WP Cerber Security - en to uk translation catalogue (1289 entries)

en: Limit login attempts
uk: Ліміт спроб входу

en: minutes
uk: хвилин

en: Site connection
uk: Підключення сайту

en: Proactive security rules
uk: Профілактичні правила безпеки

en: Custom login page
uk: Власна сторінка авторизації

en: Custom login URL
uk: Власний URL сторінки авторизації

en: Citadel mode
uk: Режим Цитадель

en: Duration
uk: Тривалість

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Access Lists
uk: Списки доступу

en: Activity
uk: Активність

en: Lockouts
uk: Блокування

en: Date
uk: Дата

en: Local User
uk: Користувач

en: Username used
uk: Використано логін

en: Logged in
uk: Увійшов

en: Logged out
uk: Вийшов

en: Login failed
uk: Невдалий вхід

en: IP blocked
uk: IP заблоковано

en: Locked out
uk: Заблоковано

en: IP blacklisted
uk: IP у чорному списку

en: Password changed
uk: Пароль змінено

en: Remove
uk: Видалити

en: Lockout for %s was removed
uk: Блокування для %s було видалено

en: White IP Access List
uk: Білий список доступу за IP

en: Black IP Access List
uk: Чорний список доступу за IP

en: List is empty
uk: Список порожній

en: View Activity
uk: Переглянути активність

en: Settings
uk: Налаштування

en: Last login
uk: Останній вхід

en: Never
uk: Ніколи

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: My site is behind a reverse proxy
uk: Мій сайт підключено через проксі сервер

en: Make your protection smarter!
uk: Зробіть ваш захист розумнішим!

en: Please enable Permalinks to use this feature. Set Permalink Settings to something other than Default.
uk: Будь ласка, активуйте "Постійні посилання", щоб використовувати цю опцію.

en: Main Settings
uk: Основні налаштування

en: Help
uk: Допомога

en: Increase lockout duration to %s hours after %s lockouts in the last %s hours
uk: Збільшити тривалість блокування до %s годин після %s блокувань протягом останніх %s годин

en: You are not allowed to log in. Ask your administrator for assistance.
uk: Вам заборонено вхід. Спитайте вашого адміністратора про допомогу.

en: Expires
uk: Спливає

en: No lockouts at the moment. The sky is clear.
uk: Наразі немає блокувань. Небо ясне.

en: Can't activate WP Cerber due to a database error.
uk: Не вдалося активувати WP Cerber через помилку у базі даних.

en: days
uk: днів

en: Cerber Quick View
uk: Швидкий огляд Cerber

en: Click to send test
uk: Клікніть, щоб надіслати тестовий email

en: Attention! You have changed the login URL! The new login URL is
uk: Увага! Ви змінили URL входу! Новий URL входу

en: Comments
uk: Коментарі

en: Tools
uk: Інструменти

en: Select file to import.
uk: Обрати файл для імпорту.

en: What do you want to import?
uk: Що ви хочете імпортувати?

en: Upload file
uk: Завантажити файл

en: No file was uploaded or file is corrupted
uk: Файл не було завантажено або файл пошкоджено

en: Error while parsing file
uk: Помилка під час парсингу файла

en: Hostname
uk: Ім'я хосту

en: unknown
uk: невідомо

en: active
uk: активний

en: deactivate
uk: деактивувати

en: not active
uk: неактивний

en: disabled
uk: відключений

en: failed attempts
uk: невдалих спроб

en: in 24 hours
uk: за 24 години

en: view all
uk: переглянути усі

en: lockouts
uk: блокувань

en: Lockouts at the moment
uk: Наразі заблоковано

en: Last lockout
uk: Останнє блокування

en: entry | entries
uk[0]: запис
uk[1]: записи
uk[2]: записів
uk[3]: запису

en: New Custom login URL
uk: Новий URL для входу на сайт

en: Use file
uk: Використовувати файл

en: Deactivate
uk: Деактивувати

en: Reason
uk: Причина

en: Add IP to the Black List
uk: Додати IP в чорний список

en: Hardening
uk: Зміцнення безпеки

en: Email Address
uk: Email адреса

en: Hardening WordPress
uk: Зміцнення безпеки WordPress

en: Stop user enumeration
uk: Відключити доступ до користувача за його ID

en: Disable XML-RPC
uk: Відключити XML-RPC

en: Block access to the XML-RPC server (including Pingbacks and Trackbacks)
uk: Блокувати доступ до XML-RPC серверу (включаючі Pingbacks та Trackbacks)

en: Disable feeds
uk: Відключити канали (feeds)

en: Block access to the RSS, Atom and RDF feeds
uk: Блокувати доступ до RSS, Atom та RDF канали (feeds)

en: Disable REST API
uk: Відключити REST API

en: WP Cerber is now active and has started protecting your site
uk: Відтепер WP Cerber є активний і захищає ваш сайт

en: Action
uk: Дія

en: Incorrect IP address or IP range
uk: Неправильна IP-адреса або діапазон IP-адрес

en: Network:
uk: Мережа:

en: Add network to the Black List
uk: Додати мережу до чорного списку

en: Attention! Citadel mode is now active. Nobody is able to log in.
uk: Увага! Зараз активовано режим Цитаделі. Ніхто не може увійти.

en: Unknown
uk: Невідомо

en: ERROR:
uk: ПОМИЛКА:

en: Human verification failed. Please click the square box in the reCAPTCHA block below.
uk: Візуальна веріфікація невдала. Будь ласка клікніть на квадратик блока reCAPTCHA нижче.

en: Username is not allowed. Please choose another one.
uk: Недозволене ім'я користувача. Будь ласка, оберіть інше.

en: unspecified
uk: невизначена

en: Number of lockouts is increasing
uk: Кількість блокувань збільшується

en: Website
uk: Вебсайт

en: Import settings
uk: Імпорт налаштувань

en: Prohibited usernames
uk: Заборонені імена користувачів

en: reCAPTCHA settings
uk: Налаштування reCAPTCHA

en: Site key
uk: Ключ сайта (Site key)

en: Secret key
uk: Секретний ключ (Secret key)

en: Enable reCAPTCHA for WordPress registration form
uk: Увімкнути reCAPTCHA для форми реєстрації на WordPress

en: Enable reCAPTCHA for WordPress login form
uk: Увімкнути reCAPTCHA для форми входу в WordPress

en: Before you can start using reCAPTCHA, you have to obtain Site key and Secret key on the Google website
uk: Перед тим, як використовувати reCAPTCHA, ви маєте отримати ключ сайта (Site key) та секретний ключ (Secret key) на сайті Гугла

en: Know more
uk: Дізнатися більше

en: User created
uk: Користувача створено

en: User registered
uk: Користувача зареєстровано

en: reCAPTCHA verification failed
uk: Перевірка reCAPTCHA невдала

en: reCAPTCHA settings are incorrect
uk: Налаштування reCAPTCHA невірні

en: Attempt to access prohibited URL
uk: Спроба отримати доступ до забороненого URL

en: Attempt to log in with prohibited username
uk: Спроба увійти із забороненим ім'ям користувача

en: Enable reCAPTCHA for WooCommerce registration form
uk: Увімкнути reCAPTCHA для форми реєстрації WooCommerce

en: Enable reCAPTCHA for WordPress lost password form
uk: Увімкнути reCAPTCHA для форми втрати пароля WordPress

en: Enable reCAPTCHA for WooCommerce lost password form
uk: Увімкнути reCAPTCHA для форми втрати пароля WooCommerce

en: Enable reCAPTCHA for WooCommerce login form
uk: Увімкнути reCAPTCHA для форми входу в WooCommerce

en: Request to the Google reCAPTCHA service failed
uk: Запит до сервісу Google reCAPTCHA не вдалося виконати

en: View all
uk: Переглянути всі

en: Recently locked out IP addresses
uk: Нещодавно заблоковані IP-адреси

en: OK, nail them all
uk: Гаразд, прибийте їх усіх

en: NO, maybe later
uk: НІ, може пізніше

en: Dashboard
uk: Приладова панель

en: Want to make WP Cerber even more powerful?
uk: Хочете зробити WP Cerber ще потужнішим?

en: Allow WP Cerber to send locked out malicious IP addresses to Cerber Lab. This helps the plugin team to develop new algorithms for WP Cerber that will defend WordPress against new threats and botnets that are appearing  everyday. You can disable the sending in the plugin settings at any time.
uk: Дозвольте WP Cerber надсилати заблоковані шкідливі IP-адреси до лабораторії Cerber Lab. Це допоможе команді розробників плагіна розробити нові алгоритми для WP Cerber, які захистять WordPress від нових загроз і бот-мереж, що з'являються щодня. Ви можете відключити відправку в налаштуваннях плагіна в будь-який час.

en: IP address
uk: IP-адреса

en: User login
uk: Логін користувача

en: User ID
uk: Ідентифікатор користувача

en: Export
uk: Експорт

en: Search for IP or username
uk: Пошук за IP-адресою або іменем користувача

en: Filter
uk: Фільтр

en: User
uk: Користувач

en: Search string
uk: Рядок пошуку

en: Date format
uk: Формат дати

en: if empty, the default format %s will be used
uk: якщо порожньо, буде використано формат за замовчуванням %s

en: Push notifications
uk: Push-повідомлення

en: Email notifications
uk: Сповіщення електронною поштою

en: Use comma to specify multiple values
uk: Використовуйте кому, щоб вказати кілька значень

en: All connected devices
uk: Усі підключені пристрої

en: No devices found
uk: Пристроїв не знайдено

en: Not available
uk: Немає в наявності

en: Password reset requested
uk: Запитано скидання пароля

en: Apply limit login rules to IP addresses in the White IP Access List
uk: Застосуйте правила обмеження входу до IP-адрес зі списку білих IP-адрес

en: Invisible reCAPTCHA
uk: Невидима reCAPTCHA

en: Enable invisible reCAPTCHA
uk: Увімкнути невидиму reCAPTCHA

en: (do not enable it unless you get and enter the Site and Secret keys for the invisible version)
uk: (не вмикайте її, доки не отримаєте та не введете ключі сайту та секретний ключ для невидимої версії)

en: Enable reCAPTCHA for WordPress comment form
uk: Увімкнути reCAPTCHA для форми коментарів WordPress

en: Limit attempts
uk: Обмеження спроб

en: Lock out IP address for %s minutes after %s failed attempts within %s minutes
uk: Блокування IP-адреси на %s хвилин після %s невдалих спроб протягом %s хвилин

en: In the Citadel mode nobody is able to log in except IPs from the White IP Access List. Active user sessions will not be affected.
uk: У режимі Цитаделі ніхто не зможе увійти в систему, окрім IP-адрес зі списку білих IP-адрес. На активні сесії користувачів це не вплине.

en: Event
uk: Подія

en: Spam comments denied
uk: Спам-коментарі заборонено

en: Malicious IP addresses detected
uk: Виявлено шкідливі IP-адреси

en: Lockouts occurred
uk: Відбулися локаути

en: You are not allowed to register.
uk: Ви не маєте права реєструватися.

en: Spam comment denied
uk: Заборонено коментувати спам

en: Attempt to log in denied
uk: Спроба входу в систему відхилена

en: Attempt to register denied
uk: Спроба реєстрації відхилена

en: Malicious activities mitigated
uk: Усунуто шкідливі дії

en: Diagnostic
uk: Діагностика

en: License
uk: Ліцензія

en: Sorry, human verification failed.
uk: Вибачте, перевірка людиною не вдалася.

en: Comment processing
uk: Обробка коментарів

en: If a spam comment detected
uk: Якщо виявлено спам-коментар

en: Trash spam comments
uk: Видалення спаму в коментарях

en: Move spam comments to trash after
uk: Переміщайте спам-коментарі в кошик після того, як

en: Spam form submission denied
uk: Відхилено відправлення форми зі спамом

en: Protect all forms on the website with bot detection engine
uk: Захистіть усі форми на сайті за допомогою механізму виявлення ботів

en: Country
uk: Країна

en: Security Rules
uk: Правила безпеки

en: Failed login attempts
uk: Невдалі спроби входу в систему

en: Registered
uk: Зареєстровано

en: You
uk: Ти

en: Spam form submissions denied
uk: Відправлення форм зі спамом заборонено

en: Getting Started Guide
uk: Посібник для початківців

en: Countries
uk: Країни

en: Permitted for one country | Permitted for %d countries
uk[0]: Дозволено для однієї країни

en: No rule
uk: Ніяких правил

en: Security rules have been updated
uk: Оновлені правила безпеки

en: Form submission denied
uk: Відмовлено у надсиланні форми

en: Comment denied
uk: У коментуванні відмовлено

en: Request to REST API denied
uk: Запит до REST API відхилено

en: Bot detected
uk: Виявлено бота

en: Citadel mode is active
uk: Режим "Цитадель" активовано

en: Malicious activity detected
uk: Виявлено зловмисну активність

en: Blocked by country rule
uk: Заблоковано правилами країни

en: Limit reached
uk: Ліміт досягнуто

en: Multiple suspicious activities
uk: Численні підозрілі дії

en: Registration limit
uk: Ліміт реєстрації

en: Start typing here to find a country
uk: Почніть вводити тут, щоб знайти країну

en: Click on a country name to add it to the list of selected countries
uk: Натисніть на назву країни, щоб додати її до списку обраних країн

en: Submit forms
uk: Надсилайте форми

en: Post comments
uk: Розміщуйте коментарі

en: Register on the website
uk: Зареєструватися на сайті

en: Use XML-RPC
uk: Використовуйте XML-RPC

en: Use REST API
uk: Використовуйте REST API

en: Deny it completely
uk: Повністю заперечуйте це

en: Mark it as spam
uk: Позначте його як спам

en: If you use a caching plugin, you have to add your new login URL to the list of pages not to cache.
uk: Якщо ви використовуєте плагін кешування, вам потрібно додати вашу нову URL-адресу входу до списку сторінок, які не потрібно кешувати.

