenue
nb_NO: Netto inntekt

en: N. Revenue (formatted)
nb_NO: N. Inntekt (formatert)

en: N/A
nb_NO: I/A

en: Name
nb_NO: Navn

en: Name (Last, First)
nb_NO: Navn (Etternavn, Fornavn)

en: Name (numeric)
nb_NO: Navn (numerisk)

en: Name (required)
nb_NO: Navn (påkrevd)

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
nb_NO: Navn på attributtet (vist på publikumsområdet).

en: Name for the resource.
nb_NO: Navn for ressursen.

en: Name of the action hook that will be triggered.
nb_NO: Navnet på handlings-hooken som utløses.

en: Name of the customer for the order
nb_NO: Kundens navn for denne ordren

en: Name of the item.
nb_NO: Navnet på elementet.

en: Name of the marketing campaign type.
nb_NO: Navn på typen markedsføringskampanje.

en: Name of the marketing channel.
nb_NO: Navn på markedsføringskanal.

en: Name of the metadata.
nb_NO: Navnet på metadataene.

en: Name of the note.
nb_NO: Navnet på notatet.

en: Name of the package.
nb_NO: Navnet på pakken.

en: Name of the plugin.
nb_NO: Navnet på utvidelsen.

en: Name of the product that the review belongs to.
nb_NO: Navn på produktet som omtalen tilhører.

en: Name of the reviewer.
nb_NO: Omtaleforfatterens navn.

en: Name of the shipping rate, e.g. Express shipping.
nb_NO: Navnet på fraktprisen, f.eks. Express shipping.

en: Name.
nb_NO: Navn.

en: Namibian dollar
nb_NO: Namibesisk dollar

en: Navigating life's intricate fabric, choices unfold paths to the extraordinary, demanding creativity, curiosity, and courage for a truly fulfilling journey.
nb_NO: Når du navigerer i livets intrikate vev åpner valgene veier til det ekstraordinære, og krever kreativitet, nysgjerrighet og mot for å gi deg en virkelig tilfredsstillende reise.

en: Nepalese rupee
nb_NO: Nepalsk rupee

en: Net Payment
nb_NO: Netto betaling

en: Net Revenue
nb_NO: Nettoinntekt

en: Net Sales
nb_NO: Nettosalg

en: Net discount amount.
nb_NO: Netto rabattbeløp.

en: Net profit
nb_NO: Netto fortjeneste

en: Net sales
nb_NO: Netto salg

en: Net sales amount
nb_NO: Netto salgsbeløp

en: Net sales in the period.
nb_NO: Netto salg i perioden.

en: Net sales.
nb_NO: Netto salg.

en: Net total revenue (formatted).
nb_NO: Netto totalinntekt (formatert).

en: Net total revenue.
nb_NO: Netto totale inntekter.

en: Netherlands
nb_NO: Nederland

en: Netrakona
nb_NO: Nawabganj

en: Network enabled
nb_NO: Slått på i nettverket

en: Never
nb_NO: Aldri

en: Never show quantity remaining in stock
nb_NO: Aldri vis antall på lager

en: New %s
nb_NO: Ny %s

en: New Brand Name
nb_NO: Nytt merke

en: New Caledonia
nb_NO: Ny-Caledonia

en: New Email
nb_NO: Ny e-post

en: New In
nb_NO: Ny i

en: New Order: #{order_number}
nb_NO: Ny ordre: {order_number}

en: New Products
nb_NO: Nye produkter

en: New Scheduled Action
nb_NO: Ny planlagt handling

en: New account
nb_NO: Ny konto

en: New attribute
nb_NO: Nytt attributt

en: New category name
nb_NO: Nytt navn for kategorien

en: New coupon
nb_NO: Ny rabattkode

en: New custom field name
nb_NO: Nytt navn på egendefinert felt

en: New in store
nb_NO: Nyheter i butikken

en: New order
nb_NO: Ny ordre

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
nb_NO: 'Ny ordre' e-postene sendes til valgte mottakere når en ny ordre er mottatt.

en: New order: #%s,
nb_NO: Ny ordre: %s

en: New order: #{order_number}
nb_NO: Ny ordre: {order_number}

en: New password
nb_NO: Nytt passord

en: New password (leave blank to leave unchanged)
nb_NO: Nytt passord (la stå tomt for uendret)

en: New passwords do not match.
nb_NO: De nye passordene er ikke like.

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
nb_NO: Nye betalingsmåter kan bare legges til i kassen.  Kontakt oss dersom du behøver hjelp.

en: New product
nb_NO: Nytt produkt

en: New product editor
nb_NO: Nytt produktredigeringsverktøy

en: New product form
nb_NO: Nytt produktskjema

en: New quantity of the item in the cart.
nb_NO: Nytt antall av produkter i handlekurven.

en: New sales record!
nb_NO: Ny salgsrekord!

en: New shipping class Name
nb_NO: Nytt navn på fraktklasse

en: New tag name
nb_NO: Nytt navn på stikkord

en: New user email address.
nb_NO: Ny bruker e-postadresse.

en: New user password.
nb_NO: Ny bruker passord.

en: New user username.
nb_NO: Ny bruker brukernavn.

en: New users receive an email to set up their password.
nb_NO: Nye brukere mottar en e-post for å sette opp passordet sitt.

en: New, faster way to find extensions and themes for your WooCommerce store
nb_NO: Ny, raskere måte å finne utvidelser og temaer til WooCommerce-butikken på

en: New:
nb_NO: Ny:

en: New: Retro Glass Jug
nb_NO: Ny: Retro glasskanne

en: Newer Reviews
nb_NO: Nyere omtaler

en: Newest Scheduled Date
nb_NO: Nyeste planlagt dato

en: Next
nb_NO: Neste

en: Next (arrow right)
nb_NO: Neste (høyrepil)

en: Next image
nb_NO: Neste bilde

en: Next page
nb_NO: Neste side

en: Next step
nb_NO: Neste steg

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
nb_NO: Nicaraguansk c&oacute;rdoba

en: No
nb_NO: Nei

en: No &quot;%s&quot; found
nb_NO: Ingen &quot;%s&quot; funnet

en: No Brands Found
nb_NO: Ingen merker funnet

en: No Notifications found
nb_NO: Ingen varsler funnet

en: No actions found
nb_NO: Ingen handlinger funnet

en: No actions found in trash
nb_NO: Ingen handlinger funnet i papirkurven

en: No approved directory URLs found.
nb_NO: Fant ingen godkjente nettadresser for mapper.

en: No approved reviews
nb_NO: Ingen godkjente omtaler

en: No attributes currently exist.
nb_NO: Ingen attributter finnes foreløpig.

en: No billing address set.
nb_NO: Ingen fakturaadresse satt.

en: No brands
nb_NO: Ingen merker

en: No categories
nb_NO: Ingen kategorier

en: No categories found
nb_NO: Ingen kategorier funnet

en: No coupons found
nb_NO: Ingen rabattkoder funnet

en: No coupons found in range
nb_NO: Ingen rabattkoder funnet i utvalg

en: No coupons found in trash
nb_NO: Ingen rabattkoder funnet i papirkurven

en: No customer downloads found.
nb_NO: Ingen kunde nedlastinger funnet.

en: No customer selected
nb_NO: Ingen kunder valgt

en: No customers found.
nb_NO: Ingen kunder funnet.

en: No customers have signed up to receive stock notifications from you just yet.
nb_NO: Ingen kunder har registrert seg for å motta lagervarsler fra deg ennå.

en: No default %s&hellip;
nb_NO: Ingen standard %s&hellip;

en: No differences found.
nb_NO: Ingen forskjeller funnet.

en: No downloads available yet.
nb_NO: Ingen nedlastninger tilgjengelig ennå.

en: No file defined
nb_NO: Ingen fil definert

en: No inbox notification selected
nb_NO: Ingen innboksvarsel valgt

en: No keys found.
nb_NO: Ingen nøkler funnet.

en: No location by default
nb_NO: Ingen plassering som standard

en: No log files found.
nb_NO: Ingen loggfiler funnet.

en: No low in stock products found.
nb_NO: Ingen produkter med lite på lager er funnet.

en: No matching product exists to update.
nb_NO: Det finnes ingen passende produkter å oppdatere.

en: No matching tax rates found.
nb_NO: Ingen samsvarende avgiftssatser funnet.

en: No matching variation found.
nb_NO: Ingen passende variant funnet.

en: No maximum
nb_NO: Inget maksimum

en: No minimum
nb_NO: Ingen minimum

en: No need to wonder where that stampbook went.
nb_NO: Du trenger ikke å lure på hvor den frimerkeboken ble av.

en: No order has been made yet.
nb_NO: Ingen ordre har blitt registrert ennå.

en: No orders found
nb_NO: Fant ingen ordre

en: No orders found in trash
nb_NO: Fant ingen ordre i papirkurven

en: No orders in need of cleanup
nb_NO: Ingen ordrer som trenger opprydning

en: No orders to cleanup.
nb_NO: Ingen ordre om opprydding.

en: No orders were synced.
nb_NO: Ingen ordre ble synkronisert.

en: No out of stock products found.
nb_NO: Ingen utsolgte produkter funnet.

en: No page set
nb_NO: Ingen side satt

en: No payment method provided.
nb_NO: Ingen betalingsmåte er angitt.

en: No pending reviews
nb_NO: Ingen ventende omtaler

en: No product attribute with that slug was found.
nb_NO: Intet produktattributt med den identifikatoren ble funnet.

en: No product categories exist.
nb_NO: Ingen produktkategorier finnes.

en: No product forms found
nb_NO: Ingen produktskjema funnet

en: No product forms found in trash
nb_NO: Ingen produktskjema funnet i papirkurv

en: No product to duplicate has been supplied!
nb_NO: Ingen produkt å duplisere har blitt gitt!

en: No products found
nb_NO: Fant ingen produkter

en: No products found in range
nb_NO: Ingen produkter funnet i utvalg

en: No products found in trash
nb_NO: Fant ingen produkter i papirkurven

en: No products found.
nb_NO: Ingen produkter funnet.

en: No products in the cart.
nb_NO: Du har ingen produkter i handlekurven.

en: No products were found matching your selection.
nb_NO: Fant ingen produkter som passet med valgene dine.

en: No requirement
nb_NO: Ingen krav

en: No restrictions
nb_NO: Ingen restriksjoner

en: No reviews
nb_NO: Ingen omtaler

en: No reviews awaiting moderation.
nb_NO: Ingen omtaler venter på moderering.

en: No reviews found.
nb_NO: Ingen omtaler funnet.

en: No row(s) selected
nb_NO: Ingen rader valgt

en: No saved methods found.
nb_NO: Ingen lagrede betalingsmåter ble funnet.

en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
nb_NO: Ingen skjematittel funnet for %s, hopper over REST kommando registrering.

en: No search results.
nb_NO: Ingen søkeresultater.

en: No setting groups have been registered.
nb_NO: Ingen innstillingsgrupper har blitt registrert.

en: No shipping address set.
nb_NO: Ingen leveringsadresse angitt.

en: No shipping class
nb_NO: Ingen fraktklasse

en: No shipping class cost
nb_NO: Kostnad for «Ingen fraktklasse»

en: No shipping classes have been created.
nb_NO: Ingen fraktklasser har blitt oprettet.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
nb_NO: Ingen fraktmåte har blitt valgt. Dobbeltsjekk adressen din, eller kontakt oss dersom du behøver hjelp.

en: No shipping methods offered to this zone.
nb_NO: Det finnes ingen fraktmåter for denne sonen.

en: No shipping options were found for %s.
nb_NO: Ingen fraktalternativer ble funnet for %s.

en: No tags found
nb_NO: Ingen stikkord funnet

en: No taxes found in this period
nb_NO: Ingen avgifter funnet i denne perioden

en: No theme is defined for this template.
nb_NO: Det er ikke definert noe tema for denne malen.

en: No tracking information available for this fulfillment at the moment.
nb_NO: Det finnes ingen sporingsinformasjon tilgjengelig for denne leveransen for øyeblikket.

en: No updates required. Database version is %s
nb_NO: Ingen oppdateringer påkrevd. Databaseversjonen er %s

en: No used coupons found
nb_NO: Ingen brukte rabattkoder funnet

en: No variations yet. Generate them from all added attributes or add a new variation manually.
nb_NO: Ingen varianter ennå. Generer dem fra alle tilføyde attributter eller legg til en ny variant manuelt.

en: No webhooks found.
nb_NO: Ingen Webhook'er funnet.

en: No, I will enter prices exclusive of tax
nb_NO: Nei, jeg vil legge inn priser uten avgift

en: Non-paying customer
nb_NO: Ikke-betalende kunde

en: Non-repeating
nb_NO: Ikke-gjentakende

en: Nonce is invalid.
nb_NO: Nonce er ugyldig.

en: None
nb_NO: Ingen

en: Norfolk Island
nb_NO: Norfolkøya

en: North America
nb_NO: Nord-Amerika

en: North Carolina
nb_NO: Nord-Carolina

en: North Dakota
nb_NO: Nord-Dakota

en: North East
nb_NO: North East-regionen

en: North Korea
nb_NO: Nord-Korea

en: North Korean won
nb_NO: Nord-Koreanske Won

en: North West
nb_NO: Nordvest

en: Northern Mariana Islands
nb_NO: Nordre Marianaøyene

en: Northern Territory
nb_NO: Nordterritoriet

en: Norway
nb_NO: Norge

en: Norwegian krone
nb_NO: Norske Kroner

en: Not able to attach "%s".
nb_NO: Ikke i stand til å legge ved "%s".

en: Not all expected
nb_NO: Ikke alle forventet

en: Not declared
nb_NO: Ikke oppgitt

en: Not enough units of %s are available in stock to fulfil this order.
nb_NO: Ikke nok enheter av %s tilgjengelig på lager for å oppfylle denne ordren.

en: Not required if your download directory is protected. <a href='%s'>See this guide</a> for more details. Files already uploaded will not be affected.
nb_NO: Ikke påkrevd hvis din nedlastingskatalog er beskyttet. <a href='%s'>Se denne guiden</a> for mer informasjon. Filer som allerede er lastet opp blir ikke berørt.

en: Not right now
nb_NO: Ikke akkurat nå

en: Not scheduled
nb_NO: Ikke planlagt

en: Not that bad
nb_NO: Ikke så dårlig

en: Note
nb_NO: Notat

en: Note added to the order by the customer during checkout.
nb_NO: Notat lagt inn av kunden i kassen.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
nb_NO: Notat lagt til {site_title}-ordren din fra {order_date}

en: Note left by customer during checkout.
nb_NO: Melding lagt inn av kunden i kassen.

en: Note that if this setting is changed, any log entries that have already been recorded will remain stored in their current location, but will not migrate.
nb_NO: Vær oppmerksom på at hvis denne innstillingen endres, vil loggoppføringer som allerede er registrert, forbli lagret på sin nåværende plassering, men ikke overføres.

en: Note to customer
nb_NO: Notat til kunden

en: Note type
nb_NO: Notattype

en: Note:
nb_NO: Notat:

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
nb_NO: Merk: Tillatelser for produkter på ordren vil automatisk bli gitt når ordrestatus endres til behandles/fullført.

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
nb_NO: Merk: WP CRON har blitt slått av for installasjonen din, noe som kan forhindre at denne oppdateringen fullføres.

en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
nb_NO[0]: Merk: Du har for øyeblikket <a href="%1$s">%2$d betalt utvidelse</a> som bør oppdateres først før du oppdaterer WooCommerce.
nb_NO[1]: Merk: Du har for øyeblikket <a href="%1$s">%2$d betalte utvidelser</a> som bør oppdateres først før du oppdaterer WooCommerce.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
nb_NO: NB: Årsaken til refusjonen blir synlig for kunden.

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
nb_NO: Merk: du vil kanskje beskrive nærmere hvordan du bruker informasjonskapsler, og lenke til det herfra.

en: Notes
nb_NO: Notater

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
nb_NO: Notater til din ordre, f.eks. spesielle ønsker for levering.

en: Notes are unavailable because the "admin-note" data store cannot be loaded.
nb_NO: Notater er utilgjengelige fordi datalageret "admin-note" ikke kan lastes inn.

en: Notice
nb_NO: Melding

en: Notification #%d details
nb_NO: Detaljer for varsel nr. %d

en: Notification actions
nb_NO: Varslingshandlinger

en: Notification created.
nb_NO: Varsel opprettet.

en: Notification deleted.
nb_NO: Varsel ble slettet.

en: Notification details
nb_NO: Varslingsdetaljer

en: Notification not found.
nb_NO: Varselet ble ikke funnet.

en: Notification recipient(s)
nb_NO: Meldingsmottaker(e)

en: Notification sent to "%s".
nb_NO: Varsel sendt til «%s».

en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
nb_NO: Ordre nr. %1$s tilhørende %2$s har blitt kansellert:

en: Notification updated.
nb_NO: Varsel oppdatert.

en: Notifications
nb_NO: Varsler

en: Notifications per page
nb_NO: Varsler per side

en: Notify me
nb_NO: Varsle meg

en: Now that you’ve chosen us as a partner, our goal is to make sure we're providing the right tools to meet your needs. We're looking forward to having your feedback on the store setup experience so we can improve it in the future.
nb_NO: Nå som du har valgt oss som partner, er målet vårt å sørge for at vi tilbyr de riktige verktøyene for å møte dine behov. Vi ser frem til å få tilbakemeldinger om butikkoppsettopplevelsen, slik at vi kan forbedre den i fremtiden.

en: Now!
nb_NO: Nå!

en: Number of %s products.
nb_NO: Antall %s produkter.

en: Number of channel issues/errors (e.g. account-related errors, product synchronization issues, etc.).
nb_NO: Antall kanalproblemer/feil (f.eks. kontorelaterte feil, produktsynkroniseringsproblemer osv.).

en: Number of coupons used
nb_NO: Antall rabattkoder som er brukt

en: Number of coupons.
nb_NO: Antall rabattkoder.

en: Number of customers.
nb_NO: Antall kunder.

en: Number of days to be added to the current date to get the expiration date.
nb_NO: Antall dager som skal legges til gjeldende dato for å få utløpsdatoen.

en: Number of days to import.
nb_NO: Antall dager som skal importeres.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
nb_NO: Antall dager før adgang til nedlastbare filer utløper.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
nb_NO: Antall desimaler vist i priser for dette landet.

en: Number of decimal points to use in each resource.
nb_NO: Antall desimaler som skal vises for hver ressurs.

en: Number of decimals
nb_NO: Antall desimaler

en: Number of decimals must be between 0 and 10.
nb_NO: Antall desimaler må være mellom 0 og 10.

en: Number of decimals.
nb_NO: Antall desimaler.

en: Number of discounted orders.
nb_NO: Antall ordrer med rabatt.

en: Number of distinct products sold.
nb_NO: Antall produkter solgt.

en: Number of downloads remaining.
nb_NO: Antall gjenstående nedlastinger.

en: Number of downloads.
nb_NO: Antall nedlastinger.

en: Number of items in the cart.
nb_NO: Antall produktlinjer i handlekurven.

en: Number of items sold
nb_NO: Antall produkter solgt

en: Number of items sold.
nb_NO: Antall produkter solgt.

en: Number of low stock products.
nb_NO: Antall produkter med lite på lager.

en: Number of objects (posts of any type) assigned to the term.
nb_NO: Antall objekter (innhold av alle typer) tilordnet vilkåret.

en: Number of orders
nb_NO: Antall ordrer

en: Number of orders product appeared in.
nb_NO: Antall ordre produktet dukket opp i.

en: Number of orders.
nb_NO: Antall ordre.

en: Number of product items sold.
nb_NO: Antall produkter solgt.

en: Number of products to show
nb_NO: Antall produkter som vises

en: Number of products.
nb_NO: Antall produkter.

en: Number of published products for the resource.
nb_NO: Antall publiserte produkter for ressursen.

en: Number of reviews for products in this category.
nb_NO: Antall omtaler for produkter i denne kategorien.

en: Number of reviews for products of this brand.
nb_NO: Antall omtaler for produkter av dette merket.

en: Number of reviews to show
nb_NO: Antall omtaler å vise

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
nb_NO: Antall termer i attributt-taksonomien.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
nb_NO: Antall ganger nedlastbare filer kan lastes ned etter kjøp.

en: Number of times the coupon has been used already.
nb_NO: Antall ganger rabattkoden allerede har blitt brukt.

en: Number of variation items sold.
nb_NO: Antall varianter solgt.

en: Number:
nb_NO: Antall:

en: OR
nb_NO: ELLER

en: OR enter path to file:
nb_NO: ELLER legg inn sti til filen:

en: Oceania
nb_NO: Oseania

en: Offer cryptocurrency payment options to your shoppers.
nb_NO: Tilby betalingsalternativer for kryptovaluta til kundene.

en: Offer flexible payment options to your shoppers.
nb_NO: Tilby fleksible betalingsmåter til kundene.

en: Official extensions
nb_NO: Offisielle utvidelser

en: Official themes
nb_NO: Offisielle temaer

en: Offline Payments
nb_NO: Frakoblede betalinger

en: Offset the result set by a specific number of items.
nb_NO: Forskyv resultat med et gitt antall elementer.

en: Offset the result set by a specific number of items. Applies to hierarchical taxonomies only.
nb_NO: Forskyv resultatet med et bestemt antall produkter. Gjelder bare hierarkiske taksonomier.

en: Older Reviews
nb_NO: Eldre omtaler

en: Oldest Scheduled Date
nb_NO: Eldste planlagt dato

en: Omani rial
nb_NO: Omansk rial

en: On "My account" page
nb_NO: På "Min konto"-siden

en: On Sale
nb_NO: På tilbud

en: On backorder
nb_NO: I restordre

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: På vent <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: På vent <span class="count">(%s)</span>

en: On-hold
nb_NO: På vent

en: On-sale products
nb_NO: Produkter på tilbud

en: Onboarding Configuration
nb_NO: Oppstartkonfigurasjon

en: Onboarding is maintained in WooCommerce Admin.
nb_NO: Onboarding vedlikeholdes i WooCommerce Admin.

en: Onboarding profile data has been updated.
nb_NO: Onboarding profildata er oppdatert.

en: Onboarding-related details for the provider.
nb_NO: Registreringsrelaterte detaljer for leverandøren.

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
nb_NO: Så snart du er koblet til, vil dine WooCommerce.com kjøp vises her.

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
nb_NO: Når dette er deaktivert, vil ikke denne metoden lenger være tilgjengelig.

en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
nb_NO: Ett av abonnementene dine for <strong>%1$s</strong> utløper på %2$s. <a href="%3$s">Aktiver automatisk fornyelse</a> for å fortsette å motta oppdateringer og strømlinjeformet støtte.

en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> has expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
nb_NO: Et av abonnementene dine på <strong>%1$s</strong> har utløpt. <a href="%3$s">%4$s.</a> for å fortsette å motta oppdateringer og strømlinjeformet støtte.

en: One or more BCC email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
nb_NO: En eller flere e-postadresser for kopier er ugyldig: «%s». Fyll inn gyldige e-postadresser atskilt med komma.

en: One or more CC email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
nb_NO: En eller flere e-postadresser for blindkopier er ugyldig: «%s». Fyll inn gyldige e-postadresser atskilt med komma.

en: One or more Recipient email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
nb_NO: En eller flere e-postadresser for mottaker er ugyldig: «%s». Fyll inn gyldige e-postadresser atskilt med komma.

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s.
nb_NO: Én eller flere tabeller som kreves for at WooCommerce skal fungere, mangler kanskje ikke, noen funksjoner fungerer kanskje ikke som forventet. Manglende tabeller: %1$s.

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s. <a href="%2$s">Check again.</a>
nb_NO: Én eller flere tabeller som kreves for at WooCommerce skal fungere mangler, noen funksjoner fungerer kanskje ikke som forventet. Manglende tabeller: %1$s. <a href="%2$s">Kontroller på nytt.</a>

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
nb_NO: Ett pr. linje: Valgnavn | Tilleggskostnad [+- Prosent | Per kostnadstype (ordre, klasse, eller produkt) Eksempel: <code>A Post | 6.95 [+ 0.2%] | ordre</code>.

en: One review
nb_NO: Én omtale

en: One review for %s
nb_NO: En omtale for %s

en: Online courses are a great solution for any business that can teach a new skill. Since courses don’t require physical product development or shipping, they’re affordable, fast to create, and can generate passive income for years to come. In this article, we provide you more information about selling courses using WooCommerce.
nb_NO: Online kurs er en flott løsning for enhver bedrift som kan lære en ny ferdighet. Siden kurs ikke krever fysisk produktutvikling eller frakt, de er rimelige, rask å skape, og kan generere passiv inntekt i årene som kommer. I denne artikkelen gir vi deg mer informasjon om salg av kurs ved hjelp av WooCommerce.

en: Only %s left in stock
nb_NO: Kun %s på lager

en: Only available when HPOS is authoritative and compatibility mode is disabled.
nb_NO: Bare tilgjengelig når HPOS er autoritativ og kompatibilitetsmodus er deaktivert.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
nb_NO: Bare innloggede kunder som har kjøpt dette produktet kan legge igjen en omtale.

en: Only shipping
nb_NO: Kun frakt

en: Only show children of the current category
nb_NO: Bare vis underkategorier fra aktuell kategori

en: Only show meta which is meant to be displayed for an order.
nb_NO: Vis kun meta som er ment å vises for en ordre.

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
nb_NO: Kun vis antall på lager når antallet er lavt, f.eks. "Kun 2 på lager"

en: Open downloadable files in the browser, instead of saving them to the device.
nb_NO: Åpne nedlastbare filer i nettleseren, i stedet for å lagre dem på enheten.

en: Open in browser
nb_NO: Åpne i nettleseren

en: Operator to compare product attribute terms.
nb_NO: Operatør for å sammenlikne produktattributt-termer.

en: Operator to compare product brand terms.
nb_NO: Operatør for å sammenligne vilkår for produktmerker.

en: Operator to compare product category terms.
nb_NO: Operatør for å sammenligne produktkategori-termer.

en: Operator to compare product tags.
nb_NO: Operatør for å sammenligne produkt-tagger.

en: Operator to compare product taxonomies terms.
nb_NO: Operatør for å sammenligne vilkår for produkttaksonomier.

en: Optimize for faster checkout
nb_NO: Optimaliser for raskere utsjekking

en: Optimize your full shipping process:
nb_NO: Optimaliser hele forsendelsesprosessen:

en: Optimized updates
nb_NO: Optimaliserte oppdateringer

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
nb_NO: Valgnavn | Tilleggskostnad [+- prosent%] | Pr. kostnadstype (ordre, klasse, eller produkt)

en: Optional
nb_NO: Valgfritt

en: Optional action group.
nb_NO: Valgfri handlingsgruppe.

en: Optional cost for local pickup.
nb_NO: Valgfri kostnad for lokal henting.

en: Optional cost to charge for local pickup.
nb_NO: Valgfri kostnad å belaste for lokal henting.

en: Optional data array passed to the action hook.
nb_NO: Valgfri data array sendt til handlings-hook.

en: Optional note to send the customer after purchase.
nb_NO: Valgfritt notat som kan sendes kunden etter kjøp.

en: Optional parameter to get only specific task lists by id.
nb_NO: Valgfri parameter for å få bare spesifikke oppgavelister etter id.

en: Optional parameter to query specific task list.
nb_NO: Valgfri parameter for å spørre spesifikk oppgaveliste.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
nb_NO: Du kan legge til litt tekst om butikkens personvernerklæring for visning i kassen.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
nb_NO: Du kan eventuelt legge til litt tekst om butikkens personvernerklæring for visning på registreringsskjemaer for kontoer.

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
nb_NO: Legg eventuelt til litt tekst for vilkår-avkrysningsboksen som kundene må godta.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
nb_NO: Valgfritt å styre hvilken avgiftsklasse frakt får, eller la det være så avgift på frakt er basert på produktene i handlekurven.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
nb_NO: Slå eventuelt på "Payment Dataoverføring" (Profil > Profil og innstillinger> Mine Salgsverktøy > Nettstedspreferanser) og deretter kopier din identitetskode her. Dette vil tillate betalinger som skal verifiseres uten behov for PayPal IPN.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
nb_NO: Du kan eventuelt fylle inn nettadressen til et 150x50px bilde som vises som logo øverst til venstre på PayPals betalingssider.

en: Optionally, how the metadata value should be displayed to the user.
nb_NO: Valgfritt, hvordan metadataverdien skal vises for brukeren.

en: Options
nb_NO: Valg

en: Or you can download a pre-built version of the plugin from the <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> or by visiting <a href="%2$s">the releases page in the GitHub repository</a>.
nb_NO: Eller du kan laste ned en forhåndsbygget versjon av utvidelsen fra <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> eller ved å besøke <a href="%2$s">GitHub repository</a>.

en: Or, enter tax rate ID:
nb_NO: Eller fyll inn avgiftssats-id:

en: Order | Orders
nb_NO[0]: Ordre
nb_NO[1]: Ordrer

en: Order #
nb_NO: Ordrenr.

en: Order #%1$s (%2$s)
nb_NO: Ordrenr. %1$s (%2$s)

en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
nb_NO: Ordrenr. %1$s har blitt merket som refundert - PayPals årsakskode: %2$s

en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
nb_NO: Ordrenr. %1$s har blitt markert som på vent på grunn av en tilbakeføring - PayPals årsakskode: %2$s

en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
nb_NO: Ordrenr. %1$s har hatt en tilbakeføring kansellert. Sjekk status for betaling og oppdater ordrestatus tilsvarende her: %2$s

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
nb_NO: Ordre nr %1$s ble lagt inn %2$s og har status %3$s.

en: Order #%s
nb_NO: Ordrenr. %s

en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
nb_NO: Ordrenr. %s har blitt markert som betalt av PayPal IPN, men var kansellert tidligere. Admin-oppfølging er påkrevet.

en: Order #:
nb_NO: Ordre nr.:

en: Order %1$d backfilled from %2$s to %3$s.
nb_NO: Ordre %1$d tilbakefylt fra %2$s to %3$s.

en: Order %1$d cannot be restored from the trash: it has already been restored to status "%2$s".
nb_NO: Ordren %1$d kan ikke gjenopprettes fra papirkurven: den er allerede gjenopprettet til status "%2$s".

en: Order %1$d legacy data could not be cleaned up during batch process. Error: %2$s
nb_NO: Gamle data for ordre %1$d kunne ikke ryddes opp i under batchprosessen. Feil: %2$s

en: Order %s is locked.
nb_NO: Ordre %s er låst.

en: Order &ndash; %s
nb_NO: Ordre &ndash; %s

en: Order Actions
nb_NO: Ordrehandlinger

en: Order Admin URL
nb_NO: Nettadresse for ordreadministrasjon

en: Order Attribution
nb_NO: Ordreattribusjon

en: Order Billing Address
nb_NO: Faktureringsadresse for ordre

en: Order Cancelled: #%s
nb_NO: Ordre kanselleret: %s

en: Order Cancelled: #{order_number}
nb_NO: Ordre kansellert: {order_number}

en: Order Custom Field
nb_NO: Egendefinert ordrefelt

en: Order Date
nb_NO: Ordredato

en: Order Discount
nb_NO: Rabatt for ordre

en: Order Failed: #{order_number}
nb_NO: Ordre mislyktes: nr. {order_number}

en: Order ID
nb_NO: Ordre-ID

en: Order ID the note belongs to.
nb_NO: Ordre-id som notatet tilhører.

en: Order ID.
nb_NO: Ordre-ID.

en: Order Items
nb_NO: Ordreelementer

en: Order Number
nb_NO: Ordrenummer

en: Order Number.
nb_NO: Ordrenummer.

en: Order Refunded: {order_number}
nb_NO: Ordre refundert: {order_number}

en: Order Shipping
nb_NO: Levering for ordre

en: Order Shipping Address
nb_NO: Leveringsadresse for ordre

en: Order Shipping Method
nb_NO: Leveringsmåte for ordre

en: Order Status
nb_NO: Ordrestatus

en: Order Subtotal
nb_NO: Ordredelsum

en: Order Tax
nb_NO: Ordreavgift

en: Order Total
nb_NO: Ordretotal

en: Order Transaction ID
nb_NO: Transaksjons-id for ordre

en: Order View URL
nb_NO: Nettadresse for ordrevisning

en: Order again
nb_NO: Bestill på nytt

en: Order already has a billing email.
nb_NO: Ordren har allerede en e-post for fakturering.

en: Order attribution field: %s
nb_NO: Ordreattribusjonsfelt: %s

en: Order attribution information.
nb_NO: Informasjon om ordreattribusjon.

en: Order by
nb_NO: Sorter etter

en: Order by:
nb_NO: Sorter etter:

en: Order cancelled
nb_NO: Ordre kansellert

en: Order cancelled by customer.
nb_NO: Ordre avbestilt av kunde.

en: Order cancelled: #%s,
nb_NO: Ordre kanselleret: %s

en: Order cancelled: #{order_number}
nb_NO: Ordre kansellert:  {order_number}

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
nb_NO: "Ordre fullført e-postene" blir sendt til kunder når deres ordre er merket fullført og vil vanligvis indikerer at deres ordre har blitt sendt.

en: Order completed
nb_NO: Ordre fullført

en: Order confirmation
nb_NO: Ordrebekreftelse

en: Order count.
nb_NO: Antall ordre.

en: Order created
nb_NO: Ordre opprettet

en: Order customer information.
nb_NO: Kundeinformasjon.

en: Order data storage
nb_NO: Lagring av ordredata

en: Order datastore.
nb_NO: Ordredatalager.

en: Order datastore:
nb_NO: Ordredatalager:

[ctx: Order date parsed by DateTime::format]
en: M d, Y @ h:i A
nb_NO: j. M Y \k\l H.i

en: Order date, hour, minute and/or second are missing.
nb_NO: Ordredato, time, minutt og/eller sekund mangler.

en: Order deleted
nb_NO: Ordre slettet

en: Order detail emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
nb_NO: E-poster med ordredetaljer kan bli sendt til kunder og inneholder ordreinformasjon og betalingslenker.

en: Order details
nb_NO: Ordredetaljer

en: Order details manually sent to customer.
nb_NO: Ordredetaljer sendt manuelt til kunden.

en: Order details sent to %1$s, via %2$s.
nb_NO: Ordredetaljer sendt til %1$s, via %2$s.

en: Order does not have an email address.
nb_NO: Ordren inneholder ingen e-postadresse.

en: Order draft updated.
nb_NO: Ordreutkast oppdatert.

en: Order failed
nb_NO: Ordre mislyktes

en: Order failed emails are sent to customers when their orders are marked as failed.
nb_NO: E-postmeldinger om mislykkede ordrer sendes til kunder når ordrene deres er merket som mislykkede.

en: Order failed: #%s,
nb_NO: Ordre mislyktes: %s

en: Order failed: #{order_number}
nb_NO: Ordre mislyktes: {order_number}

en: Order fulfilled and complete.
nb_NO: Ordren er fullført og komplett.

en: Order fully refunded
nb_NO: Odre refundert helt

en: Order fully refunded.
nb_NO: Ordre refundert helt.

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
nb_NO: Ordreinformasjon, slik som hva som er kjøpt, når det ble kjøpt og hvor det skal bli fraktet til, og

en: Order is invalid
nb_NO: Ordren er ugyldig

en: Order is not an HPOS order.
nb_NO: Ordren er ikke en HPOS-ordre.

en: Order item ID provided is not associated with order.
nb_NO: Angitt produkt-ID er ikke assosiert med ordren.

en: Order key used to check validity or protect access to certain order data.
nb_NO: Ordrenøkkel som brukes til å kontrollere gyldighet eller beskytte tilgangen til bestemte ordredata.

en: Order key.
nb_NO: Ordrenøkkel.

en: Order legacy cleanup failed for an entire batch of orders. Aborting cleanup.
nb_NO: Opprydding av gamle ordrer mislyktes for en hel gruppe med ordrer. Avbryter opprydding.

en: Order legacy data cleanup has been canceled.
nb_NO: Opprydding av gamle ordredata har blitt avbrutt.

en: Order legacy data cleanup process has been started.
nb_NO: Oppryddingsprosessen for eldre ordredata har startet.

en: Order not editable
nb_NO: Ordren kan ikke redigeres

en: Order not found
nb_NO: Ordre ble ikke funnet

en: Order not found.
nb_NO: Ordren ble ikke funnet.

en: Order note author.
nb_NO: Ordrenotat forfatter.

en: Order note content.
nb_NO: Ordrenotat innhold.

en: Order note.
nb_NO: Ordrenotat.

en: Order notes
nb_NO: Ordrenotater

en: Order notes.
nb_NO: Ordrenotater.

en: Order number used for display.
nb_NO: Ordrenummer som brukes til visning.

en: Order number.
nb_NO: Ordrenummer.

en: Order number:
nb_NO: Ordrenummer:

en: Order on-hold
nb_NO: Ordre på vent

en: Order payment URL.
nb_NO: Nettadresse for ordrebetaling.

en: Order processing
nb_NO: Ordren behandles

en: Order query argument (%s) is not supported on the current order datastore. | Order query arguments (%s) are not supported on the current order datastore.
nb_NO[0]: Ordespørringsargumentet (%s) er ikke støttet i dette ordredatalageret.
nb_NO[1]: Ordespørringsargumentene (%s) er ikke støttet i dette ordredatalageret.

en: Order received
nb_NO: Ordre mottatt

en: Order refunded
nb_NO: Ordre refundert

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
nb_NO: Ordre-refundert e-post blir sendt til kunder når deres ordre er merket refundert.

en: Order refunded: %s
nb_NO: Ordre refundert: %s

en: Order refunded: {order_number}
nb_NO: Ordre refundert: {order_number}

en: Order restored
nb_NO: Ordre gjenopprettet

en: Order saved.
nb_NO: Ordre lagret.

en: Order scheduled for: %s.
nb_NO: Ordren planlagt for: %s.

en: Order sort attribute ascending or descending.
nb_NO: Rekkefølge for attributt stigende eller synkende.

en: Order sort items ascending or descending.
nb_NO: Ordne sorteringselementene stigende eller synkende

[ctx: Order status]
en: Cancelled
nb_NO: Kansellert

[ctx: Order status]
en: Completed
nb_NO: Fullført

[ctx: Order status]
en: Draft
nb_NO: Utkast

[ctx: Order status]
en: Failed
nb_NO: Mislyktes

[ctx: Order status]
en: On hold
nb_NO: På vent

[ctx: Order status]
en: Pending payment
nb_NO: Avventer betaling

[ctx: Order status]
en: Processing
nb_NO: Behandler

[ctx: Order status]
en: Refunded
nb_NO: Refundert

en: Order status changed by bulk edit.
nb_NO: Ordrestatus endret av masseredigering.

en: Order status changed by bulk edit:
nb_NO: Ordrestatus endret av masseredigering:

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
nb_NO: Ordrestatus endret fra %s til %s.

en: Order status is missing.
nb_NO: Ordrestatus mangler.

en: Order status name.
nb_NO: Ordrestatus navn.

en: Order status set to %s.
nb_NO: Ordrestatus satt til %s.

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
nb_NO: Ordrestatus er satt til refundert. For å refundere kunden må du utstede en refusjon gjennom betalingsløsningen.

en: Order status slug.
nb_NO: Identifikator for ordrestatus

en: Order status.
nb_NO: Ordrestatus.

en: Order status. Payment providers will update this value after payment.
nb_NO: Ordrestatus. Betalingsleverandører oppdaterer denne verdien etter betaling.

en: Order statuses not found
nb_NO: Ordrestatuser ble ikke funnet

en: Order submitted.
nb_NO: Ordre sendt.

en: Order summary
nb_NO: Ordresammendrag

en: Order tax
nb_NO: Ordre mva

en: Order tax.
nb_NO: Ordre mva.

en: Order total formatted for locale
nb_NO: Totalbeløp formatert for språket

en: Order totals.
nb_NO: Ordresummer.

en: Order type mismatch.
nb_NO: Ordretype samsvarer ikke.

en: Order updated
nb_NO: Ordre oppdatert

en: Order updated and sent.
nb_NO: Ordre oppdatert og sendt.

en: Order updated.
nb_NO: Ordre oppdatert.

en: Order updates
nb_NO: Ordreoppdateringer

en: Orders
nb_NO: Ordrer

en: Orders (page %d)
nb_NO: Ordrer (side %d)

en: Orders are automatically put in the Refunded status when an admin or shop manager has fully refunded the order’s value after payment.
nb_NO: Ordrer settes automatisk til Refundert-status når en administrator eller butikkadministrator har refundert hele ordrens verdi etter betaling.

en: Orders list
nb_NO: Ordreliste

en: Orders navigation
nb_NO: Bla i ordrer

en: Orders subject to cleanup: %d
nb_NO: Ordrer som er gjenstand for opprydding: %d

en: Orders table created.
nb_NO: Ordretabellen er opprettet.

en: Orders table does not exist.
nb_NO: Ordretabellen finnes ikke.

en: Orders table does not exist. Creating...
nb_NO: Ordretabellen finnes ikke. Oppretter ...

en: Orders totals.
nb_NO: Ordre totaler.

en: Organic: %s
nb_NO: Organisk: %s

en: Organization
nb_NO: Organisasjon

en: Origin
nb_NO: Opphav

en: Original price was: %s.
nb_NO: Opprinnelig pris var: %s.

en: Orphaned variations
nb_NO: Varianter uten forelder

en: Other
nb_NO: Andre

en: Other locations
nb_NO: Andre steder

en: Our bank details
nb_NO: Våre bankdetaljer

en: Our latest and greatest
nb_NO: Våre nyeste og beste

en: Our passion is crafting mindful moments with locally sourced, organic, and sustainable products. We're more than a store; we're your path to a community-driven, eco-friendly lifestyle that embraces premium quality.
nb_NO: Vår lidenskap er å skape oppmerksomme øyeblikk med lokale, økologiske og bærekraftige produkter. Vi er mer enn en butikk, vi er din vei til en samfunndrevet, miljøvennlig livsstil som omfavner førsteklasses kvalitet.

en: Our request to the %1$s API got error code %2$d.
nb_NO: Forespørselelen vår til %1$s-APIet fikk feilkoden %2$d.

en: Our request to the %s API got a malformed response.
nb_NO: Forespørselen vår til %s-APIet fikk et feilaktig svar.

en: Our services
nb_NO: Våre tjenester

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
nb_NO: Vår stab har tilgang til denne informasjonen for å hjelpe til med å gjennomføre ordre, behandle refunderinger og gi deg kundestøtte.

en: Out of stock
nb_NO: Utsolgt

en: Out of stock threshold
nb_NO: Terskel for utsolgt

en: Out of stock visibility
nb_NO: Synlighet når utsolgt

en: Outdated templates
nb_NO: Utdaterte maler

en: Output just the id when the operation is successful.
nb_NO: Output bare ID'en når operasjonen er vellykket.

en: Override the "woocommerce_date_type" option that is used for the database date field considered for revenue reports.
nb_NO: Overstyr "woocommerce_date_type"-alternativet som brukes for datofeltet i databasen i inntektsrapporter.

en: Overrides
nb_NO: Overstyrer

en: Overriding existing data with an already registered key is not allowed
nb_NO: Det er ikke tillatt å overstyre eksisterende data med en allerede registrert nøkkel

en: Overview
nb_NO: Oversikt

en: Owner of these keys.
nb_NO: Eier av disse nøklene.

en: PDT payment completed
nb_NO: PDT-betaling fullført

en: PHP max execution time.
nb_NO: PHP maks utførelsestid.

en: PHP max input vars
nb_NO: PHP maks inputvariabler

en: PHP max input vars.
nb_NO: PHP maks inputvariabler.

en: PHP post max size
nb_NO: PHP post maks størrelse

en: PHP post max size.
nb_NO: PHP post maks størrelse.

en: PHP time limit
nb_NO: PHP tidsbegrensning

en: PHP version
nb_NO: PHP-versjon

en: PHP version.
nb_NO: PHP-versjon.

en: PIN Code
nb_NO: PIN kode

en: Page
nb_NO: Side

en: Page %d
nb_NO: Side %d

en: Page ID is set, but the page does not exist
nb_NO: Side-ID er satt, men siden finnes ikke

en: Page contains both the %1$s shortcode and the %2$s block.
nb_NO: Siden inneholder både kortkoden %1$s og blokken %2$s.

en: Page contents: [%s]
nb_NO: Sideinnhold: [%s]

en: Page does not contain the %1$s shortcode or the %2$s block.
nb_NO: Siden inneholder ikke %1$s kortkoden eller %2$s blokken.

en: Page does not contain the %s shortcode.
nb_NO: Siden inneholder ikke %s kortkoden.

en: Page not set
nb_NO: Side ikke satt

[ctx: Page setting]
en: Cart
nb_NO: Handlekurv

[ctx: Page setting]
en: Checkout
nb_NO: Kasse

[ctx: Page setting]
en: My account
nb_NO: Min konto

[ctx: Page setting]
en: Shop base
nb_NO: Butikkbase

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
nb_NO: Salgsbetingelser

en: Page setup
nb_NO: Sideoppsett

[ctx: Page slug]
en: cart
nb_NO: handlekurv

[ctx: Page slug]
en: checkout
nb_NO: kassen

[ctx: Page slug]
en: my-account
nb_NO: min-konto

[ctx: Page slug]
en: shop
nb_NO: butikk

[ctx: Page title]
en: Cart
nb_NO: Handlekurv

[ctx: Page title]
en: Checkout
nb_NO: Kasse

[ctx: Page title]
en: My account
nb_NO: Min konto

[ctx: Page title]
en: Refund and Returns Policy
nb_NO: Salgsbetingelser

[ctx: Page title]
en: Shop
nb_NO: Butikk

en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
nb_NO: Sidesynlighet bør være <a href="%s" target="_blank">offentlig</a>

en: Page where shoppers go to finalize their purchase
nb_NO: Siden der kundene går inn for å fullføre kjøpet

en: Page where shoppers review their shopping cart
nb_NO: Side der kundene kan se gjennom handlekurven sin

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
nb_NO: %1$s av %2$s

en: Paid
nb_NO: Betalt

en: Paid on %1$s @ %2$s
nb_NO: Betalt %1$s kl %2$s

en: Palestinian Territory
nb_NO: De palestinske territoriene

en: Panamanian balboa
nb_NO: Panamansk balboa

en: Papua New Guinea
nb_NO: Papua Ny-Guinea

en: Papua New Guinean kina
nb_NO: Papua Ny-Guineansk kina

en: Paraguayan guaran&iacute;
nb_NO: Paraguayisk guaran&iacute;

en: Parameters to pass on to the exported report.
nb_NO: Parametere som skal sendes til den eksporterte rapporten.

en: Pardon our dust! We're working on something amazing — check back soon!
nb_NO: Beklager! Vi jobber med noe fantastisk, velkommen tilbake litt senere.

en: Parent
nb_NO: Forelder

en: Parent %s
nb_NO: Forelder %s

en: Parent %s:
nb_NO: Forelder %s:

en: Parent Brand
nb_NO: Overordnet merke

en: Parent Brand:
nb_NO: Overordnet merke:

en: Parent SKU
nb_NO: Forelder-produktnr

en: Parent category
nb_NO: Forelderkategori

en: Parent category:
nb_NO: Forelder kategori:

en: Parent coupon
nb_NO: Forelder-rabattkode

en: Parent order ID.
nb_NO: Forelderordre-ID.

en: Parent orders
nb_NO: Forelderordre

en: Parent product
nb_NO: Forelderprodukt

en: Parent product form
nb_NO: Overordnet produktskjema

en: Parent product name if the product is a variation.
nb_NO: Navn på forelderprodukt hvis produktet er en variant.

en: Parent product's threshold (%d)
nb_NO: Terskel for forelderproduktet (%d)

en: Parent shipping class
nb_NO: Forelderfraktklasse

en: Parent shipping class:
nb_NO: Forelderfraktklasse:

en: Parent term ID, if applicable.
nb_NO: Forelder term-ID, hvis aktuelt.

en: Parent theme author URL
nb_NO: Nettadresse til foreldretemaforfatter

en: Parent theme author URL.
nb_NO: Nettadresse til foreldretemaforfatter.

en: Parent theme name
nb_NO: Navn på Foreldretema

en: Parent theme name.
nb_NO: Foreldretemanavn.

en: Parent theme version
nb_NO: Versjon på Foreldretema

en: Parent theme version.
nb_NO: Foreldretemaversjon.

en: Partial Refund: Order {order_number}
nb_NO: Delvis refundert: ordre {order_number}

en: Partial refund email heading
nb_NO: Delvis refundert e-postoverskrift

en: Partial refund subject
nb_NO: Delvis refundert emne

en: Partial refund: Order {order_number}
nb_NO: Ordre delvis refundert: {order_number}

en: Passed order type does not match any registered order types. Following order types are registered: %s
nb_NO: Overført ordretype samsvarer ikke med noen registrerte ordretyper. Følgende ordretyper er registrert: %s

en: Password
nb_NO: Passord

en: Password Reset Request
nb_NO: Tilbakestill passordforespørsel

en: Password Reset Request for {site_title}
nb_NO: Tilbakestill passordforespørsel for {site_title}

en: Password change
nb_NO: Endring av passord

en: Password must be at least 8 characters.
nb_NO: Passordet må være på minst 8 tegn.

en: Password reset email has been sent.
nb_NO: E-post for tilbakestilling av passord har blitt sendt.

en: Password reset is not allowed for this user
nb_NO: Tilbakestilling av passord ikke tillat for denne brukeren

en: Passwords do not match.
nb_NO: Passordene er ikke like.

en: Path to the channel icon.
nb_NO: Sti til kanalikonet.

en: Paused
nb_NO: Satt på pause

en: Pay
nb_NO: Betal

en: Pay for order
nb_NO: Betal for ordren

en: Pay for order %s
nb_NO: Betal for ordre %s

en: Pay for this order
nb_NO: Betal denne ordren

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
nb_NO: Betal via PayPal; du kan betale med kredittkortet ditt dersom du ikke har en PayPalkonto.

en: Pay with cash upon delivery.
nb_NO: Betal kontant ved levering.

en: PayPal Buttons
nb_NO: PayPal-knapper

en: PayPal Payments
nb_NO: PayPal-betalinger

en: PayPal Payments lets you offer PayPal, Venmo (US only), Pay Later options and more.
nb_NO: Med PayPal Payments kan du tilby PayPal, Venmo (kun i USA), Pay Later-alternativer og mer.

en: PayPal Standard
nb_NO: PayPal standard

en: PayPal Standard does not support your store currency.
nb_NO: PayPal støtter ikke din butikkvaluta.

en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
nb_NO: PayPal Standard omdirigerer kundene til PayPal for å legge inn betalingsinformasjonen.

en: PayPal acceptance mark
nb_NO: PayPal Godkjenningsmerke

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
nb_NO: PayPal tillater oss å sende en adresse. Hvis du bruker PayPal for fraktetiketter, kan du foretrekke å sende fraktadresse i stedet for fakturaadresse. Hvis du slår av dette alternativet, kan det forhindre PayPal Seller protection fra å søke.

en: PayPal email
nb_NO: PayPal e-post

en: PayPal email address
nb_NO: PayPal e-postadresse

en: PayPal email address:
nb_NO: PayPal e-postaddresse:

en: PayPal identity token
nb_NO: PayPal Identitetsnøkkel

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
nb_NO: PayPal sandbox kan brukes for å teste betalinger. Registrer deg for en <a href="%s">utviklerkonto</a>.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
nb_NO: PayPal bruker denne metoden for å kommunisere når du sender tilbake informasjon transaksjonen.

en: Payer PayPal address
nb_NO: Betaler PayPal adresse

en: Payer first name
nb_NO: Betaler fornavn

en: Payer last name
nb_NO: Betaler etternavn

en: Payfast
nb_NO: PayFast

en: Paying customer
nb_NO: Betalende kunde

en: Payment
nb_NO: Betaling

en: Payment %s via IPN.
nb_NO: Betaling %s via IPN.

en: Payment Method
nb_NO: Betalingsmåte

en: Payment Providers
nb_NO: Betalingsleverandører

en: Payment Tokens
nb_NO: Betalingsnøkler

en: Payment URL
nb_NO: Nettadresse for betaling

en: Payment action
nb_NO: Betalingshandling

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
nb_NO: Betaling autorisert.Tilpass betalingsstatus til behandler eller fullført for å hente pengene.

en: Payment complete event failed.
nb_NO: Betaling fullført hendelse mislyktes.

en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
nb_NO: Betaling kunne ikke hentes - Auth ID: %1$s, Status: %2$s

en: Payment could not be captured: %s
nb_NO: Betaling kunne ikke hentes: %s

en: Payment for cancelled order %s received
nb_NO: Betaling for kansellert ordre %s mottatt

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
nb_NO: Betaling for ordrenr. %1$s fra %2$s mislyktes. Ordren var som følger:

en: Payment for order %s refunded
nb_NO: Innbetalt beløp for ordre %s er refundert

en: Payment for order %s reversed
nb_NO: Betaling for ordrenr. %s reversert

en: Payment gateway
nb_NO: Betalingsløsning

en: Payment gateway ID.
nb_NO: Id for betalingsløsning.

en: Payment gateway description on checkout.
nb_NO: Beskrivelse for betalingsløsning i kassen.

en: Payment gateway enabled status.
nb_NO: Aktivert status for betalingsløsning.

en: Payment gateway method description.
nb_NO: Beskrivelse av betalingsløsningens betalingsmåte.

en: Payment gateway method title.
nb_NO: Tittel på betalingsløsningens betalingsmåte.

en: Payment gateway settings.
nb_NO: Innstillinger for betalingsløsning.

en: Payment gateway sort order.
nb_NO: Sorteringsrekkefølge for betalingsløsning.

en: Payment gateway title on checkout.
nb_NO: Tittel på betalingsløsning i kassen.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
nb_NO: Betalingsløsninger kan benytte cURL for å kommunisere med andre servere for å autorisere betalinger. Andre utvidelser kan også benytte denne når de kommuniserer med andre tjenester.

en: Payment has been received (paid), and the stock has been reduced. The order is awaiting fulfillment.
nb_NO: Ordren er mottatt (betalt), og lagerbeholdningen er redusert. Ordren venter på å bli behandlet.

en: Payment method
nb_NO: Betalingsmåte

en: Payment method ID.
nb_NO: Betalingmetode-ID.

en: Payment method deleted.
nb_NO: Betalingsmåte ble slettet.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
nb_NO: Beskrivelse av betalingsmåten, som kunden vil se i kassen.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
nb_NO: Beskrivelse av betalingsmåten, som kunden ser på nettsiden din.

en: Payment method is missing.
nb_NO: Betalingsmåte mangler.

en: Payment method successfully added.
nb_NO: Betalingsmåte ble vellykket lagt til.

en: Payment method title.
nb_NO: Navn på betalingsmåte.

en: Payment method:
nb_NO: Betalingsmåte:

en: Payment methods
nb_NO: Betalingsmåter

en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
nb_NO: Betaling av %1$s ble hentet - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s

en: Payment pending (%s).
nb_NO: Betaling på vent: %s.

en: Payment status
nb_NO: Betalingsstatus

en: Payment to be made upon delivery.
nb_NO: Betaling skjer ved levering.

en: Payment via
nb_NO: Betaling via

en: Payment via %s
nb_NO: Betaling via %s

en: Payment:
nb_NO: Betaling:

en: Payments
nb_NO: Betalinger

en: Payments made simple with WooPayments
nb_NO: Betalinger gjort enkelt med WooPayments

en: Payments made simple — including WooPay, a new express checkout feature.
nb_NO: Betalinger på en enkel måte, inkludert WooPay, en ny ekspresskassefunksjon.

en: Payments made simple, with no monthly fees – designed exclusively for WooCommerce stores. Accept credit cards, debit cards, and other popular payment methods.
nb_NO: Betalinger på en enkel måte, uten månedlige avgifter - designet eksklusivt for WooCommerce-butikker. Aksepter kredittkort, debetkort og andre populære betalingsmåter.

en: Paymob is a leading payment gateway in the Middle East and Africa. Accept payments online and in-store with Paymob.
nb_NO: Paymob er en ledende betalingsløsning i Midtøsten og Afrika. Ta imot betalinger på nett og i butikk med Paymob.

