WP Cerber Security - en to nl translation catalogue (1254 entries)

en: Limit login attempts
nl: Inlogpogingen beperken

en: minutes
nl: minuten

en: Site connection
nl: Websiteverbinding

en: Proactive security rules
nl: Proactieve beveiligingsregels

en: Custom login page
nl: Aangepaste inlogpagina

en: Custom login URL
nl: Aangepaste inlog-URL

en: Citadel mode
nl: Citadelstand

en: Duration
nl: Duur

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Access Lists
nl: Toegangslijsten

en: Activity
nl: Activiteit

en: Lockouts
nl: Uitsluitingen

en: Date
nl: Datum

en: Local User
nl: Lokale gebruiker

en: Username used
nl: Toegepaste gebruikersnaam

en: Logged in
nl: Ingelogd

en: Logged out
nl: Uitgelogd

en: Login failed
nl: Inloggen mislukt

en: IP blocked
nl: IP geblokkeerd

en: Locked out
nl: Buitengesloten

en: IP blacklisted
nl: IP uitgesloten

en: Password changed
nl: Wachtwoord veranderd

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Lockout for %s was removed
nl: Uitsluiting voor %s is verwijderd

en: White IP Access List
nl: Toegelaten IP-adressen

en: Black IP Access List
nl: Uitgesloten IP-adressen

en: List is empty
nl: Lijst is leeg

en: View Activity
nl: Activiteit bekijken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Last login
nl: Laatst ingelogd

en: Never
nl: Nooit

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: My site is behind a reverse proxy
nl: Mijn website draait achter een reverse proxy

en: Make your protection smarter!
nl: Maak je bescherming slimmer!

en: Please enable Permalinks to use this feature. Set Permalink Settings to something other than Default.
nl: Schakel Permalinks in om deze functionaliteit te gebruiken. Stel de Permalinks instelling in op iets anders dan Standaard.

en: Main Settings
nl: Hoofdinstellingen

en: Help
nl: Hulp

en: Increase lockout duration to %s hours after %s lockouts in the last %s hours
nl: Uitsluiting verlengen naar %s uur na %s uitsluitingen in de afgelopen %s uur

en: You are not allowed to log in. Ask your administrator for assistance.
nl: Je hebt geen toestemming om in te loggen. Vraag je beheerder om informatie.

en: Expires
nl: Verloopt

en: No lockouts at the moment. The sky is clear.
nl: Momenteel geen uitsluitingen.

en: Can't activate WP Cerber due to a database error.
nl: Kan WP Cerber niet activeren door een fout in de database.

en: days
nl: dagen

en: Click to send test
nl: Klik om test te verzenden

en: Attention! You have changed the login URL! The new login URL is
nl: Let op! Je hebt de inlog-URL veranderd. De nieuwe inlog-URL is

en: Comments
nl: Reacties

en: Tools
nl: Gereedschap

en: Select file to import.
nl: Kies bestand om te importeren.

en: What do you want to import?
nl: Wat wil je importeren?

en: Upload file
nl: Bestand uploaden

en: No file was uploaded or file is corrupted
nl: Geen bestand geüpload of bestand is beschadigd

en: Error while parsing file
nl: Fout bij verwerken bestand

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: unknown
nl: onbekend

en: active
nl: actief

en: deactivate
nl: deactiveren

en: not active
nl: niet actief

en: disabled
nl: gedeactiveerd

en: failed attempts
nl: mislukte pogingen

en: in 24 hours
nl: in 24 uur

en: view all
nl: bekijk alles

en: lockouts
nl: uitsluitingen

en: Lockouts at the moment
nl: Actuele uitsluitingen

en: Last lockout
nl: Recente uitsluiting

en: entry | entries
nl[0]: item
nl[1]: items

en: New Custom login URL
nl: Nieuwe Aangepaste inlog-URL

en: Use file
nl: Bestand gebruiken

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Reason
nl: Reden

en: Add IP to the Black List
nl: IP-adres toevoegen aan Uitsluitingslijst

en: Hardening
nl: Versterking

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Hardening WordPress
nl: Wordpress versterken

en: Stop user enumeration
nl: Stop nummering gebruikers

en: Disable XML-RPC
nl: XML-RPC uitschakelen

en: Block access to the XML-RPC server (including Pingbacks and Trackbacks)
nl: Toegang tot XML-RPC server uitschakelen (inclusief Pingbacks en Trackbacks)

en: Disable feeds
nl: Feeds uitschakelen

en: Block access to the RSS, Atom and RDF feeds
nl: Blokkeer toegang tot de RSS-, Atom- en RDF-feeds

en: Disable REST API
nl: REST API uitschakelen

en: WP Cerber is now active and has started protecting your site
nl: WP Cerber is actief en beschermt nu je website

en: Action
nl: Actie

en: Incorrect IP address or IP range
nl: IP-adres of -reeks is incorrect

en: Network:
nl: Netwerk:

en: Add network to the Black List
nl: Netwerk toevoegen aan Uitsluitingslijst

en: Attention! Citadel mode is now active. Nobody is able to log in.
nl: Let op! Citadelstand is actief; niemand kan inloggen.

en: Unknown
nl: Onbekend

en: ERROR:
nl: FOUT:

en: Human verification failed. Please click the square box in the reCAPTCHA block below.
nl: Menselijke verificatie mislukt. Klik het vierkant in onderstaand reCAPTCHA-blok.

en: Username is not allowed. Please choose another one.
nl: Gebruikersnaam is niet toegestaan, kies een andere.

en: unspecified
nl: niet gespecificeerd

en: Number of lockouts is increasing
nl: Aantal uitsluitingen loopt op

en: Import settings
nl: Instellingen importeren

en: Prohibited usernames
nl: Verboden gebruikersnamen

en: reCAPTCHA settings
nl: reCAPTCHA-instellingen

en: Site key
nl: Site-sleutel

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Enable reCAPTCHA for WordPress registration form
nl: ReCAPTCHA instellen voor WordPress registratiepagina

en: Enable reCAPTCHA for WordPress login form
nl: ReCAPTCHA inschakelen voor WordPress inlogpagina

en: Before you can start using reCAPTCHA, you have to obtain Site key and Secret key on the Google website
nl: Haal eerst een Site-sleutel en Geheime Sleutel op van Google om reCAPTCHA te kunnen gebruiken

en: Know more
nl: Meer weten

en: User created
nl: Gebruiker toegevoegd

en: User registered
nl: Gebruiker aangemeld

en: reCAPTCHA verification failed
nl: reCAPTCHA verificatie mislukt

en: reCAPTCHA settings are incorrect
nl: foutieve reCAPTCHA-instellingen

en: Attempt to access prohibited URL
nl: Verboden URL

en: Attempt to log in with prohibited username
nl: Inlogpoging met verboden gebruikersnaam

en: Enable reCAPTCHA for WooCommerce registration form
nl: ReCAPTCHA inschakelen voor WooCommerce registratie

en: Enable reCAPTCHA for WordPress lost password form
nl: ReCAPTCHA inschakelen om nieuw WordPress wachtwoord op te vragen

en: Enable reCAPTCHA for WooCommerce lost password form
nl: ReCAPTCHA inschakelen om nieuw WooCommerce wachtwoord op te vragen

en: Enable reCAPTCHA for WooCommerce login form
nl: ReCAPTCHA inschakelen voor WooCommerce inlogpagina

en: Request to the Google reCAPTCHA service failed
nl: Verzoek aan Google ReCAPTCHA-service mislukt

en: View all
nl: Zie alle

en: Recently locked out IP addresses
nl: Recent buitengesloten IP-adressen

en: OK, nail them all
nl: OK, gooi ze er allemaal uit

en: NO, maybe later
nl: Nee, misschien later

en: Want to make WP Cerber even more powerful?
nl: Wil je WP Cerber nog beter maken?

en: Allow WP Cerber to send locked out malicious IP addresses to Cerber Lab. This helps the plugin team to develop new algorithms for WP Cerber that will defend WordPress against new threats and botnets that are appearing  everyday. You can disable the sending in the plugin settings at any time.
nl: Sta WP Cerber toe om geblokkeerde boosaardige IP-adressen te delen met Cerber Lab. Dat helpt ons betere algoritmes te maken om WordPress te beschermen tegen nieuwe bedreigingen en botnets. Je kunt je toestemming altijd weer intrekken.

en: IP address
nl: IP-adres

en: User login
nl: Gebruikers-login

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Search for IP or username
nl: Zoek IP of gebruikersnaam

en: User
nl: Gebruiker

en: Search string
nl: Zoekfrase

en: Date format
nl: Datumformaat

en: if empty, the default format %s will be used
nl: indien leeg, gebruiken we standaardinstelling %s

en: Push notifications
nl: Push meldingen

en: Email notifications
nl: E-mail meldingen

en: Use comma to specify multiple values
nl: Scheid meer waarden met komma's

en: All connected devices
nl: Alle verbonden apparaten

en: No devices found
nl: Geen apparaten gevonden

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Password reset requested
nl: Wachtwoordvernieuwing aangevraagd

en: Apply limit login rules to IP addresses in the White IP Access List
nl: Pas regels voor inlogbeperking toe op de Lijst Toegelaten IP-adressen

en: Invisible reCAPTCHA
nl: Onzichtbare reCAPTCHA

en: Enable invisible reCAPTCHA
nl: Zet onzichtbare reCAPTCHA aan

en: (do not enable it unless you get and enter the Site and Secret keys for the invisible version)
nl: (zet pas aan als je de Sitesleutel en Geheime Sleutel voor de onzichtbare versie hebt ontvangen)

en: Enable reCAPTCHA for WordPress comment form
nl: Zet reCAPTCHA aan voor WordPress reacties

en: Limit attempts
nl: Beperk aantal pogingen

en: Lock out IP address for %s minutes after %s failed attempts within %s minutes
nl: Sluit IP-adressen uit voor %s minuten na %s mislukte pogingen in %s minuten

en: In the Citadel mode nobody is able to log in except IPs from the White IP Access List. Active user sessions will not be affected.
nl: In de Citadelstand kunnen alleen adressen van de Lijst Toegelaten IP-adressen inloggen. Heeft geen effect op reeds ingelogde gebruikers.

en: Event
nl: Gebeurtenis

en: Spam comments denied
nl: Spamreacties afgewezen

en: Malicious IP addresses detected
nl: Kwaadaardige IP-adressen gevonden

en: Lockouts occurred
nl: Uitsluitingen

en: You are not allowed to register.
nl: Je mag niet aanmelden.

en: Spam comment denied
nl: Spamreactie afgewezen

en: Attempt to log in denied
nl: Inlogpoging afgewezen

en: Attempt to register denied
nl: Aanmeldingspoging afgewezen

en: Malicious activities mitigated
nl: Verdachte activiteiten afgevangen

en: Diagnostic
nl: Diagnose

en: License
nl: Licentie

en: Sorry, human verification failed.
nl: Sorry, je verificatie faalt.

en: Comment processing
nl: Verwerking van reactie

en: If a spam comment detected
nl: Bij detectie van een spam-reactie

en: Trash spam comments
nl: Spamreacties weggooien

en: Move spam comments to trash after
nl: Verwijder spamreacties na

en: Spam form submission denied
nl: Geweigerd wegens spam

en: Protect all forms on the website with bot detection engine
nl: Bescherm alle invoerformulieren met bot-detectie

en: Country
nl: Land

en: Security Rules
nl: Beveiligingsregels

en: Failed login attempts
nl: Gefaalde loginpogingen

en: Registered
nl: Aangemeld

en: You
nl: Jij

en: Spam form submissions denied
nl: Spam formulierafgifte afgewezen

en: Getting Started Guide
nl: Startgids

en: Countries
nl: Landen

en: Permitted for one country | Permitted for %d countries
nl[0]: Toegestaan voor één land
nl[1]: Toegestaan voor %d landen

en: No rule
nl: Geen regel

en: Security rules have been updated
nl: Beveiligingsregels zijn vernieuwd

en: Form submission denied
nl: Formulierafgifte afgewezen

en: Comment denied
nl: Commentaar afgewezen

en: Request to REST API denied
nl: Verzoek aan REST API afgewezen

en: Bot detected
nl: Bot gedetecteerd

en: Citadel mode is active
nl: Citadelstand actief

en: Malicious activity detected
nl: Kwaadaardige activiteit gedetecteerd

en: Blocked by country rule
nl: Geblokkeerd door landenregel

en: Limit reached
nl: Limiet bereikt

en: Multiple suspicious activities
nl: Meerdere verdachte activiteiten

en: Registration limit
nl: Registratielimiet

en: Start typing here to find a country
nl: Begin te typen om een land te vinden

en: Click on a country name to add it to the list of selected countries
nl: Klik op een landnaam om toe te voegen aan de lijst gekozen landen

en: Submit forms
nl: Formulieren versturen

en: Post comments
nl: Commentaar plaatsen

en: Register on the website
nl: Aanmelden bij de website

en: Use XML-RPC
nl: Benut XML-RPC

en: Use REST API
nl: Benut REST API

en: Deny it completely
nl: Volledig negeren

en: Mark it as spam
nl: Markeren als spam

en: If you use a caching plugin, you have to add your new login URL to the list of pages not to cache.
nl: Gebruik je een caching plug-in, dan moet je je nieuwe login URL toevoegen aan de niet te cachen pagina's.

en: To change reporting settings visit
nl: Om je rapportageinstellingen aan te passen, ga naar

en: Your login page:
nl: Je login-pagina:

en: Your license is valid until
nl: Je licentie geldt tot

en: Activity details
nl: Details van activiteiten

en: Click to send now
nl: Klik om nu te versturen

en: Not permitted for one country | Not permitted for %d countries
nl[0]: Niet toegestaan voor één land
nl[1]: Niet toegestaan voor %d landen

en: Weekly Report
nl: Weekrapport

en: Use 404 template from the active theme
nl: Gebruik 404-sjabloon van het actieve thema

en: Display simple 404 page
nl: Toon eenvoudige 404-pagina

en: Optional comment for this entry
nl: Opmerking hierbij

en: You cannot add your IP address or network
nl: Je kunt je eigen IP of netwerk niet toevoegen

en: To specify a REGEX pattern wrap a pattern in two forward slashes.
nl: Je kunt REGEX-patronen gebruiken; sluit deze op in voorwaartse slashes zoals /admin.*/.