en: To change reporting settings visit
uk: Щоб змінити налаштування звітності, відвідайте

en: Your login page:
uk: Твій логін:

en: Your license is valid until
uk: Ваша ліцензія дійсна до

en: Activity details
uk: Детальна інформація про діяльність

en: Click to send now
uk: Натисніть, щоб відправити зараз

en: Not permitted for one country | Not permitted for %d countries
uk[0]: Не дозволено для однієї країни

en: Weekly Report
uk: Щотижневий звіт

en: Use 404 template from the active theme
uk: Використовуйте шаблон 404 з активної теми

en: Display simple 404 page
uk: Відображати просту сторінку 404

en: Optional comment for this entry
uk: Необов'язковий коментар для цього запису

en: You cannot add your IP address or network
uk: Ви не можете додати свою IP-адресу або мережу

en: To specify a REGEX pattern wrap a pattern in two forward slashes.
uk: Щоб вказати шаблон REGEX, оберніть шаблон двома прямими косими рисками.

en: Traffic Inspector
uk: Інспектор дорожнього руху

en: Traffic
uk: Трафік

en: Request
uk: Запит

en: Host Info
uk: Інформація про хост

en: User Agent
uk: Агент користувача

en: Form submissions
uk: Подання форм

en: Page Not Found
uk: Сторінку не знайдено

en: Longer than
uk: Довше, ніж

en: Refresh
uk: Оновити

en: Check for requests
uk: Перевірте наявність запитів

en: Not specified
uk: Не вказано

en: Logging mode
uk: Режим ведення журналу

en: Logging disabled
uk: Логування вимкнено

en: Smart
uk: Розумний

en: All traffic
uk: Увесь трафік

en: Mask these form fields
uk: Замаскуйте ці поля форми

en: milliseconds
uk: мілісекунди

en: Save request fields
uk: Зберегти поля запиту

en: Page generation time threshold
uk: Поріг часу генерації сторінки

en: enabled
uk: увімкнено

en: no connection
uk: немає зв'язку

en: Last seen
uk: Останній раз бачили

en: We're sorry, you are not allowed to proceed
uk: Вибачте, вам не дозволено продовжувати

en: Save request headers
uk: Зберегти заголовки запитів

en: Save $_SERVER
uk: Зберегти $_SERVER

en: Save request cookies
uk: Зберегти файли cookie запиту

en: Protect admin scripts
uk: Захистіть скрипти адміністратора

en: Block unauthorized access to load-scripts.php and load-styles.php
uk: Заблокуйте несанкціонований доступ до файлів load-scripts.php та load-styles.php

en: Unable to delete the file
uk: Не вдається видалити файл

en: Load security engine
uk: Механізм захисту вантажу

en: Legacy mode
uk: Застарілий режим

en: Standard mode
uk: Стандартний режим

en: Plugin initialization mode has not been changed
uk: Режим ініціалізації плагіна не змінено

en: File upload denied
uk: Відмовлено у завантаженні файлу

en: Be careful about enabling these options.
uk: Будьте обережні з увімкненням цих опцій.

en: If you forget your Custom login URL, you will be unable to log in.
uk: Якщо ви забудете свою URL-адресу для входу, ви не зможете увійти в систему.

en: Site Integrity
uk: Цілісність сайту

en: Disabled
uk: Інваліди

en: Quick Scan
uk: Швидке сканування

en: Full Scan
uk: Повне сканування

en: Denied
uk: Відмовлено

en: Use White IP Access List
uk: Використовуйте білий список доступу до IP-адрес

en: Disable dashboard redirection
uk: Вимкнути перенаправлення на інформаційну панель

en: Disable automatic redirection to the login page when /wp-admin/ is requested by an unauthorized request
uk: Вимкнути автоматичне перенаправлення на сторінку входу при несанкціонованому запиті до /wp-admin/

en: Scanner settings
uk: Налаштування сканера

en: Custom signatures
uk: Користувацькі підписи

en: Specify custom PHP code signatures. One item per line. To specify a REGEX pattern, enclose a whole line in two braces.
uk: Вкажіть власні підписи PHP коду. По одному елементу в рядку. Щоб вказати шаблон REGEX, візьміть весь рядок у дві фігурні дужки.

en: Unwanted file extensions
uk: Небажані розширення файлів

en: Specify file extensions to search for. Full scan only. Use comma to separate items.
uk: Вкажіть розширення файлів для пошуку. Тільки повне сканування. Використовуйте кому для розділення елементів.

en: Directories to exclude
uk: Каталоги для виключення

en: Delete quarantined files after
uk: Видаліть файли на карантині після

en: Launch Quick Scan
uk: Запустити швидке сканування

en: Every hour
uk: Щогодини

en: Every 3 hours
uk: Кожні 3 години

en: Every 6 hours
uk: Кожні 6 годин

en: Launch Full Scan
uk: Запустити повне сканування

en: Low severity
uk: Низький ступінь тяжкості

en: Medium severity
uk: Середній ступінь тяжкості

en: High severity
uk: Високий ступінь тяжкості

en: Report an issue if any of the following is true
uk: Повідомте про проблему, якщо будь-яка з наведених нижче ситуацій відповідає дійсності

en: Send email report
uk: Надіслати звіт електронною поштою

en: After every scan
uk: Після кожного сканування

en: If any changes in scan results occurred
uk: Якщо відбулися будь-які зміни в результатах сканування

en: Include file sizes
uk: Вказуйте розміри файлів

en: Include scan errors
uk: Враховувати помилки сканування

en: Security Scanner
uk: Сканер безпеки

en: Scheduling
uk: Планування

en: Currently a scheduled scan in progress. Please wait until it is finished.
uk: Наразі виконується планове сканування. Будь ласка, зачекайте до його завершення.

en: Previous scan started %s has not been completed. Continue scanning?
uk: Попереднє сканування, розпочате %s, не завершено. Продовжити сканування?

en: It seems this website has never been scanned. To start scanning click the button below.
uk: Здається, цей сайт ще ніколи не сканувався. Щоб почати сканування, натисніть кнопку нижче.

en: Start Quick Scan
uk: Почати швидке сканування

en: Start Full Scan
uk: Почати повне сканування

en: Stop Scanning
uk: Зупинити сканування

en: Continue Scanning
uk: Продовжити сканування

en: Delete
uk: Видалити

en: Verified
uk: Перевірено

en: Integrity data not found
uk: Дані про цілісність не знайдено

en: Unable to check the integrity of the plugin due to a network error
uk: Не вдалося перевірити цілісність плагіна через помилку мережі

en: Unable to check the integrity of WordPress files due to a network error
uk: Неможливо перевірити цілісність файлів WordPress через помилку в мережі

en: Unable to check the integrity of the theme due to a network error
uk: Не вдалося перевірити цілісність теми через помилку мережі

en: Unable to process file
uk: Неможливо обробити файл

en: Unable to open file
uk: Не вдається відкрити файл

en: Checksum mismatch
uk: Невідповідність контрольних сум

en: Suspicious code found
uk: Виявлено підозрілий код

en: Unattended suspicious file
uk: Підозрілий файл без нагляду

en: Executable code found
uk: Знайдено виконуваний код

en: Unwanted file extension
uk: Небажане розширення файлу

en: New file
uk: Новий файл

en: Custom signature found
uk: Знайдено власний підпис

en: Parsing the list of files
uk: Парсинг списку файлів

en: Checking for new and modified files
uk: Перевірка нових та змінених файлів

en: Verifying the integrity of WordPress
uk: Перевірка цілісності WordPress

en: Verifying the integrity of the plugins
uk: Перевірка цілісності плагінів

en: Verifying the integrity of the themes
uk: Перевірка цілісності тем

en: Searching for malicious code
uk: Пошук шкідливого коду

en: Finalizing the scan
uk: Завершення сканування

en: Files to scan
uk: Файли для сканування

en: Critical issues
uk: Критичні питання

en: Issues total
uk: Всього проблемних питань

en: Scanner Report
uk: Звіт сканера

en: If new issues found
uk: Якщо знайдено нові проблеми

en: Suspicious directives found
uk: Знайдено підозрілі директиви

en: Suspicious code instruction found
uk: Виявлено підозрілу інструкцію коду

en: Suspicious code signatures found
uk: Знайдено підозрілі сигнатури коду

en: To solve this issue you have to reinstall %s or update it to the latest version.
uk: Щоб вирішити цю проблему, вам потрібно перевстановити %s або оновити його до останньої версії.

en: Please upload a reference ZIP archive
uk: Будь ласка, завантажте довідковий ZIP-архів

en: Resolve issue
uk: Вирішити проблему

en: We have not found any integrity data to verify
uk: Ми не знайшли жодних даних про доброчесність для перевірки

en: You have to upload a ZIP archive from which you've installed it. This enables the security scanner to verify the integrity of the code and detect malware.
uk: Вам потрібно завантажити ZIP-архів, з якого ви його встановили. Це дозволить сканеру безпеки перевірити цілісність коду та виявити шкідливе програмне забезпечення.

en: Full Scan Report
uk: Повний звіт про сканування

en: Quick Scan Report
uk: Звіт про швидке сканування

en: Files scanned
uk: Файли відскановано

en: Check for activities
uk: Перевірте наявність активностей

en: Activated
uk: Активовано

en: Malicious request denied
uk: Шкідливий запит відхилено

en: User activated
uk: Користувача активовано

en: Suspicious number of fields
uk: Підозріла кількість полів

en: Suspicious number of nested values
uk: Підозріла кількість вкладених значень

en: Malicious code detected
uk: Виявлено шкідливий код

en: Attempt to upload a file with malicious code
uk: Спроба завантажити файл зі шкідливим кодом

en: Bytes
uk: Байти

en: Vulnerability found
uk: Знайдено уразливість

en: Unable to check the integrity due to a DB error
uk: Неможливо перевірити цілісність через помилку в БД

en: Automated recurring scan schedule
uk: Автоматичний розклад повторюваного сканування

en: Scan results reporting
uk: Звіт про результати сканування

en: Suspicious activity
uk: Підозріла активність

en: Errors
uk: Помилки

[ctx: preposition of time like: at 11:00]
note: 'at' is a preposition of time, used in contexts like "at 11:00" or "at midnight".
en: at
uk: за адресою

en: Quarantine
uk: Карантин

en: Started
uk: Розпочато

en: Finished
uk: Готово

en: Performance
uk: Продуктивність

en: Vulnerabilities
uk: Вразливості

en: New files
uk: Нові файли

en: Changed files
uk: Змінені файли

en: Unwanted extensions
uk: Небажані розширення

en: Unattended files
uk: Файли без нагляду

en: Scanned
uk: Відскановано

en: There are no files in the quarantine at the moment.
uk: Наразі на карантині немає жодного файлу.

en: Restore
uk: Відновити

en: Automatic deletion
uk: Автоматичне видалення

en: Size
uk: Розмір

en: File
uk: Файл

en: The file has been restored to its original location.
uk: Файл відновлено до початкового розташування.

en: Integrity
uk: Доброчесність

en: Attempt to upload malicious file denied
uk: Спроба завантажити шкідливий файл відхилена

en: Awesome!
uk: Круто!

en: Automatic cleanup of malware and suspicious files
uk: Автоматичне очищення від шкідливого програмного забезпечення та підозрілих файлів

en: Files in the sessions directory
uk: Файли в каталозі сесій

en: Files in these directories
uk: Файли в цих каталогах

en: Files with these extensions
uk: Файли з такими розширеннями

en: Use comma to separate items.
uk: Для розділення елементів використовуйте кому.

en: Cleaning up
uk: Прибирання

en: Malicious code found
uk: Виявлено шкідливий код

en: This file contains executable code and may contain obfuscated malware. If this file is a part of a theme or a plugin, it must be located in the theme or the plugin folder. No exception, no excuses.
uk: Цей файл містить виконуваний код і може містити приховане шкідливе програмне забезпечення. Якщо цей файл є частиною теми або плагіна, він повинен знаходитися в папці теми або плагіна. Ніяких винятків, ніяких виправдань.

en: The scanner recognizes this file as "ownerless" or "not bundled" because it does not belong to any known part of the website and should not be here.
uk: Сканер розпізнає цей файл як "безхазяйний" або "не в комплекті", оскільки він не належить до жодної відомої частини веб-сайту і не повинен тут знаходитися.

en: It may remain after upgrading to a newer version of %s. It also may be a piece of obfuscated malware. In a rare case it might be a part of a custom-made (bespoke) plugin or theme.
uk: Він може залишитися після оновлення до новішої версії %s. Це також може бути частиною прихованого шкідливого програмного забезпечення. У рідкісних випадках це може бути частиною спеціального плагіна або теми.

en: The contents of the file have been changed and do not match what exists in the official WordPress repository or a reference file you have uploaded earlier. The file may have been altered by malware, infected by a virus or has been tampered with.
uk: Вміст файлу було змінено і він не відповідає тому, що існує в офіційному репозиторії WordPress або у файлі-еталоні, який ви завантажили раніше. Файл міг бути змінений шкідливим програмним забезпеченням, заражений вірусом або підроблений.

en: Deleted
uk: Видалено

en: Automatically moved to quarantine
uk: Автоматично переведено на карантин

en: Suspicious SQL code detected
uk: Виявлено підозрілий SQL-код

[ctx: Example: Last malware scan: 23 Jan 2018]
en: Last malware scan
uk: Остання перевірка на шкідливе програмне забезпечення

en: Live Traffic
uk: Живий трафік

en: Disable PHP in uploads
uk: Вимкнути PHP у завантаженнях

en: Disable PHP error displaying
uk: Вимкнути відображення помилок PHP

en: Ignore List
uk: Список ігнорування

en: Ignore
uk: Ігнорувати

note: For translators
en: Apply
uk: Подати заявку

en: Added
uk: Додано

en: Remove from the list
uk: Видалити зі списку

en: User Insights
uk: Інформація для користувачів

en: Traffic Insights
uk: Інформація про дорожній рух

en: Activity Insights
uk: Інформація про діяльність

en: Are you sure you want to delete selected files?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані файли?

en: These files have been moved to the quarantine
uk: Ці файли були переміщені в карантин

en: Do you want to add selected files to the ignore list?
uk: Ви хочете додати вибрані файли до списку ігнорування?

en: These files have been added to the ignore list
uk: Ці файли було додано до списку ігнорування

en: Some errors occurred
uk: Виникли деякі помилки

en: All files have been processed
uk: Всі файли були оброблені

en: Know more about all advantages at
uk: Дізнайтеся більше про всі переваги за посиланням

en: Suspicious JavaScript code detected
uk: Виявлено підозрілий JavaScript код

en: All scans
uk: Всі скани

en: The list is empty.
uk: Список порожній.

en: No files match the specified filter.
uk: Немає файлів, що відповідають вказаному фільтру.