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today's hyper-competitive global market.
nb_NO: Payoneer Checkout er neste generasjons plattform for betalingsbehandling, og gir selgere over hele verden de løsningene og den veiledningen de trenger for å lykkes i dagens globale hyperkonkurransemarked.

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today’s hyper-competitive global market.
nb_NO: Payoneer Checkout er den neste generasjonen av betalingsplattformer, og gir selgere over hele verden de løsningene og den retningen de trenger for å lykkes i dagens hyperkonkurransedyktige globale marked.

en: Paystack helps African merchants accept one-time and recurring payments online with a modern, safe, and secure payment gateway.
nb_NO: Paystack hjelper afrikanske selgere med å godta engangsbetalinger og gjentakende betalinger på nettet med en moderne, trygg og sikker betalingsløsning.

en: Pending
nb_NO: På vent

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
nb_NO: Ventende ordrer er ubetalte og kan ha blitt forlatt av kunden. De flyttes til papirkurven etter den angitte perioden.

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Avventer betaling <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Avventer betaling <span class="count">(%s)</span>

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
nb_NO: Per klasse: ta betalt for frakt for hver fraktklasse individuelt

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
nb_NO: Per ordre: ta betalt for frakt ut fra den dyreste fraktklassen

en: Per your %1$sstore settings%2$s, inventory management is <strong>disabled</strong>.
nb_NO: I henhold til %1$sbutikkinnstillingene%2$s er lagerstyring <strong>deaktivert</strong>.

en: Per your %1$sstore settings%2$s, taxes are not enabled.
nb_NO: I henhold til %1$sbutikkinnstillingene%2$s er avgifter ikke aktivert.

en: Percentage complete.
nb_NO: Prosent fullført.

en: Percentage discount
nb_NO: Prosentrabatt

en: Percentage of cart total
nb_NO: Prosent av handlekurvens total

en: Perfect
nb_NO: Perfekt

en: Period
nb_NO: Periode

en: Permalink of the product that the review belongs to.
nb_NO: Permalenke til produktet som omtalen tilhører.

en: Permalink template for the product.
nb_NO: Permalink mal for produktet.

en: Permanently delete a product from the store. This action cannot be undone.
nb_NO: Slett et produkt permanent fra butikken. Denne handlingen kan ikke angres.

en: Permission #%d not found.
nb_NO: Tillatelse nr. %d ikke funnet.

en: Permission ID
nb_NO: Tilgangs-ID

en: Permissions
nb_NO: Rettigheter

en: Permissions is missing.
nb_NO: Tillatelser mangler.

en: Personal data removal
nb_NO: Fjerning av personopplysninger

en: Personal data removed.
nb_NO: Personopplysninger slettet.

en: Personal data retention
nb_NO: Oppbevaring av personopplysninger

en: Personal data within order %s has been retained.
nb_NO: Personlige data fra ordre %s er beholdt.

en: Personalize homepage
nb_NO: Tilpass hjemmesiden

en: Personalize your store's homepage
nb_NO: Tilpass butikkens hjemmeside

en: Philippines
nb_NO: Filippinene

en: Phone
nb_NO: Telefon

en: Phone (optional)
nb_NO: Telefon (valgfritt)

en: Phone Number
nb_NO: Telefonnummer

en: Phone number
nb_NO: Telefonnummer

en: Phone number.
nb_NO: Telefonnummer.

en: Physical address
nb_NO: Fysisk adresse

en: Physical products
nb_NO: Fysiske produkter

en: Pick up an order, then just pay, print, package and post.
nb_NO: Hent en ordre, så er det bare å betale, skrive ut, pakke og poste.

en: Pickup
nb_NO: Hente

en: Pickup address
nb_NO: Henteadresse

en: Pickup cost: %s
nb_NO: Hentekostnad: %s

en: Pickup details
nb_NO: Hentedetaljer

en: Pickup location
nb_NO: Hentested

en: Pitcairn
nb_NO: Pitcairnøyene

en: Place order
nb_NO: Bekreft ordre

en: Placeholder
nb_NO: Plassholder

en: Placeholder image
nb_NO: Plassholderbilde

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section.
nb_NO: Plassholderbilde som brukes til å representere et produkt som presenteres i en helteseksjon.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 1 out of 2.
nb_NO: Plassholderbilde som brukes til å representere et produkt som presenteres i en helteseksjon. 1 av 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 2 out of 2.
nb_NO: Plassholderbilde som brukes til å representere et produkt som presenteres i en helteseksjon. 2 av 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased.
nb_NO: Plassholderbilde som brukes til å representere et produkt som presenteres.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a banner.
nb_NO: Plassholderbilde som brukes til å representere produkter som vises i et banner.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 1 out of 3.
nb_NO: Plassholderbilde som brukes til å representere produkter som vises i banneret for utvalgte kategorier. 1 av 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 2 out of 3.
nb_NO: Plassholderbilde som brukes til å representere produkter som vises i banneret for utvalgte kategorier. 2 av 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 3 out of 3
nb_NO: Plassholderbilde som brukes til å representere produkter som vises i banneret for utvalgte kategorier. 3 av 3

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 1 out of 4.
nb_NO: Plassholderbilde som brukes til å representere produkter som vises under ikonene for sosiale medier. 1 av 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 2 out of 4.
nb_NO: Plassholderbilde som brukes til å representere produkter som vises under ikonene for sosiale medier. 2 av 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 3 out of 4.
nb_NO: Plassholderbilde som brukes til å representere produkter som vises under ikonene for sosiale medier. 3 av 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 4 out of 4.
nb_NO: Plassholderbilde som brukes til å representere produkter som vises under ikonene for sosiale medier. 4 av 4.

en: Placeholder image with the avatar of the user who is writing the testimonial.
nb_NO: Plassholderbilde med avataren til brukeren som skriver attesten.

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
nb_NO: Plassholdertekst som skal vises i tekstfelt.

en: Plain text
nb_NO: Ren tekst

en: Plain text template
nb_NO: Mal for ren tekst

en: Platform to track.
nb_NO: Plattform å spore.

en: Platform version to track.
nb_NO: Plattformversjon å spore.

en: Play
nb_NO: Spill av

en: Please <a href="%1$s">Install the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions. Alternatively, you can <a href="%2$s">download</a> and install it manually.
nb_NO: <a href="%1$s">Installer WooCommerce.com Update Manager</a> for å fortsette å motta oppdateringene og den strømlinjeformede brukerstøtten som er inkludert i WooCommerce.com-abonnementene dine. Du kan også <a href="%2$s">laste ned</a> og installere den manuelt.

en: Please <a href="%1$s">activate the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions.
nb_NO: <a href="%1$s">Aktiver WooCommerce.com Update Manager</a> for å fortsette å motta oppdateringene og den strømlinjeformede brukerstøtten som er inkludert i WooCommerce.com-abonnementene dine.

en: Please check your email for the order confirmation.
nb_NO: Sjekk e-posten din for ordrebekreftelsen.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
nb_NO: Vennligst velg et produkt å legge i handlekurven&hellip;

en: Please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
nb_NO: Velg produktalternativer ved å gå til <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: Please choose product options&hellip;
nb_NO: Vennligst velg et produktalternativ&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
nb_NO: Vennligst velg antall produkter du ønsker å legge i handlekurven&hellip;

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
nb_NO: Vennligst kopier og lim inn denne informasjonen i saken din når du kontakter support:

en: Please create a password for your account.
nb_NO: Opprett et passord for kontoen din.

en: Please enter a coupon code.
nb_NO: Fyll inn en rabattkode.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
nb_NO: Fyll inn et prefiks for deres fakturanumre. Hvis PayPal-kontoen brukes for flere butikker, påse at dette prefikset er unikt, siden PayPal ikke vil tillate ordrer med samme fakturanummer.

en: Please enter a stronger password.
nb_NO: Du må fylle inn et sterkere passord.

en: Please enter a valid Eircode.
nb_NO: Du må fylle inn en gyldig Eircode.

en: Please enter a valid email address
nb_NO: Vennligst legg inn en gyldig e-postadresse

en: Please enter a valid email address.
nb_NO: Fyll inn en gyldig e-postadresse.

en: Please enter a valid email at checkout to use coupon code "%s".
nb_NO: Oppgi en gyldig e-postadresse i kassen for å bruke rabattkoden «%s».

en: Please enter a valid email to use coupon code "%s".
nb_NO: Du må fylle inn en gyldig e-post for å bruke rabattkoden «%s».

en: Please enter a valid number.
nb_NO: Du må fylle inn et gyldig nummer.

en: Please enter a valid order ID
nb_NO: Du må fylle inn en gyldig ordre-id

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
nb_NO: Fyll inn et gyldig postnummer.

en: Please enter a valid reply-to email address.
nb_NO: Oppgi en gyldig e-postadresse for «Svar-til».

en: Please enter a value with one decimal point (%s) without thousand separators.
nb_NO: Du må legge inn en verdi med ett desimalskilletegn (%s) uten tusenskilletegn.

en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
nb_NO: Angi en verdi med ett monetært desimalskilletegn (%s) uten tusenskilletegn og valutasymboler.

en: Please enter an address to continue.
nb_NO: Du må fylle inn en adresse for å fortsette.

en: Please enter in a value less than the regular price.
nb_NO: Vennligst legg inn en verdi som er lavere enn den ordinære prisen.

en: Please enter in country code with two capital letters.
nb_NO: Fyll inn landskode med to store bokstaver.

en: Please enter only numbers and hyphens (-).
nb_NO: Skriv kun inn tall og bindestreker (-).

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
nb_NO: Vennligst legg inn e-postadressen som du bruker for PayPal. Dette trengs for at du skal kunne betale.

en: Please enter your current password.
nb_NO: Fyll inn ditt nåværende passord.

en: Please enter your password.
nb_NO: Fyll inn passordet ditt.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
nb_NO: Fyll inn detaljene dine ovenfor for å se tilgjengelige betalingsmåter.

en: Please fill out all password fields.
nb_NO: Vennligst fyll ut alle passordfelt.

en: Please follow the link below to complete the sign-up process and join the "{product_name}" waitlist.
nb_NO: Følg lenken nedenfor for å fullføre påmeldingsprosessen og bli med på ventelisten for «{product_name}».

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
nb_NO: Vennligst logg inn på din konto nedenfor for å fortsette til betalingssiden.

en: Please log in to your account to view this order.
nb_NO: Logg inn på din konto for å se denne ordren.

en: Please provide a valid %s
nb_NO: Du må oppgi en gyldig %s

en: Please provide a valid account username.
nb_NO: Du må angi et gyldig brukernavn for kontoen.

en: Please provide a valid email address.
nb_NO: Vennligst oppgi en gyldig e-postadresse.

en: Please provide a valid order ID.
nb_NO: Angi en gyldig ordre-id.

en: Please provide a valid promo note name.
nb_NO: Oppgi et gyldig kampanjenotatnavn.

en: Please provide an array of IDs through the noteIds param.
nb_NO: Du må oppgi en rekke ID-er gjennom noteIds-parametere.

en: Please rate the product.
nb_NO: Vennligst vurder dette produktet.

en: Please re-enter your password.
nb_NO: Fyll inn passordet ditt igjen.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
nb_NO: Les og godta salgsbetingelsene for å fortsette med ordren din.

en: Please review the errors above.
nb_NO: Gå gjennom feilene ovenfor.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
nb_NO: Vennligst se <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for flere detaljer.

en: Please select a customer.
nb_NO: Velg en kunde.

en: Please select a product.
nb_NO: Velg et produkt.

en: Please select a rating
nb_NO: Vennligst velg en vurdering

en: Please select a valid quantity to add to the cart.
nb_NO: Du må velge et gyldig antall å legge til i handlekurven.

en: Please select some items.
nb_NO: Vennligst velg noen produkter.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
nb_NO: Foreta produktvalg før du legger dette produktet i handlekurven din.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
nb_NO: Vennligst send din sjekk til postadressen vår.

en: Please specify hook and/or group of actions to cancel.
nb_NO: Angi krok og/eller gruppe av handlinger som skal avbrytes.

en: Please specify hook of action to cancel.
nb_NO: Spesifiser kroken for handlingen for som skal kanselleres.

en: Please use different source (--from) and destination (--to) datastores.
nb_NO: Bruk forskjellig kilde- (--fra) og destinasjonsdatalager (--til).

en: Please visit the <a href="%s" target="_blank">subscriptions page</a> and renew to continue receiving updates.
nb_NO: Besøk <a href="%s" target="_blank">abonnementssiden</a> og forny for å fortsette å motta oppdateringer.

en: Please {login_link} to sign up for stock notifications.
nb_NO: Du må {login_link} for å registrere deg for lagervarsler.

en: Please, provide an attribute name.
nb_NO: Vennligst legg inn et attributt-navn.

en: Plugin
nb_NO: Utvidelse

en: Plugin Activation Error
nb_NO: Feil ved aktivering av utvidelse

en: Plugin URL.
nb_NO: Utvidelsens nettadresse.

en: Plugin activation has been scheduled.
nb_NO: Aktivering av utvidelse er planlagt.

en: Plugin author URL.
nb_NO: Utvidelseforfatters nettadresse.

en: Plugin author name.
nb_NO: Utvidelseforfatters navn.

en: Plugin basename. The path to the main plugin file relative to the plugins directory.
nb_NO: Utvidelsens basenavn. Stien til utvidelsens hovedfil i forhold til utvidelsemappen.

en: Plugin installation has been scheduled.
nb_NO: Installasjon av utvidelse er planlagt.

en: Plugin installed by %1$s on %2$s.
nb_NO: Plugin installert av %1$s på %2$s.

en: Plugin installed by %1$s on %2$s. <a target="_blank" href="%3$s">More information</a>
nb_NO: Plugin installert av %1$s på %2$s. <a target="_blank" href="%3$s">Mer informasjon</a>

en: Plugin name.
nb_NO: Navn på utvidelse.

en: Plugin slug used in https://wordpress.org/plugins/{slug}.
nb_NO: Plugin slug brukt i https://wordpress.org/plugins/{slug}.

en: Plugin slug.
nb_NO: Identifikator for utvidelse.

en: Plugin status.
nb_NO: Status for utvidelse.

en: Plugins must be a non-empty array.
nb_NO: Utvidelser må være en ikke-tom array.

en: Plugins were successfully activated.
nb_NO: Utvidelser aktivert.

en: Plugins were successfully installed.
nb_NO: Utvidelser ble installert.

en: Point of Sale
nb_NO: Kassasystem

en: Poland
nb_NO: Polen

en: Polish z&#x142;oty
nb_NO: Polske z&#x142;oty

en: Popular tags
nb_NO: Populære stikkord

en: Popularity
nb_NO: Popularitet

en: Popularity (sales)
nb_NO: Popularitet (salg)

en: Position
nb_NO: Posisjon

en: Post Type Counts
nb_NO: Antall av innholdstype

en: Post password.
nb_NO: Passord for innlegget.

en: Post-purchase note
nb_NO: Notat etter kjøp

en: Postal Code
nb_NO: Postnummer

en: Postal code
nb_NO: Postnummer

en: Postal code (optional)
nb_NO: Postnummer (valgfritt)

en: Postal code.
nb_NO: Postnummer.

en: Postcode
nb_NO: Postnummer

en: Postcode / ZIP
nb_NO: Postnummer

en: Postcode / ZIP.
nb_NO: Postnummer.

en: Postcode / ZIP:
nb_NO: Postnummer:

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
nb_NO: Postnummer for denne regelen. Separer flere verdier med semikolon (;). La feltet stå tomt for å gjelde alle områder. Wildcard (*) og nummerserier (f.eks. 12345...12350) kan også benyttes.

en: Postcode/ZIP, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'postcodes' should be used instead.
nb_NO: Postnummer / ZIP, som ikke støtter flere verdier. Foreldet fra og med WooCommerce 5.3, 'postnumre' bør brukes i stedet.

en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
nb_NO: Postnummer som inneholder jokertegn (f.eks. CB23*), eller fulle numeriske områder (f.eks. <code>90210...99000</code>), støttes også. For mer informasjon, se <a href="%s" target="_blank">dokumentasjon</a>) for fraktsoner.

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
nb_NO: Innlegg med stikkord «%s»

en: Potentially unsecured files were found in your uploads directory
nb_NO: Det ble funnet potensielt usikrede filer i opplastingsmappen

en: Pounds
nb_NO: Pund

en: Powered by %1$s with %2$s
nb_NO: Drevet av %1$s med %2$s

en: Powerful yet easy-to-use solution:
nb_NO: Kraftig, men likevel brukervennlig løsning:

en: Powerful, "all in one" solution for gift certificates, store credits, discount coupons and vouchers.
nb_NO: Kraftig «alt-i-en»-løsning for gavekort, kreditter, rabattkoder og tilgodelapper.

en: Prefecture
nb_NO: Prefekt

en: Premium support
nb_NO: Premium brukerhjelp

en: Preview
nb_NO: Forhåndsvis

en: Preview your email template. You can also test on different devices and send yourself a test email.
nb_NO: Forhåndsvis e-postmalen. Du kan også teste på ulike enheter, samt sende en e-posttest til deg selv.

en: Previewing new template designs. You can customize and test your emails and switch to the new template whenever you are ready.
nb_NO: Forhåndsvisning av nye malutforminger. Du kan tilpasse og teste e-postene, og bytte til den nye malen når du er klar.

en: Previous
nb_NO: Forrige

en: Previous (arrow left)
nb_NO: Forrige (venstrepil)

en: Previous image
nb_NO: Forrige bilde

en: Previous page
nb_NO: Forrige side

en: Previous price:
nb_NO: Tidligere pris:

en: Price
nb_NO: Pris

en: Price amount.
nb_NO: Prisbeløp.

en: Price data for the product in the current line item, including or excluding taxes based on the "display prices during cart and checkout" setting. Provided using the smallest unit of the currency.
nb_NO: Prisdata for produktet i gjeldende produktlinje, inkludert eller unntatt avgifter basert på innstillingen "vis priser under handlekurv og betaling". Forutsatt bruk av den minste enheten av valutaen.

en: Price data provided using the smallest unit of the currency.
nb_NO: Prisdata som leveres ved hjelp av den minste enheten i valutaen.

en: Price display suffix
nb_NO: Vis pris suffiks

en: Price formatted in HTML.
nb_NO: Pris i HTML formatt.

en: Price of this shipping rate using the smallest unit of the currency.
nb_NO: Pris på denne fraktsatsen basert på den minste enheten i valutaen.

en: Price prefix for the currency which can be used to format returned prices.
nb_NO: Prisprefiks for valutaen som kan brukes til å formatere returnerte priser.

en: Price range, if applicable.
nb_NO: Prisintervall, om aktuelt.

en: Price range: %1$s through %2$s
nb_NO: Prisområde: %1$s til %2$s

en: Price string formatted as HTML.
nb_NO: Prisstreng formatert som HTML.

en: Price:
nb_NO: Pris:

en: Price: %1$s - %2$s
nb_NO: Pris: %1$s - %2$s

en: Price: From %s
nb_NO: Pris: Fra %s

en: Price: From {{min}}
nb_NO: Pris: Fra {{min}}

en: Price: Up to %s
nb_NO: Pris: Opp til %s

en: Price: Up to {{max}}
nb_NO: Pris: Opp til {{max}}

en: Price: high to low
nb_NO: Pris: høy til lav

en: Price: low to high
nb_NO: Pris: lav til høy

en: Price: {{min}} - {{max}}
nb_NO: Pris: {{min}} - {{max}}

en: Prices entered with tax
nb_NO: Priser lagt inn med mva

en: Pricing
nb_NO: Pris

en: Print at home
nb_NO: Skriv ut hjemme

en: Print shipping labels with %1$sWooCommerce Shipping%2$s
nb_NO: Skriv ut fraktetiketter med %1$sWooCommerce Shipping%2$s

en: Priority
nb_NO: Prioritet

en: Priority of recommendation.
nb_NO: Prioritering av anbefaling.

en: Priority.
nb_NO: Prioritet.

en: Privacy policy
nb_NO: Personvernerklæring

en: Private note
nb_NO: Privat notat

en: Proceed to PayPal
nb_NO: Fortsett til PayPal

en: Proceed to checkout
nb_NO: Fortsett til kassen

en: Process payments and prevent fraud
nb_NO: Behandle betalinger og forhindre svindel

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
nb_NO: Kjør handlingen nå som om den ble kjørt som en del av en kø

en: Process your orders on the go. %1$sGet the app%2$s.
nb_NO: Behandle ordrene når du er på farten. %1$sLast ned appen%2$s.

en: Processing
nb_NO: Behandler

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Behandler <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Behandler <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
nb_NO: Behandler ordre

en: Product | Products
nb_NO[0]: Produkt
nb_NO[1]: Produkter

en: Product / Variation
nb_NO: Produkt / Variant

en: Product / Variation title
nb_NO: Produkt / Variant tittel

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
nb_NO: Produkt %s

en: Product Catalog
nb_NO: Produktkatalog

en: Product Categories
nb_NO: Produktkategorier

en: Product Category Link
nb_NO: Produktkategori lenke

en: Product Details
nb_NO: Produktdetaljer

en: Product Export
nb_NO: Produkt Eksport

en: Product Filters
nb_NO: Produktfiltre

en: Product Form
nb_NO: Produktskjema

en: Product Forms
nb_NO: Produktskjemaer

en: Product ID is required.
nb_NO: Produkt-id er påkrevd.

en: Product ID or SKU is required.
nb_NO: Produkt-id eller produktnummer er påkrevd.

en: Product ID.
nb_NO: Produkt-ID.

en: Product IDs
nb_NO: Produkt-IDer

en: Product Images
nb_NO: Produktbilder

en: Product Import
nb_NO: Produkt import

en: Product Link
nb_NO: Produkt lenke

en: Product Pagination
nb_NO: Produktnavigasjon

en: Product Reviews
nb_NO: Produktomtaler

en: Product SKU.
nb_NO: Produktnr.

en: Product Search
nb_NO: Produktsøk

en: Product Tag Cloud
nb_NO: Produktstikkordsky

en: Product Tag Link
nb_NO: Produkttagg lenke

en: Product Title
nb_NO: Produkt tittel

en: Product Type
nb_NO: Produkttype

en: Product URL
nb_NO: Produktets nettadresse

en: Product URL.
nb_NO: Produktets nettadresse.

en: Product Variation Template
nb_NO: Mal for produktvariasjon

en: Product and shipping
nb_NO: Produkt og frakt

en: Product attribute base
nb_NO: Base for produktattributter

en: Product attributes are easy to use.
nb_NO: Produktattributter er enkle å bruke.

en: Product attributes lookup table
nb_NO: Oppslagstabell for produkt-attributter

en: Product attributes lookup table data is regenerating
nb_NO: Oppslagstabelldata for produktattributter genereres på nytt

en: Product attributes lookup table regeneration process has been aborted.
nb_NO: Regenereringsprosessen for oppslagstabell for produktattributter har blitt avbrutt.

en: Product attributes lookup table regeneration process has been resumed.
nb_NO: Regenereringsprosessen for produktattributter for oppslagstabell er gjenopptatt.

en: Product attributes' functionality meets my needs.
nb_NO: Produktattributtenes funksjonalitet oppfyller mine behov.

en: Product attributes.
nb_NO: Produktattributter.

en: Product backorder
nb_NO: Produktrestordre

en: Product brand base
nb_NO: Base for produktmerker

en: Product brands
nb_NO: Produktmerker

en: Product catalog
nb_NO: Produktkatalog

en: Product categories
nb_NO: Produktkategorier

en: Product categories detailed reports.
nb_NO: Detaljerte rapporter om produktkategorier.

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
nb_NO: Produktkategorier for butikken deres kan behandles her. For å endre rekkefølgen for kategorier på publikumsområdet kan du dra og slippe for å sortere dem. For å se flere kategorier oppført, trykk på "Visningsinnstillinger"-lenken øverst til høyre på siden.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
nb_NO: Produktkategorier som rabattkoden vil bli brukt på, eller som må være i handlekurven for at «Fast handlekurvrabatt» skal bli brukt.

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
nb_NO: Produktkategorier som rabattkoden ikke vil kunne brukes på, eller som ikke kan være i handlekurven for at «Fast handlekurvrabatt» skal bli brukt.

en: Product category IDs.
nb_NO: Produktkategori ID-er.

en: Product category base
nb_NO: Base for produktkategorier

en: Product count
nb_NO: Produkt antall

en: Product created
nb_NO: Produkt opprettet

en: Product creation failed, could not find original product: %s
nb_NO: Produktetableringen mislyktes, kunne ikke finne opprinnelig produkt: %s

en: Product data
nb_NO: Produktdata

en: Product data this item is linked to.
nb_NO: Produktdata som dette produktet er tilknyttet.

en: Product deleted
nb_NO: Produkt slettet

en: Product description
nb_NO: Produktbeskrivelse

en: Product description.
nb_NO: Produktbeskrivelse.

en: Product dimensions.
nb_NO: Produktets dimensjoner.

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
nb_NO: Produktvisning, sortering og rapporter vil ikke være nøyaktige før dette er ferdig. Det vil ta noen minutter, og dette varselet vil forsvinne når det er fullført.

en: Product download files detailed reports.
nb_NO: Detaljerte rapporter for produktnedlastingsfiler.

en: Product download migration: %1$s (for product %1$d) could not be added to the list of approved download directories.
nb_NO: Migrering av produktnedlasting: %1$s (for produkt %1$d) kunne ikke legges til listen over godkjente nedlastingsmapper.

en: Product downloads detailed reports.
nb_NO: Detaljerte rapporter for produktnedlastinger.

[ctx: Product downloads list]
en: Delete permanently
nb_NO: Slett permanent

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
nb_NO: Rediger

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
nb_NO: Produktutkast oppdatert. <a target="_blank" href="%s">Forhåndsvis produkt</a>

en: Product external URL. Only for external products.
nb_NO: Produktets eksterne nettadresse. Kun for eksterne produkter.

en: Product external button text. Only for external products.
nb_NO: Produkt ekstern knapp tekst. Kun for eksterne produkter.

en: Product form Link
nb_NO: Produktskjemalenke

en: Product form image
nb_NO: Produktskjemabilde

en: Product forms list
nb_NO: Produktskjemaliste

en: Product forms navigation
nb_NO: Produktskjemanavigering

en: Product full description in HTML format.
nb_NO: Fullstendig beskrivelse av produktet i HTML-format.

en: Product gallery
nb_NO: Produktgalleri

en: Product global unique ID.
nb_NO: Produktets globale unike id.

en: Product height (%s).
nb_NO: Produktets høyde (%s).

en: Product image
nb_NO: Produktbilde

en: Product image matching by SKU
nb_NO: Samsvarende produktbilder etter produktnummer

en: Product image.
nb_NO: Produktbilde.

en: Product inventory quantity.
nb_NO: Produkt lagerantall.

en: Product inventory status.
nb_NO: Produkt lagerstatus.

en: Product inventory threshold for low stock.
nb_NO: Produkt lagerterskel for lite på lager.

en: Product is downloadable.
nb_NO: Produktet kan lastes ned.

en: Product is virtual.
nb_NO: Produktet er virtuelt.

en: Product length (%s).
nb_NO: Produktets lengde (%s).

en: Product link.
nb_NO: Produktlenke.

en: Product lookup tables
nb_NO: Produktoppslagstabeller

en: Product low in stock
nb_NO: Lite lager av dette produktet

en: Product maximum price.
nb_NO: Høyeste pris for produktet

en: Product minimum price.
nb_NO: Laveste pris for produktet

en: Product must not be associated with these brands for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products associated with these brands will not be discounted.
nb_NO: Produktet må ikke være assosiert med disse merkene for at rabattkodene skal være gyldig, eller; for "Produktrabatter" vil ikke produkter assosiert med disse merkene bli rabattert.

en: Product name
nb_NO: Produktnavn

en: Product name.
nb_NO: Produktnavn.

en: Product needs shipping.
nb_NO: Produktet må leveres fysisk.

en: Product not found.
nb_NO: Produktet ble ikke funnet.

en: Product on sale
nb_NO: Produkt på salg

en: Product or variation ID.
nb_NO: Id for produkt eller variant.

en: Product out of stock
nb_NO: Produktet er utsolgt

en: Product parent ID.
nb_NO: Produktets foreldre-ID.

en: Product parent name.
nb_NO: Navn på forelderprodukt.

en: Product permalink.
nb_NO: Produktets permalenke.

en: Product permalinks
nb_NO: Produkt permalenker

en: Product price.
nb_NO: Produktpris.

en: Product promotion
nb_NO: Produkt fremming

en: Product properties should not be accessed directly.
nb_NO: Produktegenskaper skal ikke aksesseres direkte.

en: Product published. %1$sView Product%2$s
nb_NO: Produkt publisert. %1$sSe produkt%2$s

en: Product quantity
nb_NO: Produkt antall

en: Product ratings
nb_NO: Produktvurderinger

en: Product regular price.
nb_NO: Produktets ordinære pris.

en: Product restored
nb_NO: Produkt gjenopprettet

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
nb_NO: Omtalefeltet overstiger maksimum tillatt lengde.

en: Product reviews can now be managed from Products > Reviews.
nb_NO: Produktomtaler kan nå administreres fra "Produkter > Omtaler".

en: Product reviews have moved!
nb_NO: Produktomtaler har flyttet!

en: Product sale price.
nb_NO: Produktets tilbudspris.

en: Product saved.
nb_NO: Produkt lagret.

en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
nb_NO: Produkt planlagt for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Forhåndsvis produkt</a>

en: Product search
nb_NO: Produktsøk

en: Product shipping classes
nb_NO: Produkt fraktklasse

en: Product short description
nb_NO: Kort beskrivelse av produktet

en: Product short description in HTML format.
nb_NO: Kort beskrivelse av produktet i HTML-format.

en: Product short description.
nb_NO: Kort produktbeskrivelse.

en: Product slug.
nb_NO: Produkt-identifikator.

en: Product status (post status).
nb_NO: Produktstatus (innleggstatus)

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
nb_NO: Produkt sendt inn. <a target="_blank" href="%s">Forhåndsvis produkt</a>

en: Product tag base
nb_NO: Base for produktstikkord

en: Product tags
nb_NO: Produktstikkord

en: Product template name.
nb_NO: Navn på produktmal.

en: Product title
nb_NO: Produkttittel

en: Product transients cleared
nb_NO: Produkttransienter slettet

en: Product type name.
nb_NO: Produkttype navn.

en: Product type.
nb_NO: Produkttype.

en: Product types define available product details and attributes, such as downloadable files and variations. They’re also used for analytics and inventory management.
nb_NO: Produkttyper definerer tilgjengelige produktdetaljer og attributter, for eksempel nedlastbare filer og varianter. De brukes også til analyser og lagerstyring.

en: Product updated
nb_NO: Produkt oppdatert

en: Product updated.
nb_NO: Produkt oppdatert.

en: Product updated. %1$sView Product%2$s
nb_NO: Produkt oppdatert. %1$sSe produkt%2$s

en: Product variation attributes, if applicable.
nb_NO: Produktvariant-attributter, hvis aktuelt.

en: Product variations
nb_NO: Produktvarianter

en: Product variations IDs.
nb_NO: Produktvariant ID-er.

en: Product weight (%s).
nb_NO: Produktets vekt (%s).

en: Product width (%s).
nb_NO: Produktets bredde (%s).

en: Product with ID "%s" was not found and cannot be added to the cart.
nb_NO: Produktet med id «%s» ble ikke funnet og kan ikke legges til i handlekurven.

en: Product(s)
nb_NO: Produkt(er)

en: Products
nb_NO: Produkter

en: Products by Rating list
nb_NO: Liste over produkter sortert på vurdering

en: Products detailed reports.
nb_NO: Detaljerte rapporter om produkter.

en: Products in cart
nb_NO: Produkter i handlekurven

en: Products in this group
nb_NO: Produkter i denne gruppen

en: Products list
nb_NO: Produktliste

en: Products navigation
nb_NO: Bla i produkter

en: Products per row
nb_NO: Produkter per rad

en: Products sold
nb_NO: Produkter solgt

en: Products sold.
nb_NO: Produkter solgt.

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
nb_NO: Produkter med stikkord «%s»

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
nb_NO: Produkter som rabattkoden vil bli brukt på, eller som må være i handlekurven for at «Fast handlekurvrabatt» skal bli brukt.

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
nb_NO: Produkter som rabattkoden ikke vil bli brukt på, eller som ikke kan være i handlekurven for at «Fast handlekurvrabatt» skal bli brukt.

en: Products totals.
nb_NO: Produkt totaler.

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
nb_NO: Produkter du har sett på: Vi bruker dette til for eksempel å vise deg produkter du nylig har sett på

en: Profile &rarr;
nb_NO: Profil &rarr;

en: Profile Setup Wizard
nb_NO: Profiloppsettveiviser

en: Properties of the main product image.
nb_NO: Egenskaper til hovedproduktbildet.

en: Protect your WooCommerce Store with Jetpack Backup.
nb_NO: Beskytt WooCommerce butikken din med Jetpack Backup.

en: Protect your store and your shoppers with Jetpack
nb_NO: Beskytt butikken og kundene med Jetpack

en: Protect your store from unauthorized access.
nb_NO: Beskytt butikken din mot uautorisert tilgang.

en: Province
nb_NO: Provins

en: Public url of the receipt.
nb_NO: Offentlig nettadresse for kvitteringen.

en: Published
nb_NO: Publisert

en: Purchase
nb_NO: Kjøp

en: Purchase note
nb_NO: Kjøpsnotat

en: Purchased Downloads
nb_NO: Kjøpte nedlastinger

en: Qatari riyal
nb_NO: Qatarsk riyal

en: Qty
nb_NO: Antall

en: Quality Materials
nb_NO: Kvalitetsmaterialer

en: Quantity
nb_NO: Antall

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
nb_NO: Lager

en: Quantity left in stock if stock is low, or null if not applicable.
nb_NO: Antallet igjen på lager hvis lite på lageret, eller null hvis det ikke er aktuelt.

en: Quantity of %s in your cart
nb_NO: Antall av %s i din handlekurv.

en: Quantity of orders made by the customer.
nb_NO: Antall ordre fra kunden.

en: Quantity of the item in the current package.
nb_NO: Antall av dette produktet i denne pakken.

en: Quantity of this item to add to the cart.
nb_NO: Antall av dette produktet å legge i handlekurven.

en: Quantity of this item.
nb_NO: Antall av denne varen.

en: Quantity ordered.
nb_NO: Antall bestilt.

en: Query type
nb_NO: Spørretype

en: Quick Edit
nb_NO: Hurtigredigering

en: Quick edit this review inline
nb_NO: Hurtigrediger denne omtalen inline

en: Quickly bulk print labels
nb_NO: Rask masseutskrift av etiketter

en: REST API operations for WooCommerce resources including products, orders, and other store data.
nb_NO: REST API-operasjoner for WooCommerce-ressurser, inkludert produkter, ordrer og andre butikkdata.

en: REST API version used in the webhook deliveries.
nb_NO: REST API-versjonen som brukes i webhook leveranser.

en: Random
nb_NO: Tilfeldig

en: Rate
nb_NO: Sats

en: Rate %
nb_NO: Sats %

en: Rate code
nb_NO: Ratekode

en: Rate limit Checkout
nb_NO: Frekvensbegrensning for kasse

en: Rate name
nb_NO: Ratenavn

en: Rate&hellip;
nb_NO: Vurder&hellip;

en: Rate&nbsp;%
nb_NO: Sats&nbsp;%

en: Rated %1$d out of 5
nb_NO: Vurdert %1$d av 5

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
nb_NO[0]: Vurdert %1$s av 5 basert på %2$s kundevurdering
nb_NO[1]: Vurdert %1$s av 5 basert på %2$s kundevurderinger

en: Rated %s out of 5
nb_NO: Vurdert %s av 5

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
nb_NO: Satser vil bli konfigurerbar og avgift vil bli beregnet ved betaling.

en: Rating
nb_NO: Vurdering

en: Rating: Rated %d out of 5
nb_NO: Vurdering: Rangert som %d av 5

en: Rating: {{label}}
nb_NO: Vurdering: {{label}}

en: Raw unrounded product prices used in calculations. Provided using a higher unit of precision than the currency.
nb_NO: Rå usikrede produktpriser som brukes i beregninger. Forutsatt bruk av en høyere presisjonsenhet enn valutaen.

en: Re-create Order Address FTS index
nb_NO: Gjenopprett FTS-indeks for ordreadresse

en: Re-enter new password
nb_NO: Gjenta nytt passord

en: Re-schedule
nb_NO: Planlegge på nytt

en: Re-schedule expired transient files cleanup
nb_NO: Planlegg opprydding av utløpte transiente filer på nytt

en: Reach millions of active shoppers across Google with free product listings and ads.
nb_NO: Nå ut til millioner av aktive kunder på Google med gratis produktoppføringer og annonser.

en: Reach more shoppers and drive sales for your store. Integrate with Google to list your products for free and launch paid ad campaigns.
nb_NO: Nå ut til flere kunder og øk salget for butikken din. Integrer med Google for å liste opp produktene dine gratis og lanser betalte annonsekampanjer.

en: Reach out to customers
nb_NO: Nå ut til kunder

en: Reach your customers with MailPoet
nb_NO: Nå ut til kundene dine med MailPoet

en: Read
nb_NO: Les

en: Read more
nb_NO: Les mer

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
nb_NO: Les mer om «%s»

en: Read/Write
nb_NO: Les/skriv

en: Ready to launch your store?
nb_NO: Er du klar til å starte butikken?

en: Ready to start selling something awesome?
nb_NO: Klar for å sette igang å selge noe kjempebra?

en: Ready!
nb_NO: Klar!

en: Reason for failure
nb_NO: Årsak til feilen

en: Reason for refund (optional):
nb_NO: Årsak for refusjon (valgfritt):

en: Reason for refund.
nb_NO: Grunnen for refusjonen.

en: Reasons you'll love Jetpack
nb_NO: Grunner til å elske Jetpack

en: Recalculate
nb_NO: Beregn på nytt

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
nb_NO: Beregne totaler på nytt? Dette vil beregne avgift basert på kundens land (eller landet til butikkens baseplassering), og oppdatere totalene.

en: Receipt
nb_NO: Kvittering

en: Receipt from %s
nb_NO: Kvittering fra %s

en: Receipt not found
nb_NO: Kvittering ble ikke funnet

en: Receive an email notification every time a new order is placed
nb_NO: Motta en e-postmelding hver gang en ny ordre legges inn

en: Received PDT notification for another account: %1$s. Order ID: %2$d.
nb_NO: Mottok PDT-varsel for en annen konto: %1$s. Ordre-id: %2$d.

en: Received PDT notification for order %1$d on endpoint for order %2$d.
nb_NO: Mottok PDT-varsel for ordre %1$d på endepunkt for ordre %2$d.

en: Receiver email
nb_NO: Mottaker e-post

en: Recent Product Reviews
nb_NO: Nylige produktomtaler

en: Recent orders
nb_NO: Nylige ordrer

en: Recent reviews
nb_NO: Nylige omtaler

en: Recently Viewed Products
nb_NO: Nylig viste produkter

en: Recently Viewed Products list
nb_NO: Liste med nylige viste produkter

en: Recipient(s)
nb_NO: Mottaker(e)

en: Recommended
nb_NO: Anbefalt

en: Recommended for All WooCommerce Stores
nb_NO: Anbefalt for alle WooCommerce butikker

en: Recount terms
nb_NO: Tell termer på nytt

en: Recreate index
nb_NO: Gjenopprett indeks

en: Recurrence
nb_NO: Gjentakelse

en: Red
nb_NO: Rød

en: Redirect only
nb_NO: Kun omdiriger

en: Redirect only (Insecure)
nb_NO: Kun omdiriger (Usikker)

en: Redirect to the cart page after successful addition
nb_NO: Omdiriger til handlekurvsiden etter vellykket tillegging

en: Reduce quantity of %s
nb_NO: Reduser antall av %s

en: Reduced rate
nb_NO: Redusert sats

en: Referral: %s
nb_NO: Henvisning: %s

en: Refresh
nb_NO: Oppdater

en: Refresh Remote Inbox Notifications
nb_NO: Oppfrisk eksterne innboksvarsler

en: Refresh stats
nb_NO: Oppdater statistikk

en: Refreshed stats for %s
nb_NO: Oppdaterte statistikk for %s

en: Refund
nb_NO: Tilbakebetaling

en: Refund #%1$s - %2$s
nb_NO: Refusjon nr. %1$s - %2$s

en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
nb_NO: Refusjon nr. %1$s - %2$s av %3$s

en: Refund %1$s via %2$s
nb_NO: Refunder %1$s gjennom %2$s

en: Refund %s manually
nb_NO: Refunder %s manuelt

en: Refund & Returns Policy
nb_NO: Retningslinjer for refusjon og retur

en: Refund &ndash; %s
nb_NO: Refusjon &ndash; %s

en: Refund ID.
nb_NO: Refusjons-ID.

en: Refund amount
nb_NO: Beløp for tilbakebetaling

en: Refund amount must be greater than zero.
nb_NO: Refusjonsbeløp må være større enn null.

en: Refund amount.
nb_NO: Refusjonsbeløp.

en: Refund failed.
nb_NO: Refusjon mislyktes.

en: Refund reason.
nb_NO: Årsak til refusjon.

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
nb_NO: Refunder produktlinjene over. Dette vil vise totalbeløpet som skal refunderes

en: Refund total.
nb_NO: Totalt refundert.

en: Refunded
nb_NO: Refundert

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
nb_NO: Refundert %1$s - Refusjons-ID: %2$s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Refundert <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Refundert <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
nb_NO: Refunder ordre

en: Refunds
nb_NO: Refusjoner

en: Regenerate
nb_NO: Regenerer

en: Regenerate data message.
nb_NO: Forny datamelding.

en: Regenerate download permissions
nb_NO: Regenerer nedlastingstillatelser

en: Regenerate shop thumbnails
nb_NO: Regenerer butikkens miniatyrbilder

en: Regenerate the product attributes lookup table
nb_NO: Generer oppslagstabellen for produktattributter på nytt

en: Regenerating images for attachment ID: %s
nb_NO: Regenererer bilder for vedlegg-ID:%s

en: Regeneration status.
nb_NO: Fornyelsesstatus.

en: Region(s)
nb_NO: Område(r)

en: Register
nb_NO: Registrer

en: Registered schema for %s
nb_NO: Registrert skjema for %s

en: Registers whether the note is deleted or not
nb_NO: Registrerer om notatet er slettet eller ikke

en: Registers whether the note is read or not
nb_NO: Registrerer om notatet er lest eller ikke

en: Registration privacy policy
nb_NO: Personvernerklæring for registrering

en: Regular price
nb_NO: Ordinær pris

en: Regular price (%s)
nb_NO: Ordinær pris (%s)

en: Regular product price.
nb_NO: Vanlig produktpris.

en: Related products
nb_NO: Relaterte produkter

en: Relevance
nb_NO: Relevans

en: Remember me
nb_NO: Husk meg

en: Remote GET response.
nb_NO: Remote GET svar.

en: Remote GET successful?
nb_NO: Remote GET vellykket?

en: Remote Logging
nb_NO: Ekstern logging

en: Remote POST response.
nb_NO: Remote POST svar.

en: Remote POST successful?
nb_NO: Remote POST vellykket?

en: Remote inbox notifications have been refreshed
nb_NO: Eksterne innboksvarsler har blitt oppfrisket

en: Remove
nb_NO: Fjern

en: Remove %s coupon
nb_NO: Fjern rabattkoden «%s»

en: Remove %s from cart
nb_NO: Fjern %s fra handlekurven

en: Remove COGS columns from the product meta lookup table
nb_NO: Fjern kolonner for produktkostnad fra oppslagstabellen for produktmeta

en: Remove access to downloads on request
nb_NO: Fjern tilgang til nedlastinger på forespørsel

en: Remove columns
nb_NO: Fjern kolonner

en: Remove custom costs
nb_NO: Fjern egendefinerte kostnader

en: Remove filter
nb_NO: Fjern filter

en: Remove filter: %s
nb_NO: Fjern filter: %s

en: Remove filter: {{label}}
nb_NO: Fjern filter: {{label}}

en: Remove image
nb_NO: Fjern bilde

en: Remove item
nb_NO: Slett produkt

en: Remove personal data
nb_NO: Fjern personlige opplysninger

en: Remove personal data from orders on request
nb_NO: Fjern personopplysninger fra ordre på forespørsel

en: Remove product form image
nb_NO: Fjern produktskjemabilde

en: Remove product image
nb_NO: Fjern produktbilde

en: Remove selected account(s)
nb_NO: Fjern valgte konto(er)

en: Remove selected row(s)
nb_NO: Fjern valgte rad(er)

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files, then schedule it again for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
nb_NO: Fjern den nåværende planlagte handlingen for å slette utløpte transiente filer, og planlegg deretter at den skal kjøres umiddelbart. Påfølgende handlinger kjøres én gang hvert døgn.

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files. Expired files won't be automatically deleted until the 'Schedule expired transient files cleanup' tool is run again.
nb_NO: Fjern den planlagte handlingen for å slette utløpte transiente filer. Utløpte filer slettes ikke automatisk før verktøyet "Schedule expired transient files cleanup" kjøres på nytt.

en: Remove this image
nb_NO: Fjern bilde

en: Remove this item meta?
nb_NO: Fjern dette produktets meta?

en: Removed access to downloadable files.
nb_NO: Fjernet adgang til nedlastbare filer.

en: Removed back-in-stock notification for product id: %d
nb_NO: Fjernet «tilbake på lager»-varsel for produkt-id: %d

en: Removed customer "%s"
nb_NO: Fjernet kunde "%s"

en: Removed payment token "%d"
nb_NO: Fjernet betalingsnøkkel "%d"

en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
nb_NO[0]: Fjernet personopplysninger fra %s ordre.
nb_NO[1]: Fjernet personopplysninger fra %s ordrer.

en: Removed personal data from order %s.
nb_NO: Fjernet personlige data fra ordre %s.

en: Removes all existing entries from the Approved Product Download Directories list.
nb_NO: Fjerner alle eksisterende oppføringer fra listen Godkjente produktnedlastingskataloger.

en: Render response in a particular format.
nb_NO: Generer svar i et bestemt format.

en: Renew
nb_NO: Forny

en: Renew Subscription
nb_NO: Forny abonnementet

en: Renew for %1$s
nb_NO: Forny for %1$s

en: Repeat fetches made within a reasonable window of time (by default, 30 minutes) will not be counted twice. This is a generally reasonably way to enforce download limits in relation to ranged requests. %1$sLearn more.%2$s
nb_NO: Gjentatte nedlastinger som gjøres innenfor et rimelig tidsvindu (som standard 30 minutter), telles ikke to ganger. Dette er generelt en rimelig måte å håndheve nedlastingsgrenser på i forhold til ulike forespørsler. %1$sLær mer.%2$s

en: Replies
nb_NO: Svar

en: Reply
nb_NO: Svar

en: Reply to this review
nb_NO: Svar på denne omtalen

en: Reply-to email address.
nb_NO: E-postadresse for «Svar-til».

en: Reply-to name cannot be empty when reply-to is enabled.
nb_NO: «Svar-til»-navnet kan ikke være tomt når «Svar-til» er slått på.

en: Reply-to name.
nb_NO: Navn for «Svar-til».

en: Report a bug
nb_NO: Rapporter feil

en: Report period.
nb_NO: Rapportperiode.

en: Report sync schedulers should be derived from the Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler class.
nb_NO: Planleggere for rapportsynkronisering bør være avledet fra klassen Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler.

en: Report table data is being deleted.
nb_NO: Tabelldata for rapporter slettes.

en: Report table data is being rebuilt. Please allow some time for data to fully populate.
nb_NO: Tabelldata for rapporter bygges på nytt. Det tar litt tid før alle data er på plass.

en: Reports
nb_NO: Rapporter

en: Reports data grouped by intervals.
nb_NO: Rapporterer data gruppert etter intervaller.

en: Reports data grouped by segment condition.
nb_NO: Rapporterer data gruppert etter segmenttilstand.

en: Request to cancel scheduled actions completed.
nb_NO: Forespørsel om å kansellere planlagte handlinger fullført.

en: Require a password
nb_NO: Krev et passord

en: Require double opt-in to sign up
nb_NO: Krev dobbel bekreftelse for å melde seg på

en: Required
nb_NO: Påkrevd

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
nb_NO: Må være sant, for ressursen kan ikke legges i papirkurven.

en: Resend new order notification
nb_NO: Send varsel for ny ordre på nytt

en: Resend verification email
nb_NO: Send e-post for bekreftelse på nytt

en: Reset
nb_NO: Tilbakestill

en: Reset capabilities
nb_NO: Tilbakestill tillatelser

en: Reset password
nb_NO: Tilbakestill passord

en: Reset your password
nb_NO: Tilbakestill ditt passord

en: Reset your password for {site_title}
nb_NO: Tilbakestill passordet ditt for {site_title}

en: Resource already exists.
nb_NO: Ressursen finnes allerede.

en: Resource cannot be created.
nb_NO: Ressursen kunne ikke opprettes.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
nb_NO: Ressursen kunne ikke opprettes. Sjekk at det finnes 'rekkefølge' og 'navn'.

en: Resource does not exist.
nb_NO: Ressursen eksisterer ikke.

en: Resource does not support trashing.
nb_NO: Ressursen kan ikke legges i papirkurven.