en: Traffic Inspector
nl: Verkeersinspectie

en: Traffic
nl: Verkeer

en: Request
nl: Verzoek

en: User Agent
nl: Webbrowser

en: Form submissions
nl: Formulierverzendingen

en: Page Not Found
nl: Pagina niet gevonden

en: Longer than
nl: Langer dan

en: Refresh
nl: Ververs

en: Check for requests
nl: Controleer op verzoeken

en: Not specified
nl: Niet gespecificeerd

en: Logging mode
nl: Rapportagestand

en: Logging disabled
nl: Rapportage uit

en: Smart
nl: Slim

en: All traffic
nl: Alle verkeer

en: Mask these form fields
nl: Verberg deze formuliervelden

en: milliseconds
nl: milliseconden

en: Save request fields
nl: Bewaar verzoekvelden

en: Page generation time threshold
nl: Drempeltijd paginaopbouw

en: enabled
nl: aan

en: no connection
nl: geen verbinding

en: Last seen
nl: Laatst gezien

en: We're sorry, you are not allowed to proceed
nl: Excuus, je mag niet doorgaan

en: Save request headers
nl: Sla 'request headers' op

en: Save $_SERVER
nl: Sla $_SERVER op

en: Save request cookies
nl: Sla 'request cookies' op

en: Protect admin scripts
nl: Bescherm admin scripts

en: Block unauthorized access to load-scripts.php and load-styles.php
nl: Blokkeer ongeoorloofde toegang tot load-scripts.php en load-styles.php

en: Unable to delete the file
nl: Kan bestand niet verwijderen

en: Load security engine
nl: Start beveiligingskern

en: Legacy mode
nl: Verouderde stand

en: Standard mode
nl: Standaardinstelling

en: Plugin initialization mode has not been changed
nl: Plug-in initialisatie is niet aangepast

en: File upload denied
nl: Bestandsupload afgewezen

en: Be careful about enabling these options.
nl: Wees voorzichtig met deze opties!

en: If you forget your Custom login URL, you will be unable to log in.
nl: Als je de Aangepaste inlog-URL vergeet, kun je niet meer inloggen.

en: Site Integrity
nl: Site-integriteit

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Quick Scan
nl: Snelle Scan

en: Full Scan
nl: Volledige scan

en: Denied
nl: Afgewezen

en: Use White IP Access List
nl: Lijst Toegelaten IP-adressen gebruiken

en: Disable dashboard redirection
nl: Dashboard omleiding uitzetten

en: Disable automatic redirection to the login page when /wp-admin/ is requested by an unauthorized request
nl: Automatische omleiding naar de loginpagina uitzetten als /wp-admin/ ongeautoriseerd wordt opgevraagd

en: Scanner settings
nl: Scanner-instellingen

en: Custom signatures
nl: Ondertekening op maat

en: Specify custom PHP code signatures. One item per line. To specify a REGEX pattern, enclose a whole line in two braces.
nl: Eigen PHP code ondertekeningen, één per regel. Zet bij een REGEX-patroon de hele regel tussen accolades { }.

en: Unwanted file extensions
nl: Ongewenste bestandsextensies

en: Specify file extensions to search for. Full scan only. Use comma to separate items.
nl: Geef bedoelde bestandsextensies op, komma-gescheiden. Alleen tbv de volledige scan.

en: Directories to exclude
nl: Uit te sluiten mappen

en: Delete quarantined files after
nl: Wis bestanden in quarantaine na

en: Launch Quick Scan
nl: Begin Snelle Scan

en: Every hour
nl: Elk uur

en: Every 3 hours
nl: Elke 3 uur

en: Every 6 hours
nl: Elke 6 uur

en: Launch Full Scan
nl: Start volledige scan

en: Low severity
nl: Niet ernstig

en: Medium severity
nl: Ernstig

en: High severity
nl: Zeer ernstig

en: Report an issue if any of the following is true
nl: Rapporteer

en: Send email report
nl: Stuur e-mail-rapport

en: After every scan
nl: Na elke scan

en: If any changes in scan results occurred
nl: Bij veranderingen in de scanresultaten

en: Include file sizes
nl: Voeg bestandsgrootte toe

en: Include scan errors
nl: Voeg scanfouten toe

en: Security Scanner
nl: Veiligheidsscanner

en: Scheduling
nl: Agenderen

en: Currently a scheduled scan in progress. Please wait until it is finished.
nl: Er loopt een geagendeerde scan; wacht totdat deze afloopt.

en: Previous scan started %s has not been completed. Continue scanning?
nl: Voorgaande scan die begon op %s is nog niet klaar. Daarmee doorgaan?

en: It seems this website has never been scanned. To start scanning click the button below.
nl: Deze site lijkt nooit te zijn gescand. Klik onderstaande knop om nu te scannen.

en: Start Quick Scan
nl: Begin Snelle Scan

en: Start Full Scan
nl: Begin Volledige Scan

en: Stop Scanning
nl: Stop Scannen

en: Continue Scanning
nl: Hervat Scannen

en: Delete
nl: Wis

en: Verified
nl: Geverifieerd

en: Integrity data not found
nl: Integriteitsgegevens niet gevonden

en: Unable to check the integrity of the plugin due to a network error
nl: Kan integriteit van plug-in niet controleren door een netwerkfout

en: Unable to check the integrity of WordPress files due to a network error
nl: Kan integriteit van Wordpressbestanden niet controleren door een netwerkfout

en: Unable to check the integrity of the theme due to a network error
nl: Kan integriteit van thema niet controleren door een netwerkfout

en: Unable to process file
nl: Kan bestand niet verwerken

en: Unable to open file
nl: Kan bestand niet openen

en: Checksum mismatch
nl: Controlegetal klopt niet

en: Suspicious code found
nl: Verdachte code gevonden

en: Unattended suspicious file
nl: Verdacht losstaand bestand

en: Executable code found
nl: Uitvoerbare code gevonden

en: Unwanted file extension
nl: Ongewenste bestandsextensie

en: New file
nl: Nieuw bestand

en: Custom signature found
nl: Eigen ondertekening gevonden

en: Parsing the list of files
nl: Bezig de bestandslijst door te nemen

en: Checking for new and modified files
nl: Controleren op nieuwe en gewijzigde bestanden

en: Verifying the integrity of WordPress
nl: Integriteit van WordPress controleren

en: Verifying the integrity of the plugins
nl: Integriteit van plug-ins controleren

en: Verifying the integrity of the themes
nl: Integriteit van thema's controleren

en: Searching for malicious code
nl: Kwaadaardige code zoeken

en: Finalizing the scan
nl: Scan afronden

en: Files to scan
nl: Bestanden te scannen

en: Critical issues
nl: Kritieke problemen

en: Issues total
nl: Totaal aan problemen

en: Scanner Report
nl: Scannerrapport

en: If new issues found
nl: Bij nieuw gevonden problemen

en: Suspicious directives found
nl: Verdachte instellingen gevonden

en: Suspicious code instruction found
nl: Verdachte code-instructie gevonden

en: Suspicious code signatures found
nl: Verdachte code-ondertekeningen gevonden

en: To solve this issue you have to reinstall %s or update it to the latest version.
nl: Herinstalleer of update %s om dit probleem op te lossen.

en: Please upload a reference ZIP archive
nl: Upload een referentie-ZIP-archief

en: Resolve issue
nl: Probleem oplossen

en: We have not found any integrity data to verify
nl: We hebben geen integriteitsgegevens ter verificatie van

en: You have to upload a ZIP archive from which you've installed it. This enables the security scanner to verify the integrity of the code and detect malware.
nl: Je moet het ZIP-archief uploaden vanwaar dit is geïnstalleerd. Daarmee kan de scanner de integriteit van de code controleren en malware herkennen.

en: Full Scan Report
nl: Rapport Volledige Scan

en: Quick Scan Report
nl: Rapportage Snelle Scan

en: Files scanned
nl: Bestanden gescand

en: Check for activities
nl: Check op activiteiten

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Malicious request denied
nl: Kwaadaardige request afgewezen

en: User activated
nl: Gebruiker-geactiveerd

en: Suspicious number of fields
nl: Verdacht aantal velden

en: Suspicious number of nested values
nl: Verdacht aantal geneste waarden

en: Malicious code detected
nl: Kwaadaardige code ontdekt

en: Attempt to upload a file with malicious code
nl: Poging een bestand met kwaadaardige code te uploaden

en: Vulnerability found
nl: Kwetsbaarheid gevonden

en: Unable to check the integrity due to a DB error
nl: Kan integriteit niet controleren door DB-fout

en: Automated recurring scan schedule
nl: Schema voor geautomatiseerde scans

en: Scan results reporting
nl: Rapportage scanresultaten

en: Suspicious activity
nl: Verdachte activiteit

en: Errors
nl: Fouten

[ctx: preposition of time like: at 11:00]
note: 'at' is a preposition of time, used in contexts like "at 11:00" or "at midnight".
en: at
nl: om

en: Started
nl: Begonnen

en: Finished
nl: Geëindigd

en: Performance
nl: Prestatie

en: Vulnerabilities
nl: Kwetsbaarheden

en: New files
nl: Nieuwe bestanden

en: Changed files
nl: Aangepaste bestanden

en: Unwanted extensions
nl: Ongewenste extensies

en: Unattended files
nl: Losstaande bestanden

en: Scanned
nl: Gescand

en: There are no files in the quarantine at the moment.
nl: Er staan nu geen bestanden in quarantaine.

en: Restore
nl: Terugzetten

en: Automatic deletion
nl: Automatische verwijdering

en: Size
nl: Grootte

en: File
nl: Bestand

en: The file has been restored to its original location.
nl: Het bestand is teruggezet op de oorspronkelijke plek.

en: Integrity
nl: Integriteit

en: Attempt to upload malicious file denied
nl: Poging afgeweerd om kwaadaardig bestand te uploaden

en: Awesome!
nl: Geweldig!

en: Automatic cleanup of malware and suspicious files
nl: Automatisch opschonen van malware en verdachte bestanden

en: Files in the sessions directory
nl: Bestanden in de sessie-map

en: Files in these directories
nl: Bestanden in deze mappen

en: Files with these extensions
nl: Bestanden met deze extensies

en: Use comma to separate items.
nl: Scheid items met komma's.

en: Cleaning up
nl: Opschonen

en: Malicious code found
nl: Kwaadaardige code gevonden

en: This file contains executable code and may contain obfuscated malware. If this file is a part of a theme or a plugin, it must be located in the theme or the plugin folder. No exception, no excuses.
nl: Het bestand bevat uitvoerbare code en mogelijk verborgen malware. Maakt het deel uit van een thema of plug-in, dan moet het in de desbetreffende map staan. Zonder uitzondering.

en: The scanner recognizes this file as "ownerless" or "not bundled" because it does not belong to any known part of the website and should not be here.
nl: De scanner ziet dit bestand als 'verweesd' of 'niet gekoppeld' omdat het bij geen enkel bekend deel van de website hoort en hier dus geen plaats heeft.

en: It may remain after upgrading to a newer version of %s. It also may be a piece of obfuscated malware. In a rare case it might be a part of a custom-made (bespoke) plugin or theme.
nl: Mogelijk achtergebleven bij een upgrade van %s. Het kan ook deel uitmaken van verborgen malware. Of -uitzonderlijk- bij een maatwerk plug-in of thema horen.

en: The contents of the file have been changed and do not match what exists in the official WordPress repository or a reference file you have uploaded earlier. The file may have been altered by malware, infected by a virus or has been tampered with.
nl: De bestandsinhoud is veranderd en past niet bij wat er op de officiële WordPress-site staat of bij het referentiebestand dat je eerder hebt geüpload. Het bestand kan zijn aangepast door malware, geïnfecteerd met een virus of handmatig gewijzigd.

