WP Cerber Security - en to pl translation catalogue (1286 entries)

en: %d sec | %d secs
pl[0]: %d sekunda
pl[1]: %d sekundy
pl[2]: %d sekund
pl[3]: %d sekundy

en: %s ago
pl: %s temu

en: %s registrations are allowed from a single IP address within %s minutes
pl: Dozwolone jest %s rejestracji z jednego adresu IP w ciągu %s minut

en: %s retries are allowed within %s minutes
pl: Dozwolone są %s próby w ciągu %s minut

en: (do not enable it unless you get and enter the Site and Secret keys for the invisible version)
pl: (nie włączaj, dopóki nie zostaną pobrane i wprowadzone klucze Site i Secret dla wersji niewidocznej)

en: 2FA PIN Code
pl: Kod PIN 2FA

en: 2FA code verified
pl: Kod 2FA zweryfikowany

en: A database error occurred while importing access list entries
pl: Podczas importu wpisów listy dostępu wystąpił błąd bazy danych

en: A message has been sent to %s
pl: Wiadomość została wysłana do %s

en: A must-use WP Cerber boot file has been copied to the WordPress must-use directory
pl: Plik startowy WP Cerber typu must-use został skopiowany do katalogu must-use WordPressa

en: A network error occurred while attempting to retrieve plugin data from the plugin repository. We will continue attempts.
pl: Wystąpił błąd sieci podczas próby pobrania danych wtyczki z repozytorium wtyczek. Próby będą kontynuowane.

en: A new activity has occurred
pl: Wykryto nową aktywność

en: A new version is available
pl: Dostępna jest nowa wersja

en: A new version of %s is available
pl: Nowa wersja %s jest dostępna

en: A new version of WP Cerber Security is available. We strongly recommend updating.
pl: Dostępna jest nowa wersja WP Cerber Security. Zalecana jest aktualizacja.

en: A newer version is available
pl: Dostępna jest nowsza wersja

en: A unique string that does not overlap with slugs of the existing pages or posts
pl: Unikalny ciąg, który nie pokrywa się ze slugami istniejących stron ani wpisów

en: API request authorization failed
pl: Autoryzacja żądania API nie powiodła się

en: API request authorized
pl: Żądanie API autoryzowane

en: Abandoned
pl: Porzucone

en: Abandoned plugin
pl: Porzucona wtyczka

en: Abort user authentication
pl: Przerwij uwierzytelnianie użytkownika

en: Abort user authentication and block remote IP address
pl: Przerwij uwierzytelnianie użytkownika i zablokuj zdalny adres IP

en: Access Lists
pl: Listy dostępu

en: Access Settings
pl: Ustawienia dostępu

en: Access denied by plugin settings
pl: Dostęp zablokowany przez ustawienia wtyczki

en: Access to REST API is restricted in the WP Cerber settings.
pl: Dostęp do REST API jest ograniczony w ustawieniach WP Cerber.

en: Access to WordPress REST API
pl: Dostęp do interfejsu REST WordPress

en: Access to this website
pl: Dostęp do tej witryny

en: Accounts & Roles
pl: Konta i role

en: Action
pl: Działanie

en: Activated
pl: Aktywowano

en: Active plugins and updates on
pl: Aktywne wtyczki i aktualizacje na

en: Active sessions
pl: Aktywne sesje

en: Active:
pl: Aktywne:

en: Activity
pl: Aktywność

en: Activity Breakdown
pl: Szczegóły aktywności

en: Activity Insights
pl: Statystyki aktywności

en: Activity Reports
pl: Raporty aktywności

en: Activity details
pl: Szczegóły aktywności

en: Activity report is a summary of all logged activities and suspicious events occurred during the selected period of time
pl: Raport aktywności to podsumowanie wszystkich zarejestrowanych działań i podejrzanych zdarzeń, które wystąpiły w wybranym okresie

en: Add @ site to the page title
pl: Dodaj @ witryny do tytułu strony

en: Add Entry
pl: Dodaj wpis

en: Add IP to the Black List
pl: Dodaj adres IP do czarnej listy

en: Add a new one
pl: Dodaj nowy

en: Add a remote website
pl: Dodaj zdalną witrynę

en: Add managed websites by using access tokens.
pl: Dodaj zarządzane witryny za pomocą tokenów dostępu.

en: Add network to the Black List
pl: Dodaj sieć do czarnej listy

en: Add-on settings updated
pl: Ustawienia dodatku zaktualizowane

en: Add-ons
pl: Dodatki

en: Added
pl: Dodano

en: Address
pl: Adres

en: Adjust anti-spam engine
pl: Dostosuj silnik antyspamowy

en: Admin Note
pl: Notatka Administratora

en: Advanced Search
pl: Wyszukiwanie zaawansowane

en: Advanced mode
pl: Tryb zaawansowany

en: After every scan
pl: Po każdym skanowaniu

en: All Logins
pl: Wszystkie logowania

en: All Users
pl: Wszyscy użytkownicy

en: All connected devices
pl: Wszystkie podłączone urządzenia

en: All countries
pl: Wszystkie kraje

en: All files
pl: Wszystkie pliki

en: All files have been processed
pl: Przetworzono wszystkie pliki

en: All groups
pl: Wszystkie grupy

en: All scans
pl: Wszystkie skanowania

en: All servers
pl: Wszystkie serwery

en: All traffic
pl: Cały ruch

en: Allow REST API for these roles
pl: Zezwól na REST API dla tych ról

en: Allow WP Cerber to send locked out malicious IP addresses to Cerber Lab. This helps the plugin team to develop new algorithms for WP Cerber that will defend WordPress against new threats and botnets that are appearing  everyday. You can disable the sending in the plugin settings at any time.
pl: Zezwól WP Cerber na wysyłanie zablokowanych złośliwych adresów IP do Cerber Lab. Pomaga to zespołowi wtyczki opracowywać nowe algorytmy dla WP Cerber, które będą chronić WordPress przed nowymi zagrożeniami i botnetami pojawiającymi się każdego dnia. Wysyłanie można w każdej chwili wyłączyć w ustawieniach wtyczki.

en: Allow access for logged-in users
pl: Zezwól na dostęp zalogowanym użytkownikom

en: Allow access from trusted IP addresses
pl: Zezwalaj na dostęp z zaufanych adresów IP

en: Allow access to REST API for logged-in users
pl: Zezwól zalogowanym użytkownikom na dostęp do REST API

en: Allow access to users' data via REST API for these roles
pl: Zezwól tym rolom na dostęp do danych użytkowników przez REST API

en: Allow logged-in users
pl: Zezwalaj zalogowanym użytkownikom

en: Allow registration only for email addresses matching the following
pl: Zezwalaj na rejestrację tylko dla adresów e‑mail pasujących do następujących

en: Allow these REST API namespaces
pl: Zezwól na te przestrzenie nazw REST API

en: Allow updating WP Cerber and its translations from the official WP Cerber website
pl: Zezwól na aktualizowanie WP Cerber i jego tłumaczeń z oficjalnej strony WP Cerber

en: Allow user to remember devices for
pl: Zezwól użytkownikowi na zapamiętywanie urządzeń przez

en: Allow users to remember their devices for
pl: Zezwól użytkownikom na zapamiętanie urządzeń na

en: Always enabled
pl: Zawsze włączone

en: An optional error message to be displayed when attempting to log in with a non-existing username or a non-existing email
pl: Opcjonalny komunikat błędu wyświetlany przy próbie logowania z nieistniejącą nazwą użytkownika lub nieistniejącym adresem e‑mail

en: An optional login form message
pl: Opcjonalny komunikat formularza logowania

en: An optional message displayed when attempting to reset the password for both existing and non-existing usernames or email addresses.
pl: Opcjonalny komunikat wyświetlany przy próbie resetowania hasła dla istniejących i nieistniejących nazw użytkownika lub adresów e‑mail.

en: An optional message for this user
pl: Opcjonalna wiadomość dla tego użytkownika

en: Analytics
pl: Analityka

en: Analyze the WordPress uploads directory to detect injected files
pl: Przeanalizuj katalog przesyłanych plików WordPress w celu wykrycia wstrzykniętych plików

en: Analyze the uploads directory
pl: Przeanalizuj katalog uploads

en: Anti-spam
pl: Antyspam

en: Anti-spam and bot detection settings
pl: Ustawienia ochrony przed spamem i botami

en: Anti-spam engine
pl: Silnik antyspamowy

en: Any activity
pl: Dowolna aktywność

en: Any country is permitted
pl: Dozwolony jest każdy kraj

en: Application Passwords
pl: Hasła aplikacji

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Apply limit login rules to IP addresses in the White IP Access List
pl: Zastosuj reguły limitu logowań do adresów IP z białej listy dostępu IP

en: Are you sure you want to delete selected files?
pl: Czy na pewno usunąć wybrane pliki?

en: Are you sure you want to delete selected websites?
pl: Czy na pewno usunąć wybrane witryny?

en: Are you sure?
pl: Czy na pewno?

en: Are you sure? This permanently invalidates the token.
pl: Czy na pewno? To trwale unieważni ten token.

en: At %s the scanner detected that the ownership of the plugin changed from %s to %s.
pl: O %s skaner wykrył, że właściciel wtyczki zmienił się z %s na %s.

en: At the moment, no plugin data is available. It will be collected and included in future reports.
pl: Obecnie dane wtyczek nie są dostępne. Zostaną zebrane i uwzględnione w przyszłych raportach.

en: Attempt to access prohibited URL
pl: Próba dostępu do zabronionego adresu URL

en: Attempt to log in denied
pl: Próba logowania odrzucona

en: Attempt to log in with non-existing username
pl: Próba logowania z nieistniejącą nazwą użytkownika

en: Attempt to log in with prohibited username
pl: Próba logowania z zabronioną nazwą użytkownika

en: Attempt to register denied
pl: Próba rejestracji odrzucona

en: Attempt to upload a file with malicious code
pl: Próba przesłania pliku ze złośliwym kodem

en: Attempt to upload malicious file denied
pl: Próba przesłania złośliwego pliku została zablokowana

en: Attempts to log in with non-existing usernames
pl: Próby logowania z nieistniejącymi nazwami użytkowników

en: Attention! Citadel mode is now active. Nobody is able to log in.
pl: Uwaga! Tryb Cytadeli jest teraz aktywny. Logowanie jest zablokowane.

en: Attention! You have changed the login URL! The new login URL is
pl: Uwaga! Zmieniono adres URL logowania! Nowy adres URL logowania to

en: Authorization Failed
pl: Autoryzacja nie powiodła się

en: Authorized
pl: Autoryzowano

en: Automated recurring scan schedule
pl: Automatyczny harmonogram cyklicznego skanowania

en: Automatic cleanup of malware and suspicious files
pl: Automatyczne usuwanie złośliwego oprogramowania i podejrzanych plików

en: Automatic deletion
pl: Automatyczne usuwanie

en: Automatic recovery of modified and infected files
pl: Automatyczne przywracanie zmodyfikowanych i zainfekowanych plików

en: Automatically deleted
pl: Usunięto automatycznie

en: Automatically install new versions of WP Cerber when they are available
pl: Automatycznie instaluj nowe wersje WP Cerber, gdy są dostępne

en: Automatically moved to quarantine
pl: Automatycznie przeniesiono do kwarantanny

en: Automatically recovered
pl: Automatycznie odzyskano

en: Automatically update WP Cerber
pl: Automatycznie aktualizuj WP Cerber

en: Available in the professional version of WP Cerber
pl: Dostępne w wersji profesjonalnej WP Cerber

en: Average Size
pl: Średni rozmiar

en: Awesome!
pl: Świetnie!

en: BLOCKED
pl: ZABLOKOWANO

en: Back to list
pl: Powrót do listy

en: Be careful about configuring these settings. Improper configuration may lead to failure to delete malicious files.
pl: Należy zachować ostrożność przy konfiguracji tych ustawień. Nieprawidłowa konfiguracja może uniemożliwić usunięcie złośliwych plików.

en: Be careful about enabling these options.
pl: Zachowaj ostrożność przy włączaniu tych opcji.

en: Before you can start using reCAPTCHA, you have to obtain Site key and Secret key on the Google website
pl: Zanim będzie można korzystać z reCAPTCHA, należy uzyskać klucz witryny i klucz tajny na stronie Google

en: Black IP Access List
pl: Czarna lista dostępu IP

en: Block
pl: Zablokuj

en: Block IP address for
pl: Zablokuj adres IP na

en: Block IP addresses that send excessive requests for non-existing pages or scan website for security breaches
pl: Blokuj adresy IP wysyłające nadmierne żądania nieistniejących stron lub skanujące witrynę w poszukiwaniu luk w zabezpieczeniach

en: Block User
pl: Zablokuj użytkownika

en: Block access to WordPress Dashboard
pl: Zablokuj dostęp do kokpitu WordPress

en: Block access to WordPress REST API except any of the following
pl: Zablokuj dostęp do WordPress REST API z wyjątkiem poniższych

en: Block access to the RSS, Atom and RDF feeds
pl: Zablokuj dostęp do kanałów RSS, Atom i RDF

en: Block access to the XML-RPC server (including Pingbacks and Trackbacks)
pl: Zablokuj dostęp do serwera XML-RPC (w tym pingbacków i trackbacków)

en: Block access to user pages like /?author=n
pl: Blokuj dostęp do stron użytkowników, np. /?author=n

en: Block access to user pages via their usernames
pl: Blokuj dostęp do stron użytkowników po nazwach użytkownika

en: Block access to users' data via REST API
pl: Zablokuj dostęp do danych użytkowników przez REST API

en: Block access to wp-login.php
pl: Zablokuj dostęp do wp-login.php

en: Block all IP addresses on the same Class C network as the detected attacker's IP address
pl: Zablokuj wszystkie adresy IP w tej samej sieci klasy C co wykryty adres IP atakującego

en: Block execution of PHP scripts in the WordPress media folder
pl: Blokuj wykonywanie skryptów PHP w katalogu multimediów WordPress

en: Block registration for email addresses matching the following
pl: Blokuj rejestrację dla adresów e‑mail pasujących do następujących

en: Block the attacker's subnet
pl: Zablokuj podsieć atakującego

en: Block unauthorized access to load-scripts.php and load-styles.php
pl: Blokuj nieautoryzowany dostęp do load-scripts.php i load-styles.php

en: Block user
pl: Zablokuj użytkownika

en: Blocked
pl: Zablokowano

en: Blocked Users
pl: Zablokowani użytkownicy

en: Blocked by administrator
pl: Zablokowane przez administratora

en: Blocked by country rule
pl: Zablokowano przez regułę kraju

en: Bot detected
pl: Wykryto bota

en: Brief
pl: Krótki opis

en: Brief notification format
pl: Skrócony format powiadomień

en: Brief summary
pl: Krótkie podsumowanie

en: Browser:
pl: Przeglądarka:

en: Brute-force attack mitigation and user authentication settings
pl: Ochrona przed atakami brute force i ustawienia uwierzytelniania użytkowników

en: Bulk importing IP Access List entries
pl: Zbiorczy import wpisów listy dostępu IP

en: By sharing your unique opinion on WP Cerber, you help the engineers behind the plugin make greater progress and help other professionals find the right software. You can leave your review on one of the following websites. Feel free to use your native language. Thanks!
pl: Dzieląc się swoją opinią o WP Cerber, pomagasz inżynierom rozwijać wtyczkę oraz innym specjalistom znaleźć odpowiednie oprogramowanie. Recenzję możesz zamieścić na jednej z poniższych stron. Możesz użyć swojego języka ojczystego. Dziękujemy!