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
nb_NO: Svar på dine forespørsler, inkludert tilbakebetalinger og klager

en: Rest of the world
nb_NO: Resten av verden

en: Restock refunded items
nb_NO: Legg refunderte produkter tilbake på lager

en: Restore
nb_NO: Gjenopprett

en: Restore this review from the Trash
nb_NO: Gjenopprett denne omtalen fra papirkurven

en: Restore this review from the spam
nb_NO: Gjenopprett denne omtalen fra spam

en: Restrictions
nb_NO: Begrensninger

en: Result of payment processing, or null if not yet processed.
nb_NO: Resultat av betalingsbehandlingen, eller null hvis betalingen ennå ikke er behandlet.

en: Resume
nb_NO: Fortsett

en: Resume the product attributes lookup table regeneration
nb_NO: Gjenoppta oppslagstabellen for produktattributter

en: Retain cancelled orders
nb_NO: Behold kansellerte ordrer

en: Retain completed orders
nb_NO: Behold fullførte ordrer

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
nb_NO: Behold fullførte ordrer for en bestemt periode før personopplysningene anonymiseres i dem.

en: Retain failed orders
nb_NO: Behold mislykkede ordrer

en: Retain inactive accounts
nb_NO: Behold inaktive kontoer

en: Retain pending orders
nb_NO: Behold ordrer som er på vent

en: Retain refunded orders
nb_NO: Behold refunderte ordrer

en: Retain refunded orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
nb_NO: Behold refunderte ordrer for en bestemt periode før personopplysningene anonymiseres i dem.

en: Retention period
nb_NO: Oppbevaringsperiode

en: Retrieve a paginated list of orders with optional filters for status, customer, date range, and other criteria.
nb_NO: Hent en sideinndelt liste over ordrer med valgfrie filtre for status, kunde, datointervall og andre kriterier.

en: Retrieve a paginated list of products with optional filters for status, category, price range, and other attributes.
nb_NO: Hent en sidenummerert liste over produkter med valgfrie filter for status, kategori, prisklasse og andre attributter.

en: Retrieve detailed information about a single order by ID, including line items, customer details, and payment information.
nb_NO: Hent detaljert informasjon om en enkelt ordre etter id, inkludert produktlinjer, kundeopplysninger og betalingsinformasjon.

en: Retrieve detailed information about a single product by ID, including price, description, images, and metadata.
nb_NO: Hent detaljert informasjon om et enkelt produkt med id, inkludert pris, beskrivelse, bilder og metadata.

en: Retro photography
nb_NO: Retrofotografering

en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
nb_NO: Returnerer salg til en gitt sluttdato. Datoen må være i %s format.

en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
nb_NO: Returnerer salg fra en gitt startdato. Datoen må være i %s format.

en: Return the default payment suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions and woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden options are set to no
nb_NO: Returner standard betalingsforslag når alternativene for woocommerce_show_marketplace_suggestions og woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden er satt til nei

en: Return the default shipping partner suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions option is set to no
nb_NO: Returner standard forslag til fraktpartner når woocommerce_show_marketplace_suggestions-alternativet er satt til no

en: Return to cart
nb_NO: Tilbake til handlekurven

en: Return to emails
nb_NO: Gå tilbake til E-poster

en: Return to payments
nb_NO: Tilbake til betalinger

en: Return to shipping
nb_NO: Gå tilbake til frakt

en: Return to shop
nb_NO: Tilbake til butikken

en: Return to the Plugins page
nb_NO: Gå tilbake til utvidelsesiden

en: Return to the file list.
nb_NO: Gå tilbake til fillisten.

en: Returning customer?
nb_NO: Registrert som kunde?

en: Returning or new customer.
nb_NO: Tilbakevendende eller ny kunde.

en: Returns
nb_NO: Returnerte

en: Returns number of products with each average rating.
nb_NO: Returnerer antall produkter med hver gjennomsnittsvurdering.

en: Returns number of products with each stock status.
nb_NO: Returnerer antall produkter med hver lagerstatus.

en: Returns number of products within attribute terms.
nb_NO: Returnerer antall produkter innenfor attributt-termer.

en: Reunion
nb_NO: Réunion

en: Reusable template part for displaying social links on the coming soon page.
nb_NO: Gjenbrukbar maldel for visning av sosiale lenker på «Kommer snart»-siden.

en: Revenue
nb_NO: Inntekter

en: Reversal cancelled for order #%s
nb_NO: Refusjon kansellert for ordrenr. %s

en: Revert to legacy template
nb_NO: Gå tilbake til eldre mal

en: Review
nb_NO: Omtale

en: Review Settings
nb_NO: Omtaleinnstillinger

en: Review content.
nb_NO: Omtalenes innhold.

en: Review for %s
nb_NO: Omtale for %s

en: Review rating (0 to 5).
nb_NO: Omtalevurdering (0 til 5).

en: Review shipping options
nb_NO: Gjennomgå fraktalternativer

en: Review type name.
nb_NO: Omtale typenavn.

en: Review your orders
nb_NO: Se gjennom ordrene dine

en: Reviewer email.
nb_NO: Omtaleforfatterens e-post.

en: Reviewer name.
nb_NO: Omtaleforfatterens navn.

en: Reviews
nb_NO: Omtaler

en: Reviews (%d)
nb_NO: Omtaler (%d)

en: Reviews average rating.
nb_NO: Omtalenes gjennomsnittsvurdering.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
nb_NO: Omtaler kan kun opprettes av "bekreftede eiere"

en: Reviews for %s
nb_NO: Omtaler for %s

en: Reviews totals.
nb_NO: Omtaletotaler.

en: Revision restored.
nb_NO: Revisjon gjenopprettet.

en: Revoke
nb_NO: Tilbakekall

en: Revoke API key
nb_NO: Tilbakekall API-nøkkel

en: Revoke access
nb_NO: Tilbakekall tilgang

en: Revoke key
nb_NO: Opphev nøkkel

en: Right
nb_NO: Høyre

en: Right with space
nb_NO: Høyre med mellomrom

en: Rio Grande do Norte
nb_NO: Rio Grande Nord

en: Rio Grande do Sul
nb_NO: Rio Grande Sør

en: Roles successfully reset
nb_NO: Roller vellykket tilbakestilt

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
nb_NO: Rund av avgift på delsumnivå, i stedet for avrunding per linje

en: Rounding
nb_NO: Avrunding

en: Routing number
nb_NO: Rutingsnummer

en: Rows per page
nb_NO: Rader pr. side

en: Run
nb_NO: Kjør

en: Run the Setup Wizard
nb_NO: Kjør konfigureringsveiviseren

en: Run the importer
nb_NO: Start importøren

en: Running %d action | Running %d actions
nb_NO[0]: Kjører %d handling
nb_NO[1]: Kjører %d handlinger

en: Running pre-disable checks...
nb_NO: Kjører kontroller før deaktivering...

en: Running pre-enable checks...
nb_NO: Kjører kontroller før aktivering...

en: Russia
nb_NO: Russland

en: Rwandan franc
nb_NO: Rwandisk franc

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
nb_NO: S&atilde;o Tom&eacute; og Pr&iacute;ncipe

en: SANDBOX ENABLED. You can use sandbox testing accounts only. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
nb_NO: SANDBOX AKTIVERT. Du kan bare bruke "sandbox testing"-kontoer. Se <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Brukerguide</a> for flere detaljer.

en: SKU
nb_NO: Produktnummer

en: SKU %s
nb_NO: Produktnr. %s

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
nb_NO: Produktnummer er en unik identifikator for hvert enkelt produkt og hver tjeneste som kan kjøpes.

en: SKU:
nb_NO: Produktnummer:

en: SKU:
nb_NO: Produktnr:

en: SSL forced?
nb_NO: SSL tvunget?

en: STEP 1 OF 2
nb_NO: TRINN 1 AV 2

en: STEP 2 OF 2
nb_NO: TRINN 2 AV 2

en: SUHOSIN installed
nb_NO: SUHOSIN Installert

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
nb_NO: Sikre og trygge betalinger som bruker kundens kredittkort eller PayPal konto.

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
nb_NO: Sikre og trygge betalinger som bruker kundens kredittkort eller PayPal konto. <a href="%s" target="_blank">Lær mer om PayPal</a>.

en: Safe and secure payments using your customer's PayPal account.
nb_NO: Trygge og sikre betalinger ved hjelp av kundens PayPal-konto.

en: Saint Barth&eacute;lemy
nb_NO: Saint-Barth&eacute;lemy

en: Saint Helena
nb_NO: St. Helena

en: Saint Helena pound
nb_NO: St. Helena pund

en: Saint Kitts and Nevis
nb_NO: Saint Kitts og Nevis

en: Saint Martin (Dutch part)
nb_NO: Saint Martin (Hollanske delen)

en: Saint Martin (French part)
nb_NO: Saint Martin (Franske delen)

en: Saint Pierre and Miquelon
nb_NO: Saint-Pierre og Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
nb_NO: Saint Vincent og Grenadinene

en: Sale
nb_NO: Tilbud

en: Sale end date
nb_NO: Sluttdato for utsalg

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
nb_NO: Salg sluttdato (ÅÅÅÅ-MM-DD format eller la stå tomt)

en: Sale price
nb_NO: Tilbudspris

en: Sale price (%s)
nb_NO: Tilbudspris (%s)

en: Sale price dates
nb_NO: Tilbudsprisperiode

en: Sale product price, if applicable.
nb_NO: Tilbudspris for produktet, om aktuelt.

en: Sale start date
nb_NO: Startdato for utsalg

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
nb_NO: Salg startdato (ÅÅÅÅ-MM-DD eller la stå tom)

en: Sale!
nb_NO: Tilbud!

en: Sales
nb_NO: Tilbud

en: Sales amount
nb_NO: Salgsbeløp

en: Sales by category
nb_NO: Salg pr. kategori

en: Sales by date
nb_NO: Salg pr. dato

en: Sales by product
nb_NO: Salg pr. produkt

en: Sales channels
nb_NO: Salgskanaler

en: Sales of the marketing campaign.
nb_NO: Salg av markedsføringskampanjen.

en: Sales reports
nb_NO: Salgsrapporter

en: Same as main product
nb_NO: Samme som hovedproduktet

en: Same as parent
nb_NO: Samme som forelder

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
nb_NO: Samoisk t&#x101;l&#x101;

en: Sample
nb_NO: Prøveeksemplar

en: Sample:
nb_NO: Eksempel:

en: Sandbox API password
nb_NO: Sandbox API passord

en: Sandbox API signature
nb_NO: Sandbox API signatur

en: Sandbox API username
nb_NO: Sandbox API brukernavn

en: Saudi Arabia
nb_NO: Saudi-Arabia

en: Save
nb_NO: Lagre

en: Save address
nb_NO: Lagre adresse

en: Save attributes
nb_NO: Lagre attributter

en: Save big with WooPayments
nb_NO: Spar mye med WooPayments

en: Save changes
nb_NO: Lagre endringer

en: Save changes before changing page?
nb_NO: Lagre endringer før du forlater siden?

en: Save money
nb_NO: Spar penger

en: Save on shipping with WooCommerce Shipping
nb_NO: Spar penger på levering med WooCommerce Shipping

en: Save time
nb_NO: Spar tid

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
nb_NO: Spar tid og unngå feil med automatisk avgiftsberegning og -innkreving i kassen. Drevet av WooCommerce Services og Jetpack.

en: Save time and money by printing your shipping labels right from your computer with WooCommerce Shipping. Try WooCommerce Shipping for free.
nb_NO: Spar tid og penger ved å skrive ut fraktetikettene dine direkte fra datamaskinen din med WooCommerce Shipping. Prøv WooCommerce Shipping gratis.

en: Save to account
nb_NO: Lagre til konto

en: Save up to $800 in fees by managing transactions with WooPayments. With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies.
nb_NO: Spar opptil 800 dollar i gebyrer ved å administrere transaksjoner med WooPayments. Med WooPayments kan du på en sikker måte ta imot de vanligste kortene, Apple Pay og betalinger i over 100 valutaer.

en: Save webhook
nb_NO: Lagre webhook

en: Schedule
nb_NO: Planlegg

en: Schedule expired transient files cleanup
nb_NO: Planlegg opprydding av utløpte transiente filer

en: Schedule the action to delete expired transient files for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
nb_NO: Planlegg at handlingen for å slette utløpte transiente filer skal kjøres umiddelbart. Påfølgende handlinger kjøres en gang hvert døgn.

en: Scheduled
nb_NO: Planlagt

en: Scheduled Action
nb_NO: Planlagt handling

en: Scheduled Action Columns
nb_NO: Kolonner for planlagte handlinger

en: Scheduled Actions
nb_NO: Planlagte handlinger

en: Scheduled Date
nb_NO: Planlagt dato

en: Scheduled action cancelled.
nb_NO: Planlagt handling ble kansellert.

en: Scheduled action for %1$s will not be executed as no callbacks are registered.
nb_NO: Planlagt handling for %1$s vil ikke bli kjørt ettersom ingen tilbakekall er registrert.

en: Scheduled actions are hooks triggered on a certain date and time.
nb_NO: Planlagte handlinger er knagger utløst på bestemt dato og klokkeslett.

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
nb_NO: Omfanget forespørselen er gjort for bestemmer mulige felt i responsen.

en: Script with handle %s had a dependency on itself which has been removed. This is an indicator that your JS code has a circular dependency that can cause bugs.
nb_NO: Skript med handle %s hadde en avhengighet av seg selv som er fjernet. Dette er en indikator på at JS-koden din har en sirkulær avhengighet som kan forårsake feil.

en: Seamless order sync and label printing
nb_NO: Sømløs ordresynkronisering og etikettutskrift

en: Search
nb_NO: Søk

en: Search %s
nb_NO: Søk %s

en: Search Brands
nb_NO: Søk merker

en: Search Emails
nb_NO: Søk i e-poster

en: Search Notifications
nb_NO: Søk i varslinger

en: Search Reviews
nb_NO: Søk i Omtaler

en: Search Scheduled Actions
nb_NO: Søk planlagte handlinger

en: Search by similar attribute name.
nb_NO: Søk etter lignende attributtnavn.

en: Search by similar product name or sku.
nb_NO: Søk etter lignende produktnavn eller produktnummer.

en: Search by similar product name, sku, or attribute value.
nb_NO: Søk etter lignende produktnavn, -nummer eller attributtverdi.

en: Search by similar tax code.
nb_NO: Søk etter liknende avgiftskode.

en: Search by user e-mail
nb_NO: Søk etter brukerens e-post

en: Search categories
nb_NO: Søk kategorier

en: Search coupons
nb_NO: Søk i rabattkoder

en: Search customers
nb_NO: Søk kunder

en: Search for a customer&hellip;
nb_NO: Søk etter en kunde&hellip;

en: Search for a downloadable product&hellip;
nb_NO: Søk etter nedlastbart produkt&hellip;

en: Search for a page&hellip;
nb_NO: Søk etter en side&hellip;

en: Search for a product&hellip;
nb_NO: Søk etter et produkt&hellip;

en: Search for a user&hellip;
nb_NO: Søk etter en bruker&hellip;

en: Search for an inbox notification&hellip;
nb_NO: Søk etter et innboksvarsel&hellip;

en: Search for:
nb_NO: Søk etter:

en: Search hook, args and claim ID
nb_NO: Søk hook, args og krav-ID

en: Search key
nb_NO: Søk etter nøkkel

en: Search logs
nb_NO: Søk logger

en: Search or create categories…
nb_NO: Søk eller opprett kategorier…

en: Search orders
nb_NO: Søk i ordre

en: Search product forms
nb_NO: Søk etter produktskjema

en: Search products
nb_NO: Søk produkter

en: Search products&hellip;
nb_NO: Søk produkter&hellip;

en: Search products…
nb_NO: Søk produkter…

en: Search results
nb_NO: Søkeresultater

en: Search results for "%s"
nb_NO: Søkeresultater for "%s"

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
nb_NO: Søkeresultater for «%s»

en: Search results for: %s
nb_NO: Søkeresultater for: %s

en: Search results only
nb_NO: Kun søkeresultater

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
nb_NO: Søkeresultater: «%s»

en: Search shipping classes
nb_NO: Søk i fraktklasser

en: Search tags
nb_NO: Søk stikkord

en: Search webhooks
nb_NO: Søk i Webhook'er

en: Search within these files
nb_NO: Søk i disse filene

en: Search&hellip;
nb_NO: Søk&hellip;

en: Second line of the address being shipped to.
nb_NO: Andre linje av adressen som sendes til.

en: Secondary text
nb_NO: Sekundær tekst

en: Secret
nb_NO: Hemmelighet

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
nb_NO: Hemmelig nøkkel som brukes til å generere en hash av levert webhook og gitt i request headers. Dette vil som standard være en MD5 hash fra den gjeldende brukerens ID | brukernavn hvis ikke gitt.

en: Secure checkout
nb_NO: Sikker betaling

en: Secure connection (HTTPS)
nb_NO: Sikker tilkobling (HTTPS)

en: Securely accept credit and debit cards on your site. Manage transactions without leaving your WordPress dashboard. Only with <strong>WooPayments</strong>.
nb_NO: Ta imot kreditt- og debetkort på nettstedet ditt på en sikker måte. Administrer transaksjoner uten å forlate WordPress-dashbordet. Bare med <strong>WooPayments</strong>.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell in store and track sales and inventory in one place.
nb_NO: Godta kreditt- og debetkort på en sikker måte med én lav sats, ingen overraskende gebyrer (tilpassede satser er tilgjengelige). Selg i butikk, og følg med på salg og lagerbeholdning på ett sted.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place.
nb_NO: Sikkert ta imot kreditt- og debetkort med en lav sats, ingen overraskelsesavgifter (tilpassede priser tilgjengelig). Selg online og i butikk og spor salg og lager på ett sted.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
nb_NO: Sikkert ta imot kreditt- og debetkort med en lav sats, ingen overraskelsesavgifter (tilpassede priser tilgjengelig). Selg online og i butikk og spor salg og lager på ett sted. <a href="%s" target="_blank">Finn ut mer om Square</a>.

en: Securely accept payments and manage payment activity straight from your store's dashboard
nb_NO: Ta imot betalinger på en sikker måte, og administrer betalingsaktiviteter direkte fra butikkens dashbord

en: Securely save payment info
nb_NO: Lagre betalingsinfo sikkert

en: Security
nb_NO: Sikkerhet

en: Security.
nb_NO: Sikkerhet.

en: Segment identificator.
nb_NO: Segmentidentifikator.

en: Segment the response by additional constraint.
nb_NO: Segmenter responsen etter ekstra begrensning.

en: Select
nb_NO: Velg

en: Select %s
nb_NO: Velg %s

en: Select Page
nb_NO: Velg side

en: Select a category
nb_NO: Velg kategori

en: Select a color for the background of your emails. Default %s.
nb_NO: Velg en farge for bakgrunnen i e-postene. Standard %s.

en: Select a country / region&hellip;
nb_NO: Velg land / region&hellip;

en: Select a page&hellip;
nb_NO: Velg en side&hellip;

en: Select a product to regenerate the data for, or leave empty for a full table regeneration:
nb_NO: Velg et produkt du vil regenerere dataene for, eller la det stå tomt for en full tabellregenerering:

en: Select all
nb_NO: Velg alle

en: Select an inbox notification to delete:
nb_NO: Velg et innboksvarsel som skal slettes:

en: Select an option&hellip;
nb_NO: Ta et valg&hellip;

en: Select categories&hellip;
nb_NO: Velg kategorier&hellip;

en: Select customer&hellip;
nb_NO: Velg kunde &hellip;

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
nb_NO: Velg felt fra din CSV-fil for å knytte til produkt-felt, eller for å hoppe over under import.

en: Select none
nb_NO: Velg ingen

en: Select options
nb_NO: Velg alternativ

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
nb_NO: Velg innstillinger for «%s»

en: Select product&hellip;
nb_NO: Velg produkt &hellip;

en: Select review
nb_NO: Velg omtale

en: Select shipping methods
nb_NO: Velg leveringsmetoder

en: Select some countries
nb_NO: Velg noen land

en: Select the %1$s log file for %2$s
nb_NO: Velg loggfilen %1$s for %2$s

en: Select the access type of these keys.
nb_NO: Velg tilgangstype for disse nøklene.

en: Select values
nb_NO: Velg verdier

en: Select when the webhook will fire.
nb_NO: Velg når webhook'en skal kjøres.

en: Select who should be notified if an order that was previously processing or on-hold has failed.
nb_NO: Velg hvem som skal varsles hvis en ordre som tidligere var under behandling eller på vent mislykkes.

en: Select your shipping options
nb_NO: Velg fraktalternativer

en: Selected attribute term name.
nb_NO: Valgt navn på attributt-term.

en: Selected countries
nb_NO: Valgte land

en: Selected payment method for the order.
nb_NO: Valgt betalingsmåte for ordren.

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
nb_NO: Hvis du ikke velger noe land/region å selge til så forhindrer dette at betaling kan fullføres. Fortsette uansett?

en: Sell to all countries
nb_NO: Selg til alle land

en: Sell to all countries, except for&hellip;
nb_NO: Selg til alle land, unntatt&hellip;

en: Sell to specific countries
nb_NO: Selg til utvalgte land

en: Selling location(s)
nb_NO: Utsalgssted(er)

en: Selling online answer.
nb_NO: Svar om salg på nettet.

en: Selling platforms.
nb_NO: Salgsplattformer.

en: Send an email to customers notifying them when their order has been placed on hold
nb_NO: Send en e-post til kundene for å varsle dem om at ordren deres er satt på vent

en: Send an email to customers notifying them when you’ve added a note to their order
nb_NO: Send en e-post til kundene for å varsle dem når det legges til et notat på ordren deres

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
nb_NO: Send varslinger når en IPN er mottatt fra PayPal for refusjoner, tilbakeføringer og annulleringer.

en: Send order details to customer
nb_NO: Send ordredetaljer til kunden

en: Send password setup link (recommended)
nb_NO: Send lenke til passordoppsett (anbefalt)

en: Send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns.
nb_NO: Opprett og send e-postoppfølginger for kjøp, nyhetsbrev og kampanjer.

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
nb_NO: Send detaljer om leveringsadresse til PayPal i stedet for fakturaadresse.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and more with Mailchimp.
nb_NO: Send målrettede kampanjer, gjenopprett forlatte handlekurver og mer med Mailchimp.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and much more with Mailchimp.
nb_NO: Send målrettede kampanjer, gjenopprett forlatte handlekurver og mye mer med Mailchimp.

en: Send you information about your account and order
nb_NO: Sende deg informasjon om din konto og ordre

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
nb_NO: Send deg markedsføringsmeldinger, hvis du velger å motta dem

en: Sender details
nb_NO: Avsenderdetaljer

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
nb_NO: Egne koder med komma. Godtar jokertegn, f.eks <code>P*</code> vil matche et postnummer på PE30. Aksepterer også et mønster, f.eks<code>NG1___</code> ville samsvarer med NG11AA men ikke NG10 1AA

en: Separate tags with commas
nb_NO: Skill stikkord med komma

en: Serbian dinar
nb_NO: Serbisk dinar

en: Server architecture
nb_NO: Serverarkitektur

en: Server architecture.
nb_NO: Serverarkitektur.

en: Server environment
nb_NO: Servermiljø

en: Server info
nb_NO: Serverinfo

en: Server info.
nb_NO: Serverinfo.

en: Service
nb_NO: Tjeneste

en: Services
nb_NO: Tjenester

en: Session page views
nb_NO: Sidevisninger i økten

en: Set Status - In stock
nb_NO: Angi status - På lager

en: Set Status - On backorder
nb_NO: Angi status - I restordre

en: Set Status - Out of stock
nb_NO: Angi status - Utsolgt

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
nb_NO: Sett en fast pris for å dekke fraktkostnadene.

en: Set default payment method
nb_NO: Angi standard betalingsmåte

en: Set password
nb_NO: Angi passord

en: Set product featured image when uploaded image file name matches product SKU.
nb_NO: Angi fremhevet produktbilde når det opplastede bildets filnavn samsvarer med produktnummer.

en: Set product form image
nb_NO: Angi produktskjemabilde

en: Set product image
nb_NO: Velg produktbilde

en: Set regular prices
nb_NO: Angi ordinære priser

en: Set sale prices
nb_NO: Angi tilbudspriser

en: Set scheduled sale dates
nb_NO: Sett planlagte utsalgsdatoer

en: Set the action as manual so that the order note registers as "added by user".
nb_NO: Angi handlingen som manuell, slik at ordrenotatet registreres som "lagt til av bruker".

en: Set the color of your headings and text. Default %s.
nb_NO: Angi farge for overskrifter og tekst. Standard %s.

en: Set the name and email address you'd like your outgoing emails to use.
nb_NO: Angi navnet og e-postadressen du vil at utgående e-post skal bruke.

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
nb_NO: Angi på ordinær pris redusert med (fast beløp eller %):

en: Set up %s
nb_NO: Sett opp %s

en: Set up PayPal for me using this email:
nb_NO: Konfigurer PayPal for meg med denne e-postadressen:

en: Set up Stripe for me using this email:
nb_NO: Konfigurer Stripe for meg med denne e-postadressen:

en: Set up additional payment options
nb_NO: Sett opp flere betalingsalternativer

en: Set up and manage inventory for this product, including status and available quantity. %1$sManage store inventory settings%2$s
nb_NO: Sett opp og administrer lagerbeholdning for dette produktet, inkludert status og tilgjengelig mengde. %1$sAdministrere innstillinger for lagerbeholdning%2$s

en: Set up payments
nb_NO: Sett opp betalinger

en: Set up shipping costs and enter dimensions used for accurate rate calculations. %1$sHow to get started?%2$s
nb_NO: Sett opp fraktkostnader og angi dimensjoner som brukes for nøyaktige prisberegninger. %1$sHvordan komme i gang?%2$s

en: Set up your account for our store
nb_NO: Sett opp din konto for butikken vår

en: Set up your payment methods and accept credit and debit cards, cash, bank transfers and money from your Mercado Pago account. Offer safe and secure payments with Latin America’s leading processor.
nb_NO: Konfigurer betalingsmåtene dine og ta imot kreditt- og debetkort, kontanter, bankoverføringer og penger fra Mercado Pago-kontoen din. Tilby trygge og sikre betalinger med Latin-Amerikas ledende betalingsformidler.

en: Set variation image
nb_NO: Sett variantbilde

en: Set your new password.
nb_NO: Angi det nye passordet ditt.

en: Set your store location and configure tax rate settings.
nb_NO: Angi butikkplasseringen din og konfigurer avgiftssatsinnstillingene.

en: Set your store location and where you'll ship to.
nb_NO: Angi butikkplassering og hvor du sender til.

en: Set your store's address, visibility, currency, language, and timezone.
nb_NO: Angi butikkens adresse, synlighet, valuta, språk og tidssone.

en: Setting field description.
nb_NO: Angir feltbeskrivelse.

en: Setting field type.
nb_NO: Angir felttype.

en: Setting field value.
nb_NO: Angir feltverdi.

en: Setting value.
nb_NO: Innstilt verdi.

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Settings below apply to all variations without manual stock management enabled.
nb_NO: Innstillingene nedenfor gjelder for alle varianter uten manuell lagerstyring aktivert.

en: Settings for WooCommerce admin reporting.
nb_NO: Innstillinger for WooCommerce admin rapportering.

en: Settings group ID.
nb_NO: Innstillinger gruppe-ID.

en: Settings group.
nb_NO: Innstillingsgruppe.

en: Settings section.
nb_NO: Innstillingsseksjon.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
nb_NO: Betalinger

en: Settings tab.
nb_NO: Innstillingsfane.

en: Settings.
nb_NO: Innstillinger.

en: Setup Wizard
nb_NO: Konfigureringsveiviser

en: Setup a Refund and Returns Policy page to boost your store's credibility.
nb_NO: Sett opp en side med salgsbetingelser for å øke butikkens troverdighet.

en: Setup shipping zones
nb_NO: Sett opp fraktsoner

en: Setup wizard
nb_NO: Konfigureringsveiviser

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
nb_NO: Flere WooCommerce utvidelser kan skrive logger som gjør debugging problemer enklere. Katalogen må være skrivbar for at dette skal skje.

en: Seychelles
nb_NO: Seychellene

en: Seychellois rupee
nb_NO: Seychellisk rupee

en: Share
nb_NO: Del

en: Share feedback
nb_NO: Del tilbakemelding

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
nb_NO: Del nye produkter på sosiale medier så snart de blir lagt til i butikken din.

en: Shared by %s
nb_NO: Delt av %s

en: Ship to
nb_NO: Send til

en: Ship to a different address?
nb_NO: Sende til en annen adresse?

en: Ship to all countries
nb_NO: Send til alle land

en: Ship to all countries you sell to
nb_NO: Send til alle landene du selger til

en: Ship to specific countries
nb_NO: Send til utvalgte land

en: Ship to specific countries only
nb_NO: Send kun til utvalgte land

en: ShipStation icon
nb_NO: ShipStation ikon

en: Shipment %s
nb_NO: Forsendelse %s

en: Shipment Tracking
nb_NO: Pakkesporing

en: Shipping
nb_NO: Frakt

en: Shipping Address
nb_NO: Fraktadresse

en: Shipping Address 1
nb_NO: Fraktadresse 1

en: Shipping Address 2
nb_NO: Leveringsadresse 2

en: Shipping City
nb_NO: Frakt poststed

en: Shipping Company
nb_NO: Frakt firma

en: Shipping Country / Region
nb_NO: Fraktland / -region

en: Shipping First Name
nb_NO: Frakt fornavn

en: Shipping Label
nb_NO: Fraktetikett

en: Shipping Last Name
nb_NO: Frakt etternavn

en: Shipping Method
nb_NO: Fraktmåte

en: Shipping Phone Number
nb_NO: Frakt telefonnummer

en: Shipping Postal/Zip Code
nb_NO: Frakt postnummer

en: Shipping State
nb_NO: Frakt delstat/fylke

en: Shipping Zone
nb_NO: Fraktsone

en: Shipping address
nb_NO: Leveringsadresse

en: Shipping address.
nb_NO: Leveringsadresse.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
nb_NO: Fraktadresse: Vi ber deg om å fylle inn dette, slik at vi for eksempel kan estimere frakt før du legger inn en ordre, samt for å sende ordren til deg.

en: Shipping amount
nb_NO: Fraktbeløp

en: Shipping class
nb_NO: Fraktklasse

en: Shipping class ID.
nb_NO: Fraktklasse-ID.

en: Shipping class costs
nb_NO: Fraktklassekostnader

en: Shipping class name.
nb_NO: Navn på fraktklasse.

en: Shipping class slug.
nb_NO: Identifikator for fraktklasse.

en: Shipping classes
nb_NO: Fraktklasser

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
nb_NO: Fraktklasser brukes av enkelte fraktmåter for å gruppere lignende produkter.

en: Shipping costs are calculated during checkout.
nb_NO: Fraktkostnader beregnes i kassen.

en: Shipping costs updated.
nb_NO: Fraktkostnader oppdatert.

en: Shipping destination
nb_NO: Fraktdestinasjon

en: Shipping destination address.
nb_NO: Destinasjonsadresse for levering.

en: Shipping details
nb_NO: Fraktdetaljer

en: Shipping instance ID.
nb_NO: Frakt forekomst-ID.

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
nb_NO: Frakt er aktivert, men det er ikke lagt til noen fraktmåter for deres fraktsoner.

en: Shipping is disabled.
nb_NO: Frakt er deaktivert.

en: Shipping lines data.
nb_NO: Fraktlinjens data.

en: Shipping location(s)
nb_NO: Fraktstede(r)

en: Shipping method
nb_NO: Fraktmåte

en: Shipping method ID (e.g., flat_rate, free_shipping).
nb_NO: Id for leveringsmåten (f.eks. flat_rate, free_shipping)

en: Shipping method ID is required.
nb_NO: Fraktmåte-id er påkrevd.

en: Shipping method ID.
nb_NO: Fraktmåte-id.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
nb_NO: Fraktmåten kunne ikke legges til. Prøv igjen.

en: Shipping method could not be removed. Please retry.
nb_NO: Fraktmåten kunne ikke fjernes. Prøv på nytt.

en: Shipping method customer facing title.
nb_NO: Fraktmåtens tittel som vises til kunden.

en: Shipping method description.
nb_NO: Fraktmåtens beskrivelse.

en: Shipping method enabled status.
nb_NO: Fraktmåte aktivert status.

en: Shipping method instance ID.
nb_NO: Forekomst-id for fraktmåte.

en: Shipping method name.
nb_NO: Fraktmåtens navn.

en: Shipping method settings.
nb_NO: Innstillinger for fraktmåte.

en: Shipping method sort order.
nb_NO: Fraktmåtens sorteringsrekkefølge.

en: Shipping method title.
nb_NO: Fraktmåtens tittel.

en: Shipping method(s)
nb_NO: Fraktmåte(r)

en: Shipping methods
nb_NO: Fraktmåter

en: Shipping methods do not support trashing.
nb_NO: Fraktmåter kan ikke legges i papirkurven.

en: Shipping methods for this zone.
nb_NO: Leveringsmåter for denne sonen.

en: Shipping name
nb_NO: Fraktnavn

en: Shipping only
nb_NO: Kun frakt

en: Shipping options will be updated during checkout.
nb_NO: Fraktalternativer vil bli oppdatert i kassen.

en: Shipping settings
nb_NO: Fraktinnstillinger

en: Shipping tax
nb_NO: Frakt MVA

en: Shipping tax amount
nb_NO: Beløp for fraktavgift

en: Shipping tax class
nb_NO: Avgiftsklasse for frakt

en: Shipping tax class based on cart items
nb_NO: Fraktavgiftsklasse basert på produkter i handlekurven

en: Shipping tax total.
nb_NO: Fraktavgift totalt.

en: Shipping tax.
nb_NO: Frakt mva.

en: Shipping to %s.
nb_NO: Levering til %s.

en: Shipping via %s
nb_NO: Forsendelse via %s

en: Shipping zone location code.
nb_NO: Fraktsone plasseringskode.

en: Shipping zone location type.
nb_NO: Fraktsone plasseringstype.

en: Shipping zone name.
nb_NO: Fraktsone navn.

en: Shipping zone order.
nb_NO: Fraktsone rekkefølge.

en: Shipping zones
nb_NO: Fraktsoner

en: Shipping zones do not support trashing.
nb_NO: Fraktsoner kan ikke legges i papirkurven.

en: Shipping, taxes, and discounts calculated at checkout.
nb_NO: Frakt, avgifter og rabatter beregnes i kassen.

en: Shipping:
nb_NO: Frakt:

en: Shop
nb_NO: Butikk

en: Shop All
nb_NO: Handle alt

en: Shop Now
nb_NO: Kjøp nå

en: Shop Page
nb_NO: Butikkside

en: Shop and search results
nb_NO: Butikk og søkeresultater

en: Shop base
nb_NO: Butikkbase

en: Shop base address
nb_NO: Butikkens baseadresse

en: Shop base with category
nb_NO: Butikkbase med kategori

en: Shop by Category
nb_NO: Handle etter kategori

en: Shop chairs
nb_NO: Kjøp stoler

en: Shop country/region
nb_NO: Butikkens land/region

en: Shop for the best shipping rates, and access pre-negotiated discounted rates.
nb_NO: Handle for de beste fraktprisene, og få tilgang til forhåndsforhandlede rabatterte priser.

en: Shop home decor
nb_NO: Kjøp boligdekorasjon

en: Shop new arrivals
nb_NO: Handle nyankomne varer

en: Shop now
nb_NO: Handle mer

en: Shop only
nb_NO: Kun butikk

en: Shop order
nb_NO: Produktsortering

en: Shop page
nb_NO: Butikkside

en: Shop page display
nb_NO: Visning av butikkside

en: Shop pages
nb_NO: Butikksider

en: Shop the sale
nb_NO: Handle på tilbud

en: Shop vinyl records
nb_NO: Kjøp vinylplater

en: Short description
nb_NO: Kort beskrivelse

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
nb_NO: Om du trenger hjelp til å forstå, bruke eller utvide WooCommerce, <a href="%s">vennligst les vår dokumentasjon</a>. Du finner alle typer ressurser, kodesnutter, veiledere og mye mer.

en: Show
nb_NO: Vis

en: Show "verified owner" label on customer reviews
nb_NO: Vis "bekreftet eier"-etikett for omtaler

en: Show Price
nb_NO: Vis pris

en: Show Suggestions
nb_NO: Vis forslag

en: Show a grid of brand thumbnails.
nb_NO: Vis et rutenett med miniatyrbilder for merker.

en: Show advanced options
nb_NO: Vis avanserte innstillinger

en: Show all types
nb_NO: Vis alle typer

en: Show as dropdown
nb_NO: Vis som rullegardin

en: Show categories
nb_NO: Vis kategorier

en: Show categories &amp; products
nb_NO: Vis kategorier &amp; produkter

en: Show context
nb_NO: Vis kontekst

en: Show custom fields
nb_NO: Vis egendefinerte felt

en: Show description
nb_NO: Vis beskrivelse

en: Show details
nb_NO: Vis detaljer

en: Show hidden products
nb_NO: Vis skjulte produkter

en: Show hierarchy
nb_NO: Vis hierarki

en: Show if is a compound tax rate.
nb_NO: Viser om det er en sammensatt avgiftssats.

en: Show more details
nb_NO: Vis flere detaljer

en: Show more…
nb_NO: Vis mer ...

en: Show password
nb_NO: Vis passord

en: Show product counts
nb_NO: Vis produkt antall

en: Show products
nb_NO: Vis produkter

en: Show subcategories
nb_NO: Vis alle underkategorier

en: Show subcategories &amp; products
nb_NO: Vis underkategorier &amp; produkter

en: Showcase your products with Pinterest
nb_NO: Vis frem produktene dine med Pinterest

en: Showing all %1$d result | Showing all %1$d results
nb_NO[0]: Viser det %1$d resultatet
nb_NO[1]: Viser alle %1$d resultater

en: Showing reports for:
nb_NO: Viser rapporter for:

en: Showing the single result
nb_NO: Viser det ene resultatet

en: Shown to customers on the product page.
nb_NO: Vises for kundene på produktsiden.

en: Shows brands in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing products.
nb_NO: Viser merker i en widget som lar deg begrense produktlisten når du ser på produkter.

en: Shows if backorders are allowed.
nb_NO: Viser om restordre er tillatt.

en: Shows if the product can be bought.
nb_NO: Viser om produktet kan bli kjøpt.

en: Shows if the product is on backordered.
nb_NO: Viser om produktet er satt i restordre.

en: Shows if the product is on sale.
nb_NO: Viser om produktet er på salg.

en: Shows if the product need to be shipped.
nb_NO: Viser om produktet behøver å sendes.

en: Shows if the product needs to be configured before it can be bought.
nb_NO: Viser om produktet må konfigureres før det kan kjøpes.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
nb_NO: Viser hvorvidt omtaleforfatteren kjøpte produktet eller ikke.

en: Shows if the variation can be bought.
nb_NO: Viser om en variant kan kjøpes.

en: Shows if the variation is on backordered.
nb_NO: Viser hvorvidt varianten er satt i restordre.

en: Shows if the variation is on sale.
nb_NO: Viser om varianten er på salg.

en: Shows where the order was created.
nb_NO: Viser hvor ordren ble opprettet.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
nb_NO: Viser hvorvidt sending av produktet er avgiftsbelagt.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
nb_NO: Velg hvorvidt notatet kun er for referanse, eller for kunden (kunden vil bli varslet).

en: Sierra Leonean leone
nb_NO: Sierra Leonisk leone

en: Sign Up
nb_NO: Registrer deg

en: Sign-up successful
nb_NO: Påmelding vellykket

en: Signed up
nb_NO: Påmeldt

en: Signed-up customers
nb_NO: Påmeldte kunder

en: Signups
nb_NO: Registreringer

en: Simple Product Template
nb_NO: Enkel produktmal

en: Simple product
nb_NO: Enkeltprodukt

en: Simplified shipping with:
nb_NO: Forenklet frakt med:

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
nb_NO: Fordi nettleseren din ikke støtter JavaScript, eller JavaScript er slått av, må du klikke på %1$sOppdater total%2$s før du sender ordren. Om du ikke gjør det, risikerer du å betale mer enn beløpet som vises ovenfor.

en: Sip, Shop, Savor
nb_NO: Smak, kjøp, nyt

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
nb_NO: Sistan og Baluchestan (سیستان و بلوچستان)

en: Sit back and relax
nb_NO: Len deg tilbake og slapp av

en: Site
nb_NO: Netttsted

en: Site Title
nb_NO: Nettstedstittel

en: Site URL.
nb_NO: Site-URL.

en: Site Visibility
nb_NO: Nettstedsynlighet

en: Site address (URL)
nb_NO: Nettsted-adresse (URL)

en: Site visibility
nb_NO: Nettstedsynlighet

en: Site visibility badge
nb_NO: Merke for nettstedsynlighet

en: Size
nb_NO: Størrelse

en: Skip importing existing order data.
nb_NO: Hopp over import av eksisterende ordredata.

en: Skip setup
nb_NO: Hopp over oppsett

en: Skip this step
nb_NO: Hoppe over dette trinnet

en: Slug
nb_NO: Identifikator

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
nb_NO: Identifikatoren "%s" er allerede i bruk. Vær så snill å endre den.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
nb_NO: Identifikatoren "%s" er ikke tillatt fordi det er en reservert term. Vær så snill å endre den.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
nb_NO: Identifikator "%s" er for lang (28 tegn maks). Forkorte den, takk.

en: Slug (unique identifier) can be left blank and auto-generated, or you can enter one
nb_NO: Slug (unik identifikator) kan stå tom og autogenereres, eller du kan skrive inn en

en: Slug automatically generated from the product name.
nb_NO: Identifikator genereres automatisk fra produktnavnet.

en: Slug identifier for the resource.
nb_NO: Identifikator for ressursen.

en: Slug of the resource.
nb_NO: Ressursens snegle.

en: Small
nb_NO: Liten

en: Social Media
nb_NO: Sosiale medier

en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
nb_NO[0]: Solgt %1$d produkt de siste %2$d dagene
nb_NO[1]: Solgt %1$d produkter de siste %2$d dagene

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
nb_NO: Solgt verdier for %1$s de siste %2$d dagene

en: Sold individually
nb_NO: Solgt individuelt

en: Sold individually?
nb_NO: Solgt individuelt?

en: Solomon Islands
nb_NO: Salomonøyene

en: Somali shilling
nb_NO: Somalisk shilling

en: Some details of your shipment have recently been updated. This may include tracking information, item contents, or delivery status.
nb_NO: Noen detaljer om forsendelsen din har nylig blitt oppdatert. Dette kan omfatte sporingsinformasjon, innhold eller leveringsstatus.

en: Some subscription data may be temporarily unavailable. Please refresh the page in a few minutes to try again.
nb_NO: Noen abonnementsdata kan være midlertidig utilgjengelige. Oppdater siden om noen minutter for å prøve igjen.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
nb_NO: Noen nettjeneste,r som frakt, benytter SOAP for å hente informasjon fra andre servere, for eksempel frakttilbud fra FedEx krever SOAP for å bli installert.

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
nb_NO: Noen har forespurt et nytt passord for følgende konto hos %s:

en: Something big is brewing! Our store is in the works and will be launching soon!
nb_NO: Noe stort er i emning! Butikken vår er under arbeid og lanseres snart!

en: Something big is brewing! Our store is in the works – Launching shortly!
nb_NO: Noe stort er i emning! Butikken vår er under arbeid og lanseres snart!

en: Something went wrong when trying to restore order %d from the trash. It could not be restored.
nb_NO: Noe gikk galt under forsøk på å gjenopprette ordren %d fra papirkurven. Den kunne ikke gjenopprettes.

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
nb_NO: Beklager, det oppstod et problem med å fjerne denne rabattkoden.

en: Sorry to see you go.
nb_NO: Vi er lei oss for å se deg gå.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
nb_NO: Beklager! Vi kunne ikke kontakte Jetpack akkurat nå 😭. Sørg for at nettstedet ditt er synlig på internett, og at det aksepterer innkommende og utgående forespørsler via curl. Du kan også prøve å koble til Jetpack igjen, og hvis du har problemer med å løse problemer, vennligst kontakt support.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
nb_NO: Beklager! Vi prøvde, men vi kunne ikke koble Jetpack akkurat nå 😭. Gå til utvidelser-fanen for å koble til Jetpack, slik at du kan fullføre oppsettet av butikken din.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
nb_NO: Beklager! Vi prøvde, men vi kunne ikke installere Jetpack for deg 😭. Gå til utvidelser-fanen for å installere den, og fullfør oppsett av butikken din.

en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
nb_NO: Beklager, "%s" er ikke lenger på lager, og denne ordren kan derfor ikke betales. Vi beklager eventuelle ulemper.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
nb_NO: Beklager, «%s» er utsolgt. Rediger handlekurven og forsøk igjen. Vi beklager eventuelle ulemper.

en: Sorry, %1$s cannot be updated via this endpoint for a user with role %2$s.
nb_NO: Beklager, %1$s kan ikke oppdateres via dette endepunktet for en bruker med rollen %2$s.

en: Sorry, coupon "%1$s" is not applicable to the categories: %2$s.
nb_NO: Beklager, rabattkoden «%1$s» kan ikke brukes på kategoriene: %2$s.

en: Sorry, coupon "%1$s" is not applicable to the products: %2$s.
nb_NO: Beklager, rabattkoden «%1$s» kan ikke brukes på produktene: %2$s

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
nb_NO: Beklager, rabattkoden "%s" har allerede blitt brukt, og kan ikke brukes sammen med andre rabattkoder.

en: Sorry, coupon "%s" is not applicable to selected products.
nb_NO: Beklager, rabattkoden «%s» kan ikke brukes for de valgte produktene.

en: Sorry, coupon "%s" is not applicable to your cart contents.
nb_NO: Beklager, rabattkoden «%s» kan ikke brukes for innholdet i din handlekurv.

en: Sorry, coupon "%s" is not valid for sale items.
nb_NO: Beklager, rabattkoden «%s» er ikke gyldig for tilbudsprodukter.

en: Sorry, creating the product with template failed.
nb_NO: Beklager, oppretting av produktet med mal mislyktes.

en: Sorry, experiment_name is required.
nb_NO: Beklager, experiment_name kreves.

en: Sorry, fetching downloads data failed.
nb_NO: Beklager, henting av nedlastingsdata mislyktes.

en: Sorry, fetching performance indicators failed.
nb_NO: Beklager, henting av resultatindikatorer mislyktes.

en: Sorry, fetching revenue data failed.
nb_NO: Beklager, henting av inntektsdata mislyktes.

en: Sorry, fetching tax data failed.
nb_NO: Beklager, henting av avgiftsdata mislyktes.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
nb_NO: Beklager, det ser ikke ut til å finnes noe betalingsmåte for adressen din. Kontakt oss dersom du behøver hjelp, eller ønsker en alternativ løsning.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
nb_NO: Beklager, det ser ikke ut til å være noen tilgjengelige betalingsmåter. Ta kontakt med oss hvis du trenger hjelp eller ønsker å gjøre alternative avtaler.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
nb_NO: Beklager, det ser ut som om rabattkoden "%s" ikke er gyldig. Den har nå blitt fjernet fra ordren.

en: Sorry, no dismissable task with that ID was found.
nb_NO: Beklager, ingen avvisbar oppgave med den ID-en ble funnet.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
nb_NO: Beklager, ingen produkter samsvarer med valget. Forsøk å velge en annen kombinasjon.

en: Sorry, no snoozeable task with that ID was found.
nb_NO: Beklager, ingen oppgave som kan pauses med den ID-en ble funnet.

en: Sorry, no task with that ID was found.
nb_NO: Beklager, ingen oppgave med den ID-en ble funnet.

en: Sorry, that task list was not found
nb_NO: Beklager, den oppgavelisten ble ikke funnet

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
nb_NO: Beklager, vi finner ikke ordren. Vennligst kontakt oss hvis du har problemer med å finne dine ordredetaljer.

en: Sorry, the sample products data file was not found.
nb_NO: Beklager, datafilen med eksempelprodukter ble ikke funnet.

en: Sorry, there has been an error.
nb_NO: Beklager, det har oppstått en feil.

en: Sorry, there is no export with that ID.
nb_NO: Beklager, det finnes ingen eksport med den ID'en.

en: Sorry, there is no note with that ID.
nb_NO: Beklager, det finnes ingen notat med denne id-en.

en: Sorry, there is no resource with that ID.
nb_NO: Beklager, det er ingen ressurs med den ID-en.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the brands of selected products.
nb_NO: Beklager, denne rabattkoden kan ikke brukes for de valgte produktenes merker.

en: Sorry, this download has expired
nb_NO: Beklager, denne nedlastingen har utløpt

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
nb_NO: Beklager, denne ordren er ugyldig og kan ikke bli betalt for.

en: Sorry, this order requires a shipping option.
nb_NO: Beklager, denne ordren krever et fraktvalg.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
nb_NO: Beklager, dette produktet kan ikke kjøpes.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
nb_NO: Beklager, dette produktet er ikke tilgjengelig. Vennligst velg en annen kombinasjon.

en: Sorry, users with %1$s role cannot be deleted via this endpoint. Allowed roles: %2$s
nb_NO: Beklager, brukere med %1$s-rollen kan ikke slettes via dette endepunktet. Tillatte roller: %2$s

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
nb_NO: Beklager, vi kunne ikke koble butikken din til Jetpack

en: Sorry, we do not allow orders from the provided country (%s)
nb_NO: Beklager, vi tillater ikke ordre fra det oppgitte landet (%s)

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
nb_NO: Beklager, vi har ikke nok av "%1$s" på lager til å oppfylle ordren din (%2$s på lager). Vi beklager eventuelle ulemper dette medfører.

en: Sorry, we do not ship orders to the provided country (%s)
nb_NO: Beklager, vi sender ikke ordrer til det angitte landet (%s)

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
nb_NO: Beklager, du har ikke tillatelse til å massebehandle denne ressursen.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
nb_NO: Beklager, du har ikke lov til å endre kommentartypen.

en: Sorry, you are not allowed to create new pages.
nb_NO: Beklager, du har ikke tillatelse til å opprette nye sider.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
nb_NO: Beklager, du har ikke lov til å opprette ressurser.

en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
nb_NO: Beklager, du har ikke tillatelse til å slette %s.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
nb_NO: Beklager, du har ikke tillatelse til å slette denne ressursen.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
nb_NO: Beklager, du har ikke lov å redigere denne ressurssen.

en: Sorry, you are not allowed to hide task lists.
nb_NO: Beklager, du har ikke lov til å skjule oppgavelister.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
nb_NO: Beklager, du har ikke lov til å installere temaer på dette nettstedet.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
nb_NO: Beklager, du er ikke lov til å utføre denne handlingen.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve onboarding tasks.
nb_NO: Beklager, du har ikke lov til å hente tilbake onboarding oppgaver.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve product form data.
nb_NO: Beklager, du har ikke lov til å hente produktskjemadata.

en: Sorry, you are not allowed to snooze onboarding tasks.
nb_NO: Beklager, du har ikke lov til å sette onboarding-oppgaver på pause.

en: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
nb_NO: Beklager, du har ikke lov til å laste opp denne filtypen.

en: Sorry, you cannot create dummy products.
nb_NO: Du kan dessverre ikke opprette dummyprodukter.

en: Sorry, you cannot create new resource.
nb_NO: Beklager, du kan ikke opprette en ny ressurs.

en: Sorry, you cannot create resources.
nb_NO: Beklager, du kan ikke opprette ressurser.

en: Sorry, you cannot delete resources.
nb_NO: Beklager, du kan ikke slette ressurser.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
nb_NO: Beklager, du kan ikke slette denne ressursen.

en: Sorry, you cannot edit this resource.
nb_NO: Beklager, du kan ikke redigere denne ressursen.

en: Sorry, you cannot export WooCommerce Blueprints.
nb_NO: Beklager, du kan ikke eksportere blåkopier for WooCommerce.

en: Sorry, you cannot import WooCommerce Blueprints.
nb_NO: Beklager, du kan ikke importere blåkopier for WooCommerce.

en: Sorry, you cannot list resources.
nb_NO: Beklager, du kan ikke liste ressurser.

en: Sorry, you cannot manage plugins.
nb_NO: Beklager, du kan ikke administrere utvidelser.

en: Sorry, you cannot manage themes.
nb_NO: Beklager, du kan ikke administrere temaer.

en: Sorry, you cannot manage these options.
nb_NO: Beklager, du kan ikke administrere disse alternativene.

en: Sorry, you cannot update resource.
nb_NO: Beklager, du kan ikke oppdatere en ressurs.

en: Sorry, you cannot update resources.
nb_NO: Beklager, du kan ikke oppdatere ressurser.

en: Sorry, you cannot view marketing channels.
nb_NO: Beklager, du kan ikke se markedsføringskanaler.

en: Sorry, you cannot view resources.
nb_NO: Beklager, du kan ikke se ressurser.

en: Sorry, you cannot view these options.
nb_NO: Beklager, du kan ikke se disse alternativene.

en: Sorry, you cannot view this resource.
nb_NO: Beklager, du kan ikke se denne ressursen.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
nb_NO: Beklager, du har nådd grensen for antall nedlastninger av denne filen

en: Sorry, you must be logged in to reply to a review.
nb_NO: Beklager, du må være pålogget for å svare på en omtale.

en: Sorry, you post telemetry data.
nb_NO: Beklager, du legger ut telemetridata.

en: Sorry, your order on %1$s was unsuccessful. Your order details are below, with a link to try your payment again: %2$s
nb_NO: Beklager, ordren din på %1$s mislyktes. Ordredetaljene dine er nedenfor, med en lenke for å prøve å betale på nytt: %2$s

en: Sorry, your order was unsuccessful
nb_NO: Beklager, ordren din mislyktes

en: Sorry, your session has expired.
nb_NO: Beklager, økten din har utløpt.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
nb_NO: Beklager, innloggingen din har utløpt. <a href="%s" class="wc-backward">Gå til butikken</a>

en: Sort ascending or descending.
nb_NO: Sortere stigende eller synkende.

en: Sort by
nb_NO: Sorter etter

en: Sort by average rating
nb_NO: Sorter etter vurdering

en: Sort by latest
nb_NO: Sorter etter nyeste

en: Sort by most recent
nb_NO: Sorter etter nyeste

en: Sort by popularity
nb_NO: Sorter etter popularitet

en: Sort by price (asc)
nb_NO: Sorter etter pris (stigende)

en: Sort by price (desc)
nb_NO: Sorter etter pris (synkende)

en: Sort by price: high to low
nb_NO: Sorter etter pris: høy til lav

en: Sort by price: low to high
nb_NO: Sorter etter pris: lav til høy

en: Sort by tax class.
nb_NO: Sortér etter avgiftsklasse.

en: Sort by term property.
nb_NO: Sorter etter term-egenskap.

en: Sort by:
nb_NO: Sorter på:

en: Sort collection by object attribute.
nb_NO: Sortér samlingen etter objektets attributt.

en: Sort collection by resource attribute.
nb_NO: Sortér samlingen etter ressursens attributt.

en: Sorted by average rating
nb_NO: Sortert etter gjennomsnitlig vurdering

en: Sorted by latest
nb_NO: Sortert etter siste

en: Sorted by popularity
nb_NO: Sortert etter propularitet

en: Sorted by price: high to low
nb_NO: Sortet etter pris: Høy til lav

en: Sorted by price: low to high
nb_NO: Sortert etter pris: Lav til høy

en: Sorting
nb_NO: Sortering

[ctx: Sorting order]
en: Order
nb_NO: Rekkefølge

en: Sound like no other
nb_NO: Lyd som ingen andre

en: Source
nb_NO: Kilde

en: Source logger must be configured before running a migration
nb_NO: Kilde-logger må konfigureres før du kjører en overføring

en: Source of note.
nb_NO: Kilde til notatet.

en: Source of the note.
nb_NO: Kilde til notatet.

en: Source platform
nb_NO: Kildeplattform

en: Source store must be configured before running a migration
nb_NO: Kilde-butikk må konfigureres før du kjører en overføring

en: Source type
nb_NO: Kildetype

en: Source: %s
nb_NO: Kilde: %s

en: South Africa
nb_NO: Sør-Afrika

en: South African rand
nb_NO: Sørafrikanske Rand

en: South America
nb_NO: Sør-Amerika

en: South Australia
nb_NO: Sør-Australia

en: South Carolina
nb_NO: Sør-Carolina

en: South Dakota
nb_NO: Sør-Dakota

en: South Georgia/Sandwich Islands
nb_NO: Sør-Georgia og Sør-Sandwichøyene

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
nb_NO: Sør-Khorasan (خراسان جنوبی)

en: South Korea
nb_NO: Sør-Korea

en: South Sudan
nb_NO: Sør-Sudan

en: South Sudanese pound
nb_NO: Sør-Sudansk pund

en: Spain
nb_NO: Spania

en: Specific Countries
nb_NO: Utvalgte land

en: Specific countries
nb_NO: Utvalgte land

en: Specified file failed upload test.
nb_NO: Spesifisert fil kom ikke gjennom opplastingstest.

en: Sports and recreation
nb_NO: Sport og rekreasjon

en: Square
nb_NO: Firkant

en: Sri Lankan rupee
nb_NO: Sri Lanka rupi

en: Staff picks
nb_NO: Medarbeidernes valg

en: Standard fonts
nb_NO: Standard skrifttyper

en: Standard product
nb_NO: Standard produkt

en: Standard rate
nb_NO: Standardsats

en: Standard rates
nb_NO: Standardsatser

en: Star ratings should be required, not optional
nb_NO: Stjernevurdering skal være påkrevd, ikke valgfritt

en: Start accepting payments on your store!
nb_NO: Begynn å ta i mot betaling i din butikk!

en: Start by adding the first product to your store. You can add your products manually, via CSV, or import them from another service.
nb_NO: Start med å legge til det første produktet i butikken din. Du kan legge til produktene dine manuelt, via CSV, eller importere dem fra en annen tjeneste.

en: Start converting
nb_NO: Start konvertering

en: Start converting order coupon data to the simplified format
nb_NO: Start konvertering av rabattkodedata i ordrer til forenklet format

en: Start date of sale price, as GMT.
nb_NO: Startdato for tilbudspris, i GMT.