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Automatically moved to quarantine
nl: Automatisch in quarantaine gezet

en: Suspicious SQL code detected
nl: Verdachte SQL-code gevonden

[ctx: Example: Last malware scan: 23 Jan 2018]
en: Last malware scan
nl: Recente malware scan

en: Live Traffic
nl: Huidig verkeer

en: Disable PHP in uploads
nl: Zet PHP uit in uploads

en: Disable PHP error displaying
nl: Zet PHP foutweergave uit

en: Ignore List
nl: Negeer-lijst

en: Ignore
nl: Negeer

note: For translators
en: Apply
nl: Pas toe

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Remove from the list
nl: Verwijder van de lijst

en: User Insights
nl: Gebruikersinzichten

en: Traffic Insights
nl: Verkeersinzichten

en: Activity Insights
nl: Activiteitsinzichten

en: Are you sure you want to delete selected files?
nl: Weet je zeker dat je de geselecteerde bestanden wilt wissen?

en: These files have been moved to the quarantine
nl: Deze bestanden zijn in quarantaine gezet

en: Do you want to add selected files to the ignore list?
nl: Wil je de geselecteerde bestanden toevoegen aan de negeer-lijst?

en: These files have been added to the ignore list
nl: Deze bestanden zijn toegevoegd aan de negeer-lijst

en: Some errors occurred
nl: Er zijn fouten opgetreden

en: All files have been processed
nl: Alle bestanden zijn verwerkt

en: Know more about all advantages at
nl: Leer alle voordelen kennen op

en: Suspicious JavaScript code detected
nl: Verdachte JavaScript-code ontdekt

en: All scans
nl: Alle scans

en: The list is empty.
nl: De lijst is leeg.

en: No files match the specified filter.
nl: Het filter levert geen bestanden op.

en: Click here to see the full list of files
nl: Klik hier om de hele bestandenlijst te zien

en: Page generation time
nl: Aanmaaktijd pagina

en: Log In
nl: Inloggen

en: Log Out
nl: Uitloggen

en: Register
nl: Aanmelden

en: IP address is locked out
nl: IP-adres is uitgesloten

en: Traffic Inspection
nl: Verkeersinspectie

en: Maximum compatibility
nl: Maximale compatibiliteit

en: Maximum security
nl: Maximale veiligheid

en: Erroneous Request Shielding
nl: Afschermen foutieve requests

en: Save software errors
nl: Softwarefouten opslaan

en: Preparing for the scan
nl: Scan voorbereiden

en: Blocked by administrator
nl: Geblokkeerd door de beheerder

en: Block User
nl: Blokkeer gebruiker

en: User is not permitted to log into the website
nl: Gebruiker mag niet inloggen op de site

en: User Message
nl: bericht van gebruiker

en: An optional message for this user
nl: Een optioneel bericht voor deze gebruiker

en: Blocked Users
nl: Geblokkeerde Gebruikers

en: Block access to user pages like /?author=n
nl: Blokkeer toegang tot gebruikerspagina's als /?author=n

en: Access to WordPress REST API
nl: Toegang tot WordPress REST API

en: Block access to WordPress REST API except any of the following
nl: Blokkeer toegang tot gebruikersdata via REST API behalve

en: Allow REST API for these roles
nl: Sta REST API toe voor deze rollen

en: These restrictions do not apply to IP addresses in the White IP Access List
nl: Deze beperkingen gelden niet voor IP-adressen op de Toegelaten Lijst

en: Select one or more roles
nl: Kies een of meer rollen

en: Filter by registered user
nl: Gefilterd door een geregistreerde gebruiker

en: Only registered and logged in users are allowed to view this website
nl: Alleen geregistreerde en ingelogde gebruikers mogen de website bekijken

en: Changelog
nl: Log van aanpassingen

en: Default settings have been loaded
nl: Standaardinstellingen zijn geladen

en: Save all rules
nl: Alle regels opslaan

en: Invalid master credentials
nl: Ongeldige hoofd-inloggegevens

en: Return to the website list
nl: Terug naar de website-lijst

en: Show "Switched to" notification
nl: Toon 'Omgeschakeld naar'-melding

en: Add @ site to the page title
nl: Voeg '@site' toe aan de paginakop

en: Enable diagnostic logging
nl: Diagnostische logging aanzetten

en: Limit access by IP address
nl: Toegang beperken op IP-adres

en: Access to this website
nl: Toegang tot deze website

en: Full access mode
nl: Volledige-toegangs-modus

en: Read-only mode
nl: Alleen-lezen-modus

en: The full access mode requires the PRO version of WP Cerber
nl: Volledige toegang tot alle functies vergt WP Cerber PRO

en: Notes
nl: Aantekeningen

en: Search results for:
nl: Zoekresultaten voor:

en: Edit
nl: Aanpassen

en: Switch to
nl: Ga naar:

en: No websites configured.
nl: Geen website geconfigureerd.

en: Add a new one
nl: Voeg een nieuwe toe

en: Website Properties
nl: Website-eigenschappen

en: Display as
nl: Toon als

en: Website Owner
nl: Website-eigenaar

en: Phone
nl: Telefoon

en: Address
nl: Adres

en: The website you are trying to add is already in the list
nl: De website die je wilt toevoegen, staat al op de lijst

en: The website has been added successfully
nl: De website is toegevoegd

en: Click to edit
nl: Klik om aan te passen

en: Switch to the Dashboard
nl: Ga naar het Dashboard

en: Keep in mind: You have added the website that does not support SSL encryption. This may lead to data leakage.
nl: Let op: je hebt een website toegevoegd die geen SSL-encryptie ondersteunt. Dat kan een datalek veroorzaken.

note: %d will be replaced by the number of deleted websites.
en: Website has been deleted | %d websites have been deleted
nl[0]: Website is verwijderd
nl[1]: %s websites zijn verwijderd

en: You have switched to %s
nl: Je bent omgeschakeld naar %s

en: You are here:
nl: Je bent hier:

en: My Websites
nl: Mijn Websites

en: To proceed, please select the mode for this website
nl: Kies de instelling voor deze website om door te gaan

en: Secret Access Token
nl: Geheim Toegangscertificaat

en: Are you sure? This permanently invalidates the token.
nl: Weet je het zeker? Het certificaat wordt definitief ongeldig.

en: Group
nl: Groep

en: Upgrade all active plugins
nl: Upgrade alle actieve plug-ins

en: Delete website
nl: Verwijder website

en: All groups
nl: Alle groepen

en: Are you sure you want to delete selected websites?
nl: Wil je de gekozen websites zeker verwijderen?

en: Block
nl: Blokkeer

en: Select an existing group or enter a new one to add it
nl: Kies een bestaande groep of voeg een nieuwe toe

en: Company
nl: Organisatie

en: Attempt to log in with non-existing username
nl: Inlogpoging met onbekende gebruikersnaam

en: Attempts to log in with non-existing usernames
nl: Pogingen om in te loggen met een onbekende gebruikersnaam

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Block execution of PHP scripts in the WordPress media folder
nl: Voorkom uitvoeren van PHP-scripts in de WordPress media-map

en: Active plugins and updates on
nl: Actieve plug-ins en updates op

en: A newer version is available
nl: Er is een nieuwere versie beschikbaar

en: New users
nl: Nieuwe gebruikers

en: My activity
nl: Mijn activiteiten

en: Create Alert
nl: Waarschuwing aanmaken

en: Delete Alert
nl: Waarschuwing verwijderen

en: The alert has been created
nl: Waarschuwing aangemaakt

en: The alert has been deleted
nl: Waarschuwing verwijderd

en: Advanced Search
nl: Geavanceerd zoeken

en: To delete the alert, click here
nl: Klik om waarschuwing te verwijderen

en: Custom login URL may contain Latin alphanumeric characters, dashes and underscores only
nl: Gebruik letters, cijfers, koppelstreepjes of onderstrepingen voor de eigen login-URL

en: Site-specific settings
nl: Site-specifieke instellingen

en: Prefix for plugin cookies
nl: Voorvoegsel voor plug-in-cookies

en: Prefix may contain only Latin alphanumeric characters and underscores
nl: Gebruik letters, cijfers of onderstrepingen voor het voorvoegsel

en: Pushbullet device
nl: Pushbullet apparaat

en: Delete unattended files
nl: Verwijder verweesde bestanden

en: Automatic recovery of modified and infected files
nl: Automatisch herstel van aangepaste en geïnfecteerde bestanden

en: Recover WordPress files
nl: Herstel Wordpress-bestanden

en: File deleted
nl: Bestand verwijderd

en: File recovered
nl: Bestand hersteld

en: Recovering WordPress files
nl: Wordpress-bestanden aan het herstellen

en: Recovering plugins files
nl: Plug-in-bestanden aan het herstellen

en: Recovered
nl: Hersteld

en: Automatically deleted
nl: Automatisch verwijderd

en: Automatically recovered
nl: Automatisch hersteld

en: User Policies
nl: Gebruikersbeleid

en: A new version is available
nl: Er is een nieuwe versie beschikbaar

en: Site policy enforcement
nl: Afdwingen gebruiksvoorwaarden site

en: 2FA code verified
nl: 2FA code geverifieerd

en: Initiated by the user
nl: Gestart door gebruiker

en: Email address is not permitted.
nl: E-mail-adres niet toegestaan.

en: Please choose another one.
nl: Kies een andere.

en: Two-Factor Authentication
nl: Dubbele authenticatie

en: Determined by user role policies
nl: Bepaald door gebruikersrol

en: Always enabled
nl: Altijd aan

en: 2FA PIN Code
nl: 2FA Pincode

en: Save All Changes
nl: Sla wijzigingen op

en: Block access to WordPress Dashboard
nl: Blokkeer toegang tot het Wordpress Dashboard

en: Hide Toolbar when viewing site
nl: Verberg Toolbar bij bekijken site

en: Redirection rules
nl: Regels voor doorverwijzing

en: Redirect user after login
nl: Verwijs gebruiker door na login

en: Redirect user after logout
nl: Verwijs gebruiker door na logout

en: User session expiration time
nl: Afkaptijd gebruikerssessie

en: Two-factor authentication
nl: Dubbele authenticatie

en: Advanced mode
nl: Geavanceerde modus

en: Enforce two-factor authentication if any of the following conditions is true
nl: Dwing dubbele authenticatie af als enige van deze voorwaarden waar is

en: Login from a different country
nl: Aanmelding uit een ander land

en: Login from a different network Class C
nl: Aanmelding vanaf een ander klasse-C-netwerk

en: Login from a different IP address
nl: Aanmelding vanaf een ander IP-adres

en: Enforce two-factor authentication with fixed intervals
nl: Dwing met vaste regelmaat dubbele authenticatie af

en: Fixed number of logins
nl: Vast aantal aanmeldingen

en: number of logins
nl: aantal aanmeldingen

en: Policies have been updated
nl: Beleid is vernieuwd

en: Restrict email addresses
nl: Beperk e-mail-adressen

en: No restrictions
nl: Geen beperkingen

en: Specify email addresses, wildcards or REGEX patterns. Use comma to separate items.
nl: Geef e-mailadressen, jokertekens of REGEX-patronen op. Scheid items met komma's.

en: These files will never be deleted during automatic cleanup.
nl: Deze bestanden worden nooit gewist bij een automatische schoonmaak.

en: This verification PIN code is expired. We have just sent a new one to your email.
nl: De bevestigings-pincode is verlopen. We hebben je een nieuwe gemaild.

en: You have entered an incorrect verification PIN code
nl: Je hebt een onjuiste bevestigings-pincode ingevoerd

en: Please verify that it’s you
nl: Bevestig dat jij het bent

en: Here are the details of the sign-in attempt
nl: Bijzonderheden van de inlogpoging

en: only digits are allowed
nl: alleen cijfers toegestaan

en: We've sent a verification PIN code to your email
nl: Pincode ter validatie naar je gemaild

en: Enter the code from the email in the field below.
nl: Voer de code uit de e-mail in het veld hieronder in.

en: Try again
nl: Probeer nogmaals

en: Cancel
nl: Laat vervallen

en: or
nl: of

en: Verify it's you
nl: Bevestig dat jij het bent

en: Verify
nl: Valideer

en: Two-Factor Authentication Email
nl: E-mail voor dubbele authenticatie

en: Role-based rules are configured
nl: Rolgebaseerde regels worden ingesteld

[ctx: e.g. blocked by John at 11:00]
note: Describes by whom and when a website user was blocked. Placeholder %s will be replaced with the name of the person (e.g., "John") and the time (e.g., "11:00").
en: blocked by %s at %s
nl: geblokkeerd door %s om %s

en: The code is valid for %s minutes.
nl: De code is %s minuten geldig.

en: IP address %s has been added to White IP Access List
nl: IP-adres %s staat nu op de lijst toegelaten adressen

en: IP address %s has been added to Black IP Access List
nl: IP-adres %s staat nu op de lijst verboden adressen

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Any country is permitted
nl: Elk land is toegestaan

en: Sessions
nl: Sessies

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Terminate session
nl: Beëindig sessie

en: Block user
nl: Blokkeer gebruiker

en: Profile
nl: Profiel

en: All Logins
nl: Alle log-ins

en: User Activity
nl: Gebruikersactiviteit

en: Terminate
nl: Beëindig

en: user | users
nl[0]: gebruiker
nl[1]: gebruikers

en: Block access to users' data via REST API
nl: Blokkeer toegang tot gebruikersdata via de REST API

en: Unable to delete
nl: Kan niet verwijderen

en: Data Shield Policies
nl: Data Shield instellingen

en: Accounts & Roles
nl: Accounts & Rollen

en: Site Settings
nl: Site-instellingen

en: User creation denied
nl: Gebruiker aanmaken afgewezen

en: Role update denied
nl: Bijwerken Rol afgewezen

en: Setting update denied
nl: Bijwerken instellingen afgewezen

en: Permission denied
nl: Toestemming geweigerd

en: Invalid user
nl: Ongeldige gebruiker

en: Incorrect password
nl: Onjuist wachtwoord

en: Protect user accounts
nl: Bescherm gebruiker-accounts

en: User registrations are limited to these roles
nl: Gebruikersregistratie is beperkt tot deze rollen

en: Users with these roles are permitted to create new accounts
nl: Gebruikers in deze rol kunnen nieuwe accounts aanmaken

en: Users with these roles are permitted to change sensitive user data
nl: Gebruikers in deze rol kunnen gebruikersdata aanpassen

en: Do not apply these policies to the IP addresses in the White IP Access List
nl: Pas deze instellingen niet toe op de lijst toegelaten IP-adressen

en: Protect user roles
nl: Bescherm gebruikersrollen

en: Restrict roles and capabilities management with the following policies
nl: Beperk beheer van rollen en instellingen met deze maatregelen

en: Users with these roles are permitted to add new roles
nl: Gebruikers in deze rol kunnen nieuwe rollen toevoegen

en: Users with these roles are permitted to change role capabilities
nl: Gebruikers in deze rol kunnen rol-instellingen aanpassen

en: Protect site settings
nl: Bescherm site-instellingen

en: Restrict updating site settings with the following policies
nl: Beperk het bijwerken van site-instellingen met deze maatregelen

en: Users with these roles are permitted to change protected settings
nl: Gebruikers in deze rol mogen beschermde instellingen aanpassen

en: Server Country
nl: Land van server

en: All servers
nl: Alle servers

en: All countries
nl: Alle landen

en: Show homepage in the Website column
nl: Toon thuispagina in de Website-kolom

en: Hide server IP address
nl: Verberg IP-adres server

en: IP address, range, wildcard, or CIDR
nl: IP-adres, -reeks, -jokerteken of CIDR

en: Add Entry
nl: Voeg toe

en: The IP address you are trying to add is already in the list
nl: Het IP-adres dat je wilt toevoegen, staat al in de lijst