en: Click here to see the full list of files
uk: Натисніть тут, щоб переглянути повний список файлів

en: Page generation time
uk: Час генерації сторінки

en: Log In
uk: Увійдіть в систему

en: Log Out
uk: Вийти з системи

en: Register
uk: Зареєструватися

en: WooCommerce Log In
uk: WooCommerce Вхід

en: WooCommerce Log Out
uk: WooCommerce Вихід з системи

en: IP address is locked out
uk: IP-адреса заблокована

en: Traffic Inspection
uk: Дорожня інспекція

en: Maximum compatibility
uk: Максимальна сумісність

en: Maximum security
uk: Максимальна безпека

en: Erroneous Request Shielding
uk: Екранування помилкових запитів

en: Save software errors
uk: Збереження помилок програмного забезпечення

en: Preparing for the scan
uk: Підготовка до сканування

en: Blocked by administrator
uk: Заблоковано адміністратором

en: Block User
uk: Заблокувати користувача

en: User is not permitted to log into the website
uk: Користувачеві заборонено входити на сайт

en: User Message
uk: Повідомлення користувача

en: An optional message for this user
uk: Необов'язкове повідомлення для цього користувача

en: Blocked Users
uk: Заблоковані користувачі

en: Block access to user pages like /?author=n
uk: Заблокувати доступ до сторінок користувачів на кшталт /?author=n

en: Access to WordPress REST API
uk: Доступ до REST API WordPress

en: Block access to WordPress REST API except any of the following
uk: Заблокувати доступ до WordPress REST API, окрім будь-якого з наступних випадків

en: Allow REST API for these roles
uk: Дозволити REST API для цих ролей

en: These restrictions do not apply to IP addresses in the White IP Access List
uk: Ці обмеження не поширюються на IP-адреси з Білого списку доступу до IP-адрес

en: Select one or more roles
uk: Виберіть одну або декілька ролей

en: Filter by registered user
uk: Фільтр по зареєстрованим користувачам

en: Only registered and logged in users are allowed to view this website
uk: Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть переглядати цей веб-сайт

en: Changelog
uk: Журнал змін

en: Default settings have been loaded
uk: Завантажено налаштування за замовчуванням

en: Save all rules
uk: Зберегти всі правила

en: Invalid master credentials
uk: Невірні облікові дані майстра

en: Return to the website list
uk: Повернутися до списку сайтів

en: Show "Switched to" notification
uk: Показати сповіщення "Переключено на"

en: Add @ site to the page title
uk: Додайте @ site до назви сторінки

en: Enable diagnostic logging
uk: Увімкнути діагностичний журнал

en: Limit access by IP address
uk: Обмеження доступу за IP-адресою

en: Access to this website
uk: Доступ до цього веб-сайту

en: Full access mode
uk: Режим повного доступу

en: Read-only mode
uk: Режим тільки для читання

en: The full access mode requires the PRO version of WP Cerber
uk: Для повного доступу потрібна PRO-версія WP Cerber

en: Malware Scan
uk: Перевірка на шкідливе програмне забезпечення

en: Notes
uk: Примітки

en: Search results for:
uk: Результати пошуку для:

en: Edit
uk: Редагувати

en: Switch to
uk: Перейдіть до

en: No websites configured.
uk: Веб-сайти не налаштовані.

en: Add a new one
uk: Додати новий

en: Website Properties
uk: Властивості веб-сайту

en: Website URL
uk: Адреса веб-сайту

en: Display as
uk: Відображати як

en: Website Owner
uk: Власник веб-сайту

en: Phone
uk: Телефон

en: Address
uk: Адреса

en: The website you are trying to add is already in the list
uk: Веб-сайт, який ви намагаєтеся додати, вже є у списку

en: The website has been added successfully
uk: Веб-сайт успішно додано

en: Click to edit
uk: Натисніть, щоб змінити

en: Switch to the Dashboard
uk: Перейдіть до Панелі керування

en: Keep in mind: You have added the website that does not support SSL encryption. This may lead to data leakage.
uk: Майте на увазі: Ви додали веб-сайт, який не підтримує SSL-шифрування. Це може призвести до витоку даних.

note: %d will be replaced by the number of deleted websites.
en: Website has been deleted | %d websites have been deleted
uk[0]: Веб-сайт видалено

en: You have switched to %s
uk: Ви переключилися на %s

en: You are here:
uk: Ти тут:

en: My Websites
uk: Мої веб-сайти

en: To proceed, please select the mode for this website
uk: Щоб продовжити, будь ласка, виберіть режим для цього веб-сайту

en: Secret Access Token
uk: Секретний токен доступу

en: Are you sure? This permanently invalidates the token.
uk: Ти впевнений? Це назавжди робить токен недійсним.

en: Updates
uk: Оновлення

en: Group
uk: Група

en: Upgrade WP Cerber
uk: Оновлення WP Cerber

en: Upgrade all active plugins
uk: Оновлення всіх активних плагінів

en: Delete website
uk: Видалити веб-сайт

en: All groups
uk: Всі групи

en: Are you sure you want to delete selected websites?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані веб-сайти?

en: Block
uk: Блок

en: Select an existing group or enter a new one to add it
uk: Виберіть існуючу групу або створіть нову, щоб додати її

en: Company
uk: Компанія

en: Attempt to log in with non-existing username
uk: Спроба входу з неіснуючим іменем користувача

en: Attempts to log in with non-existing usernames
uk: Спроби входу з неіснуючими логінами

en: Owner
uk: Власник

en: Block execution of PHP scripts in the WordPress media folder
uk: Блокування виконання PHP-скриптів у медіатеці WordPress

en: Active plugins and updates on
uk: Активні плагіни та оновлення на

en: A newer version is available
uk: Доступна новіша версія

en: New users
uk: Нові користувачі

en: My activity
uk: Моя діяльність

en: Create Alert
uk: Створити оповіщення

en: Delete Alert
uk: Попередження про видалення

en: The alert has been created
uk: Оповіщення створено

en: The alert has been deleted
uk: Сповіщення видалено

en: Advanced Search
uk: Розширений пошук

en: To delete the alert, click here
uk: Щоб видалити оповіщення, натисніть тут

en: Custom login URL may contain Latin alphanumeric characters, dashes and underscores only
uk: Користувацька URL-адреса для входу може містити лише латинські літери, тире та підкреслення

en: Site-specific settings
uk: Налаштування для конкретного сайту

en: Prefix for plugin cookies
uk: Префікс для файлів cookie плагінів

en: Prefix may contain only Latin alphanumeric characters and underscores
uk: Префікс може містити лише латинські літери та символи підкреслення

en: Pushbullet access token
uk: Токен доступу Pushbullet

en: Pushbullet device
uk: Пристрій штовхаючої кулі

en: Delete unattended files
uk: Видалення файлів без нагляду

en: Automatic recovery of modified and infected files
uk: Автоматичне відновлення змінених та заражених файлів

en: Recover WordPress files
uk: Відновлення файлів WordPress

en: File deleted
uk: Файл видалено

en: File recovered
uk: Файл відновлено

en: Recovering WordPress files
uk: Відновлення файлів WordPress

en: Recovering plugins files
uk: Відновлення файлів плагінів

en: Recovered
uk: Одужав

en: Automatically deleted
uk: Автоматично видалено

en: Automatically recovered
uk: Автоматично відновлюється

en: User Policies
uk: Політика користувача

en: A new version is available
uk: Доступна нова версія

en: Site policy enforcement
uk: Застосування політики сайту

en: 2FA code verified
uk: 2FA код підтверджено

en: Initiated by the user
uk: Ініційовано користувачем

en: Email address is not permitted.
uk: Адреса електронної пошти не допускається.

en: Please choose another one.
uk: Будь ласка, виберіть інший.

en: Two-Factor Authentication
uk: Двофакторна автентифікація

en: Determined by user role policies
uk: Визначається політиками ролей користувачів

en: Always enabled
uk: Завжди увімкнено

en: 2FA PIN Code
uk: 2FA PIN-код

en: Save All Changes
uk: Зберегти всі зміни

en: Block access to WordPress Dashboard
uk: Блокування доступу до панелі управління WordPress

en: Hide Toolbar when viewing site
uk: Приховати панель інструментів при перегляді сайту

en: Redirection rules
uk: Правила перенаправлення

en: Redirect user after login
uk: Перенаправлення користувача після входу

en: Redirect user after logout
uk: Перенаправлення користувача після виходу з системи

en: User session expiration time
uk: Час закінчення сесії користувача

en: Two-factor authentication
uk: Двофакторна автентифікація

en: Advanced mode
uk: Розширений режим

en: Enforce two-factor authentication if any of the following conditions is true
uk: Увімкніть двофакторну автентифікацію, якщо виконується будь-яка з наступних умов

en: Login from a different country
uk: Вхід з іншої країни

en: Login from a different network Class C
uk: Вхід з іншої мережі Клас C

en: Login from a different IP address
uk: Увійдіть з іншої IP-адреси

en: Enforce two-factor authentication with fixed intervals
uk: Впровадити двофакторну автентифікацію з фіксованими інтервалами

en: Fixed number of logins
uk: Фіксована кількість входів

en: number of logins
uk: кількість входів

en: Policies have been updated
uk: Політики були оновлені

en: Restrict email addresses
uk: Обмежити адреси електронної пошти

en: No restrictions
uk: Без обмежень

en: Specify email addresses, wildcards or REGEX patterns. Use comma to separate items.
uk: Вказуйте адреси електронної пошти, символи підстановки або шаблони REGEX. Для розділення елементів використовуйте кому.

en: These files will never be deleted during automatic cleanup.
uk: Ці файли ніколи не будуть видалені під час автоматичного очищення.

en: This verification PIN code is expired. We have just sent a new one to your email.
uk: Термін дії цього PIN-коду для підтвердження закінчився. Ми щойно надіслали новий на вашу електронну пошту.

en: You have entered an incorrect verification PIN code
uk: Ви ввели неправильний PIN-код для підтвердження

en: Please verify that it’s you
uk: Будь ласка, переконайтеся, що це ви

en: Here are the details of the sign-in attempt
uk: Ось деталі спроби входу в систему

en: only digits are allowed
uk: допускаються тільки цифри

en: We've sent a verification PIN code to your email
uk: Ми надіслали підтверджувальний PIN-код на вашу електронну пошту

en: Enter the code from the email in the field below.
uk: Введіть код з листа в поле нижче.

en: Try again
uk: Спробуйте ще раз

en: Cancel
uk: Скасувати

en: or
uk: або

en: Verify it's you
uk: Переконайтеся, що це ви

en: Verify
uk: Підтвердити

en: Two-Factor Authentication Email
uk: Електронна пошта з двофакторною автентифікацією

en: Role-based rules are configured
uk: Налаштовано правила на основі ролей

[ctx: e.g. blocked by John at 11:00]
note: Describes by whom and when a website user was blocked. Placeholder %s will be replaced with the name of the person (e.g., "John") and the time (e.g., "11:00").
en: blocked by %s at %s
uk: заблоковано %s за адресою %s

en: The code is valid for %s minutes.
uk: Код дійсний протягом %s хвилин.

en: IP address %s has been added to White IP Access List
uk: IP-адресу %s додано до списку білих IP-адрес

en: IP address %s has been added to Black IP Access List
uk: IP-адресу %s додано до чорного списку доступу до IP-адрес

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Any country is permitted
uk: Допускається будь-яка країна

en: Sessions
uk: Сесії

en: Created
uk: Створено

en: Terminate session
uk: Завершити сеанс

en: Block user
uk: Заблокувати користувача

en: Profile
uk: Профіль

en: All Logins
uk: Всі логіни

en: User Activity
uk: Активність користувачів

en: Terminate
uk: Припинити

en: user | users
uk[0]: користувач
uk[1]: користувачі
uk[2]: користувачів
uk[3]: користувача

en: Block access to users' data via REST API
uk: Блокування доступу до даних користувачів через REST API

en: Unable to delete
uk: Неможливо видалити

en: Data Shield Policies
uk: Політики захисту даних

en: Accounts & Roles
uk: Облікові записи та ролі

en: Site Settings
uk: Налаштування сайту

en: User creation denied
uk: Відмовлено у створенні користувача

en: Role update denied
uk: Відмовлено в оновленні ролі

en: Setting update denied
uk: Відмовлено в оновленні налаштувань

en: Permission denied
uk: У дозволі відмовлено

en: Invalid user
uk: Неправильний користувач

en: Incorrect password
uk: Неправильний пароль

en: Protect user accounts
uk: Захистіть облікові записи користувачів

en: User registrations are limited to these roles
uk: Реєстрація користувачів обмежена цими ролями

en: Users with these roles are permitted to create new accounts
uk: Користувачі з цими ролями мають право створювати нові акаунти

en: Users with these roles are permitted to change sensitive user data
uk: Користувачам з цими ролями дозволено змінювати конфіденційні дані користувачів

en: Do not apply these policies to the IP addresses in the White IP Access List
uk: Не застосовуйте ці політики до IP-адрес зі списку доступу до білих IP-адрес

en: Protect user roles
uk: Захистіть ролі користувачів

en: Restrict roles and capabilities management with the following policies
uk: Обмежте управління ролями та можливостями за допомогою наступних політик

en: Users with these roles are permitted to add new roles
uk: Користувачі з цими ролями можуть додавати нові ролі

en: Users with these roles are permitted to change role capabilities
uk: Користувачам з цими ролями дозволено змінювати можливості ролей

en: Protect site settings
uk: Захистіть налаштування сайту

en: Restrict updating site settings with the following policies
uk: Обмежте оновлення налаштувань сайту за допомогою таких політик

en: Users with these roles are permitted to change protected settings
uk: Користувачі з цими ролями мають право змінювати захищені налаштування

en: Server
uk: Сервер

en: Server Country
uk: Країна сервера

en: All servers
uk: Всі сервери

en: All countries
uk: Всі країни

en: Show homepage in the Website column
uk: Показати домашню сторінку в колонці Веб-сайт

en: Hide server IP address
uk: Приховати IP-адресу сервера

en: IP address, range, wildcard, or CIDR
uk: IP-адреса, діапазон, символ підстановки або CIDR

en: Add Entry
uk: Додати запис

en: The IP address you are trying to add is already in the list
uk: IP-адреса, яку ви намагаєтеся додати, вже є у списку