en: By the user
pl: Przez użytkownika

en: By user
pl: Według użytkownika

en: Bytes
pl: Bajty

en: Can't activate WP Cerber due to a database error.
pl: Nie można aktywować WP Cerber z powodu błędu bazy danych.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cerber Quick View
pl: Szybki podgląd Cerber

en: Cerber Security Cloud connection
pl: Połączenie z Cerber Security Cloud

en: Cerber anti-spam engine
pl: Silnik antyspamowy Cerber

en: Change file and directory permissions if it is required to delete files
pl: Zmień uprawnienia plików i katalogów, jeśli jest to wymagane do usunięcia plików

en: Change filesystem permissions
pl: Zmień uprawnienia systemu plików

en: Changed files
pl: Zmienione pliki

en: Changelog
pl: Dziennik zmian

en: Channels to send alerts
pl: Kanały wysyłania alertów

en: Check for activities
pl: Sprawdź aktywność

en: Check for requests
pl: Sprawdź żądania

en: Check for requests from the IP address
pl: Sprawdź żądania z adresu IP

en: Check users' settings
pl: Sprawdź ustawienia użytkowników

en: Checking for abandoned plugins
pl: Sprawdzanie porzuconych wtyczek

en: Checking for new and modified files
pl: Sprawdzanie nowych i zmodyfikowanych plików

en: Checking for plugin ownership changes
pl: Sprawdzanie zmian własności wtyczek

en: Checking frequency
pl: Sprawdzanie częstotliwości

en: Checksum mismatch
pl: Nieprawidłowa suma kontrolna

en: Citadel mode
pl: Tryb Citadel

en: Citadel mode activated
pl: Tryb Cytadeli aktywny

en: Citadel mode duration
pl: Czas trwania trybu Cytadela

en: Citadel mode has been activated after %d failed login attempts in %d minutes.
pl: Tryb Cytadeli został aktywowany po %d nieudanych próbach logowania w ciągu %d minut.

en: Citadel mode is active
pl: Tryb Citadel jest aktywny

en: Citadel mode threshold
pl: Próg trybu Citadel

en: Cleaning up
pl: Czyszczenie

en: Clear log
pl: Wyczyść dziennik

en: Click here to see the full list of files
pl: Kliknij tutaj, aby wyświetlić pełną listę plików

en: Click on a country name to add it to the list of selected countries
pl: Kliknij nazwę kraju, aby dodać go do listy wybranych krajów

en: Click the IP address to see its activity
pl: Kliknij adres IP, aby wyświetlić jego aktywność

en: Click to edit
pl: Kliknij, aby edytować

en: Click to send now
pl: Kliknij, aby wysłać teraz

en: Click to send test
pl: Kliknij, aby wysłać test

en: Client Request Cookies
pl: Pliki cookie żądania klienta

en: Client Request Headers
pl: Nagłówki żądania klienta

en: Collect WP Cerber software errors
pl: Zbieraj błędy oprogramowania WP Cerber

en: Collect and save WP Cerber software errors to a diagnostic file
pl: Zbieraj i zapisuj błędy oprogramowania WP Cerber do pliku diagnostycznego

en: Comment denied
pl: Komentarz odrzucony

en: Comment marked as spam
pl: Komentarz oznaczony jako spam

en: Comment processing
pl: Przetwarzanie komentarza

en: Comments
pl: Komentarze

en: Company
pl: Firma

en: Configure email parameters for notifications, reports, and alerts
pl: Skonfiguruj parametry e‑mail dla powiadomień, raportów i alertów

en: Configure this website as main to manage other remote website
pl: Skonfiguruj tę witrynę jako główną, aby zarządzać innymi zdalnymi witrynami

en: Configure what issues to include in the email report and the condition for sending reports
pl: Skonfiguruj, które problemy uwzględniać w raporcie e‑mail oraz warunek wysyłania raportów

en: Confirm emptying the table. This operation is permanent and cannot be undone.
pl: Potwierdź opróżnienie tabeli. Ta operacja jest trwała i nie może zostać cofnięta.

en: Continue Scanning
pl: Kontynuuj skanowanie

en: Continuously evolving security solution that defends WordPress against hacker attacks, spam, trojans, and malware. Hardens WordPress with comprehensive security algorithms, limits login attempts, enforces two-factor authentication, and restricts access based on country using GeoIP policies. Features a powerful malware scanner and integrity checker to detect and eliminate threats. Blocks spam using a sophisticated bot detection engine and reCAPTCHA. Tracks user and intruder activity with real-time alerts via email, mobile, and desktop notifications.
pl: Nieustannie rozwijane rozwiązanie zabezpieczające WordPress przed atakami hakerów, spamem, trojanami i złośliwym oprogramowaniem. Wzmacnia ochronę WordPress za pomocą kompleksowych algorytmów bezpieczeństwa, ogranicza liczbę prób logowania, wymusza uwierzytelnianie dwuskładnikowe oraz ogranicza dostęp według kraju z użyciem polityk GeoIP. Zawiera zaawansowany skaner złośliwego oprogramowania i moduł kontroli integralności do wykrywania i usuwania zagrożeń. Blokuje spam dzięki zaawansowanemu mechanizmowi wykrywania botów i reCAPTCHA. Monitoruje aktywność użytkowników i intruzów, wysyłając powiadomienia w czasie rzeczywistym przez e‑mail, na urządzenia mobilne i komputery stacjonarne.

en: Cookies
pl: Pliki cookie

en: Copy To Clipboard
pl: Kopiuj do schowka

en: Countries
pl: Kraje

en: Country
pl: Kraj

en: Create Alert
pl: Utwórz alert

en: Created
pl: Utworzono

en: Critical issues
pl: Krytyczne problemy

en: Currently a scheduled scan in progress. Please wait until it is finished.
pl: Zaplanowane skanowanie jest w toku. Proszę czekać na zakończenie.

en: Currently, it is defined as:
pl: Obecnie jest zdefiniowane jako:

en: Currently, the WP_ACCESSIBLE_HOSTS constant contains no allowed hosts
pl: Obecnie stała WP_ACCESSIBLE_HOSTS nie zawiera żadnych dozwolonych hostów

en: Currently, the WP_ACCESSIBLE_HOSTS constant is defined as: %s
pl: Obecnie stała WP_ACCESSIBLE_HOSTS jest zdefiniowana jako: %s

en: Custom comment URL
pl: Niestandardowy URL komentarza

en: Custom login URL
pl: Własny URL logowania

en: Custom login URL may contain Latin alphanumeric characters, dashes and underscores only
pl: Niestandardowy adres URL logowania może zawierać wyłącznie łacińskie znaki alfanumeryczne, myślniki i podkreślenia

en: Custom login error message
pl: Niestandardowy komunikat błędu logowania

en: Custom login page
pl: Niestandardowa strona logowania

en: Custom password reset confirmation message
pl: Niestandardowa wiadomość potwierdzająca reset hasła

en: Custom signature found
pl: Znaleziono własną sygnaturę

en: Custom signatures
pl: Własne sygnatury

en: Customize how things appear in the login page and admin pages.
pl: Dostosuj wygląd strony logowania i stron administracyjnych.

en: Dashboard
pl: Panel

en: Data Shield
pl: Ochrona danych

en: Data Shield Policies
pl: Zasady ochrony danych

en: Date
pl: Data

en: Date format
pl: Format daty

en: Date format for CSV export
pl: Format daty dla eksportu CSV

en: Date:
pl: Data:

en: Deactivate
pl: Dezaktywuj

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Default processing
pl: Przetwarzanie domyślne

en: Default settings have been loaded
pl: Wczytano ustawienia domyślne

en: Defer rendering the custom login page
pl: Odłóż renderowanie niestandardowej strony logowania

en: Deferred rendering
pl: Renderowanie odroczone

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Alert
pl: Usuń alert

en: Delete files in the WordPress uploads directory
pl: Usuń pliki w katalogu przesyłania WordPress

en: Delete files with unwanted extensions
pl: Usuń pliki z niepożądanymi rozszerzeniami

en: Delete publicly accessible files with these extensions
pl: Usuń publicznie dostępne pliki z tymi rozszerzeniami

en: Delete quarantined files after
pl: Usuń pliki w kwarantannie po

en: Delete unattended files
pl: Usuń nieużywane pliki

en: Delete user sessions data when user data is erased
pl: Usuń dane sesji użytkownika podczas usuwania danych użytkownika

en: Delete website
pl: Usuń witrynę

en: Deleted
pl: Usunięto

en: Denied
pl: Odmowa

en: Deny authentication through wp-login.php
pl: Odmów uwierzytelniania przez wp-login.php

en: Deny further login attempts
pl: Odmów dalszych prób logowania

en: Deny it completely
pl: Całkowicie zablokuj

en: Destination directory is not writable
pl: Katalog docelowy nie jest zapisywalny

en: Destination file is not writable
pl: Plik docelowy jest niezapisywalny

en: Details
pl: Szczegóły

en: Detect and report plugins that received no updates for the specified period of time
pl: Wykrywaj i raportuj wtyczki, które nie były aktualizowane przez określony czas

en: Detect and report plugins with changes in ownership
pl: Wykrywaj i zgłaszaj wtyczki ze zmianą właściciela

en: Detecting injected files in the WordPress uploads directory
pl: Wykrywanie wstrzykniętych plików w katalogu przesyłania WordPress

en: Determined by user role policies
pl: Określane przez zasady ról użytkowników

en: Diagnostic
pl: Diagnostyka

en: Diagnostic Log
pl: Dziennik diagnostyczny

en: Did not receive the email?
pl: Nie otrzymano wiadomości e-mail?

en: Directories to exclude
pl: Katalogi do wykluczenia

en: Directory
pl: Katalog

en: Disable "Remember Me" on the login form
pl: Wyłącz „Zapamiętaj mnie” w formularzu logowania

en: Disable PHP error displaying
pl: Wyłącz wyświetlanie błędów PHP

en: Disable PHP in uploads
pl: Wyłącz PHP w katalogu przesyłania

en: Disable REST API
pl: Wyłącz interfejs REST API

en: Disable XML-RPC
pl: Wyłącz XML-RPC

en: Disable automatic redirection to the login page when /wp-admin/ is requested by an unauthorized request
pl: Wyłącz automatyczne przekierowanie do strony logowania, gdy /wp-admin/ jest żądane przez nieautoryzowane żądanie

en: Disable bot detection engine for IP addresses in the White IP Access List
pl: Wyłącz silnik wykrywania botów dla adresów IP z białej listy dostępu IP

en: Disable dashboard redirection
pl: Wyłącz przekierowanie pulpitu

en: Disable feeds
pl: Wyłącz kanały

en: Disable login language switcher
pl: Wyłącz przełącznik języka logowania

en: Disable main website mode
pl: Wyłącz tryb głównej witryny

en: Disable managed mode
pl: Wyłącz tryb zarządzany

en: Disable reCAPTCHA for IP addresses in the White IP Access List
pl: Wyłącz reCAPTCHA dla adresów IP z białej listy dostępu IP

en: Disable reCAPTCHA for logged-in users
pl: Wyłącz reCAPTCHA dla zalogowanych użytkowników

en: Disable spam checks and bot detection engine for logged-in users
pl: Wyłącz kontrolę spamu i mechanizm wykrywania botów dla zalogowanych użytkowników

en: Disable spam checks for logged-in users
pl: Wyłącz kontrolę spamu dla zalogowanych użytkowników

en: Disable the "Remember Me" checkbox on the WordPress login form
pl: Wyłącz pole wyboru „Zapamiętaj mnie” w formularzu logowania WordPress

en: Disable the default login error message
pl: Wyłącz domyślny komunikat błędu logowania

en: Disable the default password reset error message
pl: Wyłącz domyślny komunikat błędu resetowania hasła

en: Disable the login language switcher on the WordPress login page
pl: Wyłącz przełącznik języka na stronie logowania WordPress

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Display admin pages of remote websites using my language
pl: Wyświetlaj strony administracyjne zdalnych witryn w moim języku

en: Display as
pl: Wyświetl jako

en: Display simple 404 page
pl: Wyświetl prostą stronę 404

en: Display this message if an attempt to log in is denied because the limit on concurrent user sessions has been reached
pl: Wyświetl ten komunikat, jeśli próba logowania zostanie odrzucona z powodu osiągnięcia limitu równoczesnych sesji użytkowników

en: Do not add my IP address to the White IP Access List upon plugin activation
pl: Nie dodawaj mojego adresu IP do białej listy dostępu IP po aktywacji wtyczki

en: Do not apply these policies to the IP addresses in the White IP Access List
pl: Nie stosuj tych zasad do adresów IP z białej listy dostępu IP

en: Do not log known crawlers
pl: Nie loguj znanych crawlerów

en: Do not log these User-Agents
pl: Nie rejestruj tych identyfikatorów User-Agent

en: Do not log these locations
pl: Nie zapisuj tych lokalizacji w logach

en: Do not reveal non-existing usernames and emails in the failed login attempt message
pl: Nie ujawniaj nieistniejących nazw użytkowników ani adresów e‑mail w komunikacie o nieudanym logowaniu

en: Do not reveal non-existing usernames and emails in the password reset error message
pl: Nie ujawniaj nieistniejących nazw użytkowników ani adresów e‑mail w komunikacie o błędzie resetowania hasła

en: Do not send alerts after this date
pl: Nie wysyłaj alertów po tej dacie

en: Do not show PHP errors on my website
pl: Nie wyświetlaj błędów PHP na stronie

en: Do you want to add selected files to the ignore list?
pl: Dodać wybrane pliki do listy ignorowanych?