en: IP subnet blocked
nl: IP subnet geblokkeerd

en: User row update denied
nl: Aanpassing rij van gebruiker geweigerd

en: User metadata update denied
nl: Aanpassing metadata gebruiker geweigerd

en: Any activity
nl: Enige activiteit

en: A database error occurred while importing access list entries
nl: Import van de toegangslijst leidde tot een database-fout

en: Enable authentication log monitoring
nl: Houd logboek voor aanmeldingen bij

en: Keep log records of not logged in visitors for
nl: Leg niet-aangemelde bezoekers vast voor

en: Keep log records of logged in users for
nl: Leg aangemelde gebruikers vast voor

en: Admin Note
nl: Aantekening Admin

en: Personal Data
nl: Persoonlijke Gegevens

en: Enable data erase
nl: Gegevens wissen inschakelen

en: Terminate user sessions
nl: Beëindig gebruikerssessies

en: Delete user sessions data when user data is erased
nl: Verwijder gegevens gebruikerssessies als gebruikersinformatie wordt gewist

en: Enable data export
nl: Gegevensexport inschakelen

en: Include activity log events
nl: Voeg activiteitenlog toe

en: Include traffic log entries
nl: Voeg verkeersinformatie toe

en: Request URL
nl: URL opvragen

en: Form fields data
nl: Gegevens formuliervelden

en: Anti-spam and bot detection settings
nl: Anti-spam- en botdetectie-instellingen

en: Anti-spam engine
nl: Anti-spamroutine

en: %s retries are allowed within %s minutes
nl: %s herkansingen in %s minuten toegestaan

en: Enable after %s failed login attempts in the last %s minutes
nl: Aanzetten na %s gefaalde inlogpogingen in de afgelopen %s minuten

en: Restrict or completely block access to the WordPress REST API according to your needs
nl: Naar behoefte toegang tot de WordPress REST API beperken of blokkeren

en: These features help your organization to be in compliance with personal data protection laws
nl: Deze functies helpen u de privacywetgeving na te leven

en: if empty, the website administrator email %s will be used
nl: indien leeg, wordt de email %s van de sitebeheerder gebruikt

en: notifications are allowed per hour (0 means unlimited)
nl: meldingen per uur toegestaan (0 = onbeperkt)

en: Get notified instantly with mobile and desktop notifications
nl: Meteen op de hoogte met desktop- en mobiele meldingen

en: if empty, the email addresses from the notification settings will be used
nl: indien leeg, worden de mailadressen voor meldingen gebruikt

en: Traffic Inspector is a context-aware web application firewall (WAF) that protects your website by recognizing and denying malicious HTTP requests
nl: VerkeerInspectie beschermt als contextuele WebApplicatie Firewall (WAF) de website door kwaadaardige HTTP-verzoeken te herkennen en te weigeren

en: Block IP addresses that send excessive requests for non-existing pages or scan website for security breaches
nl: Blokkeer IP-adressen die extreem veel niet-bestaande pagina's opvragen of die scannen voor beveiligingslekken

en: Traffic Logging
nl: Verkeer Loggen

en: Enable optional traffic logging if you need to monitor suspicious and malicious activity or solve security issues
nl: Ga het verkeer loggen als je verdachte of kwaadaardige activiteiten wilt volgen, of beveiligingsproblemen wilt oplossen

en: The scanner monitors file changes, verifies the integrity of WordPress, plugins, and themes, and detects malware
nl: De scanner ziet bestandswijzigingen, controleert de integriteit van WordPress, plug-ins en thema's, en detecteert malware

en: Specify directories to exclude from scanning. One directory per line.
nl: Stel de mappen in die niet gescand worden. Eén map per regel.

en: The scanner automatically scans the website, removes malware and sends email reports with the results of a scan
nl: De scanner scant de site automatisch, verwijdert malware en mailt de resultaten van de scan

en: Configure what issues to include in the email report and the condition for sending reports
nl: Instellen wat deel moet uitmaken van de email-rapportage, en waarom deze verzonden wordt

en: Cerber anti-spam engine
nl: Cerber anti-spam-routines

en: Adjust anti-spam engine
nl: Anti-spam-routine instellen

en: These settings enable you to fine-tune the behavior of anti-spam algorithms and avoid false positives
nl: Met deze instellingen stel je de anti-spam algoritmes precies in, en voorkom je valse meldingen

en: How the plugin processes comments submitted through the standard comment form
nl: Hoe de plug-in opmerkingen verwerkt die binnenkomen via het opmerkingenformulier

en: Request ID
nl: ID van verzoek

en: Search in URL
nl: Zoek in URL

en: Executable files
nl: Uitvoerbare bestanden

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Active sessions
nl: Actieve sessies

en: minutes (leave empty to use the default WordPress value)
nl: minuten (leeg laten voor de standaard WordPress waarde)

en: Load entries
nl: Waarden inladen

en: My IP
nl: Mijn IP

en: Analytics
nl: Analyse

en: Manage Settings
nl: Instellingen beheren

en: Diagnostic Log
nl: Diagnostische log

en: User deleted
nl: Verwijderd door gebruiker

en: Email address is prohibited
nl: Email-adres is verboden

en: Quarantined
nl: Afgezonderd

en: Modified
nl: Aangepast

en: Files without extension
nl: Bestanden zonder extensie

en: Back to list
nl: Terug naar de lijst

en: Brief summary
nl: Samenvatting

en: Path
nl: Pas

en: Files
nl: Bestanden

en: Space Occupied
nl: Ruimte Gebruikt

en: No extension
nl: Geen extensie

en: File extensions statistics
nl: Statistiek Bestandsextensie

en: Extension
nl: Extensie

en: Smallest
nl: Kleinste

en: Largest
nl: Grootste

en: Average Size
nl: Gemiddelde Grootte

en: Oldest
nl: Oudste

en: Newest
nl: Nieuwste

en: Top 10 largest files
nl: Top-10 grootste bestanden

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: Date format for CSV export
nl: Datumformaat voor CSV-export

en: Use ISO 8601 date format for CSV export files
nl: Pas ISO 8601 datumformaat toe voor CSV-export

en: My IP address
nl: Mijn IP-adres

en: Do not add my IP address to the White IP Access List upon plugin activation
nl: Zet mijn ip-adres niet op de lijst toegelaten ip-adressen bij activering plugin

en: To get the most out of WP Cerber, follow these steps:
nl: Om het meeste baat bij WP Cerber te hebben, doe dit:

en: IP whitelisted
nl: IP toegestaan

en: My requests
nl: Mijn verzoeken

en: Log into the website
nl: Bij de website inloggen

en: Probing for vulnerable code
nl: Op zoek naar kwetsbare code

en: Your IP address %s has been added to the White IP Access List
nl: Je IP-adres %s is toegevoegd aan de Lijst Toegestane Adressen

en: Search for IP address
nl: IP-adres zoeken

en: Minimal
nl: Minimaal

en: Do not log known crawlers
nl: Log bekende crawlers niet

en: Do not log these locations
nl: Log deze locaties niet

en: Do not log these User-Agents
nl: Log deze 'user-agents' niet

en: Specify User-Agents to exclude requests from logging. One item per line.
nl: Geef aan welke 'user-agents' niet gelogd worden. Eén per regel.

en: Unknown Google's bot
nl: Onbekende Google-bot

en: IP address is not allowed
nl: IP-adres niet toegestaan

en: User message
nl: Gebruikersbericht

en: File is missing
nl: Bestand ontbreekt

note: Mandatory
en: This file is missing. It's been deleted or it's not been installed.
nl: Dit bestand ontbreekt. Het is verwijderd of niet geïnstalleerd.

en: Please upload another file.
nl: Upload een ander bestand.

en: Deferred rendering
nl: Uitgestelde weergave

en: Defer rendering the custom login page
nl: Stel weergave van de eigen inlogpagina uit

en: You have only one login attempt remaining.
nl: Je kunt nog één login-poging wagen.

en: Number of allowed concurrent user sessions
nl: Toegestaan aantal gelijktijdige sessies

en: When the limit on concurrent user sessions is reached
nl: Als de grens van gelijktijdige gebruikersessies is bereikt

en: Terminate the oldest user session on a new login
nl: Voer de oudste sessie af bij een nieuwe login

en: Deny further login attempts
nl: Weiger verdere inlogpogingen

en: Login from a different browser or device
nl: Login vanuit een andere browser of een ander apparaat

en: If the number of concurrent user sessions is greater
nl: Als het aantal gelijktijdige gebruikersessies groter is

en: These features are available in the professional version of WP Cerber.
nl: Deze mogelijkheden vind je in de betaalde versie van WP Cerber.

en: User session terminated
nl: Gebruikerssessie beëindigd

en: It is visible only to website administrators
nl: Alleen zichtbaar voor websitebeheerders

en: Authorized
nl: Geautoriseerd

en: Authorization Failed
nl: Autorisatie mislukt

en: Important note if you have a caching plugin in place
nl: Belangrijk bericht als je een caching plug-in benut

en: To avoid false positives and get better anti-spam performance, please clear the plugin cache.
nl: Wis de plug-in cache om valse positieven te voorkomen en beter anti-spam-gedrag te krijgen.

en: API request authorized
nl: API-verzoek toegestaan

en: API request authorization failed
nl: API-verzoek afgewezen

en: Request to XML-RPC API denied
nl: Verzoek aan XML-RPC API afgewezen

en: Block IP address for
nl: Blokkeer IP-adres voor

en: Mitigate aggressive attempts
nl: Perk aggressieve pogingen in

en: Do not show PHP errors on my website
nl: Verberg PHP-fouten op mijn website

en: Log all REST API requests
nl: Log alle REST API-verzoeken

en: Log all XML-RPC requests
nl: Log alle XML-RPC-verzoeken

en: Custom comment URL
nl: URL met aangepast commentaar

en: Use custom URL for the WordPress comment form
nl: Gebruik eigen URL voor het WordPress

en: Logged-in users
nl: Ingelogde gebruikers

en: Personal Preferences
nl: Persoonlijke Voorkeuren

en: Allow access to REST API for logged-in users
nl: Sta toegang tot REST-API toe voor ingelogde gebruikers

en: User registration
nl: Gebruikersregistratie

en: Miscellaneous Settings
nl: Diverse instellingen

en: Application Passwords
nl: Applicatie-wachtwoorden

en: Enabled, access to API using standard user passwords is allowed
nl: Vrijgegeven, toegang tot API met gewoon gebruikersaccount

en: Enabled, no access to API using standard user passwords
nl: Vrijgegeven, geen toegang tot API met gewoon gebruikersaccount

en: Ignore logged-in users
nl: Negeer ingelogde gebruikers

en: Disable reCAPTCHA for logged-in users
nl: Zet reCAPTCHA uit voor ingelogde gebruikers

en: Use global policies
nl: Gebruik algemene instellingen

en: You have %d login attempt remaining. | You have %d login attempts remaining.
nl[0]: U heeft nog %d inlogpogingen over.
nl[1]: Nog %d inlogpogingen te gaan.

en: Display this message if an attempt to log in is denied because the limit on concurrent user sessions has been reached
nl: Toon dit bericht als een inlogpoging wordt afgewezen vanwege de limiet op gelijktijdige sessies

en: User application password created
nl: Gebruikerswachtwoord aangemaakt

en: Initialization Mode
nl: Initialisatiefase

en: Save response headers
nl: Response headers opslaan

en: Save response cookies
nl: Response cookies opslaan

en: We need your support to keep moving forward
nl: We hebben je ondersteuning nodig om door te gaan

en: By sharing your unique opinion on WP Cerber, you help the engineers behind the plugin make greater progress and help other professionals find the right software. You can leave your review on one of the following websites. Feel free to use your native language. Thanks!
nl: Door WP Cerber te beoordelen, scherp je de focus van de makers en help je anderen de juiste programma's te vinden. Plaats je bespreking op een van deze sites. Dat kan gewoon in het Nederlands. Dankjewel!

en: Secret Access Token is invalid
nl: Ongeldig Geheim Toegangscertificaat

en: Click the IP address to see its activity
nl: Klik op het IP-adres om z'n acties te zien

en: Login issues
nl: Login-problemen

en: Non-authenticated
nl: Niet-geautoriseerd

en: No activity has been logged yet.
nl: Er is nog geen activiteit geregistreerd

en: Users' Activity
nl: Gebruikersactiviteit

en: Malicious Activity
nl: Kwaadaardige activiteit

en: Suspicious requests
nl: Verdachte verzoeken

en: Users
nl: Gebruikers

en: Forbidden URL
nl: Verboden URL

en: How WP Cerber loads its core and security mechanisms
nl: Hoe WP Cerber z'n kern- en beveiligingsroutines laadt

en: Login Security
nl: Loginbeveiliging

en: A unique string that does not overlap with slugs of the existing pages or posts
nl: Een unieke tekenreeks die niet overlapt met 'slugs' van bestaande posts of pagina's

en: Processing wp-login.php authentication requests
nl: Authenticatieverzoeken van wp-login.php aan het verwerken

en: Default processing
nl: Standaardverwerking

en: Block access to wp-login.php
nl: Blokkeer toegang tot wp-login.php

en: Shift admin menu
nl: Verplaats admin-menu

en: You or someone else trying to log into the website. We have to verify that it's you. If this wasn't you, please immediately reset your password to safeguard your account.
nl: Iemand wil de site binnenkomen. We willen zeker weten dat jij het zelf bent. Zo niet, vernieuw dan meteen je wachtwoord om je site te beschermen.

en: Did not receive the email?
nl: E-mail niet ontvangen?

en: Please use the following verification PIN code to verify your identity.
nl: Gebruik de volgende verificatie-PIN om je identiteit te bevestigen.

en: You have disabled the default login page. Ensure that you have configured an alternative login page. Otherwise, you will not be able to log in.
nl: Je hebt de standaard login-pagina uitgezet. Vergewis je ervan dat je een andere login-pagina hebt geconfigureerd; anders ben je voorgoed buitengesloten.