en: IP subnet blocked
uk: IP-підмережа заблокована

en: User row update denied
uk: Відмовлено в оновленні рядка користувача

en: User metadata update denied
uk: Відмовлено в оновленні метаданих користувача

en: Any activity
uk: Будь-яка діяльність

en: A database error occurred while importing access list entries
uk: Виникла помилка бази даних під час імпорту записів списку доступу

en: Enable authentication log monitoring
uk: Увімкнути моніторинг журналу автентифікації

en: Keep log records of not logged in visitors for
uk: Ведіть журнал реєстрації відвідувачів, які не увійшли в систему, для

en: Keep log records of logged in users for
uk: Зберігайте записи журналів користувачів, що увійшли в систему для

en: Admin Note
uk: Примітка адміністратора

en: Personal Data
uk: Персональні дані

en: Enable data erase
uk: Увімкнути стирання даних

en: Terminate user sessions
uk: Завершення сеансів користувачів

en: Delete user sessions data when user data is erased
uk: Видалення даних про сеанси користувача, коли дані про користувача стерто

en: Enable data export
uk: Увімкнути експорт даних

en: Include activity log events
uk: Включити події журналу активності

en: Include traffic log entries
uk: Включити записи журналу трафіку

en: Request URL
uk: URL-адреса запиту

en: Form fields data
uk: Дані полів форми

en: Cookies
uk: Печиво

en: Anti-spam
uk: Антиспам

en: Add-ons
uk: Доповнення

en: Anti-spam and bot detection settings
uk: Налаштування антиспаму та виявлення ботів

en: Anti-spam engine
uk: Механізм захисту від спаму

en: %s retries are allowed within %s minutes
uk: дозволено %s повторних спроб протягом %s хвилин

en: Enable after %s failed login attempts in the last %s minutes
uk: Увімкнути після %s невдалих спроб входу за останні %s хвилин

en: Restrict or completely block access to the WordPress REST API according to your needs
uk: Обмежте або повністю заблокуйте доступ до WordPress REST API відповідно до ваших потреб

en: These features help your organization to be in compliance with personal data protection laws
uk: Ці функції допоможуть вашій організації відповідати законам про захист персональних даних

en: if empty, the website administrator email %s will be used
uk: якщо порожньо, буде використано email адміністратора сайту %s

en: notifications are allowed per hour (0 means unlimited)
uk: дозволено повідомлень на годину (0 означає необмежену кількість)

en: Get notified instantly with mobile and desktop notifications
uk: Отримуйте миттєві сповіщення через мобільні та десктоп-сповіщення

en: if empty, the email addresses from the notification settings will be used
uk: якщо не заповнено, будуть використані адреси електронної пошти з налаштувань сповіщень

en: Traffic Inspector is a context-aware web application firewall (WAF) that protects your website by recognizing and denying malicious HTTP requests
uk: Traffic Inspector - це контекстно-залежний брандмауер веб-додатків (WAF), який захищає ваш веб-сайт, розпізнаючи та відхиляючи зловмисні HTTP-запити

en: Block IP addresses that send excessive requests for non-existing pages or scan website for security breaches
uk: Блокування IP-адрес, які надсилають надмірні запити на неіснуючі сторінки, або перевірка веб-сайтів на наявність порушень безпеки

en: Traffic Logging
uk: Журналювання трафіку

en: Enable optional traffic logging if you need to monitor suspicious and malicious activity or solve security issues
uk: Увімкніть додаткову реєстрацію трафіку, якщо вам потрібно відстежувати підозрілу та зловмисну активність або вирішувати проблеми з безпекою

en: The scanner monitors file changes, verifies the integrity of WordPress, plugins, and themes, and detects malware
uk: Сканер відстежує зміни файлів, перевіряє цілісність WordPress, плагінів і тем, а також виявляє шкідливе програмне забезпечення

en: Specify directories to exclude from scanning. One directory per line.
uk: Вкажіть каталоги, які слід виключити з перевірки. По одному каталогу в рядку.

en: The scanner automatically scans the website, removes malware and sends email reports with the results of a scan
uk: Сканер автоматично сканує веб-сайт, видаляє шкідливі програми та надсилає звіти про результати перевірки на електронну пошту

en: Configure what issues to include in the email report and the condition for sending reports
uk: Налаштуйте, які проблеми включати в email-звіт та умови для надсилання звітів

en: Cerber anti-spam engine
uk: Антиспам-движок Cerber

en: Adjust anti-spam engine
uk: Налаштування антиспаму

en: These settings enable you to fine-tune the behavior of anti-spam algorithms and avoid false positives
uk: Ці налаштування дозволяють тонко налаштувати поведінку антиспамових алгоритмів і уникнути помилкових спрацьовувань

en: How the plugin processes comments submitted through the standard comment form
uk: Як плагін обробляє коментарі, надіслані через стандартну форму коментарів

en: Request ID
uk: Ідентифікатор запиту

en: Search in URL
uk: Пошук в URL-адресі

en: Executable files
uk: Виконувані файли

en: All files
uk: Всі файли

en: Active sessions
uk: Активні сесії

en: minutes (leave empty to use the default WordPress value)
uk: хвилин (залиште порожнім, щоб використовувати значення за замовчуванням WordPress)

en: Load entries
uk: Завантажити записи

en: My IP
uk: Мій IP

en: Analytics
uk: Аналітика

en: Manage Settings
uk: Керування налаштуваннями

en: Diagnostic Log
uk: Журнал діагностики

en: User deleted
uk: Користувача видалено

en: Email address is prohibited
uk: Адреса електронної пошти заборонена

en: Quarantined
uk: Карантин

en: Modified
uk: Змінено

en: Files without extension
uk: Файли без розширення

en: Back to list
uk: Повернутися до списку

en: Brief summary
uk: Короткий підсумок

en: Path
uk: Шлях

en: Files
uk: Файли

en: Space Occupied
uk: Місце зайнято

en: No extension
uk: Без продовження

en: File extensions statistics
uk: Статистика розширень файлів

en: Extension
uk: Розширення

en: Smallest
uk: Найменший

en: Largest
uk: Найбільший

en: Average Size
uk: Середній розмір

en: Oldest
uk: Найстарший

en: Newest
uk: Найновіший

en: Top 10 largest files
uk: Топ-10 найбільших файлів

en: File Name
uk: Ім'я файлу

en: Date format for CSV export
uk: Формат дати для експорту CSV

en: Use ISO 8601 date format for CSV export files
uk: Використовуйте формат дати ISO 8601 для файлів експорту CSV

en: My IP address
uk: Моя IP-адреса

en: Do not add my IP address to the White IP Access List upon plugin activation
uk: Не додавати мою IP-адресу до білого списку доступу після активації плагіна

en: To get the most out of WP Cerber, follow these steps:
uk: Щоб отримати максимальну віддачу від WP Cerber, виконайте наступні кроки:

en: IP whitelisted
uk: IP в білому списку

en: My requests
uk: Мої прохання

en: Log into the website
uk: Увійдіть на сайт

en: Probing for vulnerable code
uk: Пошук вразливого коду

en: Your IP address %s has been added to the White IP Access List
uk: Вашу IP-адресу %s додано до білого списку доступу до IP-адрес

en: Search for IP address
uk: Пошук за IP-адресою

en: Minimal
uk: Мінімальний

en: Do not log known crawlers
uk: Не реєструйте відомих павуків

en: Do not log these locations
uk: Не реєструйте ці місця

en: Do not log these User-Agents
uk: Не реєструйте цих користувачів-агентів

en: Specify User-Agents to exclude requests from logging. One item per line.
uk: Вкажіть User-Agents, щоб виключити запити з журналу. По одному елементу в рядку.

en: Unknown Google's bot
uk: Невідомий бот Google

en: IP address is not allowed
uk: IP-адреса не допускається

en: User message
uk: Повідомлення користувача

en: File is missing
uk: Файл відсутній

note: Mandatory
en: This file is missing. It's been deleted or it's not been installed.
uk: Цей файл відсутній. Його було видалено або не інстальовано.

en: Please upload another file.
uk: Будь ласка, завантажте інший файл.

en: Deferred rendering
uk: Відкладений рендеринг

en: Defer rendering the custom login page
uk: Відкласти рендеринг кастомної сторінки входу

en: You have only one login attempt remaining.
uk: У вас залишилася лише одна спроба входу.

en: Number of allowed concurrent user sessions
uk: Кількість дозволених одночасних сеансів користувачів

en: When the limit on concurrent user sessions is reached
uk: Коли досягнуто ліміту на одночасні сеанси користувачів

en: Terminate the oldest user session on a new login
uk: Завершити найстаріший сеанс користувача при новому вході

en: Deny further login attempts
uk: Заборонити подальші спроби входу

en: Login from a different browser or device
uk: Увійдіть з іншого браузера або пристрою

en: If the number of concurrent user sessions is greater
uk: Якщо кількість одночасних сеансів користувачів більша

en: These features are available in the professional version of WP Cerber.
uk: Ці функції доступні в професійній версії WP Cerber.

en: User session terminated
uk: Сеанс користувача завершено

en: It is visible only to website administrators
uk: Його бачать лише адміністратори сайту

en: Authorized
uk: Уповноважений

en: Authorization Failed
uk: Помилка авторизації

en: Important note if you have a caching plugin in place
uk: Важливе зауваження, якщо у вас встановлений плагін кешування

en: To avoid false positives and get better anti-spam performance, please clear the plugin cache.
uk: Щоб уникнути помилкових спрацьовувань і покращити ефективність захисту від спаму, очистіть кеш плагіна.

en: API request authorized
uk: Запит на API авторизовано

en: API request authorization failed
uk: Не вдалося авторизувати запит на API

en: Request to XML-RPC API denied
uk: Запит до API XML-RPC відхилено

en: Block IP address for
uk: Заблокувати IP-адресу для

en: Mitigate aggressive attempts
uk: Пом'якшити агресивні спроби

en: Do not show PHP errors on my website
uk: Не показувати помилки PHP на моєму сайті

en: Log all REST API requests
uk: Логування всіх запитів REST API

en: Log all XML-RPC requests
uk: Журналізація всіх XML-RPC запитів

en: Custom comment URL
uk: Власна URL-адреса коментаря

en: Use custom URL for the WordPress comment form
uk: Використовуйте власну URL-адресу для форми коментарів WordPress

en: Logged-in users
uk: Авторизовані користувачі

en: Personal Preferences
uk: Особисті уподобання

en: Allow access to REST API for logged-in users
uk: Дозволити доступ до REST API для зареєстрованих користувачів

en: User registration
uk: Реєстрація користувачів

en: Miscellaneous Settings
uk: Різні налаштування

en: Application Passwords
uk: Паролі додатків

en: Enabled, access to API using standard user passwords is allowed
uk: Увімкнено, доступ до API з використанням стандартних паролів користувачів дозволено

en: Enabled, no access to API using standard user passwords
uk: Увімкнено, немає доступу до API за допомогою стандартних паролів користувачів

en: Ignore logged-in users
uk: Ігнорувати зареєстрованих користувачів

en: Disable reCAPTCHA for logged-in users
uk: Вимкнути reCAPTCHA для зареєстрованих користувачів

en: Use global policies
uk: Використовуйте глобальні політики

en: You have %d login attempt remaining. | You have %d login attempts remaining.
uk[0]: Залишилася %d спроба входу.
uk[1]: Залишилося %d спроби входу.
uk[2]: Залишилося %d спроб входу.
uk[3]: Залишилося %d спроби входу.

en: Display this message if an attempt to log in is denied because the limit on concurrent user sessions has been reached
uk: Відображати це повідомлення, якщо спроба входу в систему відхилена, оскільки досягнуто ліміт на одночасні сеанси користувачів

en: User application password created
uk: Створено пароль користувача програми

en: Initialization Mode
uk: Режим ініціалізації

en: Save response headers
uk: Зберегти заголовки відповідей

en: Save response cookies
uk: Зберегти файли cookie відповіді

en: We need your support to keep moving forward
uk: Нам потрібна ваша підтримка, щоб рухатися далі

en: By sharing your unique opinion on WP Cerber, you help the engineers behind the plugin make greater progress and help other professionals find the right software. You can leave your review on one of the following websites. Feel free to use your native language. Thanks!
uk: Поділіться своєю унікальною думкою про WP Cerber, ви допоможете інженерам, які створили плагін, досягти більшого прогресу та допомогти іншим професіоналам знайти потрібне програмне забезпечення. Ви можете залишити свій відгук на одному з наступних веб-сайтів. Не соромтеся використовувати свою рідну мову. Дякуємо!

en: Secret Access Token is invalid
uk: Секретний токен доступу недійсний

en: Click the IP address to see its activity
uk: Натисніть на IP-адресу, щоб побачити її активність

en: Login issues
uk: Проблеми з входом в систему

en: Non-authenticated
uk: Неавтентифіковані

en: No activity has been logged yet.
uk: Наразі не зареєстровано жодної активності.

en: Users' Activity
uk: Активність користувачів

en: Malicious Activity
uk: Зловмисна активність

en: Suspicious requests
uk: Підозрілі запити

en: Users
uk: Користувачі

en: Forbidden URL
uk: Заборонена URL-адреса

en: How WP Cerber loads its core and security mechanisms
uk: Як WP Cerber завантажує ядро та механізми безпеки

en: Login Security
uk: Безпека входу в систему

en: A unique string that does not overlap with slugs of the existing pages or posts
uk: Унікальний рядок, який не перетинається зі слайдами існуючих сторінок або дописів

en: Processing wp-login.php authentication requests
uk: Обробка запитів на автентифікацію wp-login.php

en: Default processing
uk: Обробка за замовчуванням

en: Block access to wp-login.php
uk: Заблокувати доступ до wp-login.php

en: Shift admin menu
uk: Перемикання меню адміністратора

en: You or someone else trying to log into the website. We have to verify that it's you. If this wasn't you, please immediately reset your password to safeguard your account.
uk: Ви або хтось інший намагається увійти на сайт. Ми повинні переконатися, що це ви. Якщо це не ви, будь ласка, негайно змініть пароль, щоб захистити свій обліковий запис.

en: Did not receive the email?
uk: Не отримали листа?

en: Please use the following verification PIN code to verify your identity.
uk: Будь ласка, використовуйте наступний PIN-код для підтвердження вашої особи.

en: You have disabled the default login page. Ensure that you have configured an alternative login page. Otherwise, you will not be able to log in.
uk: Ви вимкнули сторінку входу за замовчуванням. Переконайтеся, що ви налаштували альтернативну сторінку входу. Інакше ви не зможете увійти в систему.