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
nb_NO: Startdato for tilbudspris, i nettstedets tidssone.

en: Start date of sale price.
nb_NO: Startdato for tilbudspris.

en: Start selling
nb_NO: Start å selge

en: Start shopping
nb_NO: Start å handle

en: Start using new features that are being progressively rolled out to improve the store management experience.
nb_NO: Begynn å bruke nye funksjoner som rulles gradvis ut for å forbedre butikkadministrasjonsopplevelsen.

en: Start your online clothing store
nb_NO: Start din klesbutikk på nettet

en: Started processing action %s
nb_NO: Startet gjennomføring av handling %s

en: Starting a fashion website is exciting but it may seem overwhelming as well. In this article, we'll walk you through the setup process, teach you to create successful product listings, and show you how to market to your ideal audience.
nb_NO: Å starte et motenettsted er spennende, men det kan virke overveldende også. I denne artikkelen vil vi gå deg gjennom konfigurasjonsprosessen, lære deg å opprette vellykkede produktoppføringer og vise deg hvordan du markedsfører til ditt ideelle publikum.

en: Starting cleanup for %d order... | Starting cleanup for %d orders...
nb_NO[0]: Starter opprydding av %d ordre...
nb_NO[1]: Starter opprydding av %d ordrer...

en: State
nb_NO: Delstat

en: State / County
nb_NO: Delstat / Fylke

en: State / County or state code
nb_NO: Delstat / fylke eller delstatskode

en: State / Zone
nb_NO: Stat / Sone

en: State code
nb_NO: Delstatskode

en: State code.
nb_NO: Statskode.

en: State.
nb_NO: Delstat.

en: State/County
nb_NO: Delstat/Fylke

en: State/County (optional)
nb_NO: Delstat/fylke (valgfritt)

en: State/County code, or name of the state, county, province, or district.
nb_NO: Statlig/fylkeskode, eller navnet på staten, fylket, provinsen eller distriktet.

en: Stats about coupons.
nb_NO: Statistikker om rabattkoder.

en: Stats about orders.
nb_NO: Statistikk om ordre.

en: Stats about product categories.
nb_NO: Statistikk om produktkategorier.

en: Stats about product downloads.
nb_NO: Statistikk om produktnedlastinger.

en: Stats about products.
nb_NO: Statistikk om produkter.

en: Stats about revenue.
nb_NO: Statistikk om inntekter.

en: Stats about taxes.
nb_NO: Statistikk om avgifter.

en: Stats about variations.
nb_NO: Statistikk om varianter.

en: Status of note.
nb_NO: Status for notatet.

en: Status of the marketing channel's product listings.
nb_NO: Status for markedsføringskanalens produktoppføringer.

en: Status of the order.
nb_NO: Status for ordren.

en: Status of the payment returned by the gateway. One of success, pending, failure, error.
nb_NO: Status for betalingen som returneres av porten. Enten suksess, ventende, avvist eller feil.

en: Status of the review.
nb_NO: Status for omtalen.

en: Status report information
nb_NO: Statusrapport informasjon

en: Statuses that require extra action on behalf of the store admin.
nb_NO: Statuser som krever ekstra handling på vegne av butikkadministratoren.

en: Statuses that should not be included when calculating report totals.
nb_NO: Statuser som ikke skal inkluderes ved beregning av rapporttotaler.

en: Stay in the loop
nb_NO: Hold deg oppdatert

en: Step
nb_NO: Steg

en: Stick to one key per client: this makes it easier to revoke access in the future for a single client, without causing disruption for others.
nb_NO: Hold deg til én nøkkel per klient: Dette gjør det enklere å tilbakekalle tilgangen for en enkelt klient i fremtiden, uten å forstyrre andre.

en: Stock
nb_NO: Lager

en: Stock Keeping Unit
nb_NO: Lagerenhet

en: Stock Keeping Unit.
nb_NO: Produktnummer

[ctx: Stock Notification confirm notification]
en: Confirm
nb_NO: Bekreft

en: Stock Notifications
nb_NO: Lagervarsler

en: Stock availability class.
nb_NO: Klasse for lagertilgjengelighet.

en: Stock availability text.
nb_NO: Tekst for lagertilgjengelighet.

en: Stock display format
nb_NO: Lagervisningsformat

en: Stock keeping unit, if applicable.
nb_NO: Lagerstyringsenhet, om aktuelt.

en: Stock levels increased:
nb_NO: Lagerantall økt:

en: Stock levels reduced:
nb_NO: Lagerantall redusert:

en: Stock management
nb_NO: Lagerstyring

en: Stock management at product level.
nb_NO: Lagerstyring på produktnivå.

en: Stock management at variation level.
nb_NO: Lagerstyring på variantnivå.

en: Stock management disabled in store settings
nb_NO: Lagerstyring slått av i butikkinnstillinger

en: Stock notifications
nb_NO: Lagervarsler

en: Stock qty
nb_NO: Lagerantall

en: Stock quantity
nb_NO: Antall på lager

en: Stock quantity.
nb_NO: Antall på lager.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
nb_NO: Lagerantall. Hvis dette er et variabelt produkt vil denne verdien bli brukt til å styre lager for alle varianter, med mindre du definerer lager på variantnivå.

en: Stock status
nb_NO: Lagerstatus

en: Stock status.
nb_NO: Lagerstatus.

en: Stock: %d
nb_NO: Lager: %d

en: Stop converting
nb_NO: Stopp konvertering

en: Stop converting order coupon data to the simplified format
nb_NO: Stopp konvertering av rabattkodedata i ordrer til forenklet format

en: Stop sync
nb_NO: Stopp synkronisering

en: Stopped the insanity for %d second | Stopped the insanity for %d seconds
nb_NO[0]: Stoppet galskapen i %d sekund
nb_NO[1]: Stoppet galskapen i %d sekunder

en: Store
nb_NO: Butikk

en: Store Address
nb_NO: Butikkadresse

en: Store Email
nb_NO: Butikkens e-post

en: Store Information
nb_NO: Butikkinformasjon

en: Store Name
nb_NO: Butikknavn

en: Store Notice
nb_NO: Butikkmelding

en: Store URL
nb_NO: Butikkens nettadresse

en: Store coming soon
nb_NO: Butikk kommer snart

en: Store connected successfully.
nb_NO: Butikken ble tilkoblet.

en: Store details
nb_NO: Butikkdetaljer

en: Store downtime means lost sales. One-click restores get you back online quickly if something goes wrong.
nb_NO: Nedetid i butikken betyr tapt salg. Gjenoppretting med ett trykk får deg raskt tilbake på nettet hvis noe går galt.

en: Store email address.
nb_NO: Lagre e-postadresse.

en: Store emails have had an upgrade!
nb_NO: Butikkens e-post har fått en oppgradering.

en: Store monitoring
nb_NO: Butikk overvåkning

en: Store name
nb_NO: Butikknavn

en: Store notice
nb_NO: Butikkmelding

en: Store setup
nb_NO: Butikkoppsett

en: Store stats
nb_NO: Butikk-statistikker

en: Store-wide threshold (%d)
nb_NO: Terskel for hele butikken (%d)

en: Storefront Theme
nb_NO: Storefront-tema

en: Storefront icon
nb_NO: Storefront-ikon

en: Street address
nb_NO: Adresse

en: String based identifier for the term.
nb_NO: Strengbasert identifikator for termen.

en: String processors must be an array of valid callbacks.
nb_NO: Stringprosessorer må være en array med gyldige callbacks.

en: Stripe email address
nb_NO: Stripe e-post adresse

en: Stripe email address:
nb_NO: Stripe e-post adresse:

en: Subcategories
nb_NO: Underkategorier

en: Subject
nb_NO: Emne

en: Subject (paid)
nb_NO: Emne (betalt)

en: Submit
nb_NO: Send inn

en: Subscribe
nb_NO: Abonner

en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
nb_NO: Abonnementet for %1$s ble deaktivert. Du vil ikke lenger motta oppdateringer for dette produktet. <a href="%2$s">Trykk her</a> hvis du også vil deaktivere utvidelsen.

en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
nb_NO: Abonnementet for %s er vellykket deaktivert. Du vil ikke lenger motta oppdateringer for dette produktet.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
nb_NO: Abonnement <strong>utløper</strong> snart.

en: Subscription not found
nb_NO: Finner ikke abonnement

en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
nb_NO: Abonnement: ikke tilgjengelig - %1$d av %2$d allerede i bruk

en: Subscription: Unlimited
nb_NO: Abonnement: ubegrenset

en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
nb_NO: Abonnement: bruker %1$d av %2$d tilgjengelige nettsteder

en: Subscriptions
nb_NO: Abonnementer

en: Subtotal
nb_NO: Delsum

en: Subtotal of the order.
nb_NO: Delsum for ordren.

en: Subtotal:
nb_NO: Delsum:

en: Suburb
nb_NO: Forstad

en: Success
nb_NO: Vellykket

en: Successfully canceled action: %s
nb_NO: Vellykket avbrutt handling: %s

en: Successfully connected to <b>%s</b>.
nb_NO: Vellykket tilkobling til <b>%s</b>.

en: Successfully disconnected from <b>%1$s</b>.
nb_NO: Vellykket frakobling fra <b>%1$s</b>.

en: Successfully executed action: %s
nb_NO: Vellykket kjørt handling: %s

en: Successfully processed change for action: %s
nb_NO: Vellykket endring for handling: %s

en: Successfully unsubscribed %1$s. You will not receive a notification when "%2$s" becomes available.
nb_NO: Du har meldt deg av «%1$s». Du vil ikke motta varsel når «%2$s» blir tilgjengelig.

en: Successfully verified stock notifications for "%s".
nb_NO: Lagervarsler for «%s» er bekreftet.

en: Sudanese pound
nb_NO: Sudansk pund

en: Suggest a slug for the term.
nb_NO: Foreslå en identifikator for begrepet.

en: Suggestion ID.
nb_NO: Forslags-id.

en: Suggestion description.
nb_NO: Forslagsbeskrivelse.

en: Suggestion visibility.
nb_NO: Synlighet for forslag.

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
nb_NO: Suhosin er et avansert beskyttelsessystem for PHP-installasjoner. Det er utformet for å beskytte dine servere på den ene siden mot en rekke kjente problemer i PHP-applikasjoner og på den annen side mot potensielle ukjente sårbarheter innenfor disse programmene eller PHP-kjernen selv. Hvis dette er slått på på serveren din, kan Suhosin måtte konfigureres til å øke sine datainnsendingsgrenser.

en: Sum of all taxes.
nb_NO: Summen av alle avgifter.

en: Sum of line item taxes only.
nb_NO: Summen av bare produktlinjeavgifter.

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We'll show it at the top of the page.
nb_NO: Oppsummer dette produktet i 1-2 korte setninger. Vi viser det øverst på siden.

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We’ll show it at the top of the page.
nb_NO: Oppsummer dette produktet i 1-2 korte setninger. Vi viser det øverst på siden.

en: Summary
nb_NO: Sammendrag

en: Summary: Order #%d
nb_NO: Sammendrag: Ordrenr. %d

en: Supported features for this payment gateway.
nb_NO: Støttede funksjoner for denne betalingsløsningen.

en: Supported features for this provider.
nb_NO: Støttede funksjoner for denne leverandøren.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
nb_NO: Støtter følgende plassholdere: <code>[qty]</code> = antall produkter, <code>[cost]</code> = kostnad for produktene, <code>[fee percent=\"10\" min_fee=\"20\"]</code> = Prosentbasert avgift.

en: Suriname
nb_NO: Surinam

en: Surinamese dollar
nb_NO: Surinamesisk dollar

en: Svalbard and Jan Mayen
nb_NO: Svalbard og Jan Mayen

en: Sweden
nb_NO: Sverige

en: Switch to new template
nb_NO: Bytt til ny mal

en: Switching data storage while sync is incomplete is dangerous and can lead to order data corruption or loss!
nb_NO: Det er farlig å bytte datalagring mens synkroniseringen er ufullstendig, og det kan føre til korrupsjon eller tap av ordredata!

en: Switzerland
nb_NO: Sveits

en: Sync all your selling channels in one place
nb_NO: Synkroniser alle salgskanalene dine på ett sted

en: Sync completed.
nb_NO: Synkronisering fullført.

en: Sync orders now
nb_NO: Synkroniser ordre nå

en: Sync with theme
nb_NO: Synkroniser med tema

en: Sync your sales data across platforms and manage everything from a unified dashboard.
nb_NO: Synkroniser salgsdataene dine på tvers av plattformer, og administrer alt fra et samlet kontrollpanel.

en: Sync your store catalog, set up pixel tracking, and run targeted ad campaigns.
nb_NO: Synkroniser produktene, sett opp pikselsporing og kjør målrettede annonsekampanjer.

en: Sync your website's data like contacts, products, and orders over Salesforce CRM with Salesforce Integration for WooCommerce.
nb_NO: Synkroniser nettstedets data som kontakter, produkter og ordre via Salesforce CRM med Salesforce Integration for WooCommerce.

en: Synchronization of approved product download directories is already in progress.
nb_NO: Synkronisering av godkjente produktnedlastingskataloger pågår allerede.

en: Synchronize approved download directories
nb_NO: Synkroniser godkjente nedlastingsmapper

en: Syrian pound
nb_NO: Syriske pund

en: System status
nb_NO: Systemstatus

en: System status theme info cache cleared.
nb_NO: Mellomlager for malinformasjon ble tømt.

en: Table cell display.
nb_NO: Tabellcellevisning.

en: Table cell format.
nb_NO: Tabellcelleformat.

en: Table cell value.
nb_NO: Tabellcelleverdi.

en: Table column header.
nb_NO: Tabell kolonneoverskrift.

en: Table does not exist
nb_NO: Tabellen eksisterer ikke

en: Table headers.
nb_NO: Tabelloverskrifter.

en: Table rows.
nb_NO: Tabellrader.

en: Tablet
nb_NO: Nettbrett

en: Tag
nb_NO: Stikkord

en: Tag ID
nb_NO: Stikkord-id

en: Tag ID.
nb_NO: Stikkord-ID.

en: Tag added.
nb_NO: Stikkord lagt til.

en: Tag associated with the provider.
nb_NO: Tagg assosiert med leverandøren.

en: Tag deleted.
nb_NO: Stikkord slettet.

en: Tag link.
nb_NO: Stikkordlenke.

en: Tag name
nb_NO: Navn på stikkord

en: Tag name.
nb_NO: Navn på Stikkord.

en: Tag not added.
nb_NO: Stikkord ikke lagt til.

en: Tag not updated.
nb_NO: Stikkord ikke oppdatert.

en: Tag slug
nb_NO: Stikkord-identifikator

en: Tag slug.
nb_NO: Stikkord-identifikator.

en: Tag updated.
nb_NO: Stikkord oppdatert.

en: Tag: | Tags:
nb_NO[0]: Stikkord:
nb_NO[1]: Stikkord:

en: Tags
nb_NO: Stikkord

en: Tags (comma separated)
nb_NO: Stikkord (separert med komma)

en: Tags (space separated)
nb_NO: Stikkord (separert med mellomrom)

en: Tags deleted.
nb_NO: Stikkord slettet.

en: Tags totals.
nb_NO: Stikkord-totaler.

en: Tajikistan
nb_NO: Tadsjikistan

en: Take offline payments
nb_NO: Ta imot betalinger utenom nett

en: Take over
nb_NO: Ta over

en: Take payments in cash upon delivery.
nb_NO: Ta betalinger i kontanter ved levering.

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
nb_NO: Ta betalinger via BACS. Bedre kjent som direkte bankoverføring/forhåndsbetaling.

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
nb_NO: Ta betalt med sjekker. Denne frakoblede betalingsmåten kan også brukes til testkjøp.

en: Take payments via bank transfer.
nb_NO: Ta betalinger via bankoverføring.

en: Take payments with the provider that’s right for you - choose from 100+ payment gateways for WooCommerce.
nb_NO: Ta i mot betalinger med leverandøren som er riktig for deg, velg mellom 100+ betalinsløsninger for WooCommerce.

en: Tanzanian shilling
nb_NO: Tanzaniansk shilling

en: Task Configurations
nb_NO: Oppgavekonfigurasjoner

en: Task List
nb_NO: Oppgaveliste

en: Task is not a subclass of `Task`
nb_NO: Task er ikke en underklasse av `Task`

en: Task list ID already exists
nb_NO: Oppgaveliste-ID finnes allerede

en: Task list ID does not exist
nb_NO: Oppgaveliste-ID finnes ikke

en: Tax
nb_NO: Avgift

en: Tax amount
nb_NO: Avgiftsbeløp

en: Tax class
nb_NO: Avgiftsklasse

en: Tax class already exists
nb_NO: Avgiftsklassen eksisterer allerede

en: Tax class name.
nb_NO: Navn på avgiftsklassen.

en: Tax class of fee.
nb_NO: Gebyrets avgiftsklasse.

en: Tax class of product.
nb_NO: Produktets avgiftsklasse.

en: Tax class requires a valid name
nb_NO: Avgiftsklassen krever et gyldig navn

en: Tax class slug already exists
nb_NO: Identifikatoren for avgiftsklassen finnes allerede

en: Tax class slug is invalid
nb_NO: Avgiftsklassens identifikator er ugyldig

en: Tax class.
nb_NO: Avgiftsklasse.

en: Tax code
nb_NO: Avgiftskode

en: Tax lines data.
nb_NO: Data fra avgiftslinjer.

en: Tax name
nb_NO: Avgiftsnavn

en: Tax options
nb_NO: Avgiftsalternativer

en: Tax priority.
nb_NO: Avgiftsprioritet.

en: Tax rate ID.
nb_NO: Avgiftssats-ID.

en: Tax rate ID: %s
nb_NO: Avgftsklasse-ID: %s

en: Tax rate code.
nb_NO: Avgiftssatskode.

en: Tax rate label.
nb_NO: Etikett for avgiftssats.

en: Tax rate name.
nb_NO: Navn på avgiftssats.

en: Tax rate.
nb_NO: Avgiftssats.

en: Tax rates successfully deleted
nb_NO: Avgiftssatser vellykket fjernet

en: Tax status
nb_NO: Avgiftsstatus

[ctx: Tax status]
en: None
nb_NO: Ingen

en: Tax status of fee.
nb_NO: Gebyrets avgiftsstatus.

en: Tax status.
nb_NO: Avgiftsstatus.

en: Tax subtotal.
nb_NO: Avgifter delsum.

en: Tax total (not including shipping taxes).
nb_NO: Avgift totalt (ikke inkludert fraktsavgift).

en: Tax total.
nb_NO: Avgifter totalt.

en: Taxable
nb_NO: Avgiftspliktig

en: Taxes
nb_NO: Avgifter

en: Taxes and coupons
nb_NO: Avgifter og rabattkoder

en: Taxes applied to this shipping rate using the smallest unit of the currency.
nb_NO: Avgifter gjelder for denne fraktsatsen ved hjelp av den minste enheten i valutaen.

en: Taxes by code
nb_NO: Avgifter etter kode

en: Taxes by date
nb_NO: Avgifter etter dato

en: Taxes detailed reports.
nb_NO: Detaljerte avgiftsrapporter.

en: Taxes do not support trashing.
nb_NO: Avgifter kan ikke legges i papirkurven.

en: Taxonomies: Product types
nb_NO: Taksonomier: Produkttyper

en: Taxonomies: Product visibility
nb_NO: Taksonomier: Produktsynlighet

en: Taxonomy does not exist.
nb_NO: Taksonomien eksisterer ikke.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
nb_NO: Produkttype

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
nb_NO: Produktsynlighet

en: Taxonomy name.
nb_NO: Navn på taksonomi.

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
nb_NO: Taksonomivilkår for ordre-/produktstatuser.

en: Tehran (تهران)
nb_NO: Teheran  (تهران)

en: Template cache cleared.
nb_NO: Mellomlagret for maler er tømt.

en: Template file copied to theme.
nb_NO: Malfil kopiert til tema.

en: Template file deleted from theme.
nb_NO: Malfil slettet fra tema.

en: Template for the product variation form
nb_NO: Mal for skjema for produktvariasjon

en: Template for the simple product form
nb_NO: Mal for det enkle produktskjemaet

[ctx: Template name]
en: Checkout Header
nb_NO: Overskrift for kassen

[ctx: Template name]
en: Coming soon social links
nb_NO: Kommer snart, sosiale lenker

[ctx: Template name]
en: External Product Add to Cart + Options
nb_NO: Eksterne produkters «Legg i handlekurven» med alternativer

[ctx: Template name]
en: Grouped Product Add to Cart + Options
nb_NO: Grupperte produkters «Legg i handlekurven» med alternativer

[ctx: Template name]
en: Mini-Cart
nb_NO: Mini handlekurv

[ctx: Template name]
en: Order Confirmation
nb_NO: Ordrebekreftelse

[ctx: Template name]
en: Page: Cart
nb_NO: Side: Handlekurv

[ctx: Template name]
en: Page: Checkout
nb_NO: Side: Kasse

[ctx: Template name]
en: Page: Coming soon
nb_NO: Side: Kommer snart

[ctx: Template name]
en: Product Catalog
nb_NO: Produktkatalog

[ctx: Template name]
en: Product Search Results
nb_NO: Produkt søkeresultater

[ctx: Template name]
en: Products by Attribute
nb_NO: Produkter etter attributt

[ctx: Template name]
en: Products by Brand
nb_NO: Produkter etter merke

[ctx: Template name]
en: Products by Category
nb_NO: Produkter per kategori

[ctx: Template name]
en: Products by Tag
nb_NO: Produkter per stikkord

[ctx: Template name]
en: Simple Product Add to Cart + Options
nb_NO: Enkle produkters «Legg i handlekurv» med alternativer

[ctx: Template name]
en: Single Product
nb_NO: Enkelt produkt

[ctx: Template name]
en: Variable Product Add to Cart + Options
nb_NO: Variabelt produkts «Legg i handlekurven» med alternativer

en: Template overrides.
nb_NO: Temaoverstyringer.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for External Products.
nb_NO: Mal som brukes til å vise skjemaet for «Legg i handlekurv», med alternativer for eksterne produkter.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Grouped Products.
nb_NO: Mal som brukes til å vise skjemaet for «Legg i handlekurv», med alternativer for grupperte produkter.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Simple Products.
nb_NO: Mal som brukes til å vise skjemaet for «Legg i handlekurv», med alternativer for enkle produkter.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Variable Products.
nb_NO: Mal som brukes til å vise skjemaet for «Legg i handlekurv», med alternativer for variable produkter.

en: Template used to display the Mini-Cart drawer.
nb_NO: Mal som brukes til å vise Mini handlekurv-skuffen.

en: Template used to display the simplified Checkout header.
nb_NO: Mal som brukes til å vise den forenklede kassaoverskriften.

en: Templates
nb_NO: Maler

en: Term ID
nb_NO: Term-ID

en: Term counts
nb_NO: Telte termer

en: Term description.
nb_NO: Term-beskrivelse.

en: Term name.
nb_NO: Navn på term.

en: Terms
nb_NO: Termer

en: Terms and Conditions Page
nb_NO: Side for salgsbetingelser

en: Terms and conditions
nb_NO: Salgsbetingelser

en: Terms in the product visibility taxonomy.
nb_NO: Termer i taksonomien for produktsynlighet.

en: Terms successfully recounted
nb_NO: Termer vellykket telt på nytt

en: Test account
nb_NO: Testkonto

en: Test email sent to %s.
nb_NO: E-posttest sendt til %s.

en: Tested up to WooCommerce version
nb_NO: Tested opp til WooCommerce versjon

en: Text to appear below the main e-mail header.
nb_NO: Tekst som skal vises under hovedoverskriften i e-posten.

en: Text to appear below the main email content.
nb_NO: Tekst som skal vises nedenfor hovedinnholdet i e-posten.

en: Thank you for selling with WooCommerce.
nb_NO: Takk for at du selger med WooCommerce.

en: Thank you for your feedback!
nb_NO: Takk for din tilbakemelding!

en: Thank you for your in-store purchase
nb_NO: Takk for kjøpet ditt i butikken

en: Thank you for your order
nb_NO: Takk for ordren

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
nb_NO: Takk for betalingen. Transaksjonen er fullført, og en kvittering for kjøpet er sendt til deg på e-post. Logg inn på PayPal-kontoen din for å se transaksjonsdetaljer.

en: Thank you. Your order has been fulfilled.
nb_NO: Takk skal du ha. Ordren din er oppfylt.

en: Thank you. Your order has been received.
nb_NO: Takk, vi har mottatt ordren din.

en: Thanks :)
nb_NO: Takk :)

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s,
nb_NO: Takk igjen. Hvis du trenger hjelp med ordren får du gjerne kontakte oss på %s.

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s.
nb_NO: Takk igjen. Hvis du trenger hjelp med ordren din får du gjerne kontakte oss på %s.

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
nb_NO: Takk for ordren. Hvis du trenger hjelp får du gjerne kontakte oss på {store_email}.

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
nb_NO: Takk for at du opprettet en konto hos %1$s. Brukernavnet ditt er %2$s. Du kan gå inn på kontoen din for å vise ordre, endre passordet ditt, og mer på: %3$s

en: Thanks for creating an account on %s. Here’s a copy of your user details.
nb_NO: Takk for at du opprettet en konto på %s. Her er en kopi av brukeropplysningene dine.

en: Thanks for joining the waitlist! You will hear from us again when "{product_name}" is back in stock.
nb_NO: Takk for at du ble med på ventelisten. Du vil høre fra oss igjen når «{product_name}» er tilbake på lager.

en: Thanks for reading.
nb_NO: Takk for din oppmerksomhet.

en: Thanks for shopping with us
nb_NO: Takk for at du handlet hos oss

en: Thanks for shopping with us.
nb_NO: Takk for at du handlet hos oss.

en: Thanks for signing up! An account has been created for you. Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
nb_NO: Takk for at du registrerte deg, en konto har blitt opprettet for deg. Fullfør registreringsprosessen ved å følge bekreftelseslenken som er sendt til e-posten din.

en: Thanks for signing up! Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
nb_NO: Takk for at du registrerte deg. Fullfør registreringsprosessen ved å følge bekreftelseslenken du har fått tilsendt på e-post.

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
nb_NO: Takk for at du bruker Jetpack! Butikken din er nesten klar: for å aktivere tjenester som %s, er det bare å koble til din butikk.

en: Thanks for using {site_url}!
nb_NO: Takk for at du besøker {site_url}!

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received.
nb_NO: Takk for ordren din. Den er på vent til vi får bekreftet at betalingen er mottatt.

en: Thanks!
nb_NO: Takk!

en: The "%1$s" coupon has been removed from your cart: %2$s
nb_NO: Rabattkoden "%1$s" er fjernet fra handlekurven: %2$s

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
nb_NO: Utvidelsen "WooCommerce Admin" blir installert og aktivert

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
nb_NO: "Plasseringer ikke dekket av dine andre soner"-sonen kunne ikke oppdateres.

en: The %1$s plugin has been deactivated as the latest improvements are now included with the %2$s plugin.
nb_NO: %1$s-utvidelsen er deaktivert ettersom de siste forbedringene nå er inkludert i %2$s-utvidelsen.

en: The %1$sApproved Product Download Directories list%2$s has been updated. To protect your site, please review the list and make any changes that might be required. For more information, please refer to %3$sthis guide%2$s.
nb_NO: %1$sListen over godkjente produktnedlastingskataloger%2$s har blitt oppdatert. For å beskytte nettstedet ditt, gå gjennom listen og foreta eventuelle endringer som måtte være nødvendige. For mer informasjon, se %3$sdenne veiledningen%2$s.

en: The %s cannot be deleted.
nb_NO: %s kan ikke slettes.

en: The %s class can only be run within WP CLI.
nb_NO: Klassen %s kan bare kjøres innenfor WP CLI.

en: The %s does not support trashing.
nb_NO: %s kan ikke legges i papirkurven.

en: The %s has already been deleted.
nb_NO: %s har allerede blitt slettet.

en: The %s hook has a filter set, so some log files may have different retention settings.
nb_NO: %s-kroken har et filtersett, så noen loggfiler kan ha andre oppbevaringsinnstillinger.

en: The %s is not a valid URL
nb_NO: %s er ikke en gyldig nettadresse

en: The %s payment gateway is not available.
nb_NO: Betalingsløsningen %s er ikke tilgjengelig.

en: The API key provided does not have read permissions.
nb_NO: API-nøkkelen du oppga har ikke leserettigheter.

en: The API key provided does not have write permissions.
nb_NO: API-nøkkelen du oppga har ikke skriverettigheter.

en: The Add to Cart + Options templates allow defining a different layout for each product type.
nb_NO: Malene for «Legg i handlekurv» med alternativer gjør det mulig å definere en annen utforming for hver produkttype.

en: The Approved Product Download Directories list is currently being synchronized with the product catalog (%d%% complete). If you need to, you can cancel it.
nb_NO: Listen over godkjente produktnedlastingskataloger blir for øyeblikket synkronisert med produktkatalogen (%d%% gjort). Hvis du trenger det, kan du avbryte det.

en: The CSV is invalid.
nb_NO: CSV er ikke gyldig.

en: The Cart template displays the items selected by the user for purchase, including quantities, prices, and discounts. It allows users to review their choices before proceeding to checkout.
nb_NO: Handlekurvmalen viser varene som brukeren har valgt å kjøpe, inkludert antall, priser og rabatter. Brukerne kan gå gjennom valgene sine før de går videre til kassen.

en: The Checkout template guides users through the final steps of the purchase process. It enables users to enter shipping and billing information, select a payment method, and review order details.
nb_NO: Kasse-malen veileder brukerne gjennom de siste trinnene i kjøpsprosessen. Den gjør det mulig å legge inn frakt- og faktureringsinformasjon, velge betalingsmåte og se gjennom ordredetaljer.

en: The Core Profiler step to mark as complete.
nb_NO: Kjerneprofileringstrinnet som skal markeres som fullført.

en: The Eway extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
nb_NO: EWAY-utvidelsen for WooCommerce gjør at du kan ta kredittkortbetalinger direkte i butikken uten å omdirigere kundene dine til et tredjeparts nettsted for å foreta betaling.

en: The HTTP response code from the receiving server.
nb_NO: HTTP-responskoden fra mottakende server.

en: The HTTP response message from the receiving server.
nb_NO: HTTP-responsmelding fra mottakende server.

en: The ID for the parent of the resource.
nb_NO: ID'en for ressursens forelder.

en: The ID for the resource.
nb_NO: Id-en for denne ressursen.

en: The ID of the package being shipped. Leave blank to apply to all packages.
nb_NO: ID-en til pakken som sendes. La feltet stå tomt for å gjelde alle pakker.

en: The ID of the package the shipping rates belong to.
nb_NO: Id-en for pakken fraktprisene tilhører.

en: The ID of the payment method being used to process the payment.
nb_NO: Id-en for betalingsmåten som brukes til å behandle betalingen.

en: The ID of the template to use for sending the email.
nb_NO: Id-en til malen som skal brukes til å sende e-posten.

en: The ISO3166 alpha-2 country code to save for the current user.
nb_NO: ISO3166 alfa-2-landskoden som skal lagres for den aktuelle brukeren.

en: The Legacy REST API plugin is not installed on this site.
nb_NO: Legacy REST API-utvidelsen er ikke installert på dette nettstedet.

en: The MaxMind license key is invalid. If you have recently created this key, you may need to wait for it to become active.
nb_NO: MaxMind-lisensnøkkelen er ugyldig. Hvis du nylig har opprettet denne nøkkelen, kan det hende du må vente til den blir aktiv.

en: The Mini-Cart template allows shoppers to see their cart items and provides access to the Cart and Checkout pages.
nb_NO: Minivognmalen gir kundene mulighet til å se varene i handlekurven og gir tilgang til handlekurv- og kassesidene.

en: The Order Confirmation template serves as a receipt and confirmation of a successful purchase. It includes a summary of the ordered items, shipping, billing, and totals.
nb_NO: Malen for ordrebekreftelse fungerer som kvittering og bekreftelse på et vellykket kjøp. Den inneholder et sammendrag av de bestilte varene, frakt, fakturering og totalsum.

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
nb_NO: PayFast-utvidelsen for WooCommerce gjør at du kan ta i mot betalinger med kredittkort og EFT via en av Sør-Afrikas mest populære betalingsløsninger. Ingen oppstartsgebyr eller månedlige abonnementskostnader.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa's most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
nb_NO: Med Payfast-utvidelsen for WooCommerce kan du ta imot betalinger med kredittkort og EFT via en av Sør-Afrikas mest populære betalingsløsninger. Ingen installasjonsgebyr eller månedlige abonnementskostnader. Hvis du velger denne utvidelsen konfigureres butikken din til å bruke sørafrikanske rand som valgt valuta.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
nb_NO: PayFast-utvidelsen for WooCommerce lar deg akseptere betalinger med kredittkort og EFT via en av Sør-Afrikas mest populære betalingsløsninger. Ingen installasjonsgebyrer eller månedlige abonnementskostnader. Hvis du velger denne utvidelsen, konfigureres butikken til å bruke sørafrikanske rand som valgt valuta.

en: The Retro Glass Jug's classic silhouette effortlessly complements any setting, making it the ideal choice for serving beverages with style and flair.
nb_NO: Den klassiske silhuetten til denne retro glasskannen passer inn i ethvert miljø, noe som gjør den til det ideelle valget for servering av drikkevarer med stil og klasse.

en: The URL of the icon (square aspect ratio).
nb_NO: Nettadressen til ikonet (kvadratisk størrelsesforhold).

en: The URL of the image.
nb_NO: Nettadressen til bildet.

en: The URL of the link.
nb_NO: Nettadressen for lenken.

en: The URL of the payment method icon or a base64-encoded SVG image.
nb_NO: Nettadressen til betalingsmåtens ikon, eller et «base64»-kodet SVG-bilde.

en: The URL of the provider icon (square aspect ratio - 72px by 72px).
nb_NO: Nettadressen til leverandørikonet (kvadratisk format, 72 x 72 piksler).

en: The URL of the provider image.
nb_NO: Nettadressen til leverandørbildet.

en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
nb_NO: Nettadressen til deres «%s»-side (sammen med side-id)

en: The URL to attach the suggestion.
nb_NO: Nettadressen som skal legges ved forslaget.

en: The URL to dismiss the incentive.
nb_NO: Nettadressen for å avvise insentivet.

en: The URL to hide the suggestion.
nb_NO: Nettadressen for å skjule forslaget.

en: The URL to start/continue onboarding for the payment gateway.
nb_NO: Nettadressen for å starte/fortsette registreringen for betalingsløsningen.

en: The URL to the settings page for the payment gateway.
nb_NO: Nettadressen til innstillingssiden for betalingsløsningen.

en: The URL to the terms and conditions for the incentive.
nb_NO: Nettadressen til betingelsene for insentivet.

en: The URL where the webhook payload is delivered.
nb_NO: Nettadressen der webhook-nyttelasten leveres.

en: The URL where the webhook was delivered.
nb_NO: Nettadressen der webhook-en ble levert.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
nb_NO: WooCommerce Helper-utvidelsen er ikke lenger nødvendig. <a href="%s">Rediger abonnementer</a> fra Woocommerce > Utvidelser i stedet.

en: The WooCommerce Legacy REST API plugin running on this site.
nb_NO: WooCommerce Legacy REST API-utvidelsen som kjører på dette nettstedet.

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
nb_NO: WooCommerce REST API lar eksterne apper se og administrere butikkdata. Tilgang gis bare til de med gyldige API-nøkler.

en: The action's schedule frequency.
nb_NO: Handlingens tidsplanfrekvens.

en: The active incentive for the provider.
nb_NO: Det aktive insentivet for leverandøren.

en: The active version of WooCommerce does not support template cache clearing.
nb_NO: Den aktive versjonen av WooCommerce støtter ikke tømming av mellomlagret for maler.

en: The admin note action label prop cannot be empty.
nb_NO: Admin-notat handlingsetikett kan ikke være tom.

en: The admin note action name prop cannot be empty.
nb_NO: Admin-notat handlingsnavn kan ikke være tom.

en: The admin note content prop cannot be empty.
nb_NO: Admin-notat innhold kan ikke være tom.

en: The admin note content_data prop must be an instance of stdClass.
nb_NO: Admin-notat content_data må være en forekomst av stdClass.

en: The admin note date prop cannot be empty.
nb_NO: Admin-notat dato kan ikke være tom.

en: The admin note layout has a wrong prop value.
nb_NO: Administrasjonsnotatoppsettet har feil prop-verdi.

en: The admin note locale prop cannot be empty.
nb_NO: Admin-notat locale kan ikke være tom.

en: The admin note name prop cannot be empty.
nb_NO: Admin-notat navn kan ikke være tom.

en: The admin note source prop cannot be empty.
nb_NO: Admin-notat kilde kan ikke være tom.

en: The admin note status prop (%s) is not one of the supported statuses.
nb_NO: Admin-notat status (%s) er ikke en av de støttede statusene.

en: The admin note status prop cannot be empty.
nb_NO: Admin-notat status kan ikke være tom.

en: The admin note title prop cannot be empty.
nb_NO: Admin-notat tittel kan ikke være tom.

en: The admin note type prop (%s) is not one of the supported types.
nb_NO: Admin-notat type (%s) er ikke en av de støttede typene.

en: The admin note type prop cannot be empty.
nb_NO: Admin-notat type kan ikke være tom.

en: The affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
nb_NO: De berørte WooCommerce-webhooksene vil <b>ikke</b> bli slettet og vil tilskrives bruker-ID 0.<br/>

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
nb_NO: Størrelse på rabatt. Bør alltid være numerisk, også når du bruker prosentdel.

en: The amount of tax charged.
nb_NO: Avgiftsbeløp innkrevd.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
nb_NO: Mengde tid (i sekunder) som nettstedet ditt vil bruke på en enkel operasjon før 'timing out' (for å unngå server-sperringer)

en: The amount that quantities increment by. Quantity must be an multiple of this value.
nb_NO: Mengden som antall øker med. Antall må være et multiplum av denne verdien.

en: The assigned attribute.
nb_NO: Det tilordnede attributtet.

en: The attribute ID, or 0 if the attribute is not taxonomy based.
nb_NO: Attributt-id, eller 0 hvis attributtet ikke er taksonomibasert.

en: The attribute name.
nb_NO: Attributtnavnet.

en: The attribute taxonomy name.
nb_NO: Taksonominavnen for attributtet.

en: The attribute taxonomy, or null if the attribute is not taxonomy based.
nb_NO: Attributtets taksonomi, eller null hvis attributtet ikke er taksonomibasert.

en: The backup datastore does not support updating orders.
nb_NO: Backup-datalageret støtter ikke oppdatering av ordrer.

en: The badge label for the incentive.
nb_NO: Merketiketten for insentivet.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
nb_NO: Basesiden kan også brukes i <a href="%s">produktpermalenker</a>.

en: The call to action label for the incentive.
nb_NO: Oppfordringsetiketten for insentivet.

en: The callback_url needs to be over SSL
nb_NO: Callback_url må være gjennom SSL

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
nb_NO: Handlekurven har blitt fylt med varene fra din tidligere ordre.

en: The cart item product or variation ID.
nb_NO: Produkt- eller variant-ID for produktlinjen i handlekurven.

en: The category of the suggestion.
nb_NO: Kategorien for forslaget.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
nb_NO: Endringene du har gjort, vil gå tapt hvis du navigerer bort fra denne siden.

en: The chosen rate ID for the package.
nb_NO: Den valgte sats-ID-en for pakken.

en: The city in which your business is located.
nb_NO: Poststed der virksomheten din ligger.

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
nb_NO: Kravet har gått tapt. Avbryter nåværende batch.

en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
nb_NO: Klassen %1$s angitt av %2$s filter må implementere %3$s.

en: The class attached to the "woocommerce_queue_class" does not implement the WC_Queue_Interface interface. The default %s class will be used instead.
nb_NO: Klassen som er knyttet til "woocommerce_queue_class" implementerer ikke WC_Queue_Interface-grensesnittet. Standardklassen %s vil bli brukt i stedet.

en: The comment has already been trashed.
nb_NO: Kommentaren ligger allerede i papirkurven.

en: The comparison operator to use for total filtering.
nb_NO: Sammenligningsoperatoren som skal brukes for filtrering av total.

en: The content of the review.
nb_NO: Omtalens innhold.

en: The context ID for which to dismiss the incentive. If not provided, will dismiss the incentive for all contexts.
nb_NO: Id-en for konteksten som insentivet skal avvises for. Hvis den ikke oppgis, avvises insentivet for alle kontekster.

en: The corresponding plugin details of the provider.
nb_NO: De korresponderende utvidelsedetaljene for leverandøren.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
nb_NO: Land og stat eller fylke, hvis det finnes, hvor bedriften din ligger.

en: The coupon code already exists
nb_NO: Rabattkoden finnes allerede

en: The coupon code cannot be empty.
nb_NO: Rabattkoden kan ikke være tomt.

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
nb_NO: Rabattkoden vil utløpe 00:00:00 på denne datoen.

en: The coupon's unique code.
nb_NO: Rabattkodens unike kode.

en: The coupons unique code.
nb_NO: Rabattkodens unike kode.

en: The current language used by WordPress. Default = English
nb_NO: Gjeldende språk som brukes av WordPress. Standard = Engelsk

en: The custom cost of goods sold values will revert back to their defaults for all the variations. Would you like to continue?
nb_NO: De egendefinerte verdiene for produktkostnad vil tilbakestilles til standardverdiene for alle variantene. Ønsker du å fortsette?

en: The customer’s payment failed or was declined, and no payment has been successfully made.
nb_NO: Kundens betaling mislyktes eller ble avvist, og ingen betaling har blitt utført.

en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
nb_NO: Oppdatering av databasen går i bakgrunnen, og det kan ta litt tid, så vær tålmodig. Avanserte brukere kan alternativt oppdatere via %1$sWP CLI%2$s.

en: The database version for WooCommerce. This should be the same as your WooCommerce version.
nb_NO: Databaseversjonen for WooCommerce. Dette bør være det samme som din WooCommerce-versjon.

en: The date of the customer last order, as GMT.
nb_NO: Dato for kundens siste ordre, i GMT.

en: The date of the download, as GMT.
nb_NO: Datoen for nedlastingen, i GMT.

en: The date of the download, in the site's timezone.
nb_NO: Datoen for nedlastingen, i nettstedets tidssone.

en: The date the coupon expires, as GMT.
nb_NO: Utløpsdato for rabattkoden, i GMT.

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
nb_NO: Utløpsdato for rabattkoden, i nettstedets tidssone.

en: The date the coupon was created, as GMT.
nb_NO: Dato når rabattkoden ble opprettet, i GMT.

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
nb_NO: Dato da rabattkoden ble opprettet, i nettstedets tidssone.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
nb_NO: Dato når rabattkoden sist ble redigert, i GMT.

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
nb_NO: Dato da rabattkoden sist ble redigert, i nettstedets tidssone.

en: The date the customer was created, as GMT.
nb_NO: Dato da kunden ble opprettet, i GMT.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
nb_NO: Dato da kunden ble opprettet, i nettstedets tidssone.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
nb_NO: Dato da kunden sist ble redigert, i GMT.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
nb_NO: Dato for siste endring av kunden, i nettstedets tidssone.

en: The date the image was created, as GMT.
nb_NO: Dato da bildet ble opprettet, i GMT.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
nb_NO: Dato da bildet ble opprettet, i nettstedets tidssone.

en: The date the image was last modified, as GMT.
nb_NO: Dato for siste endring av bildet, i GMT.

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
nb_NO: Dato for siste endring av bildet, i nettstedets tidssone.

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
nb_NO: Datoen da dette produktet sist ble kjøpt, i nettstedets tidssone.

en: The date the order note was created, as GMT.
nb_NO: Dato da ordrenotatet ble opprettet, i GMT.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
nb_NO: Dato da ordrenotatet ble opprettet, i nettstedets tidssone.

en: The date the order refund was created, as GMT.
nb_NO: Dato da ordren ble refundert, i GMT.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
nb_NO: Dato da ordrerefusjonen ble laget, i nettstedets tidssone.

en: The date the order was completed, as GMT.
nb_NO: Dato da ordren ble fullført, i GMT.

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
nb_NO: Dato da ordren ble fullført, i nettstedets tidssone.

en: The date the order was created, as GMT.
nb_NO: Dato da ordren ble opprettet, i GMT.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
nb_NO: Dato for opprettelse av ordre, i nettstedets tidssone.

en: The date the order was last modified, as GMT.
nb_NO: Dato da ordren sist ble redigert, i GMT.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
nb_NO: Dato for siste endring av ordren, i nettstedets tidssone.

en: The date the order was paid, as GMT.
nb_NO: Dato da ordren ble betalt, i GMT.

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
nb_NO: Dato da ordren ble betalt, i nettstedets tidssone.

en: The date the product was created, as GMT.
nb_NO: Dato da produktet ble opprettet, i GMT.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
nb_NO: Dato da produktet ble opprettet, i nettstedets tidssone.

en: The date the product was last modified, as GMT.
nb_NO: Dato da produktet sist ble redigert, i GMT.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
nb_NO: Dato for siste endring av produktet, i nettstedets tidssone.

en: The date the report end, as GMT.
nb_NO: Dato for rapportens slutt, som GMT.

en: The date the report end, in the site's timezone.
nb_NO: Dato for rapportens slutt, i nettstedets tidssone.

en: The date the report start, as GMT.
nb_NO: Dato for rapportens start, som GMT.

en: The date the report start, in the site's timezone.
nb_NO: Dato for rapportens start, i nettstedets tidssone.

en: The date the review was created, as GMT.
nb_NO: Dato da omtalen ble opprettet, i GMT.

en: The date the review was created, in the site's timezone in human-readable format.
nb_NO: Datoen da omtalen ble opprettet, i nettstedets tidssone i lesbar format.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
nb_NO: Dato da omtalen ble opprettet, i nettstedets tidssone.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
nb_NO: Dato da varianten ble opprettet, i nettstedets tidssone.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
nb_NO: Dato for siste endring av varianten, i nettstedets tidssone.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
nb_NO: Dato da webhook-leveringen ble loggført, i GMT.

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
nb_NO: Dato da webhook-leveringen ble loggført, i nettsidens tidssone.

en: The date the webhook was created, as GMT.
nb_NO: Dato da webhook'en ble opprettet, i GMT.

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
nb_NO: Dato da webhook'en ble opprettet, i nettstedets tidssone.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
nb_NO: Dato da webhook'en sist ble redigert, i GMT.

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
nb_NO: Dato da webhook'en sist ble redigert, i nettstedets tidssone.

en: The date when download access expires, as GMT.
nb_NO: Utløpsdato for nedlastingstilgangen, i GMT.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
nb_NO: Utløpsdato for nedlastingstilgangen, i nettstedets tidssone.

en: The date you provided is invalid.
nb_NO: Datoen du oppga er ikke gyldig.

en: The date/time the action is/was scheduled to run.
nb_NO: Datoen/klokkeslettet handlingen er/var planlagt å kjøre.

en: The decimal separator of displayed prices.
nb_NO: Desimalskilletegnet i viste priser.

en: The default timezone for your server.
nb_NO: Standard tidssone på serveren din.

en: The delivery duration, in seconds.
nb_NO: Leveringstiden, i sekunder.

en: The description of the category.
nb_NO: Beskrivelsen for kategorien.

en: The description of the payment method. It can contain basic HTML.
nb_NO: Beskrivelsen av betalingsmåten. Den kan inneholde grunnleggende HTML.

en: The description of the provider.
nb_NO: Beskrivelse av leverandøren.

en: The description of the suggestion.
nb_NO: Forslagets beskrivelse.

en: The details for a recommended payment method.
nb_NO: Detaljene for en anbefalt betalingsmåte.

en: The discount type for the coupon (e.g. percentage or fixed amount)
nb_NO: Rabatttypen for rabattkoden (f.eks. prosent eller fast beløp)

en: The dismissals list for the incentive. Each dismissal entry includes a context and a timestamp. The `all` entry means the incentive was dismissed for all contexts.
nb_NO: Listen over avvisningene for insentivet. Hver oppføring inneholder en kontekst og et tidsstempel. Oppføringen «alle» betyr at insentivet ble avvist for alle kontekster.

en: The display name of the email template.
nb_NO: Visningsnavnet for e-postmalen.

en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
nb_NO: Den nedlastbare filen %1$s kan ikke brukes da den ikke har en tillatt filtype. Tillatte typer inkluderer: %2$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server, or is not located within an approved directory. Please contact a site administrator for help. %2$sLearn more.%3$s
nb_NO: Den nedlastbare filen %s kan ikke brukes, da den ikke finnes på serveren eller ikke ligger i en godkjent katalog. Ta kontakt med en nettstedsadministrator for å få hjelp. %2$sFinn ut mer%3$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it has been disabled.
nb_NO: Den nedlastbare filen %s kan ikke brukes da den er slått av.

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
nb_NO: EWAY-utvidelsen for WooCommerce gjør at du kan ta kredittkortbetalinger direkte i butikken uten å omdirigere kundene dine til et tredjeparts nettsted for å foreta betaling.

en: The email address for the customer.
nb_NO: Kundens e-postadresse.

en: The email address provided does not match the email address on this order.
nb_NO: Den oppgitt e-postadressen samsvarer ikke med e-postadressen på denne ordren.

en: The email type to get subject for.
nb_NO: E-posttypen det skal hentes emne for.

en: The email type to preview.
nb_NO: E-posttypen som skal forhåndsvises.

en: The entity ID is required.
nb_NO: Entitets-id er påkrevd.

en: The entity type must be "order".
nb_NO: Enhetstypen må være «ordre».

en: The extension %s has been deactivated successfully.
nb_NO: Utvidelsen %s har vellykket blitt deaktivert.

en: The field %1$s is invalid for the location %2$s.
nb_NO: Feltet %1$s er ugyldig for plasseringen %2$s.

en: The field %s is invalid.
nb_NO: Feltet %s er ugyldig.

en: The field %s is required.
nb_NO: Feltet %s er påkrevd.

en: The file does not exist, please try again.
nb_NO: Filen eksisterer ikke. Vennligst forsøk igjen.