en: Brute-force attack mitigation and user authentication settings
nl: Afweer van 'brute force'-aanvallen en instellingen gebruikersauthenticatie

en: Disable the default login error message
nl: Zet de standaard login-foutmelding uit

en: Do not reveal non-existing usernames and emails in the failed login attempt message
nl: Houd niet-bestaande gebruikersnamen en emails achter bij het rapporteren van gefaalde login-pogingen

en: Deny authentication through wp-login.php
nl: Wijs authenticatie via wp-login.php af

en: If we have found your account, we have sent the confirmation link to the email address on the account.
nl: Als we je account hebben, sturen we een bevestigingslink naar het email-adres in dat account.

en: Prevent username discovery
nl: Voorkom ontdekken van gebruikersnamen

en: Prevent username discovery via oEmbed
nl: Voorkom ontdekken van gebruikersnamen via oEmber

en: Prevent username discovery via user XML sitemaps
nl: Voorkom ontdekken van gebruikersnamen via XML sitemaps

en: Once enabled, the log is available here: %s
nl: Indien ingeschakeld, vind je de log hier: %s

en: The scanner identifies this file as missing based on the integrity data (checksums) provided by the developer of %s.
nl: Met de integriteitsdata ('checksums') van de ontwikkelaar van %s, ziet de scanner dit als een ontbrekend bestand.

en: Retrieve IP address WHOIS information when viewing the logs
nl: Haal WHOIS-info van IP-adres op bij inzage van de logs

en: Shift the WP Cerber admin menu to the top when navigating through WP Cerber admin pages
nl: Toon het WP Server Admin-menu bovenaan voor wie als admin browst

en: Show IP WHOIS data
nl: Toon WHOIS-info van IP-adres

en: Analyze the uploads directory
nl: De uploads-map controleren

en: Analyze the WordPress uploads directory to detect injected files
nl: De Wordpress-uploads-map controleren op bijgevoegde bestanden

en: Change file and directory permissions if it is required to delete files
nl: Bestands- en maptoestemmingen zo nodig aanpassen om bestanden te verwijderen

en: Change filesystem permissions
nl: Toestemmingen bestandssysteem aanpassen

en: Delete files in the WordPress uploads directory
nl: Bestanden uit Wordpress' uploads-map verwijderen

en: Delete files with unwanted extensions
nl: Bestanden met ongewenste extensies verwijderen

en: Delete publicly accessible files with these extensions
nl: Verwijder publiek bereikbare bestanden met deze extensies

en: Detecting injected files in the WordPress uploads directory
nl: Bijgevoegde bestanden detecteren in de Wordpress uploads-map

en: Executable file extension detected
nl: Uitvoerbare bestandextensie aangetroffen

en: Filename is prohibited
nl: Bestandsnaam is verboden

en: Files in temporary directories
nl: Bestanden in tijdelijke mappen

en: Global Exclusions
nl: Algemene Uitsluitingen

en: Ignore files with these extensions
nl: Bestanden met deze extensies negeren

en: Injected file
nl: Bijgevoegd bestand

en: Injected files
nl: Bijgevoegd bestanden

en: Keep the WordPress uploads directory clean and secure. Detect injected files with public web access, report them, and remove malicious ones.
nl: Houd de WP uploads-map schoon en veilig. Detecteer tussengevoegde bestanden met internettoegang, rapporteer ze en verwijder de kwaadaardige.

en: Local hash not found
nl: Lokale hash niet gevonden

en: once a day at
nl: eenmaal daags om

en: Prohibited extensions
nl: Verboden extensies

en: Recover plugins' files
nl: Plug-in-bestanden herstellen

en: Scanning server's temporary directories for files
nl: Tijdelijke mappen van de webserver controleren op bestanden

en: Scanning the sessions directory for files
nl: Sessie-map controleren op bestanden

en: Scanning the temporary upload directory for files
nl: Tijdelijke upload-map controleren op bestanden

en: Scanning website directories for files
nl: Website-mappen controleren op bestanden

en: Skip files with these extensions
nl: Bestanden met deze extensies overslaan

en: These policies are automatically enforced at the end of every scan based on its results. All affected files are moved to the quarantine.
nl: Het beleid wordt automatisch toegepast na elke scan, afhankelijk van de resultaten. Aangetaste bestanden gaan naar de quarantaine.

en: This scan report was generated by the previous version of WP Cerber. Please run a new scan to get consistent and accurate results.
nl: Het scan-rapport komt van een eerdere versie van WP Cerber. Scan opnieuw voor een consistent en accuraat resultaat.

en: Use comma to separate multiple extensions
nl: Scheid extensies met komma's

en: WordPress uploads analysis
nl: WordPress uploads analyse

[ctx: This is a risk level.]
note: This is a risk level.
en: High
nl: Hoog

[ctx: This is a risk level.]
note: This is a risk level.
en: Low
nl: Laag

[ctx: This is a risk level.]
note: This is a risk level.
en: Medium
nl: Midden

en: If you believe you should be able to perform this request, please let us know.
nl: Meen je dit verzoek te moeten kunnen uitvoeren, laat het ons weten.

en: Your request looks suspiciously similar to automated requests from spam posting software or it has been denied by a security policy configured by the website administrator.
nl: Je verzoek lijkt te veel op een geautomatiseerd verzoek van spam-software óf is geweigerd door een beveiligingsinstelling van de beheerder.

en: Disable bot detection engine for IP addresses in the White IP Access List
nl: Bot-detectie uitzetten voor IP-adressen in de Toegestane Lijst

en: Disable reCAPTCHA for IP addresses in the White IP Access List
nl: ReCAPTCHA uitzetten voor IP-adressen in de Toegestane Lijst

en: Executable files are not supported. Please upload a ZIP archive.
nl: Uitvoerbare bestanden zijn niet mogelijk. Upload een ZIP-bestand.

en: Human verification failed.
nl: Verificatie als mens mislukt.

en: Logged out everywhere
nl: Overal uitgelogd

en: Password reset request denied
nl: Verzoek om wachtwoord-reset afgewezen

en: reCAPTCHA verified
nl: reCAPTCHA geverifieerd

en: Sorry, password reset is not allowed for this user.
nl: Excuus, wachtwoordreset is niet toegestaan voor deze gebruiker.

en: This type of file is not supported. Please upload a ZIP archive.
nl: Dit type bestand is niet mogelijk. Upload een ZIP-bestand.

en: Use less restrictive security filters for IP addresses in the White IP Access List
nl: Gebruik lossere filters voor IP-adressen uit de Toegestane Lijst

en: User application password updated
nl: Gebruikerswachtwoord bijgewerkt

en: User blocked by administrator
nl: Gebruiker geblokkeerd door de admin

note: %s is the name of a website administrator who terminated the session.
en: User session terminated by %s
nl: Gebruikerssessie beëindigd door %s

en: Username is prohibited
nl: Gebruikersnaam is verboden

en: View all REST API requests
nl: Toon alle REST API-verzoeken

en: View denied REST API requests
nl: Toon afgewezen REST API-verzoeken

en: A new activity has occurred
nl: Er was nieuwe activiteit

en: Do not send alerts after this date
nl: Stuur geen waarschuwingen na deze datum

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Email alerts will be sent to these emails:
nl: E-mail-waarschuwingen gaan naar:

en: Email alerts will be sent to this email:
nl: E-mail-waarschuwingen gaan naar:

en: Ignore global rate limits
nl: Negeer algemene tarieflimieten

en: Maximum number of alerts to send
nl: Maximum aantal te verzenden waarschuwingen

en: Mobile alerts are not configured
nl: Mobiele waarschuwingen zijn niet ingesteld

note: %s is the name of a mobile device.
en: Mobile alerts will be sent to %s
nl: Mobiele waarschuwingen worden naar %s gestuurd

en: No limit
nl: Geen limiet

en: Optional alert limits
nl: Limiet voor waarschuwingen (optie)

note: %s is the name of a website administrator who changed the password.
en: Password changed by %s
nl: Wachtwoord veranderd door %s

en: Spam protection for registration, comment, and other forms on the website
nl: Spambescherming voor registratie, opmerkingen en andere formulieren op de website

en: Unknown label
nl: Onbekend label

note: %s is the name of a website administrator who created the password.
en: User application password created by %s
nl: Gebruikerswachtwoord aangemaakt door %s

en: User application password deleted
nl: Gebruikerswachtwoord verwijderd

note: %s is the name of a website administrator who deleted the password.
en: User application password deleted by %s
nl: Gebruikerswachtwoord verwijderd door %s

note: %s is the name of a website administrator who created the user.
en: User created by %s
nl: Gebruiker aangemaakt door %s

note: %s is the name of a website administrator who deleted the user.
en: User deleted by %s
nl: Gebruiker verwijderd door %s

en: View bot events
nl: Bekijk bot-gebeurtenissen

en: View reCAPTCHA events
nl: Bekijk reCAPTCHA-gebeurtenissen

en: Check for requests from the IP address
nl: Opdrachten vanuit dit IP-adres zoeken

en: Get me notified when such an event occurs
nl: Bericht me als dit gebeurt

en: No events found using the given search criteria
nl: Geen gebeurtenissen gevonden bij deze zoektermen

en: No requests found using the given search criteria
nl: Geen opdrachten gevonden bij deze zoektermen

en: No requests have been logged yet.
nl: Er zijn geen opdrachten opgeslagen.

en: Note: Logging is currently disabled
nl: NB: loggen staat nu uit

en: View activity in the Dashboard
nl: Toon activiteit in het Dashboard

en: View all logged events
nl: Toon alle opgeslagen gebeurtenissen

en: View all logged requests
nl: Toon alle opgeslagen opdrachten

en: View violations in the log
nl: Toon opgeslagen inbreuken

en: You will be notified when such an event occurs
nl: Je krijgt bericht als dit gebeurt

en: An optional login form message
nl: Een melding op de login-pagina (optie)

en: Brief
nl: Kort

en: By the user
nl: Door de gebruiker

en: Channels to send alerts
nl: Manieren om waarschuwingen te verzenden

en: Citadel mode duration
nl: Tijdsduur Citadelstand

en: Citadel mode has been activated after %d failed login attempts in %d minutes.
nl: Citadelstand geactiveerd na %d mislukte inlogpogingen in %d minuten.

en: Citadel mode threshold
nl: Drempel voor de Citadelstand

en: Configure email parameters for notifications, reports, and alerts
nl: Configureer e-mails voor meldingen, rapporten en waarschuwingen

en: Date:
nl: Datum:

en: Disable login language switcher
nl: Taal-wisselaar bij login uitzetten

en: Field %s contains an invalid value
nl: Veld %s bevat een ongeldige waarde

en: Field %s may not be empty
nl: Veld %s mag niet leeg zijn

en: From the country
nl: Uit het land

en: From the IP address
nl: Van IP-adres

en: If empty, the SMTP username is used
nl: Indien leeg, wordt de SMTP-gebruikersnaam benut

en: IP address:
nl: IP-adres:

en: Last failed attempt was at %s from IP %s using username: %s.
nl: Laatste mislukte poging was om %s vanaf IP %s met gebruikersnaam: %s.

en: Location:
nl: Plaats:

en: Lockout notification
nl: Melding van uitsluiting

en: Mask sensitive data
nl: Verberg gevoelige gegevens

en: Mask usernames and IP addresses in notifications and alerts
nl: Verberg gebruikersnamen en IP-adressen in meldingen en waarschuwingen

en: Message format
nl: Berichtenformaat

en: None
nl: Geen

en: Plain
nl: Standaard

en: Please select at least one channel
nl: Selecteer ten minste één kanaal

note: %s is the email address(es).
en: Send email alerts to %s
nl: Mail waarschuwingen naar %s

note: %s is the name of a mobile device.
en: Send mobile alerts to %s
nl: Stuur mobiele waarschuwingen naar %s

en: Send notification if the number of active lockouts above
nl: Meld me als er meer uitsluitingen zijn dan

en: Send notification when a new version of WP Cerber is available
nl: Meld me als er een nieuwe versie van WP Cerber is

en: SMTP encryption
nl: SMTP encryptie

en: SMTP From email
nl: SMTP 'Van'-mailadres

en: SMTP From name
nl: SMTP 'Van'-naam

en: SMTP password
nl: SMTP wachtwoord

en: SMTP port
nl: SMTP poort

en: SMTP username
nl: SMTP gebruikersnaam

en: TEST MESSAGE
nl: TESTBERICHT

en: The WP Cerber Security plugin has been deactivated
nl: De WP Cerber Security plug-in is uitgezet

en: The WP Cerber Security plugin is now active
nl: De WP Cerber Security plug-in is actief

en: Use SMTP
nl: Gebruik SMTP

en: Use SMTP server to send emails
nl: Gebruik SMTP-server om mails te verzenden

en: Verbose
nl: Uitgeschreven

en: Block access to user pages via their usernames
nl: Blokkeer toegang tot gebruikerspagina's dmv hun gebruikersnamen

en: Check users' settings
nl: Controleer gebruikersinstellingen

en: Display admin pages of remote websites using my language
nl: Toon admin pagina's van computers op afstand in mijn eigen taal

en: Stop exposing user details
nl: Toon geen gebruikersdetails

en: The IP address of the last failed attempt to log in is blocked
nl: Het IP-adres van de laatste gefaalde inlogpoging is geblokkeerd

en: The last attempt to log in was denied due to the following reason
nl: De laatste inlogpoging was afgewezen omdat

en: Use my language
nl: Gebruik mijn taal

en: User is not allowed to log in
nl: Gebruiker mag niet inloggen

en: User Sessions
nl: Gebruikerssessies

en: username is prohibited
nl: gebruikersnaam verboden

en: An optional error message to be displayed when attempting to log in with a non-existing username or a non-existing email
nl: Een facultatief foutbericht om te tonen bij een inlogpoging met een gebruikersnaam of mailadres dat onbekend is

en: Custom login error message
nl: Eigen login foutmelding

en: For safety reasons, prohibited symbols and invalid values have been removed from the following settings. Please check their values.
nl: Voor de veiligheid zijn verboden symbolen en ongeldige waarden verwijderd uit de volgende instellingen. Controleer deze.