en: Brute-force attack mitigation and user authentication settings
uk: Захист від атак грубого перебору та налаштування автентифікації користувачів

en: Disable the default login error message
uk: Вимкнути повідомлення про помилку входу за замовчуванням

en: Do not reveal non-existing usernames and emails in the failed login attempt message
uk: Не вказуйте неіснуючі імена та адреси електронної пошти у повідомленні про невдалу спробу входу

en: Deny authentication through wp-login.php
uk: Заборонити автентифікацію через wp-login.php

en: If we have found your account, we have sent the confirmation link to the email address on the account.
uk: Якщо ми знайшли ваш обліковий запис, ми надішлемо посилання для підтвердження на електронну адресу, вказану в обліковому записі.

en: Prevent username discovery
uk: Запобігти виявленню імені користувача

en: Prevent username discovery via oEmbed
uk: Запобігти виявленню імені користувача через oEmbed

en: Prevent username discovery via user XML sitemaps
uk: Запобігання виявленню імені користувача через XML-карти сайту користувача

en: Once enabled, the log is available here: %s
uk: Після ввімкнення журнал доступний тут: %s

en: The scanner identifies this file as missing based on the integrity data (checksums) provided by the developer of %s.
uk: Сканер ідентифікує цей файл як відсутній на основі даних про цілісність (контрольних сум), наданих розробником %s.

en: Retrieve IP address WHOIS information when viewing the logs
uk: Отримання інформації WHOIS IP-адреси при перегляді журналів

en: Shift the WP Cerber admin menu to the top when navigating through WP Cerber admin pages
uk: Перемістити меню адміністрування WP Cerber вгору під час навігації по сторінках адміністрування WP Cerber

en: Show IP WHOIS data
uk: Показати WHOIS-дані IP-адреси

en: Analyze the uploads directory
uk: Проаналізуйте каталог завантажень

en: Analyze the WordPress uploads directory to detect injected files
uk: Проаналізуйте каталог завантажень WordPress, щоб виявити інжектовані файли

en: Change file and directory permissions if it is required to delete files
uk: Змініть права доступу до файлів і каталогів, якщо потрібно видалити файли

en: Change filesystem permissions
uk: Зміна дозволів файлової системи

en: Delete files in the WordPress uploads directory
uk: Видалення файлів у каталозі завантажень WordPress

en: Delete files with unwanted extensions
uk: Видалення файлів з небажаними розширеннями

en: Delete publicly accessible files with these extensions
uk: Видаліть загальнодоступні файли з такими розширеннями

en: Detecting injected files in the WordPress uploads directory
uk: Виявлення інжектованих файлів у каталозі завантажень WordPress

en: Executable file extension detected
uk: Виявлено розширення виконуваного файлу

en: Filename is prohibited
uk: Ім'я файлу заборонено

en: Files in temporary directories
uk: Файли в тимчасових каталогах

en: Global Exclusions
uk: Глобальні виключення

en: Ignore files with these extensions
uk: Ігнорувати файли з такими розширеннями

en: Injected file
uk: Ін'єкційний файл

en: Injected files
uk: Ін'єкційні файли

en: KB/sec
uk: Кб/сек

en: Keep the WordPress uploads directory clean and secure. Detect injected files with public web access, report them, and remove malicious ones.
uk: Зберігайте каталог завантажень WordPress чистим і безпечним. Виявляйте ін'єкційні файли з публічним веб-доступом, повідомляйте про них і видаляйте шкідливі.

en: Local hash not found
uk: Локальний хеш не знайдено

en: once a day at
uk: один раз на день за адресою

en: Prohibited extensions
uk: Заборонені розширення

en: Recover plugins' files
uk: Відновлення файлів плагінів

en: Scanning server's temporary directories for files
uk: Сканування тимчасових каталогів сервера на наявність файлів

en: Scanning the sessions directory for files
uk: Сканування каталогу сесій на наявність файлів

en: Scanning the temporary upload directory for files
uk: Сканування тимчасового каталогу завантаження на наявність файлів

en: Scanning website directories for files
uk: Сканування каталогів веб-сайтів на наявність файлів

en: Skip files with these extensions
uk: Пропустити файли з такими розширеннями

en: These policies are automatically enforced at the end of every scan based on its results. All affected files are moved to the quarantine.
uk: Ці політики автоматично застосовуються в кінці кожного сканування на основі його результатів. Всі уражені файли переміщуються до карантину.

en: This scan report was generated by the previous version of WP Cerber. Please run a new scan to get consistent and accurate results.
uk: Цей звіт про сканування було створено попередньою версією WP Cerber. Будь ласка, запустіть нове сканування для отримання послідовних і точних результатів.

en: Use comma to separate multiple extensions
uk: Використовуйте кому для розділення декількох розширень

en: WordPress uploads analysis
uk: Аналіз завантажень WordPress

[ctx: This is a risk level.]
note: This is a risk level.
en: High
uk: Високий

[ctx: This is a risk level.]
note: This is a risk level.
en: Low
uk: Низький

[ctx: This is a risk level.]
note: This is a risk level.
en: Medium
uk: Середній

en: If you believe you should be able to perform this request, please let us know.
uk: Якщо ви вважаєте, що зможете виконати цей запит, будь ласка, повідомте нам про це.

en: Your request looks suspiciously similar to automated requests from spam posting software or it has been denied by a security policy configured by the website administrator.
uk: Ваш запит виглядає підозріло схожим на автоматичні запити від програм для розсилки спаму, або його було відхилено політикою безпеки, налаштованою адміністратором веб-сайту.

en: Disable bot detection engine for IP addresses in the White IP Access List
uk: Вимкнути механізм виявлення ботів для IP-адрес зі списку білих IP-адрес

en: Disable reCAPTCHA for IP addresses in the White IP Access List
uk: Вимкнути reCAPTCHA для IP-адрес у Білому списку доступу до IP-адрес

en: Executable files are not supported. Please upload a ZIP archive.
uk: Файли, що виконуються, не підтримуються. Будь ласка, завантажте ZIP-архів.

en: Human verification failed.
uk: Людська перевірка не вдалася.

en: Logged out everywhere
uk: Вийшов звідусіль

en: Password reset request denied
uk: Запит на скидання пароля відхилено

en: reCAPTCHA verified
uk: reCAPTCHA перевірено

en: Sorry, password reset is not allowed for this user.
uk: На жаль, для цього користувача скидання пароля заборонено.

en: This type of file is not supported. Please upload a ZIP archive.
uk: Цей тип файлів не підтримується. Будь ласка, завантажте ZIP-архів.

en: Use less restrictive security filters for IP addresses in the White IP Access List
uk: Використовуйте менш обмежувальні фільтри безпеки для IP-адрес у Білому списку доступу до IP-адрес

en: User application password updated
uk: Оновлений пароль користувацького додатку

en: User blocked by administrator
uk: Користувач заблокований адміністратором

note: %s is the name of a website administrator who terminated the session.
en: User session terminated by %s
uk: Сеанс користувача завершено на %s

en: Username is prohibited
uk: Ім'я користувача заборонено

en: View all REST API requests
uk: Переглянути всі запити REST API

en: View denied REST API requests
uk: Перегляд відхилених запитів REST API

en: A new activity has occurred
uk: З'явилася нова активність

en: Do not send alerts after this date
uk: Не надсилайте сповіщення після цієї дати

en: Documentation
uk: Документація

en: Email alerts will be sent to these emails:
uk: На ці адреси будуть надіслані сповіщення:

en: Email alerts will be sent to this email:
uk: Сповіщення будуть надіслані на цю електронну адресу:

en: Ignore global rate limits
uk: Ігноруйте глобальні ліміти ставок

en: Maximum number of alerts to send
uk: Максимальна кількість оповіщень для відправки

en: Mobile alerts are not configured
uk: Мобільні сповіщення не налаштовані

note: %s is the name of a mobile device.
en: Mobile alerts will be sent to %s
uk: Мобільні сповіщення будуть надіслані на %s

en: No limit
uk: Без обмежень

en: OK
uk: ГАРАЗД

en: Optional alert limits
uk: Додаткові ліміти сповіщень

note: %s is the name of a website administrator who changed the password.
en: Password changed by %s
uk: Пароль змінено на %s

en: Spam protection for registration, comment, and other forms on the website
uk: Захист від спаму для реєстрації, коментарів та інших форм на сайті

en: Unknown label
uk: Невідома етикетка

note: %s is the name of a website administrator who created the password.
en: User application password created by %s
uk: Пароль програми користувача, створений %s

en: User application password deleted
uk: Видалено пароль від програми користувача

note: %s is the name of a website administrator who deleted the password.
en: User application password deleted by %s
uk: Пароль програми користувача видалено за допомогою %s

note: %s is the name of a website administrator who created the user.
en: User created by %s
uk: Користувач, створений %s

note: %s is the name of a website administrator who deleted the user.
en: User deleted by %s
uk: Користувача видалено на %s

en: View bot events
uk: Перегляд подій бота

en: View reCAPTCHA events
uk: Перегляд подій з reCAPTCHA

en: Check for requests from the IP address
uk: Перевірка на наявність запитів з IP-адреси

en: Get me notified when such an event occurs
uk: Повідомте мене, коли така подія станеться

en: No events found using the given search criteria
uk: За заданими критеріями пошуку подій не знайдено

en: No requests found using the given search criteria
uk: За заданими критеріями пошуку запитів не знайдено

en: No requests have been logged yet.
uk: Ще не було зареєстровано жодного запиту.

en: Note: Logging is currently disabled
uk: Примітка: Ведення журналу наразі вимкнено

en: View activity in the Dashboard
uk: Перегляд активності в Панелі керування

en: View all logged events
uk: Переглянути всі зареєстровані події

en: View all logged requests
uk: Переглянути всі зареєстровані запити

en: View violations in the log
uk: Перегляд порушень у журналі

en: You will be notified when such an event occurs
uk: Ви будете повідомлені, коли така подія відбудеться

en: An optional login form message
uk: Необов'язкове повідомлення у формі для входу

en: Brief
uk: Коротко

en: Browser:
uk: Браузер:

en: By the user
uk: Користувачем

en: Channels to send alerts
uk: Канали для надсилання сповіщень

en: Citadel mode duration
uk: Тривалість режиму "Цитадель

en: Citadel mode has been activated after %d failed login attempts in %d minutes.
uk: Режим Цитаделі було активовано після %d невдалих спроб входу за %d хвилин.

en: Citadel mode threshold
uk: Поріг режиму цитаделі

en: Configure email parameters for notifications, reports, and alerts
uk: Налаштуйте параметри електронної пошти для сповіщень, звітів та попереджень

en: Date:
uk: Побачення:

en: Disable login language switcher
uk: Вимкнути перемикач мови входу

en: Field %s contains an invalid value
uk: Поле %s містить некоректне значення

en: Field %s may not be empty
uk: Поле %s не може бути порожнім

en: From the country
uk: З країни

en: From the IP address
uk: З IP-адреси

en: If empty, the SMTP username is used
uk: Якщо порожньо, використовується ім'я користувача SMTP

en: IP address:
uk: IP-адреса:

en: Last failed attempt was at %s from IP %s using username: %s.
uk: Остання невдала спроба була здійснена за адресою %s з IP %s під ім'ям користувача: %s.

en: Location:
uk: Місцезнаходження:

en: Lockout notification
uk: Сповіщення про блокування

en: Login:
uk: Логін:

en: Mask sensitive data
uk: Замаскувати конфіденційні дані

en: Mask usernames and IP addresses in notifications and alerts
uk: Маскувати імена користувачів та IP-адреси в сповіщеннях і попередженнях

en: Message format
uk: Формат повідомлення

en: None
uk: Ні

en: Plain
uk: Рівнина

en: Please select at least one channel
uk: Будь ласка, оберіть принаймні один канал

note: %s is the email address(es).
en: Send email alerts to %s
uk: Надсилати сповіщення на %s

note: %s is the name of a mobile device.
en: Send mobile alerts to %s
uk: Надсилати мобільні сповіщення на %s

en: Send notification if the number of active lockouts above
uk: Надіслати сповіщення, якщо кількість активних блокувань вище

en: Send notification when a new version of WP Cerber is available
uk: Отримайте сповіщення, коли буде доступна нова версія WP Cerber

en: SMTP encryption
uk: Шифрування SMTP

en: SMTP From email
uk: SMTP З електронної пошти

en: SMTP From name
uk: SMTP Від імені

en: SMTP host
uk: SMTP-хост

en: SMTP password
uk: Пароль SMTP

en: SMTP port
uk: Порт SMTP

en: SMTP username
uk: Ім'я користувача SMTP

en: TEST MESSAGE
uk: ТЕСТОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

en: The WP Cerber Security plugin has been deactivated
uk: Плагін WP Cerber Security деактивовано

en: The WP Cerber Security plugin is now active
uk: Плагін WP Cerber Security тепер активний

en: Use SMTP
uk: Використовуйте SMTP

en: Use SMTP server to send emails
uk: Використовуйте SMTP-сервер для надсилання електронних листів

en: Verbose
uk: Багатослівний

en: Block access to user pages via their usernames
uk: Блокування доступу до сторінок користувачів через їхні логіни

en: Check users' settings
uk: Перевірте налаштування користувачів

en: Display admin pages of remote websites using my language
uk: Відображати адміністративні сторінки віддалених веб-сайтів моєю мовою

en: Stop exposing user details
uk: Припиніть розкривати дані користувачів

en: The IP address of the last failed attempt to log in is blocked
uk: IP-адреса останньої невдалої спроби входу заблокована

en: The last attempt to log in was denied due to the following reason
uk: Остання спроба входу була відхилена з наступної причини

en: Use my language
uk: Говоріть моєю мовою

en: User is not allowed to log in
uk: Користувачеві заборонено входити в систему

en: User Sessions
uk: Користувацькі сесії

en: username is prohibited
uk: ім'я користувача заборонено

en: An optional error message to be displayed when attempting to log in with a non-existing username or a non-existing email
uk: Необов'язкове повідомлення про помилку, яке відображається при спробі входу з неіснуючим іменем користувача або неіснуючою електронною поштою

en: Custom login error message
uk: Повідомлення про помилку входу в систему

en: For safety reasons, prohibited symbols and invalid values have been removed from the following settings. Please check their values.
uk: З міркувань безпеки з наступних налаштувань було видалено заборонені символи та неприпустимі значення. Будь ласка, перевірте їх значення.