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
nb_NO: Filen er tom eller bruker et annet tegnsett enn UTF-8, vennligst prøv igjen med en ny fil.

en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
nb_NO: Følgende aktive utvidelse(r) har ikke deklarert kompatibilitet med WooCommerce %s ennå, og bør oppdateres og undersøkes ytterligere før du fortsetter:

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
nb_NO: Følgende adresser kommer til å bli brukt som standard i kassen.

en: The following note has been added to your order:
nb_NO: Følgende notat er lagt til i ordren din:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
nb_NO: Følgende valg påvirker hvordan priser vises på publikumsområdet.

en: The following plugins will be installed and activated for you:
nb_NO: Følgende utvidelser vil bli installert og aktivert for deg:

en: The following problems were found:
nb_NO: Følgende problemer ble funnet:

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
nb_NO: Følgende veiviser hjelper deg med å konfigurere butikken din og komme raskt i gang.

en: The font face family name is required.
nb_NO: Skrifttypenavnet er påkrevd.

en: The font face font style is required.
nb_NO: Skrifttypestilen er påkrevd.

en: The font face src is required.
nb_NO: Skrifttype-src er påkrevd.

en: The font face weight is required.
nb_NO: Skrifttypevekten er påkrevd.

en: The font family name is required.
nb_NO: Navn for skriftfamilie er påkrevd.

en: The font family preview is required.
nb_NO: Forhåndsvisning av skriftfamilie er påkrevd.

en: The fulfillment status of the order.
nb_NO: Leveringsstatus for ordren.

en: The general state of the provider with regards to it's payments processing.
nb_NO: Leverandørens generelle status når det gjelder betalingsbehandling.

en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
nb_NO[0]: Gruppen "%s" eksisterer ikke.
nb_NO[1]: Gruppene "%s" eksisterer ikke.

en: The homepage URL of your site.
nb_NO: Nettadressen til nettstedets hjemmeside.

en: The homepage is one of the most important entry points in your store. When done right it can lead to higher conversions and engagement. Don't forget to personalize the homepage that we created for your store during the onboarding.
nb_NO: Hjemmesiden er et av de viktigste inngangspunktene i butikken din. Når du gjør det riktig, kan det føre til høyere konverteringer og engasjement. Ikke glem å tilpasse hjemmesiden som vi opprettet for butikken din under onboarding.

en: The id for the resource.
nb_NO: IDen for denne ressursen.

en: The image of the note, if any.
nb_NO: Bildet av notatet, hvis noen.

en: The image upload failed: "%s", creating the product without image
nb_NO: Bildeopplastingen feilet: "%s", oppretter produktet uten bilde

en: The incentive description. It can contain stylistic HTML.
nb_NO: Beskrivelsen av insentivet. Den kan inneholde stilistisk HTML.

en: The incentive promo ID. This ID need to be fed into the onboarding flow.
nb_NO: Id-en for insentivkampanjen. Denne id-en må mates inn i registreringsflyten.

en: The incentive title. It can contain stylistic HTML.
nb_NO: Tittelen på insentivet. Den kan inneholde stilistisk HTML.

en: The incentive unique ID. This ID needs to be used for incentive dismissals.
nb_NO: Den unike id-en for insentivet. Denne id-en må brukes ved avvisning av insentiver.

en: The indicated downloads have been disabled (invalid location or filetype&mdash;%1$slearn more%2$s).
nb_NO: De angitte nedlastingene er slått av (ugyldig plassering eller filtype – %1$sles mer%2$s).

en: The installed version of the current active theme.
nb_NO: Den installerte versjonen av gjeldende aktive trema.

en: The installed version of the parent theme.
nb_NO: Den installerte versjonen av foreldretemaet.

en: The item product or variation ID.
nb_NO: Id for produkt eller variant.

en: The item type.
nb_NO: Varetypen.

en: The key that will be used when dealing with MaxMind Geolocation services. You can read how to generate one in <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration documentation</a>.
nb_NO: Nøkkelen som vil bli brukt når du arbeider med MaxMind Geolocation-tjenester. Du kan lese hvordan du genererer en i <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration-dokumentasjon</a> .

en: The largest filesize that can be contained in one post.
nb_NO: Den største filstørrelsen som kan brukes i ett innlegg.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
nb_NO: Den største filstørrelsen som kan lastes opp på din WordPress-installasjon.

en: The layout of the note (e.g. banner, thumbnail, plain).
nb_NO: Oppsettet av notatet (f.eks. banner, miniatyrbilde, vanlig).

en: The legacy REST API is NOT enabled
nb_NO: Det eldre REST API-et er IKKE aktivert

en: The legacy REST API is enabled
nb_NO: Det eldre REST API-et er aktivert

en: The link to dismiss the incentive.
nb_NO: Lenken for å avvise insentivet.

en: The link to hide the suggestion.
nb_NO: Lenken for å skjule forslaget.

en: The link to mark the suggestion as attached. This should be called when an extension is installed.
nb_NO: Koblingen for å markere forslaget som vedlagt. Dette skal kalles når en utvidelse er installert.

en: The link to the settings page for the payment gateway.
nb_NO: Lenken til innstillingssiden for betalingsløsningen.

en: The list of recommended payment methods details for the payment gateway.
nb_NO: Listen over anbefalte betalingsmåter for betalingsløsningen.

en: The list of suggestions, excluding the ones part of the providers list.
nb_NO: Listen over forslag, unntatt de som er en del av leverandørlisten.

en: The location argument must be a string.
nb_NO: Lokaliseringsargumentet må være en streng.

en: The location argument must be a valid ISO3166 alpha-2 country code.
nb_NO: Lokaliseringsargumentet må være en gyldig ISO3166 alpha-2 landskode.

en: The location that the MaxMind database should be stored. By default, the integration will automatically save the database here.
nb_NO: Plasseringen hvor MaxMind-databasen skal lagres. Som standard lagrer integrasjonen databasen automatisk her.

en: The logging handler class.
nb_NO: Loggbehandlerklassen.

en: The logical relationship between attributes when filtering across multiple at once.
nb_NO: Det logiske forholdet mellom attributter ved filtrering på tvers av flere samtidig.

en: The management details of the provider.
nb_NO: Administrasjonsopplysningene for leverandøren.

en: The marketing channel that this campaign type belongs to.
nb_NO: Markedsføringskanalen som denne kampanjetypen tilhører.

en: The maximum allowed setting is %d
nb_NO: Maksimum tillatt verdi er %d

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
nb_NO: Maksimum minne (RAM) som nettstedet ditt kan benytte av gangen.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
nb_NO: Maksimum antall individuelle produkter denne rabattkoden kan brukes for når du bruker produktrabatter. La stå tomt for å gjelde for alle kvalifiserte produkter i handlekurven.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
nb_NO: Maksimum antall variabler som serveren din kan bruke på en enkel funksjon for å unngp overbelastninger.

en: The maximum quantity allowed for this line item.
nb_NO: Maksimalt tillatt antall for denne varelinjen.

en: The maximum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
nb_NO: Maksimalt antall som er tillatt i handlekurven for «%1$s» er %2$s

en: The maximum quantity that can be added to the cart.
nb_NO: Det maksimale antallet som kan legges i handlekurven.

en: The maximum spend for coupon "%1$s" is %2$s.
nb_NO: Maksimum bruksbeløp for rabattkoden «%1$s» er %2$s.

en: The metaboxhidden_product meta from the user metas.
nb_NO: Metaen metaboxhidden_product fra brukermetaene.

en: The minimum allowed setting is %d
nb_NO: Minimum tillatt verdi er %d

en: The minimum quantity allowed for this line item.
nb_NO: Minste tillatte antall for denne varelinjen.

en: The minimum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
nb_NO: Minimum antall som er tillatt i handlekurven for «%1$s» er %2$s

en: The minimum quantity that can be added to the cart.
nb_NO: Minimumsmengden som kan legges i handlekurven.

en: The minimum severity level of logs that will be stored.
nb_NO: Minimum alvorlighetsgrad for logger som vil bli lagret.

en: The minimum spend for coupon "%1$s" is %2$s.
nb_NO: Minimum bruksbeløp for rabattkoden «%1$s» er %2$s.

en: The name of the current active theme.
nb_NO: Navnet til gjeldende aktive tema.

en: The name of the marketing channel that this campaign type belongs to.
nb_NO: Navnet på markedsføringskanalen som denne kampanjetypen tilhører.

en: The name of the parent theme.
nb_NO: Foreldretemaets navn.

en: The name of the tax.
nb_NO: Navnet på avgiften.

en: The name of your physical store.
nb_NO: Navnet på den fysiske butikken.

en: The next queue will begin processing in approximately %d seconds.
nb_NO: Den neste køen vil begynne å behandles om omtrent %d sekunder.

en: The number of days log entries are retained.
nb_NO: Antall dager loggoppføringer beholdes.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
nb_NO: Antall desimaler som vises i prisene.

en: The number of search results has reached the limit of %s. Try refining your search.
nb_NO: Antall søkeresultater har nådd grensen på %s. Prøv å avgrense søket.

en: The number of unique pages viewed by the customer prior to this order.
nb_NO: Antall unike sider kunden har sett før denne ordren.

en: The object cannot be deleted.
nb_NO: Objektet kan ikke slettes.

en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
nb_NO: Objektet kan ikke legges i papirkurven. Angi '%s' for å slette.

en: The object has already been trashed.
nb_NO: Objektet ligger allerede i papirkurven.

en: The official Razorpay extension for WooCommerce allows you to accept credit cards, debit cards, netbanking, wallet, and UPI payments.
nb_NO: Den offisielle Razorpay-utvidelsen for WooCommerce lar deg godta kredittkort, debetkort, nettbanking, lommebok og UPI-betalinger.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
nb_NO: Valgene er "Aktiv" (leverer nyttelast), "På pause" (leverer ikke), eller "Slått av" (leverer ikke pga leveringsfeil).

en: The order ID is required.
nb_NO: Ordre-id er påkrevd.

en: The order ID that notes belong to.
nb_NO: Ordre-id-en som notatene tilhører.

en: The order ID to process during checkout.
nb_NO: Ordre-id-en som skal behandles i kassen.

en: The order ID.
nb_NO: Ordre-ID'en.

en: The order details screen is easy to use.
nb_NO: Skjermen med ordredetaljer er enkel å bruke.

en: The order details screen's functionality meets my needs.
nb_NO: Ordreredigeringens funksjonalitet oppfyller mine behov.

en: The order has been received, but no payment has been made. Pending payment orders are generally awaiting customer action.
nb_NO: Ordren er mottatt, men ingen betaling er registrert. Ordre som avventer betaling, venter vanligvis på kunden skal fullføre betalingen.

en: The order is awaiting payment confirmation. Stock is reduced, but you need to confirm payment.
nb_NO: Ordren venter på betalingsbekreftelse. Lageret er redusert, men du må bekrefte betalingen.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
nb_NO: Ordretotalene er blitt oppdatert. Bekreft ordren din ved å klikke på "Bekreft ordre"-knappen nederst på siden.

en: The order value must be an integer.
nb_NO: Ordreverdien må være et heltall.

en: The order was canceled by an admin or the customer.
nb_NO: Ordren ble kansellert av en administrator eller kunden.

en: The ordered offline payment methods providers list.
nb_NO: Den bestilte listen over leverandører av frakoblede betalingsmåter.

en: The ordered providers list. This includes registered payment gateways, suggestions, and offline payment methods group entry. The individual offline payment methods are separate.
nb_NO: Den bestilte listen over leverandører. Dette inkluderer registrerte betalingsløsninger, forslag og gruppeoppføring for frakoblede betalingsmåter. De individuelle frakoblede betalingsmåtene er separate.

en: The ordering argument must be an object with provider IDs as keys and numeric values as values.
nb_NO: Ordreargumentet må være et objekt med leverandørenes id-er som nøkler, og numeriske verdier som verdier.

en: The ordering argument must be an object.
nb_NO: Ordreargumentet må være et objekt.

en: The organic coffee beans are a revelation. Each sip feels like a journey. Beautifully crafted accessories add a touch of elegance to my home.
nb_NO: De økologiske kaffebønnene er en åpenbaring. Hver slurk føles som en reise. Vakkert utformet tilbehør tilfører hjemmet mitt et snev av eleganse.

en: The parent theme developers URL.
nb_NO: Den overordnede tema utviklere URL.

en: The payment gateway for this order does not exist.
nb_NO: Betalingsløsningen for denne ordren finnes ikke.

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
nb_NO: Betalingsløsningen for denne ordren støtter ikke automatiske refusjoner.

en: The plugin could not be activated.
nb_NO: Utvidelsen kunne ikke aktiveres.

en: The plugin for your subscription couldn't be activated.
nb_NO: Utvidelsen for abonnementet kunne ikke aktiveres.

en: The plugin for your subscription has been activated.
nb_NO: Utvidelsen for abonnementet har blitt aktivert.

en: The plugin main file. This is a relative path to the plugins directory.
nb_NO: Hovedfilen for utvidelsen. Dette er en relativ sti til utvidelsemappen.

en: The position of the currency symbol.
nb_NO: Valutasymbolets posisjon.

en: The post ID of the generated email post.
nb_NO: Innleggs-id for det genererte e-postinnlegget.

en: The postal code, if any, in which your business is located.
nb_NO: Postnummeret, hvis det finnes, hvor bedriften din ligger.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It could not be restored.
nb_NO: Den forrige statusen for ordren %1$d ("%2$s") er ugyldig. Den kunne ikke gjenopprettes.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It has been restored to "pending" status instead.
nb_NO: Den forrige statusen for ordren %1$d ("%2$s") er ugyldig. Den har blitt gjenopprettet til "venter"-status i stedet.

en: The priority of the category.
nb_NO: Kategoriens prioritet.

en: The priority of the suggestion.
nb_NO: Forslagets prioritet.

en: The product category details screen is easy to use.
nb_NO: Skjermen med produktkategoridetaljer er enkel å bruke.

en: The product category details screen's functionality meets my needs.
nb_NO: Produktkategoridetaljer-skjermens funksjonalitet oppfyller mine behov.

en: The product creation screen is easy to use.
nb_NO: Produktopprettingsskjermen er enkel å bruke.

en: The product creation screen's functionality meets my needs.
nb_NO: Produktopprettingsskjermens funksjonalitet oppfyller mine behov.

en: The product import process is easy to complete.
nb_NO: Produktimportprosessen er enkel å fullføre.

en: The product import process meets my needs.
nb_NO: Produktimportprosessen oppfyller mine behov.

en: The product review cannot be deleted.
nb_NO: Omtalen kan ikke slettes.

en: The product review does not support trashing.
nb_NO: Omtaler kan ikke legges i papirkurven.

en: The product tag details screen is easy to use.
nb_NO: Skjermen med produktetikettdetaljer er enkel å bruke.

en: The product tag details screen's functionality meets my needs.
nb_NO: Funksjonen til skjermen med produktetikettdetaljer oppfyller mine behov.

en: The product update process is easy to complete.
nb_NO: Produktoppdateringsprosessen er enkel å fullføre.

en: The product update process meets my needs.
nb_NO: Produktoppdateringsprosessen oppfyller mine behov.

en: The product with SKU (%1$s) you are trying to insert is already present in the lookup table
nb_NO: Produktet med produknummer (%1$s) som du prøver å legge inn finnes allerede i oppslagstabellen

en: The provided email address (%s) is not valid—please provide a valid email address
nb_NO: Den oppgitte e-postadressen (%s) er ikke gyldig, du må oppgi en gyldig e-postadresse

en: The provided email address is not valid
nb_NO: Den oppgitte e-postadressen er ikke gyldig

en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
nb_NO: Den angitte handleren %1$s implementerer ikke %2$s.

en: The provided phone number is not valid
nb_NO: Det oppgitte telefonnummeret er ikke gyldig

en: The provided postcode / ZIP is not valid
nb_NO: Oppgitt postnummer er ikke gyldig

en: The provided state (%1$s) is not valid. Must be one of: %2$s
nb_NO: Den angitte delstaten (%1$s) er ikke gyldig. Må være en av: %2$s

en: The quantity of &quot;%1$s&quot; cannot be changed
nb_NO: Antallet kan ikke endres for «%1$s»

en: The quantity of &quot;%1$s&quot; must be a multiple of %2$s
nb_NO: Antallet for «%1$s» må være et multiplum av %2$s

en: The rate at which tax is applied.
nb_NO: Satsen som brukes for avgiften.

en: The requested plugin `%s` could not be activated.
nb_NO: Den forespurte utvidelsen `%s` kunne ikke aktiveres.

en: The requested plugin `%s` could not be installed.
nb_NO: Den forespurte utvidelsen '%s' kunne ikke installeres.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Plugin API call failed.
nb_NO: Den forespurte utvidelsen '%s' kunne ikke installeres. Utvidelse API-kall mislyktes.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Upgrader install failed.
nb_NO: Den forespurte utvidelsen %s kunne ikke installeres.  Oppgraderingsinstallasjonen mislyktes.

en: The requested plugin `%s`. is not yet installed.
nb_NO: Den forespurte utvidelsen  `%s` er ennå ikke installert.

en: The requested theme `%s` could not be installed.
nb_NO: Det forespurte temaet `%s` kunne ikke installeres.

en: The requested theme `%s` could not be installed. Theme API call failed.
nb_NO: Det forespurte temaet `%s` kunne ikke installeres. Tema API-kall mislyktes.

en: The requested theme could not be activated.
nb_NO: Det forespurte temaet kunne ikke aktiveres.

en: The resource cannot be deleted.
nb_NO: Ressursen kan ikke slettes.

en: The response body from the receiving server.
nb_NO: Responstekst fra mottakende server.

en: The root URL of your site.
nb_NO: Nettadressen til roten for nettsted.

en: The sale will start at 00:00:00 of "From" date and end at 23:59:59 of "To" date.
nb_NO: Salget vil starte kl 00:00:00 på "Fra"-datoen og slutte kl 23:59:59 på "Til"-datoen.

en: The search feature in WooCommerce is easy to use.
nb_NO: Søkefunksjonen i WooCommerce er enkel å bruke.

en: The search's functionality meets my needs.
nb_NO: Søkets funksjonalitet oppfyller mine behov.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
nb_NO: Den hemmelige nøkkelen brukes til å generere en hash av den leverte webhook'en, og oppgis i request header'ne.

en: The selected product is invalid.
nb_NO: Det valgte produktet er ugyldig.

en: The selected product isn't a variation of %2$s, please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
nb_NO: Det valgte produktet er ikke en variant av %2$s, velg produktalternativer ved å gå <a href="%1$s" title="%2$s">til %2$s</a>.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
nb_NO: Innstillingene for denne bildestørrelsen har blitt slått av fordi dens verdier blir overskrevet av et filter.

en: The settings screen is easy to use.
nb_NO: Innstillingsskjermen er enkel å bruke.

en: The settings screen's functionality meets my needs.
nb_NO: Innstillingsskjermens funksjonalitet oppfyller mine behov.

en: The short description of the incentive. It can contain stylistic HTML.
nb_NO: Den korte beskrivelsen av insentivet. Den kan inneholde stilistisk HTML.

en: The size of the log directory.
nb_NO: Størrelsen på loggmappen.

en: The slug for the resource.
nb_NO: Identifikator for ressursen.

en: The slug of the plugin.
nb_NO: Identifikatoren for utvidelsen.

en: The sort order of the payment method.
nb_NO: Sorteringsrekkefølgen for betalingsmåten.

en: The sort order of the provider.
nb_NO: Sorteringsrekkefølgen for leverandøren.

en: The specific chart this stat referrers to.
nb_NO: Det spesifikke diagrammet statistikken refererer til.

en: The specified category for recommendations is invalid. Allowed values: "channels", "extensions".
nb_NO: Den angitte kategorien for anbefalinger er ugyldig. Tillatte verdier: "channels", "extensions".

en: The start/continue onboarding link for the payment gateway.
nb_NO: Start/Fortsett-lenken for betalingsløsningen.

en: The state of the onboarding process.
nb_NO: Status for registreringsprosessen.

en: The status of the coupon. Should always be draft, published, or pending review
nb_NO: Status for rabattkoden. Skal alltid være utkast, publisert eller venter på gjennomgang

en: The status of the note (e.g. unactioned, actioned).
nb_NO: Status for meldingen (f.eks ubehandlet, behandlet).

en: The status of the plugin.
nb_NO: Status for utvidelsen.

en: The step definition to import
nb_NO: Trinndefinisjonen som skal importeres

en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
nb_NO: Lageret er ikke oppdatert fordi verdien har endret seg siden redigering. Produkt %1$d har %2$d enheter på lager.

en: The street address for your business location.
nb_NO: Adressen til bedriften deres.

en: The suggestion ID matching this provider.
nb_NO: Forslagets id som samsvarer med denne leverandøren.

en: The suggestion categories.
nb_NO: Forslagskategoriene.

en: The tags associated with the provider.
nb_NO: Taggene som er assosiert med leverandøren.

en: The tags associated with the suggestion.
nb_NO: Taggene som er assosiert med forslaget.

en: The term ID, or 0 if the attribute is not a global attribute.
nb_NO: Term-id-en, eller 0 hvis attributtet ikke er et globalt attributt.

en: The term name.
nb_NO: Navnet på termen.

en: The term slug.
nb_NO: Term-identifikatoren.

en: The theme developers URL.
nb_NO: Temaets utviklere URL.

en: The theme you are currently using is not compatible.
nb_NO: Temaet du bruker for øyeblikket, er ikke kompatibelt.

en: The thousand separator of displayed prices.
nb_NO: Tusenskilletegnet i viste priser.

en: The title of the category.
nb_NO: Tittelen på kategorien.

en: The title of the payment method. Does not include HTML tags.
nb_NO: Tittelen på betalingsmåten. Inkluderer ikke HTML-koder.

en: The title of the provider.
nb_NO: Tittelen for leverandøren.

en: The title of the suggestion.
nb_NO: Forslagets tittel.

en: The total size of the files in the log directory.
nb_NO: Den totale størrelsen på filene i loggmappen.

en: The type of payment provider. Use this to differentiate between the various items in the list and determine their intended use.
nb_NO: Type betalingsleverandør. Bruk dette for å skille mellom de ulike elementene i listen, samt fastslå hva de skal brukes til.

en: The type of the link.
nb_NO: Type lenke.

en: The type of the note (e.g. error, warning, etc.).
nb_NO: Typen notat (f.eks. feil, advarsel osv.).

en: The type of the plugin.
nb_NO: Type utvidelse.

en: The type of the suggestion.
nb_NO: Forslagets type.

en: The unique identifier for the category.
nb_NO: Den unike identifikatoren for kategorien.

en: The unique identifier for the marketing campaign type.
nb_NO: Den unike identifikatoren for markedsføringskampanjetypen.

en: The unique identifier for the marketing campaign.
nb_NO: Den unike identifikatoren for markedsføringskampanjen.

en: The unique identifier for the marketing channel that this campaign belongs to.
nb_NO: Den unike identifikatoren for markedsføringskanalen som denne kampanjen tilhører.

en: The unique identifier for the payment method.
nb_NO: Den unike identifikatoren for betalingsmåten.

en: The unique identifier for the provider.
nb_NO: Den unike identifikatoren for leverandøren.

en: The unique identifier for the suggestion.
nb_NO: Den unike identifikatoren for forslaget.

en: The unique identifier of the marketing channel that this campaign type belongs to.
nb_NO: Den unike identifikatoren for markedsføringskanalen som denne kampanjetypen tilhører.

en: The unit lengths are defined in for this country.
nb_NO: Lengdeenheter er definert for dette landet.

en: The unit weights are defined in for this country.
nb_NO: Vekteenhetene er definert for dette landet.

en: The user associated with this API key no longer exists.
nb_NO: Brukeren som er knyttet til denne API-nøkkelen eksisterer ikke lenger.

en: The value type for the JSON partial matching is not supported. Must be either integer, boolean, double or string. %s type provided.
nb_NO: Verditypen for delvis samsvar i JSON støttes ikke. Må være enten heltall, boolsk, dobbel eller streng. typen %s er oppgitt.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
nb_NO: MySQL-versjonen installert på din hosting-server.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
nb_NO: PHP-versjonen installert på din hostingserver.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
nb_NO: WooCommerce-versjonen som er installert på nettstedet.

en: The version of WordPress installed on your site.
nb_NO: WordPress-versjonen som er installert på nettstedet.

en: The version of cURL installed on your server.
nb_NO: Versjonen av cURL som er installert på deres server.

en: The world’s favorite buy now, pay later options and many more are right at your fingertips with WooPayments — all from one dashboard, without needing multiple extensions and logins.
nb_NO: Verdens favorittalternativer for kjøp nå, betal senere og mange flere er lett tilgjengelig med WooPayments - alt fra ett kontrollpanel, uten behov for flere utvidelser og pålogginger.

en: Theme
nb_NO: Tema

en: Theme author URL.
nb_NO: Temaforfatter URL.

en: Theme installation message.
nb_NO: Melding om temainstallasjon.

en: Theme installation status.
nb_NO: Status på temainstallasjon.

en: Theme name.
nb_NO: Temanavn.

en: Theme slug.
nb_NO: Tema-identifikator.

en: Theme status.
nb_NO: Tema status.

en: Theme type
nb_NO: Tematype

en: Theme version.
nb_NO: Temaversjon.

en: Theme.
nb_NO: Tema.

en: Themes
nb_NO: Temaer

en: There are currently no logs to view.
nb_NO: Det finnes ingen logger akkurat nå.

en: There are no currencies matching these parameters.
nb_NO: Det finnes ingen valutaer som passer disse parameterne.

en: There are no locations matching these parameters.
nb_NO: Det finnes ingen plasseringer som passer disse parameterne.

en: There are no notes yet.
nb_NO: Det er ingen notater ennå.

en: There are no orders to sync, aborting.
nb_NO: Det er ingen ordre om å synkronisere, avbryter.

en: There are no orders to verify, aborting.
nb_NO: Det er ingen ordre å verifisere, avbryter.

en: There are no product reviews yet.
nb_NO: Det er ennå ingen omtaler.

en: There are no reviews yet.
nb_NO: Det er ingen omtaler ennå.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
nb_NO: Det er ingen fraktmåter tilgjengelig. Påse at adressen du har lagt inn er riktig, eller kontakt oss hvis du behøver hjelp.

en: There are not enough %s in stock. Please reduce the quantities in your cart.
nb_NO: Det er ikke nok %s på lager. Du må reduser antallet i handlekurven din.

en: There are orders pending sync.
nb_NO: Det er ordrer som venter på synkronisering.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
nb_NO: Det er problemer med noe av innholdet i handlekurven, du må gå tilbake til den for å løse dette før du kan fortsette til kassen.

en: There are too many %s in the cart. Only 1 can be purchased. Please reduce the quantity in your cart.
nb_NO: Det er for mange %s i kurven, bare 1 kan kjøpes. Du må reduser antallet i handlekurven din.

en: There are too many %s in the cart. Only 1 of each can be purchased. Please reduce the quantities in your cart.
nb_NO: Det er for mange %s i handlekurven, bare 1 av hver kan kjøpes. Du må reduser antallet i handlekurven din.

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
nb_NO: Det er for mange samtidige batcher, men prosessen er tvunget til å fortsette.

en: There are too many concurrent batches.
nb_NO: Det er for mange samtidige batcher.

en: There is %1$d order to be synced. | There are %1$d orders to be synced.
nb_NO[0]: Det er %1$d ordre som skal synkroniseres.
nb_NO[1]: Det er %1$d ordrer som skal synkroniseres.

en: There is %1$d order to be verified. | There are %1$d orders to be verified.
nb_NO[0]: Det er %1$d ordre som skal bekreftes.
nb_NO[1]: Det er %1$d ordrer som skal bekreftes.

en: There is no data to export for the given request.
nb_NO: Det finnes ingen data å eksportere for den angitte forespørselen.

en: There is not enough %s in stock. Please reduce the quantity in your cart.
nb_NO: Det er ikke nok %s på lager. Du må reduser antallet i handlekurven din.

en: There was a failure fetching this action
nb_NO: Det oppstod en feil under henting av denne handlingen

en: There was a failure fetching this action: %s
nb_NO: Det oppsto en feil ved henting av denne handlingen: %s

en: There was a failure scheduling the next instance of this action: %s
nb_NO: Det oppstod en feil under planlegging av neste forekomst av denne handlingen: %s

en: There was a problem activating some of the requested plugins.
nb_NO: Det oppstod et problem under aktivering av noen av de forespurte utvidelser.

en: There was a problem installing some of the requested plugins.
nb_NO: Det oppstod et problem under instalering av noen av de forespurte utvidelser.

en: There was a problem with the provided %s:
nb_NO: Det oppstod et problem med den angitte %s:

en: There was a problem with the provided billing address: %s
nb_NO: Det er et problem med den angitte fakturaadressen: %s

en: There was a problem with the provided shipping address: %s
nb_NO: Det er et problem med den angitte leveringsadressen: %s

en: There was an error activating this plugin.
nb_NO: Det oppstod en feil ved aktivering av denne plugin-modulen.

en: There was an error activating this theme.
nb_NO: Det oppstod en feil ved aktivering av dette temaet.

en: There was an error calling %1$s: %2$s
nb_NO: Det oppstod en feil ved å kalle %1$s: %2$s

en: There was an error calling %s
nb_NO: Det oppstod en feil ved å kalle %s

en: There was an error cancelling the %1$s: %2$s
nb_NO: Det oppstod en feil ved kansellering av %1$s: %2$s

en: There was an error communicating with the WooPayments plugin.
nb_NO: Det oppstod en feil i kommunikasjonen med WooPayments-pluginen.

en: There was an error connecting to Square.
nb_NO: Det oppstod en feil under tilkobling til Square.

en: There was an error connecting to WooCommerce.com. Please try again.
nb_NO: Det oppstod en feil under tilkobling til WooCommerce.com. Vennligst prøv på nytt.

en: There was an error connecting your subscription. Please try again.
nb_NO: Det oppstod en feil ved tilkoblingen av abonnementet ditt. Vennligst prøv igjen.

en: There was an error creating the scheduled action: %s
nb_NO: Det oppstod en feil under opprettelsen av den planlagte handlingen: %s

en: There was an error deleting an action: %s
nb_NO: Det oppstod en feil ved sletting av en handling: %s

en: There was an error disconnecting your subscription. Please try again.
nb_NO: Det oppstod en feil ved frakoblingen av abonnementet ditt. Vennligst prøv igjen.

en: There was an error generating your API Key.
nb_NO: Det oppsto en feil under generering av API-nøkkelen din.

en: There was an error getting the install URL for this product.
nb_NO: Det oppstod en feil ved henting av installasjonsadressen for dette produktet.

en: There was an error loading the WooCommerce.com Helper API.
nb_NO: Det oppstod en feil under lasting av WooCommerce.com Helper API.

en: There was an error processing your order. Please check for any charges in your payment method and review your <a href="%s">order history</a> before placing the order again.
nb_NO: Det oppstod en feil ved behandlingen av ordren din. Kontroller om det er belastet noe på betalingsmåten din, og se gjennom <a href="%s">ordrehistorikken</a> din før du legger inn ordren på nytt.

en: There was an error rendering an email preview.
nb_NO: Det oppstod en feil ved forhåndsvisning av e-post.

en: There was an error rendering the email preview.
nb_NO: Det oppstod en feil ved forhåndsvisning av e-post.

en: There was an error rendering the email preview. This doesn't affect actual email delivery. Please contact the extension author for assistance.
nb_NO: Det oppstod en feil i forhåndsvisningen av e-posten. Dette påvirker ikke selve e-postleveransen. Ta kontakt med forfatteren av utvidelsen for å få hjelp.

en: There was an error running the action scheduler: %s
nb_NO: Det oppsto en feil mens handlingsplanleggeren kjørte: %s

en: There was an error with an item in your cart.
nb_NO: Det oppstod en feil med et produkt i handlekurven din.

en: There was an issue loading the report endpoints
nb_NO: Det oppsto et problem under innlasting av rapportens sluttpunkter

en: There's %d webhook that is configured to be delivered using the Legacy REST API, which has been removed from WooCommerce. This webhook will fail to be sent. | There are %d webhooks that are configured to be delivered using the Legacy REST API, which has been removed from WooCommerce. These webhooks will fail to be sent.
nb_NO[0]: Det er %d webhook som er konfigurert til å bli levert ved hjelp av Legacy REST API, som har blitt fjernet fra WooCommerce. Denne webhooken vil ikke bli sendt.
nb_NO[1]: Det er %d webhooks som er konfigurert til å bli levert ved hjelp av Legacy REST API, som har blitt fjernet fra WooCommerce. Disse webhooksene vil ikke bli sendt.

en: These account details will be displayed within the order thank you page and confirmation email.
nb_NO: Disse kontodetaljene vises på takkesiden for ordren og i e-postbekreftelsen.

en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
nb_NO: Disse kostnadene kan valgfritt legges til, basert på <a href="%s">produktets fraktklasse</a>.

en: These costs can optionally be added based on the <a target="_blank" href="%s">product shipping class</a>. Learn more about <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">setting shipping class costs</a>.
nb_NO: Disse kostnadene kan eventuelt legges til basert på <a target="_blank" href="%s">produktets fraktklasse</a>. Finn ut mer om hvordan du <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">angir fraktklassekostnader</a>.

en: These features are either experimental or incomplete, enable them at your own risk!
nb_NO: Disse funksjonene er enten eksperimentelle eller ufullstendige, slå dem på på egen risiko.

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
nb_NO: Disse alternativene lar deg endre utseendet på WooCommerce betalingssiden.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
nb_NO: Disse sidene må settes slik at WooCommerce vet hvor du skal sende brukerne til kassen.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
nb_NO: Disse prisene er ekstra fraktalternativer med ekstra kostnader (basert på flat sats).

en: These settings are not available while the lookup table regeneration is in progress.
nb_NO: Disse innstillingene er ikke tilgjengelige mens regenerering av oppslagstabellen pågår.

en: Things to do next
nb_NO: Ting du kan gjøre videre

en: This action appears to be consistently failing. A new instance will not be scheduled.
nb_NO: Denne handlingen ser ut til å mislykkes konsekvent. En ny instans vil ikke bli planlagt.

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
nb_NO: Denne handlingen kan ikke reverseres. Er du sikker på at du vil slette personlige data fra de valgte ordrene?

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
nb_NO: Dette styrer hvordan lagerbeholdningen vises på publikumsområdet.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
nb_NO: Dette styrer beskrivelsen kunden får i kassen.

en: This controls the position of the currency symbol.
nb_NO: Dette styrer posisjonen for valutasymbolet.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
nb_NO: Dette styrer hvilken tittel brukeren ser i kassen.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
nb_NO: Dette styrer hvilke valutapriser som er oppført i katalogen, og i hvilke valutaer porter vil ha betalt i.

en: This controls what unit you will define lengths in.
nb_NO: Dette styrer i hvilken enhet du vil definere lengder.

en: This controls what unit you will define weights in.
nb_NO: Dette styrer i hvilken enhet du vil definere vekter.

en: This controls which shipping address is used by default.
nb_NO: Dette styrer hvilken leveringsadresse brukes som standard.

en: This coupon is password protected. WooCommerce does not support password protection for coupons. You can temporarily hide a coupon by making it private. Alternatively, usage limits and restrictions can be configured below.
nb_NO: Denne rabattkoden er passordbeskyttet. WooCommerce støtter ikke passordbeskyttelse for rabattkoder. Du kan skjule en rabattkode midlertidig ved å gjøre den privat. Alternativt kan du konfigurere bruksgrenser og begrensninger nedenfor.

en: This data will be deleted in %s.
nb_NO: Dataene vil bli slettet om %s.

en: This determines where log entries are saved.
nb_NO: Dette bestemmer hvor loggoppføringene skal lagres.

en: This email address is already registered.
nb_NO: Denne e-postadressen er allerede registrert.

en: This feature is only available with the Cart & Checkout blocks. %1$sLearn more%2$s.
nb_NO: Denne funksjonen er bare tilgjengelig med handlekurv- og kasseblokkene. %1$sLær mer%2$s.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
nb_NO: Dette feltet lar deg angi maksimum forbruk (delsum) som er tillatt ved bruk av rabattkoden.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
nb_NO: Dette feltet lar deg angi minimum forbruk (delsum) som er tillatt ved bruk av rabattkoden.

en: This file does not exist.
nb_NO: Denne filen finnes ikke.

en: This function should not be called before plugins_loaded.
nb_NO: Denne funksjonen bør ikke kalles før 'plugins_loaded'.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
nb_NO: Denne funksjonen bør ikke kalles før woocommerce_init.

en: This info will be displayed on the product page, category pages, social media, and search results.
nb_NO: Denne informasjonen vil bli vist på produktsiden, kategorisidene, sosiale medier og søkeresultater.

en: This is a customer note. Customers can add a note to their order on checkout.
    
    It can be multiple lines. If there's no note, this section is hidden.
nb_NO: Dette er et kundenotat. Kundene kan legge til et notat til ordren i kassen.
    
    Notatet kan bestå av flere linjer. Denne delen er skjult hvis det ikke finnes et notat.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
nb_NO: Dette er en demobutikk for testing, ingen ordrer kan gjennomføres.

en: This is a featured product
nb_NO: Dette er et fremhevet produkt

en: This is an order notification sent to customers containing order details after an order is placed on-hold from Pending, Cancelled or Failed order status.
nb_NO: Dette er et ordrevarsel med ordreinformasjon som sendes til kunder etter at en ordre er satt på vent fra en «Venter», «Kansellert» eller «Mislykket» ordrestatus.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
nb_NO: Dette er en melding med ordredetaljene som sendes til kunder etter betaling.

en: This is how your sender name and email address would appear in outgoing emails.
nb_NO: Dette er hvordan avsendernavnet og e-postadressen vises i utgående e-post.

en: This is not your download link.
nb_NO: Dette er ikke din nedlastingslenke.

en: This is the Customer Lifetime Value, or the total amount you have earned from this customer's orders.
nb_NO: Dette er Customer Lifetime Value, eller det totale beløpet du har tjent på denne kundens ordre.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
nb_NO: Dette er nettadressen eller den absolutte stien til filen som kundene vil få tilgang til. Nettadresser som legges inn her bør allerede være kodet.

en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
nb_NO: Dette er WooCommerce butikksiden. Butikksiden er et spesielt arkiv som viser dine produkter. <a href="%s">Du kan lese mer om dette her</a>.

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
nb_NO: Dette er Vedleggs-ID'en, eller Bilde URL-en, som brukes for plassholderbilder i produktkatalogen. Produkter med manglende bilde vil bruke dette.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
nb_NO: Dette er standardkategorien, og den kan ikke slettes. Den blir automatisk tildelt produkter uten kategori.

en: This is the name of the download shown to the customer.
nb_NO: Dette er navnet på nedlastingen som vises til kunden.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
nb_NO: Dette er summen av "Avgiftsrader" fraktavgiftbeløpet i dine ordre.

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
nb_NO: Dette er summen av "Avgiftsrader"-avgiftsbeløpet inenfor dine ordre.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
nb_NO: Dette er summen av feltet 'Ordretotal' i ordrene dine.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
nb_NO: Dette er summen av feltet 'Frakttotal' i ordrene dine.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
nb_NO: Dette er summen av ordre totaler etter eventuelle refusjoner og eksklusive frakt og avgifter.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
nb_NO: Dette er summen av ordretotaler etter tilbakebetalinger og inkluderer frakt og avgifter.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
nb_NO: Dette er den totale avgiften for satsen (fraktavgift + produktavgift).

en: This is where store orders are stored.
nb_NO: Dette er hvor butikkordre lagres.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
nb_NO: Her kan du opprette nye rabattkoder som kundene kan bruke i butikken deres.

en: This is where you can browse products in this store.
nb_NO: Det er her du kan bla gjennom produkter i denne butikken.

en: This is where you can set up product forms for various product types in your dashboard.
nb_NO: Her kan du sette opp produktskjemaer for ulike produkttyper i kontrollpanelet.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
nb_NO: Det er her bedriften ligger. Avgiftssatser og fraktpriser vil bruke denne adressen.

en: This item is not available for purchase.
nb_NO: Dette produktet er ikke tilgjengelig for kjøp.

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
nb_NO: Denne nøkkelen er ugyldig eller har allerede blitt brukt. Vennligst tilbakestill passordet ditt igjen om nødvendig.

en: This lets you choose which products are part of this group.
nb_NO: Dette lar deg velge hvilke produkter som er del av denne gruppen.

en: This link will remain active for %s.
nb_NO: Denne lenken vil være aktiv i %s.

en: This means that the table is probably in an inconsistent state. It's recommended to run a new regeneration process or to resume the aborted process (Status - Tools - Regenerate the product attributes lookup table/Resume the product attributes lookup table regeneration) before enabling the table usage.
nb_NO: Dette betyr at tabellen sannsynligvis er i en inkonstent tilstand. Det anbefales å kjøre en ny regenereringsprosess eller å gjenoppta den avbrutte prosessen (Status - Verktøy - Regenerer oppslagstabellen for produktattributter/Gjenoppta oppslagstabellen for produktattributter) før du slår på tabellbruken.

en: This method has been deprecated and will be removed soon. Use Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed instead.
nb_NO: Denne metoden er utdatert og vil snart bli fjernet. Bruk Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed i stedet.

en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
nb_NO: Denne metoden er foreldet i 2.6.0 og vil bli fjernet i fremtidige versjoner - vi anbefaler å deaktivere dette og i stedet sette opp en ny pris i dine <a href="%s">Fraktsoner</a>.

en: This method should not be called before plugins_loaded.
nb_NO: Denne metoden bør ikke kalles før 'plugins_loaded'.

en: This month
nb_NO: Denne måneden

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
nb_NO: Dette valget bestemmer en kundes standardplassering. MaxMind GeoID-databasen blir periodisk lastet ned til din wp-content mappe hvis du bruker geolocation.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
nb_NO: Dette valget bestemmer hvilken adresse som skal brukes til å beregne avgift.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
nb_NO: Dette valget er viktig fordi det vil påvirke hvordan du legger inn priser. Å endre det vil ikke oppdatere eksisterende produkter.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
nb_NO: Dette valget lar deg begrense til hvilke land du vil selge.

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
nb_NO: Dette valget vil slette ALLE dine avgiftssatser, bruk med omhu. Denne handlingen kan ikke reverseres.

en: This order belongs to a different customer.
nb_NO: Denne ordren tilhører en annen kunde.

en: This order cannot be paid for.
nb_NO: Denne ordren kan ikke betales.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
nb_NO: Denne ordren kan ikke betales. Ta kontakt med oss hvis du trenger hjelp.

en: This order is already linked to a user account.
nb_NO: Denne ordren er allerede koblet til en brukerkonto.

en: This order is no longer editable.
nb_NO: Denne ordren er ikke lenger mulig å redigere.

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
nb_NO: Denne ordrens status er «%s», den kan ikke betales. Ta kontakt med oss hvis du trenger hjelp.

en: This page's content is overridden by custom template content
nb_NO: Denne sidens innhold overstyres av tilpasset malinnhold

en: This password reset key is for a different user account. Please log out and try again.
nb_NO: Denne nøkkelen for tilbakestilling av passord er for en annen brukerkonto. Logg ut og prøv igjen.

en: This payment method was successfully set as your default.
nb_NO: Denne betalingsmåten ble valgt som din standard.

en: This plugin can no longer be activated because its functionality is now included in <strong>WooCommerce</strong>. It is recommended to <strong>delete</strong> it.
nb_NO: Denne utvidelsen kan ikke lenger aktiveres fordi dens funksjonaliteten nå er inkludert i <strong>WooCommerce</strong>. Det anbefales at den <strong>slettes</strong>.

en: This plugin cannot be activated because its functionality is now included in WooCommerce core.
nb_NO: Denne utvidelsen kan ikke aktiveres fordi dens funksjonalitet nå er inkludert i WooCommerce-kjernen.

en: This product cannot be added to the cart.
nb_NO: Dette produktet kan ikke legges i handlekurven.

en: This product has been activated.
nb_NO: Dette produktet er aktivert.

en: This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
nb_NO: Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden

en: This product has options, such as size or color. You can manage each variation's images, downloads, and other details individually.
nb_NO: Dette produktet har alternativer, for eksempel størrelse eller farge. Du kan administrere bilder, nedlastinger og andre detaljer for hver variant individuelt.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's inventory and other details individually.
nb_NO: Dette produktet har alternativer, for eksempel størrelse eller farge. Du kan nå administrere lagerbeholdningen og andre detaljer for hver variant individuelt.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's shipping settings and other details individually.
nb_NO: Dette produktet har alternativer, for eksempel størrelse eller farge. Du kan nå administrere fraktinnstillingene og andre detaljer for hver variant individuelt.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
nb_NO: Dette produktet har produsert salg og kan være knyttet til eksisterende ordre. Er du sikker på at du vil slette det?

en: This product is already active.
nb_NO: Dette produktet er allerede aktivt.

en: This product is already installed.
nb_NO: Dette produktet er allerede installert.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
nb_NO: Dette produktet er for tiden utsolgt og utilgjengelig.

en: This product is not installed.
nb_NO: Dette produktet er ikke installert.

en: This product is protected and cannot be purchased.
nb_NO: Dette produktet er beskyttet og kan ikke kjøpes.

en: This product requires shipping or pickup
nb_NO: Dette produktet krever frakt eller henting

en: This product will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
nb_NO: Dette produktet utløser ikke kundens fraktkalkulator i handlekurven eller i kassen. Dette produktet krever heller ikke at kundene oppgir fraktopplysninger i kassen. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Les mer om virtuelle produkter</a>.

en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
nb_NO: Denne rapportlenken er utløpt. %1$sTrykk her for å vise den filtrerte rapporten%2$s.

en: This resource cannot be created.
nb_NO: Ressursen kan ikke opprettes.

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
nb_NO: Denne eksempelteksten inneholder det grunnleggende om hvilke personlige data butikken kan samle inn, lagre og dele, samt hvem som har tilgang til dataene. Avhengig av hvilke innstillinger som er aktivert, og hvilke utvidelser som brukes, vil den spesifikke informasjonen som er delt av butikken variere. Vi anbefaler at man rådføre seg med en advokat når man bestemmer hvilken informasjon som skal tas med i personvernerklæringen.

en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
nb_NO: Denne delen styrer visning av nettstedets personvernerklæring. Personvernnotisene nedenfor vises ikke med mindre en «%s» er angitt.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
nb_NO: Denne seksjonen viser filer som overstyrer standard WooCommerce malsider.

en: This section shows details of Action Scheduler.
nb_NO: Denne delen viser detaljer om handlingsplanleggeren.

en: This section shows details of WC Admin.
nb_NO: Denne delen viser detaljer om WC Admin.

en: This section shows information about this status report.
nb_NO: Denne delen viser informasjon om denne statusrapporten.

en: This sets how many days log entries will be kept before being auto-deleted.
nb_NO: Angir hvor mange dager loggoppføringer skal oppbevares før de slettes automatisk.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
nb_NO: Dette setter grunnsiden for butikken din - det er der produktarkivet vil være.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
nb_NO: Dette setter desimaltegnet for viste priser.

en: This sets the minimum severity level of logs that will be stored. Lower severity levels will be ignored. "None" means all logs will be stored.
nb_NO: Dette angir minste alvorlighetsgrad for loggene som skal lagres. Lavere alvorlighetsgrad ignoreres. "Ingen" betyr at alle logger lagres.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
nb_NO: Dette setter antall desimaler som vises i viste priser.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
nb_NO: Dette setter tusenskilletegnet for viste priser.

en: This setting cannot be changed here because it is being set by a filter on the %s hook.
nb_NO: Denne innstillingen kan ikke endres her, fordi den angis av et filter på %s-kroken.

en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %1$s constant, probably in your %2$s file.
nb_NO: Denne innstillingen kan ikke endres her fordi den er definert i %1$s-konstanten, sannsynligvis i %2$s-filen.

en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %s constant.
nb_NO: Denne innstillingen kan ikke endres her fordi den er definert i %s-konstanten.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
nb_NO: Denne innstillingen bestemmer på hvilke butikksider produkter vil bli vist.

en: This setting does not apply to guest purchases.
nb_NO: Denne innstillingen gjelder ikke for gjestekjøp.

en: This setting only works when product data is stored in the posts table.
nb_NO: Denne innstillingen fungerer bare når produktdata er lagret i innleggstabellen.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
nb_NO: Denne fraktmåten har ingen innstillinger som må konfigureres.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
nb_NO: Dette abonnementet har utgått. Kontankt eieren for å <strong>fornye</strong> abonnementet for å få oppdateringer og støtte.

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
nb_NO: Dette abonnementet har utgått. Vennligst <strong>forny</strong> for å få oppdateringer og støtte.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
nb_NO: Dette abonnementet utgår snart. Vennligst <strong>forny</strong> for å fortsatt få oppdateringer og støtte.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
nb_NO: Denne malen har blitt overstyrt av temaet ditt og kan finnes i: %s.

en: This text will appear in the footer of all of your WooCommerce emails.
nb_NO: Denne teksten vil vises i bunnteksten i alle e-postene sendt av WooCommerce.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
nb_NO: Denne teksten vil bli vist på knappen lenket til eksternt produkt.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
nb_NO: Dette verktøyet lar deg generere og laste ned en CSV-fil med en liste over alle produkter.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing the selected products.
nb_NO: Dette verktøyet lar deg generere og laste ned en CSV-fil som inneholder de valgte produktene.

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
nb_NO: Dette verktøyet lar deg importere (eller slå sammen) produktdata til butikken din fra en CSV- eller TXT-fil.

en: This tool will abort the regenerate product attributes lookup table regeneration. After this is done the process can be either started over, or resumed to continue where it stopped.
nb_NO: Dette verktøyet vil avbryte regenereringen av oppslagstabellen for produktattributter på nytt. Etter at dette er gjort kan prosessen enten startes på nytt eller gjenopptas for å fortsette der den stoppet.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
nb_NO: Dette verktøyet vil slette ALLE utløpte transienter fra WordPress.

en: This tool will clear the data from legacy order tables in WooCommerce.
nb_NO: Dette verktøyet vil slette data fra de gamle ordretabellene i WooCommerce.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
nb_NO: Dette verktøyet vil tømme transient-mellomlageret for produkt/butikk.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
nb_NO: Dette verktøyet vil slette alle kundesessionsdata fra databasen, inkludert nåværende handlekurver og lagrede handlekurver i databasen.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
nb_NO: Dette verktøyet vil slette alle varianter som ikke har noe foreldre.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
nb_NO: Dette verktøyet vil slette utløpte nedlastingsrettigheter og tillatelser med 0 gjenværende nedlastinger.

en: This tool will empty the system status theme info cache.
nb_NO: Dette verktøyet tømmer mellomlager for malinformasjon.

en: This tool will empty the template cache.
nb_NO: Dette verktøyet vil tømme mellomlagret for maler.

en: This tool will generate the necessary Cost of Goods Sold (COGS) related columns in the product meta lookup table, and populate them from existing product data.
nb_NO: Dette verktøyet genererer de nødvendige kolonnene for produktkostnader (COGS) i oppslagstabellen for produktmeta, og fyller dem ut fra eksisterende produktdata.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
nb_NO: Dette verktøyet vil installere alle manglende WooCommerce-sider. Sider som allerede definert og satt opp vil ikke bli erstattet.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
nb_NO: Dette verktøyet vil telle produkt-termer på nytt, nyttig når du endrer innstillingene på en måte som skjuler produkter fra katalogen.

en: This tool will recreate the full text search index for order addresses. If the index does not exist, it will try to create it.
nb_NO: Dette verktøyet gjenoppretter fulltekstsøkeindeksen for ordreadresser. Hvis indeksen ikke finnes vil den prøve å opprette den.

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
nb_NO: Dette verktøyet vil regenerere produktoppslagstabelldata. Denne prosessen kan ta en stund.

en: This tool will regenerate the product attributes lookup table data from existing product(s) data. This process may take a while.
nb_NO: Dette verktøyet genererer oppslagstabelldata for produktattributter på nytt fra eksisterende produktdata. Denne prosessen kan ta litt tid.

en: This tool will remove the Cost of Goods Sold (COGS) related columns from the product meta lookup table. COGS will continue working (if the feature is enabled) but some functionality will not be available.
nb_NO: Dette verktøyet fjerner kolonnene for produktkostnader (COGS) fra oppslagstabellen for produktmeta. COGS vil fortsette å fungere (hvis funksjonen er aktivert), men noen funksjoner vil ikke være tilgjengelige.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
nb_NO: Dette verktøyet vil tilbakestille admin-, kunde- og butikkadministratorroller til standard. Bruk dette hvis brukerne ikke har tilgang til alle adminsidene i WooCommerce.

en: This tool will reset the cached values used in WooCommerce Analytics. If numbers still look off, try %1$sReimporting Historical Data%2$s.
nb_NO: Dette verktøyet tilbakestiller de mellomlagrede verdiene som brukes i «WooCommerce Analytics». Hvis tallene fortsatt ser feil ut kan du prøve å %1$simportere historiske data på nytt%2$s.

en: This tool will resume the product attributes lookup table regeneration at the point in which it was aborted (%1$s products were already processed).
nb_NO: Dette verktøyet vil gjenoppta oppslagstabellen for produktattributter på det tidspunktet det ble avbrutt (%1$s produkter ble allerede behandlet).

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
nb_NO: Dette verktøyet vil oppdatere WooCommerce-databasen til nyeste versjon. Sørg for å ta tilstrekkelige sikkerhetskopier før du fortsetter.

en: This variation requires shipping or pickup
nb_NO: Denne varianten krever frakt eller henting

en: This variation will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
nb_NO: Denne varianten utløser ikke kundens fraktkalkulator i handlekurven eller i kassen. Dette produktet krever heller ikke at kundene oppgir fraktopplysninger i kassen. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Les mer om virtuelle produkter</a>.

en: This video tutorial will help you go through the process of adding your first product in WooCommerce.
nb_NO: Denne videoen opplæringen vil hjelpe deg å gå gjennom prosessen med å legge til ditt første produkt i WooCommerce.

en: This webhook has the ⚠️ symbol in front of its name in the list below. Please either edit the webhook to use a different delivery format, or install and activate <a href="%s" target="_blank">the WooCommerce Legacy REST API extension</a>. | These webhooks have the ⚠️ symbol in front of their names in the list below. Please either edit the webhooks to use a different delivery format, or install and activate <a href="%s" target="_blank">the WooCommerce Legacy REST API extension</a>.
nb_NO[0]: Denne webhooken har symbolet ⚠️ foran navnet sitt i listen nedenfor. Du må enten redigere webhooken for å bruke et annet leveringsformat, eller installere og aktivere <a href="%s" target="_blank">WooCommerce Legacy REST API-utvidelsen</a>.
nb_NO[1]: Disse webhooksene har symbolet ⚠️ foran navnet i listen nedenfor. Du må enten redigere webhooksene for å bruke et annet leveringsformat, eller installere og aktivere <a href="%s" target="_blank">WooCommerce Legacy REST API-utvidelsen</a>.

en: This webhook is configured to be delivered using the Legacy REST API, but the Legacy REST API plugin is not installed on this site.
nb_NO: Denne webhooken er konfigurert til å bli levert ved hjelp av Legacy REST API, men Legacy REST API-utvidelsen er ikke installert på dette nettstedet.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
nb_NO: Dette er hvordan navnet ditt blir vist i din konto og dine omtaler.

en: This will change the stock status of all variations.
nb_NO: Dette vil endre lagerstatus for alle varianter.

en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently %d entries that can be converted.
nb_NO: Dette vil konvertere <code>coupon_data</code> metaoppføringer for ordreelementer til forenklede <code>coupon_info</code>-oppføringer. Konverteringen vil skje over tid i bakgrunnen (via handlingsplanleggeren). Det er for øyeblikket %d oppføringer som kan konverteres.

en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently no entries to convert.
nb_NO: Dette vil konvertere <code>coupon_data</code> metaoppføringer for ordreelementer til forenklede <code>coupon_info</code>-oppføringer. Konverteringen vil skje over tid i bakgrunnen (via handlingsplanleggeren). Det er for øyeblikket ingen oppføringer å konvertere.

en: This will delete an inbox notification by slug
nb_NO: Dette vil slette et innboksvarsel etter identifikator

en: This will delete the custom orders tables. The tables can be deleted only if the "High-Performance order storage" is not authoritative and sync is disabled (via Settings > Advanced > Features).
nb_NO: Dette vil slette de tilpassede ordretabellene. Tabellene kan bare slettes dersom "Høyytelses ordrelagring" ikke er autoritativ og synkronisering er deaktivert (via Innstillinger > Avansert > Funksjoner).

en: This will delete the custom orders tables. To create them again enable the "High-Performance order storage" feature (via Settings > Advanced > Features).
nb_NO: Dette vil slette de tilpassede ordretabellene. For å opprette dem igjen, slå på funksjonen "Høyytelses ordrelagring" (via Innstillinger > Avansert > Funksjoner).

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
nb_NO: Dette vil gi "%1$s" %2$s tilgang som vil tillate det å:

en: This will refresh the remote inbox notifications
nb_NO: Dette vil oppfriske de eksterne innboksvarslene

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
nb_NO: Dette vil regenerere alle butikkens miniatyrbilder slik at de samsvarer med temaet og/eller bildeinnstillingene.

en: This will stop the background process that converts <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. There are currently %d entries that can be converted.
nb_NO: Dette vil stoppe bakgrunnsprosessen som konverterer <code>coupon_data</code> metaoppføringer for ordreelementer til forenklede <code>coupon_info</code>-oppføringer. Det er for øyeblikket %d oppføringer som kan konverteres.

en: Thousand separator
nb_NO: Tusenskilletegn

en: Thousand separator for the currency which can be used to format returned prices.
nb_NO: Tusenskilletegn for valutaen som kan brukes til å formatere returnerte priser.

en: Thousand separator.
nb_NO: Tusenskilletegn.

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
nb_NO: Tusenskilletegnet i viste priser for dette landet.

en: Thumbnail
nb_NO: Miniatyrbilde

en: Thumbnail URL.
nb_NO: Nettadresse til miniatyrbilde.

en: Thumbnail cropping
nb_NO: Miniatyrbilde beskjæring

en: Thumbnail image
nb_NO: Miniatyrbilde

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
nb_NO: Regenerering av miniatyrbilder er planlagt til å kjøre i bakgrunnen.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
nb_NO: Regenerering av miniatyrbilder kjører i bakgrunnen. Dette kan ta en stund avhengig av antall bilder i butikken.

en: Thumbnail sizes for responsive images.
nb_NO: Miniatyrbildestørrelse for responsive bilder.

en: Thumbnail srcset for responsive images.
nb_NO: Miniatyrbilde srcset for responsive bilder.

en: Thumbnail width
nb_NO: Miniatyrbilde bredde

en: Time interval to use for buckets in the returned data.
nb_NO: Tidsintervall som skal brukes for samlinger i de returnerte dataene.

en: Time of payment:
nb_NO: Tidspunkt for betaling:

en: Time period to snooze the task.
nb_NO: Tidsperiode for å sette aktiviteten på pause.

en: Timeless elegance
nb_NO: Tidløs eleganse

en: Timestamp
nb_NO: Tidsstempel

en: Timor-Leste
nb_NO: Øst-Timor

en: Tip: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value.
nb_NO: Tips: Ved å foreslå komplementære produkter i handlekurven ved hjelp av kryssalg kan du øke den gjennomsnittlige ordreverdien betydelig.

en: Tip: Upsells are products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales.
nb_NO: Tips: Mersalg er produkter som er ekstra lønnsomme, av bedre kvalitet eller dyrere. Eksperimenter med kombinasjoner for å øke salget.

en: Title
nb_NO: Tittel

en: Title of the marketing campaign.
nb_NO: Tittel på markedsføringskampanjen.

en: Title of the note.
nb_NO: Tittel på notatet.

en: Title:
nb_NO: Tittel:

en: To allow logging, make %s writable.
nb_NO: Gjør %s skrivbar for å tillate logging.

en: To complete the sign-up process, customers must follow a verification link sent to their e-mail after submitting the sign-up form.
nb_NO: For å fullføre registreringen må kundene følge en bekreftelseslenke som sendes til e-posten deres etter at de har sendt inn registreringsskjemaet.