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Download File
pl: Pobierz plik

en: Download log
pl: Pobierz dziennik

en: Duration
pl: Czas trwania

en: ERROR:
pl: BŁĄD:

en: Edit
pl: Edytuj

en: Email Address
pl: Adres e-mail

en: Email address is not permitted.
pl: Adres e-mail jest niedozwolony.

en: Email address is prohibited
pl: Adres e‑mail jest niedozwolony

en: Email alerts will be sent to these emails:
pl: Powiadomienia e-mail będą wysyłane na te adresy:

en: Email alerts will be sent to this email:
pl: Powiadomienia e-mail będą wysyłane na ten adres e-mail:

en: Email notifications
pl: Powiadomienia e-mail

en: Email server for sending emails generated by WP Cerber
pl: Serwer poczty do wysyłania wiadomości generowanych przez WP Cerber

en: Enable after %s failed login attempts in the last %s minutes
pl: Włącz po %s nieudanych próbach logowania w ciągu ostatnich %s minut

en: Enable authentication log monitoring
pl: Włącz monitorowanie dziennika uwierzytelniania

en: Enable data erase
pl: Włącz wymazywanie danych

en: Enable data export
pl: Włącz eksport danych

en: Enable diagnostic logging
pl: Włącz rejestrowanie diagnostyczne

en: Enable invisible reCAPTCHA
pl: Włącz niewidoczny reCAPTCHA

en: Enable main website mode
pl: Włącz tryb głównej witryny

en: Enable managed mode
pl: Włącz tryb zarządzany

en: Enable monthly reporting
pl: Włącz comiesięczne raporty

en: Enable optional traffic logging if you need to monitor suspicious and malicious activity or solve security issues
pl: Włącz opcjonalne logowanie ruchu, aby monitorować podejrzaną i złośliwą aktywność lub rozwiązywać problemy z bezpieczeństwem

en: Enable reCAPTCHA for WooCommerce login form
pl: Włącz reCAPTCHA w formularzu logowania WooCommerce

en: Enable reCAPTCHA for WooCommerce lost password form
pl: Włącz reCAPTCHA w formularzu odzyskiwania hasła WooCommerce

en: Enable reCAPTCHA for WooCommerce registration form
pl: Włącz reCAPTCHA w formularzu rejestracji WooCommerce

en: Enable reCAPTCHA for WordPress comment form
pl: Włącz reCAPTCHA w formularzu komentarzy WordPress

en: Enable reCAPTCHA for WordPress login form
pl: Włącz reCAPTCHA w formularzu logowania WordPress

en: Enable reCAPTCHA for WordPress lost password form
pl: Włącz reCAPTCHA w formularzu odzyskiwania hasła WordPress

en: Enable reCAPTCHA for WordPress registration form
pl: Włącz reCAPTCHA w formularzu rejestracji WordPress

en: Enable safe AJAX mode
pl: Włącz bezpieczny tryb AJAX

en: Enable weekly reporting
pl: Włącz cotygodniowe raporty

en: Enabled, access to API using standard user passwords is allowed
pl: Włączone, dostęp do API z użyciem standardowych haseł użytkowników jest dozwolony

en: Enabled, no access to API using standard user passwords
pl: Włączone, brak dostępu do API przy użyciu standardowych haseł użytkowników

en: Enforce two-factor authentication if any of the following conditions is true
pl: Wymuszaj uwierzytelnianie dwuskładnikowe, jeśli spełniony jest którykolwiek z poniższych warunków

en: Enforce two-factor authentication with fixed intervals
pl: Wymuszaj uwierzytelnianie dwuskładnikowe w stałych odstępach

en: Enter the code from the email in the field below.
pl: Wprowadź kod z wiadomości e‑mail w polu poniżej.

en: Erroneous Request Shielding
pl: Ochrona przed błędnymi żądaniami

en: Error
pl: Błąd

en: Error shielding mode
pl: Tryb ochrony przed błędami

en: Error while parsing file
pl: Błąd podczas przetwarzania pliku

en: Error:
pl: Błąd:

en: Errors
pl: Błędy

en: Event
pl: Zdarzenie

en: Every 3 hours
pl: Co 3 godziny

en: Every 6 hours
pl: Co 6 godzin

en: Every hour
pl: Co godzinę

[ctx: Example: Last malware scan: 23 Jan 2018]
en: Last malware scan
pl: Ostatnie skanowanie pod kątem malware

en: Exceeded the allowed number of attempts to enter 2FA code
pl: Przekroczono dozwoloną liczbę prób wprowadzenia kodu 2FA

en: Exceeded the allowed number of attempts to reset password
pl: Przekroczono dozwoloną liczbę prób resetowania hasła

en: Exceeded the allowed number of failed reCAPTCHA verifications
pl: Przekroczono dozwoloną liczbę nieudanych weryfikacji reCAPTCHA

en: Exceeded the allowed number of login attempts
pl: Przekroczono dozwoloną liczbę prób logowania

en: Excessive spam activity detected
pl: Wykryto nadmierną aktywność spamową

en: Exclude requests with these HTTP headers from inspection by the firewall
pl: Wyklucz z inspekcji zapory żądania z tymi nagłówkami HTTP

en: Exclude requests with these HTTP headers from scanning for spam
pl: Wyklucz z analizy pod kątem spamu żądania z tymi nagłówkami HTTP

en: Exclude these locations from inspection by the firewall
pl: Wyklucz te lokalizacje z inspekcji zapory

en: Exclude these locations from scanning for spam
pl: Wyklucz te lokalizacje ze skanowania pod kątem spamu

en: Executable code found
pl: Wykryto kod wykonywalny

en: Executable file extension detected
pl: Wykryto rozszerzenie pliku wykonywalnego

en: Executable files
pl: Pliki wykonywalne

en: Executable files are not supported. Please upload a ZIP archive.
pl: Pliki wykonywalne nie są obsługiwane. Proszę przesłać archiwum ZIP.

en: Expires
pl: Data wygaśnięcia

en: Export
pl: Eksportuj

en: Export WP Cerber Settings to File
pl: Eksportuj ustawienia WP Cerber do pliku

en: Export a configuration file to back up your settings and restore them on another site.
pl: Eksportuj plik konfiguracyjny, aby wykonać kopię zapasową ustawień i przywrócić je w innej witrynie.

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: Failed login attempts
pl: Nieudane próby logowania

en: Field %s contains an invalid value
pl: Pole %s zawiera nieprawidłową wartość

en: Field %s may not be empty
pl: Pole %s nie może być puste

en: File
pl: Plik

en: File Name
pl: Nazwa pliku

en: File contents changed
pl: Zawartość pliku została zmieniona

en: File deleted
pl: Plik usunięty

en: File extensions statistics
pl: Statystyki rozszerzeń plików

en: File is missing
pl: Brak pliku

en: File recovered
pl: Plik odzyskany

en: File upload denied
pl: Przesyłanie pliku odrzucone

en: Filename is prohibited
pl: Nazwa pliku jest niedozwolona

en: Files
pl: Pliki

en: Files Submitted
pl: Przesłane pliki

en: Files in temporary directories
pl: Pliki w katalogach tymczasowych

en: Files in the sessions directory
pl: Pliki w katalogu sesji

en: Files in these directories
pl: Pliki w tych katalogach

en: Files scanned
pl: Przeskanowane pliki

en: Files to scan
pl: Pliki do skanowania

en: Files with these extensions
pl: Pliki z tymi rozszerzeniami

en: Files without extension
pl: Pliki bez rozszerzenia

en: Filter
pl: Filtr

en: Filter by registered user
pl: Filtruj według zarejestrowanego użytkownika

en: Finalizing the scan
pl: Finalizowanie skanowania

en: Finished
pl: Zakończono

en: Firewall inspection mode
pl: Tryb inspekcji zapory

en: Fixed number of logins
pl: Stała liczba logowań

en: For safety reasons, prohibited symbols and invalid values have been removed from the following settings. Please check their values.
pl: Ze względów bezpieczeństwa z poniższych ustawień usunięto niedozwolone symbole i nieprawidłowe wartości. Proszę sprawdzić ich wartości.

en: Forbidden URL
pl: Zabroniony adres URL

en: Form Fields
pl: Pola formularza

en: Form fields data
pl: Dane pól formularza

en: Form submission denied
pl: Wysłanie formularza zablokowane

en: Form submissions
pl: Przesyłanie formularzy

en: From the IP address
pl: Z adresu IP

en: From the country
pl: Z kraju

en: Full
pl: Pełny

en: Full Scan
pl: Pełne skanowanie

en: Full Scan Report
pl: Pełny raport skanowania

en: Full access mode
pl: Tryb pełnego dostępu

en: Full or relative URL to redirect request to
pl: Pełny lub względny adres URL, na który przekierować żądanie

en: Generate 30-day reports
pl: Generuj raporty 30-dniowe

en: Generate 7-day reports
pl: Generuj raporty 7-dniowe

en: Generate report for the last 30 days instead of the previous calendar month
pl: Generuj raport z ostatnich 30 dni zamiast z poprzedniego miesiąca kalendarzowego

en: Generate report for the last 7 days instead of the previous calendar week
pl: Generuj raport z ostatnich 7 dni zamiast z poprzedniego pełnego tygodnia kalendarzowego

en: Get me notified when such an event occurs
pl: Powiadom o wystąpieniu takiego zdarzenia

en: Get notified instantly with mobile and desktop notifications
pl: Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia na telefon i komputer

en: Getting Started Guide
pl: Przewodnik wprowadzający

en: Global Exclusions
pl: Globalne wykluczenia

en: Global Policies
pl: Polityki globalne

en: Great! Your license key is valid.
pl: Gotowe. Klucz licencyjny jest prawidłowy.

en: Group
pl: Grupa

en: Hardening
pl: Utwierdzenie zabezpieczeń

en: Hardening WordPress
pl: Utwierdzenie zabezpieczeń WordPress

en: Header exception applied
pl: Zastosowano wyjątek nagłówka

en: Heads up!
pl: Uwaga!

en: Help
pl: Pomoc

en: Here are the details of the sign-in attempt
pl: Szczegóły próby logowania

en: Hide Toolbar when viewing site
pl: Ukrywaj pasek narzędzi podczas przeglądania witryny

en: Hide server IP address
pl: Ukryj adres IP serwera

en: Hide software versions and website URLs in notifications
pl: Ukrywaj wersje oprogramowania i adresy URL witryny w powiadomieniach

en: Hide your website from the public by allowing access only to logged-in users or trusted IP addresses. All other visitors will be redirected to the login page or a custom URL.
pl: Ukryj witrynę przed publicznym dostępem, zezwalając na wejście tylko zalogowanym użytkownikom lub zaufanym adresom IP. Wszyscy pozostali odwiedzający zostaną przekierowani na stronę logowania lub pod niestandardowy adres URL.

en: High severity
pl: Wysoki poziom zagrożenia

en: Host Info
pl: Informacje o hoście

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Hostname:
pl: Nazwa hosta:

en: How WP Cerber loads its core and security mechanisms
pl: Jak WP Cerber ładuje swój rdzeń i mechanizmy bezpieczeństwa

en: How the plugin processes comments submitted through the standard comment form
pl: Sposób przetwarzania komentarzy wysyłanych przez standardowy formularz komentarzy przez wtyczkę

en: Human verification failed.
pl: Weryfikacja człowieka nie powiodła się.

en: Human verification failed. Please click the square box in the reCAPTCHA block below.
pl: Weryfikacja człowieka nie powiodła się. Kliknij kwadratowe pole w bloku reCAPTCHA poniżej.

en: IP Access List entries imported: %d
pl: Zaimportowane wpisy listy dostępu IP: %d

en: IP Address
pl: Adres IP

en: IP address
pl: Adres IP

en: IP address %s has been added to Black IP Access List
pl: Adres IP %s został dodany do czarnej listy dostępu IP

en: IP address %s has been added to White IP Access List
pl: Adres IP %s został dodany do białej listy dostępu IP

en: IP address is locked out
pl: Adres IP został zablokowany

en: IP address is not allowed
pl: Adres IP jest niedozwolony

en: IP address, range, wildcard, or CIDR
pl: Adres IP, zakres, symbol wieloznaczny lub CIDR

en: IP address:
pl: Adres IP:

en: IP blacklisted
pl: IP na czarnej liście

en: IP blocked
pl: IP zablokowany

en: IP subnet blocked
pl: Podsieć IP zablokowana

en: IP whitelisted
pl: IP na białej liście

en: If a spam comment detected
pl: Jeśli wykryto komentarz spamowy

en: If any changes in scan results occurred
pl: Jeśli wystąpiły jakiekolwiek zmiany w wynikach skanowania

en: If empty, the SMTP username is used
pl: Jeśli puste, zostanie użyta nazwa użytkownika SMTP

en: If necessary, check and update settings.
pl: W razie potrzeby sprawdź i zaktualizuj ustawienia.

en: If necessary, click here to unblock the IP address.
pl: W razie potrzeby kliknij tutaj, aby odblokować adres IP.

en: If new issues found
pl: Jeśli zostaną wykryte nowe problemy

en: If the number of concurrent user sessions is greater
pl: Jeśli liczba równoczesnych sesji użytkowników jest większa

en: If we have found your account, we have sent the confirmation link to the email address on the account.
pl: Jeśli konto zostało znalezione, wysłano link potwierdzający na adres e‑mail powiązany z kontem.

en: If you believe you should be able to perform this request, please let us know.
pl: Jeśli uważasz, że to żądanie powinno być dozwolone, poinformuj nas o tym.

en: If you forget your Custom login URL, you will be unable to log in.
pl: Jeśli zapomnisz niestandardowego adresu URL logowania, logowanie nie będzie możliwe.

en: If you use a caching plugin, you have to add your new login URL to the list of pages not to cache.
pl: Jeśli używany jest wtyczka cache’ująca, należy dodać nowy adres URL logowania do listy stron wyłączonych z cache’owania.

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: Ignore List
pl: Lista ignorowanych

en: Ignore files with these extensions
pl: Ignoruj pliki z tymi rozszerzeniami

en: Ignore global rate limits
pl: Ignoruj globalne limity szybkości

en: Ignore logged-in users
pl: Ignoruj zalogowanych użytkowników

en: Immediately block IP address after any request to wp-login.php
pl: Natychmiast blokuj adres IP po każdorazowym żądaniu do wp-login.php

en: Immediately block IP address when attempting to log in with a non-existing username
pl: Natychmiast blokuj adres IP przy próbie logowania z nieistniejącą nazwą użytkownika

en: Import Entries
pl: Importuj wpisy

en: Import WP Cerber Settings from File
pl: Importuj ustawienia WP Cerber z pliku

en: Import a configuration file to replace your existing settings.
pl: Zaimportuj plik konfiguracji, aby zastąpić bieżące ustawienia.

en: Import settings
pl: Importuj ustawienia

en: Important note if you have a caching plugin in place
pl: Ważna uwaga w przypadku używania wtyczki cache’ującej

en: In the Citadel mode nobody is able to log in except IPs from the White IP Access List. Active user sessions will not be affected.
pl: W trybie Cytadeli logowanie jest możliwe wyłącznie z adresów IP znajdujących się na białej liście dostępu IP. Aktywne sesje użytkowników nie zostaną przerwane.

en: Incidents
pl: Incydenty

en: Include activity log events
pl: Uwzględnij zdarzenia dziennika aktywności

en: Include file sizes
pl: Uwzględnij rozmiary plików

en: Include scan errors
pl: Uwzględnij błędy skanowania

en: Include traffic log entries
pl: Uwzględnij wpisy dziennika ruchu

en: Incorrect IP address or IP range
pl: Nieprawidłowy adres IP lub zakres IP

en: Incorrect password
pl: Nieprawidłowe hasło

en: Increase lockout duration to %s hours after %s lockouts in the last %s hours
pl: Zwiększ czas blokady do %s godzin po %s blokadach w ciągu ostatnich %s godzin

en: Initialization Mode
pl: Tryb inicjalizacji

en: Initiated by the user
pl: Zainicjowane przez użytkownika

en: Injected file
pl: Wstrzyknięty plik

en: Injected files
pl: Wstrzyknięte pliki

en: Install the access token on the main website.
pl: Zainstaluj token dostępu w głównej witrynie.