en: No data for generating reports
nl: Geen gegevens voor een rapport

en: Use WP Cerber's plugin repository
nl: Gebruik WP Cerber's plug-in-bibliotheek

en: Access Settings
nl: Toegangsinstellingen

en: Add a remote website
nl: Voeg een website op afstand toe

en: Add managed websites by using access tokens.
nl: Voeg beheerde websites toe via toegangs-tokens.

en: Configure this website as main to manage other remote website
nl: Stel deze site in als hoofdwebsite om andere sites te beheren

en: Disable managed mode
nl: Zet beheerde modus uit

en: Enable main website mode
nl: Stel in als hoofd-website

en: Enable managed mode
nl: Zet beheerde modus aan

en: Install the access token on the main website.
nl: Installeer de toegangs-tokens of de hoofd-website.

en: Invalid response from the remote website
nl: Ongeldig antwoord van de website op afstand

en: This website can be managed from a main website
nl: Deze website is te beheren vanaf een hoofdwebsite

en: This website is set as a main website.
nl: Deze website is ingesteld als hoofdwebsite.

en: This website is set as a managed website.
nl: Deze website is ingesteld als beheerde site.

en: This message was created by
nl: Dit bericht is gemaakt door

en: User's browser does not match the one used to log in
nl: Andere browser dan waarmee is ingelogd

en: User's IP address does not match the one used to log in
nl: Ander IP-adres dan waarmee is ingelogd

en: Activity report is a summary of all logged activities and suspicious events occurred during the selected period of time
nl: Het activiteitenrapport vat alle gelogde activiteiten en verdachte gebeurtenissen in de gekozen periode samen

en: Activity Reports
nl: Activiteitenrapport

en: Add-on settings updated
nl: Add-on instellingen vernieuwd

en: Disable "Remember Me" on the login form
nl: Zet "onthoud mij" uit op de inlogpagina

en: Enable monthly reporting
nl: Maandelijks rapporteren aanzetten

en: Enable weekly reporting
nl: Wekelijks rapporteren aanzetten

en: Generate 30-day reports
nl: Genereer 30-daagse rapporten

en: Generate 7-day reports
nl: Genereer 7-daagse rapporten

en: Generate report for the last 30 days instead of the previous calendar month
nl: Genereer een rapport over de afgelopen 30 dagen ipv de voorgaande kalendermaand

en: Generate report for the last 7 days instead of the previous calendar week
nl: Genereer een rapport over de afgelopen 7 dagen ipv de voorgaande week

en: Immediately block IP address after any request to wp-login.php
nl: Blokkeer IP-adres direct na elk verzoek aan wp-login.php

en: Immediately block IP address when attempting to log in with a non-existing username
nl: Blokkeer IP-adres direct bij een loginverzoek met een niet-bestaande gebruikersnaam

en: IP Access List entries imported: %d
nl: Geïmporteerde IP-adressen voor toegangslijst: %d

en: Monthly Report
nl: Maandelijks rapport

en: No IP Access List entries found in the uploaded file
nl: Geen IP-adressen gevonden in het bestand

en: Non-existing users are strictly prohibited
nl: Niet-bestaande gebruikers worden geweerd

en: Notify admin
nl: Melding aan admin

en: Now, whenever you see a green shield icon in the top right-hand corner of any WP Cerber admin page, it means the professional version works as intended, and your website is protected by WP Cerber Security Cloud.
nl: Zie je rechtsboven in een WP Cerber admin-pagina een groen schildje, dan werkt de professionele versie zoals bedoeld en is je site beschermd met WP Cerber Security Cloud.

en: Please run a new scan to get consistent and accurate results.
nl: Scan nogmaals voor consistente, accurate uitkomsten.

en: Please use our client portal to manage your subscription, license keys and get support at %s
nl: Beheer je abonnement en licentiesleutels in ons klantenportaal en krijg er ondersteuning op %s

en: Plugin settings have been imported successfully
nl: Plug-in-instellingen zijn goed geïmporteerd

en: Plugin settings updated
nl: Plug-in-instellingen vernieuwd

en: Requests to wp-login.php are strictly prohibited
nl: Verzoeken aan wp-login.php zijn streng verboden

en: Send email notification to the admin
nl: Stuur email-meldingen naar de admin

en: Send monthly reports on the nth day of month
nl: Stuur maandelijkse rapporten op de nde dag van de maand

en: Send weekly reports on
nl: Stuur wekelijkse rapporten op

en: Specify a relative or absolute URL
nl: Voer een relatieve of absolute URL in

en: Thank you for being our client.
nl: Dankjewel dat je klant bij ons bent.

en: The file has been deleted from the quarantine.
nl: Het bestand is uit quarantaine gehaald.

en: The following settings have been set to their minimum acceptable values.
nl: Deze instellingen zijn op de kleinste geaccepteerde waarde gezet.

en: The Pushbullet token is valid. You can select devices to receive notifications.
nl: Het Pushbullet token is geldig; je kunt apparaten aanwijzen om meldingen te ontvangen.

en: The scanner schedule has been updated
nl: Tijdschema scanner is vernieuwd

en: To generate complete reports, activity log entries will be kept for %d days.
nl: Om volledige rapporten te kunnen aanmaken, bewaren we activiteitenlogs voor %d dagen.

en: Unable to update the scanner schedule
nl: Kan tijdschema scanner niet vernieuwen

en: unlimited
nl: onbeperkt

en: Disable main website mode
nl: Zet 'hoofd-site modus' uit

en: Main website settings
nl: Instellingen hoofd-site

en: Redirect to the specified URL
nl: Herrouteer naar deze URL

en: Redirection URL
nl: URL voor herroutering

en: You have switched back to the main website
nl: Je bent weer in de hoofd-site

en: Great! Your license key is valid.
nl: Mooi, je hebt een geldige licentiesleutel!

en: Please run the Full Scan. After the scan is completed, analytics reports will be generated.
nl: Draai een Volledige Scan. Na afloop zie je een rapport van de resultaten.

note: Here %s is the name of a mobile device or/and email addresses.
en: A message has been sent to %s
nl: Er is een bericht naar %s gezonden

en: A must-use WP Cerber boot file has been copied to the WordPress must-use directory
nl: Een verplicht WP Cerber opstartbestand is gekopieerd naar de verplichte WordPress directory

note: Here %s is a name of software package (module).
en: A new version of %s is available
nl: Er is een nieuwe versie van %s beschikbaar

en: Access to REST API is restricted in the WP Cerber settings.
nl: Toegang tot REST API in ingeperkt in de instellingen van WP Cerber.

en: Active:
nl: Actief:

en: Allow access to users' data via REST API for these roles
nl: Sta toegang tot gebruikersgegevens via de REST API toe voor deze rollen

en: Available in the professional version of WP Cerber
nl: Beschikbaar in de professionele versie van WP Cerber

en: Be careful about configuring these settings. Improper configuration may lead to failure to delete malicious files.
nl: Wees voorzichtig met deze instellingen. Bij onjuiste configuratie worden kwaadaardige bestanden niet verwijderd.

en: Brief notification format
nl: Opmaak voor korte meldingen

en: Bulk importing IP Access List entries
nl: Bulkimport voor de IP-toegangslijst

en: Checking frequency
nl: Controle-frequentie

en: Email server for sending emails generated by WP Cerber
nl: Server om emails van WP Cerber te verzenden

en: Heads up!
nl: Let op!

en: Hide software versions and website URLs in notifications
nl: Verberg softwareversies en website-URL's in meldingen

en: hours interval check
nl: uur interval controle

en: Import Entries
nl: Invoer importeren

en: Installed version:
nl: Geïnstalleerde versie:

en: It seems outgoing Internet connections are not allowed on your website.
nl: Het lijkt erop dat je site geen uitgaande verbindingen toestaat.

en: Limit on the allowed number of alerts
nl: Aantal toegestane alarmen

en: Mail Transport
nl: Mailtransport

en: Manage plugins on your website:
nl: Beheer plug-ins op je website:

en: No
nl: Nee

en: No updates found.
nl: Geen updates gevonden.

en: Plugin page:
nl: Plug-in pagina:

en: Plugin update is available
nl: Er is een nieuwe versie van de plug-in

en: Plugin:
nl: Plug-in:

en: Send email alerts to my email
nl: Stuur email-waarschuwingen naar mijn email

en: Send notification when a new version of a plugin is available
nl: Stuur me een melding bij een nieuwe versie van de plug-in

en: Tested up to:
nl: Getest tot:

en: The reverse proxy mode has not been enabled. No valid proxy headers found.
nl: De reverse proxy is niet ingesteld. We zien geen geldige proxy-headers.

en: This update has not been tested with your version of WordPress
nl: Deze update is niet getest met jouw versie van WordPress

note: Here %s is a version number like 6.1
en: This update requires PHP version %s or higher, you have %s
nl: Deze update vergt PHP %s of hoger, jij hebt %s

note: Here %s is a version number like 6.1
en: This update requires WordPress version %s or higher, you have %s
nl: Deze update vergt WordPress %s of hoger, jij hebt %s

en: Unable to send a message
nl: Kan geen bericht sturen

en: Use absolute or relative to the home directory paths. One directory per line.
nl: Gebruik absolute paden, of relatief naar de thuismap. Eén map per regel.

en: User registration is disabled in the General WordPress Settings.
nl: Gebruikersregistratie staat uit in de algemene WordPress-instellingen.

en: Where to email notifications
nl: Adres voor email-meldingen

en: Where to email reports
nl: Email-adres voor rapporten

en: Where to send emails generated by WP Cerber
nl: Adres voor emails die WP Cerber genereert

en: WP Cerber %s is available. Please update.
nl: WP Cerber %s is beschikbaar. Update.

en: XML-RPC is disabled in the Hardening settings of WP Cerber.
nl: XML-RPC is uitgezet in de versterkingsinstellingen van WP Cerber.

en: Yes
nl: Ja

en: Your IP address
nl: Jouw IP-adres

en: Your IP address is detected as %s. Make sure it is equal to your IP address on this page: %s.
nl: Je IP-adres lijkt %s te zijn.  Zorg ervoor dat dit overeenkomt met je IP-adres op deze pagina: %s.

en: By user
nl: Door gebruiker

en: Error shielding mode
nl: Foutbeschermingsstand

en: Files Submitted
nl: Verstuurde bestanden

en: Form Fields
nl: Formuliervelden

en: JSON Payload
nl: JSON data

en: New version:
nl: Nieuwe versie:

en: Software Errors
nl: Softwarefouten

en: Warning!
nl: Let op!

en: XML-RPC Payload
nl: XML-RPC data

en: Automatically install new versions of WP Cerber when they are available
nl: Installeer automatisch nieuwe versies van WP Cerber

en: Automatically update WP Cerber
nl: Update WP Cerber automatisch

en: File contents changed
nl: Bestandsinhoud veranderd

en: New version of WP Cerber is available
nl: Er is een nieuwe versie van WP Cerber

en: Unable to recover
nl: Kan niet herstellen

en: Use proxy server for outgoing network connections
nl: Gebruik proxy-server voor uitgaande netwerkverbindingen

en: Use proxy server to connect to managed websites
nl: Gebruik proxy-server om beheerde websites te bereiken

en: Use WordPress proxy settings
nl: Benut proxy-instellingen van WordPress

note: %d will be replaced by the number of terminated user sessions.
en: User session has been terminated | %d user sessions have been terminated
nl[0]: Gebruikerssessie is beëindigd
nl[1]: %s gebruikerssessie zijn beëindigd

en: BLOCKED
nl: GEBLOKKEERD

en: Hostname:
nl: Hostnaam:

en: PROHIBITED
nl: VERBODEN

en: User is blocked
nl: Gebruiker is geblokkeerd

en: Allow users to remember their devices for
nl: Sta gebruikers toe hun apparaten te onthouden voor

en: Clear log
nl: Log wissen

en: Download log
nl: Log downloaden

en: Exceeded the allowed number of attempts to enter 2FA code
nl: Toegestaan aantal pogingen overschreden om 2FA-code in te voeren

en: Exceeded the allowed number of attempts to reset password
nl: Toegestaan aantal pogingen overschreden om het wachtwoord te resetten

en: Exceeded the allowed number of failed reCAPTCHA verifications
nl: Toegestaan aantal gefaalde reCAPTCHA-verificaties overschreden

en: Exceeded the allowed number of login attempts
nl: Toegestaan aantal inlogpogingen overschreden

en: Global Policies
nl: Algemeen beleid

en: Invalid user cookies
nl: Ongeldige gebruikerscookies

en: Invalid user cookies cleared
nl: Ongeldige gebruikerscookies gewist

en: Learn more about advanced alerting in WP Cerber:
nl: Meer over  in WP Cerber

en: Number of active lockouts at the moment:
nl: Actueel aantal actieve uitsluitingen:

en: Reason:
nl: Reden:

en: Regular time intervals
nl: Normale tijdsintervallen

en: Role Policies
nl: Rollenbeleid

en: The diagnostic log file is empty.
nl: Het diagnose-logbestand is leeg.

en: The log file has not been created yet.
nl: Het logbestand is nog niet aangemaakt.

en: To modify your reporting settings, navigate to:
nl: Om je rapportage-instellingen aan te passen, ga naar:

en: To view full report, navigate to:
nl: Ga voor een volledige rapportage naar:

en: User has reached the allowed number of concurrent sessions
nl: Gebruiker heeft toegestaan aantal gelijktijdige sessies bereikt

en: View activity for this IP:
nl: Bekijk activiteit voor dit IP-adres:

en: View all lockouts:
nl: Bekijk alle uitsluitingen:

en: View log in reverse
nl: Bekijk log in omgekeerde volgorde

en: You are not allowed to proceed. Ask your administrator for assistance.
nl: Je mag niet verder - vraag hulp aan de beheerder.