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
nb_NO: Du må være logget inn for å koble til %1$s. Logg inn på din butikk nedenfor, eller <a href="%2$s">avbryt og gå tilbake til %1$s</a>

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
nb_NO: For å redigere denne ordren, endre status tilbake til "Venter på betaling"

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
nb_NO: For å aktivere denne oppdateringen må du <strong>aktivere</strong> dette abonnementet.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
nb_NO: For å aktivere denne oppdateringen må du <strong>kjøpe</strong> et nytt abonnement.

en: To ensure your store&rsquo;s notifications arrive in your and your customers&rsquo; inboxes, we recommend connecting your email address to your domain and setting up a dedicated SMTP server. If something doesn&rsquo;t seem to be sending correctly, install the <a href="%1$s">WP Mail Logging Plugin</a> or check the <a href="%2$s">Email FAQ page</a>.
nb_NO: For å sikre at butikkens varsler kommer inn i innboksene til kundene, anbefaler vi at du kobler e-postadressen til domenet, samt konfigurerer en dedikert SMTP-server. Hvis noe ser ut til å ikke sende riktig kan utvidelsen <a href="%1$s">WP Mail Logging</a> installers, eller du kan også sjekke siden <a href="%2$s">Ofte stilte spørsmål om e-post</a>.

en: To make sure you never get that sinking "what did I forget" feeling, we've put together the essential pre-launch checklist.
nb_NO: For å sikre at du aldri får "hva glemte jeg" følelsen, har vi satt sammen den essensielle sjekklisten før lansering.

en: To manage your notifications, %s to log in to your account.
nb_NO: For å administrere varslene dine, %s for å logge på kontoen din.

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
nb_NO: For å redigere produktvarianter vennligst bruk /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; sluttpunktet.

en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
nb_NO: For å melde deg ut, la denne boksen være tom. Din butikk forblir usporet, og ingen data vil bli samlet inn. Les om hvilke bruksdata som spores på: %s.

en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
nb_NO: For å overstyre og redigere denne e-postmalen, kopier %1$s til temamappen din: %2$s.

en: To proceed, please consent to the creation of a new account with your e-mail.
nb_NO: For å fortsette må du gi samtykke til opprettelsen av en ny konto med e-postadressen din.

en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
nb_NO: For å motta oppdateringer og støtte for denne utvidelsen, må du <strong>kjøpe</strong> et nytt abonnement eller knytte utvidelsene til en koblet konto ved å <strong> <a href="%1$s" title="Sharing Docs">dele</a> eller <a href="%2$s" title="Transferring Docs">overføre</a> </strong> denne utvidelsen til den koblede kontoen.

en: To set your password, visit the following address:
nb_NO: For å bestemme passordet ditt, gå til følgende adresse:

en: To stop receiving these messages, %s to unsubscribe.
nb_NO: For å slutte å motta disse meldingene, %s for å avslutte abonnementet.

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
nb_NO: Fylll inn din ordre-id i boksen nedenfor og trykk på "Spor"-knappen for å spore ordren din. Dette ble gitt til deg på kvitteringen og i e-postbekreftelsen du skal ha mottatt.

en: To view this page, you must either %1$slogin%2$s or verify the email address associated with the order.
nb_NO: For å se denne siden må du enten %1$slogge inn%2$s eller bekrefte e-postadressen som er knyttet til ordren.

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
nb_NO: Veksle &quot;Nedlastbar&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
nb_NO: Veksle &quot;Slått på&quot;

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
nb_NO: Veksling &quot;Lagerstyring&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
nb_NO: Veksle &quot;Virtuell&quot;

en: Toggle featured
nb_NO: Veksling vist

en: Toggle fullscreen
nb_NO: Fullskjermvisning av/på

en: Token
nb_NO: Nøkkel

en: Tongan pa&#x2bb;anga
nb_NO: Tongansk pa&#x2bb;anga

en: Tool description.
nb_NO: Verktøy beskrivelse.

en: Tool does not exist.
nb_NO: Verktøyet finnes ikke.

en: Tool name.
nb_NO: Verktøynavn.

en: Tool ran.
nb_NO: Verktøy kjørte.

en: Tool return message.
nb_NO: Verktøy tilbakemelding.

en: Tools
nb_NO: Verktøy

en: Top Coupons - Number of Orders
nb_NO: Topp rabattkoder - Antall ordre

en: Top Customers - Total Spend
nb_NO: Toppkunder - Total forbruk

en: Top categories - Items sold
nb_NO: Toppkategorier - Elementer solgt

en: Top earners
nb_NO: Topp inntjenere

en: Top freebies
nb_NO: Topp gratis produkter

en: Top products - Items sold
nb_NO: Toppprodukter - Solgte elementer

en: Top rated products
nb_NO: Toppvurderte produkter

en: Top sellers
nb_NO: Bestselgere

en: Topic
nb_NO: Tema

en: Total
nb_NO: Totalt

en: Total Database Size
nb_NO: Total database størrelse

en: Total Net sales of all items sold.
nb_NO: Totalt nettosalg for alle solgte elementer.

en: Total Spend
nb_NO: Total forbruk

en: Total amount for this fee.
nb_NO: Totalt beløp for dette gebyret.

en: Total amount spent.
nb_NO: Totalt beløp handlet for.

en: Total amounts provided using the smallest unit of the currency.
nb_NO: Total beregnet ved hjelp av den minste enheten i valutaen.

en: Total available to refund
nb_NO: Total tilgjengelig for tilbakebetaling

en: Total charged for shipping.
nb_NO: Sum belastet for frakt.

en: Total charged for taxes.
nb_NO: Totalt belastet for avgifter.

en: Total discount amount for the order.
nb_NO: Totalt rabattert beløp for denne ordren.

en: Total discount applied by this coupon.
nb_NO: Rabattsum lagt til av denne rabattkoden.

en: Total discount from applied coupons.
nb_NO: Rabattsum fra brukte rabattkoder.

en: Total discount tax amount for the order.
nb_NO: Totalt rabattavgiftbeløp for denne ordren.

en: Total distinct customers.
nb_NO: Totalt forskjellige kunder.

en: Total monetary value of the Cost of Goods Sold for the product (sum of all the effective values).
nb_NO: Total pengeverdi av produktkostnaden for produktet (summen av alle de effektive verdiene).

en: Total number of non-cancelled, non-failed orders for this customer, including the current one.
nb_NO: Totalt antall ikke-avbestilte, ikke-mislykkede ordre for denne kunden, inkludert den aktuelle.

en: Total number of purchases.
nb_NO: Totalt antall kjøp.

en: Total of coupons used.
nb_NO: Sum av brukte rabattkoder.

en: Total of items purchased.
nb_NO: Totalt antall kjøpte varer.

en: Total of orders placed.
nb_NO: Totalt opprettede ordre.

en: Total of refunded orders.
nb_NO: Sum av refunderte ordre.

en: Total of returns.
nb_NO: Total returnerte.

en: Total of shipping.
nb_NO: Total frakt.

en: Total of taxes.
nb_NO: Totalt avgifter.

en: Total orders
nb_NO: Totalt antall ordre

en: Total post count.
nb_NO: Total antall innlegg.

en: Total price of any applied fees.
nb_NO: Totalpris for eventuelle avgifter.

en: Total price of items in the cart.
nb_NO: Totalpris for produkter i handlekurven.

en: Total price of items in the order.
nb_NO: Totalpris for produktene på ordren.

en: Total price of shipping.
nb_NO: Total fraktpris.

en: Total price of shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
nb_NO: Total pris på frakt. Hvis frakt ikke er beregnet, sendes et null som svar.

en: Total price the customer will pay.
nb_NO: Totalpris kunden vil betale.

en: Total refund applied to the order.
nb_NO: Total refusjon brukt på ordren.

en: Total revenue
nb_NO: Total omsetning

en: Total sales
nb_NO: Total salg

en: Total sales minus shipping and tax.
nb_NO: Totale salg minus frakt og avgift.

en: Total sales.
nb_NO: Totalt salg.

en: Total shipping
nb_NO: Total frakt

en: Total shipping amount for the order.
nb_NO: Totalt fraktbeløp for denne ordren.

en: Total shipping tax amount for the order.
nb_NO: Totalt beløp for fraktavgift for ordren.

en: Total spend.
nb_NO: Total forbruk.

en: Total tax
nb_NO: Total avgift

en: Total tax amount for this fee.
nb_NO: Totalt avgiftsbeløp for dette gebyret.

en: Total tax applied to items and shipping.
nb_NO: Totale avgifter som brukes på produkter og frakt.

en: Total tax applied to the order.
nb_NO: Total avgift lagt til på ordren.

en: Total tax on fees.
nb_NO: Total avgift på gebyrer.

en: Total tax on items in the cart.
nb_NO: Total avgift på produkter i handlekurven.

en: Total tax on items in the order.
nb_NO: Total avgift for produktene på ordren.

en: Total tax on shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
nb_NO: Total avgift på frakt. Hvis frakt ikke er beregnet, sendes et null som svar.

en: Total tax removed due to discount applied by this coupon.
nb_NO: Avgiftsum fjernet på grunn av rabatt lagt til av denne rabattkoden.

en: Total tax removed due to discount from applied coupons.
nb_NO: Avgiftsum fjernet på grunn av rabatt fra brukte rabattkoder.

en: Total tax.
nb_NO: Total mva.

en: Total value must be an array with exactly 2 numbers for between operators.
nb_NO: Totalverdien må være en rekke med nøyaktig 2 tall for mellomoperatorer.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the order.
nb_NO: Total verdi av produktkostnaden for ordren.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the refund.
nb_NO: Total verdi av produktkostnaden for refunderingen.

en: Total weight (in grams) of all products in the cart.
nb_NO: Total vekt (i gram) av alle produkter i handlekurven.

en: Total:
nb_NO: Totalt:

en: Totals
nb_NO: Totaler

en: Totals data.
nb_NO: Totalt data.

en: Totals.
nb_NO: Summer.

en: Town / City
nb_NO: Poststed

en: Town / City / Post Office
nb_NO: By / Poststed

en: Town / District
nb_NO: By / Distrikt

en: Town / Village
nb_NO: Poststed

en: Track
nb_NO: Spor

en: Track inventory
nb_NO: Spor lagerbeholdningen

en: Track orders &amp; view shopping history
nb_NO: Spor ordrer og se kjøpshistorikk

en: Track stock quantity for this product
nb_NO: Styr lagerbeholdning for dette produktet

en: Track your shipment
nb_NO: Spor forsendelsen din

en: Track your store performance on mobile
nb_NO: Sjekk ytelsen til din butikkk på mobilen

en: Tracking Number
nb_NO: Sporingsnummer

en: Tracking URL
nb_NO: Nettadresse for sporing

en: Transaction ID
nb_NO: Transaksjons-ID

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
nb_NO: Overfør eksisterende produkter til din nye butikk — bare importer en CSV-fil.

en: Transformed my daily routine with unique, eco-friendly treasures. Exceptional quality and service. Proud to support a store that aligns with my values.
nb_NO: Forvandlet min daglige rutine med unike miljøvennlige skatter. Eksepsjonell kvalitet og service. Jeg er stolt av å støtte en butikk som er i tråd med mine verdier.

en: Transient saved for key %s.
nb_NO: Transient lagret for nøkkel %s.

en: Translatable Label
nb_NO: Oversettbar etikett

en: Transnistrian ruble
nb_NO: Transnistriansk rubel

en: Trash
nb_NO: Papirkurv

en: Trash not supported.
nb_NO: Papirkurv støttes ikke.

en: Trashed
nb_NO: Lagt i papirkurven

en: Trinidad and Tobago
nb_NO: Trinidad og Tobago

en: Trinidad and Tobago dollar
nb_NO: Trinidad & Tobago dollar

en: True if backorders are allowed past stock availability.
nb_NO: Sann hvis restordrer er tillatt utover lagertilgjengelighet.

en: True if the cart meets the criteria for showing shipping costs, and rates have been calculated and included in the totals.
nb_NO: Sant hvis handlekurven oppfyller kriteriene for å vise fraktkostnader, og satser er beregnet og inkludert i totalene.

en: True if the cart needs payment. False for carts with only free products and no shipping costs.
nb_NO: Sant hvis handlekurven trenger betaling. Usant for kurver med bare gratis produkter og ingen fraktkostnader.

en: True if the cart needs shipping. False for carts with only digital goods or stores with no shipping methods set-up.
nb_NO: Sann om handlekurven trenger frakt. Usann for handlekurver med bare digitale produkter eller butikker uten fraktmåter satt opp.

en: True if the product is on backorder.
nb_NO: Sant hvis produktet er i restordre.

en: True if this attribute is used by product variations.
nb_NO: Sann hvis dette attributtet brukes av produktvarianter.

en: True if this is the rate currently selected by the customer for the cart.
nb_NO: Sant om dette er satsen som for øyeblikket er valgt av kunden for handlekurven.

en: True the prices included tax during checkout.
nb_NO: Viser om prisene var inkludert avgift i kassen.

en: True to force the creation of a new receipt even if one already exists and has not expired yet.
nb_NO: Sant for å tvinge opprettelsen av en ny kvittering, selv om en allerede eksisterer og ikke har utløpt ennå.

en: Try again
nb_NO: Prøv på nytt

en: Try new templates
nb_NO: Prøv nye maler

en: Try our new email templates!
nb_NO: Prøv våre nye e-postmaler.

en: Try the new product editor (Beta)
nb_NO: Prøv det nye produktredigeringsverktøyet (beta)

en: Try the new templates
nb_NO: Prøv de nye malene

en: Try the new way to get paid
nb_NO: Prøv den nye måten å få betalt på

en: Tunisian dinar
nb_NO: Tunesisk dinar

en: Turkmenistan manat
nb_NO: Turkmenistansk manat

en: Turks and Caicos Islands
nb_NO: Turks- og Caicosøyene

en: Turn your product images into stunning videos that engage and convert audiences - no video experience required.
nb_NO: Forvandle produktbildene dine til fantastiske videoer som engasjerer og konverterer publikum - uten at du trenger å ha erfaring med video.

en: Type of attribute.
nb_NO: Type attributt.

en: Type of interval.
nb_NO: Type intervall.

en: Type of note.
nb_NO: Type notat.

en: Type of setting.
nb_NO: Type innstilling.

en: Türkiye
nb_NO: Tyrkia

en: URL could not be added (probable database error).
nb_NO: Nettadressen kunne ikke legges til (sannsynlig databasefeil).

en: URL could not be updated (probable database error).
nb_NO: Nettadressen kunne ikke oppdateres (sannsynlig databasefeil).

en: URL query to persist across links.
nb_NO: Nettadressespørring som skal vedvare på tvers av lenker.

en: URL to an image/icon for the campaign type.
nb_NO: Nettadressen til et bilde/ikon for kampanjetypen.

en: URL to edit the order
nb_NO: Nettadresse for å redigere ordren

en: URL to the campaign management page.
nb_NO: Nettadresse til kampanjens administrasjonside.

en: URL to the create campaign page for this campaign type.
nb_NO: Nettadresse til siden for å opprette kampanje for denne kampanjetypen.

en: URL to the settings page, or the link to complete the setup/onboarding if the channel has not been set up yet.
nb_NO: Nettadressen til innstillingssiden, eller lenken for å fullføre oppsettet/onboarding hvis kanalen ikke er satt opp ennå.

en: URL was successfully added.
nb_NO: Nettadresse ble lagt til.

en: URL was successfully updated.
nb_NO: Nettadresse ble oppdatert.

en: URL where the webhook payload is delivered.
nb_NO: URL der webhook'ens nyttelast er levert.

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
nb_NO: Norge innenlands = Alle postnumre = Frakt til fastpris

en: UTC DateTime when the coupon expires.
nb_NO: UTC DateTime når rabattkoden utløper.

en: Ugandan shilling
nb_NO: Ugandisk shilling

en: Uh oh... There was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again.
nb_NO: Det oppstod et problem under installasjonen av Jetpack og WooCommerce Shipping & Tax. Prøv igjen.

en: Ukraine
nb_NO: Ukraina

en: Un-schedule
nb_NO: Opphev planleggingen

en: Un-schedule expired transient files cleanup
nb_NO: Opphev planlegging av opprydding av utløpte transiente filer

en: Unable to accept more than %s items for this request.
nb_NO: Kunne ikke akseptere mer enn %s artikler for denne forespørselen.

en: Unable to add payment method to your account.
nb_NO: Kan ikke legge til betalingsmåten i kontoen din.

en: Unable to cancel scheduled action: check the logs.
nb_NO: Kunne ikke kansellere planlagt handling, sjekk loggene.

en: Unable to claim actions. Database error.
nb_NO: Kan ikke kreve handlinger. Databasefeil.

en: Unable to claim actions. Database error: %s.
nb_NO: Kan ikke kreve handlinger. Feil i databasen: %s.

en: Unable to create HPOS tables for synchronization.
nb_NO: Kunne ikke opprette HPOS-tabeller for synkronisering.

en: Unable to create a scheduled action.
nb_NO: Planlagt handling kunne ikke opprettes.

en: Unable to create account. Please try again.
nb_NO: Kan ikke opprette konto. Forsøk på nytt senere.

en: Unable to create backup post for order %d.
nb_NO: Kunne ikke opprette sikkerhetskopipost for ordre %d.

en: Unable to create or write to %s during CSV export. Please check file permissions.
nb_NO: Kunne ikke opprette eller skrive til %s under CSV-eksport. Sjekk filrettigheter.

en: Unable to create order
nb_NO: Kunne ikke opprette ordren

en: Unable to create order.
nb_NO: Kunne ikke opprette ordren.

en: Unable to detect the Action Scheduler package.
nb_NO: Kan ikke oppdage Handlingsplanleggerpakke.

en: Unable to determine server architecture.  Please ask your hosting provider for this information.
nb_NO: Kan ikke fastslå serverarkitekturen. Spør nettverten om denne informasjonen.

en: Unable to insert download log entry in database.
nb_NO: Kan ikke sette inn nedlastings-loggoppføring i databasen.

en: Unable to load child product %1$d while adjusting download permissions for product %2$d.
nb_NO: Kan ikke laste inn underproduktet «%1$d» under justering av nedlastingstillatelser for produktet «%2$d».

en: Unable to load the post record for order %1$d
nb_NO: Kan ikke laste post record for ordre %1$d

en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
nb_NO: Kan ikke markere feil på handling %s. Databasefeil.

en: Unable to reduce stock for item %s.
nb_NO: Kan ikke redusere lagerantall for produkt %s.

en: Unable to release actions from claim id %d.
nb_NO: Kan ikke frigjøre handlinger fra krav-id %d.

en: Unable to remove source migrated action %s
nb_NO: Kan ikke fjerne kilden for den overførte handlingen %s

en: Unable to restore stock for item %s.
nb_NO: Kan ikke gjenopprette lagerstatus for produkt %s.

en: Unable to retrieve action %d.
nb_NO: Kunne ikke hente handling %d.

en: Unable to retrieve cart.
nb_NO: Ikke i stand til å hente handlekurv.

en: Unable to retrieve database information. Usually, this is not a problem, and it only means that your install is using a class that replaces the WordPress database class (e.g., HyperDB) and WooCommerce is unable to get database information.
nb_NO: Kan ikke hente databaseinformasjon. Vanligvis er dette ikke et problem, og det betyr bare at installasjonen din bruker en klasse som erstatter WordPress-databaseklassen (f.eks. HyperDB) og WooCommerce ikke klarer å få databaseinformasjon.

en: Unable to save action.
nb_NO: Kan ikke lagre handling.

en: Unable to start synchronization. The link you followed may have expired.
nb_NO: Kunne ikke starte synkroniseringen. Koblingen du fulgte kan ha utløpt.

en: Unable to stop synchronization. The link you followed may have expired.
nb_NO: Kan ikke stoppe synkroniseringen. Koblingen du fulgte, kan ha utløpt.

en: Unable to unlock claim %s. Database error.
nb_NO: Kan ikke låse opp krav %s. Databasefeil.

en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
nb_NO: Kan ikke låse opp krav om handling %s. Databasefeil.

en: Unable to update the status of action %1$d to %2$s.
nb_NO: Kan ikke oppdatere status for tiltak %1$d til %2$s.

en: Unable to use image "%s".
nb_NO: Kunne ikke bruke bilde "%s".

en: Unapprove
nb_NO: Fjern godkjenning

en: Unapprove this review
nb_NO: Fjern godkjenning av denne omtalen

en: Uncropped
nb_NO: Ubeskåret

en: Understanding the status report
nb_NO: Forstå statusrapporten

en: Undo
nb_NO: Angre

en: Undo?
nb_NO: Angre?

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
nb_NO: Dessverre <strong>sender vi ikke til %s</strong>. Fyll inn en alternativ leveringsadresse.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
nb_NO: Dessverre kan vi ikke behandle ordren din, da betalingen din har blitt avvist. Vennligst forsøk å gjennomføre kjøpet en gang til.

en: Unfortunately, the payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
nb_NO: Dessverre mislyktes betalingen for ordrenr. %1$s fra %2$s. Ordren var som følger:

en: Unfortunately, we couldn't complete your order due to an issue with your payment method.
nb_NO: Vi kunne dessverre ikke fullføre ordren på grunn av et problem med den valgte betalingsmåten.

en: Unidentified action %s: we were unable to cancel this action. It may may have been deleted by another process.
nb_NO: Uidentifisert handling %s: Vi klarte ikke å avbryte denne handlingen. Den kan ha blitt slettet av en annen prosess.

en: Unidentified action %s: we were unable to delete this action. It may may have been deleted by another process.
nb_NO: Uidentifisert handling %s: Vi klarte ikke å slette denne handlingen. Den kan ha blitt slettet av en annen prosess.

en: Unidentified action %s: we were unable to determine the date of this action. It may may have been deleted by another process.
nb_NO: Uidentifisert handling %s: Vi klarte ikke å fastslå dato for denne handlingen. Den kan ha blitt slettet av en annen prosess.

en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having completed. It may may have been deleted by another process.
nb_NO: Uidentifisert handling %s: Vi klarte ikke å merke denne handlingen som fullført. Den kan ha blitt slettet av en annen prosess.

en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having failed. It may may have been deleted by another process.
nb_NO: Uidentifisert handling %s: Vi klarte ikke å merke denne handlingen som feilet. Den kan ha blitt slettet av en annen prosess.

en: Unique ID for the Note Action.
nb_NO: Unik ID for notathandlingen.

en: Unique ID for the Note.
nb_NO: Unik ID for notatet.

en: Unique ID for the instance.
nb_NO: Unik ID for forekomsten.

en: Unique ID for the resource.
nb_NO: Unik ID for ressursen.

en: Unique ID for the zone.
nb_NO: Unik ID for sonen.

en: Unique coupons count.
nb_NO: Antall unike rabattkoder.

en: Unique design
nb_NO: Unikt design

en: Unique identifier (key) for the cart item to update.
nb_NO: Unik identifikator (nøkkel) for handlekurvproduktet som skal oppdateres.

en: Unique identifier (key) for the cart item.
nb_NO: Unik identifikator (nøkkel) for produktet i handlekurven.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
nb_NO: Unik ID for termenes attributt.

en: Unique identifier for the attribute.
nb_NO: Unik identifikator for attributtet.

en: Unique identifier for the coupon within the cart.
nb_NO: Unik identifikator for rabattkoden i handlekurven.

en: Unique identifier for the fee within the cart
nb_NO: Unik identifikator for avgiften i handlekurven

en: Unique identifier for the fee within the cart.
nb_NO: Unik identifikator for gebyret i handlekurven.

en: Unique identifier for the item within the cart.
nb_NO: Unik identifikator for produktlinjen i handlekurven.

en: Unique identifier for the item.
nb_NO: Unik identifikator for varen.

en: Unique identifier for the object.
nb_NO: Unik ID for objektet.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
nb_NO: Unik identifikator for produktet som omtalen tilhører.

en: Unique identifier for the product.
nb_NO: Unik identifikator for produktet.

en: Unique identifier for the resource
nb_NO: Unik identifikator for ressursen

en: Unique identifier for the resource.
nb_NO: Unik ID for ressursen.

en: Unique identifier for the settings group.
nb_NO: Unik identifikator for innstillingsgruppen.

en: Unique identifier for the shipping zone.
nb_NO: Unik identifikator for leveringssonen.

en: Unique identifier for the variable product.
nb_NO: Unik ID for det variable produktet.

en: Unique identifier for the variation.
nb_NO: Unik identifikator for varianten.

en: Unique identifier for the webhook.
nb_NO: Unik ID for webhook'en.

en: Unique identifier of the order.
nb_NO: Unik identifikator for ordren.

en: Unique identifier string for the marketing channel extension, also known as the plugin slug.
nb_NO: Unik identifikatorstreng for markedsføringskanalutvidelsen, også kjent som plugin slug.

en: Unique identifier.
nb_NO: Unik ID.

en: Unique slug for the resource.
nb_NO: Unik identifikator for ressursen.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
nb_NO: Unik identifikator/referanse for attributten; må være kortere enn 28 tegn.

en: Unique transaction ID.
nb_NO: Unik transaksjons-ID.

en: United Arab Emirates
nb_NO: Forente Arabiske Emirater

en: United Kingdom (UK)
nb_NO: Storbritannia (UK)

en: United States (US)
nb_NO: Amerikas forente stater (USA)

en: United States (US) dollar
nb_NO: Amerikanske (US) dollar

en: Units in stock
nb_NO: Enheter på lager

en: Universal Product Code
nb_NO: Universell produktkode

en: Unix timestamp representing when the incentive was dismissed.
nb_NO: Unix-tidsstempel som angir når insentivet ble avvist.

en: Unknown
nb_NO: Ukjent

en: Unknown error
nb_NO: Ukjent feil

en: Unknown partial args matching value.
nb_NO: Ukjent delvis samsvarende verdi i argumentene.

en: Unknown request method.
nb_NO: Ukjent forespørsel-metode.

en: Unknown status found for action.
nb_NO: Ukjent status funnet for handling.

en: Unlimited
nb_NO: Ubegrenset

en: Unlimited usage
nb_NO: Ubegrenset bruk

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
nb_NO: Ubetalt ordre kansellert - tidsfrist nådd.

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
nb_NO: Unserialiserende forekomster av denne klassen er forbudt.

en: Unsupported argument type provided as value.
nb_NO: Ustøttet argumenttype oppgitt som verdi.

en: Unsynced orders: %d
nb_NO: Usynkroniserte ordre: %d

en: Up to 60% off
nb_NO: Opptil 60% rabatt

en: Update
nb_NO: Oppdater

en: Update %s
nb_NO: Oppdater %s

en: Update Available
nb_NO: Oppatering tilgjengelig

en: Update Brand
nb_NO: Oppdater merke

en: Update Product
nb_NO: Oppdater produkt

en: Update WooCommerce Database
nb_NO: Oppdater WooCommerce Database

en: Update cart
nb_NO: Oppdater handlekurv

en: Update category
nb_NO: Oppdater kategori

en: Update country / region
nb_NO: Oppdater land / region

en: Update database
nb_NO: Oppdater database

en: Update existing products
nb_NO: Oppdater eksisterende produkter

en: Update now
nb_NO: Oppdater nå

en: Update shipping class
nb_NO: Oppdater fraktklasse

en: Update status event failed.
nb_NO: Feil under statusendring.

en: Update tag
nb_NO: Oppdater stikkord

en: Update the table directly upon product changes, instead of scheduling a deferred update.
nb_NO: Oppdater tabellen direkte ved produktendringer, i stedet for å planlegge en utsatt oppdatering.

en: Update totals
nb_NO: Oppdater totaler

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
nb_NO: Oppdater temaet ditt til den nyeste versjonen. Hvis ingen oppdatering er tilgjengelig, kontakt temaforfatteren og spør om kompatibilitet med den gjeldende WooCommerce-versjonen.

en: Updated
nb_NO: Oppdatert

en: Updated at
nb_NO: Oppdatert

en: Updates the list of Approved Product Download Directories. Note that triggering this tool does not impact whether the Approved Download Directories list is enabled or not.
nb_NO: Oppdaterer listen over godkjente nedlastingsmapper for produkter. Merk at utløsing av dette verktøyet ikke påvirker om listen «Godkjente nedlastingsmapper» er aktivert eller ikke.

en: Updating database
nb_NO: Oppdaterer database

en: Updating product review failed.
nb_NO: Oppdatering av omtalen mislyktes.

en: Updating review failed.
nb_NO: Oppdatering av omtalen feilet.

en: Updating review status failed.
nb_NO: Oppdatering av status på omtalen mislyktes.

en: Upgrade
nb_NO: Oppgrader

en: Upload CSV file
nb_NO: Last opp CSV-fil

en: Upload a new file
nb_NO: Last opp en ny fil

en: Upload an image
nb_NO: Last opp et bilde

en: Upload file and import
nb_NO: Last opp fil og importer

en: Upload/Add image
nb_NO: Last opp/Legg til bilde

en: Uploaded theme.
nb_NO: Opplastet tema.

en: Uploaded to this product
nb_NO: Lastet opp til dette produktet

en: Uploaded to this product form
nb_NO: Lastet opp til dette produktskjemaet

en: Upper East
nb_NO: Upper East-regionen

en: Upper West
nb_NO: Upper West-regionen

en: Upsells
nb_NO: Oppsalg

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
nb_NO: Oppsalg er produkter som du anbefaler i stedet for produktene som nå vises, for eksempel produkter som er mer lønnsomme, har bedre kvalitet eller er dyrere.

en: Upsells are typically products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales. %1$sLearn more about linked products%2$s
nb_NO: Oppsalg er vanligvis produkter som er ekstra lønnsomme, av bedre kvalitet eller dyrere. Eksperimenter med kombinasjoner for å øke salget. %1$sLær mer om koblede produkter%2$s

en: Uruguayan peso
nb_NO: Uruguayisk peso

en: Usage / Limit
nb_NO: Bruk / Begrensning

en: Usage Tracking
nb_NO: Brukssporing

en: Usage limit for coupon "%1$s" has been reached. If you were using this coupon just now but your order was not complete, you can retry or cancel the order by going to the <a href="%2$s">my account page</a>.
nb_NO: Bruksgrensen for rabattkoden «%1$s» er nådd. Hvis du brukte denne rabattkoden akkurat nå, men ordren din ikke var fullført, kan du prøve på nytt eller avbryte ordren ved å gå til <a href="%2$s">kontosiden</a>.

en: Usage limit for coupon "%s" has been reached.
nb_NO: Bruksgrensen er nådd for rabattkoden «%s».

en: Usage limit for coupon "%s" has been reached. Please try again after some time, or contact us for help.
nb_NO: Bruksgrensen er nådd for rabattkoden «%s». Prøv på nytt etter en stund, eller kontakt oss for å få hjelp.

en: Usage limit per coupon
nb_NO: Bruksgrense per rabattkode

en: Usage limit per user
nb_NO: Bruksgrense pr. bruker

en: Usage limits
nb_NO: Bruksgrenser

en: Usage restriction
nb_NO: Bruksbegrensning

en: Usage tracking activated
nb_NO: Brukssporing aktivert

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
nb_NO: Bruk <code>[qty]</code> for antall produkter, <br/><code>[cost]</code> for totalkostnad på produktene, og <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for prosentbaserte avgifter.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
nb_NO: Bruk WP Query arguments for å tilpasse responsen; private query vars forutsetter riktig autorisasjon.

en: Use WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) to save time at the post office by printing your shipping labels at home.
nb_NO: Bruk WooCommerce Shipping (drevet av WooCommerce Services & Jetpack) for å spare tid på postkontoret ved å skrive ut fraktetiketter hjemme.

en: Use a different email address for replies.
nb_NO: Bruk en annen e-postadresse for svar.

en: Use a new payment method
nb_NO: Bruk en ny betalingsmåte

en: Use as product form image
nb_NO: Bruk som produktskjemabilde

en: Use as product image
nb_NO: Bruk som produktbilde

en: Use email address as account login (recommended)
nb_NO: Bruk e-postadresse som kontoinnlogging (anbefalt)

en: Use global attributes to allow shoppers to filter and search for this product. Use custom attributes to provide detailed product information.
nb_NO: Bruk globale attributter for å la kundene filtrere og søke etter dette produktet. Bruk egendefinerte attributter for å gi detaljert produktinformasjon.

en: Use image
nb_NO: Bruk bilde

en: Use previous column mapping preferences?
nb_NO: Bruk tidligere innstillinger for kolonnetilordning?

en: Use shipping classes to customize the shipping rates for different groups of products, such as heavy items that require higher postage fees.
nb_NO: Bruk fraktklasser til å tilpasse fraktprisene for ulike produktgrupper, for eksempel tunge varer som krever høyere porto.

en: Use the product attributes lookup table for catalog filtering.
nb_NO: Bruk oppslagstabellen for produktattributter for katalogfiltrering.

en: Used for variations
nb_NO: Brukes til varianter

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: You can try
nb_NO: Du kan forsøke

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: clearing any filters
nb_NO: fjerne eventuelle filtre

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: or head to our
nb_NO: eller gå til

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: store's home
nb_NO: butikkens forside

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: Where cycling dreams take flight.
nb_NO: Der sykkeldrømmer får luft under vingene.

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: opening soon
nb_NO: åpner snart

[ctx: Used in the paragraph of the coming soon page]
en: Dedicated to providing top-quality bikes, accessories, and expert advice for riders of all experience levels. Stay tuned.
nb_NO: Dedikerte på å tilby sykler, tilbehør og ekspertrådgivning av topp kvalitet til syklister på alle erfaringsnivåer. Hold deg oppdatert.

en: Used-up download permissions
nb_NO: Nedlastingsrettigheter som er brukt opp

en: User
nb_NO: Bruker

en: User #%d was deleted by WooCommerce in accordance with the site's personal data retention settings. Any content belonging to that user has been retained but unassigned.
nb_NO: Bruker nr. %d ble slettet av WooCommerce i henhold til nettstedets innstillinger for lagring av personopplysninger. Alt innhold som tilhører denne brukeren er beholdt uten tilknytting.

en: User Email is invalid.
nb_NO: Brukerens e-postadresse er ugyldig.

en: User ID for the downloader.
nb_NO: Bruker-ID til den som laster ned.

en: User ID of user who created the refund.
nb_NO: Bruker-ID av brukeren som opprettet refusjonen.

en: User ID or User Email is required.
nb_NO: Brukerens id eller e-post er påkrevd.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
nb_NO: Bruker-ID for ordrens eier, 0 for gjester.

en: User ID.
nb_NO: Bruker-ID.

en: User Name
nb_NO: Brukernavn

en: User agent of the customer.
nb_NO: Kundens nettleser.

en: User email
nb_NO: Bruker e-postadresse

en: User is missing.
nb_NO: Bruker mangler.

en: User name of the downloader.
nb_NO: Brukernavn til den som laster ned.

[ctx: User role]
en: Customer
nb_NO: Kunde

[ctx: User role]
en: Shop manager
nb_NO: Butikkadministrator

en: User&#8217;s WooCommerce access to purchased downloads data.
nb_NO: Bruker&#8217;s WooCommerce tilgang til data for kjøpte nedlastinger.

en: User&#8217;s WooCommerce customer data.
nb_NO: Bruker&#8217;s WooCommerce kundedata.

en: User&#8217;s WooCommerce orders data.
nb_NO: Bruker&#8217;s WooCommerce ordredata.

en: User&#8217;s WooCommerce payment tokens data.
nb_NO: Bruker&#8217;s WooCommerce data for betalingstokens.

en: User&#8217;s WooCommerce purchased downloads data.
nb_NO: Bruker&#8217;s WooCommerce data for kjøpte nedlastinger.

en: Username
nb_NO: Brukernavn

en: Username is required.
nb_NO: Brukernavn er påkrevd.

en: Username isn't editable.
nb_NO: Brukernavn er ikke redigerbar.

en: Username or email
nb_NO: Brukernavn eller e-post

en: Username or email address
nb_NO: Brukernavn eller e-postadresse

en: Username.
nb_NO: Brukernavn.

en: Username: %s
nb_NO: Brukernavn: %s

en: Username: %s.
nb_NO: Brukernavn: %s

en: Username: <b>%s</b>
nb_NO: Brukernavn: <b>%s</b>

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
nb_NO: Brukere må bruke dette beløpet for å få gratis frakt (hvis aktivert ovenfor).

en: Uses much more performant queries to update the lookup table, but may not be compatible with some extensions.
nb_NO: Bruker mye mer effektive spørringer for å oppdatere oppslagstabellen, men er kanskje ikke kompatibel med alle utvidelser.

en: Uzbekistan
nb_NO: Usbekistan

en: Uzbekistani som
nb_NO: Uzbeki som

en: VAT
nb_NO: MVA

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
nb_NO: Valideringsfeil: PayPal IPN-respons fra en annen e-postadresse (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
nb_NO: Valideringsfeil: PayPal-beløp samsvarer ikke (beløp %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
nb_NO: Valideringsfeil: PayPal-beløp samsvarer ikke (brutto %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
nb_NO: Valideringsfeil: PayPal-valuta samsvarer ikke (kode %s).

en: Validation failed.
nb_NO: Validering mislyktes.

en: Value
nb_NO: Verdi

en: Value (required)
nb_NO: Verdi (påkrevd)

en: Value of the Cost of Goods Sold for the order item.
nb_NO: Verdien av produktkostnaden for ordrelinjen.

en: Value of the Cost of Goods Sold for the refund item.
nb_NO: Verdien av produktkostnad for det refunderte produktet.

en: Value of the coupon.
nb_NO: Verdien for rabattkoden.

en: Value of the metadata.
nb_NO: Verdien av metadataen.

en: Value of the stat. Returns null if the stat does not exist or cannot be loaded.
nb_NO: Verdien av statistikken. Returnerer null hvis statistikken ikke eksisterer eller ikke kan lastes.

en: Value of type %s was posted to the order attribution callback
nb_NO: En verdi av typen %s ble sendt til ordreattribusjonstilbakemeldingen

en: Value(s)
nb_NO: Verdi(er)

en: Variable product
nb_NO: Variabelt produkt

en: Variation #%1$s of %2$s
nb_NO: Variant nr. %1$s av %2$s

en: Variation ID, if applicable.
nb_NO: Variant-ID, hvis gjeldende.

en: Variation ID.
nb_NO: Variant-ID.

en: Variation ID:
nb_NO: Variant-ID:

en: Variation URL.
nb_NO: Variantens nettadresse.

en: Variation attribute name.
nb_NO: Navn på variant-attributt.

en: Variation attribute value.
nb_NO: Verdi for variant-attributt.

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
nb_NO: Varianten kunne ikke importeres: Forelder-ID mangler eller forelder finnes ikke ennå.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
nb_NO: Variant kan ikke importeres: Foreldreprodukt kan ikke være en produktvariant

en: Variation description.
nb_NO: Variantbeskrivelse.

en: Variation details
nb_NO: Detaljer om variasjonen

en: Variation dimensions.
nb_NO: Variantens dimensjoner.

en: Variation height (%s).
nb_NO: Variantens høyde (%s).

en: Variation image data.
nb_NO: Variantens bilde data.

en: Variation length (%s).
nb_NO: Variantens lengde (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
nb_NO: Variantens menyrekkefølge (avgjør posisjon i listen over varianter)

en: Variation options
nb_NO: Variasjonsmuligheter

en: Variation price (required)
nb_NO: Variantpris (påkrevd)

en: Variation regular price.
nb_NO: Variantens ordinære pris.

en: Variation sale price.
nb_NO: Variantens tilbudspris.

en: Variation status.
nb_NO: Variantstatus.

en: Variation weight (%s).
nb_NO: Variantens vekt (%s).

en: Variation width (%s).
nb_NO: Variantens bredde (%s).

en: Variations
nb_NO: Varianter

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
nb_NO: Varianter (og deres attributter) som ikke har priser vil ikke bli vist i butikken.

en: Variations Sold
nb_NO: Varianter solgt

en: Variations detailed reports.
nb_NO: Variant-detaljerte rapporter.

en: Vatican
nb_NO: Vatikanstaten

en: Venezuelan bol&iacute;var
nb_NO: Venezuelisk bol&iacute;var

en: Venezuelan bol&iacute;var (2008–2018)
nb_NO: Venezuelansk bolívar (2008-2018)

en: Verification completed.
nb_NO: Verifisering fullført.

en: Verification e-mail sent to customers, as part of the double opt-in sign-up process.
nb_NO: E-post for bekreftelse som sendt til kunder, som en del av påmeldingsprosessen med dobbel bekreftelse.

en: Verification email sent to "%s".
nb_NO: E-post for bekreftelse er sendt til «%s».

en: Verify
nb_NO: Bekreft

en: Verify base database tables
nb_NO: Verifiser basisdatabasetabeller

en: Verify database
nb_NO: Kontrollere databasen

en: Verify if all base database tables are present.
nb_NO: Kontroller om alle basisdatabasetabeller finnes.

en: Verifying database... One or more tables are still missing:
nb_NO: Bekrefter database... Én eller flere tabeller mangler fortsatt:

en: Versatile charm
nb_NO: Allsidig sjarm

en: Version
nb_NO: Versjon

en: Version %s
nb_NO: Versjon %s

en: Version %s is <strong>available</strong>.
nb_NO: Versjon %s er <strong>tilgjengelig</strong>.

en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
nb_NO: Versjon %s er <strong>tilgjengelig</strong>. For å aktivere denne oppdateringen må du <strong>kjøpe</strong> et nytt abonnement.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
nb_NO: WooCommerce versjon som sist oppdaterte ordren.

en: Version:
nb_NO: Versjon:

en: Very poor
nb_NO: Veldig dårlig

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
nb_NO: Vietnamesisk &#x111;&#x1ed3;ng

en: View
nb_NO: Vis

en: View &amp; Customize
nb_NO: Vis &amp; tilpass

en: View Action
nb_NO: Se handling

en: View All
nb_NO: Vis alle

en: View Email
nb_NO: Vis e-post

en: View WooCommerce API docs
nb_NO: Se på WooCommerce API-dokumenter

en: View WooCommerce documentation
nb_NO: Se på WooCommerce dokumentasjon

en: View WooCommerce settings
nb_NO: Se på WooCommerce innstillinger

en: View affected templates
nb_NO: Se påvirkede maler

en: View and manage coupons
nb_NO: Vis og administrer rabattkoder

en: View and manage customers
nb_NO: Vis og administrer kunder

en: View and manage orders and sales reports
nb_NO: Vis og administrer ordre og salgsrapporter

en: View and manage products
nb_NO: Vis og administrer produkter

en: View cart
nb_NO: Vis handlekurv

en: View coupon
nb_NO: Vis rabattkode

en: View coupons
nb_NO: Vis rabattkoder

en: View customers
nb_NO: Se kunder

en: View full-screen image gallery
nb_NO: Se bildegalleri i fullskjerm

en: View import log
nb_NO: Vis import log

en: View my cart
nb_NO: Vis handlekurv

en: View notifications &rarr;
nb_NO: Vis varsler &rarr;

en: View order
nb_NO: Vis ordre

en: View order %s
nb_NO: Se ordre %s

en: View order number %s
nb_NO: Vis ordrenummer %s

en: View order: %s
nb_NO: Vis ordre: %s

en: View orders
nb_NO: Vis ordrer

en: View orders and sales reports
nb_NO: Se ordre og salgsrapporter

en: View other orders &rarr;
nb_NO: Se andre ordrer &rarr;

en: View product
nb_NO: Vis produkt

en: View product form
nb_NO: Vis produktskjema

en: View product forms
nb_NO: Vis produktskjemaer

en: View products
nb_NO: Vis produkter

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
nb_NO: Vis produkter i «%s»-gruppen

en: View profile &rarr;
nb_NO: Vis profil &rarr;

en: View progress &rarr;
nb_NO: Se fremdrift &rarr;

en: View progress →
nb_NO: Se fremdrift →

en: View report
nb_NO: Se rapport

en: View tax rates
nb_NO: Vis avgiftssatser

en: View template
nb_NO: Vis mal

en: View/Edit
nb_NO: Vis/rediger

en: Viewing log file %s
nb_NO: Visning av loggfil %s

en: Views
nb_NO: Visninger

en: Virtual
nb_NO: Virtuell

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
nb_NO: Virtuelle produkter er immaterielle og sendes ikke.

en: Visibility
nb_NO: Synlighet

en: Visibility in catalog
nb_NO: Synlighet i katalogen

en: Visible on the product page
nb_NO: Synlig på produktsiden

en: Visit %s admin area:
nb_NO: Besøk %s admin-område:

en: Visit Dashboard
nb_NO: Gå til kontrollpanelet

en: Visit Store
nb_NO: Gå til butikken

en: Visit WooCommerce.com to learn more about <a href="%1$s" target="_blank">getting started</a>.
nb_NO: Besøk WooCommerce.com for å lære mer om hvordan du <a href="%1$s" target="_blank">kommer i gang</a> .

en: Visit new location
nb_NO: Besøk nytt sted

en: Visit plugin homepage
nb_NO: Besøk pluginhjemmeside

en: Visit premium customer support
nb_NO: Besøk premium kundestøtte

en: Visit product category %1$s
nb_NO: Besøk produktkategori %1$s

en: Visitors
nb_NO: Besøkende

en: WARNING: The product attributes lookup table regeneration process was aborted.
nb_NO: ADVARSEL: Regenereringsprosessen for produktattributter-oppslagstabellen ble avbrutt.

en: WC database version.
nb_NO: WC databaseversjon.

en: WC_Session is not available, customer data cannot be saved to session.
nb_NO: WC_Session er ikke tilgjengelig, og kundedata kan ikke lagres i økten.

en: WP CLI commands are available: execute %1$s for a list of available commands.
nb_NO: WP CLI-kommandoer er tilgjengelige, kjør %1$s for å få en liste over tilgjengelige kommandoer.

en: Waiting
nb_NO: Venter

en: Wallis and Futuna
nb_NO: Wallis og Futuna

en: Want to be notified when this product is back in stock?
nb_NO: Vil du bli varslet når dette produktet er tilbake på lager?

en: Warning
nb_NO: Varsel

en: Warning: Sale prices will be removed if they are not lower than regular prices.
nb_NO: Advarsel: Tilbudspriser vil bli fjernet hvis de ikke er lavere enn ordinære priser.

en: Was onboarding completed or skipped?
nb_NO: Ble onboarding fullført eller hoppet over?

en: Watch on YouTube
nb_NO: Se på YouTube

en: Watch tutorial
nb_NO: Se opplæringen

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
nb_NO: Vi aksepterer betalinger gjennom PayPal. Når betalingen behandles, vil noen av opplysningene dine overføres til PayPal, inkludert informasjon som er nødvendig for å gjennomføre eller behandle betalingen, slik som kjøpesum og betalingsinformasjon.

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
nb_NO: Vi samler inn informasjon om deg under betalingsprosessen i vår butikk.

en: We couldn't find a preview for this product.
nb_NO: Vi fant ingen forhåndsvisning for dette produktet.

en: We couldn't find a subscription for this product.
nb_NO: Vi fant ikke noe abonnement for dette produktet.

en: We encountered an SSL error. Please ensure your site supports TLS version 1.2 or above.
nb_NO: Vi oppdaget en SSL-feil. Sørg for at nettstedet ditt støtter TLS versjon 1.2 eller nyere.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
nb_NO: Som hovedregel oppbevarer vi kun opplysninger om deg så lenge vi trenger dem til de formål som opplysningene er samlet inn til, og vi ikke lenger er lovpålagt å beholde dem. Vi vil for eksempel oppbevare ordreinformasjon i X år av regnskaps- og avgiftsmessige årsaker. Dette inkluderer navn og e-postadresse, samt faktura- og leveringsadresse.

en: We have created a sample draft Refund and Returns Policy page for you. Please have a look and update it to fit your store.
nb_NO: Vi har laget et eksempelutkast til salgsbetingelser. Ta en titt og oppdater den slik at den passer til butikken.

en: We have finished processing your order.
nb_NO: Ordren er nå ferdigbehandlet og klargjort for levering.

en: We hope they’ll be back soon! Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
nb_NO: Vi håper de snart er tilbake. Les mer om <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">feilsøking av mislykkede betalinger</a>.

en: We hope to see you again soon.
nb_NO: Vi håper å se deg igjen snart.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
nb_NO: Vi ser frem til å levere ordren din snart.

en: We look forward to seeing you soon.
nb_NO: Vi gleder oss til å se deg snart.

en: We noticed that there was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again and enjoy all the advantages of having the plugins connected to your store! Sorry for the inconvenience. The "Jetpack" and "WooCommerce Shipping & Tax" plugins will be installed & activated for free.
nb_NO: Vi la merke til at det var et problem under installasjon av Jetpack og WooCommerce Shipping & Tax. Prøv igjen og nyt alle fordelene ved å ha utvidelser koblet til butikken din. Beklager det inntrufne. "Jetpack" og "WooCommerce Shipping & Tax" utvidelsene vil bli installert og aktivert gratis.

en: We recently asked you if you wanted more information about WooPayments. Run your business and manage your payments in one place with the solution built and supported by WooCommerce.
nb_NO: Vi spurte deg nylig om du ønsket mer informasjon om WooPayments. Driv virksomheten din og administrer betalingene dine på ett og samme sted med løsningen som er utviklet og støttes av WooCommerce.

en: We recommend using ShipStation to save time at the post office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
nb_NO: Vi anbefaler at du bruker ShipStation for å spare tid på postkontoret ved å skrive ut fraktetiketter hjemme. Prøv ShipStation gratis i 30 dager.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
nb_NO: Vi deler opplysninger med tredjepartsleverandører som hjelper oss med å behandle ordre og levere nettbutikktjenesten; for eksempel --

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
nb_NO: Vi viser kontekstuelle forslag til offisielle utvidelser som kan være nyttige for butikken din.

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
nb_NO: Vi anbefaler på det sterkeste at du oppretter en sikkerhetskopi av nettstedet ditt før du oppdaterer.

en: We use only the highest-quality materials in our products, ensuring that they look great and last for years to come.
nb_NO: Vi bruker bare materialer av høyeste kvalitet i produktene våre, noe som sikrer at de ser flotte ut og holder i mange år fremover.

en: We were unable to process your order, please try again.
nb_NO: Vi klarte ikke å behandle ordren din. Vennligst prøv igjen.

en: We were unable to verify the email address you provided. Please try again.
nb_NO: Vi kunne ikke bekrefte e-postadressen du ga opp. Vennligst prøv igjen.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
nb_NO: Vi tar også vare på kommentarer og omtaler, hvis du velger å skrive dem.

en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
nb_NO: Vi bruker %1$s for produktetvekt og %2$s for produktdimensjoner.

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
nb_NO: Vi er her for deg — få tips, produktoppdateringer og inspirasjon rett i din e-post inboks.

en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
nb_NO: Vi har laget to fraktsoner - for %s og for resten av verden. Nedenfor kan du angi fastpris fraktkostnader for disse sonene eller tilbyr gratis frakt.

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
nb_NO: Vi har gjort ting enklere å håndtere fremover. Fra nå av kan du administrere alle dine WooCommerce-kjøp direkte fra Utvidelser-menyen i WooCommerce. <a href="%s">Se og administrer</a> dine utvidelser nå.

en: Web admin
nb_NO: Webadministrator

en: Webhook actions
nb_NO: Webhook handlinger

en: Webhook created on %s
nb_NO: Webhook opprettet %s

[ctx: Webhook created on date parsed by DateTime::format]
en: M d, Y @ h:i A
nb_NO: j. M Y \k\l H.i

en: Webhook created successfully.
nb_NO: Webhook opprettet.

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
nb_NO: Webhook-ens nettadresse for levering må være en gyldig nettadresse som begynner med http:// eller https://.

en: Webhook delivery URL.
nb_NO: Webhook leverings-URL.

en: Webhook event.
nb_NO: Webhook-hendelse.

en: Webhook resource.
nb_NO: Webhook-ressurs.

en: Webhook status must be valid.
nb_NO: Webhook status må være gyldig.

en: Webhook status.
nb_NO: Webhook-status.

en: Webhook topic is required and must be valid.
nb_NO: Webhook-emnet er påkrevd, og må være gyldig.

en: Webhook topic must be valid.
nb_NO: Webhook-emnet må være gyldig.

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
nb_NO: Webhook emne ukjent. Vennligst velg et gyldig emne.

en: Webhook topic.
nb_NO: Webhook-emne.

en: Webhook updated successfully.
nb_NO: Webhook vellykket oppdatert.

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
nb_NO: Webhooks er hendelsesvarsler som sendes til nettadresser etter eget valg. De kan brukes til å integrere med tredjepartstjenester som støtter dem.

en: Webhooks do not support trashing.
nb_NO: Webhooks kan ikke legges i papirkurven.

en: Week(s)
nb_NO: Uke(r)

en: Weight
nb_NO: Vekt

en: Weight (%s)
nb_NO: Vekt (%s)

en: Weight in decimal form
nb_NO: Vekt i desimalform

en: Weight unit
nb_NO: Vektenhet

en: Welcome to
nb_NO: Velkommen til

en: Welcome to %s
nb_NO: Velkommen til %s

en: Welcome to the store
nb_NO: Velkommen til butikken

en: Welcome to {site_title}
nb_NO: Velkommen til {site_title}

en: West African CFA franc
nb_NO: Vest-afrikansk CFA franc

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
nb_NO: Vest-Azarbaijan (آذربایجان غربی)

en: West Bengal
nb_NO: Vest-Bengal

en: Western Australia
nb_NO: Vest-Australia

en: Western North
nb_NO: Western North-regionen

en: Western Sahara
nb_NO: Vest-Sahara

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
nb_NO: Vi bruker også informasjonskapsler for å holde oversikt over innholdet i handlekurven mens du surfer på nettstedet vårt.

en: We’re getting in touch to let you know that order #%1$s from %2$s has been cancelled.
nb_NO: Vi tar kontakt for å informere deg om at ordrenr. %1$s fra %2$s har blitt kansellert.

en: We’re getting in touch to let you know that your order #%1$s has been cancelled.
nb_NO: Vi tar kontakt for å informere deg om at din ordre nr. %1$s er kansellert.

en: We’re having trouble connecting to WooCommerce.com
nb_NO: Vi har problemer med å koble til WooCommerce.com

en: We’re sorry to let you know that your order #%1$s has been cancelled.
nb_NO: Vi beklager å måtte meddele deg at din ordre nr. %1$s har blitt kansellert.

en: We’ve made some exciting improvements to our email templates, including modern, shopper-friendly designs and new customization options. And if you’re using a block theme, you can automatically sync your theme styles! Head to your email settings to explore the new features.
nb_NO: Vi har gjort noen spennende forbedringer i e-postmalene, inkludert moderne og kundevennlig design, samt nye tilpasningsmuligheter. Og hvis du bruker et blokktema, kan du nå også automatisk synkronisere temastilene. Gå til e-postinnstillingene for å utforske de nye funksjonene.

en: We’ve received your order and it’s currently on hold until we can confirm your payment has been processed.
nb_NO: Vi har mottatt ordren, og den er for øyeblikket satt på vent til vi kan bekrefte at betalingen er behandlet.