en: No data for generating reports
uk: Немає даних для формування звітів

en: Use WP Cerber's plugin repository
uk: Використовуйте репозиторій плагінів WP Cerber

en: Access Settings
uk: Налаштування доступу

en: Add a remote website
uk: Додавання віддаленого веб-сайту

en: Add managed websites by using access tokens.
uk: Додайте керовані веб-сайти за допомогою токенів доступу.

en: Configure this website as main to manage other remote website
uk: Налаштуйте цей веб-сайт як основний для керування іншим віддаленим веб-сайтом

en: Disable managed mode
uk: Вимкнути керований режим

en: Enable main website mode
uk: Увімкнути основний режим веб-сайту

en: Enable managed mode
uk: Увімкнути керований режим

en: Install the access token on the main website.
uk: Встановіть токен доступу на головному сайті.

en: Invalid response from the remote website
uk: Неправильна відповідь з віддаленого веб-сайту

en: This website can be managed from a main website
uk: Цим веб-сайтом можна керувати з основного веб-сайту

en: This website is set as a main website.
uk: Цей веб-сайт встановлений як основний.

en: This website is set as a managed website.
uk: Цей веб-сайт налаштований як керований веб-сайт.

en: This message was created by
uk: Це повідомлення було створено

en: User's browser does not match the one used to log in
uk: Браузер користувача не збігається з тим, який використовувався для входу в систему

en: User's IP address does not match the one used to log in
uk: IP-адреса користувача не збігається з тією, що використовувалася для входу

en: Activity report is a summary of all logged activities and suspicious events occurred during the selected period of time
uk: Звіт про активність - це підсумок усіх зареєстрованих дій і підозрілих подій, що відбулися протягом обраного періоду часу

en: Activity Reports
uk: Звіти про діяльність

en: Add-on settings updated
uk: Оновлені налаштування доповнення

en: Disable "Remember Me" on the login form
uk: Вимкніть функцію "Запам'ятати мене" у формі входу

en: Enable monthly reporting
uk: Увімкніть щомісячну звітність

en: Enable weekly reporting
uk: Увімкнути щотижневі звіти

en: Generate 30-day reports
uk: Створюйте 30-денні звіти

en: Generate 7-day reports
uk: Створюйте 7-денні звіти

en: Generate report for the last 30 days instead of the previous calendar month
uk: Генерувати звіт за останні 30 днів замість попереднього календарного місяця

en: Generate report for the last 7 days instead of the previous calendar week
uk: Генерувати звіт за останні 7 днів замість попереднього календарного тижня

en: Immediately block IP address after any request to wp-login.php
uk: Негайно блокувати IP-адресу після будь-якого запиту до wp-login.php

en: Immediately block IP address when attempting to log in with a non-existing username
uk: Негайно блокувати IP-адресу при спробі входу з неіснуючим іменем користувача

en: IP Access List entries imported: %d
uk: Імпортовано записи списку доступу до IP-адрес: %d

en: Monthly Report
uk: Щомісячний звіт

en: No IP Access List entries found in the uploaded file
uk: У завантаженому файлі не знайдено записів у списку доступу до IP-адрес

en: Non-existing users are strictly prohibited
uk: Неіснуючі користувачі суворо заборонені

en: Notify admin
uk: Повідомити адміністратора

en: Now, whenever you see a green shield icon in the top right-hand corner of any WP Cerber admin page, it means the professional version works as intended, and your website is protected by WP Cerber Security Cloud.
uk: Тепер, коли ви бачите зелений значок щита у верхньому правому куті будь-якої сторінки адміністратора WP Cerber, це означає, що професійна версія працює належним чином, а ваш сайт захищений WP Cerber Security Cloud.

en: Please run a new scan to get consistent and accurate results.
uk: Будь ласка, запустіть нове сканування для отримання послідовних і точних результатів.

en: Please use our client portal to manage your subscription, license keys and get support at %s
uk: Будь ласка, використовуйте наш клієнтський портал для керування підпискою, ліцензійними ключами та отримання підтримки за номером %s

en: Plugin settings have been imported successfully
uk: Налаштування плагіна успішно імпортовано

en: Plugin settings updated
uk: Оновлені налаштування плагіна

en: Requests to wp-login.php are strictly prohibited
uk: Запити до wp-login.php суворо заборонені

en: Send email notification to the admin
uk: Надіслати повідомлення адміністратору на електронну пошту

en: Send monthly reports on the nth day of month
uk: Надсилайте щомісячні звіти щомісяця

en: Send weekly reports on
uk: Надсилайте щотижневі звіти про

en: Specify a relative or absolute URL
uk: Вкажіть відносну або абсолютну URL-адресу

en: Thank you for being our client.
uk: Дякуємо, що стали нашим клієнтом.

en: The file has been deleted from the quarantine.
uk: Файл видалено з карантину.

en: The following settings have been set to their minimum acceptable values.
uk: Наведені нижче налаштування встановлено на мінімально допустимі значення.

en: The Pushbullet token is valid. You can select devices to receive notifications.
uk: Токен Pushbullet дійсний. Ви можете вибрати пристрої для отримання сповіщень.

en: The scanner schedule has been updated
uk: Оновлений графік роботи сканерів

en: To generate complete reports, activity log entries will be kept for %d days.
uk: Для створення повних звітів записи журналу активності зберігатимуться протягом %d днів.

en: Unable to update the scanner schedule
uk: Не вдається оновити розклад сканера

en: unlimited
uk: необмежений

en: Disable main website mode
uk: Вимкнути основний режим веб-сайту

en: Main website settings
uk: Основні налаштування веб-сайту

en: Redirect to the specified URL
uk: Перенаправлення на вказану URL-адресу

en: Redirection URL
uk: URL-адреса перенаправлення

en: You have switched back to the main website
uk: Ви повернулися на основний сайт

en: Great! Your license key is valid.
uk: Чудово! Ваш ліцензійний ключ дійсний.

en: Please run the Full Scan. After the scan is completed, analytics reports will be generated.
uk: Будь ласка, запустіть повне сканування. Після завершення сканування будуть сформовані аналітичні звіти.

note: Here %s is the name of a mobile device or/and email addresses.
en: A message has been sent to %s
uk: Повідомлення було надіслано на %s

en: A must-use WP Cerber boot file has been copied to the WordPress must-use directory
uk: Обов'язковий для використання файл завантаження WP Cerber було скопійовано до обов'язкової директорії WordPress

note: Here %s is a name of software package (module).
en: A new version of %s is available
uk: Доступна нова версія %s

en: Access to REST API is restricted in the WP Cerber settings.
uk: Доступ до REST API обмежено в налаштуваннях WP Cerber.

en: Active:
uk: Активний:

en: Allow access to users' data via REST API for these roles
uk: Дозволити доступ до даних користувачів через REST API для цих ролей

en: Available in the professional version of WP Cerber
uk: Доступно у професійній версії WP Cerber

en: Be careful about configuring these settings. Improper configuration may lead to failure to delete malicious files.
uk: Будьте уважні при налаштуванні цих параметрів. Неправильне налаштування може призвести до неможливості видалення шкідливих файлів.

en: Brief notification format
uk: Формат короткого повідомлення

en: Bulk importing IP Access List entries
uk: Масовий імпорт записів списку доступу до IP-адрес

en: Checking frequency
uk: Частота перевірки

en: Email server for sending emails generated by WP Cerber
uk: Сервер електронної пошти для надсилання електронних листів, згенерованих WP Cerber

en: Heads up!
uk: Обережно!

en: Hide software versions and website URLs in notifications
uk: Приховувати версії програмного забезпечення та URL-адреси веб-сайтів у сповіщеннях

en: hours interval check
uk: перевірка інтервалу між годинами

en: Import Entries
uk: Імпортні записи

en: Installed version:
uk: Встановлена версія:

en: It seems outgoing Internet connections are not allowed on your website.
uk: Схоже, на вашому веб-сайті заборонено вихідні інтернет-з'єднання.

en: Limit on the allowed number of alerts
uk: Обмеження на допустиму кількість оповіщень

en: Mail Transport
uk: Перевезення пошти

en: Manage plugins on your website:
uk: Керування плагінами на вашому сайті:

en: No
uk: Ні

en: No updates found.
uk: Оновлення не знайдено.

en: Plugin page:
uk: Сторінка плагіна:

en: Plugin update is available
uk: Доступне оновлення плагіна

en: Plugin:
uk: Плагін:

en: Send email alerts to my email
uk: Надсилайте сповіщення на мою електронну пошту

en: Send notification when a new version of a plugin is available
uk: Надсилайте сповіщення, коли буде доступна нова версія плагіна

en: Tested up to:
uk: Перевірено до:

en: The reverse proxy mode has not been enabled. No valid proxy headers found.
uk: Режим зворотного проксі не ввімкнено. Не знайдено дійсних заголовків проксі.

en: This update has not been tested with your version of WordPress
uk: Це оновлення не було протестовано у вашій версії WordPress

note: Here %s is a version number like 6.1
en: This update requires PHP version %s or higher, you have %s
uk: Для встановлення цього оновлення потрібна версія PHP не нижче %s, у вас встановлено %s

note: Here %s is a version number like 6.1
en: This update requires WordPress version %s or higher, you have %s
uk: Для цього оновлення потрібна версія WordPress %s або вище, у вас %s

en: Unable to send a message
uk: Не вдалося надіслати повідомлення

en: Use absolute or relative to the home directory paths. One directory per line.
uk: Використовуйте абсолютні або відносні шляхи до домашнього каталогу. Один каталог у рядку.

en: User registration is disabled in the General WordPress Settings.
uk: Реєстрація користувачів вимкнена в загальних налаштуваннях WordPress.

en: Website:
uk: Веб-сайт:

en: Where to email notifications
uk: Куди надсилати сповіщення

en: Where to email reports
uk: Куди надсилати звіти

en: Where to send emails generated by WP Cerber
uk: Куди надсилати листи, згенеровані WP Cerber

en: WP Cerber %s is available. Please update.
uk: WP Cerber %s доступний. Будь ласка, оновіть.

en: XML-RPC is disabled in the Hardening settings of WP Cerber.
uk: XML-RPC вимкнено в налаштуваннях Hardening у WP Cerber.

en: Yes
uk: Так

en: Your IP address
uk: Ваша IP-адреса

en: Your IP address is detected as %s. Make sure it is equal to your IP address on this page: %s.
uk: Ваша IP-адреса визначена у вигляді %s. Переконайтеся, що вона дорівнює вашій IP-адресі на цій сторінці: %s.

en: By user
uk: Від користувача

en: Client Request Cookies
uk: Файли cookie запитів клієнтів

en: Client Request Headers
uk: Заголовки запитів клієнтів

en: Error shielding mode
uk: Режим захисту від помилок

en: Files Submitted
uk: Надіслані файли

en: Form Fields
uk: Поля форми

en: JSON Payload
uk: JSON Корисне навантаження

en: New version:
uk: Нова версія:

en: Server Response Cookies
uk: Файли cookie відповіді сервера

en: Server Response Headers
uk: Заголовки відповіді сервера

en: Software Errors
uk: Помилки програмного забезпечення

en: Warning!
uk: Обережно!

en: XML-RPC Payload
uk: Корисне навантаження XML-RPC

en: Automatically install new versions of WP Cerber when they are available
uk: Автоматично встановлювати нові версії WP Cerber, коли вони стають доступними

en: Automatically update WP Cerber
uk: Автоматичне оновлення WP Cerber

en: File contents changed
uk: Змінено вміст файлу

en: New version of WP Cerber is available
uk: Доступна нова версія WP Cerber

en: Unable to recover
uk: Неможливо відновити

en: Use proxy server for outgoing network connections
uk: Використовуйте проксі-сервер для вихідних мережевих з'єднань

en: Use proxy server to connect to managed websites
uk: Використовуйте проксі-сервер для підключення до керованих веб-сайтів

en: Use WordPress proxy settings
uk: Використовуйте налаштування проксі-сервера WordPress

note: %d will be replaced by the number of terminated user sessions.
en: User session has been terminated | %d user sessions have been terminated
uk[0]: Сеанс користувача завершено

en: BLOCKED
uk: ЗАБЛОКОВАНО

en: Hostname:
uk: Ім'я хоста:

en: PROHIBITED
uk: ЗАБОРОНЕНО

en: User is blocked
uk: Користувача заблоковано

en: Allow users to remember their devices for
uk: Дозвольте користувачам запам'ятовувати свої пристрої для

en: Clear log
uk: Чистий журнал

en: Download log
uk: Журнал завантаження

en: Exceeded the allowed number of attempts to enter 2FA code
uk: Перевищено дозволену кількість спроб введення 2FA коду

en: Exceeded the allowed number of attempts to reset password
uk: Перевищено дозволену кількість спроб скидання пароля

en: Exceeded the allowed number of failed reCAPTCHA verifications
uk: Перевищено допустиму кількість невдалих перевірок reCAPTCHA

en: Exceeded the allowed number of login attempts
uk: Перевищено дозволену кількість спроб входу

en: Global Policies
uk: Глобальна політика

en: Invalid user cookies
uk: Недійсні файли cookie користувача

en: Invalid user cookies cleared
uk: Очищено недійсні файли cookie користувачів

en: Learn more about advanced alerting in WP Cerber:
uk: Дізнайтеся більше про розширені сповіщення в WP Cerber:

en: Number of active lockouts at the moment:
uk: Кількість активних локаутів на даний момент:

en: Reason:
uk: Причина:

en: Regular time intervals
uk: Регулярні часові інтервали

en: Role Policies
uk: Рольові політики

en: The diagnostic log file is empty.
uk: Файл журналу діагностики порожній.

en: The log file has not been created yet.
uk: Файл журналу ще не створено.

en: To modify your reporting settings, navigate to:
uk: Щоб змінити налаштування звітів, перейдіть до

en: To view full report, navigate to:
uk: Щоб переглянути повний звіт, перейдіть до:

en: User has reached the allowed number of concurrent sessions
uk: Користувач досягнув дозволеної кількості одночасних сеансів

en: View activity for this IP:
uk: Переглянути активність для цієї IP-адреси:

en: View all lockouts:
uk: Переглянути всі блокування:

en: View log in reverse
uk: Переглянути журнал у зворотному порядку

en: You are not allowed to proceed. Ask your administrator for assistance.
uk: Вам не дозволено продовжувати. Зверніться за допомогою до адміністратора.