en: Remember this device for %d days
nl: Onthoud dit apparaat voor %d dagen

en: Access denied by plugin settings
nl: Toegang geweigerd door plug-in-instellingen

en: Allow user to remember devices for
nl: Sta gebruiker toe apparaten te onthouden voor

en: Full
nl: Volledig

en: Show sign-in attempt details in 2FA emails
nl: Toon login-pogingen in 2FA-emails

note: Here %s is the name of the software.
en: These features are provided by %s
nl: %s biedt deze mogelijkheden

en: Allow logged-in users
nl: Ingelogde gebruikers toestaan

en: Allow these REST API namespaces
nl: Sta deze REST naamruimtes toe

en: Cerber Security Cloud connection
nl: Cerber Security Cloud connectie

en: Citadel mode activated
nl: Citadel-stand staat aan

en: Currently, the WP_ACCESSIBLE_HOSTS constant contains no allowed hosts
nl: De WP_ACCESSIBLE_HOSTS constante heeft nu geen toegestane hosts

en: Currently, the WP_ACCESSIBLE_HOSTS constant is defined as: %s
nl: De WP_ACCESSIBLE_HOSTS constante is nu zo ingesteld: %s

en: Disable the "Remember Me" checkbox on the WordPress login form
nl: Aanvinkvakje ‘Onthoud Mij’ uitzetten op het WP inlogformulier

en: Excessive spam activity detected
nl: Buitensporige spamactiviteit gesignaleerd

en: Exclude these locations from inspection by the firewall
nl: Sla deze locaties over bij firewall-inspectie

en: Exclude these locations from scanning for spam
nl: Sla deze locaties over bij spam-scanning

en: Location exception applied
nl: Locatie-uitzondering toegepast

en: Manage
nl: Beheer

en: Multiple suspicious activities detected
nl: Diverse verdachte activiteiten gedetecteerd

en: Namespace exception applied
nl: Naamruimte-uitzondering toegepast

en: Other related WP Cerber settings
nl: Andere gerelateerde WP Cerber-instellingen

en: Protect other forms
nl: Bescherm andere formulieren

en: Protected WordPress settings
nl: Beschermde WordPress-instellingen

en: Restrict user account creation and management with the following policies
nl: Beperk aanmaak en beheer van gebruikersaccounts met de volgende regels

en: Send malicious IP addresses to the Cerber Security Cloud
nl: Meld kwaadaardige IP-adressen bij Cerber Security Cloud

en: Settings that control behavior of WP Cerber
nl: Instellingen voor het gedrag van WP Cerber

en: Site settings protection
nl: Bescherming site-instellingen

en: Specify a request path to exclude matching requests from firewall inspection. Omit your website domain name and all GET parameters. One exception per line.
nl: Geef een request-pad op om passende requests over te slaan bij  firewall-controle.  Sla je domeinnaam en alle GET-parameters over. Eén uitzondering per regel.

en: Specify any part of a query string or path to exclude matching requests from inspection by the anti-spam engine. One exception per line.
nl: Geef enig deel van een query-string of -pad op om passende requests over te slaan bij de anti-spam-controle. Eén uitzondering per regel.

en: Specify REST API namespaces to permit when the REST API is disabled. One namespace per line.
nl: Geef toegestane REST API naamruimtes op als REST API uit staat. Eén naamruimte per regel.

en: Support
nl: Ondersteuning

en: These security measures prevent malware injection by blocking unauthorized changes to vital WordPress settings.
nl: Deze beveiligingsmaatregelen beletten malware-injectie door ongeautoriseerde aanpassingen van vitale WordPress-instellingen te blokkeren.

en: These security measures prevent site takeovers by blocking unauthorized creation of new user roles and escalation of role capabilities.
nl: Deze beveiligingsmaatregelen beletten site-overname door ongeautoriseerde aanmaak of escalatie van gebruikersrollen te blokkeren.

en: These security measures protect against site takeovers by preventing creation of unauthorized administrator accounts and escalation of user privileges.
nl: Deze beveiligingsmaatregelen beschermen tegen site-overname door ongeautoriseerde aanmaak van beheerdersaccounts en escalatie van gebruikersrechten te voorkomen.

en: To enable WP Cerber updates, add "downloads.wpcerber.com" to the WP_ACCESSIBLE_HOSTS constant
nl: Voeg 'downloads.wpcerber.com' toe aan de WP_ACCESSIBLE_HOSTS constante om WP Cerber updates aan te zetten

en: To enable WP Cerber updates, add the WP_ACCESSIBLE_HOSTS constant defined as "downloads.wpcerber.com" to your wp-config.php file
nl: Voeg de WP_ACCESSIBLE_HOSTS constante 'downloads.wpcerber.com' toe aan wp-config.php om WP Cerber updates aan te zetten

en: To specify a REGEX pattern, enclose the exception in two braces.
nl: Zet de uitzondering tussen accolades om een REGEX-patroon toe te voegen.

en: Too many erroneous requests
nl: Te veel foutieve requests

en: Too many suspicious requests
nl: Te veel verdachte requests

en: User accounts protection
nl: Gebruikersaccount-beveiliging

en: User roles protection
nl: Gebruikersrollen-beveiliging

en: WP Cerber processed this request according to this setting
nl: WP Cerber voerde deze request volgens deze instelling uit

en: Comment marked as spam
nl: Reactie als spam aangemerkt

en: Exclude requests with these HTTP headers from inspection by the firewall
nl: Requests met deze headers overslaan bij controle door de firewall

en: Exclude requests with these HTTP headers from scanning for spam
nl: Requests met deze headers overslaan bij spamcontrole

en: Header exception applied
nl: Header-uitzondering toegepast

en: Protect comment form
nl: Reactiepagina beveiligen

en: Protect login form
nl: Login-pagina beveiligen

en: Protect lost password form
nl: Beveilig opvragen nieuw wachtwoord

en: Protect registration form
nl: Registratiepagina beveiligen

en: Protect the standard WordPress comment form with bot detection engine
nl: Beveilig de standaard WordPress reactiepagina met de bot-detectie

en: Protect the standard WordPress registration form with bot detection engine
nl: Beveilig de standaard WordPress registratiepagina met de bot-detectie

en: Protect WooCommerce login form
nl: WooCommerce login-pagina beveiligen

en: Protect WooCommerce lost password form
nl: Beveilig opvragen nieuw WooCommerce-wachtwoord

en: Protect WooCommerce registration form
nl: WooCommerce registratiepagina beveiligen

en: Spam Events
nl: Spam-gebeurtenissen

en: Specify colon-separated name and value pairs to exclude matching requests from firewall inspection. One header per line.
nl: Geef dubbelepunt-gescheiden naam-en-waardeparen op om passende requests over te slaan voor firewall-controle. Eén header per regel.

en: Specify colon-separated name and value pairs to exclude matching requests from scanning for spam. One header per line.
nl: Geef dubbelepunt-gescheiden naam-en-waardeparen op om passende requests over te slaan voor spamcontrole. Eén header per regel.

en: A network error occurred while attempting to retrieve plugin data from the plugin repository. We will continue attempts.
nl: Bij het ophalen van plug-in-gegevens uit het plug-in-register ontstond een netwerkfout. We blijven het proberen.

en: Abandoned
nl: Verweesd

en: Abandoned plugin
nl: Verweesde plug-in

en: All Users
nl: Alle Gebruikers

en: At the moment, no plugin data is available. It will be collected and included in future reports.
nl: Momenteel zijn er geen plug-in-gegevens. We verzamelen en voegen het in bij toekomstige raportages.

en: Checking for abandoned plugins
nl: Controle op verweesde plug-ins

en: Checking for plugin ownership changes
nl: Controle op eigenaarschap plug-ins

en: Detect and report plugins that received no updates for the specified period of time
nl: Laat plug-ins zien die al voor de aangegeven tijd geen update hebben gekregen

en: Detect and report plugins with changes in ownership
nl: Laat plug-ins zien met een veranderde eigenaar

en: Error
nl: Fout

en: Firewall inspection mode
nl: Inspectiemodus firewall

en: If necessary, check and update settings.
nl: Controleer en vernieuw zo nodig instellingen.

en: If necessary, click here to unblock the IP address.
nl: Klik hier om zo nodig het IP-adres vrij te geven.

en: It appears this plugin is abandoned, as it has not received any updates for over a month.
nl: De plug-in lijkt verweesd, heeft al ruim een maand geen updates gehad.

en: It appears this plugin is abandoned, as it has not received any updates for over a year.
nl: De plug-in lijkt verweesd, heeft al ruim een jaar geen updates gehad.

en: It appears this plugin is abandoned, as it has not received any updates for several months.
nl: De plug-in lijkt verweesd, heeft al enige maanden geen updates gehad.

en: New owner
nl: Nieuwe eigenaar

en: No integrity data
nl: Geen integriteitsgegevens

en: Plugin data cannot be loaded due to temporary rate limiting enforced by the plugin repository. Please try again in a few minutes.
nl: Plug-in-gegevens zijn onbereikbaar door capaciteitsbeperkingen van het register. Probeer het even later opnieuw.

en: Plugin owner has changed
nl: Plug-in eigenaar is veranderd

en: Processing the file, please wait
nl: Bestand aan het verwerken, even geduld

en: Scan for abandoned plugins
nl: Scan voor verweesde plug-ins

en: Scan for file modifications
nl: Scan voor bestandsaanpassingen

en: Scan for new files
nl: Scan voor nieuwe bestanden

en: Scan for plugin ownership changes
nl: Scan voor veranderingen eigenaarschap plug-ins

en: Scan sessions directory
nl: Scan sessie-map

en: Scan temporary directories
nl: Scan tijdelijke mappen

en: Scan the web server sessions directory for malicious files
nl: Scan de sessie-map van de webserver op kwaadaardige bestanden

en: Scan web server temporary directories for malicious files
nl: Scan de tijdelijke mappen van de webserver op kwaadaardige bestanden

en: The file is being uploaded, please wait
nl: Wacht even tot het bestand is geüpload

note: Here %s is an email address.
en: The password you entered for the email address %s is incorrect.
nl: Het wachtwoord voor mailadres %s is onjuist.

note: Here %s is a user login.
en: The password you entered for the username %s is incorrect.
nl: Het wachtwoord voor gebruikersnaam %s is onjuist.

en: The scan is completed
nl: Scan voltooid

en: There is an update to the plugin installed on your website.
nl: Er is een update voor de plug-in op je website.

en: To disable remote management and revoke the token, click here:
nl: Om beheer op afstand te stoppen en het token in te trekken, klik hier:

en: Vulnerability
nl: Kwetsbaarheid

en: Write failed login attempts to the system log file
nl: Schrijf mislukte login-pogingen naar de systeemlog

en: Months without updates to flag plugin as abandoned
nl: Aantal maanden zonder updates om plug-in als verweesd aan te merken

en: Currently, it is defined as:
nl: Het is nu gedefinieerd als:

en: Unable to detect IP addresses. No HTTP headers containing a valid IP address were detected. Ensure that your proxy server is configured to include the remote IP address in its HTTP headers.
nl: Geen IP-adressen of HTTP-headers met een geldig IP-adres herkend. Controleer of je proxyserver goed is ingesteld om het remote IP-adres op te nemen in de HTTP-header.

en: Unable to detect IP addresses. The constant CERBER_IP_KEY you specified is mistyped or contains invalid characters.
nl: Geen IP-adressen herkend. De constante CERBER_IP_KEY die je opgeeft, bevat typefouten of ongeldige tekens.

en: Unable to detect IP addresses. The defined constant CERBER_IP_KEY cannot be used to retrieve an IP address because the corresponding value does not contain a valid IP address. Ensure that the correct value is specified for this constant.
nl: Geen IP-adressen herkend. De ingestelde constante CERBER_IP_KEY kan geen IP-adres ophalen omdat de waarde ervan geen geldig IP-adres bevat. Controleer dat de juiste waarde is ingesteld.

en: Unable to detect IP addresses. This might be because your website is behind a proxy server. If that is the case, enable proxy support in the plugin settings.
nl: Geen IP-adressen herkend, mogelijk omdat je site achter een proxyserver staat. Zet in dat geval proxy-ondersteuning aan in de plugin-instellingen.

en: Activity Breakdown
nl: Opsplitsing Activiteiten

en: Known Users
nl: Bekende Gebruikers

en: Please select at least one widget
nl: Kies ten minste één widget

en: Security Status Monitor
nl: Monitor Beveiligingssatus

en: Select widgets to display
nl: Kies de widgets die je wilt zien

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Incidents
nl: Incidenten

en: Login Issues
nl: Login-problemen

en: most active in the last 24 hours
nl: meest actief in de afgelopen 24 uur

en: most frequent incidents and events in the last 24 hours
nl: meest frequente incidenten en gebeurtenissen in de afgelopen 24 uur

en: most recent authentication issues and requests
nl: recente authenticatieproblemen en -verzoeken

en: most recent user events
nl: recente gebruikersacties

en: most recent user registrations
nl: recente gebruiker-registraties

en: most recent violations of security rules
nl: recente inbreuken op de beveiligingsmaatregelen

en: New Users
nl: Nieuwe Gebruikers

en: No malicious activity detected in the last 24 hours.
nl: Geen kwaadaardige acties ontdekt in de afgelopen 24 uur.

en: Top Offending IP Addresses
nl: IP-adressen die de meeste inbreuk maken

en: An optional message displayed when attempting to reset the password for both existing and non-existing usernames or email addresses.
nl: Naar keuze een bericht om weer te geven als iemand poogt het wachtwoord opnieuw in te stellen voor al dan niet bestaande gebruikersnamen of mailadressen.

en: Confirm emptying the table. This operation is permanent and cannot be undone.
nl: Bevestig het leegmaken van de tabel. Je kunt dit niet ongedaan maken.

en: Custom password reset confirmation message
nl: Eigen bevestigingsbericht bij een wachtwoord-reset

en: Details
nl: Bijzonderheden

en: Disable the default password reset error message
nl: Standaard bevestigingsbericht bij een wachtwoord-reset uitzetten

en: Do not reveal non-existing usernames and emails in the password reset error message
nl: Verberg niet-bestaande gebruikersnamen en e-mails in het foutbericht van een wachtwoord-reset

en: Error:
nl: Fout:

en: Specify a request path to exclude matching requests from logging. Use one path per line. To specify a REGEX pattern, enclose a line in a pair of braces. Requests that start with an excluded path or match a REGEX pattern will not be logged.
nl: Geef een verzoekpad of REGEX-patroon (tussen accolades) op om specifieke verzoeken uit te sluiten van loggen. Eén pad/patroon per regel. Verzoeken die beginnen met een uitgesloten pad of die passen op een REGEX-patroon, loggen we niet.

en: The scan has finished
nl: De scan is geëindigd

en: The scan has finished. Please review the results.
nl: De scan is geëindigd. Bekijk de resultaten.

note: Ago" refers to a period in the past, starting backwards from now. %s will be replaced by a time period in the past, e.g., "2 days ago", "1 hour ago"
en: %s ago
nl: %s geleden

en: Invalid Value
nl: Ongeldige waarde

en: Role-based exception applied
nl: Rolgebaseerde uitzondering toegepast

note: Indicates time difference in seconds. %d will be replaced by the number of seconds, e.g., "1 sec" or "45 secs".
en: %d sec | %d secs
nl[0]: %d seconde
nl[1]: %d seconden

[ctx: Preposition to describe future time]
note: It is used as a preposition to describe future time, e.g., "in 6 hours" or "in 2 days".
en: in %s
nl: over %s

[ctx: to is a marker of infinitive, e.g. "to use it"]
note: 'selected countries' refers to a list of countries. 'to' is the marker of an infinitive verb, e.g., "to use it". Placeholder %s will be replaced by an action/operation, such as "Submit forms".
en: Only selected countries are permitted to %s. All others are not.
nl: Alleen de gekozen landen kunnen %s. Alle andere niet.