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
nb_NO: Hvilke postnummer er tilgjengelig for lokal levering?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
nb_NO: Hvilke postnummer er tilgjengelig for lokal henting?

en: What currency do you accept payments in?
nb_NO: Hvilke valutaer godtar du?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
nb_NO: I hvilken valuta priser er listet i katalogen og i hvilke valutaporter det skal betales.

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
nb_NO: Hvilket gebyr vil du ta for lokal levering; tilsidesatt hvis du velger gratis. La stå tom for å deaktivere.

en: What is PayPal?
nb_NO: Hva er PayPal?

en: What makes this product unique? What are its most important features? Enrich the product page by adding rich content using blocks.
nb_NO: Hva gjør dette produktet unikt? Hva er de viktigste funksjonene? Berik produktsiden ved å legge til rikholdig innhold ved hjelp av blokker.

en: What our customers say
nb_NO: Hva kundene våre sier

en: What running the tool will do.
nb_NO: Hva skjer når du kjører verktøyet.

en: What type of products do you plan to sell?
nb_NO: Hva slags produkter skal du selge?

en: What we collect and store
nb_NO: Hva vi samler og lagrer

en: What we share with others
nb_NO: Hva vi deler med andre

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
nb_NO: Hva vil du ta betalt for frakt med fastpris?

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
nb_NO: Når flere rabattkoder brukes, bruk den første rabattkoden til den fulle prisen, og den andre rabattkoden til den rabatterte prisen og så videre.

en: When checked, customers will be able to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, like art or handmade goods.
nb_NO: Når dette er krysset av, vil kundene bare kunne kjøpe ett produkt i én enkelt ordre. Dette er spesielt nyttig for produkter som har begrenset tilgjengelighet, som kunst eller håndlagde produkter.

en: When enabled, guests will be redirected to a login page to complete the sign-up process.
nb_NO: Når denne funksjonen er aktivert, blir gjestene omdirigert til en påloggingsside for å fullføre registreringsprosessen.

en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
nb_NO: Når du håndterer en %s, skal tilgang til nedlastbare filer tilbakekalles og nedlastingslogger tømmes?

en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
nb_NO: Når du håndterer en %s, skal personopplysninger i ordre beholdes eller fjernes?

en: When limiting response using after/before, which date column to compare against.
nb_NO: Når du begrenser svar ved å bruke etter/før, hvilken datakolonne skal det sammenlignes med.

en: When out of stock
nb_NO: Når utsolgt

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
nb_NO: Når lagerbeholdningen når dette antallet, endres lagerstatusen til «Utsolgt», og du vil bli varslet via e-post. Denne innstillingen påvirker ikke eksisterende «På lager»-produkter.

en: When product stock reaches this amount you will be notified by email. It is possible to define different values for each variation individually. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
nb_NO: Når produktlager når dette antallet vil du bli varslet via e-post. Det er mulig å definere forskjellige verdier for hver variant individuelt. Standardverdien for butikken kan angis i Innstillinger > Produkter > Lager.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
nb_NO: Når produktlageret kommer på dette antallet vil du bli varslet på e-post.

en: When true, email a link to download the export to the requesting user.
nb_NO: Hvis sant, send en e-post med en lenke for å laste ned eksporten til den forespurte brukeren.

en: When true, refunded items are restocked.
nb_NO: Hvis sant, legges de refunderte produktene på lager igjen.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
nb_NO: Når sant, brukes betalingsløsningens API for å generere refusjonen.

en: When variation stock reaches this amount you will be notified by email. The default value for all variations can be set in the product Inventory tab. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
nb_NO: Når variantlager når dette antallet vil du bli varslet via e-post. Standardverdien for alle varianter kan angis i "Lager"-fanen for hvert produkt. Standardverdien for butikken kan angis i "Innstillinger > Produkter > Lager".

en: When viewing a brand archive, show the current brands description.
nb_NO: Ved visning av et merkearkiv, vis gjeldende merkebeskrivelse.

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
nb_NO: Når du kjøper fra oss, ber vi deg om å gi informasjon, inkludert navn, faktureringsadresse, fraktadresse, e-postadresse, telefonnummer, kredittkort/betalingsinformasjon og valgfri kontoinformasjon som brukernavn og passord. Vi bruker denne informasjonen til for eksempel:

en: When you receive a new order, it will appear here.
nb_NO: Når du mottar en ny ordre vil den vises her.

en: Where is your store based?
nb_NO: Hvor er butikken din basert?

en: Whether an order can be edited.
nb_NO: Om en ordre kan redigeres.

en: Whether an order needs payment, based on status and order total.
nb_NO: Om en ordre trenger betaling, basert på status og ordresum.

en: Whether an order needs processing before it can be completed.
nb_NO: Om en ordre må behandles før den kan fullføres.

en: Whether blueprint imports are currently allowed
nb_NO: Om import av blåkopier er tillatt for øyeblikket

en: Whether or not a user can request to be reminded about the note.
nb_NO: Hvorvidt en bruker kan be om å bli minnet om notatet.

en: Whether or not plugins step in core profiler was skipped.
nb_NO: Hvorvidt plugins-trinnet i kjerneprofileringen ble hoppet over eller ikke.

en: Whether or not the marketing channel is set up.
nb_NO: Om markedsføringskanalen er opprettet eller ikke.

en: Whether or not the profile was completed.
nb_NO: Hvorvidt profilen ble fullført eller ikke.

en: Whether or not the profile was skipped.
nb_NO: Hvorvidt profilen ble hoppet over eller ikke.

en: Whether or not this is a compound rate.
nb_NO: Hvorvidt dette er en sammensatt avgiftssats.

en: Whether or not this store agreed to receiving marketing contents from WooCommerce.com.
nb_NO: Hvorvidt denne butikken ble enig om å motta markedsføringsinnhold fra WooCommerce.com eller ikke.

en: Whether or not this store country is set via onboarding profiler.
nb_NO: Hvorvidt dette butikklandet er angitt via onboarding-profiler eller ikke.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
nb_NO: Hvorvidt dette er enavgiftssats som også skal legges til for frakt.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
nb_NO: Om du har, eller ikke har, WordPress Multisite slått på.

en: Whether the coupon grants free shipping or not.
nb_NO: Hvorvidt rabattkoden gir gratis frakt eller ikke.

en: Whether the onboarding process is completed.
nb_NO: Om registreringsprosessen er fullført.

en: Whether the onboarding process is started.
nb_NO: Om registreringsprosessen er påbegynt.

en: Whether the payment method should be recommended as enabled or not.
nb_NO: Om betalingsmåten skal anbefales som aktivert eller ikke.

en: Whether the payment method should be required (and force-enabled) or not.
nb_NO: Om betalingsmåten skal være påkrevd (og tvangsaktivert) eller ikke.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
nb_NO: Om utvidelsen bare kan aktiveres for hele nettverket.

en: Whether the product is visible in the catalog
nb_NO: Om produktet er synlig i katalogen

en: Whether the provider has a payments processing account connected.
nb_NO: Om leverandøren har en konto for betalingsbehandling tilkoblet.

en: Whether the provider is enabled for use on checkout.
nb_NO: Om leverandøren er aktivert for bruk i kassen.

en: Whether the provider is in dev mode. Having this true usually leads to forcing test payments.
nb_NO: Om leverandøren er i utviklingsmodus. Hvis dette er sant, fører det vanligvis til at testbetalinger tvinges frem.

en: Whether the provider is in test mode for payments processing.
nb_NO: Om leverandøren er i testmodus for betalingsbehandling.

en: Whether the provider needs setup.
nb_NO: Om leverandøren trenger oppsett.

en: Whether the shipping method is enabled.
nb_NO: Hvorvidt leveringsmåten er aktivert.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
nb_NO: Om papirkurven skal omgåes og det skal slettes direkte.

en: Whether to consider GMT post dates when limiting response by published or modified date.
nb_NO: Om GMT-innleggsdatoer skal vurderes ved begrensning av svar etter publisert eller endret dato.

en: Whether to create a new user account as part of order processing.
nb_NO: Om du vil opprette en ny brukerkonto som en del av ordrebehandling.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
nb_NO: Hvorvidt ressurser som ikke er tilknyttet noe produkt skal skjules.

en: Whether to update the billing email of the order, even if it already has one.
nb_NO: Om e-postadressen for fakturering skal oppdateres på ordren, selv om den allerede har en.

en: Which columns should be exported?
nb_NO: Hvilke kolonner skal eksporteres?

en: Which features are disabled?
nb_NO: Hvilke funksjoner er slått av?

en: Which features are enabled?
nb_NO: Hvilke funksjoner er slått på?

en: Which product category should be exported?
nb_NO: Hvilken produktkategori skal eksporteres?

en: Which product types should be exported?
nb_NO: Hvilke produkttyper skal eksporteres?

en: While you visit our site, we’ll track:
nb_NO: Når du besøker nettsiden vår, samler vi:

en: Who on our team has access
nb_NO: Hvem som har tilgang

en: Width
nb_NO: Bredde

en: Width (%s)
nb_NO: Bredde (%s)

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies – with no setup costs or monthly fees – and you can now accept in-person payments with the Woo mobile app.
nb_NO: Med WooPayments kan du på en sikker måte ta imot de vanligste kortene, Apple Pay og betalinger i over 100 valutaer - uten installasjonskostnader eller månedlige avgifter - og du kan nå ta imot personlige betalinger med Woo-mobilappen.

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies. Track cash flow and manage recurring revenue directly from your store’s dashboard - with no setup costs or monthly fees.
nb_NO: Med WooPayments kan du på en sikker måte ta imot de vanligste kortene, Apple Pay og betalinger i over 100 valutaer. Du kan spore kontantstrømmen og administrere løpende inntekter direkte fra butikkens dashbord - uten installasjonskostnader eller månedlige avgifter.

en: With a wide range of designer chairs to elevate your living space.
nb_NO: Med et bredt utvalg av designerstoler som kan løfte hjemmet ditt.

en: With our blocks, you can select and display products, categories, filters, and more virtually anywhere on your site — no need to use shortcodes or edit lines of code. Learn more about how to use each one of them.
nb_NO: Med blokkene våre kan du velge og vise produkter, kategorier, filtre og mer nesten hvor som helst på nettstedet ditt – du trenger ikke å bruke kortkoder eller redigere kodelinjer. Finn ut mer om hvordan du bruker hver og en av dem.

en: With the release of WooCommerce 4.0, these reports are being replaced. There is a new and better Analytics section available for users running WordPress 5.3+. Head on over to the <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> or learn more about the new experience in the <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics documentation</a>.
nb_NO: Med lanseringen av WooCommerce 4.0 blir disse rapportene erstattet. En ny og bedre statistikkseksjon er tilgjengelig for brukere som kjører WordPress 5.3+. Gå til <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> eller les mer om den nye opplevelsen i <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">dokumentasjonen for WooCommerce Analytics</a>.

en: Woo Email Content Pattern
nb_NO: Innholdsmønster for e-post for Woo

en: Woo Email Template
nb_NO: E-postmal for Woo

en: WooCommerce %1$s table creation failed. Does the %2$s user have CREATE privileges on the %3$s database?
nb_NO: Oppretting av tabellen for WooCommerce %1$s mislyktes. Har brukeren %2$s CREATE-rettigheter i databasen %3$s?

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
nb_NO: WooCommerce &rsaquo; konfigureringsveiviser

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
nb_NO: WooCommerce API. Bruk en kundenøkkel i brukernavnfeltet og en kundehemmelighet i passordfeltet.

en: WooCommerce Admin has been disabled
nb_NO: WooCommerce Admin er slått av

en: WooCommerce Admin icon
nb_NO: WooCommerce Admin-ikon

en: WooCommerce Blocks development mode requires files to be built. From the root directory, run %1$s to ensure your node version is aligned, run %2$s to install dependencies, %3$s to build the files or %4$s to build the files and watch for changes.
nb_NO: WooCommerce Blocks utviklingsmodus krever at filer bygges. Fra rotkatalogen kan du kjøre %1$s for å sikre at nodeversjonen er tilpasset, kjøre %2$s for å installere avhengigheter, %3$s for å bygge filene eller %4$s for å bygge filene og se etter endringer.

en: WooCommerce Brand Description
nb_NO: Beskrivelse av merke

en: WooCommerce Brand Layered Nav
nb_NO: Lagdelt navigasjon for merker

en: WooCommerce Brand Thumbnails
nb_NO: Merkebilder

en: WooCommerce Customer Data
nb_NO: WooCommerce kundedata

en: WooCommerce Customer Downloads
nb_NO: WooCommerce kundenedlastinger

en: WooCommerce Customer Orders
nb_NO: WooCommerce kundeordrer

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
nb_NO: WooCommerce kundebetalingsnøkler

en: WooCommerce Customer Stock Notifications
nb_NO: Lagervarsler til kunder

en: WooCommerce Endpoint
nb_NO: WooCommerce-endepunkt

en: WooCommerce Endpoints
nb_NO: WooCommerce sluttpunkter

en: WooCommerce Extensions
nb_NO: WooCommerce Utvidelser

en: WooCommerce Helper
nb_NO: WooCommerce hjelper

en: WooCommerce Legacy REST API package
nb_NO: WooCommerce Legacy REST API-pakke

en: WooCommerce MCP Server
nb_NO: WooCommerce MCP-server

en: WooCommerce Network Orders
nb_NO: WooCommerce nettverksordrer

en: WooCommerce PayFast Gateway
nb_NO: WooCommerce PayFast-port

en: WooCommerce PayPal Checkout Gateway
nb_NO: WooCommerce PayPal Checkout betalingsmåte

en: WooCommerce Product Elements
nb_NO: WooCommerce produktlinjer

en: WooCommerce Recent Reviews
nb_NO: WooCommerce nylige omtaler

en: WooCommerce Services icon
nb_NO: WooCommerce Services ikon

en: WooCommerce Settings
nb_NO: Innstillinger for WooCommerce

en: WooCommerce Setup
nb_NO: WooCommerce oppsett

en: WooCommerce Status
nb_NO: WooCommerce status

en: WooCommerce Stripe Gateway
nb_NO: WooCommerce Stripe betalingsmåte

en: WooCommerce Subscriptions allows you to introduce a variety of subscriptions for physical or virtual products and services. Create product-of-the-month clubs, weekly service subscriptions or even yearly software billing packages. Add sign-up fees, offer free trials, or set expiration periods.
nb_NO: WooCommerce Abonnementer lar deg introdusere en rekke abonnementer for fysiske eller virtuelle produkter og tjenester. Opprett klubber, ukentlige tjenesteabonnementer eller til og med årlige programvarefaktureringspakker. Legg til registreringsgebyrer, tilby gratis prøveversjoner eller angi utløpsperioder.

en: WooCommerce Tax
nb_NO: WooCommerce avgift

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
nb_NO: WooCommerce handlingsnavn assosiert med webhook'en.

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
nb_NO: WooCommerce aksepterer både nettbetalinger og frakoblede betalinger. <a href="%s" target="_blank">Flere betalingsmåter</a> kan installeres senere.

en: WooCommerce database update
nb_NO: WooCommerce database oppdatering

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
nb_NO: WooCommerce har oppdatert databasen. Takk for at du oppdaterer til nyeste versjon!

en: WooCommerce database update done
nb_NO: Oppdatering av WooCommerce-database er ferdig

en: WooCommerce database update in progress
nb_NO: Oppdatering av WooCommerce database pågår

en: WooCommerce database update required
nb_NO: Oppdatering av WooCommerce database kreves

en: WooCommerce database version
nb_NO: WooCommerce databaseversjon

en: WooCommerce eWAY Gateway
nb_NO: WooCommerce eWAY-port

en: WooCommerce endpoints
nb_NO: WooCommerce sluttpunkter

en: WooCommerce extensions
nb_NO: WooCommerce Utvidelser

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
nb_NO: WooCommerce har blitt oppdatert! For å sikre at alt kjører problemfritt, må vi oppdatere databasen til den nyeste versjonen.

en: WooCommerce has detected that some of your active plugins are incompatible with currently enabled WooCommerce features. Please <a>review the details</a>.
nb_NO: WooCommerce har oppdaget at noen av de aktive utvidelsene dine er inkompatible med nå påslåtte WooCommerce-funksjoner. <a>Se gjennom detaljene</a>.

en: WooCommerce installed the Legacy REST API plugin but failed to activate it, see context for more details.
nb_NO: WooCommerce installerte Legacy REST API-plugin-modulen, men klarte ikke å aktivere den, se kontekst for mer informasjon.

en: WooCommerce is updating product data in the background
nb_NO: WooCommerce oppdaterer produktdata i bakgrunnen

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
nb_NO: WooCommerce oppdaterer databasen i bakgrunnen. Oppdateringen av databasen kan ta litt tid, så vær tålmodig.

en: WooCommerce pages
nb_NO: WooCommerce sider

en: WooCommerce pages.
nb_NO: WooCommerce sider.

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
nb_NO: WooCommerce-utvidelser kan benytte denne kommunikasjonsmetoden ved sjekking av utvidelsesoppdateringer.

en: WooCommerce products (CSV)
nb_NO: WooCommerce produkter (CSV)

en: WooCommerce settings
nb_NO: WooCommerce-innstillinger

en: WooCommerce status
nb_NO: WooCommerce-status

en: WooCommerce tax rates (CSV)
nb_NO: WooCommerce avgiftssatser (CSV)

en: WooCommerce transients
nb_NO: WooCommerce transienter

en: WooCommerce version
nb_NO: WooCommerce versjon

en: WooCommerce version.
nb_NO: WooCommerce versjon.

en: WooCommerce webhooks that use the Legacy REST API are unsupported
nb_NO: WooCommerce webhooks som bruker Legacy REST API støttes ikke

en: WooCommerce.com API returned HTTP status code %d.
nb_NO: WooCommerce.com API returnerte HTTP-statuskoden %d.

en: WooCommerce.com API returned an invalid response.
nb_NO: WooCommerce.com API returnerte et ugyldig svar.

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
nb_NO: WooCommerce.com dokumentasjon for brukssporing

en: WooCommerce.com support
nb_NO: WooCommerce.com støtte

en: Woohoo, %1$s was your record day for sales! Net sales was %2$s beating the previous record of %3$s set on %4$s.
nb_NO: Woohoo, %1$s var en rekorddag for salg. Nettosalget var %2$s, og slo den forrige rekorden på %3$s som ble satt %4$s.

[ctx: Word count type. Do not translate!]
en: words
nb_NO: ord

en: WordPress address (URL)
nb_NO: WordPress-adresse (URL)

en: WordPress debug mode
nb_NO: WordPress debug modus

en: WordPress environment
nb_NO: WordPress-miljøet

en: WordPress language.
nb_NO: WordPress språk.

en: WordPress memory limit
nb_NO: WordPress minnegrense

en: WordPress posts storage (legacy)
nb_NO: Lagring av WordPress-innlegg (eldre)

en: WordPress requirements
nb_NO: WordPress krav

en: WordPress version
nb_NO: WordPress versjon

en: WordPress version.
nb_NO: WordPress versjon.

en: WordPress.org project
nb_NO: WordPress.org prosjekt

en: Wow your shoppers
nb_NO: Imponer kundene dine

en: Write
nb_NO: Skriv

en: Write a short welcome message here
nb_NO: Skriv en kort velkomstmelding her

en: Write title…
nb_NO: Skriv tittel…

en: Write-only keys do not prevent clients from seeing information about the entities they are updating.
nb_NO: Skrivebeskyttede nøkler hindrer ikke klienter i å se informasjon om enhetene de oppdaterer.

en: Wrong response received from the Patterns Toolkit API: try again later.
nb_NO: Feil svar mottatt fra Patterns Toolkit APIet, forsøk igjen senere.

en: X-MCP-API-Key header required. Format: consumer_key:consumer_secret
nb_NO: «X-MCP-API-Key»-hode er påkrevd. Format: consumer_key:consumer_secret

en: X-MCP-API-Key must be in format consumer_key:consumer_secret
nb_NO: X-MCP-API-Key må være i formatet consumer_key:consumer_secret

en: Y/m/d
nb_NO: d/m/Y

en: Year
nb_NO: År

en: Year(s)
nb_NO: År

en: Yemen
nb_NO: Jemen

en: Yemeni rial
nb_NO: Yemensk rial

en: Yes
nb_NO: Ja

en: Yes please
nb_NO: Ja takk

en: Yes please!
nb_NO: Ja takk!

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
nb_NO: Ja, jeg skal legge inn priser inklusiv avgift

en: Yes, export all custom meta
nb_NO: Ja, eksporter all tilpasset meta

en: You added store details
nb_NO: Du har lagt til butikkdetaljer

en: You are about to export %1$d product. To export all products, <a href="%2$s">clear your selection</a>. | You are about to export %1$d products. To export all products, <a href="%2$s">clear your selection</a>.
nb_NO[0]: Du er i ferd med å eksportere %1$d produkt. For å eksportere alle produkter, <a href="%2$s">tøm valget ditt</a>.
nb_NO[1]: Du er i ferd med å eksportere %1$d produkter. For å eksportere alle produkter, <a href="%2$s">tøm valget ditt</a>.

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Section: %1$s
nb_NO: Du mangler nødvendige argumenter for WooCommerce ProductForm Section: %1$s

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Tab: %1$s
nb_NO: Du mangler nødvendige argumenter for WooCommerce ProductForm Tab: %1$s

en: You are not allowed to make this request.
nb_NO: Du har ikke tilgang til å gjøre denne forespørselen.

en: You are paying for a guest order. Please continue with payment only if you recognize this order.
nb_NO: Du betaler for en gjesteordre. Fortsett med betalingen kun hvis du kjenner igjen denne ordren.

en: You are viewing active plugins that are incompatible with currently enabled WooCommerce features.
nb_NO: Du ser på aktive utvidelser som er inkompatible med nå påslåtte WooCommerce-funksjoner.

en: You are viewing the active plugins that are incompatible with the '%s' feature.
nb_NO: Du ser på aktive uvidelser som er inkompatible med '%s'-funksjonen.

en: You attempted to edit an order that does not exist. Perhaps it was deleted?
nb_NO: Du forsøkte å redigere en ordre som ikke eksisterer. Kanskje den ble slettet?

en: You can access your account area to view orders, change your password, and more via the link below:
nb_NO: Du kan få tilgang til kontoområdet for å se ordrer, endre passordet ditt og mer via lenken nedenfor:

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
nb_NO: Du kan legge til flere fraktmåter innenfor denne sonen. Bare kunder innenfor sonen vil se dem.

en: You can also:
nb_NO: Du kan også:

en: You can manually run queued updates here.
nb_NO: Du kan manuelt kjøre oppdateringer som ligger i kø her.

en: You can now %1$sview your recent orders%4$s, manage your %2$sshipping and billing addresses%4$s, and edit your %3$spassword and account details%4$s.
nb_NO: Du kan nå %1$sse dine siste ordrer%4$s, administrere dine %2$sleverings- og fakturaaddresser%4$s, samt redigere dine %3$spassord- og kontodetaljer%4$s.

en: You can only have 1 %s in your cart.
nb_NO: Du kan bare ha 1 %s i handlekurven din.

en: You can specify a <a href="#" class="switch-to-general-tab">default value</a> for all variations
nb_NO: Du kan angi en <a href="#" class="switch-to-general-tab">standardverdi</a> for alle varianter

en: You can switch order data storage <strong>only when the posts and orders tables are in sync</strong>. There are currently orders out of sync.
nb_NO: Du kan bare endre lagring av ordredata <strong>når innleggs- og ordretabellene er synkronisert</strong>. For øyeblikket er ordrer ikke synkronisert.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
nb_NO: Du kan ikke legge «%s» i handlekurven fordi produktet er utsolgt.

en: You cannot add &quot;%s&quot; with a quantity less than or equal to 0 to the cart.
nb_NO: Du kan ikke legge til «%s» med et antall mindre enn eller lik 0 i handlekurven.

en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d second. | You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d seconds.
nb_NO[0]: Du kan ikke legge til en ny betalingsmåte så snart etter den forrige. Vent i %d sekund.
nb_NO[1]: Du kan ikke legge til en ny betalingsmåte så snart etter den forrige. Vent i %d sekunder.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
nb_NO: Du kan ikke legge en ekstra "%s" i handlekurven.

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
nb_NO: Du kan ikke legge til det antallet av &quot;%1$s&quot; i handlekurven fordi det ikke er nok på lager (%2$s igjen).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
nb_NO: Du kan ikke legge til dette antallet i handlekurven, vi har %1$s på lager, og du har allerede %2$s i handlekurven.

en: You cannot add the same tax rate twice!
nb_NO: Du kan ikke legge til samme avgiftssats to ganger!

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
nb_NO: Du kan ikke redigere dette elementet fordi det ligger i papirkurven. Gjenopprett det og prøv igjen.

en: You created %s
nb_NO: Du opprettet %s

en: You do not have permission to access this page
nb_NO: Du har ikke tilgang til denne siden

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å tilordne API-nøkler til den valgte brukeren.

en: You do not have permission to edit API Keys
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å redigere API-nøkler

en: You do not have permission to edit Webhooks
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å redigere webhook'er

en: You do not have permission to edit this API Key
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å redigere denne API-nøkkelen

en: You do not have permission to edit this order.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å redigere denne ordren.

en: You do not have permission to install plugins.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å installere utvidelser.

en: You do not have permission to manage log entries.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å administrere loggoppføringer.

en: You do not have permission to manage log files.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å administrere loggfiler.

en: You do not have permission to manage logging settings.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å administrere innstillinger for logging.

en: You do not have permission to modify the list of approved directories for product downloads.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å endre listen over godkjente kataloger for produktnedlastinger.

en: You do not have permission to revoke API Keys
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å tilbakekalle API-nøkler

en: You do not have permission to revoke this API Key
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å tilbakekalle denne API-nøkkelen

en: You do not have permission to update Webhooks
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å oppdatere webhook'er

en: You don&#8217;t have permission to do this.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å gjøre dette.

en: You don't have a subscription for <strong>%1$s</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
nb_NO: Du har ikke noe abonnement for <strong>%1$s</strong>. Abonner for å motta oppdateringer og strømlinjeformet støtte.

en: You don't have permission to create a new order.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å opprette en ny ordre.

en: You don't have subscriptions for <strong>%1$s Woo extensions</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
nb_NO: Du har ikke abonnement for <strong>%1$s Woo-utvidelser</strong>. Abonner for å motta oppdateringer og strømlinjeformet støtte.

en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> expiring soon. <a href="%2$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
nb_NO: Du har <strong>%1$s Woo-utvidelsesabonnementer</strong> som snart utløper. <a href="%2$s">Aktiver automatisk fornyelse</a> for å fortsette å motta oppdateringer og strømlinjeformet kundestøtte.

en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> that expired. <a href="%2$s">Renew</a> to continue receiving updates and streamlined support.
nb_NO: Du har <strong>%1$s Woo-utvidelsesabonnementer</strong> som har utløpt. <a href="%2$s">Forny</a> for å fortsette å motta oppdateringer og strømlinjeformet støtte.

en: You have already joined the waitlist! Click {manage_account_link} to manage your notifications.
nb_NO: Du har allerede meldt deg på ventelisten. Trykk på {manage_account_link} for å administrere varslene dine.

en: You have already joined this waitlist.
nb_NO: Du har allerede meldt deg på denne ventelisten.

en: You have already joined this waitlist. Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
nb_NO: Du har allerede meldt deg på denne ventelisten. Fullfør påmeldingsprosessen ved å følge bekreftelseslenken du har fått tilsendt på e-post.

en: You have already signed up too many times. Please try again later.
nb_NO: Du har allerede registrert deg for mange ganger, forsøk igjen senere.

en: You have attempted to register a duplicate form %1$s with WooCommerce Form: %2$s
nb_NO: Du har forsøkt å registrere et duplikatskjema %1$s med WooCommerce Form: %2$s

en: You have exceeded the request limit. Please try again after a few minutes.
nb_NO: Du har overskredet forespørselsgrensen. Forsøk på nytt etter noen minutter.

en: You have installed a development version of WooCommerce which requires files to be built and minified. From the plugin directory, run <code>pnpm install</code> and then <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> to build and minify assets.
nb_NO: Du har installert en utviklingsversjon av WooCommerce som krever at filer bygges og minifiseres. Fra utvidelsesmappen, kjør <code>pnpm install</code> og deretter <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> for å bygge og forminske tilbehør.

en: You have joined the "{product_name}" waitlist.
nb_NO: Du har meldt deg på ventelisten for «{product_name}».

en: You have not set up this type of address yet.
nb_NO: Du har ikke angitt denne adressetypen ennå.

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
nb_NO[0]: Du har fått følgende WooCommerce logg-melding:
nb_NO[1]: Du har fått følgende WooCommerce logg-meldinger:

en: You have received this message because your e-mail address was used to sign up for stock notifications on our store.
nb_NO: Du har mottatt denne meldingen fordi e-postadressen ble brukt til å registrere for lagervarsler i butikken vår.

en: You have received this message because your e-mail address was used to sign up for stock notifications on our store. Wasn't you? Please get in touch with us if you keep receiving these messages.
nb_NO: Du har mottatt denne meldingen fordi e-postadressen din ble brukt til å registrere deg for lagervarsler i butikken vår. Var det ikke du selv? Ta kontakt med oss hvis du fortsetter å motta disse meldingene.

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
nb_NO: Du har koblet til butikken din til WooCommerce.com

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
nb_NO: Du har koblet fra butikken din fra WooCommerce.com

en: You have successfully signed up and will be notified when "%s" is back in stock! Note that a new account has been created for you; please check your e-mail for details.
nb_NO: Du har registrert deg og vil bli varslet når «%s» er tilbake på lager. Merk at det er opprettet en ny konto for deg, sjekk e-posten din for mer informasjon.

en: You have successfully signed up! You will be notified when "%s" is back in stock.
nb_NO: Du har registrert deg, og vil bli varslet når «%s» er tilbake på lager.

en: You have used this coupon %s in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
nb_NO: Du har brukt denne rabattkoden %s i en annen transaksjon i løpet av denne kasseøkten, og rabattkodens grense for bruk er nådd. Du må fjerne rabattkoden og forsøke igjen.

en: You may also like&hellip;
nb_NO: Du liker kanskje også&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
nb_NO: Du er kanskje interessert i&hellip;

en: You may be interested in…
nb_NO: Du kan være interessert i…

en: You may need to manually restore the item's stock.
nb_NO: Du må kanskje manuelt gjenopprette produktets lagerstatus.

en: You may want to switch to the database for log storage.
nb_NO: Det kan være lurt å bytte til databasen for lagring av logger.

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
nb_NO: Du må være %1$slogget inn%2$s for å legge inn en omtale.

en: You must be logged in to checkout.
nb_NO: Du må være pålogget for å gå til kassen.

en: You must be logged in to download files.
nb_NO: Du må være innlogget for å laste ned filer.

en: You must enter a valid license key on the <a href="%1$s">MaxMind integration settings page</a> in order to use the geolocation service. If you do not need geolocation for shipping or taxes, you should change the default customer location on the <a href="%2$s">general settings page</a>.
nb_NO: Du må angi en gyldig lisensnøkkel på siden med <a href="%1$s">MaxMind-integrasjonsinnstillinger</a> for å kunne bruke geolokaliseringstjenesten. Hvis du ikke trenger geolokalisering for frakt eller avgift, bør du endre standard kundeplassering på siden med <a href="%2$s">generelle innstillinger</a> .

en: You must supply an array of options and values.
nb_NO: Du må levere en rekke alternativer og verdier.

en: You must supply an array of options.
nb_NO: Du må levere en rekke alternativer.

en: You need WooCommerce 4.2 or newer to run this tool.
nb_NO: Du trenger WooCommerce 4.2 eller nyere for å kjøre dette verktøyet.

en: You want your product catalog and images to look great and align with your brand. This guide will give you all the tips you need to get your products looking great in your store.
nb_NO: Du vil at produktkatalogen og bildene skal se flotte ut og gjenspeiler merkevaren deres. Denne veiledningen vil gi deg alle tipsene du trenger for å få produktene deres til å se bra ut i butikken.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
nb_NO: Du må utstede en tilbakebetaling manuelt gjennom betalingsløsningen etter bruk av dette.

en: You're almost there! Once you complete store setup you can start receiving orders.
nb_NO: Du er nesten der! Når du har fullført butikkoppsettet, kan du begynne å motta ordrer.

en: You're invited to share your experience
nb_NO: Du er invitert til å dele din erfaring

en: You're only one step away from getting paid. Verify your business details to start managing transactions with WooPayments.
nb_NO: Du er bare ett skritt unna å få betalt. Bekreft bedriftsopplysningene dine for å begynne å administrere transaksjoner med WooPayments.

en: You're ready to add products to your store.
nb_NO: Du er klar til å legge til produkter i butikken din.

en: You're ready to start selling!
nb_NO: Du er klar for å begynne å selge!

en: You've hit the 10 orders milestone! Look at you go. Browse some WooCommerce success stories for inspiration.
nb_NO: Du har truffet milepælen for 10 ordre! Dette går unna. Bla gjennom noen WooCommerce suksesshistorier for inspirasjon.

en: Your %1$s order #%2$s has been partially refunded
nb_NO: Din ordre nr. %2$s hos %1$s har blitt delvis refundert

en: Your %1$s order #%2$s has been refunded
nb_NO: Din ordre nr. %2$s hos %1$s har blitt refundert

en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
nb_NO: Din CSV må inkludere kolonner i en bestemt rekkefølge. %1$sTrykk her for å laste ned et eksempel%2$s.

en: Your Report Download
nb_NO: Rapportnedlasting

en: Your WooCommerce extension subscription is missing a payment method for renewal. <a href="%s">Add a payment method</a> to ensure you continue receiving updates and streamlined support. | Your WooCommerce extension subscriptions are missing a payment method for renewal. <a href="%s">Add a payment method</a> to ensure you continue receiving updates and streamlined support.
nb_NO[0]: Abonnementet på WooCommerce-utvidelsen mangler en betalingsmåte for fornyelse. <a href="%s">Legg til en betalingsmåte</a> for å sikre at du fortsetter å motta oppdateringer og brukerstøtte.
nb_NO[1]: Abonnementene på WooCommerce-utvidelsene mangler en betalingsmåte for fornyelse. <a href="%s">Legg til en betalingsmåte</a> for å sikre at du fortsetter å motta oppdateringer og brukerstøtte.

en: Your WooCommerce extension subscription is missing a payment method for renewal. Add a payment method to ensure you continue receiving updates and streamlined support. | Your WooCommerce extension subscriptions are missing a payment method for renewal. Add a payment method to ensure you continue receiving updates and streamlined support.
nb_NO[0]: Abonnementet på WooCommerce-utvidelsen mangler en betalingsmåte for fornyelse. Legg til en betalingsmåte for å sikre at du fortsetter å motta oppdateringer og brukerstøtte.
nb_NO[1]: Abonnementene på WooCommerce-utvidelsene mangler en betalingsmåte for fornyelse. Legg til en betalingsmåte for å sikre at du fortsetter å motta oppdateringer og brukerstøtte.

en: Your account has been successfully created
nb_NO: Kontoen er opprettet

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
nb_NO: Din konto ble opprettet, og et passord har blitt sendt til din e-postadresse.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
nb_NO: Din konto ble opprettet. Dine innloggingsdetaljer har blitt sendt til din e-postadresse.

en: Your account with %s is using a temporary password. We emailed you a link to change your password.
nb_NO: Kontoen din på %s bruker et midlertidig passord. Vi har sendt deg en e-post med en lenke for å endre passordet ditt.

en: Your cart
nb_NO: Din handlekurv

en: Your cart is currently empty!
nb_NO: Din handlekurv er tom.

en: Your cart is currently empty.
nb_NO: Handlekurven din er tom.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
nb_NO: Dine endrede data vil gå tapt dersom du forlater denne siden uten å lagre.

en: Your changes have been saved.
nb_NO: Endringene dine har blitt lagret.

en: Your changes were not saved. Please retry.
nb_NO: Endringene dine ble ikke lagret. Vennligst prøv igjen.

en: Your current password is incorrect.
nb_NO: Ditt nåværende passord er feil.

en: Your customers will see the name of this shipping method during checkout.
nb_NO: Kundene vil se navnet på denne fraktmåten i kassen.

en: Your in-store purchase #%1$s at %2$s
nb_NO: Ditt kjøp i butikken med nr. %1$s hos %2$s

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, %1$splease refer to this document%2$s to set up your development environment.
nb_NO: Installasjonen av WooCommerce er ufullstendig. Hvis du installerte WooCommerce fra GitHub, %1$svennligst sjekk dette dokumentet%2$s for å sette opp utviklingsmiljøet.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment
nb_NO: Installasjonen av WooCommerce er ufullstendig. Hvis du installerte WooCommerce fra GitHub, kan du sjekke dette dokumentet for å sette opp utviklingsmiljøet: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment

en: Your order
nb_NO: Ordren din

en: Your order #%s has been cancelled.
nb_NO: Din ordre nr. %s har blitt kansellert.

en: Your order at {site_title} was unsuccessful
nb_NO: Ordren din på {site_title} mislyktes

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
nb_NO: Ordren din kan ikke lenger bli kansellert. Ta kontakt med oss hvis du trenger hjelp.

en: Your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
nb_NO: Ordren din kan ikke behandles fordi den opprinnelige banken/forhandleren har avvist transaksjonen. Forsøk kjøpet ditt på nytt.

en: Your order details are as follows:
nb_NO: Ordredetaljene er som følger:

en: Your order from %s has been partially refunded.
nb_NO: Ordren din fra %s har blitt delvis refundert.

en: Your order from %s has been refunded.
nb_NO: Ordren din fra %s har blitt refundert.

en: Your order from {site_title} is on its way!
nb_NO: Ordren din fra {site_title} er på vei.

en: Your order has been cancelled.
nb_NO: Din ordre har blitt kansellert.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
nb_NO: Ordren din hos %s er delvis refundert. Flere detaljer er vist nedenfor som referanse:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
nb_NO: Ordren din hos %s er refundert. Flere detaljer er vist nedenfor som referanse:

en: Your order was cancelled.
nb_NO: Ordren din ble kansellert.

en: Your order was refunded %s.
nb_NO: Ordren din ble refundert %s.

en: Your password has been reset successfully.
nb_NO: Passordet ditt har blitt tilbakestilt.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
nb_NO: Dine personopplysninger brukes til å behandle ordren din, øke brukervennligheten på nettstedet og andre formål som beskrevet i vår %s.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
nb_NO: Dine personopplysninger brukes til å øke brukervennligheten på dette nettstedet, gi deg tilgang til administrasjon av din brukerkonto og andre formål som beskrevet i vår %s.

en: Your products are now being imported...
nb_NO: Dine produkter blir nå importert ...

en: Your rating
nb_NO: Vurderingen din

en: Your report file is being generated.
nb_NO: Rapportfilen genereres.

en: Your review
nb_NO: Omtalen din

en: Your review is awaiting approval
nb_NO: Omtalen din venter på godkjenning

en: Your review is awaiting moderation.
nb_NO: Omtalen din venter på godkjenning.

en: Your review is awaiting moderation. This is a preview; your review will be visible after it has been approved.
nb_NO: Omtalen din venter på godkjenning, den blir synlig etter at den har blitt godkjent. Dette er en forhåndsvisning.

en: Your selection has been reset. Please select some product options before adding this product to your cart.
nb_NO: Valget ditt har blitt tilbakestilt. Velg noen produktalternativer før du legger dette produktet i handlekurven.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
nb_NO: Serveren din har ikke fsockopen eller cURL slått på - PayPal IPN og andre skripter som kommuniserer med andre servere vil ikke fungere. Ta kontakt med webhotell-leverandøren din.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
nb_NO: Serveren din har ikke %sklassen slått på - HTML/Multipart e-poster, og også noen tilleggsmoduler, vil ikke virke uten DOMDocument.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
nb_NO: Serveren din har ikke %s-klassen aktivert. Noen portutvidelser som bruker SOAP vil kanskje ikke fungere som forventet.

en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
nb_NO: Serveren din støtter ikke %s-funksjonen. Denne er påkrevd for å bruke GeoIP-databasen fra MaxMind.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
nb_NO: Serveren din støtter ikke %s-funksjonene. Dette kreves for bedre konvertering av tegnsett. En reserveløsning vil bli brukt i stedet.

en: Your settings have been saved.
nb_NO: Innstillingene dine har blitt lagret.

en: Your site is currently connected to WooCommerce.com using <b>%1$s</b>, but your actual site URL is <b>%2$s</b>. To fix this, please reconnect your site to <b>WooCommerce.com</b> to ensure everything works correctly.
nb_NO: Nettstedet ditt er for øyeblikket koblet til WooCommerce.com med <b>%1$s</b>, men den faktiske nettadressen for nettstedet er <b>%2$s</b>. For å fikse dette må nettstedet kobles til <b>WooCommerce.com</b> på nytt, for å sikre at alt fungerer som det skal.

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
nb_NO: Nettstedet ditt kan være på et privat nettverk. Jetpack kan bare koble til offentlige nettsteder. Sørg for at nettstedet ditt er synlig på internett, og prøv deretter å koble til igjen 🙏.

en: Your store address is required to set the origin country for shipping, currencies, and payment options.
nb_NO: Din butikkadresse kreves for å angi opprinnelsesland for frakt, valuta og betalingsalternativer.

en: Your store contact email.
nb_NO: E-postadressen til butikken.

en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
nb_NO: Din butikk ser ikke ut til å bruke en sikker tilkobling. Vi anbefaler på det sterkeste å betjene hele nettstedet ditt via en HTTPS-tilkobling for å holde kundedataene sikre. <a href="%s">Les mer her.</a>

en: Your store emails have had an upgrade!
nb_NO: E-postene i butikken har fått en oppgradering.

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
nb_NO: Butikken din er nesten ferdig! For å aktivere tjenester som %s, er det bare å koble til Jetpack.

en: Your store is already connected.
nb_NO: Butikken din er allerede tilkoblet.

en: Your store is configured to serve digital products using "Redirect only" method. This method is deprecated, <a href="%s">please switch to a different method instead.</a><br><em>If you use a remote server for downloadable files (such as Google Drive, Dropbox, Amazon S3), you may optionally wish to "allow using redirects as a last resort". Enabling that and/or selecting any of the other options will make this notice go away.</em>
nb_NO: Butikken din er konfigurert til å levere digitale produkter ved hjelp av "Redirect only" -metoden. Denne metoden er utdatert, <a href="%s">vennligst bytt til en annen metode i stedet.</a><br><em>Hvis du bruker en ekstern server for nedlastbare filer (for eksempel Google Drive, Dropbox, Amazon S3), vil den riktige metoden automatisk brukes, så velg noen av de andre alternativene for å få denne beskjeden til å forsvinne.</em>

en: Your store is not connected to WooCommerce.com. Run `wp wc com connect` command.
nb_NO: Butikken din er ikke koblet til WooCommerce.com. Kjør kommandoen `wp wc com connect`.

en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
nb_NO: Butikken din bruker ikke HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Ler mer om HTTPS og SSL sertifikater</a>.

en: Your store is using shortcode checkout. Use the Checkout blocks to activate this option.
nb_NO: Butikken din bruker kortkodekasse. Bruk kasseblokkene for å aktivere dette alternativet.

en: Your store might be at risk as you are running old versions of WooCommerce plugins.
nb_NO: Butikken din kan være i fare fordi du kjører gamle versjoner av WooCommerce-utvidelser.

en: Your store's uploads directory is <a href="%1$s">browsable via the web</a>. We strongly recommend <a href="%2$s">configuring your web server to prevent directory indexing</a>.
nb_NO: Butikkens opplastingskatalog er <a href="%1$s">tilgjengelig via nettet.</a> Vi anbefaler på det sterkeste <a href="%2$s">at du konfigurerer webserveren for å hindre katalogindeksering</a>.

en: Your subscription expired on %s. Get a new subscription to continue receiving updates and access to support.
nb_NO: Abonnementet er utløpt på %s. Få et nytt abonnement for å fortsette å motta oppdateringer og tilgang til støtte.

en: Your subscription expires in %d days. Enable autorenew to avoid losing updates and access to support.
nb_NO: Abonnementet ditt utløper om %d dager. Slå på automatisk fornyelse for å unngå å miste oppdateringer og tilgang til støtte.

en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
nb_NO: Abonnementet ditt for <strong>%1$s</strong> utløpt. <a href="%3$s">%4$s</a> for å fortsette å motta oppdateringer og strømlinjeformet støtte.

en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
nb_NO: Abonnementet ditt for <strong>%1$s</strong> utløper på %2$s. <a href="%3$s">Aktiver automatisk fornyelse</a> for å fortsette å motta oppdateringer og strømlinjeformet støtte.

en: Your subscription has been connected.
nb_NO: Abonnementet ditt er koblet til.

en: Your subscription has been disconnected.
nb_NO: Abonnementet ditt er frakoblet.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
nb_NO: Temaet ditt har en woocommerce.php-fil. Du vil ikke kunne overstyre woocommerce/archive-product.php egendefinerte mal siden woocommerce.php prioriteres over archive-product.php. Dette er ment til å forhindre visningsfeil.

en: Your trusted payments partner in Asia and around the world.
nb_NO: Din betrodde betalingspartner i Asia og resten av verden.

en: Your {site_title} account has been created!
nb_NO: Kontoen din hos {site_title} er opprettet!

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
nb_NO: Din ordre nr. {order_number} hos {site_title} er delvis refundert

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
nb_NO: Din ordre nr. {order_number} hos {site_title} er refundert

en: Your {site_title} order has been received!
nb_NO: Ordren din hos {site_title} er mottatt

en: Your {site_title} order is now complete
nb_NO: Ordren din hos {site_title} er nå fullført

en: You’ve received a new order from %s
nb_NO: Du har mottatt en ny ordre fra %s

en: You’ve received a new order from %s:
nb_NO: Du har mottatt en ny ordre fra %s:

en: You’ve received the following order from %s:
nb_NO: Du har mottatt følgende ordre fra %s:

en: ZIP Code
nb_NO: Postnummer

en: Zambian kwacha
nb_NO: Zambisisk kwacha

en: Zero rate
nb_NO: Null sats

en: Zip Co - Buy Now, Pay Later
nb_NO: Zip Co - Kjøp nå, betal senere

en: Zip or Postcode of the address being shipped to.
nb_NO: Zip eller postnummer av adressen som sendes til.

en: Zone
nb_NO: Sone

en: Zone ID.
nb_NO: Sone ID.

en: Zone does not exist!
nb_NO: Sonen finnes ikke!

en: Zone name
nb_NO: Sonenavn

en: Zone regions
nb_NO: Soneregioner

en: Zoom in/out
nb_NO: Zoom in/ut

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
nb_NO[0]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce logg-melding
nb_NO[1]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce logg meldinger

en: [%1$s] Payment gateway "%2$s" enabled
nb_NO: [%1$s] Betalingsløsningen «%2$s» ble aktivert

en: [Failed] Orders table could not be created.
nb_NO: [Feilet] Ordretabellen kunne ikke opprettes.

en: [Failed] Some installed plugins are incompatible. Please review the plugins by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and see the "Order data storage" section.
nb_NO: [Mislyktes] Noen installerte utvidelser er inkompatible. Se gjennom utvidelsene ved å gå til «WooCommerce > Innstillinger > Avansert > Funksjoner» og se avsnittet «Lagring av ordredata».

en: [Failed] The orders table does not exist and this is not a new shop. Please create the table by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and enabling sync.
nb_NO: [Feilet] Ordretabellen finnes ikke, og dette er ikke en ny butikk. Opprett tabellen ved å gå til WooCommerce > Innstillinger > Avansert > Funksjoner og aktivere synkronisering.

en: [Failed] There are orders pending sync. Please run `%s` to sync pending orders.
nb_NO: [Mislyktes] Det er ordrer som venter på synkronisering. Kjør `%s` for å synkronisere ventende ordrer.

en: [Failed] This is not a new shop, but --for-new-shop flag was passed.
nb_NO: [Mislyktes] Dette er ikke en ny butikk, men flagget --for-new-shop ble godkjent.

en: [Order #%1$s] (%2$s)
nb_NO: Ordrenr. %1$s (%2$s)

en: [Order #%s]
nb_NO: Ordrenr. %s

en: [Remove]
nb_NO: [Fjern]

en: [deleted]
nb_NO: [Slettet]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
nb_NO: [{site_title}]: Ny ordre nr. {order_number}

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
nb_NO: [{site_title}]: Ordrenr. {order_number} har blitt kansellert

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
nb_NO: [{site_title}]: Ordrenr. {order_number} mislyktes

en: [{site_title}]: You've got a new order: #{order_number}
nb_NO: [{site_title}]: En ny ordre er mottatt: {order_number}

en: [{site_title}]: Your {report_name} Report download is ready
nb_NO: [{site_title}]: «{report_name}»-rapport er klar for nedlasting

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
nb_NO: en gruppe regioner som kan tildeles forskjellige forsendelses metoder og priser.

en: account erasure request
nb_NO: forespørsel om sletting av konto

en: action canceled
nb_NO: handling avbutt

en: action complete
nb_NO: handling fullført

en: action complete via %s
nb_NO: handling fullført via %s

en: action created
nb_NO: handling opprettet

en: action failed via %1$s: %2$s
nb_NO: handlingen feilet via %1$s: %2$s

en: action failed: %s
nb_NO: handling mislyktes: %s

en: action ignored
nb_NO: handling ignorert

en: action ignored via %s
nb_NO: handling ignorert via %s

en: action marked as failed after %s seconds. Unknown error occurred. Check server, PHP and database error logs to diagnose cause.
nb_NO: handling merket som mislykket etter %s sekunder. Ukjent feil oppstod. Sjekk server-, PHP- og databasefeillogger for å diagnostisere årsaken.

en: action reset
nb_NO: tilbakestill handling

en: action started
nb_NO: handling startet

en: action started via %s
nb_NO: handling startet via %s

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
nb_NO: action_args bør ikke overskrives når du kaller wc_get_template.

en: added on %1$s at %2$s
nb_NO: lagt til %1$s klokken %2$s

en: advanced costs
nb_NO: avanserte kostnader

en: and
nb_NO: og

en: automated taxes
nb_NO: automatiske avgifter

en: automated taxes and discounted shipping labels
nb_NO: automatiske avgifter og fraktetiketter med rabatt

en: automated taxes icon
nb_NO: ikon for automatiske avgifter

[ctx: back in stock form]
en: Email address to be notified when this product is back in stock
nb_NO: E-postadresse for varsling når dette produktet er tilbake på lager

[ctx: back in stock form]
en: Enter your e-mail
nb_NO: Fyll inn din e-post

[ctx: back in stock form]
en: here
nb_NO: her

[ctx: back in stock form]
en: log in
nb_NO: logge inn

en: billing address
nb_NO: fakturaadresse

[ctx: block description]
en: A block that allows your customers to log in and out of their accounts in your store.
nb_NO: En blokk som lar kundene dine logge inn og ut av kontoene sine i butikken din.

[ctx: block description]
en: A block that displays a taxonomy field, allowing searching, selection, and creation of new items
nb_NO: En blokk som viser et taksonomifelt og gjør det mulig å søke, velge og opprette nye elementer

[ctx: block description]
en: A checkbox and an input to type a password to view a product.
nb_NO: En avkrysningsboks og et felt for å skrive inn et passord for å se et produkt.

[ctx: block description]
en: A checkbox to manage the catalog visibility of the product.
nb_NO: En avkrysningsboks for å administrere produktets synlighet i katalogen.

[ctx: block description]
en: A field to select product tags.
nb_NO: Et felt for å velge produkt stikkord.

[ctx: block description]
en: A group of headers and associated expandable content.
nb_NO: En gruppe overskrifter og tilhørende utvidbart innhold.

[ctx: block description]
en: A list item template that represents a child product within the Grouped Product Selector block.
nb_NO: En mal for listeelement som representerer et underprodukt i den grupperte produktvelgerblokken.

[ctx: block description]
en: A notice field for use in the product editor.
nb_NO: Et notatfelt for bruk i produktredigeringsverktøyet.

[ctx: block description]
en: A placeholder block for email content.
nb_NO: En plassholderblokk for e-postinnhold.

[ctx: block description]
en: A product price block with currency display.
nb_NO: En produktprisblokk med valutavisning.

[ctx: block description]
en: A reusable checkbox for the product editor.
nb_NO: En gjenbrukbar avkrysningsboks for produktredigering.

[ctx: block description]
en: A reusable number field for the product editor.
nb_NO: Et nummerfelt som kan gjenbrukes i produktredigeringsprogrammet.

[ctx: block description]
en: A select field for use in the product editor.
nb_NO: Et valgfelt for bruk i produktredigeringsprogrammet.

[ctx: block description]
en: A single accordion that displays a header and expandable content.
nb_NO: Et enkelt trekkspill som viser en topptekst og innhold som kan utvides.

[ctx: block description]
en: A slider helps shopper choose a price range.
nb_NO: En glidebryter hjelper kunden med å velge prisklasse.

[ctx: block description]
en: A template for attribute name and options that will be applied to all variable products with attributes.
nb_NO: En mal for attributtnavn og alternativer som skal brukes på alle variable produkter med attributter.

[ctx: block description]
en: A text field for use in the product editor.
nb_NO: Et tekstfelt for bruk i produktredigeringsprogrammet.

[ctx: block description]
en: A text-area field for use in the product editor.
nb_NO: Et tekstområde-felt for bruk i produktredigeringsverktøyet.

[ctx: block description]
en: Accordion Panel
nb_NO: Trekkspillpanel

[ctx: block description]
en: Accordion header.
nb_NO: Trekkspilloverskrift.

[ctx: block description]
en: Add a way of selecting a child product within the Grouped Product block. Depending on the type of product and its properties, this might be a button, a checkbox, or a link.
nb_NO: Legg til en måte å velge et underordnet produkt på i blokken «Gruppert produkt». Avhengig av produkttype og -egenskaper kan dette være en knapp, en avmerkingsboks eller en kobling.