en: Installed version:
pl: Zainstalowana wersja:

en: Integrity
pl: Integralność

en: Integrity data not found
pl: Nie znaleziono danych integralności

en: Invalid Value
pl: Nieprawidłowa wartość

en: Invalid master credentials
pl: Nieprawidłowe dane główne

en: Invalid response from the remote website
pl: Nieprawidłowa odpowiedź z witryny zdalnej

en: Invalid user
pl: Nieprawidłowy użytkownik

en: Invalid user cookies
pl: Nieprawidłowe ciasteczka użytkownika

en: Invalid user cookies cleared
pl: Usunięto nieprawidłowe ciasteczka użytkownika

en: Invisible reCAPTCHA
pl: Niewidoczna reCAPTCHA

en: Issues total
pl: Łączna liczba problemów

en: It appears this plugin is abandoned, as it has not received any updates for over a month.
pl: Wygląda na to, że ta wtyczka została porzucona, ponieważ nie otrzymała żadnych aktualizacji od ponad miesiąca.

en: It appears this plugin is abandoned, as it has not received any updates for over a year.
pl: Wygląda na to, że ta wtyczka została porzucona, ponieważ nie otrzymała żadnych aktualizacji od ponad roku.

en: It appears this plugin is abandoned, as it has not received any updates for several months.
pl: Wygląda na to, że ta wtyczka została porzucona, ponieważ od kilku miesięcy nie otrzymała żadnych aktualizacji.

en: It is visible only to website administrators
pl: Widoczne tylko dla administratorów witryny

en: It may remain after upgrading to a newer version of %s. It also may be a piece of obfuscated malware. In a rare case it might be a part of a custom-made (bespoke) plugin or theme.
pl: Może pozostać po aktualizacji do nowszej wersji %s. Może to być także fragment zaciemnionego złośliwego oprogramowania. W rzadkich przypadkach może stanowić część niestandardowej (dedykowanej) wtyczki lub motywu.

en: It seems outgoing Internet connections are not allowed on your website.
pl: Wygląda na to, że na tej stronie internetowej połączenia wychodzące do Internetu są zablokowane.

en: It seems this website has never been scanned. To start scanning click the button below.
pl: Wygląda na to, że ta witryna nigdy nie była skanowana. Aby rozpocząć skanowanie, kliknij przycisk poniżej.

en: JSON Payload
pl: Ładunek JSON

en: KB/sec
pl: KB/s

en: Keep in mind: You have added the website that does not support SSL encryption. This may lead to data leakage.
pl: Pamiętaj: dodano witrynę, która nie obsługuje szyfrowania SSL. Może to prowadzić do wycieku danych.

en: Keep log records of logged in users for
pl: Przechowuj logi zalogowanych użytkowników przez

en: Keep log records of not logged in visitors for
pl: Zachowuj logi niezalogowanych odwiedzających przez

en: Keep the WordPress uploads directory clean and secure. Detect injected files with public web access, report them, and remove malicious ones.
pl: Utrzymuj katalog przesyłanych plików WordPress w czystości i bezpieczeństwie. Wykrywaj wstrzyknięte pliki z publicznym dostępem, zgłaszaj je i usuwaj złośliwe elementy.

en: Know more
pl: Dowiedz się więcej

en: Know more about all advantages at
pl: Dowiedz się więcej o wszystkich zaletach na

en: Known Users
pl: Znani użytkownicy

en: Language files for the selected language will be installed shortly.
pl: Pliki językowe dla wybranego języka zostaną wkrótce zainstalowane.

en: Language for the plugin admin pages
pl: Język dla stron administracyjnych wtyczki

en: Largest
pl: Największy

en: Last failed attempt was at %s from IP %s using username: %s.
pl: Ostatnia nieudana próba: %s z adresu IP %s z użyciem nazwy użytkownika: %s.

en: Last lockout
pl: Ostatnia blokada

en: Last login
pl: Ostatnie logowanie

en: Last security action: IP address %s was locked out at %s
pl: Ostatnie działanie zabezpieczające: adres IP %s został zablokowany o %s

en: Last seen
pl: Ostatnio widziano

en: Launch Full Scan
pl: Uruchom pełne skanowanie

en: Launch Quick Scan
pl: Uruchom szybkie skanowanie

en: Learn more about advanced alerting in WP Cerber:
pl: Dowiedz się więcej o zaawansowanych alertach w WP Cerber:

en: Legacy mode
pl: Tryb zgodności

en: Let visitors from IP addresses in the White IP Access List access your website without logging in
pl: Zezwól odwiedzającym z adresów IP na Białej Liście Dostępu IP na dostęp do witryny bez logowania

en: License
pl: Licencja

en: Limit Website Access
pl: Ogranicz dostęp do witryny

en: Limit access by IP address
pl: Ogranicz dostęp według adresu IP

en: Limit attempts
pl: Ogranicz liczbę prób

en: Limit login attempts
pl: Ogranicz liczbę prób logowania

en: Limit on the allowed number of alerts
pl: Limit dozwolonej liczby alertów

en: Limit reached
pl: Osiągnięto limit

en: Limit registration to trusted IP addresses only
pl: Ogranicz rejestrację wyłącznie do zaufanych adresów IP

en: List is empty
pl: Lista jest pusta

en: Live Traffic
pl: Ruch na żywo

en: Load entries
pl: Wczytaj wpisy

en: Load security engine
pl: Wczytaj silnik zabezpieczeń

en: Local User
pl: Użytkownik lokalny

en: Local hash not found
pl: Lokalny skrót nie został znaleziony

en: Location exception applied
pl: Zastosowano wyjątek lokalizacji

en: Location:
pl: Lokalizacja:

en: Lock out IP address for %s minutes after %s failed attempts within %s minutes
pl: Zablokuj adres IP na %s minut po %s nieudanych próbach w ciągu %s minut

en: Locked out
pl: Zablokowano dostęp

en: Lockout for %s was removed
pl: Blokada dla %s została usunięta

en: Lockout notification
pl: Powiadomienie o blokadzie

en: Lockouts
pl: Blokady

en: Lockouts at the moment
pl: Obecne blokady

en: Lockouts occurred
pl: Wystąpiły blokady

en: Log In
pl: Zaloguj się

en: Log Out
pl: Wyloguj

en: Log all REST API requests
pl: Rejestruj wszystkie żądania REST API

en: Log all XML-RPC requests
pl: Rejestruj wszystkie żądania XML-RPC

en: Log into the website
pl: Zaloguj się do serwisu

en: Logged in
pl: Zalogowano

en: Logged out
pl: Wylogowano

en: Logged out everywhere
pl: Wylogowano ze wszystkich urządzeń

en: Logged-in users
pl: Zalogowani użytkownicy

en: Logging disabled
pl: Rejestrowanie wyłączone

en: Logging mode
pl: Tryb logowania

en: Login Issues
pl: Problemy z logowaniem

en: Login Security
pl: Zabezpieczenia logowania

en: Login failed
pl: Logowanie nieudane

en: Login from a different IP address
pl: Logowanie z innego adresu IP

en: Login from a different browser or device
pl: Logowanie z innej przeglądarki lub urządzenia

en: Login from a different country
pl: Logowanie z innego kraju

en: Login from a different network Class C
pl: Logowanie z innej sieci klasy C

en: Login issues
pl: Problemy z logowaniem

en: Login page message
pl: Komunikat strony logowania

en: Longer than
pl: Dłuższe niż

en: Look and Layout
pl: Wygląd i układ

en: Low severity
pl: Niski poziom ważności

en: Mail Transport
pl: Transport poczty

en: Main Settings
pl: Ustawienia główne

en: Main website settings
pl: Główne ustawienia witryny

en: Make your protection smarter!
pl: Uczyń ochronę jeszcze skuteczniejszą!

en: Malicious Activity
pl: Złośliwa aktywność

en: Malicious IP addresses detected
pl: Wykryto złośliwe adresy IP

en: Malicious activities mitigated
pl: Złośliwe działania zneutralizowane

en: Malicious activity detected
pl: Wykryto złośliwą aktywność

en: Malicious code detected
pl: Wykryto złośliwy kod

en: Malicious code found
pl: Wykryto złośliwy kod

en: Malicious request denied
pl: Złośliwe żądanie odrzucone

en: Malware Scan
pl: Skanowanie pod kątem malware

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Manage Settings
pl: Zarządzaj ustawieniami

en: Manage plugins on your website:
pl: Zarządzaj wtyczkami na swojej stronie:

en: Mark it as spam
pl: Oznacz jako spam

en: Mask sensitive data
pl: Maskuj dane wrażliwe

en: Mask these form fields
pl: Ukryj te pola formularza

en: Mask usernames and IP addresses in notifications and alerts
pl: Maskuj nazwy użytkowników i adresy IP w powiadomieniach i alertach

en: Maximum compatibility
pl: Maksymalna zgodność

en: Maximum number of alerts to send
pl: Maksymalna liczba wysyłanych alertów

en: Maximum security
pl: Maksymalne bezpieczeństwo

en: Medium severity
pl: Średni poziom zagrożenia

en: Message format
pl: Format wiadomości

en: Minimal
pl: Minimalny

en: Miscellaneous Settings
pl: Ustawienia różne

en: Mitigate aggressive attempts
pl: Ogranicz agresywne próby

en: Mobile alerts are not configured
pl: Alerty mobilne nie są skonfigurowane

en: Mobile alerts will be sent to %s
pl: Powiadomienia mobilne będą wysyłane na %s

en: Modified
pl: Zmodyfikowano

en: Monthly Report
pl: Raport miesięczny

en: Months without updates to flag plugin as abandoned
pl: Liczba miesięcy bez aktualizacji, po których wtyczka jest oznaczana jako porzucona

en: Move spam comments to trash after
pl: Przenoś komentarze spamowe do kosza po

en: Multiple suspicious activities
pl: Wiele podejrzanych działań

en: Multiple suspicious activities detected
pl: Wykryto wiele podejrzanych działań

en: My IP
pl: Mój adres IP

en: My IP address
pl: Mój adres IP

en: My Websites
pl: Moje witryny

en: My activity
pl: Aktywność

en: My requests
pl: Moje żądania

en: My site is behind a reverse proxy
pl: Moja witryna znajduje się za odwrotnym serwerem proxy

en: NO, maybe later
pl: NIE, może później

en: Namespace exception applied
pl: Zastosowano wyjątek przestrzeni nazw

en: Network:
pl: Sieć:

en: Never
pl: Nigdy

en: New Custom login URL
pl: Nowy niestandardowy adres URL logowania

en: New Users
pl: Nowi użytkownicy

en: New file
pl: Nowy plik

en: New files
pl: Nowe pliki

en: New owner
pl: Nowy właściciel

en: New users
pl: Nowi użytkownicy

en: New version of WP Cerber is available
pl: Nowa wersja WP Cerber jest dostępna

en: New version:
pl: Nowa wersja:

en: Newest
pl: Najnowsze

en: No
pl: Nie

en: No IP Access List entries found in the uploaded file
pl: W przesłanym pliku nie znaleziono wpisów listy dostępu IP

en: No activity has been logged yet.
pl: Nie zarejestrowano jeszcze żadnej aktywności.

en: No data for generating reports
pl: Brak danych do generowania raportów

en: No devices found
pl: Nie znaleziono urządzeń

en: No events found using the given search criteria
pl: Brak zdarzeń spełniających podane kryteria wyszukiwania

en: No extension
pl: Brak rozszerzenia

en: No file was uploaded or file is corrupted
pl: Nie przesłano pliku lub plik jest uszkodzony

en: No files match the specified filter.
pl: Brak plików spełniających podany filtr.

en: No integrity data
pl: Brak danych integralności

en: No limit
pl: Brak limitu

en: No lockouts at the moment. The sky is clear.
pl: Brak blokad w tej chwili. Sytuacja jest spokojna.

en: No malicious activity detected in the last 24 hours.
pl: W ciągu ostatnich 24 godzin nie wykryto złośliwej aktywności.

en: No requests found using the given search criteria
pl: Nie znaleziono żądań spełniających podane kryteria wyszukiwania

en: No requests have been logged yet.
pl: Nie zarejestrowano jeszcze żadnych żądań.

en: No restrictions
pl: Brak ograniczeń

en: No rule
pl: Brak reguły

en: No updates found.
pl: Brak dostępnych aktualizacji.

en: No websites configured.
pl: Nie skonfigurowano żadnych witryn.

en: Non-authenticated
pl: Niezalogowany

en: Non-existing users are strictly prohibited
pl: Nieistniejący użytkownicy są surowo zabronieni

en: None
pl: Brak

en: Not available
pl: Niedostępne

en: Not permitted for one country | Not permitted for %d countries
pl[0]: Niedozwolone dla jednego kraju
pl[1]: Niedozwolone dla %d krajów
pl[2]: Niedozwolone dla liczby krajów: %d

en: Not specified
pl: Nie określono

en: Note: Logging is currently disabled
pl: Uwaga: logowanie jest obecnie wyłączone

en: Notes
pl: Notatki

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Notify admin
pl: Powiadom administratora

en: Now, whenever you see a green shield icon in the top right-hand corner of any WP Cerber admin page, it means the professional version works as intended, and your website is protected by WP Cerber Security Cloud.
pl: Od teraz, gdy w prawym górnym rogu dowolnej strony administracyjnej WP Cerber zobaczysz zieloną ikonę tarczy, oznacza to, że wersja profesjonalna działa prawidłowo, a witryna jest chroniona przez WP Cerber Security Cloud.

en: Number of active lockouts at the moment:
pl: Liczba aktywnych blokad w tej chwili:

en: Number of allowed concurrent user sessions
pl: Liczba dozwolonych równoczesnych sesji użytkownika

en: Number of lockouts is increasing
pl: Liczba blokad rośnie

en: OK, nail them all
pl: OK, zablokuj je wszystkie

en: Oldest
pl: Najstarsze

en: On the Users admin page, display the most recently registered users first
pl: Na stronie administracyjnej Użytkownicy wyświetlaj najnowszych zarejestrowanych użytkowników jako pierwszych

en: Once enabled, the log is available here: %s
pl: Po włączeniu dziennik będzie dostępny tutaj: %s

en: Only registered and logged in users are allowed to view this website
pl: Tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą przeglądać tę stronę

en: Only registered and logged-in users can access your website
pl: Dostęp do witryny mają tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy

en: Only users whose IP addresses are on the White IP Access List can register on the website
pl: Rejestracja na stronie jest dostępna tylko dla użytkowników, których adresy IP znajdują się na białej liście dostępu IP

en: Optional alert limits
pl: Opcjonalne limity alertów

en: Optional comment for this entry
pl: Opcjonalny komentarz dla tego wpisu

en: Optional. Leave blank to show the message above instead of redirecting.
pl: Opcjonalne. Pozostaw puste, aby wyświetlić powyższy komunikat zamiast przekierowania.