[ctx: to is a marker of infinitive, e.g. "to use it"]
note: 'selected countries' refers to a list of countries. 'to' is the marker of an infinitive verb, e.g., "to use it". Placeholder %s will be replaced by an action/operation, such as "Submit forms".
en: Selected countries are not permitted to %s. All others are allowed to.
nl: De gekozen landen kunnen niet %s. Alle andere landen wel.

en: Collect WP Cerber software errors
nl: Verzamel WP Cerber softwarefouten

en: Copy To Clipboard
nl: Kopiëren naar klembord

en: Destination directory is not writable
nl: Bestemmingsmap is niet beschrijfbaar

en: Destination file is not writable
nl: Bestemmingsbestand is niet schrijfbaar

en: Directory
nl: Adresboek

en: Disable spam checks and bot detection engine for logged-in users
nl: Spamcontroles en botdetectie-engine uitschakelen voor ingelogde gebruikers

en: Disable spam checks for logged-in users
nl: Spamcontroles uitschakelen voor ingelogde gebruikers

en: Enable safe AJAX mode
nl: Veilige AJAX-modus inschakelen

en: Pre-authentication block
nl: Pre-authenticatieblok

en: Source file not found
nl: Bronbestand niet gevonden

en: To grant access to this website, install this token on the main website. Keep the token secret.
nl: Om toegang te verlenen tot deze website, installeert u dit token op de hoofdwebsite. Houd het token geheim.

en: Unable to copy file
nl: Kan bestand niet kopiëren

en: Unable to create required directory
nl: Kan de vereiste map niet aanmaken

en: Use less strict spam filtering for AJAX form submissions. May increase spam risk slightly.
nl: Gebruik minder strikte spamfiltering voor AJAX-formulierinzendingen. Kan het spamrisico enigszins verhogen.

en: Two-factor authentication enforced
nl: Verplichte twee-factor authenticatie

en: WP Cerber requires PHP version %s or higher, but your web server is currently running PHP %s.
nl: WP Cerber vergt PHP versie %s of hoger, je web server draait nu PHP %s.

en: WP Cerber requires WordPress version %s or higher. Your WordPress version is %s. Please update your WordPress to the latest version.
nl: WP Cerber vergt WordPress versie %s of hoger. Je server draait nu versie %s. Update WordPress naar de actuele versie.

en: Allow updating WP Cerber and its translations from the official WP Cerber website
nl: Sta toe dat WP Cerber en de vertalingen ervan worden bijgewerkt vanaf de officiële WP Cerber-website

note: Here is an example "At August 28, 2025, 9:23:04 PM, the scanner detected that the ownership of the plugin changed from Albert to John."
en: At %s the scanner detected that the ownership of the plugin changed from %s to %s.
nl: Om %s detecteerde de scanner dat het eigendom van de plugin is gewijzigd van %s naar %s.

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Download File
nl: Bestand downloaden

en: Export a configuration file to back up your settings and restore them on another site.
nl: Exporteer een configuratiebestand om een back-up van uw instellingen te maken en deze op een andere site te herstellen.

en: Export WP Cerber Settings to File
nl: Exporteer WP Cerber-instellingen naar bestand

en: Import a configuration file to replace your existing settings.
nl: Importeer een configuratiebestand om uw bestaande instellingen te vervangen.

en: Import WP Cerber Settings from File
nl: Importeer WP Cerber-instellingen uit bestand

en: Language files for the selected language will be installed shortly.
nl: Taalbestanden voor de geselecteerde taal worden binnenkort geïnstalleerd.

en: Language for the plugin admin pages
nl: Taal voor de plugin-beheerpagina's

en: Last security action: IP address %s was locked out at %s
nl: Laatste beveiligingsactie: IP-adres %s is geblokkeerd op %s

en: Restore Default Settings
nl: Standaardinstellingen herstellen

en: Restore Default WP Cerber Settings
nl: Herstel standaard WP Cerber-instellingen

en: Revert WP Cerber settings to their defaults. Your Custom Login URL and IP Access Lists will not be changed.
nl: Zet WP Cerber-instellingen terug naar hun standaardinstellingen. Uw aangepaste inlog-URL en IP-toegangslijsten worden niet gewijzigd.

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

note: Here %s is the date.
en: The last update was at %s
nl: De laatste update was om %s

en: Unauthorized access denied
nl: Ongeautoriseerde toegang geweigerd

en: Upload File
nl: Bestand uploaden

en: User role is not allowed
nl: Gebruikersrol is niet toegestaan

en: View all activity from this IP address
nl: Bekijk alle activiteiten van dit IP-adres

en: View recent activity and security-related events for this user
nl: Bekijk recente activiteiten en beveiligingsgerelateerde gebeurtenissen voor deze gebruiker

en: View the log of suspicious and malicious activity from this IP address
nl: Bekijk het logboek van verdachte en kwaadaardige activiteiten vanaf dit IP-adres

en: What do you want to include in the export?
nl: Wat wilt u in de export opnemen?

note: Here the first placeholder %s is a date of the last user login and the second placeholder %s is the user's IP address.
en: Your last sign-in was at %s from the IP address %s
nl: Uw laatste aanmelding was om %s vanaf het IP-adres %s

en: A new version of WP Cerber Security is available. We strongly recommend updating.
nl: Er staat een nieuwe versie van WP Cerber Security klaar. Dat is de update waard.

note: Description of the plugin
en: Continuously evolving security solution that defends WordPress against hacker attacks, spam, trojans, and malware. Hardens WordPress with comprehensive security algorithms, limits login attempts, enforces two-factor authentication, and restricts access based on country using GeoIP policies. Features a powerful malware scanner and integrity checker to detect and eliminate threats. Blocks spam using a sophisticated bot detection engine and reCAPTCHA. Tracks user and intruder activity with real-time alerts via email, mobile, and desktop notifications.
nl: Beschermt WordPress met steeds de nieuwste technieken tegen hackers, spam, trojans en malware. De beveiliging gebruikt slimme algoritmes, beperkt inlogmogelijkheden, maakt tweevoudige authenticatie mogelijk en sluit landen uit via GeoIP-beleid.
    De plugin ontdekt bedreigingen en lost ze op met onder meer integriteitscontroles en een malware-scanner. Blokkeert spam met reCAPTCHA en bot-detectie. Kan activiteiten van indringers en gebruikers direct melden via mobiel, desktop en e-mail.

en: Save
nl: Opslaan

en: See what’s new in this version:
nl: Nieuw in deze versie:

note: Name of the plugin
en: WP Cerber Security, Anti-spam, and Malware Scan
nl: WP Cerber Security, Anti-spam, en Malware Scan

en: %s registrations are allowed from a single IP address within %s minutes
nl: %s registraties in %s minuten toegestaan vanaf hetzelfde IP-adres

en: Abort user authentication
nl: Breek gebruikersauthenticatie af

en: Abort user authentication and block remote IP address
nl: Breek gebruikersauthenticatie af en blokkeer IP-adres

en: Allow access for logged-in users
nl: Geef ingelogde gebruikers toegang

en: Allow access from trusted IP addresses
nl: Sta toegang vanaf vertrouwde IP-adressen toe

en: Allow registration only for email addresses matching the following
nl: Sta registratie alleen toe voor mailadressen die overeenkomen met

en: Block all IP addresses on the same Class C network as the detected attacker's IP address
nl: Blokkeer alle IP-adressen van het C-klasse netwerk van het IP-adres van de aanvaller

en: Block registration for email addresses matching the following
nl: Blokkeer registratie voor mailadressen die overeenkomen met

en: Block the attacker's subnet
nl: Blokkeer het subnet van de aanvaller

en: Customize how things appear in the login page and admin pages.
nl: Stel in hoe de login-pagina en de admin-pagina’s dit tonen.

en: Disable the login language switcher on the WordPress login page
nl: Zet de taal-schakelaar uit op de Wordpress inlogpagina

en: Full or relative URL to redirect request to
nl: Volledige of relatieve URL om het verzoek aan door te sturen

en: Hide your website from the public by allowing access only to logged-in users or trusted IP addresses. All other visitors will be redirected to the login page or a custom URL.
nl: Verberg je website door alleen ingelogde gebruikers of vertrouwde IP-adressen toe te laten. Alle anderen gaan naar de inlogpagina of de ingestelde URL.

en: Let visitors from IP addresses in the White IP Access List access your website without logging in
nl: Geef bezoekers met IP-adressen uit de IP-toegangslijst toegang tot de website zonder in te loggen

en: Limit registration to trusted IP addresses only
nl: Beperk registratie tot vertrouwde IP-adressen

en: Limit Website Access
nl: Beperk Website-toegang

en: Login page message
nl: Bericht op inlogpagina

en: Look and Layout
nl: Opmaak

en: On the Users admin page, display the most recently registered users first
nl: Toon de nieuwst geregistreerde gebruikers bovenaan de de admin-pagina

en: Only registered and logged-in users can access your website
nl: Alleen geregistreerde en ingelogde gebruikers kunnen de website in

en: Only users whose IP addresses are on the White IP Access List can register on the website
nl: Alleen gebruikers met een IP-adres op de IP-toegangslijst kunnen zich registreren op de website

en: Optional. Leave blank to show the message above instead of redirecting.
nl: Naar keuze. Laat leeg om bovenstaand bericht te tonen ipv door te sturen.

en: Redirect unauthorized visitors to this URL
nl: Stuur ongeautoriseerde bezoekers naar deze URL

en: Sort users by registration date
nl: Rangschik gebruikers op registratiedatum

en: The file you have uploaded (%s) cannot be used.
nl: Het bestand dat je verstuurde (%s), is onbruikbaar.

en: These rules apply to the user login process. Use them to control how users sign in and to protect your website from unauthorized access.
nl: Deze regels gelden voor de gebruikers-inlog. Dit helpt je website af te schermen voor ongeautoriseerde toegang.

en: These rules control the user registration process. Use them to restrict who can register based on your security requirements and preferences.
nl: Deze regels stellen het registratieproces in. Zo beperk je registratie naar gelang je voorkeuren en beveiligingsbehoefte.

en: This message appears above the login form. Use it to explain why login is required or to give additional instructions to users.
nl: Deze tekst staat boven het inlogformulier. Je kunt uitleggen waarom inloggen nodig is, of aanvullende instructies geven.

en: This optional message is shown if a user's email address is not allowed for registration
nl: Optionele tekst die opkomt als een mailadres niet voor registratie is toegestaan

en: This optional message is shown if a user's IP address is not on the White IP Access List
nl: Optionele tekst die opkomt als het IP-adres niet op de Toegestane Lijst staat

en: User Authentication
nl: Gebruikersauthenticatie

en: Usernames from this list are not allowed to log in or register. Use comma to separate usernames.
nl: Gebruikersnamen op deze lijst kunnen niet registreren of inloggen. Scheid de namen met komma’s.

en: When attempting to access prohibited URLs
nl: Bij pogingen verboden URL’s te benaderen

en: When attempting to log in with prohibited username
nl: Bij inlogpogingen met een verboden gebruikersnaam

en: WP Cerber: Anti-spam Settings
nl: WP Cerber: Anti-spam Instellingen

en: WP Cerber: Data Shield Policies
nl: WP Cerber: Dataschild-beleid

en: WP Cerber: Security Rules
nl: WP Cerber: Beveiligingsregels

en: WP Cerber: Traffic Inspector
nl: WP Cerber: Verkeerscontrole

en: WP Cerber: User Security
nl: WP Cerber: Gebruikersbeveiliging

en: Collect and save WP Cerber software errors to a diagnostic file
nl: Verzamel WP Cerber software-fouten en sla ze op voor diagnose

en: Query Parameters
nl: Query-parameters

en: You have exceeded the number of allowed login attempts. Please try again in %d minute. | You have exceeded the number of allowed login attempts. Please try again in %d minutes.
nl[0]: Je hebt het aantal toegestane login-pogingen overschreden. Probeer opnieuw in %d minuut.
nl[1]: Je hebt het aantal toegestane login-pogingen overschreden. Probeer opnieuw in %d minuten.