en: Remember this device for %d days
uk: Запам'ятайте цей пристрій на %d днів

en: Access denied by plugin settings
uk: У доступі заборонено налаштування плагіна

en: Allow user to remember devices for
uk: Дозволити користувачеві запам'ятовувати пристрої для

en: Full
uk: Повний

en: Show sign-in attempt details in 2FA emails
uk: Показувати деталі спроби входу в електронних листах 2FA

note: Here %s is the name of the software.
en: These features are provided by %s
uk: Ці функції надає %s

en: Allow logged-in users
uk: Дозволити зареєстрованим користувачам

en: Allow these REST API namespaces
uk: Дозволити ці простори імен REST API

en: Cerber Security Cloud connection
uk: Підключення Cerber Security Cloud

en: Citadel mode activated
uk: Активований режим Цитаделі

en: Currently, the WP_ACCESSIBLE_HOSTS constant contains no allowed hosts
uk: Наразі константа WP_ACCESSIBLE_HOSTS не містить дозволених хостів

en: Currently, the WP_ACCESSIBLE_HOSTS constant is defined as: %s
uk: Наразі константа WP_ACCESSIBLE_HOSTS визначається як: %s

en: Disable the "Remember Me" checkbox on the WordPress login form
uk: Зніміть прапорець «Запам’ятати мене» у формі входу в WordPress

en: Excessive spam activity detected
uk: Виявлено надмірну спам-активність

en: Exclude these locations from inspection by the firewall
uk: Виключіть ці місця з перевірки брандмауером

en: Exclude these locations from scanning for spam
uk: Виключити ці місця зі сканування на спам

en: Location exception applied
uk: Застосовано виключення з місця

en: Manage
uk: Керувати

en: Multiple suspicious activities detected
uk: Виявлено кілька підозрілих дій

en: Namespace exception applied
uk: Виняток простору імен застосовано

en: Other related WP Cerber settings
uk: Інші пов’язані налаштування WP Cerber

en: Protect other forms
uk: Захистіть інші форми

en: Protected WordPress settings
uk: Захищені налаштування WordPress

en: Restrict user account creation and management with the following policies
uk: Обмежте створення облікових записів користувачів і керування ними за допомогою наведених нижче політик

en: Send malicious IP addresses to the Cerber Security Cloud
uk: Надсилайте шкідливі IP-адреси до Cerber Security Cloud

en: Settings that control behavior of WP Cerber
uk: Параметри, які контролюють поведінку WP Cerber

en: Site settings protection
uk: Захист налаштувань сайту

en: Specify a request path to exclude matching requests from firewall inspection. Omit your website domain name and all GET parameters. One exception per line.
uk: Укажіть шлях запиту, щоб виключити відповідні запити з перевірки брандмауера. Пропустіть доменне ім’я веб-сайту та всі параметри GET. Один виняток на рядок.

en: Specify any part of a query string or path to exclude matching requests from inspection by the anti-spam engine. One exception per line.
uk: Укажіть будь-яку частину рядка запиту або шляху, щоб виключити відповідні запити з перевірки системою захисту від спаму. Один виняток на рядок.

en: Specify REST API namespaces to permit when the REST API is disabled. One namespace per line.
uk: Укажіть простори імен REST API, щоб дозволити, коли REST API вимкнено. Один простір імен на рядок.

en: Status
uk: Статус

en: Support
uk: Підтримка

en: Support Forum
uk: Форум підтримки

en: These security measures prevent malware injection by blocking unauthorized changes to vital WordPress settings.
uk: Ці заходи безпеки запобігають ін’єкції зловмисного програмного забезпечення, блокуючи несанкціоновані зміни життєво важливих налаштувань WordPress.

en: These security measures prevent site takeovers by blocking unauthorized creation of new user roles and escalation of role capabilities.
uk: Ці заходи безпеки запобігають захопленню сайтів, блокуючи несанкціоноване створення нових ролей користувачів і розширення ролей.

en: These security measures protect against site takeovers by preventing creation of unauthorized administrator accounts and escalation of user privileges.
uk: Ці заходи безпеки захищають від захоплення сайту, запобігаючи створенню неавторизованих облікових записів адміністратора та підвищенню привілеїв користувачів.

en: To enable WP Cerber updates, add "downloads.wpcerber.com" to the WP_ACCESSIBLE_HOSTS constant
uk: Щоб увімкнути оновлення WP Cerber, додайте «downloads.wpcerber.com» до константи WP_ACCESSIBLE_HOSTS

en: To enable WP Cerber updates, add the WP_ACCESSIBLE_HOSTS constant defined as "downloads.wpcerber.com" to your wp-config.php file
uk: Щоб увімкнути оновлення WP Cerber, додайте константу WP_ACCESSIBLE_HOSTS, визначену як «downloads.wpcerber.com», до вашого файлу wp-config.php

en: To specify a REGEX pattern, enclose the exception in two braces.
uk: Щоб указати шаблон REGEX, візьміть виняток у дві дужки.

en: Too many erroneous requests
uk: Занадто багато помилкових запитів

en: Too many suspicious requests
uk: Забагато підозрілих запитів

en: User accounts protection
uk: Захист облікових записів користувачів

en: User roles protection
uk: Захист ролей користувачів

en: WP Cerber processed this request according to this setting
uk: WP Cerber обробив цей запит відповідно до цього налаштування

en: Comment marked as spam
uk: Коментар позначено як спам

en: Exclude requests with these HTTP headers from inspection by the firewall
uk: Виключити запити з цими заголовками HTTP з перевірки брандмауером

en: Exclude requests with these HTTP headers from scanning for spam
uk: Виключити запити з цими заголовками HTTP зі сканування на спам

en: Header exception applied
uk: Виняток заголовка застосовано

en: Protect comment form
uk: Захистити форму коментаря

en: Protect login form
uk: Захистіть форму входу

en: Protect lost password form
uk: Захистіть форму втраченого пароля

en: Protect registration form
uk: Захистити реєстраційну форму

en: Protect the standard WordPress comment form with bot detection engine
uk: Захистіть стандартну форму коментарів WordPress за допомогою механізму виявлення ботів

en: Protect the standard WordPress registration form with bot detection engine
uk: Захистіть стандартну реєстраційну форму WordPress за допомогою механізму виявлення ботів

en: Protect WooCommerce login form
uk: Захистіть форму входу в WooCommerce

en: Protect WooCommerce lost password form
uk: Захистіть форму втрати пароля WooCommerce

en: Protect WooCommerce registration form
uk: Захистіть реєстраційну форму WooCommerce

en: Spam Events
uk: Спам-події

en: Specify colon-separated name and value pairs to exclude matching requests from firewall inspection. One header per line.
uk: Укажіть пари імені та значення, розділених двокрапками, щоб виключити відповідні запити з перевірки брандмауера. Один заголовок на рядок.

en: Specify colon-separated name and value pairs to exclude matching requests from scanning for spam. One header per line.
uk: Укажіть пари імені та значення, розділених двокрапками, щоб виключити відповідні запити зі сканування на спам. Один заголовок на рядок.

en: A network error occurred while attempting to retrieve plugin data from the plugin repository. We will continue attempts.
uk: Під час спроби отримати дані плагіна зі сховища плагінів сталася помилка мережі. Будемо продовжувати спроби.

en: Abandoned
uk: Покинутий

en: Abandoned plugin
uk: Покинутий плагін

en: All Users
uk: Усі користувачі

en: At the moment, no plugin data is available. It will be collected and included in future reports.
uk: На даний момент дані плагіна недоступні. Його буде зібрано та включено до наступних звітів.

en: Checking for abandoned plugins
uk: Перевірка на залишені плагіни

en: Checking for plugin ownership changes
uk: Перевірка змін власності плагіна

en: Detect and report plugins that received no updates for the specified period of time
uk: Виявляти та повідомляти про плагіни, які не отримували оновлень протягом зазначеного періоду часу

en: Detect and report plugins with changes in ownership
uk: Виявляти та повідомляти про плагіни зі зміною власності

en: Error
uk: Помилка

en: Firewall inspection mode
uk: Режим перевірки брандмауера

en: If necessary, check and update settings.
uk: Якщо необхідно, перевірте та оновіть налаштування.

en: If necessary, click here to unblock the IP address.
uk: Якщо необхідно, натисніть тут, щоб розблокувати IP-адресу.

en: It appears this plugin is abandoned, as it has not received any updates for over a month.
uk: Схоже, цей плагін залишено, оскільки він не отримував жодних оновлень більше місяця.

en: It appears this plugin is abandoned, as it has not received any updates for over a year.
uk: Схоже, цей плагін залишено, оскільки він не отримував жодних оновлень більше року.

en: It appears this plugin is abandoned, as it has not received any updates for several months.
uk: Схоже, цей плагін залишено, оскільки він не отримував жодних оновлень протягом кількох місяців.

en: New owner
uk: Новий власник

en: No integrity data
uk: Немає даних про цілісність

en: Plugin data cannot be loaded due to temporary rate limiting enforced by the plugin repository. Please try again in a few minutes.
uk: Дані плагіна не можуть бути завантажені через тимчасове обмеження швидкості, встановлене сховищем плагінів. Повторіть спробу через кілька хвилин.

en: Plugin owner has changed
uk: Змінився власник плагіна

en: Processing the file, please wait
uk: Обробка файлу, зачекайте

en: Scan for abandoned plugins
uk: Сканувати залишені плагіни

en: Scan for file modifications
uk: Сканувати модифікації файлів

en: Scan for new files
uk: Сканувати нові файли

en: Scan for plugin ownership changes
uk: Сканувати зміни власності плагіна

en: Scan sessions directory
uk: Сканувати каталог сеансів

en: Scan temporary directories
uk: Сканування тимчасових каталогів

en: Scan the web server sessions directory for malicious files
uk: Перевірте каталог сеансів веб-сервера на наявність шкідливих файлів

en: Scan web server temporary directories for malicious files
uk: Сканувати тимчасові каталоги веб-сервера на наявність шкідливих файлів

en: The file is being uploaded, please wait
uk: Файл завантажується, зачекайте

note: Here %s is an email address.
en: The password you entered for the email address %s is incorrect.
uk: Пароль, який ви ввели для електронної адреси %s, неправильний.

note: Here %s is a user login.
en: The password you entered for the username %s is incorrect.
uk: Пароль, який ви ввели для імені користувача %s, неправильний.

en: The scan is completed
uk: Сканування завершено

en: There is an update to the plugin installed on your website.
uk: На вашому веб-сайті встановлено оновлення плагіна.

en: To disable remote management and revoke the token, click here:
uk: Щоб вимкнути віддалене керування та відкликати маркер, натисніть тут:

en: Vulnerability
uk: Вразливість

en: Write failed login attempts to the system log file
uk: Записувати невдалі спроби входу до файлу системного журналу

en: Months without updates to flag plugin as abandoned
uk: Місяці без оновлень, щоб позначити плагін як залишений

en: Currently, it is defined as:
uk: В даний час він визначається як:

en: Unable to detect IP addresses. No HTTP headers containing a valid IP address were detected. Ensure that your proxy server is configured to include the remote IP address in its HTTP headers.
uk: Неможливо визначити IP-адреси. Заголовки HTTP, що містять дійсну IP-адресу, не виявлено. Переконайтеся, що ваш проксі-сервер налаштовано на включення віддаленої IP-адреси в заголовки HTTP.

en: Unable to detect IP addresses. The constant CERBER_IP_KEY you specified is mistyped or contains invalid characters.
uk: Неможливо визначити IP-адреси. Вказана константа CERBER_IP_KEY введена з помилкою або містить неприпустимі символи.

en: Unable to detect IP addresses. The defined constant CERBER_IP_KEY cannot be used to retrieve an IP address because the corresponding value does not contain a valid IP address. Ensure that the correct value is specified for this constant.
uk: Неможливо визначити IP-адреси. Визначену константу CERBER_IP_KEY не можна використовувати для отримання IP-адреси, оскільки відповідне значення не містить дійсної IP-адреси. Переконайтеся, що для цієї константи вказано правильне значення.

en: Unable to detect IP addresses. This might be because your website is behind a proxy server. If that is the case, enable proxy support in the plugin settings.
uk: Неможливо визначити IP-адреси. Це може бути тому, що ваш веб-сайт знаходиться за проксі-сервером. Якщо це так, увімкніть підтримку проксі-сервера в налаштуваннях плагіна.

en: Activity Breakdown
uk: Розподіл активності

en: Known Users
uk: Відомі користувачі

en: Please select at least one widget
uk: Будь ласка, виберіть хоча б один віджет

en: Security Status Monitor
uk: Монітор стану безпеки

en: Select widgets to display
uk: Виберіть віджети для відображення

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Incidents
uk: Інцидентів

en: Login Issues
uk: Проблеми з входом

en: most active in the last 24 hours
uk: Найактивніші за останні 24 години

en: most frequent incidents and events in the last 24 hours
uk: Найчастіші інциденти та події за останні 24 години

en: most recent authentication issues and requests
uk: Найновіші проблеми та запити автентифікації

en: most recent user events
uk: Найновіші події користувача

en: most recent user registrations
uk: Найновіші реєстрації користувачів

en: most recent violations of security rules
uk: нещодавні порушення правил безпеки

en: New Users
uk: Нові користувачі

en: No malicious activity detected in the last 24 hours.
uk: За останні 24 години шкідливої активності не виявлено.

en: Spam
uk: Спам

en: Top Offending IP Addresses
uk: Найпопулярніші IP-адреси

en: An optional message displayed when attempting to reset the password for both existing and non-existing usernames or email addresses.
uk: Додаткове повідомлення, яке відображається під час спроби скинути пароль як для існуючих, так і для неіснуючих імен користувачів або адрес електронної пошти.

en: Confirm emptying the table. This operation is permanent and cannot be undone.
uk: Підтвердити очищення таблиці. Ця операція є постійною і не може бути скасована.

en: Custom password reset confirmation message
uk: Повідомлення про підтвердження скидання спеціального пароля

en: Details
uk: Подробиці

en: Disable the default password reset error message
uk: Вимкніть стандартне повідомлення про помилку скидання пароля

en: Do not reveal non-existing usernames and emails in the password reset error message
uk: Не показуйте неіснуючі імена користувачів і електронні адреси в повідомленні про помилку скидання пароля

en: Error:
uk: Помилка:

en: Specify a request path to exclude matching requests from logging. Use one path per line. To specify a REGEX pattern, enclose a line in a pair of braces. Requests that start with an excluded path or match a REGEX pattern will not be logged.
uk: Укажіть шлях запиту, щоб виключити відповідні запити з журналювання. Використовуйте один шлях на рядок. Щоб указати шаблон REGEX, візьміть рядок у дужки. Запити, які починаються з виключеного шляху або відповідають шаблону REGEX, не реєструватимуться.

en: The scan has finished
uk: Сканування завершено

en: The scan has finished. Please review the results.
uk: Сканування завершено. Будь ласка, перегляньте результати.

note: Ago" refers to a period in the past, starting backwards from now. %s will be replaced by a time period in the past, e.g., "2 days ago", "1 hour ago"
en: %s ago
uk: %s тому

en: Invalid Value
uk: Недійсне значення

en: Role-based exception applied
uk: Виняток на основі ролей застосовано

note: Indicates time difference in seconds. %d will be replaced by the number of seconds, e.g., "1 sec" or "45 secs".
en: %d sec | %d secs
uk[0]: %d с
uk[1]: %d с
uk[2]: %d с
uk[3]: %d с

[ctx: Preposition to describe future time]
note: It is used as a preposition to describe future time, e.g., "in 6 hours" or "in 2 days".
en: in %s
uk: у %s

[ctx: to is a marker of infinitive, e.g. "to use it"]
note: 'selected countries' refers to a list of countries. 'to' is the marker of an infinitive verb, e.g., "to use it". Placeholder %s will be replaced by an action/operation, such as "Submit forms".
en: Only selected countries are permitted to %s. All others are not.
uk: Тільки вибраним країнам дозволено %s. Усі інші ні.