en: Other related WP Cerber settings
pl: Inne powiązane ustawienia WP Cerber

en: Owner
pl: Właściciel

en: PROHIBITED
pl: ZABRONIONE

en: Page Not Found
pl: Strony nie znaleziono

en: Page generation time
pl: Czas generowania strony

en: Page generation time threshold
pl: Próg czasu generowania strony

en: Parsing the list of files
pl: Przetwarzanie listy plików

en: Password changed
pl: Hasło zostało zmienione

en: Password changed by %s
pl: Hasło zmienione przez %s

en: Password reset request denied
pl: Żądanie resetu hasła odrzucone

en: Password reset requested
pl: Zażądano resetu hasła

en: Path
pl: Ścieżka

en: Performance
pl: Wydajność

en: Permission denied
pl: Odmowa dostępu

en: Permitted for one country | Permitted for %d countries
pl[0]: Dozwolone dla jednego kraju
pl[1]: Dozwolone dla %d krajów
pl[2]: Dozwolone dla liczby krajów: %d

en: Personal Data
pl: Dane osobowe

en: Personal Preferences
pl: Preferencje osobiste

en: Phone
pl: Telefon

en: Plain
pl: Zwykły

en: Please choose another one.
pl: Proszę wybrać inną opcję.

en: Please enable Permalinks to use this feature. Set Permalink Settings to something other than Default.
pl: Aby korzystać z tej funkcji, włącz bezpośrednie odnośniki. Ustaw Bezpośrednie odnośniki na wartość inną niż Domyślna.

en: Please run a new scan to get consistent and accurate results.
pl: Uruchom nowe skanowanie, aby uzyskać spójne i dokładne wyniki.

en: Please run the Full Scan. After the scan is completed, analytics reports will be generated.
pl: Uruchom pełne skanowanie. Po jego zakończeniu zostaną wygenerowane raporty analityczne.

en: Please select at least one channel
pl: Proszę wybrać co najmniej jeden kanał

en: Please select at least one widget
pl: Wybierz co najmniej jeden widżet

en: Please upload a reference ZIP archive
pl: Prześlij referencyjne archiwum ZIP

en: Please upload another file.
pl: Prześlij inny plik.

en: Please use our client portal to manage your subscription, license keys and get support at %s
pl: Prosimy korzystać z portalu klienta, aby zarządzać subskrypcją, kluczami licencyjnymi oraz uzyskać pomoc pod adresem %s

en: Please use the following verification PIN code to verify your identity.
pl: Użyj poniższego kodu PIN weryfikacji, aby potwierdzić tożsamość.

en: Please verify that it’s you
pl: Potwierdź swoją tożsamość

en: Plugin data cannot be loaded due to temporary rate limiting enforced by the plugin repository. Please try again in a few minutes.
pl: Nie można wczytać danych wtyczki z powodu tymczasowego ograniczenia liczby żądań nałożonego przez repozytorium wtyczek. Spróbuj ponownie za kilka minut.

en: Plugin initialization mode has not been changed
pl: Tryb inicjalizacji wtyczki nie został zmieniony

en: Plugin owner has changed
pl: Zmieniono właściciela wtyczki

en: Plugin page:
pl: Strona wtyczki:

en: Plugin settings have been imported successfully
pl: Ustawienia wtyczki zostały pomyślnie zaimportowane

en: Plugin settings updated
pl: Ustawienia wtyczki zaktualizowane

en: Plugin update is available
pl: Dostępna jest aktualizacja wtyczki

en: Plugin:
pl: Wtyczka:

en: Policies have been updated
pl: Zasady zostały zaktualizowane

en: Post comments
pl: Publikuj komentarze

en: Pre-authentication block
pl: Blokada przed uwierzytelnieniem

en: Prefix for plugin cookies
pl: Prefiks dla ciasteczek wtyczki

en: Prefix may contain only Latin alphanumeric characters and underscores
pl: Prefiks może zawierać tylko łacińskie znaki alfanumeryczne i podkreślenia

en: Preparing for the scan
pl: Przygotowywanie skanowania

[ctx: Preposition to describe future time]
en: in %s
pl: za %s

en: Prevent username discovery
pl: Zapobiegaj ujawnianiu nazw użytkowników

en: Prevent username discovery via oEmbed
pl: Zapobiegaj ujawnianiu nazw użytkowników przez oEmbed

en: Prevent username discovery via user XML sitemaps
pl: Zapobiegaj ujawnianiu nazw użytkowników przez mapy witryny XML użytkowników

en: Previous scan started %s has not been completed. Continue scanning?
pl: Poprzednie skanowanie rozpoczęte %s nie zostało ukończone. Kontynuować skanowanie?

en: Proactive security rules
pl: Proaktywne reguły zabezpieczeń

en: Probing for vulnerable code
pl: Wyszukiwanie podatnego kodu

en: Processing the file, please wait
pl: Przetwarzanie pliku, proszę czekać

en: Processing wp-login.php authentication requests
pl: Przetwarzanie żądań uwierzytelniania wp-login.php

en: Profile
pl: Profil

en: Prohibited extensions
pl: Zabronione rozszerzenia

en: Prohibited usernames
pl: Niedozwolone nazwy użytkownika

en: Protect WooCommerce login form
pl: Chroń formularz logowania WooCommerce

en: Protect WooCommerce lost password form
pl: Zabezpiecz formularz odzyskiwania hasła WooCommerce

en: Protect WooCommerce registration form
pl: Chroń formularz rejestracji WooCommerce

en: Protect admin scripts
pl: Chroń skrypty administracyjne

en: Protect all forms on the website with bot detection engine
pl: Chroń wszystkie formularze w witrynie za pomocą silnika wykrywania botów

en: Protect comment form
pl: Zabezpiecz formularz komentarza

en: Protect login form
pl: Zabezpiecz formularz logowania

en: Protect lost password form
pl: Zabezpiecz formularz odzyskiwania hasła

en: Protect other forms
pl: Chroń inne formularze

en: Protect registration form
pl: Zabezpiecz formularz rejestracji

en: Protect site settings
pl: Chroń ustawienia witryny

en: Protect the standard WordPress comment form with bot detection engine
pl: Chroń standardowy formularz komentarzy WordPress za pomocą silnika wykrywania botów

en: Protect the standard WordPress registration form with bot detection engine
pl: Chroń standardowy formularz rejestracji WordPress za pomocą silnika wykrywania botów

en: Protect user accounts
pl: Chroń konta użytkowników

en: Protect user roles
pl: Chroń role użytkowników

en: Protected WordPress settings
pl: Chronione ustawienia WordPressa

en: Push notifications
pl: Powiadomienia push

en: Pushbullet access token
pl: Token dostępu Pushbullet

en: Pushbullet device
pl: Urządzenie Pushbullet

en: Quarantine
pl: Kwarantanna

en: Quarantined
pl: Poddane kwarantannie

en: Query Parameters
pl: Parametry zapytania

en: Quick Scan
pl: Szybkie skanowanie

en: Quick Scan Report
pl: Raport szybkiego skanowania

en: Read-only mode
pl: Tryb tylko do odczytu

en: Reason
pl: Powód

en: Reason:
pl: Powód:

en: Recently locked out IP addresses
pl: Ostatnio zablokowane adresy IP

en: Recover WordPress files
pl: Odzyskaj pliki WordPress

en: Recover plugins' files
pl: Odzyskaj pliki wtyczek

en: Recovered
pl: Odzyskano

en: Recovering WordPress files
pl: Przywracanie plików WordPress

en: Recovering plugins files
pl: Przywracanie plików wtyczek

en: Redirect to the specified URL
pl: Przekieruj do podanego adresu URL

en: Redirect unauthorized visitors to this URL
pl: Przekieruj nieuprawnionych odwiedzających na ten adres URL

en: Redirect user after login
pl: Przekieruj użytkownika po logowaniu

en: Redirect user after logout
pl: Przekieruj użytkownika po wylogowaniu

en: Redirection URL
pl: Adres przekierowania

en: Redirection rules
pl: Reguły przekierowań

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Register
pl: Zarejestruj się

en: Register on the website
pl: Zarejestruj się na stronie

en: Registered
pl: Zarejestrowano

en: Registration limit
pl: Limit rejestracji

en: Regular time intervals
pl: Regularne odstępy czasu

en: Remember this device for %d days
pl: Zapamiętaj to urządzenie na %d dni

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove from the list
pl: Usuń z listy

en: Report an issue if any of the following is true
pl: Zgłoś problem, jeśli prawdziwe jest którekolwiek z poniższych stwierdzeń

en: Request
pl: Żądanie

en: Request ID
pl: żądanie identyfikatora

en: Request URL
pl: Adres żądania URL

en: Request to REST API denied
pl: Żądanie do REST API odrzucone

en: Request to XML-RPC API denied
pl: Żądanie do interfejsu XML-RPC odrzucone

en: Request to the Google reCAPTCHA service failed
pl: Żądanie do usługi Google reCAPTCHA nie powiodło się

en: Requests to wp-login.php are strictly prohibited
pl: Żądania do wp-login.php są bezwzględnie zabronione

en: Resolve issue
pl: Rozwiąż problem

en: Restore
pl: Przywróć

en: Restore Default Settings
pl: Przywróć ustawienia domyślne

en: Restore Default WP Cerber Settings
pl: Przywróć domyślne ustawienia WP Cerber

en: Restrict email addresses
pl: Ogranicz adresy e-mail

en: Restrict or completely block access to the WordPress REST API according to your needs
pl: Ogranicz lub całkowicie zablokuj dostęp do WordPress REST API zgodnie z potrzebami

en: Restrict roles and capabilities management with the following policies
pl: Ogranicz zarządzanie rolami i uprawnieniami za pomocą poniższych zasad

en: Restrict updating site settings with the following policies
pl: Ogranicz aktualizację ustawień witryny za pomocą następujących zasad

en: Restrict user account creation and management with the following policies
pl: Ogranicz tworzenie i zarządzanie kontami użytkowników za pomocą poniższych zasad

en: Retrieve IP address WHOIS information when viewing the logs
pl: Pobieraj informacje WHOIS adresu IP podczas przeglądania logów

en: Return to the website list
pl: Powrót do listy witryn

en: Revert WP Cerber settings to their defaults. Your Custom Login URL and IP Access Lists will not be changed.
pl: Przywróć domyślne ustawienia WP Cerber. Niestandardowy adres URL logowania i listy dostępu IP nie zostaną zmienione.

en: Role Policies
pl: Zasady ról

en: Role update denied
pl: Odmowa aktualizacji roli

en: Role-based exception applied
pl: Zastosowano wyjątek oparty na rolach

en: Role-based rules are configured
pl: Skonfigurowano reguły oparte na rolach

en: SMTP From email
pl: Adres e-mail nadawcy SMTP

en: SMTP From name
pl: Nazwa nadawcy SMTP

en: SMTP encryption
pl: Szyfrowanie SMTP

en: SMTP host
pl: Host SMTP

en: SMTP password
pl: Hasło SMTP

en: SMTP port
pl: Port SMTP

en: SMTP username
pl: Nazwa użytkownika SMTP

en: Save
pl: Zapisz

en: Save $_SERVER
pl: Zapisz $_SERVER

en: Save All Changes
pl: Zapisz wszystkie zmiany

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save all rules
pl: Zapisz wszystkie reguły

en: Save request cookies
pl: Zapisz ciasteczka żądania

en: Save request fields
pl: Zapisz pola żądania

en: Save request headers
pl: Zapisz nagłówki żądania

en: Save response cookies
pl: Zapisz ciasteczka odpowiedzi

en: Save response headers
pl: Zapisz nagłówki odpowiedzi

en: Save software errors
pl: Zapisz błędy oprogramowania

en: Scan for abandoned plugins
pl: Skanuj w poszukiwaniu porzuconych wtyczek

en: Scan for file modifications
pl: Skanuj w poszukiwaniu modyfikacji plików

en: Scan for new files
pl: Skanuj w poszukiwaniu nowych plików

en: Scan for plugin ownership changes
pl: Skanuj w poszukiwaniu zmian właściciela wtyczek

en: Scan results reporting
pl: Raportowanie wyników skanowania

en: Scan sessions directory
pl: Skanuj katalog sesji

en: Scan temporary directories
pl: Skanuj katalogi tymczasowe

en: Scan the web server sessions directory for malicious files
pl: Przeskanuj katalog sesji serwera WWW w poszukiwaniu złośliwych plików

en: Scan web server temporary directories for malicious files
pl: Skanuj tymczasowe katalogi serwera WWW w poszukiwaniu złośliwych plików

en: Scanned
pl: Przeskanowano

en: Scanner Report
pl: Raport skanera

en: Scanner settings
pl: Ustawienia skanera

en: Scanning server's temporary directories for files
pl: Skanowanie tymczasowych katalogów serwera w poszukiwaniu plików

en: Scanning the sessions directory for files
pl: Skanowanie katalogu sesji w poszukiwaniu plików

en: Scanning the temporary upload directory for files
pl: Skanowanie tymczasowego katalogu przesyłania plików

en: Scanning website directories for files
pl: Skanowanie katalogów witryny w poszukiwaniu plików

en: Scheduling
pl: Planowanie

en: Search for IP address
pl: Wyszukaj adres IP

en: Search for IP or username
pl: Wyszukaj adres IP lub nazwę użytkownika

en: Search in URL
pl: Szukaj w adresie URL

en: Search results for:
pl: Wyniki wyszukiwania dla:

en: Search string
pl: Ciąg wyszukiwania

en: Searching for malicious code
pl: Wyszukiwanie złośliwego kodu

en: Secret Access Token
pl: Tajny token dostępu

en: Secret Access Token is invalid
pl: Tajny token dostępu jest nieprawidłowy

en: Secret key
pl: Klucz tajny

en: Security Rules
pl: Zasady bezpieczeństwa

en: Security Scanner
pl: Skaner zabezpieczeń

en: Security Status Monitor
pl: Monitor stanu zabezpieczeń

en: Security rules have been updated
pl: Zasady zabezpieczeń zostały zaktualizowane

en: See what’s new in this version:
pl: Zobacz, co nowego w tej wersji:

en: Select an existing group or enter a new one to add it
pl: Wybierz istniejącą grupę lub wprowadź nową, aby ją dodać

en: Select file to import.
pl: Wybierz plik do importu.