[ctx: block description]
en: Allow customers proceed to Checkout.
nb_NO: Tillat kunder å gå videre til kassen.

[ctx: block description]
en: Allow customers to add a note to their order.
nb_NO: Tillat kunder å legge til et notat til ordren sin.

[ctx: block description]
en: Allow customers to breeze through with quick payment options.
nb_NO: La kundene komme raskt gjennom med raske betalingsalternativer.

[ctx: block description]
en: Allow customers to create an account after their purchase.
nb_NO: La kundene opprette en konto etter kjøp.

[ctx: block description]
en: Allow customers to place their order.
nb_NO: Tillat kunder å legge inn ordren sin.

[ctx: block description]
en: Allows shoppers to clear active filters.
nb_NO: Gjør det mulig for kundene å fjerne aktive filtre.

[ctx: block description]
en: Block containing current line items in Cart.
nb_NO: Blokk som inneholder gjeldende ordrelinjer i handlekurven.

[ctx: block description]
en: Block that displays the 'Your cart' part of the Mini-Cart Title block.
nb_NO: Blokk som viser 'Din handlekurv'-delen av tittelblokken for minihandlekurven.

[ctx: block description]
en: Block that displays the cart button when the Mini-Cart has products.
nb_NO: Blokk som viser handlekurvknappen når minikurven har produkter.

[ctx: block description]
en: Block that displays the checkout button when the Mini-Cart has products.
nb_NO: Blokk som viser betalingsknappen når minikurven har produkter.

[ctx: block description]
en: Block that displays the footer of the Mini-Cart block.
nb_NO: Blokk som viser bunnteksten til minihandlekurv-blokken.

[ctx: block description]
en: Block that displays the items counter part of the Mini-Cart Title block.
nb_NO: Blokk som viser produkt-tellerens del av minikurvens tittelblokk.

[ctx: block description]
en: Block that displays the products table of the Mini-Cart block.
nb_NO: Blokk som viser produkttabellen til minihandlekurv-blokken.

[ctx: block description]
en: Block that displays the shopping button when the Mini-Cart is empty.
nb_NO: Blokk som viser handleknappen når minihandlekurven er tom.

[ctx: block description]
en: Block that displays the title of the Mini-Cart block.
nb_NO: Blokk som viser tittelen på minihandlekurv-blokken.

[ctx: block description]
en: Blocks that are displayed when the Mini-Cart is empty.
nb_NO: Blokker som vises når minihandlekurven er tom.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's billing address.
nb_NO: Samle inn kundens fakturaadresse.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's contact information.
nb_NO: Samle inn kundens kontaktinformasjon.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's shipping address.
nb_NO: Samle inn kundens leveringsadresse.

[ctx: block description]
en: Column containing cart items.
nb_NO: Kolonne som inneholder produkter i handlekurven.

[ctx: block description]
en: Column containing checkout address fields.
nb_NO: Kolonne som inneholder adressefelt.

[ctx: block description]
en: Column containing the cart totals.
nb_NO: Kolonne som inneholder totalsum for handlekurv.

[ctx: block description]
en: Column containing the checkout totals.
nb_NO: Kolonne som inneholder kassetotaler.

[ctx: block description]
en: Container to only conditionally render inner blocks.
nb_NO: Beholder for kun betinget gjengivelse av indre blokker.

[ctx: block description]
en: Container with collapsible inner blocks.
nb_NO: Beholder med sammenleggbare indre blokker.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart contains products.
nb_NO: Inneholder blokker som vises når handlekurven inneholder produkter.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart is empty.
nb_NO: Inneholder blokker som vises når handlekurven er tom.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that display the content of the Mini-Cart.
nb_NO: Inneholder blokker som viser innholdet i minihandlekurven.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a product.
nb_NO: Inneholder blokkelementene som brukes til å gjengi et produkt.

[ctx: block description]
en: Contains the products table and other custom blocks of filled mini-cart.
nb_NO: Inneholder produkttabellen og andre tilpassede blokker med fylt minihandlekurv.

[ctx: block description]
en: Display a "thank you" message, or a sentence regarding the current order status.
nb_NO: Vis en "takk"-melding eller en setning om gjeldende ordrestatus.

[ctx: block description]
en: Display a Mini-Cart widget.
nb_NO: Vis en widget med minihandlekurv.

[ctx: block description]
en: Display a button for shoppers to quickly view their cart.
nb_NO: Vis en knapp slik at kundene raskt kan se handlekurven sin.

[ctx: block description]
en: Display a button that lets customers add a product to their cart. Use the added options to optimize for different product types.
nb_NO: Vis en knapp som lar kundene legge til et produkt i handlekurven. Bruk alternativene som er lagt til for å optimalisere for ulike produkttyper.

[ctx: block description]
en: Display a call to action button which either adds the product to the cart, or links to the product page.
nb_NO: Vis en oppfordringsknapp som enten legger produktet i handlekurven, eller lenker til produktsiden.

[ctx: block description]
en: Display a checkout form so your customers can submit orders.
nb_NO: Vis et betalingsskjema slik at kundene dine kan sende inn ordre.

[ctx: block description]
en: Display a collection of products from your store.
nb_NO: Vis en samling produkter fra butikken din.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products from your selected categories.
nb_NO: Vis et rutenett med produkter fra de valgte kategoriene.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected attributes.
nb_NO: Vis et rutenett med produkter med valgte attributter.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected tags.
nb_NO: Vis et rutenett med produkter med valgte stikkord.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your all-time best selling products.
nb_NO: Vis et rutenett over de mest solgte produkter.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your newest products.
nb_NO: Vis et rutenett over de nyeste produktene.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your top rated products.
nb_NO: Vis et rutenett over høyest vurderte produkter.

[ctx: block description]
en: Display a group of products that can be added to the cart.
nb_NO: Vis en gruppe produkter som kan legges til i handlekurven.

[ctx: block description]
en: Display a link to the cart.
nb_NO: Vis en lenke til handlekurven.

[ctx: block description]
en: Display a list of filter options.
nb_NO: Vis en liste med filtervalg

[ctx: block description]
en: Display a product's description, attributes, and reviews
nb_NO: Vis et produkts beskrivelse, attributter og omtaler.

[ctx: block description]
en: Display a product's images.
nb_NO: Vis bilder av et produkt.

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews
nb_NO: Vis et produkts omtaler

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews form.
nb_NO: Vis et produktomtaleskjema.

[ctx: block description]
en: Display a product’s SKU, categories, tags, and more.
nb_NO: Vis et produkts produktnummer, kategorier, stikkord og mer.

[ctx: block description]
en: Display a selection of hand-picked products in a grid.
nb_NO: Vis et utvalg av håndplukkede produkter i et rutenett.

[ctx: block description]
en: Display a short description about a product.
nb_NO: Vis en kort beskrivelse av et produkt.

[ctx: block description]
en: Display a single product of your choice with full control over its presentation.
nb_NO: Vis ett enkelt produkt etter eget valg, med full kontroll over presentasjonen.

[ctx: block description]
en: Display accepted payment methods.
nb_NO: Vis godkjente betalingsmåter.

[ctx: block description]
en: Display additional checkout fields from the 'contact' and 'order' locations.
nb_NO: Vis flere kassefelt fra 'kontakt'- og 'bestill'-plasseringene.

[ctx: block description]
en: Display an input field customers can use to select the number of products to add to their cart.
nb_NO: Vis et inndatafelt med trinn for å velge antall produkter som skal legges i handlekurven.

[ctx: block description]
en: Display any product variations available to select from and add to cart.
nb_NO: Vis alle produktvarianter som er tilgjengelige, og kan legges i handlekurven.

[ctx: block description]
en: Display filter options as chips.
nb_NO: Vis filtervalg som filterknapper.

[ctx: block description]
en: Display icons for available payment methods.
nb_NO: Vis ikoner for tilgjengelige betalingsmåter.

[ctx: block description]
en: Display links to purchased downloads.
nb_NO: Vis lenker til kjøpte nedlastinger.

[ctx: block description]
en: Display next and previous buttons.
nb_NO: Vis neste- og forrige-knappene.

[ctx: block description]
en: Display product weight, dimensions, and attributes.
nb_NO: Vis produktvekt, dimensjoner og attributter.

[ctx: block description]
en: Display products from your store in a grid layout.
nb_NO: Vis produkter fra butikken din i et rutenett.

[ctx: block description]
en: Display related products.
nb_NO: Vis relaterte produkter.

[ctx: block description]
en: Display removable active filters as chips.
nb_NO: Vis aktive filtre som kan velges bort som filterknapper.

[ctx: block description]
en: Display reviews for your products.
nb_NO: Vis omtaler for produktene.

[ctx: block description]
en: Display shipping options and rates for your store.
nb_NO: Vis fraktalternativer og priser for butikken din.

[ctx: block description]
en: Display shopper-facing notifications generated by WooCommerce or extensions.
nb_NO: Vis varsler til kunder, generert av WooCommerce eller utvidelser.

[ctx: block description]
en: Display the Large Image of a product.
nb_NO: Vis det store bildet av et produkt.

[ctx: block description]
en: Display the Thumbnails of a product.
nb_NO: Vis miniatyrbilder av et produkt.

[ctx: block description]
en: Display the attribute options associated with a variable product.
nb_NO: Vis attributtalternativene som er knyttet til et variabelt produkt.

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product
nb_NO: Vis gjennomsnittsvurderingen av et produkt

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product with stars
nb_NO: Vis gjennomsnittsvurderingen av et produkt med stjerner

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product.
nb_NO: Vis gjennomsnittsvurdering for et produkt.

[ctx: block description]
en: Display the currently active filters.
nb_NO: Vis de aktive filtrene.

[ctx: block description]
en: Display the downloadable products section.
nb_NO: Vis seksjonen for nedlastbare produkter.

[ctx: block description]
en: Display the items purchased and order totals.
nb_NO: Vis produktene som er kjøpt og ordresummen.

[ctx: block description]
en: Display the list of additional field values from the current order.
nb_NO: Vis listen over tilleggsfeltverdier fra den aktuelle ordren.

[ctx: block description]
en: Display the main product image.
nb_NO: Vis hovedbildet for produktet.

[ctx: block description]
en: Display the number of products on the archive page or search result page.
nb_NO: Vis antall produkter på arkivsiden eller søkeresultatsiden.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing address.
nb_NO: Vis faktureringsadressen i ordrebekreftelsen.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing section.
nb_NO: Vis faktureringsdelen av ordrebekreftelsen.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping address.
nb_NO: Vis leveringsadressen i ordrebekreftelsen.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping section.
nb_NO: Vis forsendelsesdelen av ordrebekreftelsen.

[ctx: block description]
en: Display the order details section.
nb_NO: Vis seksjonen med ordredetaljer.

[ctx: block description]
en: Display the order summary on the order confirmation page.
nb_NO: Vis ordresammendraget på ordrebekreftelsessiden.

[ctx: block description]
en: Display the price of a product.
nb_NO: Vis prisen på et produkt.

[ctx: block description]
en: Display the product title as a label or paragraph.
nb_NO: Vis produkttittelen som en etikett eller et avsnitt.

[ctx: block description]
en: Display the review count of a product
nb_NO: Vis antall omtaler for et produkt

[ctx: block description]
en: Display the title of a product.
nb_NO: Vis navnet for produktet.

[ctx: block description]
en: Displays WooCommerce page content.
nb_NO: Viser innholdet på WooCommerce-siden.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for product reviews pagination.
nb_NO: Viser en liste med sidenummer for navigering i produktomtaler.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of product reviews, when applicable.
nb_NO: Viser en sideinndelt navigasjon til neste/forrige sett med produktomtaler, der det er aktuelt.

[ctx: block description]
en: Displays a title with the number of reviews.
nb_NO: Viser en tittel med antall omtaler.

[ctx: block description]
en: Displays additional information provided by third-party extensions for the current order.
nb_NO: Viser tilleggsinformasjon fra tredjepartsutvidelser for den aktuelle ordren.

[ctx: block description]
en: Displays an on-sale badge if the product is on-sale.
nb_NO: Viser et «Tilbud»-merke dersom produktet er på tilbud.

[ctx: block description]
en: Displays the SKU of a product.
nb_NO: Vis produktnummeret for produktet.

[ctx: block description]
en: Displays the date on which the review was posted.
nb_NO: Viser datoen da omtalen ble sendt inn.

[ctx: block description]
en: Displays the description of the product.
nb_NO: Viser beskrivelsen av produktet.

[ctx: block description]
en: Displays the description of the selected variation.
nb_NO: Viser beskrivelsen for den valgte varianten.

[ctx: block description]
en: Displays the next product review's page link.
nb_NO: Viser lenke til neste produktomtaleside.

[ctx: block description]
en: Displays the previous product review's page link.
nb_NO: Viser lenke til forrige produktomtaleside.

[ctx: block description]
en: Displays the rating of a product review.
nb_NO: Viser vurderingen for en produktomtale.

[ctx: block description]
en: Enable customers to change the sorting order of the products.
nb_NO: Gjør det mulig for kundene å endre sorteringsrekkefølgen for produktene.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by rating.
nb_NO: Gjør det mulig for kundene å filtrere produktutvalget etter vurdering.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by selecting one or more taxonomy terms, such as categories, brands, or tags.
nb_NO: Gjør det mulig for kundene å filtrere produktkolleksjonene ved å velge ett eller flere taksonomiske begreper som for eksempel kategorier, merker eller tagger.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by choosing a price range.
nb_NO: Gjør det mulig for kunder å filtrere produktnettet ved å velge en prisklasse.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by rating.
nb_NO: Gjør det mulig for kunder å filtrere produktrutenettet etter vurdering.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by selecting one or more attributes, such as color.
nb_NO: Gjør det mulig for kunder å filtrere produktnettet ved å velge ett eller flere attributter, for eksempel farge.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by stock status.
nb_NO: Tillat kunder å filtrere produkter på lagerstatus.

[ctx: block description]
en: Enable customers to keep track of their location within the store and navigate back to parent pages.
nb_NO: Gjør det mulig for kundene å holde oversikt over hvor de befinner seg i butikken og navigere tilbake til overordnede sider.

[ctx: block description]
en: Ensure that customers agree to your Terms & Conditions and Privacy Policy.
nb_NO: Sørg for at kunder godtar deres salgsbetingelser og personvernerklæring.

[ctx: block description]
en: Format the name of an attribute associated with a variable product.
nb_NO: Formaterer navnet på et attributt som er knyttet til et variabelt produkt.

[ctx: block description]
en: Highlight a product or variation.
nb_NO: Fremhev et produkt eller en variant.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing a price range.
nb_NO: La kundene filtrere produkter ved å velge en prisklasse.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing stock status.
nb_NO: La kundene filtrere produkter ved å velge lagerstatus.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products displayed on the page.
nb_NO: La kundene filtrere produktene som vises på siden.

[ctx: block description]
en: Let shoppers know when products are out of stock or on backorder. This block is hidden when products are in stock.
nb_NO: Informer kundene når produkter er utsolgt eller i restordre. Denne blokken er skjult når produktene er på lager.

[ctx: block description]
en: Notice description
nb_NO: Beskrivelse av meldingen

[ctx: block description]
en: Payment options for your store.
nb_NO: Betalingsalternativer for butikken din.

[ctx: block description]
en: Render additional fields in the 'Additional information' location.
nb_NO: Gjengi flere felt i lokasjonen "Tilleggsinformasjon".

[ctx: block description]
en: Renders classic WooCommerce shortcodes.
nb_NO: Gjengir klassiske WooCommerce-kortkoder.

[ctx: block description]
en: Select between shipping or local pickup.
nb_NO: Velg mellom frakt eller lokal henting.

[ctx: block description]
en: Show a list of all product reviews.
nb_NO: Vis en liste over alle produktomtaler.

[ctx: block description]
en: Show all product categories as a list or dropdown.
nb_NO: Vis alle produktkategorier som liste eller rullegardin.

[ctx: block description]
en: Show customers a summary of their order.
nb_NO: Vis kunder et sammendrag av ordren sine.

[ctx: block description]
en: Show product reviews from specific categories.
nb_NO: Vis produktomtaler fra bestemte kategorier.

[ctx: block description]
en: Showcase your products relevant images and media.
nb_NO: Vis frem relevante bilder og medier for produktene dine.

[ctx: block description]
en: Shows cart items.
nb_NO: Viser produkter i handlekurven.

[ctx: block description]
en: Shows local pickup locations.
nb_NO: Viser lokale hentesteder.

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells block.
nb_NO: Viser Krysssalg-blokken.

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells products.
nb_NO: Viser kryssalg produktene.

[ctx: block description]
en: Shows the apply coupon form.
nb_NO: Viser skjema for rabattkoder.

[ctx: block description]
en: Shows the cart discount row.
nb_NO: Viser raden for handlekurvrabatt.

[ctx: block description]
en: Shows the cart fee row.
nb_NO: Viser raden for handlekurvavgift.

[ctx: block description]
en: Shows the cart shipping row.
nb_NO: Viser raden for handlekurvfrakt.

[ctx: block description]
en: Shows the cart subtotal row.
nb_NO: Viser raden for subtotal for handlekurven.

[ctx: block description]
en: Shows the cart taxes row.
nb_NO: Viser raden for handlekurvavgifter.

[ctx: block description]
en: Shows the heading row.
nb_NO: Viser overskriftsraden.

[ctx: block description]
en: Shows the subtotal, fees, discounts, shipping and taxes.
nb_NO: Viser delsummen, gebyrer, rabatter, frakt og avgifter.

[ctx: block description]
en: Stock management minimum quantity.
nb_NO: Minimumsmengde for lagerstyring.

[ctx: block description]
en: The contents of this block will display when there are no products found.
nb_NO: Innholdet i denne blokken vises når det ikke finnes noen produkter.

[ctx: block description]
en: The linked product list.
nb_NO: Den lenkede produktlisten.

[ctx: block description]
en: The product attributes.
nb_NO: Produktattributtene.

[ctx: block description]
en: The product available quantity.
nb_NO: Produktets tilgjengelige antall.

[ctx: block description]
en: The product custom fields toggle.
nb_NO: Produktets egendefinerte felter veksler.

[ctx: block description]
en: The product custom fields.
nb_NO: De egendefinerte produktfeltene.

[ctx: block description]
en: The product description.
nb_NO: Produktbeskrivelse.

[ctx: block description]
en: The product details section description.
nb_NO: Beskrivelsen i produktinformasjonsseksjonen.

[ctx: block description]
en: The product downloads.
nb_NO: Produktet lastes ned.

[ctx: block description]
en: The product images.
nb_NO: Produktbildene.

[ctx: block description]
en: The product list.
nb_NO: Produktlisten.

[ctx: block description]
en: The product name.
nb_NO: Produktnavnet.

[ctx: block description]
en: The product radio.
nb_NO: Produkt radio.

[ctx: block description]
en: The product schedule sale fields.
nb_NO: Feltene for planlagt produktsalg.

[ctx: block description]
en: The product section description.
nb_NO: Beskrivelse av produktseksjonen.

[ctx: block description]
en: The product section.
nb_NO: Produktseksjonen.

[ctx: block description]
en: The product shipping class field.
nb_NO: Feltet for produktfraktklasse.

[ctx: block description]
en: The product shipping dimensions fields.
nb_NO: Feltene for produktets fraktdimensjoner.

[ctx: block description]
en: The product sku.
nb_NO: Produktnummeret.

[ctx: block description]
en: The product subsection description.
nb_NO: Beskrivelsen av produkt-underavsnitt.

[ctx: block description]
en: The product subsection.
nb_NO: Produktets underavsnitt.

[ctx: block description]
en: The product summary.
nb_NO: Produktsammendraget.

[ctx: block description]
en: The product tab.
nb_NO: Produktfanen.

[ctx: block description]
en: The product toggle.
nb_NO: Produktbryteren.

[ctx: block description]
en: The product variations items.
nb_NO: Varianter av produktet.

[ctx: block description]
en: The product variations options.
nb_NO: Alternativene for produktvarianter.

[ctx: block description]
en: Use blocks to create an "Add to cart" area that's customized for different product types, such as variable and grouped.
nb_NO: Bruk blokker til å opprette et «Legg i handlekurv»-område som er tilpasset ulike produkttyper, for eksempel variable og grupperte.

[ctx: block description]
en: Visually highlight a product category and encourage prompt action.
nb_NO: Fremhev en produktkategori og oppmuntre til hurtig handling.

[ctx: block keyword]
en: Handpicked Products
nb_NO: Håndplukkede produkter

[ctx: block keyword]
en: My Account
nb_NO: Min konto

[ctx: block keyword]
en: Product Collection
nb_NO: Produktutvalg

[ctx: block keyword]
en: Products (Beta)
nb_NO: Produkter (beta)

[ctx: block keyword]
en: additional information
nb_NO: tilleggsinformasjon

[ctx: block keyword]
en: all products
nb_NO: alle produktene

[ctx: block keyword]
en: attributes
nb_NO: attributter

[ctx: block keyword]
en: by attribute
nb_NO: etter attributt

[ctx: block keyword]
en: by category
nb_NO: etter kategori

[ctx: block keyword]
en: by tag
nb_NO: etter stikkord

[ctx: block keyword]
en: catalog
nb_NO: katalog

[ctx: block keyword]
en: checkbox
nb_NO: avkryssingsboks

[ctx: block keyword]
en: class
nb_NO: klasse

[ctx: block keyword]
en: clear filters
nb_NO: tøm filtre

[ctx: block keyword]
en: custom
nb_NO: egendefinert

[ctx: block keyword]
en: description
nb_NO: beskrivelse

[ctx: block keyword]
en: dimensions
nb_NO: dimensjoner

[ctx: block keyword]
en: downloads
nb_NO: nedlastinger

[ctx: block keyword]
en: email
nb_NO: e-post

[ctx: block keyword]
en: excerpt
nb_NO: utdrag

[ctx: block keyword]
en: fields
nb_NO: felt

[ctx: block keyword]
en: gallery
nb_NO: galleri

[ctx: block keyword]
en: group
nb_NO: gruppe

[ctx: block keyword]
en: image
nb_NO: bilde

[ctx: block keyword]
en: images
nb_NO: bilder

[ctx: block keyword]
en: inventory
nb_NO: lager

[ctx: block keyword]
en: linked
nb_NO: lenket

[ctx: block keyword]
en: list
nb_NO: liste

[ctx: block keyword]
en: name
nb_NO: navn

[ctx: block keyword]
en: notice
nb_NO: melding

[ctx: block keyword]
en: number
nb_NO: nummer

[ctx: block keyword]
en: password
nb_NO: passord

[ctx: block keyword]
en: payment methods
nb_NO: betalingsmåter

[ctx: block keyword]
en: payments
nb_NO: betalinger

[ctx: block keyword]
en: price
nb_NO: pris

[ctx: block keyword]
en: products
nb_NO: produkter

[ctx: block keyword]
en: quantity
nb_NO: antall

[ctx: block keyword]
en: rich-text
nb_NO: rik-tekst

[ctx: block keyword]
en: sale
nb_NO: tilbud

[ctx: block keyword]
en: schedule
nb_NO: planlegg

[ctx: block keyword]
en: section
nb_NO: seksjon

[ctx: block keyword]
en: select
nb_NO: velg

[ctx: block keyword]
en: shipping
nb_NO: frakt

[ctx: block keyword]
en: single product
nb_NO: enkeltprodukt

[ctx: block keyword]
en: subsection
nb_NO: underavsnitt

[ctx: block keyword]
en: summary
nb_NO: sammendrag

[ctx: block keyword]
en: tab
nb_NO: fane

[ctx: block keyword]
en: tag
nb_NO: stikkord

[ctx: block keyword]
en: taxonomy
nb_NO: taksonomi

[ctx: block keyword]
en: text
nb_NO: tekst

[ctx: block keyword]
en: textarea
nb_NO: tekstområde

[ctx: block keyword]
en: title
nb_NO: tittel

[ctx: block keyword]
en: variations
nb_NO: varianter

[ctx: block keyword]
en: weight
nb_NO: vekt

[ctx: block style label]
en: Fill
nb_NO: Fyll

[ctx: block style label]
en: Outline
nb_NO: Omriss

[ctx: block title]
en: Accepted Payment Methods
nb_NO: Godkjente betalingsmåter

[ctx: block title]
en: Accordion
nb_NO: Trekkspill

[ctx: block title]
en: Accordion Group
nb_NO: Trekkspillgruppe

[ctx: block title]
en: Accordion Header
nb_NO: Trekkspilloverskrift

[ctx: block title]
en: Accordion Panel
nb_NO: Trekkspillpanel

[ctx: block title]
en: Account Creation
nb_NO: Kontoopprettelse

[ctx: block title]
en: Actions
nb_NO: Handlinger

[ctx: block title]
en: Active Filters
nb_NO: Aktive filtre

[ctx: block title]
en: Active Filters Controls
nb_NO: Kontroller for aktive filtre

[ctx: block title]
en: Add to Cart + Options (Beta)
nb_NO: Legg i handlekurven, pluss valg (Beta)

[ctx: block title]
en: Add to Cart Button
nb_NO: Legg i handlekurv-knapp

[ctx: block title]
en: Add to Cart with Options
nb_NO: Legg i handlekurv med alternativer

[ctx: block title]
en: Additional Field List
nb_NO: Liste over tilleggsfelt

[ctx: block title]
en: Additional Fields
nb_NO: Tilleggsfelter

[ctx: block title]
en: Additional Information
nb_NO: Tilleggsinformasjon

[ctx: block title]
en: Additional information
nb_NO: Tilleggsinformasjon

[ctx: block title]
en: All Products
nb_NO: Alle produkter

[ctx: block title]
en: All Reviews
nb_NO: Alle omtaler

[ctx: block title]
en: Attribute Filter
nb_NO: Attributfilter

[ctx: block title]
en: Best Selling Products
nb_NO: Bestselgere

[ctx: block title]
en: Billing Address
nb_NO: Fakturaadresse

[ctx: block title]
en: Billing Address Section
nb_NO: Seksjon for faktureringsadresse

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells
nb_NO: Kryssalg i handlekurven

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells Products
nb_NO: Kryssalg-produkter i handlekurven

[ctx: block title]
en: Cart Items
nb_NO: Produkter i handlekurven

[ctx: block title]
en: Cart Line Items
nb_NO: Produktlinjer i handlekurven

[ctx: block title]
en: Cart Link
nb_NO: Handlekurvlenke

[ctx: block title]
en: Cart Totals
nb_NO: Totalsum for handlekurv

[ctx: block title]
en: Catalog Sorting
nb_NO: Katalogsortering

[ctx: block title]
en: Checkout
nb_NO: Kasse

[ctx: block title]
en: Checkout Fields
nb_NO: Kasse felter

[ctx: block title]
en: Checkout Totals
nb_NO: Kassetotaler

[ctx: block title]
en: Chips
nb_NO: Filterknapper

[ctx: block title]
en: Classic Shortcode
nb_NO: Klassisk kortkode

[ctx: block title]
en: Clear filters
nb_NO: Tøm filtre

[ctx: block title]
en: Collapsible
nb_NO: Sammenleggbar

[ctx: block title]
en: Coming Soon
nb_NO: Kommer snart

[ctx: block title]
en: Conditional
nb_NO: Betinget

[ctx: block title]
en: Contact Information
nb_NO: Kontaktinformasjon

[ctx: block title]
en: Coupon Form
nb_NO: Skjema for rabattkoder

[ctx: block title]
en: Customer account
nb_NO: Kundekonto

[ctx: block title]
en: Delivery
nb_NO: Levering

[ctx: block title]
en: Discount
nb_NO: Rabatt

[ctx: block title]
en: Downloads Section
nb_NO: Seksjon for nedlastinger

[ctx: block title]
en: Email Content
nb_NO: E-postinnhold

[ctx: block title]
en: Empty Cart
nb_NO: Tom handlekurv

[ctx: block title]
en: Empty Mini-Cart view
nb_NO: Visning av tom minikurv

[ctx: block title]
en: Express Checkout
nb_NO: Hurtigkasse

[ctx: block title]
en: Featured Category
nb_NO: Fremhevet kategori

[ctx: block title]
en: Featured Product
nb_NO: Fremhevet produkt

[ctx: block title]
en: Fees
nb_NO: Avgifter

[ctx: block title]
en: Filled Cart
nb_NO: Fylt handlekurv

[ctx: block title]
en: Filled Mini-Cart view
nb_NO: Fylt minhandlekurv-visning

[ctx: block title]
en: Filter Block
nb_NO: Filter-blokk

[ctx: block title]
en: Filter by Attribute Controls
nb_NO: Filtrer etter attributtkontroller

[ctx: block title]
en: Filter by Price Controls
nb_NO: Filtrer etter priskontroller

[ctx: block title]
en: Filter by Rating Controls
nb_NO: Filtrer etter vurderingskontroller

[ctx: block title]
en: Filter by Stock Controls
nb_NO: Filtrer etter lagerkontroller

[ctx: block title]
en: Grouped Product Selector (Beta)
nb_NO: Gruppert produktvelger (Beta)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Item Label (Beta)
nb_NO: Gruppert produkt: Produktetikett (Beta)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Item Selector (Beta)
nb_NO: Gruppert produkt: Produktvelger (Beta)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Template (Beta)
nb_NO: Gruppert produkt: Mal (Beta)

[ctx: block title]
en: Hand-picked Products
nb_NO: Håndplukkede produkter

[ctx: block title]
en: Heading
nb_NO: Overskrift

[ctx: block title]
en: Large Image
nb_NO: Stort bilde

[ctx: block title]
en: Linked product list
nb_NO: Lenket produktliste

[ctx: block title]
en: List
nb_NO: Liste

[ctx: block title]
en: Mini-Cart
nb_NO: Mini handlekurv

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Contents
nb_NO: Innhold i minihandlekurv

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Footer
nb_NO: Bunntekst for minihandlekurv

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Items
nb_NO: Minihandlekurv varer

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Proceed to Checkout Button
nb_NO: Minikurv Gå til betaling knapp

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Products Table
nb_NO: Minihandlekurv produkttabell

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Shopping Button
nb_NO: Kjøp-knapp for minihandlekurv

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title
nb_NO: Mini handlekurv tittel

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Items Counter
nb_NO: Tittel for minikurvens produkt-teller

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Label
nb_NO: Titteletikett for minihandlekurv

[ctx: block title]
en: Mini-Cart View Cart Button
nb_NO: Minikurv Vis handlekurv knapp

[ctx: block title]
en: Newest Products
nb_NO: Nyeste produkter

[ctx: block title]
en: Next/Previous Buttons
nb_NO: Neste/Forrige Knapper

[ctx: block title]
en: No results
nb_NO: Ingen resultater

[ctx: block title]
en: Notice
nb_NO: Melding

[ctx: block title]
en: On Sale Products
nb_NO: Produkter på tilbud

[ctx: block title]
en: On-Sale Badge
nb_NO: Tilbudsmerke

[ctx: block title]
en: Order Downloads
nb_NO: Ordre nedlastinger

[ctx: block title]
en: Order Note
nb_NO: Ordrenotat

[ctx: block title]
en: Order Status
nb_NO: Ordrestatus

[ctx: block title]
en: Order Summary
nb_NO: Ordresammendrag

[ctx: block title]
en: Order Totals
nb_NO: Ordresummer

[ctx: block title]
en: Order Totals Section
nb_NO: Seksjon for ordretotaler

[ctx: block title]
en: Payment Method Icons
nb_NO: Ikoner for betalingsmåte

[ctx: block title]
en: Payment Options
nb_NO: Betalingsalternativer

[ctx: block title]
en: Pickup Method
nb_NO: Hentemåte

[ctx: block title]
en: Price Filter
nb_NO: Prisfilter

[ctx: block title]
en: Price Slider
nb_NO: Prisglidebryter

[ctx: block title]
en: Proceed to Checkout
nb_NO: Fortsett til kassen

[ctx: block title]
en: Product
nb_NO: Produkt

[ctx: block title]
en: Product Average Rating (Beta)
nb_NO: Gjennomsnittlig produktvurdering (Beta)

[ctx: block title]
en: Product Categories List
nb_NO: Liste over produktkategorier

[ctx: block title]
en: Product Collection
nb_NO: Produktutvalg

[ctx: block title]
en: Product Description
nb_NO: Produktbeskrivelse

[ctx: block title]
en: Product Details
nb_NO: Produktdetaljer

[ctx: block title]
en: Product Filters
nb_NO: Produktfiltre

[ctx: block title]
en: Product Gallery (Beta)
nb_NO: Produktgalleri (Beta)

[ctx: block title]
en: Product Image
nb_NO: Produktbilde

[ctx: block title]
en: Product Image Gallery
nb_NO: Produktbildegalleri

[ctx: block title]
en: Product Meta
nb_NO: Produktmeta

[ctx: block title]
en: Product Price
nb_NO: Produktpris

[ctx: block title]
en: Product Quantity (Beta)
nb_NO: Produktantall (Beta)

[ctx: block title]
en: Product Rating
nb_NO: Produktvurdering

[ctx: block title]
en: Product Rating Counter
nb_NO: Teller for produktvurdering

[ctx: block title]
en: Product Rating Stars
nb_NO: Produktvurdering Stjerner

[ctx: block title]
en: Product Results Count
nb_NO: Antall produktresultater

[ctx: block title]
en: Product Reviews
nb_NO: Produktomtaler

[ctx: block title]
en: Product SKU
nb_NO: Produktnummer

[ctx: block title]
en: Product Specifications
nb_NO: Produktspesifikasjoner

[ctx: block title]
en: Product Stock Indicator
nb_NO: Indikator for produktlager

[ctx: block title]
en: Product Summary
nb_NO: Produktsammendrag

[ctx: block title]
en: Product Tag
nb_NO: Produktstikkord

[ctx: block title]
en: Product Template
nb_NO: Produktmal

[ctx: block title]
en: Product Title
nb_NO: Produktnavn

[ctx: block title]
en: Product attributes
nb_NO: Produktattributter

[ctx: block title]
en: Product catalog visibility
nb_NO: Synlighet i produktkatalogen

[ctx: block title]
en: Product checkbox control
nb_NO: Kontroll av avkrysningsboks for produkt

[ctx: block title]
en: Product custom fields control
nb_NO: Kontroll av egendefinerte produktfelt

[ctx: block title]
en: Product custom fields toggle control
nb_NO: Kontroll for å veksle mellom egendefinerte produktfelt

[ctx: block title]
en: Product description
nb_NO: Produktbeskrivelse

[ctx: block title]
en: Product details section description
nb_NO: Beskrivelse av produktdetaljer

[ctx: block title]
en: Product downloads
nb_NO: Produktnedlastinger

[ctx: block title]
en: Product images
nb_NO: Produktbilder

[ctx: block title]
en: Product inventory quantity available
nb_NO: Tilgjengelig antall produkter på lager

[ctx: block title]
en: Product list
nb_NO: Produktliste

[ctx: block title]
en: Product name
nb_NO: Produktnavn

[ctx: block title]
en: Product notice field
nb_NO: Produktnotatfelt

[ctx: block title]
en: Product number control
nb_NO: Kontroll av produktnummer

[ctx: block title]
en: Product password
nb_NO: Passord for produktet

[ctx: block title]
en: Product pricing
nb_NO: Prissetting av produkter

[ctx: block title]
en: Product radio control
nb_NO: Produkt radio styring

[ctx: block title]
en: Product regular price
nb_NO: Produktets ordinære pris

[ctx: block title]
en: Product sale price
nb_NO: Produktets tilbudspris

[ctx: block title]
en: Product schedule sale fields
nb_NO: Felt for planlagt produktsalg

[ctx: block title]
en: Product section
nb_NO: Produktseksjon

[ctx: block title]
en: Product section description
nb_NO: Beskrivelse av produktseksjonen

[ctx: block title]
en: Product select field
nb_NO: Produktvalgfelt

[ctx: block title]
en: Product shipping class field
nb_NO: Felt for produktforsendelsesklasse

[ctx: block title]
en: Product shipping dimensions fields
nb_NO: Felt for produktets fraktdimensjoner

[ctx: block title]
en: Product subsection
nb_NO: Produkt underavsnitt

[ctx: block title]
en: Product subsection description
nb_NO: Beskrivelse av produkt-underavsnitt

[ctx: block title]
en: Product summary
nb_NO: Produktsammendrag

[ctx: block title]
en: Product tab
nb_NO: Produktfane

[ctx: block title]
en: Product text control
nb_NO: Kontroll av produkttekst

[ctx: block title]
en: Product text field
nb_NO: Tekstfelt for produkt

[ctx: block title]
en: Product textarea block
nb_NO: Blokk for produkttekstområde

[ctx: block title]
en: Product toggle control
nb_NO: Kontroll av produktet

[ctx: block title]
en: Product variations items
nb_NO: Varianter av produkter

[ctx: block title]
en: Product variations options
nb_NO: Alternativer for produktvarianter

[ctx: block title]
en: Products by Attribute
nb_NO: Produkter etter attributt

[ctx: block title]
en: Products by Category
nb_NO: Produkter per kategori

[ctx: block title]
en: Products by Tag
nb_NO: Produkter etter stikkord

[ctx: block title]
en: Rating Filter
nb_NO: Vurderingsfilter

[ctx: block title]
en: Related Products
nb_NO: Relaterte produkter

[ctx: block title]
en: Review Date
nb_NO: Omtaledato

[ctx: block title]
en: Review Rating
nb_NO: Vurdering

[ctx: block title]
en: Reviews Form
nb_NO: Omtaleskjema

[ctx: block title]
en: Reviews Next Page
nb_NO: Neste omtaleside

[ctx: block title]
en: Reviews Page Numbers
nb_NO: Sidenummer for omtaler

[ctx: block title]
en: Reviews Pagination
nb_NO: Sidenavigering for omtaler

[ctx: block title]
en: Reviews Previous Page
nb_NO: Forrige omtaleside

[ctx: block title]
en: Reviews Template
nb_NO: Omtalemal

[ctx: block title]
en: Reviews Title
nb_NO: Omtaletittel

[ctx: block title]
en: Reviews by Category
nb_NO: Omtaler etter kategori

[ctx: block title]
en: Reviews by Product
nb_NO: Omtaler etter produkt

[ctx: block title]
en: Shipping
nb_NO: Frakt

[ctx: block title]
en: Shipping Address
nb_NO: Leveringsadresse

[ctx: block title]
en: Shipping Address Section
nb_NO: Seksjon for leveringsadresse

[ctx: block title]
en: Shipping Options
nb_NO: Fraktalternativer

[ctx: block title]
en: Status Filter
nb_NO: Statusfilter

[ctx: block title]
en: Stock level threshold
nb_NO: Terskel for lagernivå

[ctx: block title]
en: Store Breadcrumbs
nb_NO: Lagre navigasjonsstier

[ctx: block title]
en: Store Notices
nb_NO: Butikkmeldinger

[ctx: block title]
en: Subtotal
nb_NO: Delsum

[ctx: block title]
en: Taxes
nb_NO: Avgifter

[ctx: block title]
en: Taxonomy
nb_NO: Taksonomi

[ctx: block title]
en: Taxonomy Filter
nb_NO: Taksonomi-filter

[ctx: block title]
en: Terms and Conditions
nb_NO: Salgsbetingelser

[ctx: block title]
en: Thumbnails
nb_NO: Miniatyrbilder

[ctx: block title]
en: Top Rated Products
nb_NO: Høyest vurderte produkter

[ctx: block title]
en: Totals
nb_NO: Totaler

[ctx: block title]
en: Variation Description (Beta)
nb_NO: Variantbeskrivelse (Beta)

[ctx: block title]
en: Variation Selector (Beta)
nb_NO: Variantvelger (Beta)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Template (Beta)
nb_NO: Variantvelger: Mal (Beta)

[ctx: block title]
en: WooCommerce Page
nb_NO: WooCommerce-side

en: brand
nb_NO: merke

[ctx: breadcrumb]
en: Home
nb_NO: Hjem

[ctx: button label of product search block]
en: Search
nb_NO: Søk

en: by %s
nb_NO: av %s

en: cURL installed but unable to retrieve version.
nb_NO: cURL er installert, men kunne ikke hente versjon.

en: cURL version
nb_NO: cURL-versjon

en: cURL version.
nb_NO: cURL-versjon.

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
nb_NO: Betaling %s

[ctx: checkout-validation]
en: Shipping %s
nb_NO: Frakt %s

[ctx: column name]
en: Review
nb_NO: Omtale

[ctx: column name]
en: Submitted on
nb_NO: Sendt den

[ctx: column_name]
en: Notification
nb_NO: Varsling

[ctx: column_name]
en: Product
nb_NO: Produkt

[ctx: column_name]
en: SKU
nb_NO: Produktnr.

[ctx: column_name]
en: Signed Up
nb_NO: Påmeldt

[ctx: column_name]
en: User/Email
nb_NO: Bruker/E-post

en: customer orders
nb_NO: kundeordrer

[ctx: database error]
en: unknown
nb_NO: ukjent

en: days
nb_NO: dager

[ctx: default-slug]
en: product
nb_NO: produkt

[ctx: default-slug]
en: shop
nb_NO: butikk

en: discounted shipping labels
nb_NO: fraktetiketter med rabatt

en: e.g. For heavy items requiring higher postage
nb_NO: f.eks. for tunge forsendelser som krever høyere porto

en: e.g. Free shipping
nb_NO: f.eks. gratis frakt

en: e.g. Heavy
nb_NO: f.eks. tung

en: e.g. Local pickup
nb_NO: f.eks. lokal henting

en: e.g. Standard national
nb_NO: f.eks. standard nasjonal

en: e.g. heavy-packages
nb_NO: f.eks. tunge pakker

en: e.g. length or weight
nb_NO: f.eks. lengde eller høyde

en: eCheck
nb_NO: eSjekk

en: eCheck ending in %1$s
nb_NO: eCheck slutter på %1$s

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
nb_NO: fakturering

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
nb_NO: frakt

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
nb_NO: Lasting mislyktes

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
nb_NO: Laster flere resultater og hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
nb_NO: Ingen treff

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
nb_NO: Vennligst slett %qty% tegn

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
nb_NO: Vennligst slett 1 tegn

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
nb_NO: Fyll inn %qty%  eller flere tegn

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
nb_NO: Vennligst fyll inn 1 eller flere tegn

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
nb_NO: Søke&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
nb_NO: Du kan bare velge %qty% produkter

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
nb_NO: Du kan bare velge 1 produkt

en: five star
nb_NO: femstjerners

en: guest orders
nb_NO: gjesteordrer

[ctx: hash before order number]
en: #
nb_NO: Nr.

[ctx: held stock note]
en: - %1$s &times; %2$d
nb_NO: - %1$s × %2$d

[ctx: held stock note]
en: - ...and %d more item. | - ... and %d more items.
nb_NO[0]: - ...og %d til produkt.
nb_NO[1]: - ...og %d til produkter.

[ctx: held stock note]
en: Stock hold of %1$s minutes applied to: %2$s
nb_NO: Lagerhold på %1$s minutter gjelder for: %2$s

en: l jS \o\f F Y, h:ia
nb_NO: l j. F Y, H:i

en: lbs
nb_NO: lb

[ctx: list table date hover format]
en: Y/m/d g:i:s a
nb_NO: d.m.Y H:i:s

[ctx: min_price]
en: From:
nb_NO: Fra:

en: new users
nb_NO: nye brukere

[ctx: notice action]
en: Manage notifications
nb_NO: Administrer varsler

[ctx: notice action]
en: Resend verification
nb_NO: Send bekreftelse på nytt

[ctx: notifications_status]
en: %s notification deleted. | %s notifications deleted.
nb_NO[0]: %s varsel ble slettet.
nb_NO[1]: %s varsler ble slettet.

[ctx: notifications_status]
en: %s notification updated. | %s notifications updated.
nb_NO[0]: %s varsel ble oppdatert.
nb_NO[1]: %s varsler ble oppdatert.

[ctx: notifications_status]
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Aktiv <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Aktive <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Kansellert <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Kansellerte <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Ventende <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Ventende <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
en: Sent <span class="count">(%s)</span> | Sent <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Sendt <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Sendte <span class="count">(%s)</span>

[ctx: number of pages]
en: of
nb_NO: av

en: of
nb_NO: av

en: optional
nb_NO: valgfritt

en: orders | orders
nb_NO[0]: ordre
nb_NO[1]: ordre

en: payment setup
nb_NO: betalingsoppsett

en: payment setup and automated taxes
nb_NO: betalingsoppsett og automatiske avgiftssatser

en: payment setup and discounted shipping labels
nb_NO: betalingsinstillinger og fraktetiketter med rabatt

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
nb_NO: betalingsinnstillinger, automatisk avgiftsberegning og fraktetiketter med rabatt

[ctx: placeholder]
en: Buy product
nb_NO: Kjøp produkt

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
nb_NO: Fra&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
nb_NO: Til&hellip;

[ctx: placeholder for search field]
en: Search products…
nb_NO: Søk produkter…

[ctx: post]
en: Failed
nb_NO: Mislyktes

[ctx: post]
en: In-Progress
nb_NO: Pågående

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Den <span class="count">ene</span>
nb_NO[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

en: privacy page
nb_NO: personvernside

en: privacy policy
nb_NO: personvernregler

[ctx: product reviews]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Godkjent <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Godkjent <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Ventende <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Ventende <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Papirkurv <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Papirkurv <span class="count">(%s)</span>

en: product_includes parameter need to specify exactly one product when segmenting by variation.
nb_NO: product_includes parameteren må angi nøyaktig ett produkt når det segmenteres etter variant.

en: required
nb_NO: påkrevd

[ctx: review]
en: Mark as spam
nb_NO: Merk som spam

[ctx: review]
en: Not Spam
nb_NO: Ikke spam

[ctx: review]
en: Not spam
nb_NO: Ikke spam

en: reviewed by %s
nb_NO: omtalt av %s

en: scheduled action
nb_NO: planlagt handling

en: scheduled actions
nb_NO: planlagte handlinger

en: shipping address
nb_NO: leveringsadresse

[ctx: shipping country prefix]
en: to
nb_NO: til

[ctx: shipping country prefix]
en: to the
nb_NO: til

[ctx: shipping packages]
en: Shipment %d
nb_NO: Forsendelse %d

[ctx: shipping packages]
en: Shipment 1
nb_NO: Forsendelse 1

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
nb_NO: Frakt

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
nb_NO: Frakt %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
nb_NO: Ordre

[ctx: slug]
en: brand
nb_NO: merke

[ctx: slug]
en: product
nb_NO: produkt

[ctx: slug]
en: product-category
nb_NO: produktkategori

[ctx: slug]
en: product-tag
nb_NO: produktstikkord

[ctx: slug]
en: uncategorized
nb_NO: ukategorisert

[ctx: status labels]
en: All
nb_NO: Alle

[ctx: status labels]
en: Past-due
nb_NO: Forsinket

[ctx: stock notification status]
en: Active
nb_NO: Aktiv

[ctx: stock notification status]
en: Cancelled
nb_NO: Kansellert

[ctx: stock notification status]
en: Pending
nb_NO: På vent

[ctx: stock notification status]
en: Sent
nb_NO: Sendt

[ctx: submit button]
en: Search
nb_NO: Søk

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s added
nb_NO: %s lagt til

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s deleted
nb_NO: %s slettet

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not added
nb_NO: %s ikke lagt til

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not updated
nb_NO: %s ikke oppdatert

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s updated
nb_NO: %s oppdatert

en: terms and conditions
nb_NO: salgsbetingelsene

en: the
nb_NO: den

en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
nb_NO: uventet avslutning: PHP Fatal error %1$s i %2$s på linje %3$s

en: unknown
nb_NO: ukjent

[ctx: unsubscribe cta for stock notifications for existing customers]
en: click here
nb_NO: trykk her

[ctx: unsubscribe cta for stock notifications for guests]
en: click here
nb_NO: trykk her

[ctx: user webhook count]
en: User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhook. | User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhooks.
nb_NO[0]: Brukernr. %1$s %2$s har opprettet %3$d WooCommerce webhook.
nb_NO[1]: Brukernr. %1$s %2$s har opprettet %3$d WooCommerce webhook-er.

[ctx: verb]
en: Trash
nb_NO: Slett

en: verified owner
nb_NO: bekreftet eier

[ctx: with first and last result]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
nb_NO[0]: Viser %1$d&ndash;%2$d av %3$d resultat
nb_NO[1]: Viser %1$d&ndash;%2$d av %3$d resultater

en: yd
nb_NO: yard

en: Åland Islands
nb_NO: Åland

en: — No Change —
nb_NO: — Ingen endring —

en: — No change —
nb_NO: — Ingen endring —

en: ℹ️ WooCommerce installed and activated <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>. <a href="%4$s">More information</a>
nb_NO: ℹ️ WooCommerce installerte og aktiverte <a href="%1$s">Legacy REST API-plugin</a> fordi dette nettstedet har <a href="%2$s">Legacy REST API aktivert</a> eller har <a href="%3$s">definert eldre webhooks</a>. <a href="%4$s">Mer informasjon om dette</a>

en: ℹ️️ The WooCommerce Legacy REST API extension is installed and active.
nb_NO: ℹ️️ WooCommerce Legacy REST API-utvidelsen er installert og aktiv.

en: ⚠ 1 Incompatible plugin detected (%s).
nb_NO: ⚠ 1 inkompatibel utvidelse oppdaget (%s).

en: ⚠ 2 Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s).
nb_NO: ⚠ 2 inkompatible utvidelser oppdaget (%1$s og %2$s).

en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API plugin</a> is installed and active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
nb_NO: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">Legacy REST API-plugin</a> er installert og aktiv på dette nettstedet</b>. Vær oppmerksom på at WooCommerce Legacy REST API <b>ikke</b> er kompatibelt med HPOS.

en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API</a> is active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
nb_NO: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">Legacy REST API</a> er aktivt på dette nettstedet</b>. Vær oppmerksom på at WooCommerce Legacy REST API <b>ikke</b> er kompatibelt med HPOS.

en: ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s, %2$s and %3$d other). | ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s plugins and %3$d others).
nb_NO[0]: ⚠ Inkompatible utvidelser oppdaget (%1$s, %2$s og %3$d andre).
nb_NO[1]: ⚠ Inkompatible utvidelser oppdaget (%1$s og %2$s utvidelser og %3$d andre).

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce feature '%s', it shouldn't be activated.
nb_NO: ⚠ Denne utvidelelsen er inkompatibel med den påslåtte WooCommerce-funksjonen '%s', den skal ikke aktiveres.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s' and '%2$s', it shouldn't be activated.
nb_NO: ⚠ Denne utvidelsen er inkompatibel med de påslåtte WooCommerce-funksjonene «%1$s» og «%2$s», den skal ikke aktiveres.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s', '%2$s' and %3$d more, it shouldn't be activated.
nb_NO: ⚠ Denne utvidelsen er inkompatibel med de påslåtte WooCommerce-funksjonene «%1$s», «%2$s» og %3$d flere, den skal ikke aktiveres.

en: ⚠ Usage tracking must be enabled to use remote logging.
nb_NO: ⚠ Brukssporing må være aktivert for å kunne bruke ekstern logging.

en: ⚠️ Only %s files can be searched at one time. Try filtering the file list before searching.
nb_NO: ⚠️ Det kan bare søkes i %s filer om gangen. Prøv å filtrere listen av filer før du søker.

en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been moved to <a target=”_blank” href="%1$s">a dedicated extension</a>. <b><a target=”_blank” href="%2$s">Learn more about this change</a></b>
nb_NO: ⚠️ WooCommerce Legacy REST API har blitt flyttet til en egen <a target=”_blank” href="%1$s">utvidelse</a>. <b><a target=”_blank” href="%2$s">Lær mer om denne endringen</a></b>

en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been removed from WooCommerce, this will cause <a href="%1$s">webhooks on this site that are configured to use the Legacy REST API</a> to stop working. <a target="_blank" href="%2$s">A separate WooCommerce extension is available</a> to allow these webhooks to keep using the Legacy REST API without interruption. You can also edit these webhooks to use the current REST API version to generate the payload instead. <b><a target="_blank" href="%3$s">Learn more about this change.</a></b>
nb_NO: ⚠️ WooCommerce Legacy REST API har blitt fjernet fra WooCommerce, og dette vil føre til at <a href="%1$s">webhooks på dette nettstedet som er konfigurert til å bruke Legacy REST API</a>, slutter å fungere. <a target="_blank" href="%2$s">En separat WooCommerce-utvidelse er tilgjengelig</a> slik at disse webhooksene kan fortsette å bruke Legacy REST API uten avbrudd. Du kan også redigere disse webhooksene slik at de bruker den nåværende REST API-versjonen til å generere nyttelasten i stedet. <b><a target="_blank" href="%3$s">Finn ut mer om denne endringen.</a></b>

en: ⚠️ The file system connection could not be initialized.
nb_NO: ⚠️ Filsystemtilkoblingen kunne ikke initialiseres.

en: ⚠️ The file system is not configured for direct writes. This could cause problems for the logger.
nb_NO: ⚠️ Filsystemet er ikke konfigurert for direkte skriving. Dette kan forårsake problemer for loggeren.

en: ⚠️ This directory does not appear to be writable.
nb_NO: ⚠️ Denne katalogen ser ikke ut til å være skrivbar.

en: ⚠️ WooCommerce attempted to install <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but the installation failed (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please install and activate the plugin manually. <a href="%5$s">More information</a>
nb_NO: ⚠️ WooCommerce forsøkte å installere <a href="%1$s">Legacy REST API-plugin</a> fordi dette nettstedet har <a href="%2$s">Legacy REST API aktivert</a> eller har <a href="%3$s">definert eldre webhooks</a>, men installasjonen mislyktes (se feilinformasjon i <a href="%4$s">WooCommerce-loggene</a>). Vennligst installer og aktiver plugin-modulen manuelt. <a href="%5$s">Mer informasjon om dette</a>

en: ⚠️ WooCommerce installed <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but it failed to activate it (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please go to <a href="%5$s">the plugins page</a> and activate it manually. <a href="%6$s">More information</a>
nb_NO: ⚠️ WooCommerce installerte <a href="%1$s">Legacy REST API-plugin</a> fordi dette nettstedet har <a href="%2$s">Legacy REST API aktivert</a> eller har <a href="%3$s">definert eldre webhooks</a>, men klarte ikke å aktivere den (se feilinformasjon i <a href="%4$s">WooCommerce-loggene</a>). Gå til <a href="%5$s">plugins-siden</a> og aktiver den manuelt. <a href="%6$s">Mer informasjon om dette</a>

en: ✅ Ready
nb_NO: ✅ Klar

en: 🎉 Congrats on adding your first product!
nb_NO: 🎉 Gratulerer med å legge til ditt første produkt!