[ctx: to is a marker of infinitive, e.g. "to use it"]
note: 'selected countries' refers to a list of countries. 'to' is the marker of an infinitive verb, e.g., "to use it". Placeholder %s will be replaced by an action/operation, such as "Submit forms".
en: Selected countries are not permitted to %s. All others are allowed to.
uk: Вибраним країнам не дозволено %s. Усім іншим дозволено.

en: Collect WP Cerber software errors
uk: Збирайте помилки програмного забезпечення WP Cerber

en: Copy To Clipboard
uk: Копіювати в буфер обміну

en: Destination directory is not writable
uk: Цільовий каталог не доступний для запису

en: Destination file is not writable
uk: Цільовий файл не доступний для запису

en: Directory
uk: Довідник

en: Disable spam checks and bot detection engine for logged-in users
uk: Вимкніть перевірку спаму та систему виявлення ботів для авторизованих користувачів

en: Disable spam checks for logged-in users
uk: Вимкнути перевірку спаму для авторизованих користувачів

en: Enable safe AJAX mode
uk: Увімкніть безпечний режим AJAX

en: Pre-authentication block
uk: Блок попередньої автентифікації

en: Source file not found
uk: Вихідний файл не знайдено

en: To grant access to this website, install this token on the main website. Keep the token secret.
uk: Щоб надати доступ до цього веб-сайту, установіть цей маркер на головному веб-сайті. Тримайте жетон у секреті.

en: Unable to copy file
uk: Неможливо скопіювати файл

en: Unable to create required directory
uk: Не вдалося створити необхідний каталог

en: Use less strict spam filtering for AJAX form submissions. May increase spam risk slightly.
uk: Використовуйте менш сувору фільтрацію спаму для надсилання форм AJAX. Може дещо збільшити ризик спаму.

en: Two-factor authentication enforced
uk: Примусова двофакторна автентифікація

en: WP Cerber requires PHP version %s or higher, but your web server is currently running PHP %s.
uk: WP Cerber вимагає PHP версії %s або пізнішої, але на вашому веб-сервері зараз працює PHP %s.

en: WP Cerber requires WordPress version %s or higher. Your WordPress version is %s. Please update your WordPress to the latest version.
uk: WP Cerber вимагає версії WordPress %s або новішої. Ваша версія WordPress – %s. Оновіть свій WordPress до останньої версії.

en: Allow updating WP Cerber and its translations from the official WP Cerber website
uk: Дозволити оновлення WP Cerber та його переклади з офіційного веб-сайту WP Cerber

note: Here is an example "At August 28, 2025, 9:23:04 PM, the scanner detected that the ownership of the plugin changed from Albert to John."
en: At %s the scanner detected that the ownership of the plugin changed from %s to %s.
uk: О %s сканер виявив, що право власності на плагін змінено з %s на %s.

en: Default language
uk: Мова за замовчуванням

en: Download File
uk: Завантажити файл

en: Export a configuration file to back up your settings and restore them on another site.
uk: Експортуйте файл конфігурації, щоб створити резервну копію налаштувань і відновити їх на іншому сайті.

en: Export WP Cerber Settings to File
uk: Експорт налаштувань WP Cerber у файл

en: Import a configuration file to replace your existing settings.
uk: Імпортуйте файл конфігурації, щоб замінити наявні налаштування.

en: Import WP Cerber Settings from File
uk: Імпорт налаштувань WP Cerber із файлу

en: Language files for the selected language will be installed shortly.
uk: Мовні файли для вибраної мови будуть встановлені незабаром.

en: Language for the plugin admin pages
uk: Мова для сторінок адміністратора плагіна

en: Last security action: IP address %s was locked out at %s
uk: Остання дія безпеки: IP-адресу %s було заблоковано в %s

en: Restore Default Settings
uk: Відновити налаштування за замовчуванням

en: Restore Default WP Cerber Settings
uk: Відновити налаштування WP Cerber за замовчуванням

en: Revert WP Cerber settings to their defaults. Your Custom Login URL and IP Access Lists will not be changed.
uk: Повернути налаштування WP Cerber до стандартних. Ваша спеціальна URL-адреса для входу та списки IP-доступу не будуть змінені.

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

note: Here %s is the date.
en: The last update was at %s
uk: Останнє оновлення було %s

en: Unauthorized access denied
uk: Несанкціонований доступ заборонено

en: Upload File
uk: Завантажити файл

en: User role is not allowed
uk: Роль користувача не дозволена

en: View all activity from this IP address
uk: Переглянути всі дії з цієї IP-адреси

en: View recent activity and security-related events for this user
uk: Переглянути останні дії та події, пов’язані з безпекою, для цього користувача

en: View the log of suspicious and malicious activity from this IP address
uk: Перегляньте журнал підозрілої та зловмисної активності з цієї IP-адреси

en: What do you want to include in the export?
uk: Що ви хочете включити в експорт?

note: Here the first placeholder %s is a date of the last user login and the second placeholder %s is the user's IP address.
en: Your last sign-in was at %s from the IP address %s
uk: Ваш останній вхід був о %s з IP-адреси %s

en: A new version of WP Cerber Security is available. We strongly recommend updating.
uk: Доступна нова версія WP Cerber Security. Ми наполегливо рекомендуємо оновити.

note: Description of the plugin
en: Continuously evolving security solution that defends WordPress against hacker attacks, spam, trojans, and malware. Hardens WordPress with comprehensive security algorithms, limits login attempts, enforces two-factor authentication, and restricts access based on country using GeoIP policies. Features a powerful malware scanner and integrity checker to detect and eliminate threats. Blocks spam using a sophisticated bot detection engine and reCAPTCHA. Tracks user and intruder activity with real-time alerts via email, mobile, and desktop notifications.
uk: Рішення безпеки, що постійно розвивається, захищає WordPress від хакерських атак, спаму, троянів і зловмисного програмного забезпечення. Зміцнює WordPress за допомогою комплексних алгоритмів безпеки, обмежує спроби входу, забезпечує двофакторну автентифікацію та обмежує доступ на основі країни за допомогою політик GeoIP. Має потужний сканер шкідливих програм і засіб перевірки цілісності для виявлення та усунення загроз. Блокує спам за допомогою складної системи виявлення ботів і reCAPTCHA. Відстежує дії користувачів і зловмисників за допомогою сповіщень у реальному часі електронною поштою, сповіщеннями на мобільному пристрої та на робочому столі.

en: Save
uk: зберегти

en: See what’s new in this version:
uk: Подивіться, що нового в цій версії:

note: Name of the plugin
en: WP Cerber Security, Anti-spam, and Malware Scan
uk: Безпека WP Cerber, захист від спаму та сканування шкідливих програм

en: %s registrations are allowed from a single IP address within %s minutes
uk: %s реєстрацій дозволено з однієї IP-адреси протягом %s хвилин

en: Abort user authentication
uk: Скасувати автентифікацію користувача

en: Abort user authentication and block remote IP address
uk: Скасувати автентифікацію користувача та заблокувати віддалену IP-адресу

en: Allow access for logged-in users
uk: Дозволити доступ для зареєстрованих користувачів

en: Allow access from trusted IP addresses
uk: Дозволити доступ з довірених IP-адрес

en: Allow registration only for email addresses matching the following
uk: Дозволити реєстрацію лише для адрес електронної пошти, що відповідають наступним

en: Block all IP addresses on the same Class C network as the detected attacker's IP address
uk: Блокувати всі IP-адреси в тій самій мережі класу C, що й IP-адреса виявленого зловмисника

en: Block registration for email addresses matching the following
uk: Блокувати реєстрацію для адрес електронної пошти, що відповідають наступним

en: Block the attacker's subnet
uk: Блокування підмережі зловмисника

en: Customize how things appear in the login page and admin pages.
uk: Налаштуйте відображення елементів на сторінці входу та сторінках адміністратора.

en: Disable the login language switcher on the WordPress login page
uk: Вимкніть перемикач мов для входу на сторінці входу WordPress

en: Full or relative URL to redirect request to
uk: Повна або відносна URL-адреса для перенаправлення запиту

en: Hide your website from the public by allowing access only to logged-in users or trusted IP addresses. All other visitors will be redirected to the login page or a custom URL.
uk: Приховайте свій вебсайт від публіки, дозволивши доступ лише зареєстрованим користувачам або довіреним IP-адресам. Усіх інших відвідувачів буде перенаправлено на сторінку входу або за користувацькою URL-адресою.

en: Let visitors from IP addresses in the White IP Access List access your website without logging in
uk: Дозвольте відвідувачам з IP-адрес у списку білого IP-доступу отримувати доступ до вашого веб-сайту без входу в систему

en: Limit registration to trusted IP addresses only
uk: Обмежте реєстрацію лише довіреними IP-адресами

en: Limit Website Access
uk: Обмежити доступ до веб-сайту

en: Login page message
uk: Повідомлення на сторінці входу

en: Look and Layout
uk: Зовнішній вигляд та макет

en: On the Users admin page, display the most recently registered users first
uk: На сторінці адміністрування користувачів спочатку відобразити останніх зареєстрованих користувачів

en: Only registered and logged-in users can access your website
uk: Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть отримати доступ до вашого веб-сайту

en: Only users whose IP addresses are on the White IP Access List can register on the website
uk: Тільки користувачі, IP-адреси яких є в Білому списку доступу до IP-адрес, можуть зареєструватися на веб-сайті.

en: Optional. Leave blank to show the message above instead of redirecting.
uk: Необов’язково. Залиште поле порожнім, щоб відображати повідомлення вище замість перенаправлення.

en: Redirect unauthorized visitors to this URL
uk: Перенаправляти неавторизованих відвідувачів на цю URL-адресу

en: Sort users by registration date
uk: Сортувати користувачів за датою реєстрації

en: The file you have uploaded (%s) cannot be used.
uk: Завантажений вами файл (%s) не може бути використаний.

en: These rules apply to the user login process. Use them to control how users sign in and to protect your website from unauthorized access.
uk: Ці правила застосовуються до процесу входу користувачів. Використовуйте їх, щоб контролювати процес входу користувачів і захищати ваш вебсайт від несанкціонованого доступу.

en: These rules control the user registration process. Use them to restrict who can register based on your security requirements and preferences.
uk: Ці правила контролюють процес реєстрації користувачів. Використовуйте їх, щоб обмежити, хто може зареєструватися, на основі ваших вимог безпеки та налаштувань.

en: This message appears above the login form. Use it to explain why login is required or to give additional instructions to users.
uk: Це повідомлення відображається над формою входу. Використовуйте його, щоб пояснити, чому потрібен вхід, або надати додаткові інструкції користувачам.

en: This optional message is shown if a user's email address is not allowed for registration
uk: Це додаткове повідомлення відображається, якщо адресу електронної пошти користувача не дозволено для реєстрації.

en: This optional message is shown if a user's IP address is not on the White IP Access List
uk: Це додаткове повідомлення відображається, якщо IP-адреса користувача не входить до білого списку IP-адрес доступу.

en: User Authentication
uk: Автентифікація користувача

en: Usernames from this list are not allowed to log in or register. Use comma to separate usernames.
uk: Користувачам із цього списку заборонено входити в систему або реєструватися. Використовуйте кому для розділення імен користувачів.

en: When attempting to access prohibited URLs
uk: Під час спроби доступу до заборонених URL-адрес

en: When attempting to log in with prohibited username
uk: Під час спроби входу з використанням забороненого імені користувача

en: WP Cerber Dashboard
uk: Панель керування WP Cerber

en: WP Cerber: Add-ons
uk: WP Cerber: Доповнення

en: WP Cerber: Anti-spam Settings
uk: WP Cerber: Налаштування захисту від спаму

en: WP Cerber: Data Shield Policies
uk: WP Cerber: Політики захисту даних

en: WP Cerber: Security Rules
uk: WP Cerber: Правила безпеки

en: WP Cerber: Tools
uk: WP Cerber: Інструменти

en: WP Cerber: Traffic Inspector
uk: WP Cerber: Інспектор дорожнього руху

en: WP Cerber: User Security
uk: WP Cerber: Безпека користувачів

en: Collect and save WP Cerber software errors to a diagnostic file
uk: Збирати й зберігати помилки WP Cerber у діагностичному файлі

en: Query Parameters
uk: Параметри запиту

en: You have exceeded the number of allowed login attempts. Please try again in %d minute. | You have exceeded the number of allowed login attempts. Please try again in %d minutes.
uk[0]: Перевищено кількість дозволених спроб входу. Повторіть спробу через %d хвилину.
uk[1]: Перевищено кількість дозволених спроб входу. Повторіть спробу через %d хвилини.
uk[2]: Перевищено кількість дозволених спроб входу. Повторіть спробу через %d хвилин.
uk[3]: Перевищено кількість дозволених спроб входу. Повторіть спробу через %d хвилини.