en: Select one or more roles
pl: Wybierz jedną lub więcej ról

en: Select widgets to display
pl: Wybierz widżety do wyświetlenia

en: Send email alerts to %s
pl: Wysyłaj alerty e‑mail do %s

en: Send email alerts to my email
pl: Wysyłaj alerty e‑mail na mój adres e‑mail

en: Send email notification to the admin
pl: Wyślij powiadomienie e-mail do administratora

en: Send email report
pl: Wyślij raport e‑mailem

en: Send malicious IP addresses to the Cerber Security Cloud
pl: Wyślij złośliwe adresy IP do Cerber Security Cloud

en: Send mobile alerts to %s
pl: Wysyłaj powiadomienia mobilne do %s

en: Send monthly reports on the nth day of month
pl: Wysyłaj comiesięczne raporty w n-tym dniu miesiąca

en: Send notification if the number of active lockouts above
pl: Wyślij powiadomienie, jeśli liczba aktywnych blokad jest większa niż powyżej

en: Send notification when a new version of WP Cerber is available
pl: Wyślij powiadomienie, gdy dostępna jest nowa wersja WP Cerber

en: Send notification when a new version of a plugin is available
pl: Wyślij powiadomienie, gdy dostępna jest nowa wersja wtyczki

en: Send weekly reports on
pl: Wysyłaj cotygodniowe raporty o

en: Server
pl: Serwer

en: Server Country
pl: Kraj serwera

en: Server Response Cookies
pl: Ciasteczka odpowiedzi serwera

en: Server Response Headers
pl: Nagłówki odpowiedzi serwera

en: Sessions
pl: Sesje

en: Setting update denied
pl: Odmowa aktualizacji ustawienia

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings that control behavior of WP Cerber
pl: Ustawienia kontrolujące działanie WP Cerber

en: Shift admin menu
pl: Przełącz menu administratora

en: Shift the WP Cerber admin menu to the top when navigating through WP Cerber admin pages
pl: Przenieś menu administracyjne WP Cerber na górę podczas nawigacji po stronach administracyjnych WP Cerber

en: Show "Switched to" notification
pl: Pokaż powiadomienie „Przełączono na”

en: Show IP WHOIS data
pl: Pokaż dane WHOIS IP

en: Show homepage in the Website column
pl: Pokaż stronę główną w kolumnie „Witryna”

en: Show sign-in attempt details in 2FA emails
pl: Pokaż szczegóły prób logowania w e‑mailach 2FA

en: Site Integrity
pl: Integralność witryny

en: Site Settings
pl: Ustawienia witryny

en: Site connection
pl: Połączenie z witryną

en: Site key
pl: Klucz witryny

en: Site policy enforcement
pl: Egzekwowanie zasad witryny

en: Site settings protection
pl: Ochrona ustawień witryny

en: Site-specific settings
pl: Ustawienia witryny

en: Size
pl: Rozmiar

en: Skip files with these extensions
pl: Pomiń pliki z tymi rozszerzeniami

en: Smallest
pl: Najmniejszy

en: Smart
pl: Inteligentne

en: Software Errors
pl: Błędy oprogramowania

en: Some errors occurred
pl: Wystąpiły błędy

en: Sorry, human verification failed.
pl: Weryfikacja człowieka nie powiodła się.

en: Sorry, password reset is not allowed for this user.
pl: Resetowanie hasła nie jest dozwolone dla tego użytkownika.

en: Sort users by registration date
pl: Sortuj użytkowników według daty rejestracji

en: Source file not found
pl: Pliku źródłowego nie znaleziono

en: Space Occupied
pl: Zajęta przestrzeń

en: Spam Events
pl: Zdarzenia spamowe

en: Spam comment denied
pl: Komentarz spamowy odrzucony

en: Spam comments denied
pl: Komentarze spamowe zablokowane

en: Spam form submission denied
pl: Wysłanie formularza uznane za spam – odrzucono

en: Spam form submissions denied
pl: Wysyłanie spamu przez formularz zablokowane

en: Spam protection for registration, comment, and other forms on the website
pl: Ochrona przed spamem dla rejestracji, komentarzy i innych formularzy na stronie

en: Specify REST API namespaces to permit when the REST API is disabled. One namespace per line.
pl: Określ przestrzenie nazw REST API, które mają być dozwolone, gdy REST API jest wyłączone. Jedna przestrzeń nazw w wierszu.

en: Specify User-Agents to exclude requests from logging. One item per line.
pl: Określ identyfikatory User-Agent, dla których żądania nie będą logowane. Jeden element w wierszu.

en: Specify a relative or absolute URL
pl: Podaj względny lub bezwzględny adres URL

en: Specify a request path to exclude matching requests from firewall inspection. Omit your website domain name and all GET parameters. One exception per line.
pl: Określ ścieżkę żądania, aby wykluczyć pasujące żądania z inspekcji zapory. Pomiń nazwę domeny witryny i wszystkie parametry GET. Jeden wyjątek w wierszu.

en: Specify a request path to exclude matching requests from logging. Use one path per line. To specify a REGEX pattern, enclose a line in a pair of braces. Requests that start with an excluded path or match a REGEX pattern will not be logged.
pl: Określ ścieżkę żądania, aby wykluczyć pasujące żądania z logowania. Użyj jednej ścieżki w każdym wierszu. Aby podać wzorzec REGEX, obejmij wiersz parą nawiasów klamrowych. Żądania rozpoczynające się od wykluczonej ścieżki lub pasujące do wzorca REGEX nie będą logowane.

en: Specify any part of a query string or path to exclude matching requests from inspection by the anti-spam engine. One exception per line.
pl: Określ dowolną część ciągu zapytania lub ścieżki, aby wykluczyć pasujące żądania z inspekcji przez silnik antyspamowy. Jeden wyjątek w wierszu.

en: Specify colon-separated name and value pairs to exclude matching requests from firewall inspection. One header per line.
pl: Określ pary nazwa–wartość rozdzielone dwukropkiem, aby wykluczyć pasujące żądania z inspekcji zapory. Jeden nagłówek w wierszu.

en: Specify colon-separated name and value pairs to exclude matching requests from scanning for spam. One header per line.
pl: Określ pary nazwa–wartość rozdzielone dwukropkiem, aby wykluczyć pasujące żądania ze skanowania pod kątem spamu. Jeden nagłówek w wierszu.

en: Specify custom PHP code signatures. One item per line. To specify a REGEX pattern, enclose a whole line in two braces.
pl: Określ własne sygnatury kodu PHP. Jeden element w wierszu. Aby podać wzorzec REGEX, obejmij cały wiersz podwójnymi nawiasami klamrowymi.

en: Specify directories to exclude from scanning. One directory per line.
pl: Określ katalogi wyłączone ze skanowania. Jeden katalog w wierszu.

en: Specify email addresses, wildcards or REGEX patterns. Use comma to separate items.
pl: Podaj adresy e‑mail, symbole wieloznaczne lub wzorce REGEX. Użyj przecinka, aby oddzielić elementy.

en: Specify file extensions to search for. Full scan only. Use comma to separate items.
pl: Określ rozszerzenia plików do wyszukiwania. Tylko pełne skanowanie. Użyj przecinków, aby oddzielić elementy.

en: Standard mode
pl: Tryb standardowy

en: Start Full Scan
pl: Rozpocznij pełne skanowanie

en: Start Quick Scan
pl: Uruchom szybkie skanowanie

en: Start typing here to find a country
pl: Zacznij pisać, aby znaleźć kraj

en: Started
pl: Uruchomiono

en: Stop Scanning
pl: Zatrzymaj skanowanie

en: Stop exposing user details
pl: Zatrzymaj ujawnianie danych użytkowników

en: Stop user enumeration
pl: Zablokuj enumerację użytkowników

en: Submit forms
pl: Wyślij formularze

en: Support
pl: Pomoc

en: Support Forum
pl: Forum pomocy

en: Suspicious JavaScript code detected
pl: Wykryto podejrzany kod JavaScript

en: Suspicious SQL code detected
pl: Wykryto podejrzany kod SQL

en: Suspicious activity
pl: Podejrzana aktywność

en: Suspicious code found
pl: Wykryto podejrzany kod

en: Suspicious code instruction found
pl: Wykryto podejrzaną instrukcję kodu

en: Suspicious code signatures found
pl: Wykryto podejrzane sygnatury kodu

en: Suspicious directives found
pl: Wykryto podejrzane dyrektywy

en: Suspicious number of fields
pl: Podejrzana liczba pól

en: Suspicious number of nested values
pl: Podejrzana liczba zagnieżdżonych wartości

en: Suspicious requests
pl: Podejrzane żądania

en: Switch to
pl: Przełącz na

en: Switch to the Dashboard
pl: Przejdź do panelu

en: TEST MESSAGE
pl: WIADOMOŚĆ TESTOWA

en: Terminate
pl: Zakończ

en: Terminate session
pl: Zakończ sesję

en: Terminate the oldest user session on a new login
pl: Zakończ najstarszą sesję użytkownika przy nowym logowaniu

en: Terminate user sessions
pl: Zakończ sesje użytkowników

en: Tested up to:
pl: Przetestowano do:

en: Thank you for being our client.
pl: Dziękujemy za korzystanie z naszych usług.

en: The IP address of the last failed attempt to log in is blocked
pl: Adres IP ostatniej nieudanej próby logowania jest zablokowany

en: The IP address you are trying to add is already in the list
pl: Adres IP, który próbujesz dodać, już znajduje się na liście

en: The Pushbullet token is valid. You can select devices to receive notifications.
pl: Token Pushbullet jest prawidłowy. Można wybrać urządzenia do otrzymywania powiadomień.

en: The WP Cerber Security plugin has been deactivated
pl: Wtyczka WP Cerber Security została dezaktywowana

en: The WP Cerber Security plugin is now active
pl: Wtyczka WP Cerber Security jest teraz aktywna

en: The alert has been created
pl: Alert został utworzony

en: The alert has been deleted
pl: Alert został usunięty

en: The code is valid for %s minutes.
pl: Kod jest ważny przez %s minut.

en: The contents of the file have been changed and do not match what exists in the official WordPress repository or a reference file you have uploaded earlier. The file may have been altered by malware, infected by a virus or has been tampered with.
pl: Zawartość pliku została zmieniona i nie odpowiada temu, co znajduje się w oficjalnym repozytorium WordPress ani plikowi referencyjnemu przesłanemu wcześniej. Plik mógł zostać zmodyfikowany przez złośliwe oprogramowanie, zainfekowany wirusem lub naruszony w inny sposób.

en: The diagnostic log file is empty.
pl: Plik dziennika diagnostycznego jest pusty.

en: The file has been deleted from the quarantine.
pl: Plik został usunięty z kwarantanny.

en: The file has been restored to its original location.
pl: Plik został przywrócony do pierwotnej lokalizacji.

en: The file is being uploaded, please wait
pl: Plik jest przesyłany, proszę czekać

en: The file you have uploaded (%s) cannot be used.
pl: Przesłany plik (%s) nie może zostać użyty.

en: The following settings have been set to their minimum acceptable values.
pl: Poniższe ustawienia zostały ustawione na minimalne dopuszczalne wartości.

en: The full access mode requires the PRO version of WP Cerber
pl: Tryb pełnego dostępu wymaga wersji PRO wtyczki WP Cerber

en: The last attempt to log in was denied due to the following reason
pl: Ostatnia próba logowania została odrzucona z następującego powodu

en: The last update was at %s
pl: Ostatnia aktualizacja: %s

en: The list is empty.
pl: Lista jest pusta.

en: The log file has not been created yet.
pl: Plik dziennika nie został jeszcze utworzony.

en: The password you entered for the email address %s is incorrect.
pl: Wprowadzone hasło dla adresu e‑mail %s jest nieprawidłowe.

en: The password you entered for the username %s is incorrect.
pl: Wprowadzone hasło dla nazwy użytkownika %s jest nieprawidłowe.

en: The reverse proxy mode has not been enabled. No valid proxy headers found.
pl: Tryb odwrotnego proxy nie jest włączony. Nie znaleziono prawidłowych nagłówków proxy.

en: The scan has finished
pl: Skanowanie zakończone

en: The scan has finished. Please review the results.
pl: Skanowanie zakończone. Proszę przejrzeć wyniki.

en: The scan is completed
pl: Skanowanie zakończone

en: The scanner automatically scans the website, removes malware and sends email reports with the results of a scan
pl: Skaner automatycznie skanuje witrynę, usuwa złośliwe oprogramowanie i wysyła raporty e‑mail z wynikami skanowania

en: The scanner identifies this file as missing based on the integrity data (checksums) provided by the developer of %s.
pl: Skaner wykrywa ten plik jako brakujący na podstawie danych integralności (sum kontrolnych) dostarczonych przez dewelopera %s.

en: The scanner monitors file changes, verifies the integrity of WordPress, plugins, and themes, and detects malware
pl: Skaner monitoruje zmiany w plikach, weryfikuje integralność WordPressa, wtyczek i motywów oraz wykrywa złośliwe oprogramowanie

en: The scanner recognizes this file as "ownerless" or "not bundled" because it does not belong to any known part of the website and should not be here.
pl: Skaner rozpoznaje ten plik jako „bez właściciela” lub „niepowiązany”, ponieważ nie należy do żadnej znanej części witryny i nie powinien się tu znajdować.

en: The scanner schedule has been updated
pl: Harmonogram skanera został zaktualizowany

en: The website has been added successfully
pl: Witryna została pomyślnie dodana

en: The website you are trying to add is already in the list
pl: Witryna, którą próbujesz dodać, jest już na liście

en: There are no files in the quarantine at the moment.
pl: Obecnie brak plików w kwarantannie.

en: There is an update to the plugin installed on your website.
pl: Dostępna jest aktualizacja wtyczki zainstalowanej na stronie.

en: These features are available in the professional version of WP Cerber.
pl: Te funkcje są dostępne w wersji profesjonalnej WP Cerber.

en: These features are provided by %s
pl: Te funkcje są udostępniane przez %s

en: These features help your organization to be in compliance with personal data protection laws
pl: Te funkcje pomagają organizacji zachować zgodność z przepisami o ochronie danych osobowych

en: These files have been added to the ignore list
pl: Te pliki zostały dodane do listy ignorowanych

en: These files have been moved to the quarantine
pl: Te pliki zostały przeniesione do kwarantanny

en: These files will never be deleted during automatic cleanup.
pl: Te pliki nigdy nie zostaną usunięte podczas automatycznego czyszczenia.

en: These policies are automatically enforced at the end of every scan based on its results. All affected files are moved to the quarantine.
pl: Te zasady są automatycznie egzekwowane po zakończeniu każdego skanowania na podstawie jego wyników. Wszystkie wykryte pliki są przenoszone do kwarantanny.

en: These restrictions do not apply to IP addresses in the White IP Access List
pl: Te ograniczenia nie dotyczą adresów IP z białej listy dostępu IP

en: These rules apply to the user login process. Use them to control how users sign in and to protect your website from unauthorized access.
pl: Te zasady dotyczą procesu logowania użytkowników. Użyj ich, aby kontrolować sposób logowania oraz chronić witrynę przed nieautoryzowanym dostępem.

en: These rules control the user registration process. Use them to restrict who can register based on your security requirements and preferences.
pl: Te reguły kontrolują proces rejestracji użytkowników. Użyj ich, aby ograniczyć możliwość rejestracji zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa i preferencjami.

en: These security measures prevent malware injection by blocking unauthorized changes to vital WordPress settings.
pl: Te zabezpieczenia zapobiegają wstrzyknięciu złośliwego oprogramowania poprzez blokowanie nieautoryzowanych zmian kluczowych ustawień WordPressa.

en: These security measures prevent site takeovers by blocking unauthorized creation of new user roles and escalation of role capabilities.
pl: Te zabezpieczenia zapobiegają przejęciu witryny poprzez blokowanie nieautoryzowanego tworzenia nowych ról użytkowników oraz eskalacji uprawnień ról.

en: These security measures protect against site takeovers by preventing creation of unauthorized administrator accounts and escalation of user privileges.
pl: Te zabezpieczenia chronią przed przejęciem witryny, uniemożliwiając tworzenie nieautoryzowanych kont administratorów oraz eskalację uprawnień użytkowników.

en: These settings enable you to fine-tune the behavior of anti-spam algorithms and avoid false positives
pl: Te ustawienia umożliwiają precyzyjne dostosowanie działania algorytmów antyspamowych i ograniczenie liczby fałszywych alarmów

en: This file contains executable code and may contain obfuscated malware. If this file is a part of a theme or a plugin, it must be located in the theme or the plugin folder. No exception, no excuses.
pl: Ten plik zawiera kod wykonywalny i może zawierać zaciemnione złośliwe oprogramowanie. Jeśli ten plik jest częścią motywu lub wtyczki, musi znajdować się w folderze motywu lub wtyczki. Bez wyjątków, bez usprawiedliwień.

en: This file is missing. It's been deleted or it's not been installed.
pl: Plik jest niedostępny. Został usunięty lub nie został zainstalowany.

[ctx: This is a risk level.]
en: High
pl: Wysokie

[ctx: This is a risk level.]
en: Low
pl: Niski

[ctx: This is a risk level.]
en: Medium
pl: Średni

en: This message appears above the login form. Use it to explain why login is required or to give additional instructions to users.
pl: Ten komunikat jest wyświetlany nad formularzem logowania. Użyj go, aby wyjaśnić, dlaczego logowanie jest wymagane, lub aby przekazać użytkownikom dodatkowe instrukcje.

en: This message was created by
pl: Ta wiadomość została utworzona przez

en: This optional message is shown if a user's IP address is not on the White IP Access List
pl: Ten opcjonalny komunikat jest wyświetlany, jeśli adres IP użytkownika nie znajduje się na białej liście dostępu IP

en: This optional message is shown if a user's email address is not allowed for registration
pl: Ten opcjonalny komunikat jest wyświetlany, gdy adres e‑mail użytkownika nie jest dozwolony do rejestracji

en: This scan report was generated by the previous version of WP Cerber. Please run a new scan to get consistent and accurate results.
pl: Ten raport skanowania został wygenerowany przez poprzednią wersję WP Cerber. Uruchom nowe skanowanie, aby uzyskać spójne i dokładne wyniki.

en: This type of file is not supported. Please upload a ZIP archive.
pl: Ten typ pliku nie jest obsługiwany. Proszę przesłać archiwum ZIP.

en: This update has not been tested with your version of WordPress
pl: Ta aktualizacja nie została przetestowana z tą wersją WordPressa

en: This update requires PHP version %s or higher, you have %s
pl: Ta aktualizacja wymaga PHP w wersji %s lub wyższej, obecnie: %s

en: This update requires WordPress version %s or higher, you have %s
pl: Ta aktualizacja wymaga WordPressa w wersji %s lub wyższej, obecnie: %s

en: This verification PIN code is expired. We have just sent a new one to your email.
pl: Ten kod PIN weryfikacyjny wygasł. Właśnie wysłano nowy kod na adres e‑mail.

en: This website can be managed from a main website
pl: Ta witryna może być zarządzana z głównej witryny

en: This website is set as a main website.
pl: Ta witryna jest ustawiona jako główna.

en: This website is set as a managed website.
pl: Ta witryna jest ustawiona jako zarządzana witryna.

en: To avoid false positives and get better anti-spam performance, please clear the plugin cache.
pl: Aby uniknąć fałszywych alarmów i poprawić skuteczność ochrony przed spamem, wyczyść pamięć podręczną wtyczki.

en: To change reporting settings visit
pl: Aby zmienić ustawienia raportowania, przejdź do

en: To delete the alert, click here
pl: Aby usunąć alert, kliknij tutaj

en: To disable remote management and revoke the token, click here:
pl: Aby wyłączyć zdalne zarządzanie i unieważnić token, kliknij tutaj:

en: To enable WP Cerber updates, add "downloads.wpcerber.com" to the WP_ACCESSIBLE_HOSTS constant
pl: Aby włączyć aktualizacje WP Cerber, dodaj „downloads.wpcerber.com” do stałej WP_ACCESSIBLE_HOSTS

en: To enable WP Cerber updates, add the WP_ACCESSIBLE_HOSTS constant defined as "downloads.wpcerber.com" to your wp-config.php file
pl: Aby włączyć aktualizacje WP Cerber, dodaj do pliku wp-config.php stałą WP_ACCESSIBLE_HOSTS z wartością &quot;downloads.wpcerber.com&quot;

en: To generate complete reports, activity log entries will be kept for %d days.
pl: Aby generować pełne raporty, wpisy dziennika aktywności będą przechowywane przez %d dni.

en: To get the most out of WP Cerber, follow these steps:
pl: Aby w pełni wykorzystać WP Cerber, wykonaj następujące kroki:

en: To grant access to this website, install this token on the main website. Keep the token secret.
pl: Aby przyznać dostęp do tej witryny, zainstaluj ten token w głównej witrynie. Zachowaj token w tajemnicy.

en: To modify your reporting settings, navigate to:
pl: Aby zmienić ustawienia raportowania, przejdź do:

en: To proceed, please select the mode for this website
pl: Aby kontynuować, wybierz tryb dla tej witryny

en: To solve this issue you have to reinstall %s or update it to the latest version.
pl: Aby rozwiązać ten problem, należy ponownie zainstalować %s lub zaktualizować go do najnowszej wersji.

en: To specify a REGEX pattern wrap a pattern in two forward slashes.
pl: Aby określić wzorzec REGEX, otocz go dwoma ukośnikami (/ /).

en: To specify a REGEX pattern, enclose the exception in two braces.
pl: Aby określić wzorzec REGEX, obejmij wyjątek podwójnymi nawiasami klamrowymi.

en: To view full report, navigate to:
pl: Aby wyświetlić pełny raport, przejdź do:

en: Too many erroneous requests
pl: Zbyt wiele błędnych żądań

en: Too many suspicious requests
pl: Zbyt wiele podejrzanych żądań

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Top 10 largest files
pl: 10 największych plików

en: Top Offending IP Addresses
pl: Najczęściej naruszające adresy IP

en: Traffic
pl: Ruch

en: Traffic Insights
pl: Statystyki ruchu

en: Traffic Inspection
pl: Inspekcja ruchu

en: Traffic Inspector
pl: Inspektor ruchu

en: Traffic Inspector is a context-aware web application firewall (WAF) that protects your website by recognizing and denying malicious HTTP requests
pl: Traffic Inspector to kontekstowy zaporowy firewall aplikacji webowych (WAF), który chroni witrynę, rozpoznając i blokując złośliwe żądania HTTP

en: Traffic Logging
pl: Rejestrowanie ruchu

en: Trash spam comments
pl: Śmieciowe komentarze spamowe

en: Try again
pl: Spróbuj ponownie

en: Two-Factor Authentication
pl: Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

en: Two-Factor Authentication Email
pl: E-mail uwierzytelniania dwuskładnikowego

en: Two-factor authentication
pl: Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

en: Two-factor authentication enforced
pl: Wymuszone uwierzytelnianie dwuskładnikowe

en: Unable to check the integrity due to a DB error
pl: Nie można sprawdzić integralności z powodu błędu bazy danych

en: Unable to check the integrity of WordPress files due to a network error
pl: Nie można sprawdzić integralności plików WordPress z powodu błędu sieci

en: Unable to check the integrity of the plugin due to a network error
pl: Nie można sprawdzić integralności wtyczki z powodu błędu sieciowego

en: Unable to check the integrity of the theme due to a network error
pl: Nie można sprawdzić integralności motywu z powodu błędu sieci

en: Unable to copy file
pl: Nie można skopiować pliku

en: Unable to create required directory
pl: Nie można utworzyć wymaganego katalogu

en: Unable to delete
pl: Nie można usunąć

en: Unable to delete the file
pl: Nie można usunąć pliku

en: Unable to detect IP addresses. No HTTP headers containing a valid IP address were detected. Ensure that your proxy server is configured to include the remote IP address in its HTTP headers.
pl: Nie można wykryć adresów IP. Nie wykryto żadnych nagłówków HTTP zawierających prawidłowy adres IP. Upewnij się, że serwer proxy jest skonfigurowany tak, aby dołączał zdalny adres IP w nagłówkach HTTP.

en: Unable to detect IP addresses. The constant CERBER_IP_KEY you specified is mistyped or contains invalid characters.
pl: Nie można wykryć adresów IP. Podana stała CERBER_IP_KEY jest błędnie wpisana lub zawiera niedozwolone znaki.

en: Unable to detect IP addresses. The defined constant CERBER_IP_KEY cannot be used to retrieve an IP address because the corresponding value does not contain a valid IP address. Ensure that the correct value is specified for this constant.
pl: Nie można wykryć adresów IP. Zdefiniowana stała CERBER_IP_KEY nie może zostać użyta do pobrania adresu IP, ponieważ jej wartość nie zawiera prawidłowego adresu IP. Upewnij się, że dla tej stałej podano poprawną wartość.

en: Unable to detect IP addresses. This might be because your website is behind a proxy server. If that is the case, enable proxy support in the plugin settings.
pl: Nie można wykryć adresów IP. Może to wynikać z faktu, że witryna znajduje się za serwerem proxy. W takim przypadku włącz obsługę proxy w ustawieniach wtyczki.

en: Unable to open file
pl: Nie można otworzyć pliku

en: Unable to process file
pl: Nie można przetworzyć pliku

en: Unable to recover
pl: Nie można odzyskać

en: Unable to send a message
pl: Nie można wysłać wiadomości

en: Unable to update the scanner schedule
pl: Nie można zaktualizować harmonogramu skanera

en: Unattended files
pl: Pliki bez nadzoru

en: Unattended suspicious file
pl: Podejrzany plik bez nadzoru

en: Unauthorized access denied
pl: Nieautoryzowany dostęp zabroniony

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Unknown Google's bot
pl: Nieznany bot Google

en: Unknown label
pl: Nieznana etykieta

en: Unwanted extensions
pl: Niechciane rozszerzenia

en: Unwanted file extension
pl: Niepożądane rozszerzenie pliku

en: Unwanted file extensions
pl: Niepożądane rozszerzenia plików

en: Updates
pl: Aktualizacje

en: Upgrade WP Cerber
pl: Uaktualnij WP Cerber

en: Upgrade all active plugins
pl: Zaktualizuj wszystkie aktywne wtyczki

en: Upload File
pl: Prześlij plik

en: Upload file
pl: Prześlij plik

en: Use 404 template from the active theme
pl: Użyj szablonu 404 z aktywnego motywu

en: Use ISO 8601 date format for CSV export files
pl: Używaj formatu daty ISO 8601 w eksportowanych plikach CSV

en: Use REST API
pl: Użyj interfejsu REST API

en: Use SMTP
pl: Użyj SMTP

en: Use SMTP server to send emails
pl: Użyj serwera SMTP do wysyłania e‑maili

en: Use WP Cerber's plugin repository
pl: Użyj repozytorium wtyczek WP Cerber

en: Use White IP Access List
pl: Użyj białej listy adresów IP

en: Use WordPress proxy settings
pl: Użyj ustawień proxy WordPress

en: Use XML-RPC
pl: Użyj XML-RPC

en: Use absolute or relative to the home directory paths. One directory per line.
pl: Używaj ścieżek bezwzględnych lub względnych względem katalogu domowego. Jeden katalog w wierszu.

en: Use comma to separate items.
pl: Użyj przecinka, aby oddzielić elementy.

en: Use comma to separate multiple extensions
pl: Użyj przecinka, aby oddzielić wiele rozszerzeń

en: Use comma to specify multiple values
pl: Użyj przecinka, aby podać wiele wartości

en: Use custom URL for the WordPress comment form
pl: Użyj niestandardowego adresu URL dla formularza komentarzy WordPress

en: Use file
pl: Użyj pliku

en: Use global policies
pl: Użyj globalnych zasad

en: Use less restrictive security filters for IP addresses in the White IP Access List
pl: Użyj mniej restrykcyjnych filtrów bezpieczeństwa dla adresów IP na białej liście dostępu IP

en: Use less strict spam filtering for AJAX form submissions. May increase spam risk slightly.
pl: Mniej rygorystyczne filtrowanie spamu dla zgłoszeń formularzy AJAX. Może nieznacznie zwiększyć ryzyko spamu.

en: Use my language
pl: Użyj mojego języka

en: Use proxy server for outgoing network connections
pl: Używaj serwera proxy dla wychodzących połączeń sieciowych

en: Use proxy server to connect to managed websites
pl: Użyj serwera proxy do łączenia z zarządzanymi witrynami

en: User
pl: Użytkownik

en: User Activity
pl: Aktywność użytkownika

en: User Agent
pl: Agent użytkownika

en: User Authentication
pl: Uwierzytelnianie użytkownika

en: User ID
pl: Identyfikator użytkownika

en: User Insights
pl: Informacje o użytkownikach

en: User Message
pl: Wiadomość użytkownika

en: User Policies
pl: Zasady użytkownika

en: User Sessions
pl: Sesje użytkowników

en: User accounts protection
pl: Ochrona kont użytkowników

en: User activated
pl: Użytkownik aktywowany

en: User application password created
pl: Hasło aplikacji użytkownika zostało utworzone

en: User application password created by %s
pl: Hasło aplikacji użytkownika utworzone przez %s

en: User application password deleted
pl: Hasło aplikacji użytkownika usunięte

en: User application password deleted by %s
pl: Hasło aplikacji użytkownika usunięte przez %s

en: User application password updated
pl: Hasło aplikacji użytkownika zostało zaktualizowane

en: User blocked by administrator
pl: Użytkownik zablokowany przez administratora

en: User created
pl: Użytkownik utworzony

en: User created by %s
pl: Użytkownik utworzony przez %s

en: User creation denied
pl: Tworzenie użytkownika zablokowane

en: User deleted
pl: Użytkownik usunięty

en: User deleted by %s
pl: Użytkownik usunięty przez %s

en: User has reached the allowed number of concurrent sessions
pl: Osiągnięto dozwoloną liczbę równoczesnych sesji

en: User is blocked
pl: Użytkownik zablokowany

en: User is not allowed to log in
pl: Logowanie użytkownika jest niedozwolone

en: User is not permitted to log into the website
pl: Logowanie użytkownika do witryny jest niedozwolone

en: User login
pl: Login użytkownika

en: User message
pl: Wiadomość użytkownika

en: User metadata update denied
pl: Odmowa aktualizacji metadanych użytkownika

en: User registered
pl: Użytkownik zarejestrowany

en: User registration
pl: Rejestracja użytkownika

en: User registration is disabled in the General WordPress Settings.
pl: Rejestracja użytkowników jest wyłączona w ogólnych ustawieniach WordPressa.

en: User registrations are limited to these roles
pl: Rejestracja użytkowników jest ograniczona do tych ról

en: User role is not allowed
pl: Rola użytkownika jest niedozwolona

en: User roles protection
pl: Ochrona ról użytkowników

en: User row update denied
pl: Odmowa aktualizacji wiersza użytkownika

en: User session expiration time
pl: Czas wygaśnięcia sesji użytkownika

en: User session has been terminated
pl: Sesja użytkownika została zakończona

en: User session terminated
pl: Sesja użytkownika zakończona

en: User session terminated by %s
pl: Sesja użytkownika zakończona przez %s

en: User's IP address does not match the one used to log in
pl: Adres IP użytkownika nie jest zgodny z adresem użytym podczas logowania

en: User's browser does not match the one used to log in
pl: Przeglądarka użytkownika nie jest zgodna z tą użytą podczas logowania

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username is not allowed. Please choose another one.
pl: Niedozwolona nazwa użytkownika. Wybierz inną.

en: Username is prohibited
pl: Nazwa użytkownika jest niedozwolona

en: Username used
pl: Użyta nazwa użytkownika

en: Usernames from this list are not allowed to log in or register. Use comma to separate usernames.
pl: Nazwy użytkowników z tej listy nie mogą się logować ani rejestrować. Użyj przecinka, aby oddzielić nazwy użytkowników.

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Users with these roles are permitted to add new roles
pl: Użytkownicy z tymi rolami mogą dodawać nowe role

en: Users with these roles are permitted to change protected settings
pl: Użytkownicy z tymi rolami mogą zmieniać chronione ustawienia

en: Users with these roles are permitted to change role capabilities
pl: Użytkownicy z tymi rolami mogą zmieniać uprawnienia ról

en: Users with these roles are permitted to change sensitive user data
pl: Użytkownicy z tymi rolami mogą zmieniać wrażliwe dane użytkowników

en: Users with these roles are permitted to create new accounts
pl: Użytkownicy z tymi rolami mogą tworzyć nowe konta

en: Users' Activity
pl: Aktywność użytkowników

en: Verbose
pl: Szczegółowy

en: Verified
pl: Zweryfikowano

en: Verify
pl: Zweryfikuj

en: Verify it's you
pl: Potwierdź tożsamość

en: Verifying the integrity of WordPress
pl: Sprawdzanie integralności WordPressa

en: Verifying the integrity of the plugins
pl: Sprawdzanie integralności wtyczek

en: Verifying the integrity of the themes
pl: Sprawdzanie integralności motywów

en: View Activity
pl: Wyświetl aktywność

en: View activity for this IP:
pl: Wyświetl aktywność dla tego adresu IP:

en: View activity in the Dashboard
pl: Wyświetl aktywność w panelu

en: View all
pl: Wyświetl wszystkie

en: View all REST API requests
pl: Wyświetl wszystkie żądania REST API

en: View all activity from this IP address
pl: Wyświetl całą aktywność z tego adresu IP

en: View all lockouts:
pl: Wyświetl wszystkie blokady:

en: View all logged events
pl: Wyświetl wszystkie zarejestrowane zdarzenia

en: View all logged requests
pl: Wyświetl wszystkie zarejestrowane żądania

en: View bot events
pl: Wyświetl zdarzenia bota

en: View denied REST API requests
pl: Wyświetl odrzucone żądania REST API

en: View log in reverse
pl: Wyświetl log w odwrotnej kolejności

en: View reCAPTCHA events
pl: Wyświetl zdarzenia reCAPTCHA

en: View recent activity and security-related events for this user
pl: Wyświetl ostatnią aktywność i zdarzenia związane z bezpieczeństwem dla tego użytkownika

en: View the log of suspicious and malicious activity from this IP address
pl: Wyświetl dziennik podejrzanej i złośliwej aktywności z tego adresu IP

en: View violations in the log
pl: Wyświetl naruszenia w dzienniku

en: Vulnerabilities
pl: Luki bezpieczeństwa

en: Vulnerability
pl: Luka bezpieczeństwa

en: Vulnerability found
pl: Wykryto podatność

en: WP Cerber %s is available. Please update.
pl: Dostępna jest wersja WP Cerber %s. Proszę zaktualizować.

en: WP Cerber Dashboard
pl: Kokpit WP Cerber

en: WP Cerber Security, Anti-spam, and Malware Scan
pl: WP Cerber – zabezpieczenia, antyspam i skanowanie złośliwego oprogramowania

en: WP Cerber is now active and has started protecting your site
pl: WP Cerber jest teraz aktywny i rozpoczął ochronę witryny

en: WP Cerber processed this request according to this setting
pl: WP Cerber przetworzył to żądanie zgodnie z tym ustawieniem

en: WP Cerber requires PHP version %s or higher, but your web server is currently running PHP %s.
pl: WP Cerber wymaga wersji PHP %s lub nowszej, ale Twój serwer WWW obecnie obsługuje PHP %s.

en: WP Cerber requires WordPress version %s or higher. Your WordPress version is %s. Please update your WordPress to the latest version.
pl: WP Cerber wymaga WordPressa w wersji %s lub nowszej. Obecnie używana wersja WordPressa to %s. Zaktualizuj WordPressa do najnowszej wersji.

en: WP Cerber: Add-ons
pl: WP Cerber: Dodatki

en: WP Cerber: Anti-spam Settings
pl: WP Cerber: Ustawienia antyspamu

en: WP Cerber: Data Shield Policies
pl: WP Cerber: Polityki ochrony danych

en: WP Cerber: Security Rules
pl: WP Cerber: Zasady bezpieczeństwa

en: WP Cerber: Tools
pl: WP Cerber: Narzędzia

en: WP Cerber: Traffic Inspector
pl: WP Cerber: Inspektor ruchu

en: WP Cerber: User Security
pl: WP Cerber: Bezpieczeństwo użytkownika

en: Want to make WP Cerber even more powerful?
pl: Chcesz, aby WP Cerber był jeszcze skuteczniejszy?

en: Warning!
pl: Uwaga!

en: We have not found any integrity data to verify
pl: Nie znaleziono żadnych danych integralności do weryfikacji

en: We need your support to keep moving forward
pl: Potrzebne jest wsparcie, aby móc iść dalej

en: We're sorry, you are not allowed to proceed
pl: Przepraszamy, brak uprawnień do kontynuowania

en: We've sent a verification PIN code to your email
pl: Kod PIN weryfikacyjny został wysłany na adres e-mail

en: Website
pl: Witryna

en: Website Owner
pl: Właściciel witryny

en: Website Properties
pl: Właściwości witryny

en: Website URL
pl: Adres URL witryny

en: Website has been deleted | %d websites have been deleted
pl[0]: Witryna została usunięta
pl[1]: Zostały usunięte %s witryny
pl[2]: Zostało usuniętych %s witryn

en: Website:
pl: Witryna:

en: Weekly Report
pl: Raport tygodniowy

en: What do you want to import?
pl: Co chcesz zaimportować?

en: What do you want to include in the export?
pl: Co uwzględnić w eksporcie?

en: When attempting to access prohibited URLs
pl: Podczas próby dostępu do zabronionych adresów URL

en: When attempting to log in with prohibited username
pl: Przy próbie logowania z niedozwoloną nazwą użytkownika

en: When the limit on concurrent user sessions is reached
pl: Po osiągnięciu limitu równoczesnych sesji użytkowników

en: Where to email notifications
pl: Adres e-mail do powiadomień

en: Where to email reports
pl: Adres e-mail do wysyłania zgłoszeń

en: Where to send emails generated by WP Cerber
pl: Gdzie wysyłać e-maile generowane przez WP Cerber

en: White IP Access List
pl: Biała lista dostępu IP

en: WooCommerce Log In
pl: Logowanie WooCommerce

en: WooCommerce Log Out
pl: Wyloguj z WooCommerce

en: WordPress uploads analysis
pl: Analiza przesyłanych plików WordPress

en: Write failed login attempts to the system log file
pl: Zapisuj nieudane logowania w systemowym pliku dziennika

en: XML-RPC Payload
pl: Ładunek XML-RPC

en: XML-RPC is disabled in the Hardening settings of WP Cerber.
pl: XML-RPC jest wyłączony w ustawieniach wzmocnienia zabezpieczeń WP Cerber.

en: Yes
pl: Tak

en: You
pl: Ty

en: You are here:
pl: Znajdujesz się tutaj:

en: You are not allowed to log in. Ask your administrator for assistance.
pl: Logowanie niedozwolone. Skontaktuj się z administratorem w celu uzyskania pomocy.

en: You are not allowed to proceed. Ask your administrator for assistance.
pl: Dalsze przejście jest niedozwolone. Skontaktuj się z administratorem w celu uzyskania pomocy.

en: You are not allowed to register.
pl: Rejestracja jest niedozwolona.

en: You cannot add your IP address or network
pl: Nie można dodać tego adresu IP ani sieci

en: You have %d login attempt remaining. | You have %d login attempts remaining.
pl[0]: Pozostała %d próba logowania.
pl[1]: Pozostały %d próby logowania.
pl[2]: Pozostało %d prób logowania.
pl[3]: Pozostało %d próby logowania.

en: You have disabled the default login page. Ensure that you have configured an alternative login page. Otherwise, you will not be able to log in.
pl: Domyślna strona logowania została wyłączona. Upewnij się, że skonfigurowano alternatywną stronę logowania. W przeciwnym razie logowanie nie będzie możliwe.

en: You have entered an incorrect verification PIN code
pl: Wprowadzono nieprawidłowy kod PIN weryfikacyjny

en: You have exceeded the number of allowed login attempts. Please try again in %d minute. | You have exceeded the number of allowed login attempts. Please try again in %d minutes.
pl[0]: Przekroczono dozwoloną liczbę prób logowania. Spróbuj ponownie za %d minutę.
pl[1]: Przekroczono dozwoloną liczbę prób logowania. Spróbuj ponownie za %d minuty.
pl[2]: Przekroczono dozwoloną liczbę prób logowania. Spróbuj ponownie za %d minut.
pl[3]: Przekroczono dozwoloną liczbę prób logowania. Spróbuj ponownie za %d minuty.

en: You have only one login attempt remaining.
pl: Pozostała tylko jedna próba logowania.

en: You have switched back to the main website
pl: Nastąpiło przełączenie z powrotem na główną stronę

en: You have switched to %s
pl: Przełączono na %s

en: You have to upload a ZIP archive from which you've installed it. This enables the security scanner to verify the integrity of the code and detect malware.
pl: Należy przesłać archiwum ZIP, z którego dokonano instalacji. Umożliwi to skanerowi bezpieczeństwa weryfikację integralności kodu i wykrywanie złośliwego oprogramowania.

en: You or someone else trying to log into the website. We have to verify that it's you. If this wasn't you, please immediately reset your password to safeguard your account.
pl: Ty lub ktoś inny próbuje zalogować się do serwisu. Musimy potwierdzić, że to Ty. Jeśli to nie byłeś Ty, natychmiast zresetuj hasło, aby zabezpieczyć konto.

en: You will be notified when such an event occurs
pl: Powiadomienie zostanie wysłane, gdy wystąpi takie zdarzenie

en: Your IP address
pl: Adres IP

en: Your IP address %s has been added to the White IP Access List
pl: Adres IP %s został dodany do białej listy dostępu IP

en: Your IP address is detected as %s. Make sure it is equal to your IP address on this page: %s.
pl: Wykryty adres IP to %s. Upewnij się, że jest taki sam jak adres IP podany na tej stronie: %s.

en: Your last sign-in was at %s from the IP address %s
pl: Ostatnie logowanie: %s z adresu IP %s

en: Your license is valid until
pl: Licencja jest ważna do

en: Your login page:
pl: Strona logowania:

en: Your request looks suspiciously similar to automated requests from spam posting software or it has been denied by a security policy configured by the website administrator.
pl: Żądanie wygląda podejrzanie podobnie do zautomatyzowanych żądań wysyłanych przez oprogramowanie do spamu lub zostało zablokowane przez regułę zabezpieczeń skonfigurowaną przez administratora witryny.

en: active
pl: aktywne

en: days
pl: dni

en: deactivate
pl: dezaktywuj

en: disabled
pl: wyłączone

[ctx: e.g. blocked by John at 11:00]
en: blocked by %s at %s
pl: zablokowane przez %s o %s

en: enabled
pl: włączone

en: entry | entries
pl[0]: wpis
pl[1]: wpisy
pl[2]: wpisów
pl[3]: wpisu

en: failed attempts
pl: nieudane próby

en: hours interval check
pl: sprawdzanie w odstępie godzin

en: if empty, the default format %s will be used
pl: jeśli puste, zostanie użyty domyślny format %s

en: if empty, the email addresses from the notification settings will be used
pl: jeśli puste, zostaną użyte adresy e‑mail z ustawień powiadomień

en: if empty, the website administrator email %s will be used
pl: jeśli puste, zostanie użyty adres e‑mail administratora witryny %s

en: in 24 hours
pl: w ciągu 24 godzin

en: lockouts
pl: blokady

en: milliseconds
pl: milisekundy

en: minutes
pl: minuty

en: minutes (leave empty to use the default WordPress value)
pl: minuty (pozostaw puste, aby użyć domyślnej wartości WordPress)

en: most active in the last 24 hours
pl: najbardziej aktywne w ciągu ostatnich 24 godzin

en: most frequent incidents and events in the last 24 hours
pl: najczęstsze incydenty i zdarzenia z ostatnich 24 godzin

en: most recent authentication issues and requests
pl: najnowsze problemy z uwierzytelnianiem i żądania

en: most recent user events
pl: najnowsze zdarzenia użytkownika

en: most recent user registrations
pl: najnowsze rejestracje użytkowników

en: most recent violations of security rules
pl: najnowsze naruszenia zasad bezpieczeństwa

en: no connection
pl: brak połączenia

en: not active
pl: nieaktywne

en: notifications are allowed per hour (0 means unlimited)
pl: powiadomień na godzinę (0 oznacza brak limitu)

en: number of logins
pl: liczba logowań

en: once a day at
pl: raz dziennie o

en: only digits are allowed
pl: dozwolone są tylko cyfry

en: or
pl: lub

[ctx: preposition of time like: at 11:00]
en: at
pl: o

en: reCAPTCHA settings
pl: Ustawienia reCAPTCHA

en: reCAPTCHA settings are incorrect
pl: Ustawienia reCAPTCHA są nieprawidłowe

en: reCAPTCHA verification failed
pl: Weryfikacja reCAPTCHA nie powiodła się

en: reCAPTCHA verified
pl: reCAPTCHA zweryfikowana

[ctx: to is a marker of infinitive, e.g. "to use it"]
en: Only selected countries are permitted to %s. All others are not.
pl: Tylko wybrane kraje mają uprawnienie, aby %s. Wszystkie pozostałe nie.

[ctx: to is a marker of infinitive, e.g. "to use it"]
en: Selected countries are not permitted to %s. All others are allowed to.
pl: Wybranym krajom nie wolno %s. Wszystkie pozostałe mają na to zezwolenie.

en: unknown
pl: nieznane

en: unlimited
pl: bez limitu

en: unspecified
pl: nieokreślone

en: user | users
pl[0]: użytkownik
pl[1]: użytkownicy
pl[2]: użytkowników
pl[3]: użytkownika

en: username is prohibited
pl: nazwa użytkownika jest niedozwolona

en: view all
pl: wyświetl wszystkie
